تعبیر خواب ذکر گفتن

دیدن ذکر گفتن در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن ذکر گفتن در خواب چیست؟

تعبیر خواب ذکر گفتن

ذکر گفتن در بیداری یکی از اعمال نیک است. برای آگاهی از تعبیر خواب ذکر گفتن و معنای آن، تا انتهای مطلب همراه ما باشید..

تعبیر خواب ذکر گفتن

تعابیر زیادی از معبران مختلف برای ذکر گفتن ارائه شده است، از جمله:

 • تعبیر خواب ذکر گفتن و اینکه انسان در خواب ببیند که در حال تکبیر به خداست، بیانگر پیروزی بر مخالفان است.
 • تعبیر خواب ذکر گفتن در برخی منابع بیانگر اعتلای مقام بیننده خواب در میان مردم است.
 • تعبیر خواب ذکر گفتن در خواب دختر مجرد، بیانگر ازدواج است و خدا داناتر است.
 • تعبیر خواب ذکر گفتن بعد از نماز برای بیننده خواب خوب است که به عهد وفا کند و به زودی می‌تواند بدهی های خود را پرداخت کند.
 • تعبیر خواب ذکر و تسبیح گفتن ، دلیل بر درهای خیری است که با وجود نعمت به روی او گشوده می شود و خداوند برتر و داناتر است.
 • تعبیر خواب ذکر گفتن اگر ببیند که تسبیح او پاره شد معنای خوبی ندارد.
 • تعبیر خواب ذکر گفتن نشان دهنده از بین رفتن احترام در بین همه مردم است، زیرا روابط از آن پراکنده می شود و خدا داناتر است.
 •  تعبیر خواب دختری که زیاد ذکر می‌گوید، بیانگر آزمایش های فراوانی است که کشیده و متحمل شده است و خداوند به او پاداش نیک و برکت و موفقیت خواهد داد.

تعبیر خواب آنلاین


تعبیر خواب ذکر گفتن ابن سیرین

تعبیر خواب ذکر گفتن ابن سیرین نشان دهنده درک دین و تقوا و قوت ایمان و بهره مندی دیگران از علم اوست که از آن کوتاهی نمی کند.

تعبیر خواب ذکر گفتن ابن سیرین اگر بیننده در خواب ببیند که به یاد خداست، این نشانه شادی و فراوانی روزی است که خداوند در زندگی به او عطا خواهد کرد. همچنین تعبیر خواب ذکر گفتن از ابن سیرین، بیانگر این است که خداوند او را از شر عده ای که می خواهند با باطل آبروی او را ببرند حفظ می کند و او را بر آنان پیروز می کند و آنان را می برد. ابن سیرین تعبیر خواب ذکر گفتن را، دلیل بر توبه خالصانه از گناهان یا گناهی است که انجام داده است.


تعبیر خواب ذکر گفتن امام صادق

تعبیر خواب ذکر گفتن امام صادق چندین معنا دارد:

 • امام صادق (ع) تعبیر خواب ذکر گفتن را بیانگر یک زن که می‌تواند همسر، دوست یا اقوام باشد معنا می‌کند.
 • امام صادق (ع) خواب ذکر را ثروت و اموال معنا می‌کند و نشان دهنده باز شدن درهای رحمت خداوند به سوی بندگان می‌داند.
 • تعبیر دیگر امام صادق (ع) برای ذکر گفتن یک فرزند و نوزاد تازه است.

تعبیر خواب ذکر گفتن از ترس

تعبیر خواب ذکر گفتن از ترس، برخورداری او از سلامتی، خوشبختی، ثبات زناشویی و روانی و برای زن باردار سهولت زایمان و همچنین تولد نوزاد سالم است.


تعبیر خواب ذکر گفتن بدون تسبیح

تعبیر خواب ذکر گفتن بدون تسبیح اگر ببینید که تسبیح خود را گم کرده‌اید به این معنی است که در معرض وسوسه شیطان هستید و این خواب مانند هشداری است که مراقب اعمال خود باشید.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب جانماز (سجاده)

تعبیر خواب ذکر گفتن با تسبیح


تعبیر خواب ذکر گفتن با تسبیح

تعبیر خواب ذکر گفتن با تسبیح، دلیلی بر این است که بیننده خواب از آینده ای شاد و درخشان برخوردار خواهد شد، اما خرید تسبیح در خواب نشانه نزدیک شدن تاریخ ازدواج بیننده به یک دختر خوب است.


تعبیر خواب ذکر گفتن نوزاد

تعبیر خواب ذکر گفتن نوزاد به معنای شفا یافتن بیمار ناعلاجی است که در بین بستگان بیننده خواب وجود دارد.


تعبیر خواب ذکر گفتن مرده

تعبیر خواب ذکر گفتن مرده، بیانگر عاقبت به خیر این مرده و حقانیت او در این دنیاست، خواب بیننده اغلب با دیدن این خواب احساس راحتی و اطمینان می کند. همچنین تعبیر خواب ذکر گفتن مرده اگر آن شخص پدر یا مادرتان باشد که از دنیا رفته است، نشان دهنده این است که آنها برای آنها جایگاه والایی در بهشت ​​دارند و خواب بسیار امیدوارکننده‌ای است.

همچنین خواب ذکر گفتن مرده بیانگر آن است که خواب بیننده پول فراوانی به دست می آورد و تمام مشکلات او به زودی حل می شود. در تعبیر خواب ذکر گفتن مرده اگر مرده ای را ببیند که او را خوب می شناسد و با او رابطه دارد، نشان از آن است که بشارتی به بیننده خواب می رسد.


تعبیر خواب ذکر گفتن در سجده

تعبیر خواب ذکر گفتن در سجده بیانگر زندگی خوشی است که در آینده خواهد داشت. همچنین مشاهده حمد و ستایش خدا در سجده، بیانگر تغییرات مثبتی است که به زودی در زندگی او رخ خواهد داد. بیننده خواب اگر در خواب ببیند که سجده می‌کند و مدام حمد می‌گوید، نماد ثبات و شنیدن بشارت اوست.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب استغفار و توبه

تعبیر خواب ذکر گفتن با انگشتان دست

تعبیر خواب ذکر گفتن با انگشتان دست هر کس در خواب ببیند که بعد از نماز او با دست راست ذکر می‌گوید، به مستحبات تمسک می کند. خواب، نشان دهنده بهره مندی و راهنمایی دیگران است.

در واقع هر کس در خواب ببیند که با انگشتان دست راست ذکر می‌گوید، به سنت ها و احکام خداوند متعال تمسک می کند، اما تعبیر خواب ذکر گفتن با دست چپ، بیانگر عدم انجام آن است.


تعبیر خواب گفتن ذکر یا الله

تعبیر خواب گفتن ذکر یا الله ممکن است نشانه برکت داشتن فرزندان صالحی باشد که بیننده در خواب می آورد.

تعبیر خواب گفتن ذکر یا الله اما اگر صاحب رؤیا هدفی داشته باشد که برای رسیدن به آن تلاش می کند، رسیدن به اهداف و رسیدن به آرزوها بشارت می دهد. در حالی که تعبیر خواب گفتن ذکر یا الله در خواب مرد، نشانه نزدیک شدن او به ترفیع در کار و جایگاه والای او در جامعه است. تعبیر خواب گفتن ذکر یا الله برای جوان مجرد نیز به نزدیک شدن به ازدواج دختری صالح، پارسا و مؤدب تعبیر می شود.


تعبیر خواب ذکر گفتن دیگران

تعبیر خواب ذکر گفتن دیگران بیانگر این است که به زودی خیری به زندگی آن فرد وارد می‌شود.


تعبیر خواب سبحان الله گفتن

تعبیر خواب سبحان الله گفتن نشان دهنده آن است که گناهان بیننده خواب به زودی از بین می‌رود. آن شخص دست از گناه و نافرمانی برمی‌دارد و خدا نزدیک می‌شود.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب تسبیح

سخن آخر

به طور کلی تعبیر خواب ذکر گفتن و ذکر خدا در خواب و تلفظ نام خدا بزرگترین گواه بر خیر فراوانی است که بیننده خواب از آن برخوردار است و شادمانی که از آن برخوردار است. اگر مجرد باشد، ممکن است مژده ازدواج قریب الوقوع او باشد، یا اگر ازدواج کرده باشد، فرزندی قریب الوقوع دارد.

☺ تعبیر خواب «ذکر گفتن» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «ذکر گفتن» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


6 دیدگاه

 1. سعید عباسی

  سلام خواب دیدم که به مرد غریبی ذکر یاد میدهم.. قبل از آن خواب دیدم ده میلیارد تومان به کارت بانکی ام واریز شده و من داشتم برنامه برای آن می ریختم. لطفأ راهنمایی بفرمایید. ارادتمند عباسی

 2. کرمعلی قربانی

  سلام. خواب دیدم ذکرمیگم. وفقط یکیش یادم مونده. ماشاءالله لاحول ولاقوه الابالله. لطف میکنیدتعبیرش کنید

 3. زهرا

  سلام
  خواب دیدم تو جمعی اشنا نشستم که به من یک تسبیح ابی فیروزه ای میدن و منم شروع میکنم به ذکر یا الله گفتن چندتا دانه که رد میشه ناگهان تسبیح پاره میشه و همه شگفت زده میشن و میگن این یک فال نیکه و نشان دهنده ی اینه که به زودی به مرادت میرسی منم خیلی خوشحال بودم تعبیرش چیه

 4. سعیده

  تعبیر خواب ذکر ایاک نعبد و ایاک نستعین. در نماز خواندن امام زمان چیست

 5. الاهی

  سلام،هر وقت میرم،بیرون خونه ذکر لا حول ولا قوة،میخونم،اما تو خوابم هم میگم،دوبار از ترس در حال فرار کردن این میخوندم،دلیلش چیه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب ذکر گفتن بسیار به خیر امده است اما برای شما از انجایی که در واقعیت هم این کار را می کنید می تواند نشانه ای خاص نباشد و بیشتر بازافرنیی زندگی واقعیتان باشد.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید