تعبیر خواب عبادت

دیدن عبادت در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن عبادت در خواب چیست؟

عبادت کردن Worship

عبادت کردن در خواب واکنش ترس از قصوری است که در انجام واجبات خویش داریم و این واحبات اعم است از دینی یا اخلاقی هر نوع تکلیفی که به دوش ما نهاده شده و قصور کرده ایم که البته چنین تعبیری جنبه مذهبی آن بیشتر است.

اگر در خواب ببینیم عبادت می کنیم خوب است به خصوص اگر در مسجد یا یکی از زیارتگاه ها باشد ضمنا گویای این است که از این جهت قصور کرده ایم و کمبود داریم.

این واقعیت را ضمیر ناخودآگاه ما گواهی می دهد. نماز خواندن در خواب بسیار خوب است.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب روزه گرفتن

☺ تعبیر خواب «عبادت» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «عبادت» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

9 دیدگاه

 1. حسین

  سلام خواب دیدم دعائی را در قرآن می خوانم لطفا تعبیر کنید ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب برای این خواب امده است که نشان از ان می تواند باشد که شما از این جهت قصوری کرده اید که باید آن را به جا آورید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. کیانوش مصباح

  من خواب دیدم نماز اخر وقت می خوانم و ناگهان نماز را قطع کردم

 3. وحید

  سلام خواب دیدم به حرم امام رضا مشرف شدم و در اونجا نماز جماعت خوندم و زیارت کردم.تو خواب یکی از دوستام هم تو حرم بود که تو بیداری قول انجام یه کاری رو به هم داده.میخواستم بدونم تعبیرش چیه

  ممنون از شما

 4. سیدسعید

  خواب دیدم که عده زیادی در یک فضای باز و سرسبز قصد اقامه نماز دارند من هم قصد دارم نماز بخوانم اما موقعیتی را انتخاب می کنیم که انگار قصد دارم با جماعت نباشم و به تنهایی نماز بخوانم یعنی محل انتخابی من به صف نمازگزاران متصل نیست.

 5. سارا

  سلام من خواب ديدم تو خيابان راه ميرفتم كه يك نفر يه دعاي خواند همه برگشتن و زانو زدن و دعا خواندن دعاي شروع ماه محرم.و بعد سينه .خيلي فكرم رو مشغول كرده ممنون ميشم تعبيرشوًبهم بگين

 6. نوشین

  سلام من پسری را بسیار دوست دارم . درخواب دیدم که روبه قبله درکنار او نماز می خوانیم هوا تاریک بود و چراغی بالای سرمان روشن بود و من لباس سفید پوشیده بودم

 7. سجاد

  سلام من دیشب یه خواب عجیبو دیدم میتونید تعبیر کنید در خواب دیدم که دارم عبادت میکنم ولی ابتدا از ائمه شروع کردم بعد خدا را عبادت کردم وبعد از ان دیدم کسی که چهره اش معلوم نبود میخواست شلوارم را در بیاورد که از خواب پریدم تعبیرش چیه ؟؟؟

 8. سودابه

  بازم مرررررررررررررررررررررررررررررررررررسی

نظر خود را بیان کنید