تعبیر خواب کلیسا

دیدن کلیسا در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن کلیسا در خواب چیست؟

دیدن کلیسا در خواب

تعبير خواب کلیسا به روايت محمد ابن سیرین: اگر درخواب بیند که در کلیسا شد و سوی قبله اسلام نماز کرد، دلیل که توبه از گناه کند و دینش قوی شود به سبب آن که کلیسا جای عبادت است.

تعبير خواب کلیسا به روايت خالد بن علی بن محد العنبری: ممکن است دیدن کلیسا در خواب، به دروغ و بهتان و متهم کردن دیگران یا بدعت و خوشگذرانی دلالت داشته باشد. اگر کسی در خواب ببیند که خانه اش کلیسا شده است، نشانه این است که خانهاش محل گردهمایی افراد بدعتگذار، گمراه و هوس باز میباشد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب مسجد

تعبير خواب کلیسا به روايت آنلی بیتون

 1. اگر در خواب کلیسایی را در نقطه ای دور ببینید ، دلالت بر آن دارد که از خواسته هایی که مدتی به دنبالش بودید نومید خواهید شد.
 2. اگر در خواب ببینید که با آشفتگی داخل کلیسا می شوید ، دلالت بر آن دارد که در تشییع جنازه کسی شرکت می کنید.
 3. اگر در خواب کلیسا را در محلی مخروبه ببینید ، نشانه آن است که امیدها و نقشه هایتان نقش بر آب خواهد شد.
 4. اگر خواب ببینید کشیشی مانع ورود شما به کلیسا می شود، نشانه آن است که شما از دست دشمنان خود می گریزید.
 5. اگر دختری در خواب ببیند که وارد کلیسا می شود، علامت آن است که در آینده سخت بیمار خواهد شد. اما اگر ببیند که هنگام داخل شدن به کلیسا با کشیشی حرف می زند، بعدها از طرف دوستان خود به خاطر نادرست بودن رفتارش مورد انتقاد و سرزنش قرار می گیرد.

☺ تعبیر خواب «کلیسا» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «کلیسا» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

6 دیدگاه

 1. سحر در 1399/05/15در10:03 ق.ظ

  خواب دیدم دنبال دختربچه ای ک از اقوام میگردم و میرم داخل کلیسا، اولش نگران میشم ک شاید بهم گیر بدن و مردم که مشغول عبادت هستن منو با تعجب نگاه میکنن بعد حواسم هست ک علامت صلیب انجام ندم چون میدونم مسلمونم فقط دست ها مث شکرگذاری جمع کرده و از خدااجازه میگیرم و وارد کلیسا میشم تا انتهای کلیسا میرم اما بعدش میبینم خبری از دختربچه نیست و میترسم از تاریکی و خلوتش و ی زن با چهره غلط انداز میبینم و فورا برمیگردم، تو راه یکی از کفش هام پاره میشه و میگم زودتر خارج شم و کفشامو عوض کنم

  • یاسین صداقت در 1399/09/06در6:35 ب.ظ

   با سلام
   در تعبیر این خواب تعابیر بسیار متفاوت است و برای شما ممکن است به این معنا باشد که خدای ناکرده مشکلی در انتظار شماست که به عمل شما وابسته است و از این رو سعی بر آن کنید که در کارهای خود بسیار دقیق باشید و از این رو صدقه هم بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. محمود در 1399/05/13در11:10 ق.ظ

  سلام علیکم
  در خواب دیدم ردا بر تن دارم مثال کشیش.جوانی را باخود به داخل میبردم انگار شیطانی در ووجود او بود.همه را از کلیسا بیرون کردم تا به مشکل تو رسیدگی کنم
  ولی جمعیت با شادی بسیار داخل شدند و گفتند تولد مسیح است آسمان را نگاه کنید خورشید گرفتگی را ببینید.
  دو خورشید در آسمان بود و یک ماه.چنان که ماه روی یکی از خورشیدها رد می پوشاند دیگری درخشانتر میشد.و تعدادی از مردم روی زمین نشسته و ذکر سوره حمد توحید بر زبان داشتن…
  من از آن کلیسا بیرون شدم در خیابان میان شادی مردم قدم میزدم که حضرت محمد(ص)و حضرت عیسی(ع) سلام را دیدم که روبروی هم ایستاده سخن میگویند.از معجزات حضرت عیسی سخن میگفتم.که ناگهان.حضرت محمد با صدایی نصبتن بلند فرمودند…غیرالمغضوب علیهم و لا الضالین
  این بود خواب من تعبیر درستی برایش نیافتم.ممنون اگر در تعبیرش بع این بنده یاری برسانید
  ممنون

  • یاسین صداقت در 1399/09/06در6:36 ب.ظ

   با سلام
   این خواب تعبیری در تعابیر موجود و در دسترس ندارد اما از شمایل آن می توان تعبیری به خیر از آن داشت .
   انشالله که خیر است
   سربلند و پیروز باشید

 3. صدیقه در 1399/05/02در10:33 ق.ظ

  در خواب میدیدم هر روز با خانواده به کلیسا میرویم و آنجا غذا میخوریم با اهالی کلیسا .

  • یاسین صداقت در 1399/09/06در6:37 ب.ظ

   با سلام
   این خواب همانگونه که در تعبیر بالا هم خوانده اید ممکن است نشان از ان باشد که شما از گناهی که کرده اید توبه کنید و از این رو خیر است.
   سربنلد و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید