تعبیر خواب جانماز (سجاده)

دیدن جانماز (سجاده) در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن جانماز (سجاده) در خواب چیست؟

تعبیر خواب جانماز امام صادق

موقعی که ما از جا نماز استفاده می کنیم که در محضر خداوند تبارک و تعالی هستیم و این از بزرگترین و پر ارزش ترین دقایق زندگی روزانه ما است پس جانماز وسیله ای متبرک و میمون و دیدنش در خواب بسیار نیکو است اما حالات آن و نوع آن تفاوت هائی را به وجود می آورد که تعابیر را متفاوت می کند.

اگر در خواب ببینید که بر جا نماز و در مسجد نشسته اید به سفر حج می روید ولی اگر در خواب دیدید که جانماز را تا کرده و زیر بغل نهاده اید به سفر زیارتی می روید.

اگر جانمازی که در خواب می بینید از پشم باشد نشان آن است که به طاعت و صلاح تحریص می شوید اما اگر جانمازتان از ابریشم بود خواب شما می گوید راه تزویر و ریا پیش می گیرید و در کار دین صداقت ندارید.

اگر در خواب دیدید که جانماز خودتان را پشت و رو پهن کرده اید فریب شیطان را می خورید و کاری به تبع هوای نفس انجام می دهید و گمراه می شوید.

اگر ببینید که جانمازتان بخشی سوخته یا سوراخ شده خوابتان می گوید که عبادت شما چون بر مبنای صداقت نبوده بی ارزش است و هشداری است برای این که تغییر مسیر بدهید و طریق صلاح بگیرید.

اگر در خواب دیدید که جانماز ( یا مهر و تسبیح) خود را گم کرده اید و به دنبال آن می گردید نشان است که در معرض خطر وسوسه و فریب شیطان قرار گرفته اید.

همین حالت است اگر ببینید که جانمازی ملیله دوزی شده و پر شکوه دارید که با صداقت و فروتنی در کار دین درست در نمی آید.


تعبیر خواب سجاده

تعبیر خواب سجاده ابن سیرین

دیدن سجاده در خواب نیکو است به خصوص اگر به خودتان تعلق نداشته باشد و بر آن نشسته یا ایستاده باشید.

چنانچه در خواب ببینید بر سجاده متعلق به خودتان نشسته اید نشان آن است که کاری نیک انجام می دهید و عملی در جهت رضای خداوند می کنید.

اگر در خواب ببینید که سجاده ای دارید ولی دیگری بر آن به نماز ایستاده بنیان خیر می نهید یعنی کاری می کنید که دیگران به تناوب و استمرار از آن بهره مند می شوند و نام شما را به نیکی می آورند مانند تعیین موقوفات و بنای مسجد و حفر قنات و ایجاد کاریز و بنیاد سیل بند.

اگر در خواب ببینید که بر جانماز متعلق به دیگری به عبادت ایستاده اید شما از کار خیر دیگران سود می برید.

اگر ببینید که سجاده خویش را شسته و در آفتاب گسترده اید تا خشک شود از گناه توبه می کنید و از طریق خلاف برمی گردید.

اگر ببینید که سجاده ای دارید اما سوخته یا سوراخ شده خواب شما می گوید که گناهی مرتکب شده اید که آثار آن باقی است و هنوز توبه نکرده اید.

☺ تعبیر خواب «جانماز (سجاده)» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «جانماز (سجاده)» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


75 دیدگاه

 1. زهره

  باسلام من خواب دیدم درصحن حرم امام رضا(ع)هستم‌بادوتاخانم که نمیشناختم‌انگارتوصف نمازبودیم من یه جانمازمخمل سرمه ای دستم بودیکی ازخانم هاگف من تسبیحموگم کردم من ازداخل جانمازم‌ یه تسبیح به ایشون دادم وگفتم یادگاری باشه پیشتون خودمم یه تسبیح زرشکی دستم یودبعداون خانم دیگراب خواست من ظرفشونوگرفتم وبراشون اب کردم ودادم بهشون

 2. ناهید یوسفی

  سلام خواب دیدم یه بالشت که متعلق به مادر فوت شده ام است را پاره کردم و داخلش یهو یه گل قشنگ مصنوعی اوم. بیرون و بعدش یه جانماز با دو تا مهر و دوتا تسبیح ظاهر شد که مال مامان بوده و کلی خوش حال بودم

 3. نسیم

  خواب دیدم در صف اول نمازمسجدی رفتم وجانمازی بسیار زیبایی پهن کردم وبه اطرافیان گفتم صف اول همراه بودن با فرشتگان است سپس فوری رفتم دسشویی که بیام نماز بخوانم متاسفانه همه دسشویی ها پر بود وکثیف هم بود ومعطل ماندم. خواهشاتعبیر واقع بینانه شود.

 4. فرحناز برزگر ملکی

  سلام درضمن وقت نماز صبح بود که ساعتم برای نماز خواندم زنگ زد که از خواب بیدار شدم همین امروز بود

 5. فرحناز برزگر ملکی

  سلام روزتان به خیر و خوشی و ممنون از عزیزان که قبول زحمت میکنند و خواب ما را تعبیر میکنن سپاس
  من خواب دیدم که خواهر بزرگ‌ترم که بیوه هست و تقریبا هم شوهرم و هم خواهرم با هم چت واتساپی دارند و من هم میدانم
  خواب دیدم من در کنار همسرم که نشسته بود دراز کشیده بودم یک دفعه دیدم خواهرم بالای سر من ایستاده و یک بسته نایلونی که سفید هم بود میگفت سجاده هست داد به شوهرم و گفت بفرمایید که من گفتم بگیر برای خود شیرینی برایت سجاده را آورده
  خواهش میکنم خوابم را تعبیر کنید آیا خدای ناکرده بوی خیانت از این دو میایید
  درضمن من ایمیلم را بلد نیستم فقط شماره تماسم
  09393819026 فرحناز برزگر ملکی هستم ممنون لطفا جوابم را بدهید خیلی نگرانم

 6. Zahra

  سلام خواب دیدم درون یک کوچه بزرگ جا نماز هایی زیادی پهن هست توی ذهنم این بود که حتما نماز عید فطر و یا نماز دیگری خوانده شده و صاحبان جا نماز ،جا نماز های خود را جا گذاشته اند
  خواستم بر دارم به خودم گفتم حتما صاحبانش بر میگردنند چه تعبیری دارد؟

 7. سارا

  سلام من خواب دیدم پسر بچه ای که نمیشناسم در خوابم به همراه پدرم به بازار رفته و وقتی که آمدن پسربچه خرید خود را باز میکند و در دست من میذاره من آن را باز میکنم و میبینم که در یک جایی حالت سجاده یا پارچه داشته دو آویز چوبی کار شده خیلی خوشگل هستش که در درشون باز میشد داخل یکی قرآن ودر آویز چوبی دیگر که باز میکنم فال حافظ هستش و من هر کدوم رو باز میکنم و ورق میزنم.

 8. سارا

  سلام روز بخیر لطفا محبت بفرمائید و پاسخ من رو بدید خواب دیدم در حرم امام رضا سجاده و مهر و تسبیح نذری می‌دادند و روی یک طاقچه ی بلند گذاشته بودند که همه بردارند من ۵ تا سجاده و کلی تسبیح و چند تا مهر برداشتم و پسرم هم که الان ۱۶ ساله هست و سید هستند با عبا در سن ۵ یا ۶ سالگی بود و برای من تسبیح آورد چند تا تسبیح درخشان و زیبا بود که من برداشتم لطفا راهنمایی بفرمایید تعبیر خواب من چیست متشکرم

 9. ستاره

  سلام خواب دیدم سجاده و جانماز های زیادی پیدا کردم و من رفتم سراغ سجاده رنگ ابی تو خواب میگفتم اگه خواهرم زنده بود برا جهازش بر میداشتم ولی در راخر همون رنگ ابی رو انتخاب کردم میشه لطفا تعبیرش کنید برام

 10. آتش

  وقت بخیر . ازاینکه توجه نموده و تعبیر خوابم را میفرمائید سپاسگزارم .
  “مادرم یکسال ونیم پیش از دنیا رفتن”,
  در خوابم ؛ محل زندگی ایشان تاریک بود که من چراغها را روشن کردم و در جایی کنج خانه جانماز پهن شده و مرتب مادرم را دیدم که موجود کوچکی روی جانماز بود که با دیدن من چندتکه شد به شکل گل های کوچک زیبا و به پرده بالای سجاده چسبیدن….
  سپاس مجدد

 11. فاطمه محمودی

  سلام
  مادرم خواب دیده که همسایمون یک سجاده طوسی رنگ که در آن مهر آینه داری که در آن عکس خمینی بوده و تسبیح آبی رنگ و…..
  بوده از کربلا اورده و به مادرم گفته که این رو برای تو از کربلا هدیه آوردم تعبیرش رو میشه بگید؟؟

 12. عرفان

  سلام ممنون میشم خوابم رو تعبیر کنید.
  خواب دیدم داخل یک خونه ای هستم و دیدم یه جانمازی اونجا بود و رفتم برداشتم و یه جایی دیگه انداختمش و یهو جانماز بلند شد و خودش نماز خوند.

 13. عرفان

  سلام ممنون میشم خوابم رو تعبیر کنید.
  خواب دیدم داخل یک خونه ای هستم و دیدم یه جانمازی اونجا بود و رفتم برداشتم و یه جایی دیگه انداختمش و یهو جانماز بلند شد و خودش نماز خوند.
  منم خیلی ترسیدم توی خواب

 14. عرفان

  سلام ممنون میشم خوابم رو تعبیر کنید.
  خواب دیدم داخل یک خونه ای هستم و دیدم یه جانمازی اونجا بود و رفتم برداشتم و یه جایی دیگه انداختمش و یهو جانماز بلند شد و خودش نماز خوند.
  منم خیلی ترسیدم توی خواب لطفا تعبیرشو بگید.

 15. فاطمه

  سلام خسته نباشید
  من نزدیکای صبح خواب دیدم دارم روی یه سجاده نماز صبح میخونم درحالیکه دختر یکساله ام جلوم روی سجاده خوابیده چنبار نمازم رو تکرار کردم تا تونستم بخونم چون دخترم گریه میکرد و حواسم پرت میشد

 16. عرفان

  سلام ممنون میشم خوابم رو تعبیر کنید.
  خواب دیدم داخل یک خونه ای هستم و دیدم یه جانمازی اونجا بود و رفتم برداشتم و یه جایی دیگه انداختمش و یهو جانماز بلند شد و خودش نماز خوند.
  منم خیلی ترسیدم توی خواب لطفا تعبیرشو بگید.

 17. mysticism

  سلام ممنون میشم خوابم رو تعبیر کنید.
  خواب دیدم داخل یک خونه ای هستم و دیدم یه جانمازی اونجا بود و رفتم برداشتم و یه جایی دیگه انداختمش و یهو جانماز بلند شد و خودش نماز خوند.
  منم خیلی ترسیدم توی خواب لطفا تعبیرشو بگید.

 18. مهرسا

  من خواب دیدم من و دختر داییم داشتیم میرفتیم مدرسه . من سجاده به عنوان حجاب رو سرم گذاشتم و دختر داییم مقنعه سفید . هر دو با عجله نقاشی بردیم تحویل دادیم نقاشی اونو پذیرفتن نقاشی منو به خاطر حجابم نپذیرفتن من کلی ناراحت شدم داد و بیداد و گریه کردم.
  در واقعیت دخترداییم ۱۰ ساله ازدواج کرده و بچه داره و منم هنوز مجردم ، اون تقريبا ١ سال ازم بزرگتره . در سن مدرسه هم نیستیم . لطفا تعبیرش بفرمایید

 19. رویا

  سلام دیدم از یکی درخواست سجاده کردم گفتم یا یکی بهم بده یا باهام عوض کن …. یکی حالت مخملی بود یکی هم قالیچه بود
  ولی بعدش از خواب پریدم

 20. زهرا محمدی

  سلام صبحتون به خیر وشادي خاب دیدم مادر شوهرم که فوت کردند ميخاستن برن کربلا یا شاید مکه همه رفتیم ببينيمشون بعد داشتن اش نذری می پختن توی خونه جاری فوت شده م خونشون در حال ساخت بود سقف نداشت و حالت سنگلاخ بود دیگ نذری رو توی یه اطاق بدون سقف که آسمون کاملا پیدا و خوشگل بود گذاشته بودن من گفتم برم نماز بخونم وضو داشتم برای نماز رفتم دیدم فرش پهنه کفشمو در آوردم یه کفش راحتی هلویی خیلی نو و شیک داشتم که بیرون در نیاوردم گفتم خراب میشه گذاشتم پشت در بعدش دیدم یه خانمی که ندیده بودم تا حالا یه سینی پر از مهر آورد من تو دلم خیلی خوشحال شدم گفتم این همونه که ميخاستم خانم لاغر اندامی بود و صورتش انگار گرد وخاکی بود ولی دلنشین بود با چادر نماز سفید رنگ بهش گفتم من برای شوهرمم بردارم گفت بردار ومن دوتا مهر بزرگ برداشتم متشکرم از تعبیر تون

 21. یا صاحب الزمان

  با سلام‌

  مادرم خواب دیده که یکی از نوه های ما که پسر هست برای من یه جانماز هدیه می آورد تعبیرش میشه بفرمایید ؟ ممنون

 22. الهام

  سلام من خواب دیدم یک جانماز سفید و صورتی زیبا خریدم ک مهر و تسیبیح هم دران بود

 23. فاطمه

  سلام ووقت بخیر میشه تعبیر خوابم رو بگین
  من خواب دیدم با خواهرم خونه مامانم ک سید هست تمیز میکردیم ک بالای کمد خیلی سجاده بود خواهرم گفت یکی ک رنگ سبز بود بردارم ب دخترم کنار گذاشتم بعد از خواب بیدار شدم ممنون میشم بگین

 24. علی اکبر

  با سلام خواب دیدم در حیاط مسجدی در حال خواندن نماز هستم که یک مرد اشنا ولی نامحرم امد کنارم ایستاد به نماز نگاه کردم دیدم خیلی به من نزدیکه به صورتی که قسمتی از بدنش روی سجاده منه وقسمتی دیگر روی زمین یه قالیچه زیر سجادم پهن بود سجادم را برای اون پهن کردم وکمی عقب تر ایستادم نمازم که تموم شد اون فرد را ندیدم اما دورم پر شده بود از خانم ها که داشتن نماز می خوندن همه همه زیادی بود دنبال سجادم میگشتم با خودم گفتم شاید توی شلوغی نتونسته سجام رابده شاید بعدا بهم بده وبعد با چند تا خانم محجبه اشنا شدم که میگفتن خواهرا م هستن
  کار تولیدی انجام میدادن وازم خواستن باهاشون همکاری کنم
  لطفا راهنمایی میکنید

 25. نگار

  سلام ،بنده خواب دیدم به یکی از دوستان قدیمی یک سجاده که از سفر اورده بودم رو هدیه دادم و گفتم روی اون سجاده نماز بخونه تا ثوابش به من هم برسه..تعبیرش چی هست؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب برای این خواب بسیار به خیر امده است و می تواند نشانی از ان باشد که شما در اینده کاری انجام دهید که دیگران هم از ان خیری بینند.
   سربلند و پیروز باشید

 26. Narges talebi

  سلام در خواب دیدم که سجاده ام رو به مامانبزرگم که سید هستند دادم و گفتم برام نگه دارین و نذارید کسی در ان نماز بخواند وقتی برگشتم جانماز رو به عمم داده بودن که باهاش نماز بخونه و من عصبانی شدم در ضمن داخل سجاده چادر نماز سبز بود و اینکه من خودمم مجردم ولی عمم دارن طلاق میگیرن

 27. Narges talebi

  سلام خواب دیدم که جانمازم رو دست یک سید (مامان بزرگم )دادن و تاکید کردم که به کسی نده تا باهاش نماز بخونه چون خودم میخوام باهاش نماز بخونم وقتی برگشتم داده بود به عمم تا باهاش نماز بخونه و من عصبانی شدم چادر نمازمم روش بود که رنگش سبز بود
  (خودم مجردم و عمم داره از همسرش جدا میشه)

 28. رستمی

  سلام.خسته نباشید.
  من خواب دیدم که بااینکه فضا زیاد بود ولی یه سجاده قرمز رنگ رو لب پله پهن کردم و تا خواستم نماز بخونم کاری پیش اومد و حواسم پرت شد و رفتم.میشه تعبیرشو بگید برام؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   ممکن است این خواب تعبیری به این صورت داشته باشد که شما در زندگی خود در حال مرتکب شدن به خطایی هستید که باید ان را اضلاح کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 29. روشنا

  سلام خواب دیدم که جا نماز خودم رو پهن کردم و می خواستم نماز بخونم..ولی جا نمازم کمی چروک شده بود و هوا هم تاریک بود..ممنون میشم تعبیرش رو بهم بگید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که می تواند به این معنا باشد که شما باید بسیار به نسبت ایمان خود اگاه باشید که خدای ناکرده خدشه ای بر ان وارد نشود و از این رو می تواند جنبه ای خیر داشته باشد.
   سربنلد و پیروز باشید

 30. فریبا

  خواب دیدم در خانه ما جانماز از اتاق پرواز کرد و در سالن پهن شد و بعد از از اتاق پدرشوهرم اومد سرجانماز، تعبیرش چیست؟

 31. مريم

  سلام
  ممنون ميشم تعبير خواب خواهرمو بگيد
  ايشون خواب ديدن تو پذيرايي خونه من پشتشونو كيسه كشيدن و وقتي خواستن برن حمام خانه من داخل حمام كلي لباس و يه سجاده سبز رنگ پهن بود. ممنون ميشم بفرماايبد اين خواب چه معني داره؟

 32. مريم

  سلام
  ممنون ميشم تعبير خواب خواهرمو بگيد
  ايشون خواب ديدن تو پذيرايي خونه من پشتشونو كيسه كشيدن و وقتي خواستن برن حمام خانه من داخل حمام كلي لباس و يه سجاده سبز رنگ پهن بود. ممنون ميشم بفرماايبد اين خواب چه معني داره؟

 33. پارسا

  خواب دیدم در یک فروشگاهی که پر بود از انواع سجاده که فروشنده هرکدام به من نشون میداد و ترغیب به خرید میکرد بعد از چند مورد نشان دادن از یک قوطی هم یک شکلات شیرین کاکوئی هم به من داد و من هم خوردم و شیرین بود ،لطفا تعبیرش را بفرمایید.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   خوابی خیر است و می تواند به این معنا باشد که خبری خوش برای شما در اینده باشد که کام شیرین شوید و از این رو خوابی بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 34. مهربانو

  سلام جانماز چرمی و نارنجی رنگ با ساعت چرم نارنجی و انگشتر نارنجی که ست بودن در خواب تعبیرش چیه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   برای تعبیر خواب رنگ ها تعابیر بسیار متفاوت است و اینکه در خواب شما به این حد به این رنگ اشاره شده است می تواند نشانی از ان باشد که چیزی در واقعیت رخ داده است که در ذهن شما به این صورت نمایان شده است.
   سربلند و پیروز باشید

 35. فهیمه

  سلام خواب دیدم رفتم مسافرت واز اونجا چن تا جانماز خریدم لطفا تعبیرشو میشه بگین

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند خوابی خیر باشد و به این معنا باشد که در اینده نه چندان دور برای شما خیری معنوی در راه است که خودتان به دست خواهید اورد.
   سربلند و پیروز باشید

 36. شبنم

  سلام خواب دیدم عده تعدادی از آدمهای ناشناس در خانه قدیمی پدری ام نماز می خوانند وعده‌ای هم دراز کشیده اند وتعداد زیادی سجاده دیدم که روی هم چیده شده اند اما خودم نماز نمی خواندم با یکی از آشناها نشستیم در همانجا و مشغول صحبت شدیم لطفاً خوابم را تعبیر کنید ضمنا این خواب را در نماز صبح دیدم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که ممکن است به معنای تذکری به شما برای جاماندن از چیزی که باید انجام دهید باشد و از این رو نه لزوما نماز خواندن، بلکه باید فکر کنید که در چه کاری برای زندگیتان کوتاهی کرده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 37. آیدا فرهادی

  سلام خواب دیدم که یک جانماز آبی فیروزه ای بسیار زیبا به جنس ابریشم رو پسندیدم ولی پول خریدش رو ندارم و قصد کردم پول جمع کنم تا اون سجاده رو بخرم تعبیرش چیست؟ممنونم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   خوابی بسیار خیر است وممکن است به این تعبیر باشد که مسیری صحیح را در زندگی خود برای رسیدن به خدا در پیش گرفته اید و باید ان را ادامه دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 38. بنیامین

  سلام من جانمازیمو خیلی دوست دارم و مدتیه گمش کردم و هنوزم پیداش نکردم. قبل یکی دو روز خواب دیدم که پیداش کردم تعبیر این خواب چی میتونه باشه؟
  البته حقیقتش من خدا دوست هستم و مسلمونم ولی خوب ایمانم و عباتم کمه و انچه که باید باشه نیست…

 39. مهدی

  سلام و عرض ادب…
  ممنون که وقت میذارین و تعبیر میکنین…
  من دیشب خواب دیدم که روی سجاده ام برای نماز ایستادم و احساس کردم که ادرار دارم و همونجا روی سجاده و جلوی چشم بقیه ادرار کردم و بعد سجاده رو جمع کردم…
  خیلی خیلی ناراحتم ..

 40. علی

  سلام من خواب دیدم که مردی سجاده ی سفید شبیه پارچه ی سفیدی که من نماز میخوندم استفاده میکنه . درضمن من سجاده ام قرمزه. اون قبلی سفیده داشت کثیف میشد گذاشتمش کنار.

 41. Hadi

  خواب دیدم جانماز خریدم تعبیرش چیه؟

 42. زهرا

  سلام.خواب دیدم که دارم جانمازدرست میکنم.بعدشم به کسی هدیه دادم

 43. عباس

  من خواب دیدم که جا نماز طلایی و بنفش صورتی رنگی از جنس مخملی به من هدیه داده شد میشه تعبیرش چی میشه با تشکر

 44. رستمی

  سلام
  در خواب دیدم تعدادی جا نماز یک شکل پهن بود البته جانمازها روبروی هم بو د و خیلی از اقوام بودن از جمله مادر بزرگ مرحومم البته نماز خواندن کسی رو ندیدم من بار اول هست که وارد این سایت شدم وتکراری نبوده

 45. رستمی

  سلام
  در خواب دیدم تعدادی جا نماز یک شکل پهن بود البته جانمازها روبروی هم بو د و خیلی از اقوام بودن از جمله مادر بزرگ مرحومم البته نماز خواندن کسی رو ندیدم

 46. رضایی

  خواب دیدم که برادرم داره جا نمازمو می بره به یکی بده من گفتم برا منو نبر اون یکی جانمازو ببر

 47. عاطفه

  سلام خواب دیدم برای عروسی موهامو شنیون میکنم تو آرایشگاه هستیم بعد راه خیلی دور بود هی میرفتیم تا برسیم

 48. بهرام امیدی علی پور

  سلام خواب دیدم جانمازی که باهاش نماز میخونم جانمازم بسته هست ولی راه میرود

 49. رقیه

  سلام خواب دیدم روی سجاده خودم مدفوع است

 50. عاطفه

  با سلام …خواب دیدم یه عالمه جانماز و تسبیح در دست دارم و قرار بود اونها رو به کسانی بدهیم
  ومن هی پشت سر هم خانه قدیمی پدرم رادر خواب میبینم حتی جانمازها رو هم تو اون خونه دیدم من متاهلم و تو اون خونه بزرگ شدم

 51. الف. تنها

  خواب دیدم که یه تعداد سجاده و جانماز که مال خودمه و در واقعیت هم دارمشون داحل کیسه گداشته بودم و دادمشون که مال برادرم باشه. اول پرسید مطمئنی میخوای بدی به من اینارو؟ به جانماز سفیدِ قدیمی خودم که‌نگاه کردم اول دودل شدم ولی بعد دادم بهش گفتم نه باشه پیشت مال تو باشه این جانمازا

 52. امین

  با سلام مادرم خواب دیده که عموي من در عالم‌ خواب می‌گوید به علی بگو سجاده ات نجس است

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب کثیف شدن سجاده می تواند به این معنا باشد که در اینده برای ایشان در ایمانشان خللی ایجاد شود که نشان از ان است که باید به ایشان اگر در توانتان هست گوشزدی کنید و یا اطلاع دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 53. Samira

  باسلام خواب دیدم وقتی جانمازم را باز میکنم از بین آن سه تا حشره بیرون رفتند ،تعبیر ان چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب حشره به معنای مزاحم و شخص بی استفاده آمده است که ممکن است در تعبیر خواب جانماز که به معنای ایمان است رخنه ای ایجاد کنند و از این رو ممکن است به این معنا باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 54. زینب

  سلام
  خواب دیدم که روی جانماز خوابم برده وقتی از خواب بیدار شدم متوجه شدم جانماز متعلق به پدرمه و ایشون کنار من ایستاده بود و منتظر بود که جانماز رو بهشون بدم منم تا متوجه شدم سریع سجاده رو تا کردم و به پدر دادم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند بر اساس تعابیر خواب به این صورت تعبیر گردد که شما در اینده از اعتبار پدرتان در نزد خدا استفاده خواهید کرد و باید مسیری که ایشان در ایمان دارند را پیش بگیرید.
   سربلند و پیروز باشید.

 55. رونا

  خواب دیدم که جای ناز طلایی به دست یک افریقایی است که او برنده شده د کدام مسبقه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند به معنای این باشد که شما در اینده شخصی را خواهید دید که ممکن است ریا کار باشد و شما به واسطه ی شناخت نسبیتان به ایشان اعتماد کنید که باید از این موضوع بسیار بر حذر باشید.
   سربلندو پیروز باشید

 56. هادی

  خواب دیده شده که در آن عزیزی از دست رفته چندین بار طلب مهر می‌کند ولی فرزندان او توجه نمیکنند تا اینکه شخص خواب بیننده جانماز زرشکی ومهر را برایشان پهن می‌کند درحالی که متوجه میشود تعداد زیادی مهر برایش آنجا قرار دارد . تعبیرش چیست .لطفا پاسخ دهید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب به همان وضوح می تواند باشد که دیده اید و به این معنا باشد که باید برای آن مرحوم کاری انجام دهید که خیری به ایشان برسد و از این رو سعی کنید برای ایشان خیراتی دهید.
   سربنلد و پیروز باشید

 57. سارینا

  سلام.میشه لطفا تعبیر خواب منم بگید…
  خواب دیدم درمسجدی نشستم.خانمای مسجدی به هم مهرنماز نذری میدن. منم تا چشامو باز کردم دیدم یه پلاستیک پر مهرنماز جمع کردم.تو خوابم یه دوست سیده دارم اون بمن دوتا مهرتربت امام حسین که گردوکوچک بود داد گفت به نیت مامانت هدیه اوردم… درکل هرچی سرچ کردم تعبیر مهرنماز پیدا کنم موفق نشدم. لطفا راهنمایی بفرمایید. تعبیر داشتن این همه مهرنماز چیه ؟؟؟؟
  تشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب مهر به گفته امام صادق (ع) : 1- پیشرفت و ترقی در کار خودت 2- قوت دین 3- ریاست 4- حقیقت 5- سود و منفعت 6- نعمت و بهره‌مندی 7- کامیابی. و اینکه این مهر به عنوان هدیه به شما داده شده است نشان از خیر و منفعتی دارد که بهشما میرسد . خواب شما خیر است .
   سربلند و پیروز باشید .

 58. پرویز…..

  سلام من خواب دیدم که در جاده ای که یک طرفش پرتگاه هست باری میبرم در یه جا میخوام نگه دارم آخرای توقف میافتم پرتگاه بعد افتادن بلند میشم هم خودم هم وسیله ی نقلیه ام سالم میمونن چند نفر از آشنا ها میان پیشم کمک میکنن در همان لحظه یه خانم آشنا یه لحظه از هوش میره دوباره بر میگرده بعد از اونجا در میایم بعد بهشون میگم ببینید به باری که حمل میکنم چیزی نهشده بارو باز میکنم میبینم بار حامل سجاده قران هست همه چیز سر جاش سالم موندند

 59. محبوبه

  سلام خواب دیدم که یک خانم سیده هفت عدد جانماز سبز به خودم و خواهرانم هدیه داد
  تعبیرش چیست

 60. سارا

  سلام خواب دیدم در یک حوض کوچک و عمیقی که وقتی دیگران دست میگذارند وسایلشان را اب میبرد و نمیتوانستند وسایلشان را از اب بگیرند اما وقتی من دست گذاشتم تعداد زیادی مهر و جانماز ابی رنگ و تسبیح ابی رنگ و زیبا از اب خارج کردم و اب درون حوض تمام شد و حوض خالی شد خواهش میکنم تعبیر خواب من را بگوید

 61. maghz virosi

  خواب دیدم ک آب جانمازم رو داره باخودش میبره جانمازم رو ب سختی از آب درآوردم ولی چادرم رو آب برد

نظر خود را بیان کنید