تعبیر خواب زیارت

دیدن زیارت در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن زیارت در خواب چیست؟

تعبیر خواب زیارت کربلا

دعای سفر

دیدن جمع زیارت کنندگان در خواب، نشانه آن است که به سفری طولانی خواهید رفت..

اگر خواب ببینید خود زائر هسنید و مشغول زیارت، نشانه آن است که با همنشینان ناسازگار کشمکش ها خواهید داشت و از فقر و تهیدستی نیز رنجیده خاطر خواهید شد.

اگر دختری خواب ببیند زائری به او نزدیک می شود، علامت آن است که با حمایت تمام به دام فریب می افتد.

اما اگر در خواب مرد زائر او را ترک کند، نشانه آن است که ضعف روحی خود را از بین می برد و استقلال ویژه ای در زندگی به دست می آورد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب نماز

ابراهیم کرمانی برای تعبیر خواب زیارت گوید:

اگر بیند در حرم پادشاه یا در حرم مردی بزرگوار شد، دلیل که از شر پادشاه ایمن شود و باشد که از پادشاه چیزی بدو رسد و معبران گویند: او را حاجت افتد به اهل آن حرم.

اگر بیند پادشاه او را در حرم خویش خواند و آنجا مقیم شد، دلیل که کارهای پادشاه شروع کند و کارها کند که او را بدنامی حاصل شود.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب مسجد

حضرت امام جعفر صادق (ع) می فرماید:

اگر بیند به حرم پادشاهی عادل رفت، دلیل که موفق به انجام کارهای مفید می شود..

اگر بیند به حرم پادشاهی ظالم رفت، دلیل که کاری کند که ازآن کاربد نام گردد.


آنلی بیتون درباره خواب زیارت می‏گوید:

 1. اگر خواب ببینید از حرمی محافظت می کنید، نشانه آن است که بیشترین نیروی خود را صرف اعمال نادرست می کنید، اگر تمایلات خود را اصلاح کنید، زندگی سعادت حقیقی را به شما اهدا خواهد کرد.
 2. اگر زنی خواب ببیند ساکن حرم است، نشانه آن است که گرایش به انجام کارهایی غیرقانونی خواهد داشت.
 3. اگر زنی خواب ببیند سو گلی حرم است، علامت آن است که دیگران ترجیح می دهند بیشتر با او همنشین باشید تا با دیگران.
همچنین بخوانید: تعبیر عبادتگاه

☺ تعبیر خواب «زیارت» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «زیارت» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


60 دیدگاه

 1. مقسمی

  سلام وقت بخیر. خواب دیدم که من و برادر کوچکم وارد ترمینالی شدیم که دوستانم و آشناها و اقوامم عازم کربلا بودن. من هم رفتم جلو و شروع کردم به التماس کردن که اجازه بدهید که ما دو نفر هم بریم زیارت و ما امتحان داشتیم و الان امتحانمون تموم شده، قبول نکردن. شخصی پشت باجه بلیط فروشی نشسته بود و رفتم پیشش و التماسش کردم، گفت ۸ تا بلیط دارم که مربوط به برادران افغانی هستش و شما نمی تونید استفاده کنید و اونجا نشستم گریه کردم. دوستانم و آشنایان و اقوام با من خداحافظی کردن و رفتن سوار شدن. ممنون می شم تعبیرش رو بفرمایید.با تشکر

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بر خلاف انچه که فکر می کنید این خواب ممکن است برای شما خیر باشد و نشان از ان باشد که در اینده شما به خیری رسید که سبب شود فقری و مشکلی از شما دور شود.
   سربلند و پیروز باشید

 2. Zahra

  سلام روزتون بخیر .من خواب دیدم می‌خوام برم کربلا وقبل رفتن ، زمانی که توو. فرودگاه بودیم ،(داخل همون فرودگاه و خیابونای اطرافش میخواستم چادر بخرم که چادر مورد علاقه ام پیدا نشد و رفتم کربلا ضریح آقا امام حسین رو مشاهده کردم بعد که شهر خودمون برگشتم ، وارد یه هایپرمارکت شدم و مداد و پاکن خریدم بعد دیدم چادری فوق العاده متنوعی اونجا هست .(همه ی اعضای خانواده ام هم توی اون مغازه بودن) یه چادر بنفش که مثل مانتوی بلند بود و رنگشم بنفش بود رو دیدم ، خیییلی خوشم اومد میخواستم بخرمش اما فروشنده که برام آوردش سایزش بزرگ بود و فروشنده گفت این چادری که تو میخوای هیچکس نمی‌خواد و من بخوام سایز تو رو پیدا کنم ، بقیه مشتری هامو از دست میدم .من با ناامیدی برگشتم اما مادرم رفت توی همون مغازه یه دونه از همون چادری که من عاشقش بودم آورد و پوشیدمش، اندازه ام شد ، خوشحال شدم و از اونجا مستقیم رفتم ایستگاه قطار که برم مشهد …
  در واقعیت من دوهفته پیش کربلا بودم و خیلی وقته نذر کردم هر زمان خواستگار مناسبی اومد ، مشهد توو حرم امام رضا عقد کنم .
  ممنون میشم تعبیر کنید .

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند برای شما خیر باشد و بر اساس تعابیر خواب برای چادر به معنای ان است که باید زحمتی را صرف کنید تا به خیری که می خواهید برسید و نباید در این بین دست بکشید و همیشه خانوادیتان را حامی خود بدانید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. مهدی

  با سلام من خواب دیدم که با مادر و برادران خود ودایی خود در بین الحرمین هستیم و مشغول زیارت هستیم واول به حرم آقا ابوالفضل العباس رفتیم به ضریح رسیدم زیارت کردیم وسپس به زیارت آقا سیدالشهدا رفتیم و خاطرم هست که کربلا هم خلوت بود و حال بسیار خوبی داشتم در کربلا

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب ممکن است برای شما نشان از ان باشد که این موقعیت را یاد می کیند و از طرفی هم ممکن است این ارزوی برای شما براورده شود.
   سربلندو پیروز باشید

 4. السا

  سلام برای اولین بار خواب دیدم سفر کردم به کربلا چادر سرم کردم و شروع کردم ب زیارت و حاجاتم رو بیان کردم درحالی ک مادرم داشت نماز میخوند و اونجا کسی که‌خواستگارمه اومد و انگشتری دستم کرد با اینکه میدونستم خانوادم مخالفن اما اینکارو کردم و ناراضی نبودم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   خوابی بسیار خیر دیده اید، اما می تواند نشانه ای از ایده ال هایی در ذهن شما باشد که تمام ان ها و به یک جا برای شما فراهم شده اند. از این رو خوابی سراسر خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 5. فاطمه

  سلام عرض ادب
  من خواب دیدم در حرم مطهر امام حسین علیه السلام هستم یک نفر مقداری عطر حرم مطهر رو کف دستم ریخت و بعد گفت این عطر خیلی خالصه و فقط مخصوص ضریح امام حسین علیه السلامه
  لطفا تعبیرش رو برام بفرستید ممنونم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب خوابی بسیار خیر است ومی تواند نشان از ان باشد که چیزی برای شما اورده شود که مسیر شما را به انچه که باید بکشاند و بدانید که نسبت به ان نباید جبهه بگیرید.
   سربلند و پیروز باشید

 6. فاطمه سادات

  باسلام من خواب دیدم درحرم امام رضابودم ودری پیداکردم که داخلش رفتم انجایک نوزادبودکه لباس امامان برتن داشت وکنارش چاهی بودک داخلش ابی زلال بودمن جلوی ان بچه سجده کردم ودستش رابوسیدم وبغلش کردم بعدمادران بچه امدوازان چاه بمن ظرف ابی دادوگفت هرنیتی داری بگوومن نیت کردم واب راخوردم وبعدازانجارفتم بیرون وصف طولانی رادیده بودم ک نمازمیخواندن انهامنوبه نمازدعوت کردن ومن رفتم نمازخواندم وهمش نیت میکردم امااون نمازکه خواندیم فقط چندتاحمدداشت

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نیک و مبارک است و می‌تواند بر این تعبیر باشد که شما از فرزندان ائمه را در خواب دیده اید و با اصحابشان نماز به جا آورده باشید و اینکه نیت دلتان روا خواهد شد انشالله.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. A

  سلام
  خواب دیدم رفتم زیارت خواهر تنی یکی از امامان ، ضریح بود ولی قبر نبود و من در پی قبر میگشتم ولی پیداش نمیکردم تعبیرش چی میشه؟
  یادمه سرویس دستشویی هم داخل حرم بود چون دری که باز میشد به داخل دستشویی کنار در زائر نشسته بود و من پسرمو بردم دستشویی و اومدم بشورمش یهو متوجه شدم پسرم کنارم نشسته و اون کسی داخل دستشویی هست ی پسر غریبه است که مدفوع کرده بود
  تعبیر چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این است که شما موضوعی و هدفی نیک را دنبال خواهید کرد که به واسطه آن غم و ناراحتی از زندگیتان خواهد رفت و پول به دست خواهید آورد.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. A

  سلام
  من خواب دیدم که پدرم که فوت شدن به من میگن:دارم لیست مهمونها رو مینویسم، قراره خواهرت و مادرت از کربلا بیان،میخوام همه رو یه رستوران خوب دعوت کنم .
  تعبیرش چی میشه؟
  لطفا سریع جوابم رو بدید
  ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این صورت است که که از طرف پدرتان ارثی به جا مانده است که بازماندگان از آن متمتع خواهند شد که خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 9. فافا

  سلام
  من شب اول محرم خواب دیدم که با مادرم رفتیم به حرم امام رضا اما همین که وارد شدیم با جمعی که اونجا بودن به امام حسین سلام دادیم.
  تعبیرش چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر صادقه بودن دارد و اینکه بر این تعبیر است که در ماه محرم تمامی ائمه و مردم برای این امام بزرگوار سوگوار هستند و شما انشالله مورد عنایت این ائمه بزرگوار قرار خواهید گرفت.
   سربلند و پیروز باشید.

 10. ….

  سلام
  خواب دیدم که در خیابانی داشتم راه میرفتم، خیابان هم مثل صحرا بود تقریبا، بعد یه هو رو به روم حرم امام حسین ظاهر شد و خیابان هم مثل خیابان نزدیک حرم امام حسین شد و من با حالت گریه و خوشحالی گفتم من حتما باید برم حرم امام حسین که حاجت خیلی مهمی دارم. با گریه داشتم این حرفارو میزدم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این است که شما حاجتی بر دل دارید و اینکه در پی این خواب انشاله روا خواهد شد و گریتان به شادی مبدل خواهد شد که نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 11. م

  سلام من یه عروس دارم که چند وقته طلاق گرفته/ چند شب پیش خواب دیدم که عروسم از زیارت کربلا اومده بهش گفتم مگه کربلا باز شده خندید و گفت اره.تعبیرش چی میشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر آن دارد که آن خانم حاجتی بر دل داشته است که روا خواهد شد و اینکه شما هم از این خیر بی نسیب نیستید.
   سربلند و پیروز باشید.

 12. امیر

  من خواب دیدم با دخترم وبقیه مردم تو کربلا در حال چرخیدن بودیم که از دوطرف لشکریان بزرگی سوار بر اسب به سمت ما حمله ور شدن ….همه در حال فرار بودیم که بیدار شدم ….

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما بر این صورت است که از شر مشکل و گرفتاری که دیگران برای شما ایجاد خواهند کرد به آن امام عزیز متوسل خواهید شد که انشالله به خیر رفع خواهد شد. صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 13. M

  سلام ..وقتتون بخیر..ببخشید من همه نظرات رو خوندم ولی خوابی مشابه خواب خودم ندبدم…ممنون میشم تعبیرشو بگین بهم.. من قرار بود با پسری ازدواج کنم ولی بعد از چند جلسه آشنایی خانوادشون گفتن من انتخاب مناسبی برای پسرشون نیستم و رابطه به کلی تموم شد و من خیلی حال روحی بدی دارم..دیشب خواب دیدم که توی یه جمعی هستم که یکی از خانوما بهم یه بلیط کربلا داد و گف برو زیارت.. من بلیطو گرفتم ازش و گفتم میشه یه بلیط دیگه هم بدین برای محمد .. محمد اسم همون پسری بود که قرار بود ازدواج کنیم ولی نشد… بعدش اون خانم گف نه نمیشه به محمد بلیط بدم..انگار فقط همین یه بلیط بود برای کربلا… میشه لطفا بگین تعبیرشو

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نیک است و نشان بر این دارد که شما حاجتی بر دل دارید و به ان امام عزیز متوسل خواهید شد وانشالله حاجتتان به خیر براورده شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 14. ملیکا

  سلام من خواب دیدم که قصد دارم با دوستانم برم به زیارت امام حسین و وقتی خواستیم وارد اونجا بشیم جلوی در که ایست بازرسی بود گفتن کسایی که پاک نیستن نمیتونن رد بشن وقتی منو دیدن گفتن برو و با دوستام وارد اونجا شدیم و بعد از اینکه زیارت کردیم که من قسمت زیارت رو یادم نمیاد رفتیم و نماز زیارت خوندیم.میخواستم بدونم تعبیر این خواب چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما همانگونه که بر خودتان اشکار است نشان بر این عمل دارد که شما فردی هستید که ناخوداگاهتانم شما را پاک میداند و این که ذات پاکی دارید و احتمالا برای رسیدن به حاجت دلتان به این امام بزرگوار متوسل خواهید شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 15. سیدمرتضی

  سلام من صبح بود ک درخواب دیدم
  وارد رستوران یاکافه ای شدم بعدیکی ازهمون هایی ک داشت اونجاکارمی کرد باصدای خیلی قشنگی داشت مولودی حرم امام رضا رومی خوند خیلی قشنگ
  بعدکه ازخواب بیدارشدم بعدازظهرش پرچم امام رضارودیدم ک اورده بودن شهرمون ومن تااون موقع هیچ اطلاعی نداشتم ک پرچم امام رواوردن شهرمون وازدیدن این موضوع شوکه شدم
  میشه تعبیراین خواب روبهم بگین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب که شما دیده اید به ان معنا می تواند باشد که خبری خوش به شما خواهد رسید و مولودی و اوازدر خواب هم گویای آن است واین خواب برای شما تعبیر شده است و بسیار خیر بوده است.
   سربلند و پیروز باشید

 16. فاطی

  اون خوابمو تعبیر نکردین ک فقط حسمو گفتین تعبیر اون مرده ها ک رفتم پیششون یا اون چادر سفید سرم
  ببخشید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر چادر سفید برای شما نشان بر عاقبت به خیری است که توضیح داده شد و اینکه رفتن به پیش مرده و هم صحبتی نشان بر خبر خوب است. سربلند و پیروز باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 17. فاطی

  حس خیلی خوبی داشتم بعد از زیارت حس میکردم سبکم حس میکردم برگردیم خونمون حاجت روا میشم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب حس برداشتی شما از خوابتان بسیار مهم میباشد و قطعاا این حس همان تعبیر است. که بر شما خیر است انشالله.
   سربلند و پیروز باشید.

 18. فاطی

  سلام خسته نباشید❤
  من شنیده بودم هرکسی برای اولین بار ضریح امام رضارو ببینه جاجت روا میشه
  *من خواب دیدم ک با خالم و فک کنم پدربزرگم ب قصد رفتن ب مشهد میریم من وقتی گنبدو دیدم اصن از خوشحالی نمیدونستم چیکار کنم ولی قبل از ورود عروس دیدم ک داشتن امادش میکردن ک جشنشو تو حرم بگیرن وقتی وارد شدم چندتا اتاق با نوشته های قرانی هک شده دیدم تو اتاق اول تابوت ی پسربچه ۳ روزه بود بعد اونجا مردم میرفتن با خانواده هاشون گریه میکردنو اینا اتاق دوم دوتا جوان و همینطور من تو اتاق اول رفتم ولی بقیرو نرفتم چون دلم میسوخت می ایستادم در اتاق تا خانوادم بیان من دیگه اصلا پدر و مادر و خاله ام رو ندیدم فامیلای پدریمو میدیدم اصلا نمیترسیدم میدونستم پیدا میشه در واقع گم‌نشدم بعد کلی اتاق بود هر اتاق مال ی امام‌بود ب ترتیب من امام تقی یادمه ولی ازش حاجت نخواستم وقتی رسیدم ب امام رضا چندتا پله دیدم و رفتم پایین ضریح اونجا بود وقتی دیدم ضریحو از ته دلم ی ارزویی کردم و رفتم پیشش طول کمی داشت و دست میکشیدم روش و ارزو میکردم جالبه ک چندتااز فامیلامونم بودن بعد ادمای دیگه سیاه سفید بودن فقط افرادی ک باید دعا میکردن رنگشون عادی بود منم رنگی بودم میشه تعبیر بگید❤❤

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که حاجتی بر دل دارید که برای حاصل شدن ان این امام بزرگوار را واسطه قرار خواهید داد که مرادتان حاصل شود انشالله و خوابتان نشان از استغاثه برای مشکلتان است .
   سربلند و پیروز باشید .

 19. ناشناس

  سلام
  من خواب دیدم به زیارت امام رضا رفته ام و حرم اصلا شکل امروزی ندارد فقط آجر و سیمان است
  ومن فبر بدون ضریح رو زیارت میکنم همراه عده ای که اونجا هستن
  و اینکه بالای مزار حضرا مثل فروشگاه های فرش کلی فرش روی رگال آویزان بود هم نو وهم کهنه وبیشتری کهنه بود
  من کلی دعا کردم و بهد از خاکی که اونجا بود وپرز و ریشه فرش ها جمع میکردم که برای تبرک بردارم واز خانومایی که اونجا بودن دستمال خواستم که اون خاک رو بریزم وبرای تبرک ببرم
  خانمی که به من دستمال دادن انگار دستور نماز شب خوندن رو در کیفشون گم کرده بودن و بخاطر اینکه به من دستمال دادن اون رو پیدا کردن
  و به من گفتن خدا خیرت بده اگه این دستور نماز شب خوندن رو پیدا نمیکردم امشب نمیتونستم نماز شب بخونم و من گفتم حالا که من مسبب بودم حتما من رو در نمازتون دعا کنین و اسم ببرین چون الان خیلی درگیری دارم تو زندگی وگرفتارم
  بعد خودم و اون خانم رو از زاویه دیگه میدیدم و بیدار شدم

  ممنون اگه تعبیر کنین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما در حال حاضر حاجتی بر دل دارید که این امام بزرگوار را برای رسیدن به حاجتتان واسطه قرار خواهد داد و اینکه شما برای رسیدن به مراد دلتان از دیگران درخواست کمک و دعای خیر دارید . و انشالله حاصل خواهد شد .
   سربلند و پیروز باشید .

 20. مرتضی

  سلام
  خواب زیارت امام حسین در خلوتی تمام که من و دو سه نفر دیگر بودیم و یکی از آن آنها مداح برگی بود که من خیلی دوستش دارم بعد از زیارت داخل حیاط مداح من را در آغوش گرف د حلالیت طلبید و بعد با هم به قتلگاه رفتیم و گریه کردیم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب زیارت به گفته حضرت امام جعفر صادق (ع) :
   اگر بیند به حرم پادشاهی عادل رفت، دلیل که موفق به انجام کارهای مفید می شودو اینکه شما از خبری که از طرف شخص مهمی به شما خواهد رسید و شما خوشحال خواهید شد .
   سربلند و پیروز باشید .

 21. ارش

  سلام
  خسته نباشید
  من در دو نوبت خواب عجیبی دیدم
  دیشب قبل از خواب استمنا کردم
  وقتی خوابیدم خواب دیدم با دختری ک میخوام ازدواج کنم دارم ب زیارت امام حسین میرم، حالا ازدواج کرده بودیم یا نه نمیدونم ولی همش تو خواب نگران بودم تو بابات اجازه نداده و برگه اجازه نامه تو امضا نداره ولی هیچکس هم مشکلی نداشت و بهمون گیر نداد.

  تو فرودگاه منتظر بودم که ساعت سه صبح از خواب بیدار شدم
  بدون اینکه غسل کنم امروز ظهر دوباره موقعی ک خواب بودم دیدم بالای ی کوه یه خونه کاملا سفید با یه ایوان و سه تا اتاق که درشون ب ایوان باز میشه هست ک بالای در اول نوشته بود فرعون، ازش رد شدم.

  در دوم نوشته بود عمر، از اونم رد شدم. در سوم نوشته بود سیدالشهدا جلوی در وایستادم ولی خب زیارت نکردم و باز از خواب بیدار شدم
  با شکم پر و سنگین نخوابیدم و برام عجیبه چون در حالت جنابت این دو تا خواب رو در یک روز با فاصله کم دیدم
  تعبیرش برام جالب شد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اول آنکه دیدن همچنین خوابی در این وضعیت می تواند نشان از بی تعبیری آن باشد و از طرفی دیگر هم باید به این نکته توجه کنید که تعبیر خواب زائر بودن در تعابیر خواب به آن معنا امده است که شما با کسانی که صالح نیستند بر سر موضوعی کشمکش خواهید داشت و این خود می تواند تعبیر کلی خواب شما باشد و از طرف دیگر این دو خواب هردو به یک موضوع برای شما اشاره دارند که این موضوعات برای شما خیر نیستند و ممکن است اشاره ای به همین تصمیم شما باشد که قصد ازدواج دارید و باید بسیار آگاه باشید که خدای ناکرده سبب نشود که شما از این موضوع ضرری متحمل شوید.
   سربلند و پیروز باشید

 22. سارا

  با سلام من باردار هستم و نذر کرده ام اگر بچه ام سالم و سلامت به دنیا بیاید به زیارت امام رضا بروم، مادرم بعد از نماز صبح خواب دیده است داره به منم میگه میخوام برم زیارت امام رضا و من بهش میگم منم باهات میام، تعبیرش چیست؟ ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب ممکن است به این صورت باشد که ایشان از این موضوع باخبر باشند و به همین حهت این خواب را دیده اند اما از جهت دیگری هم در خواب امده است که اگر دیدید که قصد رفتن به حرمی کردید دلیل بران است که موفق به انجام کارههای خیر شوید و این برای شما بسیار خوب است.
   برای خودتان و نوزادتان صدقه ای بدهید که انشالله خیر است
   سربلند و پیروز باشید

 23. حامد

  سلام علیکم
  خواب دیدم که جلوی در صحن (حیاط) حضرت معصومه نشسته ام و انگار گریه میکنم و یا نارحتم و درخپاستی دارم فک کنم در خواستم این بود که منو راه بده داخل حرم و ببخشه و یا چیز دیگه ای.

  خیلی ممنون میشم تعبیرشو بگین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید عرض کنم که در تعابیر امده است که به این صورت میتواند باشد که شما کاری را باید انجام دهید و از انجام آن ممانعت می ورزید و این امر باعث خواهد شد که به گناهی مرتکب شوید.
   سربلند و پیروز باشید

 24. مصطفی

  سلام عرض ادب و خسته نباشی به همه همکاران عزیز
  من در خواب دیدم که همراه مادرم به زیارت امام حسین علیه السلام رفتیم وبا کمی مناجات آرزو هایم را درخواست کردم
  وبعد از برکشتن به خانه دل تو دلم نبود خودم تنهایی رفتم زیارت آقا و همانجا زانو زدم و سر تعظیم فرو آوردم و موقعی که میخواستم بر گردم برادر دوقلو ام را دیدم که مجوز نداشت بیاد حرم خودم رفتم دستش را گرفتم و اوردمش پیش در ورود امام حسین که ناگهان یک آقا از پشت در را باز کرد که یه دختر دوقلو اوجا پشت در بودند تعجب کردم آنها هم میخواستن برن حرم با هم آشنا شدیم و با هم رفتیم زیارت امام حسین و بعد از مناجات در محضر امام حسین همه با امام حسین خداحافظی کردیم وبا هم رفتیم
  میخواستم بدونم تعبیر خواب چیست با تشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما حاجاتی به دل دارید که به این امام عزیز و بزرگ متوسل خواهید شد و اینکه انشالله حاجتتان براورده خواهد شد و اینکه در این مسیر برادرتان را همراهی خواهید کرد و اینکه احتمالا و برادرتان به خواستگاری دو خواهر دوقلو خواهید رفت و جواب مثبت خواهید شنید که نشان بر خیر است و در باز شدن نشان بر زن است .
   سربلند و پیروز باشید .

 25. زهرا

  سلام
  من خواب دیدم در حرم امام رضا بودم و روبرو گنبد در حال سلام دادن به امام و گفتن حاجت بودم تعبیرش یعنی چی؟!

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب زیارت امام صادق (ع) می فرماید که دلیل بر ان است که به انجام کارهای مفید مشغول خواهید شد و این بسیار برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 26. ناشناس

  سلام وقتتون به خیر
  مادر بزرگ همسرن خواب دیدن که همراه یه جمعی رفتیم زیارت خانه خدا
  ودر اونجا من به خانه خدا تکیه کردم و دارم دعا میخونم
  ایشون به من میگن که بلندتر بخون که ماهم سواد نداریم استفاده کنیم که من بلندتر وبا لحنی خوشایند شروع به خواندن زیارتنامه میکنم

  تعبیر این خواب چی میتونه باشه ایشون خیلی ابراز مسرت میکرد از این خواب و حس خوبی داشتن موقع خواب دیدن
  تعبیر برای من داره یا برای خودشون

  ممنون از تعابیرتون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از این دارد که متیع خلیفه خود هستید و به ان احترام خاصی دارید ابراهیم کرمانی می‌گوید: اگر ببینی در کعبه هستی، یـعـنـی از شر دشمن ایمن می‌شوی، همانطور که در قرآن کریم آمده: …وَمَن دَخَلَهُ كَانَ آمِنًا… _ …و هرکس داخل آن شود، ایمن است…، تعبیرگری نیز می‌گوید: اگر ببینی در حرم کعبه می‌باشی، یـعـنـی در دنیا به تو آسیبی نمی‌رسد و مشرف به حج می‌شوییدو از خواندن ایات و اسماء متبرکه بسیار نیک است و نشان از محبوبیت شما در بین اطرافیانتان و این خواب نشان از نیکی برای شما دارد .
   سربلند و پیروز باشید .

 27. سارا

  سلام یکی از آشنایان خواب دیده است من به خانه شان رفته ام که با هم به زیارتی که نزدیک خانه شان هست برویم و با هم به زیارت رفتیم، تعبیر خواب چیست؟ ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب بسیار واضح است و به این معناست که کار خیری در جهت رضای خدا انجام خواهید داد و این خود بسیار برای شما خوب است و بدانید که احتمالا ایشان هم در این کار سهیم هستند.
   سربلند و پیروز باشید

 28. رحمان کشاورزی

  سلام خواهرزنم خواب دیده من رفتم کربلا اومدم دارم سفره میدم خونه خیلی شلوغه تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   باسلام
   تعبیر این دقیقا متناسب با انچه هست که دیده اید و تعبیری بسیار خیر و نیکو دارد و شما را از محل عبادات و اعتقاداتتان نوید یک سعادت بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 29. قلی

  خانمم خواب دید به همراه من وخواهرش سوار مینی بوس شدیم به همراه جمعی از ده بغلی که نمیشناختمشون عازم کربلا شدیم
  تعبیرش چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از این است که حاجت شما به آن امام بزرگوار می افتد و در تعبیر های دیگر بر این معنی است که اگر بیند در حرم پادشاه یا در حرم مردی بزرگوار شد، دلیل که از شر پادشاه حاکم و رئیس ایمن شود و باشد که از حاکم و ریئس چیزی به شما میرسد. انشالله.
   سربلند و پیروز باشید.

 30. علی

  نزدیکای صبح خواب دیدم به زیارت امام حسین رفته ام و بصورت تکی وارد ضریح شده ام و با گریه و عشق زیاد به امام مشغول زیارت هستم و از خاک قبر برداشته ام و به دیگران میگویم ببینید تربت اقا را برداشته ام

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب زیارت نشان از آرزو دیدار آن حرم بزرگوار است به این علت که تربت را به نشان به دست آوردن آرزو نشان همگان می‌دهید و تعبیر خواب زیارتبه گفته امام جعفر صادق (ع):
   اگر بیند به حرم پادشاهی عادل رفت، دلیل که موفق به انجام کارهای مفید می شود.. و بدون شک امام حسین (ع) برای ما پادشاه عادل و آزاده است.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید