تعبیر خواب ترمه

دیدن ترمه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن ترمه در خواب چیست؟

ترمه Termeh

ترمه در خواب فريب و نيرنگ است و مجذوب شدن به دنياي خالي از معنويات و ظاهري. چنانچه در خواب ببينيد ترمه داريد يا لباسي از ترمه پوشيده ايد و …

قطعه اي ترمه در لباس خود به کار برده ايد که با لباس و شخصيت و موقعيت شما هماهنگي و تناسب ندارد گوياي آن است که فريب مي خوريد و مچذوب مي شويد و عمر و وقت خود را تباه کاري بيهوده مي کنيد. حتي ممکن است رشوه قبول کنيد. ترمه در خواب رشا و ارتشا است و اين در چند مورد ثابت شده. چند حادثه از ارتباط ترمه و رشوه به وسيله معبران متاخر نقل شده که جاي آن اين جا نيست فقط تصريح مي شود که ترمه فريب است و گول خوردن و گول زدن و ارتکاب عمل خلاف بر مبناي شوق و جذبه و از روي طمع و جهل. اگر کسي به شما طاقه اي ترمه هديه داد نشان مي دهد که موردي براي فريب بزرگ پيش مي آيد که خوبست هوشيار باشيد. تعارف ترمه دعوت به انجام کار خلاف و بي عدالتي است. اگر از جانب شما ترمه به ديگري تعارف شود خواب مي گويد که شما ديگري را اغوا مي کنيد.

☺ تعبیر خواب «ترمه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «ترمه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

2 دیدگاه

 1. نازی در 1398/12/01در8:14 ق.ظ

  سلام در خواب مرتب یکی کلمه ترمه را در گوشم نجوا می کرد چیزی ندیدم فقط صوت بود تعبیرش چی می تونه باشه؟

  • یاسین صداقت در 1398/12/01در2:16 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر ترمه در خواب به این گونه است که ترمه غالبا به معنای فریب و نیرنگ برای کشاندن شما به دنیایی خالی از معنویات است که همانا فقط دنیایی است که مادیات در آن حرف اول را میزنند.
   در این خواب هم کسی یا فردی قصد بر آن دارد که شما را به آن سمت بکشاند اما این بیشتر به شکل یک خود آگاهی از طرف نفس شماست که تذکری را به شما بدهد که مسیر خوب را از بد تشخیص دهید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید