تعبیر خواب سیل

دیدن سیل در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن سیل در خواب چیست؟

سیل flood

از امام جعفر صادق علیه السلام نقل می کنند که سیل در خواب یا فتنه و بلاست یا لشکری غالب و دشمنی بزرگ که لشکر غالب، دشمن بزرگ و نیز فتنه است و بلا که ناخواسته و نا آگاه بر انسان ها نازل می شود.

سیل در خواب های ما حادثه ای است بزرگ و خانمان بر انداز که اگر انتظارش را هم نداشته باشیم قدرت مقابله با آن را فاقد هستیم زیرا سیل در بیداری بنیان کن و منهدم کننده می باشد.

چنانچه در خواب دیدید سیل حادث شده در زندگی آینده شما اتفاقی می افتد بزرگ و سهمگین که چنانچه در خواب دیدید سیل حادث شده در زندگی آینده شما اتفاقی می افتد بزرگ و سهمگین که خطر آفرین است و طبعا نمی تواند از هیچ جهت خوب و مفید باشد.

اگر دیدید دور از جریان سیل ایستاده اید و از محلی امن به آن نگاه می کنید از گزند حادثه در امان می مانید و با این که آن اتفاق مهم واقع می شود به شما گزندی وارد نمی آید.

اگر دیدید در سیل هستید و آب به سوی شما می آید حادثه شما را در بر می گیرد.

چنانچه در خواب دیدید سیل شما را فرا گرفت و دستتان به جائی استوار است و آب نمی تواند شما را بشوید و ببرد مهابت خطر کمتر است.

اگر در خواب ببینید سیل جاری است اما آب آن روشن است و ماهی آن در آن شنا می کند حادثه ای بزرگ چنان که گفتم اتفاق می افتد اما نیک فرجام است.

هرچه آب سیل گل آلود و کثیف باشد خطر بیشتر و غم و اندوه حاصله از وقوع حادثه پیش بینی نشده افزون تر می باشد.

اگر در خواب ببینید سیل جاری شده و شما جائی امن ایستاده اید ولی آب خرابی ایجاد کرد و منطقه ای که خانه شما نیز در آن واقع است ویران نمود نشان آن است که به علت همان حادثه بزرگ دگرگونی بنیادی به وجود می آید و اهالی آن منطقه از جمله شما زیان می برید ولی اگر دیدید سیل جائی را خراب نکرد و شما بیمناک ویرانگری آن بودید شما زیان نمی بینید.

آنچه در اینجا هم ترس بیشتر از ویرانی سیل اهمیت پیدا می کند و گویای تاثیر در آینده بیننده خواب است.

معبران نوشته اند که سیل در منطقه گرمسیر نشان شادی و فرج و خیر و برکت.

اگر در خواب ببینید سیل بدون خشم و خروش و حتی بی آنکه شما بترسید و بگریزید وارد خانه شما شد خوب است و سودی عایدتان می گردد اما اگر خشم و خروش داشته باشد نیکو نیست.

اگر بترسید و بگریزید حتی سیل به شما کاری نداشته باشد نیکو نیست.

اگر آب روشن و صاف اما سیل صدا داشته باشد خوب نیست.

شنیدن صدای سیل در معرض خطر و غم و رنج قرار گرفتن است.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب زلزله

تعبیر خواب «سیل» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «سیل» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

117 دیدگاه

 1. خواب دیدم یجاییم یه تیکش حالت اتاق بود اومدم بیرون یه سیل اومده بود ولی اب روشن بدون صداوبدون ترس وخطربودروی سیل هم یسری ابرسفید خوشگل بود روشون راه رفتم یهو یه قوی سفید توی ابربود پرواز کرد منم وایسادم چندتادیگ قو توی ابرها بودندخواهش میکنم جوابموبدید برام مهم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اصلا نباید از دیدن همچنین خواب خیری نگرانی وجود داشته باشد و باید بدانید که در تعبیر این خواب برای شما امده است که دیدن این سیل نشان از ان دارد که شما از مشکلی که ممکن است برای دیگران پیش بیاید و دردسر ساز شود خیر خواهید دید واین بسیار خوب است و نیکو.
   سربلند و یپروز باشید

 2. فریده در

  سلام من خواب دیدم داریم باماشین کسی ک دوسش دارم جایی میریم ک تاپیچیدیم فهمیدیم سیله ترسیدیم ولی خیلی اروم سیل رد شد اصن نفهنیدیم کی تموم شد وخیلی اروم بود خروشانم نبود اصن اروم فقط درحد یه لحطه ک گفتیم سیل وماشین رفت تو اب و چند دقیقه بعدم دیدم هممون خیس شدیم پره برگ وخاشاک و یه خورده گل بعد پدرم ک فوت شده بود اومد وگفت لازم نکرده جایی برین ببین سرو وضعمون رو لطفا تعبیرشو بگین

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر این خواب اشاره ای ممکن است برای شما باشد و ان این است که ممکن است شروع راه شما با این شخص مشکلاتی به وجود بیاید واین خود برای شما به منزله ی تلنگر است و بدانید که این تلنگر برای شما انقدر بد نیست و اینکه در خواب شما هم پدرتان منع شما کرده اند اشاره ای به این موضوع می تواند باشد .
   در انتخابتان بسیار دقیق باشید
   سربلند و پیروز باشید

 3. مرجان در

  سلام وقتتون بخیر
  من خواب دیدم یهو رعدو برق میزنه و سیل میاد میرم سمت خونمون دیدم بزرگتر میاد رفتم داخل خونمون درو پنجره رو بستم تا نبره و فقط به خدا توکل میکردم بعدش یهو دیدم تو عروسیم اونجا بهم گفتن که سیل بند اومده
  میشه تعبیرش رو بهم بگید ممنون میشم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که تعبیر خواب سیل هم در اینجا صادق است و بدانید که شما دراینده ممکن است با موضوعی دست و پنجه نرم کنید که برای شما مشکل ساز شود اما بدانید که از ان رهایی خواهید یافت و این رهایی برای شما فقط و فقط به واسطه ی ایمان و توکل به خدا خواهد بود و حتما برای شما خیر است .
   سربلند و پیروز باشید

 4. nadia saeedi در

  سلام من خاب دیدم اب میاد سمتم من به خونه استم بلندی سیل هم تا به اسمان است ولی وقتی میاد من خونه اطاق خودمو محکم میگیرم میاد ولی هیچ ضرر نمیرسونه سه بار ای کار تکرار میشه تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما در معرض مشکلی عظیم قرار خواهید گرفت و اما آن را پس خواهید زد و به شما آسیب نخواهد رساند.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. سلام
  خواب دیدم با مادربزرگم رفته بودیم مسجد بعد من تو حیاط مسجد بودم ک متوجه شدم از دور داره سیل نزدیک میشه سریع دویدم داخل مسجد و درا رو بستیم به شدت هم من هم بقیه ترسیده بودیم سیل هم به شدت اومد اما اب کمی داخل ریخت و کسی آسیبی ندید بعد مدتی هم سیل فروکش کرد اما به شدت ترسیدم توی خواب

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب سیل همانطور که در بالاخوانده اید نشان بر نابودی دارد و اینکه خواب شما به این صورت تهبیر خواهد شد که شما در آینده مشکلاتی به طرف شما خواهد آمد اما شما از شر آن گرفتاری ها نجات پیدا خواهید کرد و امنیت خواهید دید و نشان بر خیر است انشالله.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. Rain.daniel در

  سلام
  روزای اخر مهاجرتم به ایران بود دیگه همه ی وسایلمو‌جمع کرده بودم که به ایران برگردم برای همیشه خواب دیدم سیل اومده از پنجره ی اتاقم بیرونو نگاه کردم دیدم سیل همینجوری با یه اب خیلی خوش رنگ داره جاری میشه و‌میاد سمت پنجره ی اتاقم خونه ی من هم کف بود و این ابی که داشت میومد نزدیک به ۳ متر ارتفاع داشت یعنی قشنگ من توش غرق میشدم منم رفتم توی نشین من خونمو چمدونامو که توی واقعیت جمع کرده بودم همونجوری میدیدم من حتی لباسایی که تنم بود همونایی بود که باهاشون خابیده بودم سریع لوازمای شخصیمو بردارم و رفتم به سمت ایستگاه اتوبوس زمین خیس بود ولی شلوارم و کفشام خیس نمیشد ولی احساس میکردم و میدیدم که کف کفشام توی ابه و یهو‌از خاب بیدار شدم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   دیدن سیل در خواب به معنای ان می تواند باشد که شما را به مانند دیگران مشکلی فرا خواهد گرفت و اینکه در این خواب برای شما مشکلی نداشته است خیرست و به این معنا میتواند باشد که شما در اینده از این موضوع ضرری نخواهید کرد و این خود برای شما کافی است اما باید بدانید که آگاه باشید و از اطراف خود چشم برندارید و حتما هم به موضوعات به چشم آسانی ننگرید و بابت هرکاری که میخواهید بکنید دقیق باشید
   سربلند و پیروز باشید

 7. با سلام
  من در خواب دیدم که سیلی در شهرمان آمده است و افردا زیادی در آن سیل غرق شدن و پسرم هم با آن بود و من با ترس وحشت از خواب بیدار شدم.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب نشان بر خوبی ندارد و همانطور که بر خودتان آشکار است سیل نشان از نابودی دارد و بسیار مراقب فرزندتان باشید و برای او صدقه و نذر بدهید که انشالله بلا بر او رفع شود و خیر به جا بماند.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. خواب دیدم داخل منزل بودم و یک دفعه صدای سیل وحشتناک و اتصالات شدید برق آمد.
  من رفتم داخل اتاق تا حداقل مدارک را حفظ کنم.
  اما سیل با سرعت آمد و زیاد خرابی نکرد.
  رنگ آب هم بسیار زلال و روشن بود.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب برای شما خیر است و نشان از ان دارد که از اتفاقی که در اینده ممکن است دیگران را گزند دهد شما با خیر و سلامت بیرون خواهید امد.
   سربلندو پیروز باشید

 9. سید رضا موسوی در

  من در خواب دیدم در یک شهری هستم ناگهان ازخیابان ها و کوچه سیل میآید مردمان آن شهر دچار سیل میشوندمن به جاههای امن پناه مبرم وسیل به من آسیب نمی رساند

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   همانگونه که قبلا هم بارها عرض کرده ام این خواب به این معناست که شما در اینده ی نزدیک از موضوعی که برای دیگران مشکل است و سبب آن خواهد شد که شما درگیر موضوعی و مشکلی شوید و این برای شما در این خیر است اما باید بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 10. اباذر در

  سلام.ضمن تشکر
  در بعداز ظهر خواب دیدم در جایی که روی یک بلندی بود و شیب داشت یکدفعه از بلندی سیل با آب صاف ولی تند جاری شد من و همسر و فرزنداتم و یکی از برادرانم در اتاق مجاور جاده بودیم که متوجه سیل شدیم ولی سیل علیرغم نزدیکی به مکان ما برخورد نداشت فکر مبکنم کسی که جلوتر از ما داشت از بلندی بالا میرفت مرحوم پدرمان بود که اون را آب برد

  برادرم سوار ماشین شد و در آب بدنبال او به سمت پایین رفت که اصطلاحا کمکش کند بعد خودم دو نفر که با آب سیل ازبالا به پایین می آمدند را از آب گرفتم و کمکشان کردم نفس بکشند و هدایت کردم به سمت اتاقکی که زن و بچه ام بودند یکیشون از ترس گریه می کرد در همان حین خودروهایی با راننده در سیل رو به پایین با سرعت ولی کنترل شده به پایین در حال حرکت بودند.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب اشاره ای به مشکلی است که برای شما ممکن است اتفاق بیفتد و این امر سبب شودکه پدرتان نیز در این موضوع درگیر شوند و بدانید که انقدر برای شما بد نیست و نگرانی زیادی از بابت ان نداشته باشید و فقط بسیار اگاه باشیدو برای پدرتان خیراتی بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 11. سیاوش در

  سلام من باماشینم در خیابان بودم که سیلی آمداولش ماشینها زیرآب میرفتم ولی من باماشینم به بالای آب که حدود5طبقه بودرفتیم من را طوری نشدولی بعداجساد رومردم ازداخل جوی هادرمی آوردن ممنون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید عرض شود که شما از بلایی که برای دیگران دردسر ساز است رهایی خواهید یافت و یان خواب برای شما بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 12. احسان در

  سلام خسته نباشید
  من خواب دیدم که تویه یه منطقه نیمه مسکونی با خانواده در حال راه رفتن بودیم که بدون هیچ دلیلی یه خونه نظر منو جلب کرد و رفتم توش(شبیه پارکینگ بود) یهو درش بسته شد و بیرون شروع شد سیل اومدن من میدیدم سیل تا بالایه خونه ها میرفت ولی تویه این خونه انگار زیاد تاثیر نداشت خیلیم سیل گل الود بود وقتی تموم شد گل همه جارو گرفته بود و من فقط نگران خانوادم بودم و دنبالشون میگشتم بعضی مردمم گیج مثل من تو خیابونا بودن ولی هرکاری میکردم نمیتونستم باهاشون حرف بزنم لال شده بودم این خوابم عصر دیدم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب میتواند به این صورت تعبیر شود که در مسیر شما ممکن است بلایی و مشکلی باشد و شما بدون قصد جدی عملی در اینده انجام خواهید داد که سبب می شود که از این موضوع در امان باشید و بدانید که اگر کاری را در اینده اغاز کردید و برای شما توجیه منطقی نداشت حتما خیر شما در ان کار نهفته است.
   صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   بسیار خیر است و دقیقا نشان از ان دارد که شما به جایگاهی می رسید که کسی را از چیزی نجات دهید و خیری را به کسی برسانید که برای خود شما هم بسیار خیر است
   سربلند و پیروز باشید

 13. امیرحسین در

  سلام
  خواب دیدم بالا پشته بون ایستاده بودم
  از سمت ساختمون بغل اب با فشار قوی سمت خیابون ب راه افتاده بود و ساختمون روبرویی‌ هم از تک تک پنجره هاش اب میومد و میریخت پایین
  نمیدونم سیل بود چی بود ولی من خیلی نگران اهالی اون خونه بودم و زنگ زدم ب صاحب ساختمون ک اینجوری شده و قضیه ازین قراره

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از نیکی برای اهل ان خانه دارد و خیری به اهل ان خانه خواهید رسید که مانند اب حلال و مبارک است و میتواند نشان از این باشد که سرچمه خیر و منفعت باشد .
   سربلند و پیروز باشید .

 14. فاطمه زهرا در

  سلام من دیروز عمه ام سفره داشته شب که میخوابه خواب میبینه ما از تهران رفتیم خونشون عمه ام نبوده ما هم لاحاف و تشک و پهن میکنیم عمه ام تازه از حسینیه میاد پشت سرش یه اب مثل سیل که شن داخلش بوده میاد و میره عمه ام میترسه با خودش میگه وای خونه زندگیمو داغون شد ولی داخل خونه اتفاقی نیفتاد و همه چی سالم موند عمه ام که پاشو از خونه میزاره بیرون تو حیاط پاش تو شن فرو می ره از حیاط میاد بیرون میبینه همسایه هاشم همه بیرون هستن تو کوچه پر شنه تعبیرش چی میشه در ضمن خونشون نزدیکه آب هرازه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از خیر دارد و تعبیر به گفته معبران اینگونه است که سیل اگر در خواب ویرانی به همراه بیاورد نشان از بدی دارد و اینکه در خواب شما نشان بر خیر دارد که یا خود شن به همراه داشته است نشان از مال و سود و منفعت است برای عمه و خانوادیشان و اینکه حتی معبران شن درشت را به سکه هم تعبیر کرده اند .
   سربلند و پیروز باشید .

 15. مهدیس در

  سلام.من خواب دیدم تو یه خیابونی که مثلا خونه ی من اونجاست سیل اومده فقط من و شوهرم اونجا هستیم هردو رفتیم جای امن ایستادیم و نگرانیم که سیل مارو نبره و خونه رو خراب نکنه خونه ی بغلیه ما خراب میشه اما خونه ی ما چیزیش نمیشه.آب سیل گل آلود بود.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب بر اساس گفته ی معبرین برای شما خیر است اما ممکن است برای اطرافیان شما نباشد چرا که به مشکلی دچار خواهند شد که ممکن است به زندگی شما هم سرایت کند اما باید بسیار اگاه باشید که این اتفاق برای شما نیفتد که خدای ناکرده شما را متضرر کند.
   سربلند و پیروز باشید

 16. شایان در

  خواب‌ دیدم تو خیابان هستم و اسمان شروع به باریدن باران میکنه خیلی شدید،دم خونه یکی از اشناها بودیم داشتم میرفتم داخل از بالای خیابون دیدم یه سیل با سرعت خیلی زیاد داره میاد پایین ث همه میگم برید تو خونه من و فامیل درو باز کردیم و رفتیم داخل من چفت درو بستم و سیل رسید و همینجور که طبقاتو میرفتم بالا سطح اب بالا میومد ولی اسیبی نمیرسوند بهم حتی چسبیده بود به شیشه های پنجره ولی نمیشکوندشون و من با دست گرفته بودم ولی در کل هیچ اسیبی بهم نرسوند

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   همانگونه که در تعبیر خواب سیل هم خوانده اید به معنای اتفاقی است که همه را در بر میگیرد و این برای شما هم صادق است و باید بدانیدکه معنای ان به این صورت میتواندباشد که چون شما را اسیبی نرسانده است پس در واقعیت هم به همین گونه است و خبر خوشی برای شماست .
   زیرا نشان از ان دارد که غمی و بلایی در راه است که شما از ان گزندی نخواهید دید.
   سربلند وپیروز باشید

 17. مهران در

  سلام من خواب دیدم تویه کانال خشک بزرگ بودم یکی ام همراهم بود که انگار سید بود بعدش یکی از دور گفت سیا داره میاد سید فرارر کنید سیل داره‌میاد کسی نیست نجاتتون بده من در حال فرار بودم‌ هنورز سیل بهم‌مرسیده بود از‌خواب بیدار شم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب سیل همانگونه که قبلا هم بارها به ان اشاره کرده ام و درمتن نیز موجود است به معنی بلایی است که همه را فرا گیرد و در این خواب شما از ان فرار کرده اید و این خیر است.به این معنا میتواند باشد که شما از ان مصون خواهید بود و باید بدانید که کسی و یا شخصی و یا عملی که متناسب با ان الگوی داخل خواب شما است که همان شخص سید است سبب نجات شما خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید

 18. سلام
  شوهرم خواب دیده که روی تشک و لحافش روی پلهای خانه مادرش خوابیده است وبعد میرود در خانه میخابد بیدار که میشود میبیند باران باریده و سیل آمده و تشک و لحافش را برده است و به دنبال تشک و لحاف میرود تا اینکه به آبی زلال میرسد و میبیند مردم از سبزه های اطراف اب میکندن و دعا میکردند و به داخل اب(برای استجابت) می انداختن شوهرم هم مقداری سبزه میکنه و دعایی میکند و به داخل اب می اندازد و دراخر تشک و لحاف را پیدا نمیکند.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر خواب لحاف و تشک آمده است که به معنی آرامش و آسایش است و اینکه سیل آمده است نشان بر این میتواند باشد که از طرف خانه پدری شخص همسر شما مقداری دچار ناراحتی می شوند که به واسطه همان ناراحتی برایشان خیر و برکت درنظر گرفته می‌شود. دیدن آب زلال در خواب نشان از آرامش و رزق و روزی است. و این خواب نشان از این دارد که همسر شما حاجتی بر در دارند که برای برآورده شدن آن تلاش می‌کنند که احتملا به زودی بر ایشان بر آورده می‌شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 19. سویتا در

  من خواب دیدم سیل میاید خانه همه چیز و ما را میبرد اما همه ما زنده هستیم موبایلم طلا هایم ره سیل میبرد موبایلم ره پیدا می کنم اما طلا هایم گم شده

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   سيل در خواب هاي ما حادثه اي است بزرگ و خانمان بر انداز که اگر انتظارش را هم نداشته باشيم قدرت مقابله با آن را فاقد هستيم زيرا سيل در بيداري بنيان کن و منهدم کننده مي باشد. چنانچه در خواب ديديد سيل حادث شده و وسایل شما را برد نشان از ناراحتی است که احتمالا پیش می آید و این که طلای شما را برده و پیدا نکرده اید نیکو نیست و نشان بر خبر ناراحت کننده برای شما دارد که البته رفع میشود. صدقه بدهید که رفع بلا شود
   سربلند و پیروز باشید.

 20. ملیسا در

  سلام .خواب دیدم توی باغ خودمون هستیم یهو اب زیاد اومد توی باغ مثل اینکه یهو ابیاری کنن ولی اب اندازه جوب اب بود یهو یه بچه رو دیدم که اب با سرعت برد نتونستم کمکش کنم همون لحظه دختر خودمو دیدم که داره اب میبرتش خیلی سریع برد نتونستم دستشو بگیرم دنبال اب راه افتادم ولی پیدا نکردم با صدای فریاد خودم بیدار شدم.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما بر ایمن معنی میتواند باشد که شما مسولیتی بر عهده خواهید داشت که نمی‌توانید به درستی از آن مراقبت کنید و احتمالا موقعیتی برای پیشرفتتان است که از دست می‌رود و اینکه نشان از خبری به شما دارد که محتمل است دچار ناراحتی شوید که مدتی با آن درگیر باشید و و اگر آب زلال دیده باشد ناراحتی شما به شادی تبدیل خواهد شد و این که این خواب به صدقه نیاز دارد که رفع بلا شود. انشالله
   سربلند و پیروز باشید.

 21. سلام
  بنده خواب دیدم از شهر سنندج به ارومیه در حال رفتن هستیم با افراد ناشناس یک دفعه تو مسیر و ماشین یک جای ناشناس سیل میاد و سیلی بزرگ با آب گل آلود که در وسط جاده ما به جایی که نمازخانه داره پناه می‌بریم و این جا در دل کوه قرارداده گاهی کوه خراب میشه و سیل ایجاد میشه ولی به ما اصلا چیزی نمیشه و ما جامون امنه ولی آدمها بیرون تصادف میکنند ، سیل با خودش می‌بره ،کوه می‌ریزه تو جاده و میمیرن ولی من جام امنه و در آخر سیل فروکش می‌کنه ولی من میبینم که همه رفتند و و از ترس تنهایی ا ز خواب بیدار میشم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب از جهاتی خیر است و از جهاتی نه.
   از ان جهت برای شما خیر نیست که خبر از اتفاق بدی می دهد که همه را درگیر خواهد کرد و شما هم بدان دچار خواهید شد اما خبر خیری که این خواب برای شما دارد ان است که در این خواب به ان اشاره شده است که پس از ان که شما هم به ان مشکل دچار شدید تنها راه فرار و چاره ی شما ایمان به خداوند است که شما را نجات بدهد.
   سربلند و پیروز باشید

 22. سلام نمیدونم چقدر از خوابم تعبیر داره چون گاها خواب های نامفهوم زیاد میبینم این خوابم خواب دیشبم که چندتا خواب نامفهوم رو که هیچ کدوم ربطی بهم نداره رو دیدم که یکیشم این بود خواب دیدم تو خونم هستم خیلی بارون زیبایی داشت میبارید خونه ما رو به دریاچه هست در واقعیت دیدم بارون که بارید این دریاچه ابش زیاد شد و باعث تیکه های کوچیک ازسِل شد رفتم بالکن از بالکن که تو خواب خیلی زیبا بود پایین رو نگاه کردم دیدم سبز بود من رفتم تو خونه در بالکن رو بستم ولی تو خواب یادم نمیاد سیل به خونمون بیاد چون تو خواب اومدم که خونه ترسیدم سیل بیاد هرچند سیل شدید نبود ولی ترسیدم خونه هم تنها بودم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از فکر نارام شما می‌تواند باشد و اینکه دیدن باران نشان از رحمت و نعمت برای شماست و اینکه سیل به ویرانی تبدیل نشده است بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 23. خواب دیدم که سیلی با عظمت داره میاد و انقدر شدیده که همه دنیارو نابود میکنه و همه میمیرن.ما(منظورم همه مردم شهر) میخواستیم فرار کنیم رفتیم توی یه کوچه خیلی قدیمی ایستادیم هر کی خودشو چسبونده بود به یه جایی نا وقتی آب اومد نبردش.اما توی راه رفتن به اون کوچه یه خانم با لباس سرتاپا سفید که چشمای زردی داشت و لاغر بود دیدیم که انگار از همه چیز خبر داشت،مامانم گفت برو از اون زن درخشان بپرس ببین واقعا رهی نیست که فرار کنیم من ازش پرسیدم و اون گفت همه انسانها نابود میشن ما هم نا امید راه افتادیم رفتیم تو اون کوچه.ولی من تا آخر خوابم سیلی ندیدم ینی سیل نیومدو من بیدار شدم.

  • یاسین صداقت در

   با سلام تعبیر خواب شما نشان از جامعه ناارام کنونی ماست که همه گرفتار این بیماری هستیم و بدون شک افراد زیادی را از دست داده ایم اما انشالله آبادی را هم خواهیم دید. و خواب شما خیر است و خبر از تمام شدن وضعیت کنونی و نابودی این بیماری را می‌دهد. که انشالله این گونه شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 24. کیمیا در

  خواب دیدم جایی هستم دیدم سیل بزرگی داره میاد و خیلی‌ها را میبره. من تو مسیر سیل بودم اما جایی که من بودم خشک بود اما سعی داشتیم فرار کنیم تا سیل بهمون نرسیده یکدفعه دیدم جلومون چیزهایی مثل قطار بود دارن میدن.مادرم سوار یکیشون شد و رفت من دنبالش دویدم که بگم اونطرفی نره اما قطارش رفت و من بهش نرسیدم.با خودم میگفتم سوار یه قطار میشم میرم دنبالش اما نمیشد. بعد دیدم با برادرم تو ماشین هستیم و داریم میریم یه سیل خیای عظیم قرمز رنگ پشت سرمونه. منم هی میگفتم داداش تندتر برو اما اون خیلی آروم و بی عجله رانندگی میگرد. منم خیلی ترسیده بودم. بعد دیدم یه جای دیگه‌ام و با یکی دیگه که الان نمیدونم کی بود. تو مسیرمون که میرفتیم دو تا بچه کوچک دیدم با پدرشون بودند و سیل داره میاد طرفشون به همراهم گفتم بیا بچه‌ها رو هم با خودمون ببربم تا سیل بهشون نرسیده. بچه ها را بغل کردیم و از لبه مسیر باریکی که میرفتیم اونا را با خودمون بردیم. پدر بچه‌ها هم دنبالمون راه افتاد و میومد. (کلا شب تا صبح یکسره خواب سیل میدیدم و الان فقط همینقدرشو یادمه!)

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب سیل همانطور که در واقعیت نشان از ویرانی دارد در خواب هم نشان از آبادی ندارد و سیل در خواب نشان از حوادثی است که برای شما در راه است پس صدقه بدهید و مراقب خود و خانوادتان باشد و معبران گویند اگر سیل در مناطق گرم سیر باشد نشان از خیر و برکت است و اگر از آن نترسید حوادثی پیش نخواهد اما قطار اگر برود نشان نیکی ندارد و اینکه نگه داشتن بچه در خواب نشان از مسولیتی است که بر عهده خواهید گرفت. سربلند و پیروز باشید

 25. راضیه در

  سلام.خواب دیدم که سیلی روان شد وبه دنبال ماوچندنفردیگرمی آمد هرجامیرفتیم سیل میآمد.دربلندی ودرخت هم درامان نبودیم نزدیک.مسجدی رسیدیم گفتم بریم مسجد اونجادرامانیم بقیه گفتند فایده نداره سیل آنجاهم می آید مگرنمیبینی که درب مساجد رابستنه اند امامن به طرف مسجد رفتم دوگنبد بزرگ ویه درب بزذگ آبی رنگ که قفلی بزرگ روی در بود سیل داشت می آمد سمتم رفتم طرف درب مسجد ونگاه قفل کردم که یکباره درب مسجد باز شد من رفتم داخل ودرب مسجدبسته شدوآنجاازسیل درامان ماندم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   همانطور که در متن بالا خوانده اید سیل در واقعیت بلایی خانمان بر انداز است ودر خواب هم همینطور است و نشان از اتفاقات ناخوشایند است و اینکه شما به مکانی پناه برده اید و در مسجد بر شما گشوده شده است نشان از این دارد که شما از اتفاقات در امان می‌مانید و در مشکلات به خداوند بزرگ پناه خواهید برد و امورات معنویان را همیشه به جا بیاورید.
   سربلند و پیروز باشید

  • با سلام
   پدر شوهرم تازه فوت کرده خواب دیدیم تو اتاق خوابیده و سرم می زند همین حالتی که مریض است و در حال سرم زدن است گفت بدون اصفهان سیل خواهد آمد. بنظرتون منظورش چیست. ممنون می شم

   • با سلام
    پدر شوهرم تازه فوت کرده خواب دیدیم تو اتاق خوابیده و سرم می زند همین حالتی که مریض است و در حال سرم زدن است گفت بدون اصفهان سیل خواهد آمد. بنظرتون منظورش چیست. ممنون می شم

    • یاسین صداقت در

     با سلام
     تعبیر خواب اموات بر این معنی میتواند باشد که فردی از افراد خانواده همسر شما از رفتاری که شما انجام داده اید بسیار رنجور و ناراحت هستند و خبر سیل و ویرانی برای شهرنیست بلکه خدای ناکرده در پی رفتار شما از هم پاشیدگی خانوادگی احتمالا صورت بپزیرد پس هرچه بیشتر مراقب رفتار خود باشید و اگر کودورتی در این ایام صورت گرفته است ان را حل بفرمایید تا روح ان مرحوم ازرده خاطر نباشد.
     سربلند و پیروز باشید

   • یاسین صداقت در

    با سلام
    در این خواب احتمالا ایشان دینی در این دنیا به جای گذاشته اند که باید ادا شود و از این بابت ایشان اذیت می شوند و حتما باید نسبت به رفع ان اقدام کنید و از طرف دیگر تعبیر خواب سییل به معنای مشکلی است که همه را در بر می گیرد.این یعنی که ممکن است ناراحتی ایشان هم نسبت به این موضوع باشد .
    سربلند و پیروز باشید

 26. با سلام خواب دیدم سیل بزرگ وشفافی بی انکه به جایی اسیب بزند در حال گذر از رودخانه است و زنداداشم به حالت خوابیده روی سیل رفت ولی غرق نشده بود ومن ناراحت از این که زنداداشم را سیل برد

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر سیل در خواب به معنای هرچیزی است که همه را در برگیرد و اگر این سیل حایی را خراب کند بسیار بد است اما در خواب شما به معنای چیز و یا موضوعی است که برای همه ی شما اتفاق خواهد افتاد و انشالله همه از ان منتفع خواهید شد و احتمالا همان خانم هم مسبب این اتفاقات خوب باشند.
   سربلند و پیروز باشید

 27. سلام دیشب خواب دیدم که ابی از کوه سرازیر شده و تبدیل به سیل شده جایی رو خراب نکرد ولی منو شوهرمو و پسرم رو به در یابرد من کس دیگه ای رو ندیدم که اونا رو هم اورده باشه ولی تو خواب شنیدم که کل اقوامم هم به دریا کشیده شدن ولی منو همسرم وپسر از اب دریا به سلامت اومدیم بیرون دیگه متوجه نشدم که بقیه چی شدن لطفا اگه امکانش هست تعبیر خوابم رو بگین

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر دیدن سیل در خواب به معنای حوادث است.
   اگر درخواب ببینید که سیل جایی را خراب نکرده است خیر است اما اینکه سیل با خود شما را نیز برده است به این معنا است که شما در گیر ان حادثه خواهید شد اما خود و خانوادیتان از ان سربلند بیرون خواهید امد و این به معنای نیک است.بسیار هوشیار باشید و صدقه دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 28. امیر علی در

  سلام. خواب دیدم که در بالای خانه ای به همراه چند نفر دیگر هستیم و می دانیم که قرار است سیل بیاید و گویی می دانیم که این سیل حصار های اطراف شهر را خواهد شکست . به هر حال ناگهان آبی با رنگی تیره از دور دست وبا سرعت می آید و خانه ی ما و دیگر خوانه هارا محاصره کرده و خانه به شدت می لرزد واز این نگران بودیم که خانه ی ما که از اطراف خالی بود فرو بریزد بعد از مدتی کارهایی را انجام دادم و اطرافیان را نجات دادم در حالی که هنوز آب طغیان می کرد. سپس گروهی از پهلوانان و بزرگان را در کنار خود دیدم که مرا امپراطور خود خطاب می کردند. آنها و من موانعی که در مسیر بودند را از بین بردیم تابه سران کشور هایی مانن چین و یونان و دیگر کشور ها رسیدیم و من توانستم اغلب انان را باروش های مختلف با خود همراه کنم و بقیه خواب را زیاد بی یاد نمی آورم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خوابی خیر دیده اید زیرا تعبیر سیل در خواب به معنای مشکلی و معضلی است که همه را در برمیگیرد و اینکه شما دربلندی ایستاده اید هم تعبیری دارد که به معنای بزرگی و بالا بودن شما نسبت به جایگاه فعلیتان است و این خود یعنی که شما احتمالا به موضوعی برخورد خواهید کرد که دیگران در حل آن مستاصل هستند اما شما ان را به راحتی هرچه تمام حل میکنید و دیگران را نیز کمک خواهید کرد.
   سربلند و پیروز باشید

 29. محمد رضا در

  با سلام
  خوابی دیدم خیر باشه
  در کارگاهی که قبلا کار میکردم آب گلی خیلی زیاد جمع شده صدایی ندارد خیلی آرام در حال تکان خوردن است من هم در همون کارگاه در بلندی ایستادم دارم نگاه میکنم. آب با کسی کاری نداشت
  تعبیرش چیست،
  با تشکر

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر دیدن اب گل الود به معنای فاسد است و این میتواند به این معنی باشد که شما در مکانی که قبلا کار میکرده اید خیر و صلاحی برای شما نبوده است و این خواب تاییدی بر ان موضوع است و به همین علت شما این را در خواب به شکل اب گل الود دیده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 30. سلام وقت بخیر. ممنون میشم تعبیر خوابمو بگید.
  خواب دیدم که از زیر چرخهای یک تریلی اب گل آلود بیرون اومد و از توی اون آب گل آلود ماهی بیرون می پرید. و یه سگ یکی از اون ماهی هارو گرفت و رفت. ماهی ها سفید رنگ بودن. سگه هم سفید رنگ بود.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر سیل در خواب به معنای مشکلاتی است که همه گیر است و همه را دچار مشکل میکند و اینکه شما در خوابتان سگ و ماهی هم دیده اید بدین معناست که کسی از نزدیکانتان که بسیار به شما وفادار است میتواند از گزند این سیل به دور بماند و در این شرایط هم خیر ببیند.
   سربلند و پیروز باشید

 31. سلام . من خواب دیدم که من و خانواده ام و فامیل و اقوام در یک پارک بسیار زیبایی هستیم که ناگهان از دریای نزدیک آنجا سیا میآید سیل آب روشنی دارد اما همگی در آن غرق میشویم اما ناگهان دستی سفید و شفاف از آسمان مرا میگیرد و به جایی امن میگذارد و ندایی از آسمان میآید و به من میگوید که تو از همه بلاها در امان هستی و لازم نیست نگران باشی اما من میگوییم خانواده ام را هم نجات دهید که از خواب بیدار میشوم آن ندایی که شنیدم احساس میکردم خداوند است

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   آن ندایی که شنیدید قطعا از نفس مطمینه بوده است و تعبیر این خواب بسیلر نیکو است و باید بدانید که سیل در خواب به معنای خوبی نسیت و اما آنکس که از سییل نجات مییابد به مانند کسی که نذرکرده است میتواند دیگران را نیز از برکت خود بی بهره نگذارد.
   سربلند و پیروز باشید

 32. ستاره در

  سلام من درخواب دیدم که درآپارتمانی هستم که صبح زود بلند میشم و اخبار رو میگیرم ،اخبار شهراهواز رو نشون میده که سیل زیادی اومده بطوریکه مردم روی پشت بام نشستند، بعد یهو میبینم تو خونه خودم هستم و مریم تو کوچمون و میبینم که تو کوچه و منطقه ما سیل نیومده! ممنون میشم تعبیرشو بگید ، خیلی اضطراب دارم؟چون قراره اثباب کشی کنیم!

 33. سلام من خواب دیدم میروم خانه دوست پسرم وقتی میرسم دیگر اقاربش هم است با آنها قصه میکنم بیرون میبرایم جای نماز ادا کردن میپالم که سیل می آید همه جاه فرا میگیرذ من در یک نقطه بالا ایستاد میشم ولی عشقم با برادرش امده مرا پای مه بسته کرده به داخلش می اندازه میگه آب بازی کو نجات میابی تعبیرش چیست

 34. مهدی.ع در

  سلام من خواب دیدم سیل اومده و متاسفانه همون روز خواهر جوانمو در اثر ستکه قلبی از دست دادم هنوز عزادارم

 35. خواب دیدم که داخل اتاق نشستم و پنجره بازه یک دفعه سیل میاد و خونه های اطرافمون کلا میرن زیر اب

 36. شاکرمطور در

  باسلام خواب دیدم سیلیکه قرار بود مهار شود واز طریق رودخانه برود وارد شهر شده ومن به همراه همکارم درسرویس کار به خانه برمیگشتیم ولی سیل درخیابانها بود وما مسیر عوض میکردیم که درسیل گرفتار نشویم ولی ترسی در دل نداشتم ..ممنون میشم تعبیرش رو بگید

 37. سلام
  من خواب دیدم آسمان مثل دریا شده و آب زیادی اون رو در بر گرفته و از زمین به اون باران می بارد. بعد از چند لحظه یهو همه آب به پایین ریخت و من در داخل یک مکان امن پناه گرفتم. بعد از چند لحظه کوتاه از دریچه ای نگاه کردم دیدم آب کلا حرکت کرد و از مسیری رد شد و رفت و هیچ خسارتی هم به شهر وارد نکرد. تعبیرش چی میتونه باشه. انشاءالله خیر باشه.

 38. با سلام و خسته نباشید
  من دیشب خواب دیدم با خانواده رفتیم بیرون وتو یک فضای باز نشسته بودیم که یهو سیل اومد ومن بچه ها رو برداشتم رفتیم رو یه بلندی اما همش احساس میکردم یه چیزیو جا گذاشتم
  ولی نرفتم وپیش خانواده موندم
  لطفا تعبیرشو بگین ممنون

 39. با عرض سلام و احترام من امشب یه خوابی خیلی بد دیدم خواب دیدم با چنتا دوستام که به یاد نمیارم داشتیم می رفتیم یه جای نمیدونم دقیقا کجا اونا دقیقا یادم نمیاد با یه چزی رانندگی میکردن من فقد ازش موکم گرفته بودم داشتم پرواز میکردم بعدش اومدیم خونه اون دوتا دستاشونو می شست همزمان تو همون آب شاشیدن منم گفتم عه این چیکاره بعدش یهویی دیدم دختره رفت داخل یه رودخونه همینجوری قدم میزد بهش گفتم این موقع شب تو آب نرو بده انگار اصلا صدام نمی شنید بعد به مادرش گفتم مادرشم بهش می گفت بیا بیرون نمی شنید من یهو احساسی ترس کردم انگار یه چزی رو درخت دیدم از خانمه موکم گرفته بودم داشتم قلوزوبیره بیناسو زیر لب میخوندم چند دقیقه تول نکشید که نگا کردم آب داره همین جوری بالا میاد بعدش همه داشتن فرار میکردن منم با دوتا بچه هام فرار میکردم یه اتوبوس بزرگ اومد همه سوارش شدن اتو بوس خیلی یواش میرفت آب داشت بالا میومد ما تو یه جای بلند بودیم من با بچه هام از اتوبوس پاین شدیم با پا فرار میکردیم بعدش رفتم خونه خواهرم که دوتا کوچه پاین تر بود به اونا هم گفتم بعد با هم داشتیم فرار میکردیم ولی چنتا زنو مرد بود نمیزاشت ما جای بریم تو یه بیابون مارو نگر داشته بود بعدش یه دختره بود خیلی بعد بود منم دویدم به جونش با دستام گلوشو اینقدر فشار دادم تا مرد همراهش هر کاری کرد نتونست دستامو ویل کنه بعد همینجوری ادامه داشت همه داشتن دنبالی غذا می‌گشتن بعد بیدار شدم گردنم با گوشم از درد نمیتونستم تکون بدم لطفا برام تعبیر این خوابو بگین خیلی نگرانم

 40. بیتا مهدوی در

  سلام در تاریخ ۹۷/۸/۳۰ خواب دیدم با خواهرم و خواهرزادم تو یکی از خیابان های فرعی شهرمون تو ماشین نشستیم و من میبینم عقب ماشین تو خیابان اصلی شهر سیل اومده و خیلی شدیده و من خواهرزاده مو میگم حرکت کن سید اومده خیلی شدیده اما اون توجه نمیکنه مجدد داد میزنم سیل اومد حرکت کن تا اینکه من پیاده میشم میرم تو کوچه ها همه خونه ها دراشون بسته و اصلا جای پا نداره از دیوار خونه ها برم بالا و انتهای ی کوچه هم عقب دیوار اب زیادی جمع شده و چند نفر هم رو دیوار هستن کمی دور میشم از اون خیابانها یهو میرسم نزدیک ساحل و از دور میبینم تعدادی تو ساحل هستن میرم پیش اونا سیل رو از دور میبینم و تو دلم میگم حتما تا ساحل نمیاد دیگه و نگرانم گوشی همرام نیست و خبر خانوادمو ندارم . یهو میبینم سیل یه کامیون و تاکسی رو لب ساحل درهم کوبید و زیر و رو کرد و مطمعن شدم ما چندنفر تو ساحل هم غرق میشیم از خانمی میپرسم شنا بلدی میگن بله من کنار اون خانم ایستاده بودم اب اومد مارو کشوند به دریا وسیلاب و دریا یکسر شدن بعد میبینم من و اون خانم رو اب دریا رو پشت دراز کشیدیم اب دریا داره حرکتمون میده و من در حال فکر کردن به غرق شدنم که یهو بیدار شدم . جالبه رو اب دریا قدری احساس ارامش هم داشتم . من بیست سال قبل سیل زده شدم و غرش اب رو دیدم اب تو خونه مون اومد صدای شکستن دیوار حیاطمون رو شنیدم و با فرار خودمو به خونه همسایه رسوندم از اون تاریخ به بعد هرچند وقت خواب سیل میبینم .

 41. با عرض سلام و احترام !
  ضمن سپاس, امشب یه خواب خیلی عجیب دیدم ازتون خاهش میکنم تعبیرش را برام بگین خیلی ممنون.
  همین چند لحظه پیش تو خواب دیدم که من با دوستام تلویزیون میبینیم و به دوستام میگم که من از سیل خیلی میترسم بعد یهو خودمو تو سیل پیدا میکنم اما من با دوستام در یه کناره در امان ایستاده ایم اما چند لحظه بعد خودمو پرت میکنم تو آب که یکی رو نجات بدم.
  بعد به تعقیب این یه خواب دیگه دیدم که منم با همان دوستام تو دانشگا مون دیدم که همه دوستام ایستادن اما یه دوستم با دختری که دوسش دارم و اونم منو خیلی دوست داره ایستاده و با هم آروم حرف میزنن وقت من نزدیکشون رفتم بعد با خبر شدم که چیزی رو ازم پنهان میکنن از دوستم به زور پرسیدم گفت یه روز عشقتو با یه پسر دیگه دیدم توی کلاس عشقنگ میکرد وقتی من دیدمشون بلاخره منو گفتند که بیا تو هم کارتو باهاش بکن اینو که شنیدم دختره گفت که این کار مال یه سمستر قبل بود بعد تو خاب گریه گردم و بعداً بیدار شدم.
  لطفاً دوستان عزیز یکی این خوابمو برام تعبیر کند که خیلی پریشان شدم ممنون تون.

 42. فاطمه در

  عشقم خواب دیده بود
  تو باغ عموش بودیم

  بعدیهو سیل اومد اونو برد

  من هم دستشو گرفته ول نمیکردم

  همش میگفتم دیدی گفتم خودتو نابود میکنی

  حالا دستتو ول نمی کنم

  خلاصه انقد ول نکردم باهم غرق شدیم

  بعد از خواب پرید ه ممنون میشم تعبیرشو بگین تشکر

  • این یعنی عشق تو نسبت به او خیلی محکم است تو نمی گذاری او هیچ وقت س دچار کدام غم و اندوه شود

 43. منم خواب دیدم توی خیابان اصلی سیل اومده ومن از داخل کوچه با فاصله وایستادم و تماشا کردم ولی کوچه ی ماخشک بود و سیلی توش نیومد

 44. من خواب ديدم ميدون آزادي رفته تقريبا از نصف كمتر توي آب منو خواهرم اون طرف ميدون مشغول آب بازي هستيم و عين خيالمونم نيست

 45. فاطمه حیدری در

  سلام ضمن تشکرازشما …خواب عجیبی دیدم ازدورباشدت وخیلی ترسناک داشت سیل میومد مطمین بودم سیل اما وقتی رسید به شهردیدم خاک وساختمون زیرخاک موند البته مانمردیم اطرافیانم خیلی عادی برخوردمیکردن امامن متوجه چیزی بودم نمیتونستم به اونابیان کنم حتی ذهنمونمیتونم بنویسم خیلی وحشتناک وغم انگیز بود باصدای اذان بیدارشدم یعنی خوابم به اذان صبحنزدیک بود

 46. من هم خواب سیل و سونامی دیدم ایشالا سیل میاد همه بهای ایرانو میبره خوبا میمونن با آرامش کنار هم زندگی کنند.

 47. نصیری در

  سلام و ممنون از زحماتتون
  صبح امروز خواب دیدم که شهرمون کاملا زیر آب رفته و چیزی ازش دیده نمیشه اما آبی ساکن مثل پشت سد، حس کردم که انگار سد نزدیک شهرمون شکسته باشه آبش اومده شهر رو گرفته.
  من جایی بودم در امنیت کامل به این آب نگاه میکردم نفهمیدم در آسمان معلقم یا تو بلندی تپه هستم.
  قایقی رو روی آب دیدم خانمی توش بود به سمت من اومد گوشیشو بهم نشون داد عکس پروفایل تلگرامشو عوض کرده بود و عکس یه دختر ده یا دوازده ساله گذاشته بود که هم خیلی خوشگل بود و هم خیلی محجوب با یه مقنعه سرمه‌ای حجاب کامل که فقط مثل عکس ۳ در ۴ بود.
  این خانم رو که تو قایق بود در بیداری مدتهاست میخوامش اما رابطه‌ام باهاش بگیر نگیر داره.
  ممنون میشم تعبیرشو بفرمایید.

 48. مرتضی در

  خواب دیدم سیل به خانه من اومده و خانه من را جابجا کرد و من بدون انکه بترسم از خانه خود به مکان خشکی پریدم و سیل خانه مرا جابجا کرد ولی انرا تخریب نکرد .

 49. خواب دیدم سیل خلاف جهت جریان اب داره میاد . اگه همینطوری میومد ماشین من که اونجا بودم رو در بر میگرفت اما قبل از اینکه به ماشینم برسه از خواب بیدار شدم

  • زری حضرتی در

   خب منم دیدم سیل داره میاد رفتم تو خبر بدم از خواب بیدار شدم جواب چیه از کی پرسیدی.

 50. من خواب دیدم ک مثلا کیش هستیم با خانواده بعد میفهمیم ک سیل داره میاد وسایل رو جمع کردیم و رفتیم دور شدیم
  وسط راه یادم اومد ک چیزی جا گذاشتم قصد برگشت داشتم ک یک موج بهم برخورد اما کاریم نشد و دیگ باز خشکی بود و سیل دور شد ازم

 51. دانیال در

  من دیشب خواب دیدم که از پنجره به کوهی که در منطقه ماست نگاه میکنم و متوجه میشوم که سیلابی هجیم و سهمگین پشت این کوه ایسناده و این کوه مانند سدی در جلوی آنست ولی آب تا لبه کوه بالا آمده بود و آماده ی فرود بر روی ما بود. من وحشت کردم. پس از فرود سیلاب، در آب غوطه ور بودم اما کیفیت آب به طوری بود که بدون تقلا به روی سطح آب میرسیدم اما سیلاب روان بود و من رو با خودش میبرد و من در تلاش برای رساندن خودم به منطقه ی بلندی بودم. وقتی که سیلاب رفع شد همه چیز تغییر کرده بود، شهر، مردم.. زنی با چشمان سبز را کنار خود دیدم و از او شنیدم که به زن دیگری میگوید که من پیش این مرد میمانم…

 52. من خواب ديدم بين دورودخانه باخانواده نشسته بوديم كه ديدم كهيكى ازرودخانه ها سطح اب ارام بالارفت وبه خانواده گفتم فراركردند ولى منتااومدم فرار كنم نشد ورودخانه دوم هم سيل كرد ولى اب تميز وصاف بود ومن رفتم زير اب وخودم و رسوندم به بالا واز خواب پريدم

 53. سلام. من خواب دیدم سیل آمد من و خوانواده ام همگی داخل یک کابین مثل اتوبوس بودیم صدایی شنیده نمیشد آب زلال بود داخل آب ماهی و… بود ولی گزندی به کسی نرسید بعد سیل فروکش کرد و تمام شد بدون خرابی .

 54. من خواب دیدم یه نفرو اذیت کردم،فک کنم کشته بودمش،که اون یه نفر واسه خدا عزیز بود،بعد یه زن مسن رفت تو یه خونه ای،عصا هم داشت،اون خونه پر از آب بود،ولی کسی ازش نمیترسیو و باعث ناراحتی کسی نبود ولی اون پیره زن یه کاری کرد با عصاش که انگاری اون آبو از خواب بیدار کرد و اهالی خونه رو کشت بعد گفتش اینا همش بخاطر کاره تو بوده،خودشم مرد،دختر5 ساله شو ولی بیرون کرد که نمیره،بعد رفتم سمت خونه مون،ولی یجوری ترد شده بودم،کسی باهام حرف نمیزد،طرفای شب بود که بارون تندی میبارید،میدونستم قراره سیل بیاد به مردم میگفتم سیل میاد،همه اومدن بیرون به یه پسر بچه م گفتم به خونوادم بگه سیل میاد،انگار میدونستم همه قراره بمیرن ولی من زنده میمونم،اب سیل هم زیاد گل آلود نبود

 55. خواب دیدم سیل روبروم بود با پسر داییم و سگم تو ماشین بودم زدم به دل اب اب صاف تمیزی بود ولی خروشان همه بدنه ماشینا اب برد پسر داییمم پرید از ماشین بیرون شنا کرد و رفت من گریه کنان برگشتم به دنبالش تا پیداش کنم و پیداش کردم ولی از ماشینم دیگه هیچی نموند ملی مردی امد گفت خسارت ماشینتا میدیم تعبیرش چیه؟

 56. امیررضا صمیمی در

  سلام من سه شب هست که پشت سر هم سیل سبزی را میبینم که می آید آن در آن سو میبینم که یک نفر دیگری را کشته است ومن می رم که گوشیم را بیاورم و به پلیس زنگ بزنم و سیل مرا در بر میگیرد

 57. سلام من بین ساعت هفت الی هشت این خواب دیدم.
  خواب دیدم تو خونه خودمون هستیم فامیلامون هم هستن بعد یهو سر صدا شد رفتم تو حیاط دیدم آسمون سیاه شده بعد یه سیل سیاه به اندازه ده متر بیشتر اومد من سفت دیوار حیاط گرفته بودم که سیل تمام شد .سیل که تمام شد دیدم خونمون کامل آب برده بعد دیدم خانمم نیست بعد خیلی ناراحت شدم فهمیدم که مرده ولی جنازه ای ندیدم.

  • ابزار در

   سلام تعبیرش خیلی خوبه اما شاالله از دست همسرتون راحت میشود و یک زن خوب آیرتون میاد

 58. سلام‌من خواب دیدم در یک روستا هستم که یک طرف ان کوه هست و طرف دیگرش دریا ..بعد سیل امد همه خانه هارو خراب کرد به سمت دریا برد اب سیل با دریا یکی شده بود ولی من و خانمم سمتی ایستاده بودیم که به ما سیل کاری نداشت فقط داشتیم به سمت بالا تپها میرفتیم که سیل به اونجا نرسد فقط یکم ترسیده بودم چون فکر میکردم جام امنه ..که یهو زن دادشم امد گفت ما اینجا باغ داشتیم ولی کسی نمیدونست و باغو نشون من داد گفت چیزیش نشده گفت خوب شد داخلش خونه نساختیم ..و هرکی باغش بزرگ و پولدار بود خراب نشده بود ولی مردم رعیت همه بی خانمان شده بودن ..نام اون منطقه هم تو خواب میگفتن هراز هستش ..که از خواب بیدار شدم

 59. مهدی هاشمی در

  من خواب دیدم رعد و برق شدیدی در یک نقطه متمرکز رود امد با صدای سهم گین و پشتش اب زیادی امد و تمام کوچه ها تا نصف زیر اب رفت و من خودم را نجات دادم و حتی یک نفر را کمک کردم

 60. سلام خواب ديدم تو يه باغ هستم كه شيب داشت و وست باغ با ديوار از هم جدا شده بود و با يك درب به هم راه داشت ، يكي از دوستان قديمم كه چند سالي ميشه نديدمش اون بالاي باغ به نظرم باغي داشت ، براي شوخي كردن اب زيادي رو جمع كرده بود و از بالاي باغ به پايين ريخت كه چيزي شبيه سيل شد زولي نه اب گل الود شد و نه چيزي خراب شد ، اما همين كار يك بار ديگه تكرار شد و اين بار با وجود كمتر بودن مقدار اب يه وسيله كم قيمت كه اونجا بود دراثر اي افتاد و شكست بعد تيكه هاش رو برداشتم زدم سر هم درست شد و گذاشتمش سر جاش اما با اين همه اب كه ازبالا ريخته شد پايين نه جايي اب گرفته بود و نه حتي جاي خيس بود ، حتي يه خانواده كه ميخورد سرايدار باغ باشن وسط باغ نشسته بودن و اصلا خيس نشده بودن و متوجه هم نشده بودن
  لطفا برام تعبيرش رو ارسال كنيد
  با تشكر

 61. الهام سادات در

  خواب دیدم سیل شهرو گرفته … روون بود آب صاف بود گاها موج داشت… خبری از ویرانی جایی نبود ولی همه رو داست میبرد من و خونوادم هم بودیم .. انگار همه رو آب خوابشون برده بود شناور بودن همه… خیلی ترسیده بودم تو خواب و همش دعا و گریه میکردم که خدا خونوادمو نجات بده سیلو تموم کنه .. بعد دیدم با یکی از خواهرام رفتیم خونه تا لباس گرم برداریم انگار خونوادم نجات پیدا کرده بودن …بیدار شده بودن یا از آب دراومده بودن دقیق نمیدونم چون فقط تو خواب با چشمام ندیدم فقط اینطوری فهمیدم…

 62. فاطمه ج در

  من خواب دیدم که همه جا پر از آب شده اما کسی نمیگه که این سیله کاملا عادی بود و من دیدم که برادم تازه از آلمان با زن د پسرش برگشته و همه تو یه باغ که تا کمر پر آب هست با هم سلام و احوال پرسی میکنیم

  • مجید بهزادی در

   خواب دیدم که آتش از منزل همسایه به منزل ما سرایت کرده و کل خانوادهدمشغول جمع کردن وسایل مورد نیاز هستن و به محض اینکه از خانه بیرون رفتیم سیلی بزرگ آمد و من به همراه خانواه با قایق بزرگ و راحت به جای امنی رفتیم که شبیه به خانه ای کامل با همه امکانات بود و تعدادی از بستگان هم حضور داشتن.
   لطفا تفسیر و تعبیر انرا بفرمایید
   سپاس

 63. مهدیه در

  سلام من خواب دیدم که جلوی یه ساختمون بزرگ بودم بچه ی خواهرم و خواهرم باهام بودن گفتن که سیل اومده دقیق یادم نیست که دیدم داره سمت من میاد یا نه اما بچه رو محکم گرفتم و سرما پاین بردم ولی بعدش یه دفعه دیدم یه جای دیگه هستم اما اولش دیده بودم تویه کوچه ی بقلی که خیلی بزرگ بود موج آب میرفت تعبیرش چیه؟

 64. افسری.م.ج در

  سلام…
  من خواب دیدم سیلی عظیم و تمام باغمان را در بر گرفت و ویلای وسط باغ را هم دور زد.
  تمام فامیل را میدیدم که آنجا حاضر بودند.برخی در آب افتادند و برخی در نجات بقیه تلاش میکردند من هم خودم رو به آب زدم و برادرم را نجات دادم و از بقیه خانواده خبری نداشتم.
  بسیار منمنون….افسری.م.ج

 65. خاطره در

  باسلام .خواب دیدم که سیل عظیمی راه افتاده مثل سونامی وخیلی بزرگتر ازاون من باخانوادم وخواهرام وبرادرم وبچه هاشون فرار میکردیم سیل انقد عظیم بود که وقت فرود آمدنش طولانی ترمیشد وما همچنان فرار میکردیم سیل هم مثل یه دیواره بلند پشت سرمون بود به جایی خودمونو داشتیم میرسوندیم که میگفتیم دیگه به ما آسیبی نمیرسونه.باتشکر ازشما

  • سلام خاطره
   خیلی خوابت برام جالب بود
   چون منم یه همچین خوابی دیدم
   و از اون روز تا حالا از سرم بیرون نمیره
   خیلی ترسناک بود
   هنوزم بهش فکر میکنم احساس خفگی میکنم

 66. نجیب الله در

  سلام خواب دیدم سیل آمده بود ومن سوار دوچرخه بودم ومرا باخودش برد ولی من دوباره آب بازی کرده خودرا نجات دادم هیچ آسیبی به من نرسید ترس هم نداشتم لطفا بگویید تعبیر این خواب من چیست؟؟؟

 67. سلام، خواب دیدم که آب گل آلودی در محلمون راه افتاده، و از دور صدای خاله ام را می شنوم که می گوید، ماشینت را داره با خودش می بره. با شنیدن این خبر برخلاف جهت آب و به سمت ماشین دویدم با خودم گفتم با این کار هم چکمه گلی خود را می شورم و هم ماشینم را نجات می دهم.لطفا” تعبیرش را بگویید. با تشکر.

 68. نوریه در

  خواب میبیم که درخانه با فامیل خود استم و کسی میگوید که سیل آمده دفعتا یک توده ای بزرگ از گل بشکل منظم ازطریق دروازه ورودی خانه داخل میشود قسمی که ازاندازه قد من چندین متر ارتفاع دارد مثل اینکه یک بلدوزر خاک را باخود میبرد اما بمن هیج آسیبی نمیرسد کوشش فرار دارم و خانواده ام خبر میدهم که خودشان را درجای امن کنار بکشند وخوشبختانه اسیبی به هیج یک ما نمیرسد بیدار شدم . سحت پریشان استم لطفا یک تعبیر که خوابم را بمن بشکل درست ان واضح سازد بنویسید

نظر خود را بیان کنید