تعبیر خواب سار

دیدن سار در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن سار در خواب چیست؟

سار starling

سار نیز مثل پرستو از مرغان مهاجر است که در آغاز سرما می رود و در اعتدال ربیعی باز می گردد.

سار در خواب های ما انسان پر خور و دیر جوش و کم مهری است که با وجود قرابت و نزدیکی به ندرت از بیننده خواب دیدن می کند وجودش سودی ندارد معهذا دوست داشتنی است.

اگر در خواب سارهای متعددی را روی سیم برق خانه خودتان ببینید مهمان هائی برای شما می رسند که از شهرستان ها آمده اند و مدتی می مانند و بی آن که معاش شما را تنگ کنند هزینه هائی ایجاد می نمایند.

اگر ببینید ساری در قفس انداخته و در خانه نگه داشته اید شخصی هست که شما برای او زحمت ایجاد می کنید و آزادی و آسایش او را سلب می نمائید.

معبران نوشته اند سار بسیار سفر می کند. اگر دیدید تعدادی سار را گرفته اید سودی عاید شما می شود و اگر دیدید گوشت سار را می خورید پول عایدتان می گردد که انتظارش را ندارید و روی آن قبلا حسابی نکرده اید.

اگر در خواب ببینید ساری پرواز کنان به خانه و اتاق شما وارد شد پیش آمدی می شود که سود مادی دارد و اگر ساری از خانه شما پرواز کرد و رفت زیان می بینید.

اگر سار مرده ای را دیدید خبری به شما می رسد که غمگین می شوید.

اگر ساری را کشتید در حق کسی که او را نمی شناسید ستم می کنید یا کاری می کنید که زیان بخش است برای دیگران.

اگر صدای سارها را شنیدید شهرت بد پیدا می کنید و مردم درباره شما حرف می زنند ولی اگر از صدای سارها خوشتان آمد شهرت خوب است و مردم درباره شما قضاوت خوب خواهند داشت و اگر از صدای سار خوشتان نیامد مردم درباره شما قضاوت خوبی نخواهند کرد.

☺ تعبیر خواب «سار» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «سار» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


4 دیدگاه

 1. علیرضا

  من تو خواب دیدم یه پرنده اومده تو حیاط ما و من ازش خوشم نیومد و با سنگ و کفش سمتش پرتاب کردم اما هیچکدوم نخورد و من هر چی اونو دور میکردم باز میومد و دستبردار نبود . تشخیص ندادم کدوم پرندس اما فک کنم چیزی شبیه کلاغ یا سار بود تعبیرش چیه؟ درضمن در خونه ما هم مهمون و فامیل اومده بودن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   با توجه به خوابی که دیده اید ممکن است به این معنا باشد که شما را مزاحمی در اینده فرا رسد که باید از ایشان دوری کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. رها

  سارهاي زيادي روي لباسم منشستند و پرواز ميكردند من با وجود اينكه از پرنده در عالم واقع ميترسم ولي در خواب دوسشان داشتم و مشكلي نداشتم

 3. م ک

  من در خواب دیدم سارهای فراوانی در منزل ما وارد میشوند و هی اضافه مشوند و بعضی ها هم به پشتشان سار کوچک دیگری سوار است ودور بچه هام به بازی مشغول هستند .
  ولی از این تعبیر خواب شما چیزی دستگیرم نشد

نظر خود را بیان کنید