تعبیر خواب آفتاب (خورشید)

دیدن آفتاب (خورشید) در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن آفتاب (خورشید) در خواب چیست؟

آفتاب sunshine

در مورد آفتاب (خورشید) معبران اختلاف عقیده نه کلی بلکه سطحی دارند به این صورت که برخی آفتاب را در عالم خواب پادشاه می دانند و دسته ای دیگر پدر و مادر می شناسند.

عقیده فروید نیز تقریبا همین است که نوشته شاه در خواب به صورت آفتاب تجسم می یابد و با استدلالی که می کند هم می تواند پدر مادر باشد و هم پادشاه و قدرت برتر.

ابن سیرین می گوید آفتاب در خواب شاه است، ماه وزیر اوست، زهره ملکه و همسر شاه، جابر مغربی می گوید آفتاب در خواب پدر است و ماه مادر با آشاره به آیه شریفه در سوره مبارکه یوسف.

در نفایس الفنون نیز آفتاب شاه و بزرگ نوشته شده و ذکر گردیده که تابش نور خورشید بر خانه ها در واقع مهر و قهر شاه است که شامل عموم مردم می شود.

برخی از معبران نوشته اند آفتابی که بر دیوار و حیاط خانه شما تابیده است می تواند یک زن برجسته باشد که سر راه شما قرار می گیرد و اگر جوان هستید گویای یک عشق و ازدواج درخشان و پر شکوه است.

اگر ببینید که ابری چهره خورشید را تاریک کرده غمی پیدا می شود که شما را می آزارد.

اگر بیننده خواب ببیند که آفتاب را گرفته و به مالکیت خویش در آورده به جاه و مقام بالا می رسد و از این بهتر وقتی است که ببیند خودش به خورشید مبدل گردیده و نور افشانی می کند.

چنان چه ببیند بین او و آفتاب جنگی در گرفته با یک قدرت برتر رو در رو قرار می گیرد و کارش به مبارزه و جدال می رسد. اگر ببیند که خورشید کم رنگ بود و جای خودش قرار نداشت قدرت برتر به او محتاج می شود.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب ماه

تعبیر خواب «آفتاب (خورشید)» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «آفتاب (خورشید)» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

3 دیدگاه

 1. سلام من چندین دفعه خواب میبینم که نور خورشید داره بهم میتابه و من خیلی خوشحالم و مدام دنبال نور خورشید میرم و دستاو و بدنمو در برابر نور خورشید قرار میدم، در ضمن من بیمار هستم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر روزهای خوب در اینده برای شما است و نور خورشید نشان از انرژی و زندگی جدید است واینکه در درون شما به اینده و درمان امید وار هستید و نتیجه را به مثبت خواهید دید .
   سربلند و پیروز باشید .

 2. سلام ،پسری ک قبلا باهم چند ماهی دوست بودیم و کات کردیم ، خوابشو دیذم ک همش منو میبوسه و میگیره بغلش لحظه ایی نمیتونه ولم کنه همش منو میبوسه لبمو صورتمو نمیدونم چرا خوابشو دیدم? بعد کنار جایی ک هستیم ی خونه خرابه هست ماهم تو ی جایی مث کانکس بودیم،
  اصلا یادم رفته بودش بهش فکرم نمیکردم ، تعبیرش چیه?

نظر خود را بیان کنید