تعبیر خواب گوش

دیدن گوش در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن گوش در خواب چیست؟

گوش ear

اگر در خواب ببینید گوش هایتان بزرگ و غیر طبیعی شده نگران قضاوت مردم درباره خودتان خواهید شد یا کاری می کنید که عاقلانه نیست و خودتان به اشتباهی که مرتکب شده اید وقوف می یا بید. این گوش غیر طبیعی و بزرگ نشان آن است که مردم درباه اعمال شما داوری بد می کنند و بد می گویند . حرف بسیارخواهند زد. اگر ببینید گوش هایتان کوچکتر از اندازه طبیعی شده انتظاری طولانی و خسته کننده تحمل خواهید کرد. طوری خواهد شد که چندی در انتظار شنیدن یک خبر مضطرب و ملتهب خواهید بود . اگر ببینید یک گوش شما بزرگ و دیگری کوچک شده دچار شک و تردید و دودلی می شوید و نمی دانید چه تصمیمی بگیرید و اعمالی ضد و نقیض می کنید که خودتان به عدم هماهنگی کارها یتان توجه می یابید.ابن سیرین نوشته اگر مردی ببیند یک گوش او افتاده همسرش را طلاق می دهد یا دخترش می میرد و افزوده برخی معتقد ند که اجلش نزدیک است. این است عقیده ابن سیرین اما نداشتن یک گوش در خواب نشان فریب خوردن است. و چنانچه بیننده خواب ببیند یک گوش یا قسمتی از یک گوش را ندارد، در کارش نیرنگ می کنند و او را فریب می دهند. اگر بیننده خواب ببیند مثل زنان گوشش را سوراخ کرده اند به او اتهام می زنند و صفتی را به او نسبت می دهند که در وی نیست.

تعبیر خواب «گوش» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «گوش» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

10 دیدگاه

 1. shamimabasi در

  سلام من یه دختر خانوم که خواب دیدم گوشم مو در اورده و موهاش بلند شده با موهای سرم جمع شده. تعبیرش می خواستم بدونم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب به این صورت میتواند باشد که بر اساس گفته ی معبرین شما از گفته ی دیگران گمراه شوید و این برای شما خیر نیست و باید بسیار در اعمالتان دقت کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. افشین در

  سلام خواب دیدم از دو گوشم آب زلال میزنه بیرون مثل یک سرنگ که آب با فشار بیاد بیرون.لطفا بگید تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب گوش به گفته امام صادق نشان از زن خانتان و دختر دارد که اگر رنگ آب شفاف بوده است نشان سلامتی و حرف های خوبی است که در مورد آنها مردم میشنوند است و اگر کثیف باشد نشان بیماری برای آنها است و اگر غیر این باشد نشان عافیت است.

 3. لیلا آریا در

  خواب دیدم دو گوش اضافه دارم شبیه گوش آدم فضایی ها و چشمانم کشیده شده

 4. خواب دیدم در گوشم خون هست و من برای آنکه خارج نشود دستمال در آن فرو کرده بودم و گوشم میسوخت

 5. احسان علیزاده در

  سلام خواب دیدم با یکی درگیر شدم در حین درگیری گوش طرف افتاد لطفا راهنمایی کنید ممنون

نظر خود را بیان کنید