تعبیر خواب ترمه

دیدن ترمه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن ترمه در خواب چیست؟

تعبیر خواب ترمه امام صادق

ترمه در خواب فریب و نیرنگ است و مجذوب شدن به دنیای خالی از معنویات و ظاهری.

چنانچه در خواب ببینید ترمه دارید یا لباسی از ترمه پوشیده اید و قطعه ای ترمه در لباس خود به کار برده اید که با لباس و شخصیت و موقعیت شما هماهنگی و تناسب ندارد گویای آن است که فریب می خورید و مچذوب می شوید و عمر و وقت خود را تباه کاری بیهوده می کنید. حتی ممکن است رشوه قبول کنید.

ترمه در خواب رشا و ارتشا است و این در چند مورد ثابت شده. چند حادثه از ارتباط ترمه و رشوه به وسیله معبران متاخر نقل شده که جای آن این جا نیست فقط تصریح می شود که ترمه فریب است و گول خوردن و گول زدن و ارتکاب عمل خلاف بر مبنای شوق و جذبه و از روی طمع و جهل.

اگر کسی به شما طاقه ای ترمه هدیه داد نشان می دهد که موردی برای فریب بزرگ پیش می آید که خوبست هوشیار باشید.

تعارف ترمه دعوت به انجام کار خلاف و بی عدالتی است.

اگر از جانب شما ترمه به دیگری تعارف شود خواب می گوید که شما دیگری را اغوا می کنید.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب پارچه

☺ تعبیر خواب «ترمه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «ترمه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


7 دیدگاه

 1. فاطمه

  سلام دوستم خواب دیده که من پارچه ای ازجنس ترمه که عکس طاووس خیلی قشنگ روش هه که این پارچه خیلی قشنگ بوده دادمش لباس برام بدوزه چی میشه تعبیرش

 2. محبوبه

  سلام خواب دیدم خونه یکی از دوستام سفره آش نذری دارن من ودخترکوچکم رفتیم اونجا سفره که جمع شد تو خونشون مورچه بود ومن توخواب یاد خونه پدرم افتادم که مورچه داشت
  واینکه دوستم چنتا رومیزی ترمه خوشگل داشت ومن همش از رومیزیهاش تعریف میکردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب ترمه امده است که می تواند نشان از فریب و نیرنگ باشد و از طرفی هم در تعبیر خواب مورچه می تواند به این معنا باشد که افرادی مزاحم ممکن است این فریب را پیاده کنند و از این رو این خواب ممکن است به این معنا باشد که باید بسیار در روابطتان دقیق باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. خودم

  سلام. خواب دیدم مادرِ پسری ک باهاش به جهت ازدواج در ارتباطم اومده خونمون و یه تکه ترمه آبی رنگ برام آورده با ذوق به من میده و اون آقاهم کنارشه و هر دو شاد به من نگاه میکنن. وقتی ترمه رو باز میکنم میبینم قسمتیش سوخته.
  تعبیرش چیه. میشه لطفا راهنماییم کنید؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب ترمه آمده است که نشان از فریب و نیرنگ برای بیننده ی خواب است و از این جهت این خواب ممکن است برای شما نشانه ی باشد که باید بیشتر در آن فکر کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. نازی

  سلام در خواب مرتب یکی کلمه ترمه را در گوشم نجوا می کرد چیزی ندیدم فقط صوت بود تعبیرش چی می تونه باشه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر ترمه در خواب به این گونه است که ترمه غالبا به معنای فریب و نیرنگ برای کشاندن شما به دنیایی خالی از معنویات است که همانا فقط دنیایی است که مادیات در آن حرف اول را میزنند.
   در این خواب هم کسی یا فردی قصد بر آن دارد که شما را به آن سمت بکشاند اما این بیشتر به شکل یک خود آگاهی از طرف نفس شماست که تذکری را به شما بدهد که مسیر خوب را از بد تشخیص دهید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید