تعبیر خواب عبادتگاه

دیدن عبادتگاه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن عبادتگاه در خواب چیست؟

مسجد Mosque

عبادتگاه در خواب های ما می تواند شامل رفتن به مسجد یا دیدن کلیسا یا عبادت کردن باشد. در ادامه تعبیر این خواب ها را بررسی میکنیم.


تعبیر دیدن مسجد در خواب

مسجد خیر و صلاح و تقوی و پرهیزگاری است و تقرب به اهل علم و دانش.

چنان چه در خواب ببینید در مسجد هستید و نماز می گذارید کاری بزرگ و خوب انجام می دهید.

اگر وامداری یا محبوسی یا بیماری در خواب ببیند که در مسجد نماز می گذارد و این مبنا بر مبنای صدق گذاشته می شود از سختی و بدبختی نجات می یابد.

اگر کسی ببیند در مسجد نماز می گذارد یا در وضو خانه وضو می گیرد که بعدا نماز را اقامه کند زن می گیرد و زن او پارسا و اهل دین خواهد بود.

اگر بیننده خواب رو به قبله در خواب نماز می گذارد کاری بر مبنای درست انجام می دهد و این کاری است خوب و خداپسندانه و اگر ببیند در جهتی غیر از قبله نماز می خواند کاری خلاف انجام می دهد و این کاری است که او را خسران دنیا و عاقبت نصیب می کند.

اگر ببینید خانه شما مسجد شده به بزرگی و مجد و عظمت می رسید و اگر ببینید در مسجد خانه گزیده و اقامت کرده اید از بزرگی حمایت می طلبید و او شما را مورد عنایت و حمایت قرار می دهد.


تعبیر رفتن به کلیسا

تعبير خواب کلیسا به روايت محمد ابن سیرین: اگر درخواب بیند که در کلیسا شد و سوی قبله اسلام نماز کرد، دلیل که توبه از گناه کند و دینش قوی شود به سبب آن که کلیسا جای عبادت است.

تعبير خواب کلیسا به روايت خالد بن علی بن محد العنبری: ممکن است دیدن کلیسا در خواب، به دروغ و بهتان و متهم کردن دیگران یا بدعت و خوشگذرانی دلالت داشته باشد. اگر کسی در خواب ببیند که خانه اش کلیسا شده است، نشانه این است که خانهاش محل گردهمایی افراد بدعتگذار، گمراه و هوس باز میباشد.

تعبير خواب کلیسا به روايت آنلی بیتون

 1. اگر در خواب کلیسایی را در نقطه ای دور ببینید ، دلالت بر آن دارد که از خواسته هایی که مدتی به دنبالش بودید نومید خواهید شد.
 2. اگر در خواب ببینید که با آشفتگی داخل کلیسا می شوید ، دلالت بر آن دارد که در تشییع جنازه کسی شرکت می کنید.
 3. اگر در خواب کلیسا را در محلی مخروبه ببینید ، نشانه آن است که امیدها و نقشه هایتان نقش بر آب خواهد شد.
 4. اگر خواب ببینید کشیشی مانع ورود شما به کلیسا می شود، نشانه آن است که شما از دست دشمنان خود می گریزید.
 5. اگر دختری در خواب ببیند که وارد کلیسا می شود، علامت آن است که در آینده سخت بیمار خواهد شد. اما اگر ببیند که هنگام داخل شدن به کلیسا با کشیشی حرف می زند، بعدها از طرف دوستان خود به خاطر نادرست بودن رفتارش مورد انتقاد و سرزنش قرار می گیرد.

☺ تعبیر خواب «عبادتگاه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «عبادتگاه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


10 دیدگاه

 1. آتش

  سلام وقتتون بخیر
  خواب من این طور بود که انگار وارد یه جایی مثل کنیسه شدم و بعد ادم هایی رو دیدم که بیشترشون خانوم بودن و همه دراز کشیده بودن گویی مردن ولی
  انگار به یه خواب عمیق بودن و نفس میکشیدن ولی تکون نمیخوردن
  کنارشونم یه دفترچه هایی . بود کع توش اعداد عجیبی نوشته شده بود مثل 5_5_3
  تعبیرش چه چیزی ممکنع باشه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب را در تعابیر خواب پیدا نخواهید کرد و تعبیر ان نیاز به علمی الهی دارد که هیچ انسانی به ان مسلح نیست و از این رو نمی توان تعبیری برای ان پیدا کرد. بهتر است ضدقه ای دهید و به خداوند توکل کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. تینا

  خواب دیدم جایی مثل غار وارد شدم که روی دیوار آن همانند عبادتگاه ها دعای آنجا نوشته شده
  غار با شمع ها روشن بود و همه در آنجا مشغول کارهای معمولی بودن شستن وسایل و غذا خوردن و استراحت کردن… و میگفتن جایی است که هم عبادت میشه کرد هم غذا هست هم به کارها رسید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب رفتن به عبادتگاه ممکن است برای شما به این معنا باشد که در اینده در موقعیتی قرار گیرید که برای شما سراسر خیر است وبه واسطه ی ان برای شما شرایطی خیر پیش بیاید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. سودا

  خواب دیدم رفتم ترکیه از دور دارم ایاصوفیه رو نگاه میکنم میگم چی میشد منم میرفتم توش همین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما خیر است و نشان از رسیدن به تقوی و ایمان بیشتر می تواند باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 4. بهناز

  باسلام من خواب دیدم ک وارد عبادتگاهی شدم جایی که خیلیا دستاشونو روبه آسمون بردن دعا میکردن و من هم همینکارو کردم بعد از دعا پیرزن مهربون و نورانی کنارم اومد و من ازش خواستم که برایم دعا کند و او هم به من گفت عاقبت بخیر بشی دخترم
  موفق باشید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب برای شما امده است که اگر ببینید که در عبادتگاهی مشغول راز و نیاز هستید در اینده ای نه چندان دور به انچه می خواهید خواهید رسید و از این رو این خواب برای شما بسیار خیر است و نباید از بابت آن نگران باشید.
   سربلندو پیروز باشید

 5. مریم

  درخواب دیدم که دیوارخونه نمدارشده وآ ب زردرنگ از آ ن جاریست .تعبیر آ ن چیست .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که آن چنان برای شما خیر نیست و نشان از ان می تواند باشد که خدای ناکرده در فضای خانواده ی شما موضوعی وجود دارد و یا اینکه به وجود خواهد آمد که به صورت تدریجی سبب شود که مشکلی بسیار بزرگ برای شما پیش اید و از این رو باید بدانید که واگاه باشید که مانع این اتفاق بشوید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید