تعبیر خواب تسبیح

دیدن تسبیح در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن تسبیح در خواب چیست؟

تعبیر خواب پیدا کردن تسبیح چیست

دیدن تسبیح در خواب نشان اطاعت از خداوند و عبادت و بندگی و ترس از عقوبت است و اگر در خواب دیدید که تسبیح به دست دارید گویای آن است که کشش مذهبی شما زیاد است و به طرف دینداری و انجام فرایض دینی می روید.

داشتن تسبیح و بازی کردن با آن در خواب نظم کارهاست به همین علت وقتی در خواب ببینید که تسبیح شما پاره شد نظام کارتان آشفته می شود و در هم می ریزد.

اگر دانه های تسبیح را گم کنید رشته کار از دستتان می رود. اگر در خواب ببینید که دانه های تسبیح را نخ می کنید به کاری توفیق می یابید که به دقت و تیزهوشی نیاز دارد و نتیجه آن کاری است بزرگ و منظم.

اگر دیدید که کسی به شما تسبیح داد یا تسبیح از دست کسی گرفتید شما را به کار خیر و صلاح دعوت می کنند و اگر شما به کسی تسبیح دادید کاری را از دست می دهید.

همچنین بخوانید: همه چیز درباره تسبیح

☺ تعبیر خواب «تسبیح» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «تسبیح» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

42 دیدگاه

 1. فریحا

  باسلام ..بابام به تازگی یعنی ۲۰روزهست فوت کردن وهمکارشون دیشب خوابشون دیده میخواستم ببینم تعبیرش چیه ؟؟؟؟؟ممنون
  یه جایی مراسم مثل روضه بود خدابیامرز هم با لباس سرمه ای آتش نشانی نشسته بود
  ‏‪ یکی موی سفید توی صورت و سرش نبود تمام مشکی
  اینقدر سینی شیرینی های خوشمزه داشتن تعارف مکردن
  گفتم بذار سربسرش بذارم ببینم مشناسه من رو
  گفتمش حاجی حسین من کی هستم میشناسی
  ‏‪ تسبیح دستش بود با لهجه قشنگش گفت مگه مشه شما را نشناسم آقای دره شیری
  ‏‪ گفت ما یکی معدن بهاباد زدیم بنام تفتی ها حالا شما را نشناسم…..

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب به این صورت است که پدر شما جایگاه مناسبی دارند و از اعمالشان برای وی خیرات هدیه میشود که به زیادی یک معدن است. شما هم برای ارامشتان بر او خیرات هدیه دهید که نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. فاطمه

  سلام
  خواب دیدم ۲ تسیبیح سفید دارم مثل هستن و ب هم گره خوردن و صاحب یک تسبیح یک پسر هست و صاحب یک. تسبیح دیگر من اما نمیدونم کدوم مال منه کدوم مال اون پسره در حالیکه تسبیح ها دقیق مثل همن دختر مجرد هستم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب تسبیح آمده آیت که نشان بر خوبی دارد و می‌تواند به این صورت باشد که دین و ایمان شما به وسیله شخصی دیگر که می‌تواند ازدواج باشد کامل خواهد شد و نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. روزبه

  در خواب دیدم که یک ویلای بزرگی دارم در در آن. راهذمیرفتم در حیاط نیاز به دستشویی پیدا کردم وارد دستشویی که شدم ستونها از سبزه پر بود و در کنار سنگ دستشویی دوتا تسبیح دیدم یکی سفید و دیگری سبز بود برداشتم و تکان دادم و در کنار دیوار دستشویی دست راستم یک تاقچه بود که در روی آن دو تسبیح دیگر و مقداری سکه هم بود من هم آن دو تسبیح را روی تاقچه گذاشتم تعبیرش رو نمیدانم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خوابی بسیار خیراست و تمام المان های موجود در خواب شما نشان از خیر برایتان دارد و باید بدانید که در تعبیر خواب داشتن خانه ای مجلل امده است که نشان از تغییر خیر در زندگیتان است و در تعبیر خواب تسبیح هم امده است که نشان از ان دارد که شما کار خیر و صالحی خواهید کرد و در تعبیر خواب سکه هم به مانند خود سکه امده است که نشان از ان دارد که شما موقعیتی خواهید یافت که به واسطه ی ان رزقی برای شما فراهم است و از همین رو این خواب برای شما بسیا رخیر است و نباید از بابت آن نگران باشید
   سربلند و پیروز باشید

 4. حامد

  در خواب دیدم یک تسبیه بزرگه شاه مقصود زرد زنگ با دانه های درشت مثل طلا می درخشید در گوشه از خانه آویخته است و خواهرم می خواهد استفاده کند مادرم می گوید تسبیح مال (اسم بنده رامیبرد) است. تعبیر بفرمایید . تشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خیر است که عبادت و ایمان شما است که به زیبایی بر دیگران خواهد درخشید و اینکه زرد بودن تسبیح نشان بر این است که اگر متاهل هستید زنتان بیمار خواهد شد و اگر مجرد نشان از بیماری مادر و یا فردی که بیشتر از همه به شما خدمت خواهد کرد. که قابل رفع است و برای دفع بلا صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. سیدمحمد

  سلام خواب دیدم هرچندقدم برمیداشتم یه نمونه تسبیح پیدامیکردم طوری که یه دستم پرشدازتسبیحهای رنگارنگ وباجنسای مختلف اندازهای گوناگون .لطفعا تعبیرش کنید.ممنون میشم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   ديدن تسبيح در خواب نشان اطاعت از خداوند و عبادت و بندگي و ترس از عقوبت است و اگر در خواب ديديد که تسبيح به دست داريد گوياي آن است که…
   کشش مذهبي شما زياد است و به طرف دينداري و انجام فرايض ديني مي رويد. داشتن تسبيح و بازي کردن با آن در خواب نظم کارهاست . و اینکه خوابتان نیک است و نشان بر این دارد که کارتان حاصل میشود .
   سربلند و پیروز باشید .

 6. صبا

  سلام. خواب میدیدم که مردم تسبیح ها رو پاره کرون و ریختن روی زمین. من از روی زمین جمع میکنم و میگذارم یه گوشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما خیر است و در تعابیر خواب امده است که اگر در خواب ببينيد که دانه هاي تسبيح را جمع مي کنيد به کاري توفيق مي يابيد که به دقت و تيزهوشي نياز دارد و نتيجه آن کاري است بزرگ و منظم.
   بدانید که این خواب در ادامه ممکن است به این معنا هم باشد که اطرافیانتان رشته ی کارهای خود را از دست می دهند و شما در حق ان ها این کار را میکنید که زندگیشان را دوباره به دست گیرند.
   سربلند و پیروز باشید

 7. عزیز

  سلام من تسبع در حال بیداری گم کردم شب خواب دیدم تسبع خودم دیدم یک گوشی افتاده همه گرد و خاکی شده اما برنداشتم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   ديدن تسبيح در خواب نشان اطاعت از خداوند و عبادت و بندگي و ترس از عقوبت است که بی میل بودن به آن نشان بر این دارد که در عبادت به خداوند و در ایمانتان ضعیف و میل شده اید و نشان خوبی نیست و اگر مشغول به کاری هستید بیشتر به آن توجه کنید که خدای نکرده آن را از دست ندهید. و اینکه چون روز گذشته شما تسبیح را گم کرده اید می‌تواند از ناراحتی آن هم این خواب برای شما تصویر سازی شده است.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. فهیمه

  پدرم خواب دیدن که سه تا تسبیح به گردن انداخته لطفا در تعبیر آن مرا راهنمایی کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب تسبیح بر این معنی است که پدرتان فردی با ایمان قوی هستند و معنی تسبیح سالم اول به معنی زندگی است که رشته آن از کف نرفته است و عاقبت به خیر شدن خود و اهل خانه است. و دوما نشان از خیر و برکت دارد و سوم نشان از فرزند صالح است.
   سزبلند و پیروز باشید

 9. Fatemeh

  سلام خسته نباشید … مامان من خواب دیده یکی از زنای اقواممون که زن مومن و پاکی هم هست اومده به خوابش و بهش گفته داریم پول جمع میکنیم برای اومدن امام زمان (عج)مامانم هم گفته الان پولی تو دستم ندارم بهت بدم اونم گفته از دخترت بگیر که داره و مامانم گفته دخترم خو پیشم نیست بعد اونم خانم مامانمو برده یه جایی که خیلیا بودن گفته من پول ندارم که بدم به جاش یکاری بدین دستم تا انجام بدم جبران بشه اون خانم هم گفته بیا تسبیح درست کن و تسبیح با مهره های رنگی رنگی ….تعبیر این خواب چیه ترو خدا راهنماییم کنید ما موندیم چکار کنیم چند نفر دیگم این خوابو دیدن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر تسبیح در خواب نیکو است و به معنای تلاش شخص بیننده در پرستش معبود است.
   این خواب میتواند به این معنا باشد که در اینده ای نه چندان درو به شما پیشنهادی خواهد شد که عملی خداپسندانه است و از ان به شما مزدی دنیوی نخواهد رسید اما برای شما ثواب اخروی خواهد داشت و هردوی شما(هم شما و هم مادرتان)باید به حد توان در انجام ان کوشا باشید.
   بسیار اگاه باشید که ممکن است این کار به ان شکلی که شما فکر میکنید واضح نباشد.
   سربلند و پیروز باشید

 10. نجمه

  سلام خواب دیدم ۲ تسبیح از آقای خامنه ای هدیه گرفتم. که یکی از او ۲تا مرتب دونه هاش زیاد می شد. تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدین تسبیح در خوابتعبیر خوبی دارد و به معنای ذکر و عبادت است و اینکه شما اینگونه خوابی دیده اید نمایانگر مسیری مشخص برای رسیدن به اهدافتان است.
   سربلند و پیروز باشید

 11. .

  سلام من خواب دیدم ی تسبیح سفید با دانه درشت داشتم همراه با مقنعه سفیدی ک باهاش نماز میخوندم قبلا ولی الان گم شده بود رو پیدا کردم لطفا تعبیرش رو بفرمایید باتشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دین تسبیح در خواب نشانه از بندگی است.
   این خواب خوابی بسیار نیکو است و همانگونه که از مشخص است در این خواب میشود فهمید که احتمالا شما مدتی از پروردگارتان فاصله ای گرفته اید و اکنون به راه خیر بیش از پیش باز گشته اید.
   سربلند و پیروز باشید

 12. بهمن

  خواب دیدم تسبیح زیبا با شاهد بزرگ نقره

 13. yass red

  با سلام
  خواب دیدم یه نفر یه تسبیح سبز که یه دستبند کوچک که دستبند هم از مهره سبز بود بهش وصل شده بود به من داد تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   ديدن تسبيح در خواب نشان اطاعت از خداوند و عبادت و بندگي و ترس از عقوبت است و اگر در خواب ديديد که تسبيح به دست داريد گوياي آن است که
   کشش مذهبي شما زياد است و به طرف دينداري و انجام فرايض ديني مي رويد.
   سربلند و پیروز باشید .

 14. هلیا

  باسلام خواب دیدم دخترم تسبیحی گردنشه وگفت مامان معلممون ازکربلا تسبیح واورده وگفته بدیدمادراتون تعبیرش چیه ممنونم

 15. ندا

  خاب دیدم اسیرم
  در راه خود را به بی زبانی (گنگ) میزنم تا ولم کنن
  بعد سر راهم تسبیح های قشنگ سفید افتاده هر قد جمع میکنم خلاص نمیشود خلاصه من در حال جمع کردنم که به سبدهای انگشتری گردنبند میریم اونا را هم جمع میکنم بعدش نانوایی میرم گشنه هستم یه زنه بهم نان تازه و گرم میده میخورم از خاب پا شدم

 16. منا

  سلام میشه لطفا تعبیر این خواب رو بگین
  مادر من خواب دیده ک تسبیحش یکی از مهره هاش افتاده ولی ن تسبیح پاره شده بوده ن مهره شکسته بوده مهره سالم بوده ولی از تسبیح جدا شده بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب ببينيد که تسبيح شما پاره شد نظام کارتان آشفته مي شود و در هم مي ريزد. اگر دانه هاي تسبيح را گم کنيد رشته کار از دستتان مي رود. این خواب نمیتواند خیر باشد و برای ارامشتان صدقه بدهید .
   سربلند و پیروز باشید .

 17. مرتضی

  تسبیح سبزی دارم که مدتی قبل پاره شد و من دیگر از آن استفاده نمیکنم ، در خواب دیدم که تسبیحم که سبز رنگ هم است را دیدم و بسیار خوشحال شدم.
  بفرمایید تعبیرش چیست.
  تسبیح را در بیداری از کربلا خریده بودم . ممنونم

 18. عاطفه

  خواب دیدم تسبیح کربلا مهره کم داشت و من به دنبال این بودم که مهره های آن را کامل کنم

 19. مریم

  خواب دیدم که در صندوقچه ای از تسبیح های پدرم که فوت شده دوتا تسبیح کوتاه و بلند برداشتم .و به دنبال جانمازش میگشتم که بردارم.

 20. Zahra.k.ech

  من خواب دیدم ک پدرم چندین تسبیح داره و من یکی از اون تسبیح های خوشکل رو برداشتم و قایم کردم ک بدم ب خواستگارم،،، من ی خواستگار دارم و هنوز نمیدونم جواب پدرم چیه و دیشب این خواب رو دیدم…

 21. پریسا

  خواب دیدم تو جمکرانم تسبیح میگردونم کارم که تموم شد بلند شدم بیام بیرون تسبیمو لای کتاب قرانی که باز بود جا گذاشتم به یکی از خانمای محجبه اونجا که انگار خادم اونجا بودن گفتم برام بیارن یه خانم جوون بود که یه خانم مسن تر از ایشون که خادم اونجا بودن اونو برام اوردن و بهم ندادن منم کلی با گریه و زاری تسبیحمو میخواستم ولی ایشون ندادن که با گریه از خواب بلند شدم و اینکه این تسبیحی که دادم تسبیحیه که تو اتاقم همیشه هست حتی بیشتر اوقات وقتی تو دستمه میخوابم

 22. منیژه

  تسبیح گردن مرده باشد تعبیرش چیست

 23. احمد

  خواب دیدم که یه کسی مزاحم دختری شددخترپیشم شکایت کردجلوی آن مرد راگرفتم مردول نمیکردتاجایی که باهم دعواکردیم یک تسبیح انداخت بالامن آن تسبیح راگرفتم

 24. dornaz

  خواب دیدم یه خانوم محجبه اومد با التماس بهم ۴ تا تسبیح داد دوتا از تسبیح ها اسامی خداوند دوس حک شده بود که باید با وضو ازشون استفاده کرد آبی رنگ بودن و دوتا دیگه ساده بود که سبز و عنابی رنگ بودن من اونا رو دادم به مادر شوهرم گفتم رسیدیم خونه ازت میگیرم

 25. dornaz

  خواب دیدم یه خانوم محجبه اومد با التماس بهم ۴ تا تسبیح داد دوتا از تسبیح ها اسامی خداوند دوس حک شده بود که باید با وضو ازشون استفاده کرد و دوتا دیگه ساده بود من اونا رو دادم به مادر شوهرم گفتم رسیدیم خونه ازت میگیرم

 26. الهام

  خواب دیدم یک تسبیح پیدا کردم که دانه های ان از جنس سنگ های مرمر کار شده در حرم امام رضاست خیلی ممنون میشم اگه تعبیر خوابمو بهم بگین

 27. M

  خواب دیدم تسبیحی از مورچه و حتی شاید تسبیح های رنگی رو از سوراخ بالای دیوار دارم به اونور دیوار رد میکنم و میندازم…..مورچه ها رو که مث تسبیحی به هم چسبیدن از هم جداشدن میکنم و ردشون میکنم اونور دیوار…و یه نفرم دنبالم میکنه درو از پشت قفل کردم..خواهش میکنم تعبیرشو بگین.

 28. نيكي

  خواب مهر بزرك را بوسيدن و به جشم كذاشتن

 29. یاسمن

  خواب دیدم تسبیح پاره شد ولی دانه هاش نریختند

نظر خود را بیان کنید