مجله آلامتو

تعبیر خواب مسجد

(29 رای, امتیاز میانگین: 2٫83 از 5)

تعبیر دیدن مسجد در خواب چیست؟

تعبیر خواب مسجد Mosque

مسجد خير و صلاح و تقوي و پرهيزگاري است و تقرب به اهل علم و دانش. چنان چه در خواب ببينيد در مسجد هستيد و نماز مي گذاريد کاري بزرگ و خوب انجام مي دهيد. اگر وامداري يا محبوسي يا بيماري در خواب ببيند که در مسجد نماز مي گذارد و اين مبنا بر مبناي صدق گذاشته مي شود از سختي و بدبختي نجات مي يابد. اگر کسي ببيند در مسجد نماز مي گذارد يا در وضو خانه وضو مي گيرد که بعدا نماز را اقامه کند زن مي گيرد و زن او پارسا و اهل دين خواهد بود. اگر بيننده خواب رو به قبله در خواب نماز مي گذارد کاري بر مبناي درست انجام مي دهد و اين کاري است خوب و خداپسندانه و اگر ببيند در جهتي غير از قبله نماز مي خواند کاري خلاف انجام مي دهد و اين کاري است که او را خسران دنيا و عاقبت نصيب مي کند. اگر ببينيد خانه شما مسجد شده به بزرگي و مجد و عظمت مي رسيد و اگر ببينيد در مسجد خانه گزيده و اقامت کرده ايد از بزرگي حمايت مي طلبيد و او شما را مورد عنايت و حمايت قرار مي دهد.

تعبیر خواب «مسجد» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «مسجد» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

4 دیدگاه

  1. احسان در

    سلام.
    خواب در دیدم خواب دیدم که شب قدر در مسجد هستم، روحانی در حال تلاوت قرآن بود، یکی از اهل مسجد از روحانی خواست تا تلاوت قرآن رو به محول کند، روحانی قبول کرد ، اما ان بنده خدا نمیتوانست بخواند، من قران خواندن بلد بودم ، گفتم اجازه بدهید من بخوانم، فراموش کردم کدام سوره بود، اما سوره ای بود که آیه 283 داشت، من خواستم بخوانم اما ان سوره ب کل از قران من حذف شد، من هر چقدر ک دنبال ان سوره گشتم ، سوره را در قرانی ک در دست من نبود نیافتم، متوجه شدم که ابتدای این قران دفترچه درمانی من است اما صفحات اخر ان قران میباشد، بعد همه چراغهای مسجد را خاموش کردن، بعد از خاموش شدن چراغها من دیدم ک در مسجد عده اندکی حضور دارند، تعداد انگشت شماری فقط باقی مانده بودند، انگار ب وقت خاموش شدن چراغها مردمی که در مسجد بودند، مسجد را ترک کرده بودند.

  2. سلام خواب دیدیم در مسجدی اسم می نوشتن من اسم خودم را نوشتم بعد همسرم با مادرش هم اسمشون رو نوشتن بعد از مدتی اسم خانمم ومادرش را خواندن ووارد مسجد شدن اسم من رو هم خواندن ولی نگذاشتن وارد مسجد شوم لطفا برام تعبیر کنید در ضمن اسمم محمد است

  3. نمیدونم کجا ولی دا‌شتم نماز میخوندم ک یکی اومد بغلم بزور خودشو جا کرد من نمیتونستم نماز بخونم
    جا تنگ بود و اون طرف رو حولش دادم بعد نماز اومد عذر خاهی کرد

نظر خود را بیان کنید