مجله آلامتو

تعبیر خواب وضو

(5 رای, امتیاز میانگین: 3٫20 از 5)

تعبیر دیدن وضو در خواب چیست؟

وضو ablution

وضو گرفتن در خواب بسيار نيکو است به خصوص اگر در عالم خواب نيت اقامه نماز داشته باشيد. معبران کهن نوشته اند اگر کسي در خواب ببيند که در آب صاف و زلال وضو مي سازد از غم و رنج رهايي مي يابد. ابن سيرين از ابراهيم اشعث نقل مي کند که اگر بيماري در خواب ببيند وضو به نيت نماز مي گيرد، از بيماري شفا مي يابد و اگر وامداري ببيند از زير بار دين بيرون مي آيد اگر در خواب ببينيد که وضو مي گيريد اما آب کدر و تاريک و گل آلود است خوب نيست چرا که خواب شما مي گويد مشکلاتي براي شما پيش مي آيد و درمانده مي شويد. به طور کلي ديدن وضو ساختن در خواب نيکو است.

تعبیر خواب «وضو» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «وضو» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

5 دیدگاه

 1. سلام
  خواب دیدم حین وضو گرفتن آب وضو روی دستم خشک میشد و آب وضو کافی نبود، حتی میخواستم کف دستم را با آب دست یا صورتم خیس کنم برای مسح، آبی نداشت و خشک شده بود.. تعبیرش چیست؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر وضو ساختن در خواب بسیار نیکو است و نشان از روا شدن حاجات دارد کامل شدن ایمان دارد. و اینکه شما وضو نیمه و ناقص گرفته اید احتمالا بر این است که شما حاجتی و یا خواسته ای دارید که برای ان بسیار تلاش نکرده اید و به سختی ان را به دست می اورید
   سربلند و پیروز باشید

  • یاسین صداقت در

   با سلام خواب شما خیر است و نشان از پیدا کردن راه سعادت دارد
   سربلند و پیروز باشید

 2. با سلام در خواب ديدم يكي ازهمكاران درباغچه خانه يكي از دوستانم به وصيت خودش دفن شده به تازگي

  آن طرف با يادآوري شوهر خاله ام از شير حيات وضو گرفتم بعد يكدفعه خرگوش رنگ روشني را ديدم كه به قنداق بچه شبيه اسباب بارزي داره مي ره و هي مي خواد يه چيزي بجوه يهو صداي گريه اومد خرگوشو فراري دادم باز كردم ديدم يه نوزاد ه كه گردنش جوييد و تقريبا جدا ولي زنده هست و انگا ر گرسنه بود ومي خنديد

نظر خود را بیان کنید