تعبیر خواب مسجد

دیدن مسجد در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن مسجد در خواب چیست؟

تعبیر دیدن مسجد در خواب

مسجد خیر و صلاح و تقوی و پرهیزگاری است و تقرب به اهل علم و دانش.

چنان چه در خواب ببینید در مسجد هستید و نماز می گذارید کاری بزرگ و خوب انجام می دهید.

اگر وامداری یا محبوسی یا بیماری در خواب ببیند که در مسجد نماز می گذارد و این مبنا بر مبنای صدق گذاشته می شود از سختی و بدبختی نجات می یابد.

اگر کسی ببیند در مسجد نماز می گذارد یا در وضو خانه وضو می گیرد که بعدا نماز را اقامه کند زن می گیرد و زن او پارسا و اهل دین خواهد بود.

اگر بیننده خواب رو به قبله در خواب نماز می گذارد کاری بر مبنای درست انجام می دهد و این کاری است خوب و خداپسندانه و اگر ببیند در جهتی غیر از قبله نماز می خواند کاری خلاف انجام می دهد و این کاری است که او را خسران دنیا و عاقبت نصیب می کند.

اگر ببینید خانه شما مسجد شده به بزرگی و مجد و عظمت می رسید و اگر ببینید در مسجد خانه گزیده و اقامت کرده اید از بزرگی حمایت می طلبید و او شما را مورد عنایت و حمایت قرار می دهد.


☺ تعبیر خواب «مسجد» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «مسجد» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


19 دیدگاه

 1. فریبا

  سلام.خواب دیدم درمراسمی همه ی خانمهانشسته اندوغذامیخورندمن یک آینه کوچک رادرمشتم پنهان کردم وسرسفره کنارزنهانشستم وخانمی که گویاخادم مسجدبودگفت غذایی که میخوریدمال خانم فریباست(مال من) نذرحضرت علی اصغره.میشه تعبیرخوابموبگین..

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما دوستی صمیمی دارید و او را از بقیه پنهان خواهید کرد و اگر متاهل هستید احتمال بر بارداری شما وجود دارد که خیر است . و اینکه حاجتی بر دل دارید که برای براورده شدن ان نذری در نظر گرفته اید و اگر اینگونه نیست نظری را ادا کنید به نامه حضرت علی اصغر که نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. یاسین صداقت

  با سلام
  باید خدمت شما عرض کنم که شما در پایان خوابتان بیان کرده اید که مرتب این خواب را هم در شب و هم در روز میبینید و زمانی که خوابی به صورت متوالی میبینید اول انکه باطل است و تعبیر ندارد دوم انکه نشان بر مشکلات حل نشده روزمره است . و اگر به المان خوبتان دقت بفرماید برای خودتان هم اشکار است که خواب شما نشان بر خوبی ندارد و تلاش کردن و نرسیدن در خواب هم نشان بر عمل بیهوده است که نتیجه ندارد و اما کمک کردن دیگران نشان بر حمایت است و خیر است و این خواب با تکرارش روحه شما را ازار خواهد داد پس نشان بر مشکلی است که ناخوداگاهتان ان را یاداوری خواهد کرد.
  سربلند و پیروز باشید.

 3. سیما

  پدر خواب دیده که جایی شبیه یا امامزاده بودیم که خواهر و مادرم داخل بودند اما من را بخاطر نداشتن چادر راه نداده اند و بار دوم که تلاش کردم مرا بیرون کرده اند. تعبیر این خواب چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید عرض کنم که دو وجه برای ان وجود دارد و اول انکه ممکن است پدرتان نسبت به شما ناراحتی داشته باشند که سبب دیدن این خواب شده است و از طرف دیگر هم ممکن است به این صورت باشد که شما کاری را انجام داده اید که سبب شده است که از خیری که مربوط به ایمان و نیت شماست بی بهره شوید.
   حتی ممکن است این اتفاق در اینده هم باشد و از این رو بسیار در کارهایتان دقت کنید و در انتخاب هایی که کرده اید تجدید نظر کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. سحر

  سلام.خواب دیدم مجلس عروسی دعوت هستیم و ما زودتر از شروع مراسم رسیدیم.کمی آماده و محیا برای عروسی شدم با آرایش کم…بعد به بیرون از محل عروسی رفتم و وارد مسجد ی شدم…در خواب یادم بود که وضو ندارم اما رفتم تا قرآن بخوانم.سوره یس و واقعه.من در بیداری این سوره ها رو بسیار خواندم و تسلط دارم.اما در خواب دیدم که خانمی ازمن خواست تا در مسجد بلند بخوانم.اما من هرچه تلاش میکنم و می خوام خوب و روان بخوانم نمیتوانم.در خواب این حس رو داشتم که چون مثلا خواستی بلند بخوانی و نشان بدهی تسلط داری ، نتوانستی.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به همان شکل که بر خودتان صادق است نشان بر اعتماد به نفسی است که در شما پایین میباشد و در انجام کاری خیرو شغلی شما را فرا می‌خوانند و باید اعتماد به نفستان را بالا ببرید تا موفق شوید.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. مینا

  سلام،
  من توی خوابم یه مکان مذهبی میبینم که مثله مسجده ویه فرد هستش که سعی دارم بهش برسم فاصله ای هم بینمون نیستش ولی هرچی تلاش میکنم و به سمتش میرم نزدیکتر نمیشم یه نفر دیگه هم هستش که به من میگه میتونی برسی من کمکت میکنم. تلاش کن که البته شبیه یه نفره که تازگیا از دستش دادم.من بازم تلاش میکنم ولی نتیجه نمیده .این خواب مدام برام تکرار میشه چه توی روز وچه خواب شبم.ممنون میشم زودتر تعبیر و برداشتتونو بگین مچکر.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تکرار یک خواب نشان از ان دارد که این خواب دارای تعبیر واقعی نیست و اشاره ای به ناخوداگاه شماست و از این رو باید نسبت به این خواب اگر برای شما ازار دهنده شده است به روانکاو مراجعه کنید.
   سربلندو پیروز باشید

 6. زینب

  سلام نانوایی و مسجد محله ی ماروبه روی هم قرار دارند. من هیچ وقت حتی یکبار هم به نانوایی نرفته ام اما در خوابم دیدم در حال رفتن به نانواییم ولی در راه اتفاقی افتاد که من هنوز هم از ان می ترسم زنان و مردانی که از کنارم می گذشتند تغییر جنسیت می دادن مرد ها زن و زن ها مرد میشدن البته همه ی افراد نه 75 درصد افراد دور و برم این طور میشدن و اون 25 درصد که خوب بودن انگار به مسجد نزدیک تر بودندو یکسری از ان 25 درصد هم به داخل مسجد رفت و امد داشتند در خوابم البته این طور حس می کردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید عرض کنم که ممکن است به این صورت باشد که شما در اطرافتان کسانی دارید که سبب خواهند شد که کاری انجام دهید که تا کنون نکرده اید و این برای شما ممکن است از جهاتی خیر باشد اما بدانید که بیشتر افرادی که در اطراف شما هستند ممکن است برای شما مسیر سعادت را نخواهند و از این رو باید بسیار اگاه باشید.
   سربنلد و پیروز باشید

 7. سام

  خواب دیدم تو مسجد ترکیه بودم و یادم رفت کفشامو در بیارم و رفتم روی سجاده ها بعد دیدم و برگشتم عقب کفشمو در آوردم با مادر و خواهرم بودم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید عرض کنم که ممکن است به این شکل تعبیر گردد که شما در اینده ی نه چندان دور به اشتباهی از خود پی ببرید که سبب شده است تا در مسیر ایمانتان خللی به وجود اید و باید در جهت رفع آن سعی کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 8. احسان

  سلام.
  خواب در دیدم خواب دیدم که شب قدر در مسجد هستم، روحانی در حال تلاوت قرآن بود، یکی از اهل مسجد از روحانی خواست تا تلاوت قرآن رو به محول کند، روحانی قبول کرد ، اما ان بنده خدا نمیتوانست بخواند، من قران خواندن بلد بودم ، گفتم اجازه بدهید من بخوانم، فراموش کردم کدام سوره بود، اما سوره ای بود که آیه 283 داشت، من خواستم بخوانم اما ان سوره ب کل از قران من حذف شد، من هر چقدر ک دنبال ان سوره گشتم ، سوره را در قرانی ک در دست من نبود نیافتم، متوجه شدم که ابتدای این قران دفترچه درمانی من است اما صفحات اخر ان قران میباشد، بعد همه چراغهای مسجد را خاموش کردن، بعد از خاموش شدن چراغها من دیدم ک در مسجد عده اندکی حضور دارند، تعداد انگشت شماری فقط باقی مانده بودند، انگار ب وقت خاموش شدن چراغها مردمی که در مسجد بودند، مسجد را ترک کرده بودند.

 9. شادی

  سلام من خواب دیدم که در حسینیه بزرگی هستم ک خیلی نذری میدادن من یه قابلمه بزرگ آش و یه بشقاب توت برداشتم و رفتم پدرم را صدا کن ک تو حمل قابلمه آش کمکم کنه وقتی برگشتم مادرم و مامان بزرگم گفتن آش نذری ها را بردن و این که هیچ کسی ابتدای خواب هیچ کسی در حسینیه نبود ولی بعد کلی آدم و عزادار های حسینی اومدن

 10. محمد

  سلام خواب دیدیم در مسجدی اسم می نوشتن من اسم خودم را نوشتم بعد همسرم با مادرش هم اسمشون رو نوشتن بعد از مدتی اسم خانمم ومادرش را خواندن ووارد مسجد شدن اسم من رو هم خواندن ولی نگذاشتن وارد مسجد شوم لطفا برام تعبیر کنید در ضمن اسمم محمد است

  • محمد

   سلام چطور می توانم پاسخ خواب خود را بگیرم ممنون می شم راهنمایی کنید

 11. اتنا

  خواب ديدن در زدنه دره مسجد

 12. امید

  نمیدونم کجا ولی دا‌شتم نماز میخوندم ک یکی اومد بغلم بزور خودشو جا کرد من نمیتونستم نماز بخونم
  جا تنگ بود و اون طرف رو حولش دادم بعد نماز اومد عذر خاهی کرد

نظر خود را بیان کنید