تعبیر خواب زیارت

دیدن زیارت در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن زیارت در خواب چیست؟

زیارت کردن در خواب به چه معناست

دعای سفر

دیدن جمع زیارت کنندگان در خواب ، نشانه آن است که به سفری طولانی خواهید رفت..

اگر خواب ببینید خود زائر هسنید و مشغول زیارت، نشانه آن است که با همنشینان ناسازگار کشمکش ها خواهید داشت و از فقر و تهیدستی نیز رنجیده خاطر خواهید شد.

اگر دختری خواب ببیند زائری به او نزدیک می شود، علامت آن است که با حمایت تمام به دام فریب می افتد.

اما اگر در خواب مرد زائر او را ترک کند، نشانه آن است که ضعف روحی خود را از بین می برد و استقلال ویژه ای در زندگی به دست می آورد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب نماز

ابراهیم کرمانی برای تعبیر خواب زیارت گوید:

اگر بیند در حرم پادشاه یا در حرم مردی بزرگوار شد، دلیل که از شر پادشاه ایمن شود و باشد که از پادشاه چیزی بدو رسد و معبران گویند: او را حاجت افتد به اهل آن حرم. اگر بیند پادشاه او را در حرم خویش خواند و آنجا مقیم شد، دلیل که کارهای پادشاه شروع کند و کارها کند که او را بدنامی حاصل شود.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب مسجد

حضرت امام جعفر صادق (ع) می فرماید:

اگر بیند به حرم پادشاهی عادل رفت، دلیل که موفق به انجام کارهای مفید می شود..

اگر بیند به حرم پادشاهی ظالم رفت، دلیل که کاری کند که ازآن کاربد نام گردد.


آنلی بیتون درباره خواب زیارت می‏گوید:

 1. اگر خواب ببینید از حرمی محافظت می کنید، نشانه آن است که بیشترین نیروی خود را صرف اعمال نادرست می کنید، اگر تمایلات خود را اصلاح کنید، زندگی سعادت حقیقی را به شما اهدا خواهد کرد.
 2. اگر زنی خواب ببیند ساکن حرم است، نشانه آن است که گرایش به انجام کارهایی غیرقانونی خواهد داشت.
 3. اگر زنی خواب ببیند سو گلی حرم است، علامت آن است که دیگران ترجیح می دهند بیشتر با او همنشین باشید تا با دیگران.
همچنین بخوانید: تعبیر عبادتگاه

☺ تعبیر خواب «زیارت» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «زیارت» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

93 دیدگاه

 1. فاطمه سادات

  باسلام من خواب دیدم درحرم امام رضابودم ودری پیداکردم که داخلش رفتم انجایک نوزادبودکه لباس امامان برتن داشت وکنارش چاهی بودک داخلش ابی زلال بودمن جلوی ان بچه سجده کردم ودستش رابوسیدم وبغلش کردم بعدمادران بچه امدوازان چاه بمن ظرف ابی دادوگفت هرنیتی داری بگوومن نیت کردم واب راخوردم وبعدازانجارفتم بیرون وصف طولانی رادیده بودم ک نمازمیخواندن انهامنوبه نمازدعوت کردن ومن رفتم نمازخواندم وهمش نیت میکردم امااون نمازکه خواندیم فقط چندتاحمدداشت

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نیک و مبارک است و می‌تواند بر این تعبیر باشد که شما از فرزندان ائمه را در خواب دیده اید و با اصحابشان نماز به جا آورده باشید و اینکه نیت دلتان روا خواهد شد انشالله.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. A

  سلام
  خواب دیدم رفتم زیارت خواهر تنی یکی از امامان ، ضریح بود ولی قبر نبود و من در پی قبر میگشتم ولی پیداش نمیکردم تعبیرش چی میشه؟
  یادمه سرویس دستشویی هم داخل حرم بود چون دری که باز میشد به داخل دستشویی کنار در زائر نشسته بود و من پسرمو بردم دستشویی و اومدم بشورمش یهو متوجه شدم پسرم کنارم نشسته و اون کسی داخل دستشویی هست ی پسر غریبه است که مدفوع کرده بود
  تعبیر چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این است که شما موضوعی و هدفی نیک را دنبال خواهید کرد که به واسطه آن غم و ناراحتی از زندگیتان خواهد رفت و پول به دست خواهید آورد.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. A

  سلام
  من خواب دیدم که پدرم که فوت شدن به من میگن:دارم لیست مهمونها رو مینویسم، قراره خواهرت و مادرت از کربلا بیان،میخوام همه رو یه رستوران خوب دعوت کنم .
  تعبیرش چی میشه؟
  لطفا سریع جوابم رو بدید
  ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این صورت است که که از طرف پدرتان ارثی به جا مانده است که بازماندگان از آن متمتع خواهند شد که خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. فافا

  سلام
  من شب اول محرم خواب دیدم که با مادرم رفتیم به حرم امام رضا اما همین که وارد شدیم با جمعی که اونجا بودن به امام حسین سلام دادیم.
  تعبیرش چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر صادقه بودن دارد و اینکه بر این تعبیر است که در ماه محرم تمامی ائمه و مردم برای این امام بزرگوار سوگوار هستند و شما انشالله مورد عنایت این ائمه بزرگوار قرار خواهید گرفت.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. ….

  سلام
  خواب دیدم که در خیابانی داشتم راه میرفتم، خیابان هم مثل صحرا بود تقریبا، بعد یه هو رو به روم حرم امام حسین ظاهر شد و خیابان هم مثل خیابان نزدیک حرم امام حسین شد و من با حالت گریه و خوشحالی گفتم من حتما باید برم حرم امام حسین که حاجت خیلی مهمی دارم. با گریه داشتم این حرفارو میزدم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این است که شما حاجتی بر دل دارید و اینکه در پی این خواب انشاله روا خواهد شد و گریتان به شادی مبدل خواهد شد که نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. م

  سلام من یه عروس دارم که چند وقته طلاق گرفته/ چند شب پیش خواب دیدم که عروسم از زیارت کربلا اومده بهش گفتم مگه کربلا باز شده خندید و گفت اره.تعبیرش چی میشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر آن دارد که آن خانم حاجتی بر دل داشته است که روا خواهد شد و اینکه شما هم از این خیر بی نسیب نیستید.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. امیر

  من خواب دیدم با دخترم وبقیه مردم تو کربلا در حال چرخیدن بودیم که از دوطرف لشکریان بزرگی سوار بر اسب به سمت ما حمله ور شدن ….همه در حال فرار بودیم که بیدار شدم ….

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما بر این صورت است که از شر مشکل و گرفتاری که دیگران برای شما ایجاد خواهند کرد به آن امام عزیز متوسل خواهید شد که انشالله به خیر رفع خواهد شد. صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. M

  سلام ..وقتتون بخیر..ببخشید من همه نظرات رو خوندم ولی خوابی مشابه خواب خودم ندبدم…ممنون میشم تعبیرشو بگین بهم.. من قرار بود با پسری ازدواج کنم ولی بعد از چند جلسه آشنایی خانوادشون گفتن من انتخاب مناسبی برای پسرشون نیستم و رابطه به کلی تموم شد و من خیلی حال روحی بدی دارم..دیشب خواب دیدم که توی یه جمعی هستم که یکی از خانوما بهم یه بلیط کربلا داد و گف برو زیارت.. من بلیطو گرفتم ازش و گفتم میشه یه بلیط دیگه هم بدین برای محمد .. محمد اسم همون پسری بود که قرار بود ازدواج کنیم ولی نشد… بعدش اون خانم گف نه نمیشه به محمد بلیط بدم..انگار فقط همین یه بلیط بود برای کربلا… میشه لطفا بگین تعبیرشو

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نیک است و نشان بر این دارد که شما حاجتی بر دل دارید و به ان امام عزیز متوسل خواهید شد وانشالله حاجتتان به خیر براورده شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 9. ملیکا

  سلام من خواب دیدم که قصد دارم با دوستانم برم به زیارت امام حسین و وقتی خواستیم وارد اونجا بشیم جلوی در که ایست بازرسی بود گفتن کسایی که پاک نیستن نمیتونن رد بشن وقتی منو دیدن گفتن برو و با دوستام وارد اونجا شدیم و بعد از اینکه زیارت کردیم که من قسمت زیارت رو یادم نمیاد رفتیم و نماز زیارت خوندیم.میخواستم بدونم تعبیر این خواب چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما همانگونه که بر خودتان اشکار است نشان بر این عمل دارد که شما فردی هستید که ناخوداگاهتانم شما را پاک میداند و این که ذات پاکی دارید و احتمالا برای رسیدن به حاجت دلتان به این امام بزرگوار متوسل خواهید شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 10. سیدمرتضی

  سلام من صبح بود ک درخواب دیدم
  وارد رستوران یاکافه ای شدم بعدیکی ازهمون هایی ک داشت اونجاکارمی کرد باصدای خیلی قشنگی داشت مولودی حرم امام رضا رومی خوند خیلی قشنگ
  بعدکه ازخواب بیدارشدم بعدازظهرش پرچم امام رضارودیدم ک اورده بودن شهرمون ومن تااون موقع هیچ اطلاعی نداشتم ک پرچم امام رواوردن شهرمون وازدیدن این موضوع شوکه شدم
  میشه تعبیراین خواب روبهم بگین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب که شما دیده اید به ان معنا می تواند باشد که خبری خوش به شما خواهد رسید و مولودی و اوازدر خواب هم گویای آن است واین خواب برای شما تعبیر شده است و بسیار خیر بوده است.
   سربلند و پیروز باشید

 11. فاطی

  اون خوابمو تعبیر نکردین ک فقط حسمو گفتین تعبیر اون مرده ها ک رفتم پیششون یا اون چادر سفید سرم
  ببخشید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر چادر سفید برای شما نشان بر عاقبت به خیری است که توضیح داده شد و اینکه رفتن به پیش مرده و هم صحبتی نشان بر خبر خوب است. سربلند و پیروز باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 12. فاطی

  حس خیلی خوبی داشتم بعد از زیارت حس میکردم سبکم حس میکردم برگردیم خونمون حاجت روا میشم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب حس برداشتی شما از خوابتان بسیار مهم میباشد و قطعاا این حس همان تعبیر است. که بر شما خیر است انشالله.
   سربلند و پیروز باشید.

 13. فاطی

  سلام خسته نباشید❤
  من شنیده بودم هرکسی برای اولین بار ضریح امام رضارو ببینه جاجت روا میشه
  *من خواب دیدم ک با خالم و فک کنم پدربزرگم ب قصد رفتن ب مشهد میریم من وقتی گنبدو دیدم اصن از خوشحالی نمیدونستم چیکار کنم ولی قبل از ورود عروس دیدم ک داشتن امادش میکردن ک جشنشو تو حرم بگیرن وقتی وارد شدم چندتا اتاق با نوشته های قرانی هک شده دیدم تو اتاق اول تابوت ی پسربچه ۳ روزه بود بعد اونجا مردم میرفتن با خانواده هاشون گریه میکردنو اینا اتاق دوم دوتا جوان و همینطور من تو اتاق اول رفتم ولی بقیرو نرفتم چون دلم میسوخت می ایستادم در اتاق تا خانوادم بیان من دیگه اصلا پدر و مادر و خاله ام رو ندیدم فامیلای پدریمو میدیدم اصلا نمیترسیدم میدونستم پیدا میشه در واقع گم‌نشدم بعد کلی اتاق بود هر اتاق مال ی امام‌بود ب ترتیب من امام تقی یادمه ولی ازش حاجت نخواستم وقتی رسیدم ب امام رضا چندتا پله دیدم و رفتم پایین ضریح اونجا بود وقتی دیدم ضریحو از ته دلم ی ارزویی کردم و رفتم پیشش طول کمی داشت و دست میکشیدم روش و ارزو میکردم جالبه ک چندتااز فامیلامونم بودن بعد ادمای دیگه سیاه سفید بودن فقط افرادی ک باید دعا میکردن رنگشون عادی بود منم رنگی بودم میشه تعبیر بگید❤❤

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که حاجتی بر دل دارید که برای حاصل شدن ان این امام بزرگوار را واسطه قرار خواهید داد که مرادتان حاصل شود انشالله و خوابتان نشان از استغاثه برای مشکلتان است .
   سربلند و پیروز باشید .

 14. ناشناس

  سلام
  من خواب دیدم به زیارت امام رضا رفته ام و حرم اصلا شکل امروزی ندارد فقط آجر و سیمان است
  ومن فبر بدون ضریح رو زیارت میکنم همراه عده ای که اونجا هستن
  و اینکه بالای مزار حضرا مثل فروشگاه های فرش کلی فرش روی رگال آویزان بود هم نو وهم کهنه وبیشتری کهنه بود
  من کلی دعا کردم و بهد از خاکی که اونجا بود وپرز و ریشه فرش ها جمع میکردم که برای تبرک بردارم واز خانومایی که اونجا بودن دستمال خواستم که اون خاک رو بریزم وبرای تبرک ببرم
  خانمی که به من دستمال دادن انگار دستور نماز شب خوندن رو در کیفشون گم کرده بودن و بخاطر اینکه به من دستمال دادن اون رو پیدا کردن
  و به من گفتن خدا خیرت بده اگه این دستور نماز شب خوندن رو پیدا نمیکردم امشب نمیتونستم نماز شب بخونم و من گفتم حالا که من مسبب بودم حتما من رو در نمازتون دعا کنین و اسم ببرین چون الان خیلی درگیری دارم تو زندگی وگرفتارم
  بعد خودم و اون خانم رو از زاویه دیگه میدیدم و بیدار شدم

  ممنون اگه تعبیر کنین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما در حال حاضر حاجتی بر دل دارید که این امام بزرگوار را برای رسیدن به حاجتتان واسطه قرار خواهد داد و اینکه شما برای رسیدن به مراد دلتان از دیگران درخواست کمک و دعای خیر دارید . و انشالله حاصل خواهد شد .
   سربلند و پیروز باشید .

 15. مرتضی

  سلام
  خواب زیارت امام حسین در خلوتی تمام که من و دو سه نفر دیگر بودیم و یکی از آن آنها مداح برگی بود که من خیلی دوستش دارم بعد از زیارت داخل حیاط مداح من را در آغوش گرف د حلالیت طلبید و بعد با هم به قتلگاه رفتیم و گریه کردیم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب زیارت به گفته حضرت امام جعفر صادق (ع) :
   اگر بیند به حرم پادشاهی عادل رفت، دلیل که موفق به انجام کارهای مفید می شودو اینکه شما از خبری که از طرف شخص مهمی به شما خواهد رسید و شما خوشحال خواهید شد .
   سربلند و پیروز باشید .

 16. ارش

  سلام
  خسته نباشید
  من در دو نوبت خواب عجیبی دیدم
  دیشب قبل از خواب استمنا کردم
  وقتی خوابیدم خواب دیدم با دختری ک میخوام ازدواج کنم دارم ب زیارت امام حسین میرم، حالا ازدواج کرده بودیم یا نه نمیدونم ولی همش تو خواب نگران بودم تو بابات اجازه نداده و برگه اجازه نامه تو امضا نداره ولی هیچکس هم مشکلی نداشت و بهمون گیر نداد.

  تو فرودگاه منتظر بودم که ساعت سه صبح از خواب بیدار شدم
  بدون اینکه غسل کنم امروز ظهر دوباره موقعی ک خواب بودم دیدم بالای ی کوه یه خونه کاملا سفید با یه ایوان و سه تا اتاق که درشون ب ایوان باز میشه هست ک بالای در اول نوشته بود فرعون، ازش رد شدم.

  در دوم نوشته بود عمر، از اونم رد شدم. در سوم نوشته بود سیدالشهدا جلوی در وایستادم ولی خب زیارت نکردم و باز از خواب بیدار شدم
  با شکم پر و سنگین نخوابیدم و برام عجیبه چون در حالت جنابت این دو تا خواب رو در یک روز با فاصله کم دیدم
  تعبیرش برام جالب شد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اول آنکه دیدن همچنین خوابی در این وضعیت می تواند نشان از بی تعبیری آن باشد و از طرفی دیگر هم باید به این نکته توجه کنید که تعبیر خواب زائر بودن در تعابیر خواب به آن معنا امده است که شما با کسانی که صالح نیستند بر سر موضوعی کشمکش خواهید داشت و این خود می تواند تعبیر کلی خواب شما باشد و از طرف دیگر این دو خواب هردو به یک موضوع برای شما اشاره دارند که این موضوعات برای شما خیر نیستند و ممکن است اشاره ای به همین تصمیم شما باشد که قصد ازدواج دارید و باید بسیار آگاه باشید که خدای ناکرده سبب نشود که شما از این موضوع ضرری متحمل شوید.
   سربلند و پیروز باشید

 17. سارا

  با سلام من باردار هستم و نذر کرده ام اگر بچه ام سالم و سلامت به دنیا بیاید به زیارت امام رضا بروم، مادرم بعد از نماز صبح خواب دیده است داره به منم میگه میخوام برم زیارت امام رضا و من بهش میگم منم باهات میام، تعبیرش چیست؟ ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب ممکن است به این صورت باشد که ایشان از این موضوع باخبر باشند و به همین حهت این خواب را دیده اند اما از جهت دیگری هم در خواب امده است که اگر دیدید که قصد رفتن به حرمی کردید دلیل بران است که موفق به انجام کارههای خیر شوید و این برای شما بسیار خوب است.
   برای خودتان و نوزادتان صدقه ای بدهید که انشالله خیر است
   سربلند و پیروز باشید

 18. حامد

  سلام علیکم
  خواب دیدم که جلوی در صحن (حیاط) حضرت معصومه نشسته ام و انگار گریه میکنم و یا نارحتم و درخپاستی دارم فک کنم در خواستم این بود که منو راه بده داخل حرم و ببخشه و یا چیز دیگه ای.

  خیلی ممنون میشم تعبیرشو بگین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید عرض کنم که در تعابیر امده است که به این صورت میتواند باشد که شما کاری را باید انجام دهید و از انجام آن ممانعت می ورزید و این امر باعث خواهد شد که به گناهی مرتکب شوید.
   سربلند و پیروز باشید

 19. مصطفی

  سلام عرض ادب و خسته نباشی به همه همکاران عزیز
  من در خواب دیدم که همراه مادرم به زیارت امام حسین علیه السلام رفتیم وبا کمی مناجات آرزو هایم را درخواست کردم
  وبعد از برکشتن به خانه دل تو دلم نبود خودم تنهایی رفتم زیارت آقا و همانجا زانو زدم و سر تعظیم فرو آوردم و موقعی که میخواستم بر گردم برادر دوقلو ام را دیدم که مجوز نداشت بیاد حرم خودم رفتم دستش را گرفتم و اوردمش پیش در ورود امام حسین که ناگهان یک آقا از پشت در را باز کرد که یه دختر دوقلو اوجا پشت در بودند تعجب کردم آنها هم میخواستن برن حرم با هم آشنا شدیم و با هم رفتیم زیارت امام حسین و بعد از مناجات در محضر امام حسین همه با امام حسین خداحافظی کردیم وبا هم رفتیم
  میخواستم بدونم تعبیر خواب چیست با تشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما حاجاتی به دل دارید که به این امام عزیز و بزرگ متوسل خواهید شد و اینکه انشالله حاجتتان براورده خواهد شد و اینکه در این مسیر برادرتان را همراهی خواهید کرد و اینکه احتمالا و برادرتان به خواستگاری دو خواهر دوقلو خواهید رفت و جواب مثبت خواهید شنید که نشان بر خیر است و در باز شدن نشان بر زن است .
   سربلند و پیروز باشید .

 20. زهرا

  سلام
  من خواب دیدم در حرم امام رضا بودم و روبرو گنبد در حال سلام دادن به امام و گفتن حاجت بودم تعبیرش یعنی چی؟!

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب زیارت امام صادق (ع) می فرماید که دلیل بر ان است که به انجام کارهای مفید مشغول خواهید شد و این بسیار برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 21. ناشناس

  سلام وقتتون به خیر
  مادر بزرگ همسرن خواب دیدن که همراه یه جمعی رفتیم زیارت خانه خدا
  ودر اونجا من به خانه خدا تکیه کردم و دارم دعا میخونم
  ایشون به من میگن که بلندتر بخون که ماهم سواد نداریم استفاده کنیم که من بلندتر وبا لحنی خوشایند شروع به خواندن زیارتنامه میکنم

  تعبیر این خواب چی میتونه باشه ایشون خیلی ابراز مسرت میکرد از این خواب و حس خوبی داشتن موقع خواب دیدن
  تعبیر برای من داره یا برای خودشون

  ممنون از تعابیرتون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از این دارد که متیع خلیفه خود هستید و به ان احترام خاصی دارید ابراهیم کرمانی می‌گوید: اگر ببینی در کعبه هستی، یـعـنـی از شر دشمن ایمن می‌شوی، همانطور که در قرآن کریم آمده: …وَمَن دَخَلَهُ كَانَ آمِنًا… _ …و هرکس داخل آن شود، ایمن است…، تعبیرگری نیز می‌گوید: اگر ببینی در حرم کعبه می‌باشی، یـعـنـی در دنیا به تو آسیبی نمی‌رسد و مشرف به حج می‌شوییدو از خواندن ایات و اسماء متبرکه بسیار نیک است و نشان از محبوبیت شما در بین اطرافیانتان و این خواب نشان از نیکی برای شما دارد .
   سربلند و پیروز باشید .

 22. سارا

  سلام یکی از آشنایان خواب دیده است من به خانه شان رفته ام که با هم به زیارتی که نزدیک خانه شان هست برویم و با هم به زیارت رفتیم، تعبیر خواب چیست؟ ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب بسیار واضح است و به این معناست که کار خیری در جهت رضای خدا انجام خواهید داد و این خود بسیار برای شما خوب است و بدانید که احتمالا ایشان هم در این کار سهیم هستند.
   سربلند و پیروز باشید

 23. علی

  نزدیکای صبح خواب دیدم به زیارت امام حسین رفته ام و بصورت تکی وارد ضریح شده ام و با گریه و عشق زیاد به امام مشغول زیارت هستم و از خاک قبر برداشته ام و به دیگران میگویم ببینید تربت اقا را برداشته ام

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب زیارت نشان از آرزو دیدار آن حرم بزرگوار است به این علت که تربت را به نشان به دست آوردن آرزو نشان همگان می‌دهید و تعبیر خواب زیارتبه گفته امام جعفر صادق (ع):
   اگر بیند به حرم پادشاهی عادل رفت، دلیل که موفق به انجام کارهای مفید می شود.. و بدون شک امام حسین (ع) برای ما پادشاه عادل و آزاده است.
   سربلند و پیروز باشید.

 24. جواد

  سلام من خواب دیدم پدر ومادر شوهرم بهم گفتن بیا با ما بریم کربلا حاضر شدم ولی باز گفتم نمیام بدون شوهرم تعبیرش چیه

 25. سمیرا

  سلام.‌بعد از نماز صبح خواب دیدم دارم راهی میشم با اتوبوس به سمت مشهد و کربلا. خواستم برم هر دو زیارتگاه. تعبیرش چی میشه؟

 26. فاطمه

  سر ظهر خواب دیدم دارم سوار ماشین میشم برم کربلا و از همسایه حلالیت میطلبیدم‌ تعبیرش چیه

 27. مریم

  سلام من خواب دیدم مریضم ولی نمیدونستم چه مریضی دارم فقط مریضیم لا عالاج بود و من پشت پیکان وانت میرفتم کربلا نمیدونن رسیده بودم یا نه فقط میدونم پشت وانت غذا میپزم

 28. Shirvani

  سلام من خواب دیدم تمام وسایلم را جمع کردم و سوار اتوبوس شدم برای رفتن به کربلا کسی را آشنا در اتوبوس ندیدم فقط مادرم را یادم هست که وسایل برام میگذاشت انگار که میخواست بدرقه ام کند در خواب در مسیر کربلا بودم ولی کربلا را در خواب ندیدم
  تعبیر چیست ؟

 29. سارا

  سلام خواب دیدم کاروانی با کلی اردم و ماشین درحال رفتن به کربلا می باشند که از ی زن درخواست کردم از امام حسین بخواه که به من ی فرزند بدهد

 30. K.master

  سلام من خواب دیدم که مدیر مدرسمون میخوان خود من رو به شخصه ببرن کربلا تعبیرش چیه؟

 31. i

  من با بیماری سختی درگیر هستم مادر زنم خداب دیده همه را دارم میبرم کربلا میخواستم ببینم تعبیرش چیست

 32. Bahar

  سلام خواب دیدم یکنفر بهم گفت اون رودخانه ای که اب و طرف ما میاورده دیگه نیسته .من گفتم من میدونم کجاست طرف کربلاست من میرم درستش میکنم راه افتادم به طرف کربلا یه دشت بزرگ بود پر از کوه رفتم رسیدم به رودخانه تنهای تنها بودم یع سنگ مثل سرامیک پیدا کردم گزاشتم روی اب و نشستم روش اب با فشار زیاد منو میبرد طرف کربلا و بعضی جاهاش روی همون رود پرواز میکردم تا رسیدم به یک امامزاده اونجا همه لباسامو شستم چند نفر هم اونجا بودن بهم گفتن 10 دقیقه دیگه مونده تا کربلا .نزدیک اربیعینه که این خوابو دیدم تعبیرش چیه ممنون میشم بگید

 33. خاطره

  سلام من خواب دیدم که قراره برم کربلا و دنبال ویزا بودم اونم با کسایی میخواستم برم ک باهاشون قهرم !!!!

 34. سعیده

  مادرم خواب دیده من رفتم کربلا

  • رحمان کشاورزی

   سلام خواهرزنم خواب دیده من رفتم کربلا اومدم دارم سفره میدم خونه خیلی شلوغه تعبیرش چیه

   • یاسین صداقت

    باسلام
    تعبیر این دقیقا متناسب با انچه هست که دیده اید و تعبیری بسیار خیر و نیکو دارد و شما را از محل عبادات و اعتقاداتتان نوید یک سعادت بسیار خیر است.
    سربلند و پیروز باشید

 35. سما

  باسلام. من درخواب دیدم در کربلا هستم درصحن چادر سفیدی به سرم کردم و از ته دلم گریه میکنم و گریه کنان به سمت حرم میرفتم از صحن.ولی از گریه کردنم احساس ناراحتی نمیکردم احساس میکردم دارم سبک میشم و با هرقدم جلو رفتن احساس ارامش میکردم.

 36. کیانی

  سلام من خواب دیدم درپیاده روی اربعین شرکت کردم بسیار تمیزومرتب باچادرمشکی ک تازه خریدم (البته تیپ همیشگی خودم همینه)ازمرزم ردشده بودم وواردمسیرپیاده روی بودم

 37. aghasi

  سلام ، برادرم جمعه ساعت ۴ صبح خواب دیده که همراه پدر و مادرم وبرادرجوانم که فوت شده در سفر شمال بودند که از آنجا تصمیم میگیرند به زیارت امام رضا بروند تعبیر چیه

 38. فاطمه

  سلام خواب دیدم چمدانم را به قصد زیارت بستم ودیرم شد وبا هم کاروانیانم نرفتم وتثمیم گرفتم تاکسی بگیرم وبرم خودمو به گروه برسانم زیلرتم به کربلا بوده

 39. leyla

  سلام خواب دیدم در کربلا گم شدم تعبیرش چیه

 40. m

  خواب دیدم میخوام برم کربلا.یه نفر یه چیزی بهم میده میگه چهار قسمتش کن و ببر اونجا بدش ب مردم .ممنون میشم تعبیرشو بهم بگین

 41. محسن

  خواب دیدم تو جاده خاکی با گروهی به زیارت کربلا میرم که سرعت من بیشتر از بقیه بود که یهو به مانع رسیدم پیرمردی بالای مانع نشسته بود بهم گفت بگو یا مهدی و دست منو گرفتو بالا کشید

 42. ماریا

  سلام خواب دیدم از طرف محل کارم بهم ماموریت نجف اشرف داده شده و گفتند به جای هتل برید حرم امام علی بخوابید تعبیرش چیه؟؟

 43. کوثر

  سلام ما خونمون کنار مسجده بعد من خواب دیدم مسجد شده حرم امام حسین بعد من چند بار زیارت کردم بعد روسری نداشتم یه نفر دوتا روسری بهم داد گفت اینا رو امام حسین داده بپوشش بع تو خوابم یه جایی بود مردم بایه بچه میرفتن میخوابیدن تا امام حسین به واسطه اون بچه بهشون بگه بهشتین یا جهنمی هرکی میخوابید بلند میشد میگفت بهشتیم بعد من همش استرس داشتم بخوابم بهم بگه جهمنمی بعد رفتم غسل کردم خوابیدم بعد امام حسین داشت میومد طرفم که یهو بیدار شدم

 44. منوچهرویسی نژاد

  سلام خسته نباشین من خواب دیدم اماده میشم جهت رفتن به کربلا پدرخانومم که فوت کرده می گوید بچه ها رانبرخودت تنهابرو

 45. تسنیم

  من خواب دیدم با خانواده و فامیل ها مشرف شدیم به کربلا و از خانه داریم راه میوفتیم ولی انگار تا سرکوچه میخوایمم بریم چون مادرم میگه شما برید تا من غذا دم کنیم پدرت هم اخرسر میاد

 46. زهرا

  سلامم من خواب دیدم به همرااه دختر عمه هام به سفر کربلا رفتم و موقعی که رسیدیم دوتا خانم عرب مارو بردن خونه خودشون تا از ما پذیرایی کنن و در منزل این خانم.ها بین بچه ها اختلاف و درگیری پیش اومده بود تعبیرش میشه بگین

 47. مینا

  خواب دیدم که امام رضا برای من و همسرم دعوتنامه فرستاده بود تعبیرش چیه ؟

 48. رویا

  من مامانم قرار بود بره کربلا اما کنسل شد در واقعیت و من در خواب دیدم که با اونا دارم میرم کربلا و چمدونمو بستم و فرودگاه رفته بودیم ولی بخاطره مشکل بلیط کنسل شد و به یه روز دیگه موکول شد تعبیررش چیه؟

 49. علی

  خواب دیدم خانه پدرم توی حیاط با برادر خانمم کیف دستی هم در دستمونه عازم کربلا هستیم
  تعبیرش چیست؟

 50. رستمی

  سلام وقتتون بخیر یه تعبیر خواب میخواستم برام انجام بدیدخواب دیدم یه هفته قبل عاشورا رفتیم کربلا با کل فامیل تو حرم امام حسین دارم جاهاش رو بهت نشون میدم ولی یهو میفهمم روز قبل تاسوعا پروازمونه واسه تهران انقد حق حق کردم از خواب بیدار شدم

 51. فرزانه بهشتی

  باسلام من داخل یک پیش دبستانی کار میکنم مدیرم خواب دیدند که از طرف آموزش و پرورش مسابقه ای برگزار کردند داخل مهد و دو سفر کربلا هم آورده بودند برای مربیها که یکیش را دادند خانم مدیرمان و یکی دیگر را در آخر به من میدن و میگویند چون بهتر از همه مربیهاست و من ساکم را میبندم و منتظره مدیر میمانیم تا با هم بریم لطفا بگویید تعبیرش می هست با تشکر

 52. امير

  سلام خواب ديدم راهي كربلا هستم به يكي از دوستام تماس ميگيرم حلاليت ميگيرم راهي ميشم ولي كربلا تو خواب نميبينم ميشه تعبيرش بگيد ممنون ميشم ؟؟؟

  • مریم

   سلام من خواب دیده ام که مادر بزرگم که چند سالیه فوت شده به من میگوید که برو به کربلا و از امام حسین بخواه یکسری سبد میوه زرد الو البالو سیب سبز هم برام اورده بود

 53. مریم

  خواب دیدم شوهرم رفته زیارت امام حسین و از داخل حرم امام حسین با من تماس گرفته و میگه خیلی جات خالیه دراین زمان من پیش اون حاضر شدم و بعد به زیارت حضرت ابولفضل رفتیم

 54. وحیده

  خواب دیدم همسرم یک دفعه تصمیم گرفت با خواهرش بره کربلا و زود حاضر شد.

 55. جواد شایانفر

  درود
  خواب دیدم به کربلا مشرف شده ام با کاروان پیاده.چند روز درآنجا اقامت داشتیم اما من موفق به زیارت نشدم

 56. مایده

  خواب دیدم در کربلا هستم، در یک جایی همه در حال نماز خواندن هستند وزن هم همینطور، بعد یهو دیدم من به سمت قبله که همه دارند نماز،میخواند، نماز نمیدونم بلکه متمایل به چپ نماز میخونم، تعبیر این خواب چیست؟

 57. هادی

  سلام.من خواب دیدم با عشقم رفتم حرم امام رضا که دعا کنم بهم برسیم و خیلی هم دعا کردم ..البته یه کسی رو دوس دارمو میخوام بهش برسم ولی تو خواب اون کسی که همرام بودو اصلا چهرشو ندیدم ولی خیلی دوسش داشتم..داخل حرم شدیمو رفتیم زیارت هر کدوم جدا .بعد که اومد چنتا از دوستامونم بودن با زناشون.که موقع رفتن مردا و زنا جدا شدن از هم.اونم کسی هم که دوسش دارم رفت با خانما منم با مردا..تعبیرش چی میشه

 58. ابراهیم

  با سلام
  درخواب دیدم قصد رفتن به کربلا را دارم ولی در کف پای چپم چند خار فرو رفته بود خم شدم یکی را درآوردم ولی مابقی تا استخوان فرو رفته بودن بطوری که از شدت درد بیدار شدم
  لطفاً مرا از تعبییر آن آگا نمایید با تشکر

 59. خانوم

  سلام خواب دیدم توحیاط امام رضاباکلی اشنانمازمیخونیم اماهرکی واسه خودش یه چیزمیخوندتعبیرش

 60. فاطمه

  سلام من تو خواب دیدم مراسم عزاداریه بعد مراسم میبرن کربلا مراسم تموم میشه یه سری ماشینا میرن و۱اتوبوس خالیه فرار میکنم سمت اتوبوس میشینم داخلش که به سمت کربلا میریم تو راه آتیش بازی میکنن خعلی خوشحال بودم تعبیرش چی میتونه باشه

 61. زیبا

  س خاب دیدم ک رفتیم کوفه داخل ی خونه ک ظاهرا زیارت گاه بود ولی بیشتر شبیه ی خونه معمولی بود بعدش حرکت کردیم ب سمت کربلا . تعبیرش چی میتونه باشه؟؟؟

 62. اعظم

  باسلام
  دیشب در خواب دیدم به زیارت امام حسین در کربلا رفته بودم ولی در جاده ی خاکی سرگردان بودم که دخترم راگم کردم بعد در زیر همون جاده جاده ی خاکی دیگر بود که دخترم رادیدم وازش خواستم همان جا بماند تا من نزدش بروم ورفتم در این حین خانواده ی شوهرم هم انجا بودن

 63. ساره

  با سلام-خواب ديدم كنار يه پرتگاه ايستادم با ظاهري آراسته و اون طرف پرتگاه حرم امام رضا است و و در حال راز و نياز و عبادت هستم بدون ترس و نگراني اون پرتگاه-تعبير چي ميتونه باشه؟

  • مریم

   سلام دیشب خواب دیدم می خام با زن برادرم برم کربلا دو دل بودم برم یا نه اخه من زن برادرم عید 96 با هم رفتیم کربلا و وقتی از اطرافیانم حلالیت خواستم می گفتن نرو اخه تو تازه رفتی هزینش زیاد و همون جا که داشتم از کربلا رفتن حرف می زدم مشغول خوردن انگور سبز بودم که بیدار شدم

   • کیانی

    سلام من خواب دیدم درپیاده روی اربعین شرکت کردم بسیار تمیزومرتب باچادرمشکی ک تازه خریدم (البته تیپ همیشگی خودم همینه)ازمرزم ردشده بودم وواردمسیرپیاده روی بودم

    • قلی

     خانمم خواب دید به همراه من وخواهرش سوار مینی بوس شدیم به همراه جمعی از ده بغلی که نمیشناختمشون عازم کربلا شدیم
     تعبیرش چیست؟

     • یاسین صداقت

      با سلام
      تعبیر خواب شما نشان از این است که حاجت شما به آن امام بزرگوار می افتد و در تعبیر های دیگر بر این معنی است که اگر بیند در حرم پادشاه یا در حرم مردی بزرگوار شد، دلیل که از شر پادشاه حاکم و رئیس ایمن شود و باشد که از حاکم و ریئس چیزی به شما میرسد. انشالله.
      سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید