تعبیر خواب کلیسا

دیدن کلیسا در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن کلیسا در خواب چیست؟

دیدن کلیسا در خواب

تعبير خواب کلیسا به روايت محمد ابن سیرین: اگر درخواب بیند که در کلیسا شد و سوی قبله اسلام نماز کرد، دلیل که توبه از گناه کند و دینش قوی شود به سبب آن که کلیسا جای عبادت است.

تعبير خواب کلیسا به روايت خالد بن علی بن محد العنبری: ممکن است دیدن کلیسا در خواب، به دروغ و بهتان و متهم کردن دیگران یا بدعت و خوشگذرانی دلالت داشته باشد. اگر کسی در خواب ببیند که خانه اش کلیسا شده است، نشانه این است که خانهاش محل گردهمایی افراد بدعتگذار، گمراه و هوس باز میباشد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب مسجد

تعبير خواب کلیسا به روايت آنلی بیتون

 1. اگر در خواب کلیسایی را در نقطه ای دور ببینید ، دلالت بر آن دارد که از خواسته هایی که مدتی به دنبالش بودید نومید خواهید شد.
 2. اگر در خواب ببینید که با آشفتگی داخل کلیسا می شوید ، دلالت بر آن دارد که در تشییع جنازه کسی شرکت می کنید.
 3. اگر در خواب کلیسا را در محلی مخروبه ببینید ، نشانه آن است که امیدها و نقشه هایتان نقش بر آب خواهد شد.
 4. اگر خواب ببینید کشیشی مانع ورود شما به کلیسا می شود، نشانه آن است که شما از دست دشمنان خود می گریزید.
 5. اگر دختری در خواب ببیند که وارد کلیسا می شود، علامت آن است که در آینده سخت بیمار خواهد شد. اما اگر ببیند که هنگام داخل شدن به کلیسا با کشیشی حرف می زند، بعدها از طرف دوستان خود به خاطر نادرست بودن رفتارش مورد انتقاد و سرزنش قرار می گیرد.

☺ تعبیر خواب «کلیسا» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «کلیسا» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


13 دیدگاه

 1. آرش

  سلام من چند هفته قبل یک خواب قاطی پاتی دیدم. خواب دیدم که تو خواب توسط یک جن تسخیر شدم ( اون جن تو دهنم استفراغ کرد که استفراغش خون بود در اصل ( البته من همچین صحنه ایی رو تو یک فیلم ترسناک دیده بودم و شاید واسه همین تو خواب دیدمش) بعد تاثیر ستخیر شدن از بین رفت و رفتم یک جای دیگه و یک دفعه دیدم یهودی شدم و بعدش باز یک دفعه دیدم رفتم کلیسا و دارم تو کلیسا دعا میکنم(البته مطمئن نیستم دعا میکردم یا نه) بعد هم یک دفعه خودمو وسط یک مراسم مذهبی دیدم که روی زمین دراز کشیدم و افرادی دورم وایسادن و دعا میخونن( و نمیدونم که مراسم شیطان پرستی بود یا یک مراسم یهودی) ( البته من چند هفته پیش یک فیلم دیده بودن که تو اون یهودی ها یک مراسم جنگیری انجام میدن و تو خوابم هم تقریبا مشابه مراسم تو فیلم) ممنون میشم پاسخ بدید.
  و همچنین چند ماه پیش در طول یک یا دو هفته ادامه یک خواب تکراری رو میدیدم. خوابم اینجوری بود که یک زن با لباس های پاره پوره و بدن کثیف و موهای سیاهی که جلوی صورتش بود جلوی خونه ما ایستاده (البته من از اسمون داشتم اون زن و خونمونو میدیدم).
  ممنون. میشم این دو خوابو برام تعبیر کنید تو اینترنت هرچی گشتم چیز خاصی پیدا نکردم.

 2. Pure girl

  من در خواب دیدم که پدر و مادرم در حیاط خانه دارن کلیسا درست میکنن و تعدادی درخت های خیلی بزرگ خریده بودند

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب کلیسا درست کردن می تواند به این معنا باشد که از کاری توبه کند و از این رو برای بیننده ی خواب ممکن است خیر باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 3. A.a

  سلام .خواهشمندم خواب منو تعبیر کنید چون واقعا ذهن منو درگیر کرده.خواب دیدم برای دفن یک دعا وارد کلیسا شدم حوض های آب که کنارشان اسب های سیاه بود رو دیدم .کمی آنطرف تر از حوض سگ های سیاهی رادیدم داخل حیاط کلیسا که شدم راهبان رادیدم که در حال خارج شدن از کلیسا بودند از آنها جویای حال شدم که به من گفتند میخواهند کلیسا را تخلیه و به محل جدید خود کمی آنطرف تر بروند وقتی آن محل جدید را بمن نشان دادند متوجه نوع بنای آنجا شدم که هیچ شباهتی به کلیسا نداشت و بیشتر شبیه یک سوله بود را دیدم .
  لطفا خواب منو تعبیر کنید .ممنون از شما

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما ممکن است به این معنا باشد که در اینده ای ممکن است برای شما موضوعی پیش بیاید که ارزوهای که داشته اید به هدف نرسند اما بعد از آن موضوعاتی جدید رخ خواهد داد که سبب رسیدن به خیر خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. ملیسا

  سلام . من خواب دیدم با پدر و مادر و خواهرم وارد ی کلیسا شدیم که شب اونجا بخوابیم (انگار مسافر بودیم). کلیسا برای من کمی ترسناک بودچون شب بود و بزرگ. کلیسا پنجره های زیادی داشت که سعی کردم همه رو ببندم و پرده ها رو بکشم که کسی نفهمه اینجاییم و برای دزدی نیاد. ی لحظه ی بچه کوچیک دیدم که اتیش دستش بود ازش ب سختی گرفتم ک جاییو اتیش نزنه اما افتاد رو ی چوب توی کلیسا ک ی کوچولو اتیش گرفت ک من و خواهرم خاموشش کردیم . برای اطمینان آب ریختم روش که خواهرم داد زد نباید تو کلیسا اینکارو میکردی . خاموش کردن آتیش با آب تو کلیسا ینی دعوت ارواح شیطانی. از خواب پریدم دیدم عرق کردم و ترسیدم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما ممکن است به این تعبیر باشد که شما ارزوها و هدف هایی را انتخاب کرده اید که رسیدن به آن ها برای شما سبب بودن در شرایطی سخت و متزلزل است که باید بسیار نسبت به اطراف خود آگاه باشید و از این رو این خواب برای شما به معنای هشداری می تواند باشد که باید از این رو آگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. سحر

  خواب دیدم دنبال دختربچه ای ک از اقوام میگردم و میرم داخل کلیسا، اولش نگران میشم ک شاید بهم گیر بدن و مردم که مشغول عبادت هستن منو با تعجب نگاه میکنن بعد حواسم هست ک علامت صلیب انجام ندم چون میدونم مسلمونم فقط دست ها مث شکرگذاری جمع کرده و از خدااجازه میگیرم و وارد کلیسا میشم تا انتهای کلیسا میرم اما بعدش میبینم خبری از دختربچه نیست و میترسم از تاریکی و خلوتش و ی زن با چهره غلط انداز میبینم و فورا برمیگردم، تو راه یکی از کفش هام پاره میشه و میگم زودتر خارج شم و کفشامو عوض کنم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب تعابیر بسیار متفاوت است و برای شما ممکن است به این معنا باشد که خدای ناکرده مشکلی در انتظار شماست که به عمل شما وابسته است و از این رو سعی بر آن کنید که در کارهای خود بسیار دقیق باشید و از این رو صدقه هم بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 6. محمود

  سلام علیکم
  در خواب دیدم ردا بر تن دارم مثال کشیش.جوانی را باخود به داخل میبردم انگار شیطانی در ووجود او بود.همه را از کلیسا بیرون کردم تا به مشکل تو رسیدگی کنم
  ولی جمعیت با شادی بسیار داخل شدند و گفتند تولد مسیح است آسمان را نگاه کنید خورشید گرفتگی را ببینید.
  دو خورشید در آسمان بود و یک ماه.چنان که ماه روی یکی از خورشیدها رد می پوشاند دیگری درخشانتر میشد.و تعدادی از مردم روی زمین نشسته و ذکر سوره حمد توحید بر زبان داشتن…
  من از آن کلیسا بیرون شدم در خیابان میان شادی مردم قدم میزدم که حضرت محمد(ص)و حضرت عیسی(ع) سلام را دیدم که روبروی هم ایستاده سخن میگویند.از معجزات حضرت عیسی سخن میگفتم.که ناگهان.حضرت محمد با صدایی نصبتن بلند فرمودند…غیرالمغضوب علیهم و لا الضالین
  این بود خواب من تعبیر درستی برایش نیافتم.ممنون اگر در تعبیرش بع این بنده یاری برسانید
  ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب تعبیری در تعابیر موجود و در دسترس ندارد اما از شمایل آن می توان تعبیری به خیر از آن داشت .
   انشالله که خیر است
   سربلند و پیروز باشید

 7. صدیقه

  در خواب میدیدم هر روز با خانواده به کلیسا میرویم و آنجا غذا میخوریم با اهالی کلیسا .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب همانگونه که در تعبیر بالا هم خوانده اید ممکن است نشان از ان باشد که شما از گناهی که کرده اید توبه کنید و از این رو خیر است.
   سربنلد و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید