تعبیر خواب عروسی

دیدن عروسی در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن عروسی در خواب چیست؟

تعبیر خواب عروسی رفتن,گل رز سفید

دیدن عروسی در خواب ها به هیچ وجه خوب نیست. تمام معبران عروسی را عزا دانسته اند و عروس را بلا و فتنه و آفت و مصیبت. تنها یک مورد بد نیست که عروس را به نام و مشخصات بشناسید…

تازه در این مورد هم تردید فراوان وجود دارد و شرایطی است که توضیح آن وقت می گیرد و بیشتر ایجاد تردید می کند. اگر کسی در خواب ببیند که داماد شده و نداند عروس کیست و چه نامیده می شود به هیچ وجه خوب نیست چون معبران نوشته اند پایان عمر چنین کسی نزدیک است. زن نیز اگر چنین خوابی ببیند و نداند داماد کیست و چه کسی شوهر کرده حکم همین است.

البته تعبیر خواب عروسی رفتن میتواند با تعابیر خواب ازدواج و خواستگاری هم در ارتباط باشد که هر یک تعابیر متفاوتی دارند.

☺ تعبیر خواب «عروسی» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «عروسی» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

205 دیدگاه

 1. Pariya

  سلام من دو شبه که خواب میبینم عروسیم هست با شوهر واقعیم و لباس عروس و گل و… داریم آماده میشیم که بریم مراسم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما دو وجح دارد از لحاظ روانی در حالت خوشحالی و آرامش خاطر از زندگی با همسرتان را تجربه میکنید. و از لحاظ تعبیر آن نیک نیست و صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. فاطمه

  من نزدیک صبح خواب دیدم که با دوستم آماده شدیم و به عروسی رفتیم تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی ندارد و به معنی غمی است که خودتان برای خودتان درست خواهید کرد.
   سربلندو پیروز باشید.

 3. هومن

  سلام‌ از فعالیتتون تو این سایت ممنونم،

  من خواب دیدم تو مراسم شام عروسیم هستم
  برادرم منو از باغ میوه نخصوصا انار میاره سر سفره شما ولی عروس را نمیشناسم و پرسوجو میکنم میگن همونی که فلانی خواستگارش بود،
  منم لج میکنم میگم نمیخوام ازدواج کنم
  ،مهمونا هم که دور سفره بودن همش دسته دسته بهم پول میدادن وتبریک میگفتن

  منم میگرفتم قائم میکردم
  جاتون خالی شامو با انار میخوردم ،آخرشم گفتم بگید نیاد من باهاش ازدواج نمیکنم،این همه خرجی که کردمم فدای سرتون
  این تعبیرش چیه، خواهشا بگید
  درضمن مراسم تو خونه پدربزرگم بود که فوت کرده ولی حیاتش ی باغ بزرگ پر از میوه شده بود
  ولی نه عروسو دیدم نه میشختناختم،

  • یاسین صداقت

   با سلام و سپاس از همراهی شما.
   خواب شما به چند وجح است و اول آنکه عروسی خود فرد خوب نیست و اینکه شما عروس را ندیده اید و مراسم با رقص و آواز نداشته اید بهتر است و اینکه گرفتن پول در خواب نشان بر غم است که خودتان آن را درست خواهید کرد و از دیگران پنهان میکنید این غم راو اینکه خوردن شام سالم و انار نیک است و میت اند نشان بر خیری باشد که برادرتان برایتان فراهم خواهد کرد و اما مراقب رفتار و اعمالتان باشید. صدقه بدهید.
   سربلندو پیروز باشید.

 4. محمد حسن جعفری

  من در خواب دیدم که میخواستیم به عروسی برویم
  ولی مشکلاتی پیش آمد نرفتیم
  تعبیر خواب چی میشه ؟
  لطفا

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما خیر است و نشان بر آن دارد که غم به شما وارد نخواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. Mini

  سلام من نزدیکای صبح امروز خواب دیدم رفتم عروسی ولی همه دارن بهم اشاره میکنن که لباست خوب نیست منم رفتم لباسمو عوض کنم عوض کردمو رفتم از وسایل یه خانمی لوازم ارایششو برداشتم که بزنم که یهو شوهرش وارد اتاق شد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می‌تواند جنبه روانی داشته باشد و اینکه شما از اینکه موضوعی بر ملا بشود هراسان هستید و دوست ندارید دیگران بر رفتار شما تمرکز داشته باشند.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. Fatemeh

  سلام من خواب دیدم داییم بهم گفت که تو شب عروسی خواهرم با نامزدش داماد فقط به من نگا کرده و حس میکنه منو دوست داره خواهشا تعبیرشو بگید چون ذهن من واقعا درگیر خواهرم شده…

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر آن است که شما مقداری اعتماد به نفستان پایین است و باید آن را قوی کنید. و این که تعبیر خاصی ندارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. مهدی

  با سلام
  4 ماه پیش بین ساعت 4 تا 5 صبح خواب دیدم که داماد هستم و به من تبریک می گویند ولی لباس دامادی به تن ندارم و شلوغی و پایکوبی نیست فقط پسر عمویم گریان است و به من نگاه میکند همچنین در خواب از خودم می پرسم عروس چه کسی می تواند باشد ؟!
  تعبیر این خواب رو در هر جا که خوندم به مرگ خودم اشاره داشت و به همین خاطر وصیت نامه ام را هم آماده کردم اما تعبیر نشد .
  اگه ممکن هست بفرمایید چقدر طول میکشه تا چنین خوابی تعبیر بشه .
  با تشکر از شما و سایت خوبتون
  ممنون میشم اگه پاسخ بدین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خوابتان به گفته امام صادق نشان از بزرگی است و این که داماد شدن درخواب نشان بر زیادی اموال و رزق و روزی است و اینگونه که عرض کرده اید نیست و جای نگرانی هم نمی‌باشد. از زندگیتان لذت ببرید و این را به خاطر داشته باشید که مرگ و زندگی به دست اوست و تا او نخواهد حتمی وجود نخواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. متین

  خواب دیدم دختری که دوستش دارم با یک نفر دیگر ازدواج کرده و اون را تو لباس عروس دیدم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما از ترس از دست دادن آن فرد دیده شده است و اینکه اگر تعبیر شود به معنی غم و ناراحتی برای شما است. سربلند و پیروز باشید.

 9. فاطمه

  با سلام و وقت بخیر بنده چند بار در خواب دیدم که چند روز قبل از عروسی باید پدر عروس بکارت دخترش رو از بین میبرد و برای منم این اتفاق افتاد.لطفا معبر گرامی این خواب رو برام تعبیر کنید با تشکر از شما

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما در خواب تجاوز میتوان ان را تعبیر کرد که این خواب برای شما میتواند نشان بر خیر باشد و میتواند در اینده نشان از منفعتی باشد که به دست خواهید اورد.
   سربلند و پیروز باشید.

 10. رسول رمضانی

  باسلام….
  خواب دید(بعدظهر)که وارد یه کوچه شدم و عروسی نزدیک که شدم دیدم پدرم لباس مجلسی پوشیده و دامادیه خودمه و خودم خبر نداشتم….و دختری که عاشقشم کنار پدرم ایستاده و لباس عروس تنشه…پدرم صدام زد و گفت این قسمت رو امضاء کن….
  میخواستم بدونم من که خواب عروسی دیدم و هم اسم و مشخصات عروس رو کاملا میدونم و آشناهستم تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به دین صورت است که به گفته معبران دیدن عروسی در کل در خواب بوب نیست ولی اکر طرف را بشناسید بهتر است و به خیر تعبیر خواهد شد و اینکه بر سر این موضوع هم شک های وجود دارد و اما عروسی با پای کوبی و رقص و اواز نشان بر عزا است. که شما اینها را ندیده اید خیر است و به گفته معبران غربی میتواند حتی نشان بر پیشرفت کاری هم باشد و نشان از یک مصاحبه کاری که خوب است.
   سربلند و پیروز باشید.

 11. اکرم

  با عرض سلام و خسته نباشید،،من سه سال پیش خواستگاری داشتم که به دلیل اینکه امادگی لازمو نداشتن خانوادم موافقت نکردن دوتامونم همومی خاستیم خانواده ها هم در جریان بودن هرچی ما تلاش می کردیم خانواده من راضی نشد قرار شد پسر کاراش انجام داد بیاد،،، رابطه من و این پسر کاملا قطع نشده با وجود مخالفت و اختلافات پنهانی رابطه داریم ولی رابطه خوبیم هم نداریم و پرتب دلخوری پیش میاد،،،تازه داره کاراش ردیف میشن ،،،،،حالا یه نفر از نزدیکان خاب دیدن که من در شرف ازدواج با همون پسر هستم و اون پسر دوباره به خواستگاری من اومده در صورتی ک اصلا کسی نمیدونه ما در ارتباطیم با هم!حالا خاستم بدونم تعبیر این خاب چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب میتواند چند حالت برای شما داشته باشدو اول انکه بیننده خواب با توجه به فکر و احساسی که به شما دارد این خواب را دیده باشد و اینکه این خواب به خیر به صلاح شما به ان شکل که دیده شده است برای شما تعبیر به نیک شود . در تعبیر اخر ازدواج برای پسر در خواب نشان بر پیشرفت کاری است و برای دختر نشان از تغییر در زندگی مجردی . پس در کا خواب شما نیک است .
   سربلند و پیروز باشید .

 12. ف.م

  سلام ببخشید من دیروز سه شنبه بین ساعت۴تا۵عصر خواب دیدم با بسیاری از اعضای فامیل در امامزاده ای هستم که میشناسم وآنجا جشن عروسی بود وبسیار نقل میپاشیدند اما رقصی در کار نبود.تعبیرش چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر نیکی دارد و به این معنی است که شما برای براوردن حاجاتتان به ان امام زاده متویل خوواهید شد و ان را با خدای خود واسطه خواهید کرد که انشالله حاجتتان روا خواهد شد و همانگونه که در خواب دیده اید .
   سربلند و پیروز باشید .

 13. آرام

  سلام. یکی از دوستان نزدیکم خواب دیده عروسی من و همسرم (همسر واقعیم) در یک باغ خیلی بزرگ هست و من و همسرم استرس داشتیم ولی من با همسرم قهر بودم و داخل باغ تعداد خیلی زیادی تکه چوب بود. دوستم و همسرش با استرس خیلی سریع مشغول جمع کردن چوبها شدن.
  لطفا در تعبیر این خواب کمکم کنید ممنونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   با توجه به تعبیر خواب چوب این خواب می تواند به این صورت تعبیر گردد که یا ایشان در ذهن خود می پندارند که رابطه ی شما سراسر تناقض و مشکل است و یا اینکه برای شما در اینده اتفاق خواهد افتاد و از این رو حتما صدقه بدهید و سعی بر آن کنید که در زندگی واقعی ادامه دهنده ی موضوعات مورد بحث با همسرتان نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 14. ناشناس

  سلام و خسته نباشید
  من از دختری خوشم میاد و این دختر رو فقط در ماه محرم می بینم ،
  و چند بار می شود که « حداقل ۲ بار » خواب دیده ام با اون دختر ازدواج کرده ام ، « مثلا یکبار سوار ماشین عروس بود ایم ولی در تالار عروسی نبودیم » ،
  اون دو بار خوابی که دیده ام در خواب احساس می کردم که ماه محرم است …
  لطفا پاسخ دهید خیلی نگرانم .. ممنون ، ممنون ، ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما مسیر زندگیتان را با ان شحص پیش خواهید گرفت چون ماشین در خواب نشان از مسیر زندگی است و عروسی برای مرد نشان بر تغییر و تحول است.
   سربلند و پیروز باشید.

 15. فاطمه

  سلام دیشب خواب دیدم خودم عروسی کردم
  خیلی میترسم
  نکنه بمیرم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب برای این موضوع به این صورت امده است اما حتما باید صدقه بدهید و بدانید که تمامی خواب ها قرار بر داشتن تعبیر ندارند و ممکن است این خواب به ناخوداگاه شما اشاره داشته باشد که در ان ترس از مرگ و علم به این نوع خواب سبب دیده شدن این خواب بوده است.
   سربلند و پیروز باشید

 16. علی

  سلام من توی عروسی بودم ولی نه داماد بود ک نه عروس ولی احتمال میدادم برای خواهرم باشه و بعد عروسی دعوا شد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما خیر است . به این صورت است که بین دو قوم شما دوستی و خیری اتفاق خواهد افتاد .
   سربلند و پیروز باشید .

 17. امیرعلی

  سلام خسته نباشید
  راستش من دو روز پیش خواب دیدم که برادرم به خانه امد و گفت باید تا دو ساعت دیگه عروسی کنم
  ولی من در عروسی خود عروس را ندیدم یعنی اصلا عروسی وجود نداشت فقط داداشم و اینا بدون عروس با شلوارک و کت میرقصیدند

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب عروسی کردن امده است که برای شخص خیر نیست و باید از جانب آن اگاه باشید و در اینجا هم به این صورت است اما اینکه شما عروس را ندیده اید می تواند برای ایشان خیر باشد واین خواب را حتما با صدقه دادن و گوشزد کردن به ایشان در تصمیماتشان به پایان خیر برسانید.
   سربلند و پیروز باشید

 18. H

  تعبیر خواب عروسی که عروس را میشناسیم و وسط عروسی به نماز جماعت میرویم چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این صورت است که از غم به خوشی از کوچکی به بزرگی و از کم دستی به رزق شرایط تان عوص خواهد شد که بسیار نیک است. و اگر در خواب نماز ببینید معنی این خواب می تواند هفت چیز باشد.
   اول : معنی اول این خواب ایمنی است و در امان بودن از انواع بلایا می باشد.
   دوم : معنی دوم این خواب اتفاقاتی است که باعث شاید شما می شود.
   سوم : معنی سوم این خواب این است که شما به عزت و جلال می رسید.
   چهارم : معنی دیگر این خواب این است که مقام بالایی بدست می آورید که ممکن است مادی باشد و یا معنوی.
   پنجم : معنی دیگر این خواب رستگار شدن بیننده خواب است.
   ششم : معنی دیگر این خواب یافتن مرداد و برآورده شدن حاجت است.
   هفتم : آخرین معنی این خواب نقصان است.
   سربلند و پیروز باشید.

 19. H

  سلام
  من خواب عروسی دیدم البته فقط شلوغ بود و خبری از ساز و دهل نبود دامادو میشناختم ولی عروس اصلا معلوم نبود و چن نفرم میگفتن داماد اصلا راضی نیست.
  تعبیرش چی میشه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب به این صورت است که برای آن آقا نشان بر خیر است و پیشرفت شغلی و کاری. و اگر رقص و دست ندیده اید نشان بر بدی برای شما هم تعبیر نخواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 20. صادقی

  با سلام. در خواب دبدم دختر خاله ام کارت عروسی آورد و به خواهرم داد ولی به من نداد و من با او در خصوص این قضیه دعوا کردم . لطفا بگویید تعبیرش چیست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خیر است برای شما و نشانبر خبر بد برای خواهرتان و شما با شخصی صمیمی تر خواهید شد .
   سربلند و پیروز باشید .

 21. رها

  سلام خسته نباشید
  دیشب خواب دیدم با دوستم که لباس عروس پوشیده بود(در واقعیت دوستم متاهل هست.) یه جایی مثل آرایشگاه بودیم(البته یه محیط بزرگ سربسته با کف سرامیک بود که فقط یه اینه و صندلی داشت اصلا شبیه آرایشگاه نبود اما ما اونجا رفته بودیم که موهامون رو درست کنیم.) منم یه لباس عروس پوشیدم( اما دوستم مخالف بود که لباس رو بپوشم. و من با خودم فکر میکردم که چون طلاق گرفتم پیش خودش میگه نحسی میاره براش.)

  یک شال سیاه رنگ خیلی شیک و مجلسی دیدم دقیق خاطرم نیست که گردن من بود یا دوستم .

  پیش برادرم بودم و مو هام رو رنگ کرده بودم که وقتی اینه رو نگاه کردم سر خودم رو دیدم که زنگ زدم و یه چیزهایی مثل کاموا از روی سرم اویزون بود و دوستم بهم می خندید که گفتم اگر بشورم قشنگ میشه.

  ممنون از سایت خوبتون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که به نظر بنده بیشتر اشاره ای به درون شماست تا یک خواب که دارای تعبیر صادقه باشد و این خود نشان از ان دارد که در درون شما اصولی وجود دارد که برای خودتان ساخته اید که نباید به ان ها اهمیتی بدهید که این سبب شده است تا در ذهنتان به دیگران حسادتی ایجاد شود و این خود برای شما خیر نیست و سبب از بین رفتن انرژی شما برای رسیدن به اهدافتان است و به همین دلیل سعی بر تغییر در نگرش خود بکنید.
   سربلند و پیروز باشید

 22. Reza

  من در خواب دیدم خواهر که یک سال پیش ازدواج کرد و عروسی گرفت..دوباره در خواب دیدم عروسی گرفته ولی شوهرش رو نمی بینم در خواب و اینکه همین خواب مادرم هم دیده..میشه لطفا تعبیر این خواب بگید..تو عروسی صدای ساز یا دهل نیست فقط شلوغ هست..ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که نشان از ان دارد که اگر در خواب خود بیند دیگری که متاهل است دوباره ازدواج کرده است و داماد را نبیند خیر است و نشان از شرف و عزت و زیادی مال است.
   این خواب خیر است و از بابت ان نگران نباشید
   سربلند و پیروز باشید
   تعبیر خواب ازدواج مجدد

 23. هديه

  سلام
  من يه دختر جوان و مجردم ديشب خواب ديدم كه روز عروسيمه. داماد رو ديدم و ميشناختمش البته در بيداري رابطه خاصي بين ما نيست ولي تو هواب خيلي دوسش داشتم . داماد به عنوان كادو بهم يه سينه ريز طلا داد كه خيلي دوسش داشتم . ازش تشكر كردم وخيلي خوشحال بودم كه از خواب پريدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن این خواب برای شما خیر است و بدایند که ممکن است به این شکل تعبیر گردد که شما در اینده از ایشان و یا کسی متناسب با ایشان خیری دریافت خواهید کرد و حتی ممکن است به مانند برخی موارد این خواب به عینه تعبیر شود. در هر صورت برای شما خیراست.
   سربلند و پیروز باشید

 24. ماهرخ

  سلام خسته نباشین.من متاهلم تو خواب دیدم دوباره عروسی گرفتیم باشوهر خودم ،من آماده شدم رفتم محل عروسی ولی نه شوهرم آمادست هنوز خوابیده نه کسی اومده به عروسیمون بجز خانواده های خودمون کسی نیست و من خیلی نگران و ناراحت بودم از این شرایط

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خیر دارد و اینکه شما از شرایط ناراحت هستید به این شکل تعبیر میشود در واقعیت که شما از خبری و یا شرایطی برایتان پیش خواهد امد که موجب شادی شما است .
   سربلند و پیروز باشید .

 25. علی

  سلام من خواب دیدم که تو عروسی دو تا از دوستام هستم که با اینکه جفتشون پسرن ولی میخواستن با هم ازدواج کنن
  جالب اینجا بود که اونجا اصلا تعجب نکرده بودم و کاملا عادی بود برام
  تعبیر اینو میشه بگید لطفا؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب ممکن است به این شکل تعبیر گردد که ان ها و یا فردی از نزدیکانتان دست به خطای بزرگی خواهند زدو این خود نشانه ی خیری برای ان ها نیست.
   اینکه شما هم در خواب برایتان عادی بوده است ممکن است به این معنا باشد که در اینده ی نه چندان دور شما هم شاهد و ناظر این امر باشید.
   بسیار اگاه باشید
   سربلند و پیروز باشید

 26. حدیث

  سلام خواهر بنده متاهل هست و من خواب دیدم با یه پسر از اقوام ازدواج کرده و خیلی خوشحاله و پسره خیلی کوچیکتر از خودشه و من تو خواب خیلی ناراحت بودم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر امده است که تعبیر این خواب ها برای بیننده ان خیر است و نشان از ان دارد که ایشان را سعادتی در راه است و اینکه شما در این خواب ناراحت بوده اید ممکن است به این دلیل باشد که خوداگاه شما در خوابیتان حقیقتی را دیده است و ناراحتی از ان طبیعی است.
   سربلند و پیروز باشید

 27. sh

  من خواب دیدم با نامزدم داریم کارای عروسی رو انجام میدیم که نامزدم رفت تو کما اما نمیدونم چرا
  خیلی گریه میکردم
  همه میگفتن حالا مهریش چی میشه و از این حرفا منم گریه میکردم میگفتم هیچیش نیست چرا درمورد اینا حرف میزنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب ممکن است به معنای طول عمر برای ایشان باشد و برای شخص ایشان خیر باشد اما برای انکه نگرانی شما برطرف شود حتما صدقه ای بدهید که انشالله خیر است و سعادت در زندگی در انتظار شماست.
   سربلند و پیروز باشید

   • sh

    ممنونم که جواب دادید

 28. فاطی

  با سلام و خسته نباشید ❤لطفا اگه میشه خواب منو تعبیر کنید خیلی نگرانم♥️
  خب منو ی پسری همدیگرو دوست داریم ی دوست خانوادگی هم داریم ک پسرشون فک کنم دوسال بزرگتره از من اینا ی نسبت فامیلی دور دارن ولی نمیدونم چی خیلی دور♥️
  .
  .
  .
  خب اول خواب دیدم ک جای همسایه های خودمون همسایه روب رو ایمون همونی ک دوسش دارم بود و خونه سر خیابونمون خونه دوست خانوادگیمون
  من توی خواب میخواستم برم پیش نرگس(دختر دوست خانوادگی)بعد رفتم خونشون پدرشون گفتن ک بشینم توی اتاق تا نرگس ک دخترخالش پیشش

  بیاد پیشم توی اتاقی ک بودم مبل بود من تکیه داده بودم ب پایین مبل و داشتم با عشقم چت میکردم پسرشون اومد نشست روی مبل منم گردنم درد میکرد هم میترسیدم چتارو خونده باشه هول شدم سرمو گذاشتم رو پاش گفتم اشکال نداره سر من اینجا باشه اونم گف ن چ اشکالی و شروع کردیم ب بوسیدن هم من از ترسم بو واقعا بعد خاس بره سر کاردوسش نداشتم ولی نگران بودم ب خاطر کارم
  .
  بیدار شدم باز خوابیدم
  .
  ادامه همون خوابه بود ک خواب دیدم نامزدیم با همدیگه ولی دوسش ندارم اون انقدر عاشقونه برخورد میکرد باهام دلم نمیومد بهش بگم نمیخوامت اومده بود در خونه ک بریم تاب بخوریم ی دفعه نگاه کردم ب عشقم ک با ی غم خیلی زیاد داش نگام میکرد بعد بهش پیام دادم گفتم هنوزم دوسم داری گف اره بیشتر از قبل فک کردی ازت دست میکشم؟

  و این حرفا من تو خوابم خیلی عاشقش بودم و اون پسرو دوس نداشتم بعد رفتیم خونه پسره ک تو خواب تو خونشون چندتا از فامیلاش و چهارتا از خاله ها مامانم و مامانم بودن ک سه تا از خاله ها مامانم لباس بچگونه پوشیده بودن چون راضی نبودن من ازدواج کنم باهاش منم ته دلم خوشحال بود ولی میدونستم دیگه دیره.

  بعد رفتیم بیرون گف کجا بریم گفتم بریم پارک(قصدمم فقط این بود ک عشقمو ببینم و ندیدم)بعد اونجا چندتا از دختر عموهامو دیدم دویدم سمتشون (رو کسی ک دوسش دارم یا دوسم داره خیلی حسودم ولی وقتی دختر عموی من ک چندسال کوچیک ترع ازم دست اونو منو میگرف اصن برام اهمیت نداش فقط دلم میسوخ براش)تامن پیش بچه ها بودم اون رف خواهرشو برسونه(اصن خواهری ک من تو خواب دیدم خواهر واقعیش نبود اصن کلا نیس)بعد تو راه همش چیز عاشقونه مینوشت و با اینکه نامزد بودیم عکسای عروسی و حنابندون و عقدو اینارو میفرستاد ک خودمون نبودی ولی انگار مال خودمون بود،

  بعد به خودم گفتم اگه بگه نمیخوامت میزنمش ب هم بهش گفتم دوسم داری گف اره خیلی گفتم حتی اگه کس دیگه ایرو دوست داشته باشم بازم گف اره خیلی تو پیام گفاینو بگم خوابایی ک میبینم خیلی قاطین خوب ولی تو خواب من واقعا عشق خودمو دوست داشتم دلم برا این پسره میسوخ ک دوسم داش و ب زور نامزد کرده بودیم یعنی زوری زوری ن ولی دلم باهاش نبود فقط چون بوسش کرده بودم
  خیلی میترسم لطفا زود تعبیر شه البته اگه داره♥️

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما میتواند به این شکل معنی شود که شما از شریک عاطفیتان مسئله ای را پنهان میکنید و ترس و هراس این را دارید که بر ایشان اشکار نشود و اینکه اگر موضوع مهمی است باید بر ایشان اشکار کنید که تا زودتر حل شود و اینکه خواب شما یک حالت روانی را از شما بازگو میکند که شما فعلا نتوانستید بین حس عشق و دوست داشتن تعلی ایجاد کنید و هر کادام را جداگانه برای خود و احساساتتان شرح دهید و روحتان دچار سردرگمی است که تعادلی بیابد .
   سربلند و پیروز باشید .

 29. سمانه

  اگر يك پسر در خواب ببيند يكي از دوستانش كه دختر است(دوس دختر نه فقط دوست)عروس شده و او در عروسي با دوستانش دعوت شده و همه خيلي خوشحال هستن تعبيرش چيست.هم براي ان دختر كه عروس شده و هم براي پسري كه خواب را ديده

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب میتواند از علاقه ان پسر نقل کرده باشد و ناخوداگاه ان شخص احساسات او را به تصویر کشیده است و اینکه اگر تعبیر کنیم نمیتواند برای دختر خواب خوبی باشد و نشان از ناراحتی و خبر بد است که قابل رفع است .
   این خواب نیاز به صدقه دارد .
   سربلند و پیروز باشید .

 30. نیلوفر

  درود و تشکر از وقتی که میذارید.
  من دیشب با فکر خیلی ناراحت رفتم خوابیدم. خواب دیدم تو یه خونه بزرگ با دخترخالم و برادرم و پسر خالم و تقریبا همه فامیل مادریم هستیم. بعد یهو دیدم عروسی همون خالمه که با دخترش بودیم،یعنی عروسی مامان و باباش،تعجب کردم. مجلس زنونه شد و داماد رو ندیدیم ولی میدونستم داماد همون شوهر خالمه.
  اومدیم برقصیم همگی، یکم رقصیدیم بعد خالم یهو دامن لباس عروس بلندش گیر کرد و سریع دست از رقصیدن برداشتیم. ولی یه صدای اهنگ خیلی اذیت کننده میومد که با همون دخترخالم هی میخواستیم قطعش کنیم هی نمیشد که آخر دیدم صدای زنگ گوشیم بود که بابام اومد بیدارم کرد. ساعت 8:30صبح بیدار شدم ولی نمیدونم چه ساعتی اون خواب رو دیدم.
  در ضمن،کمی تو فکر عروسی دختر عموم هم هستیم که قرار بود عید باشه ولی کنسل شد.
  امروز 17م ماه رمضونه
  بسیار ممنون از شما

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما احتمالا از همان افکار شما سرچشمه گرفته است . که دو مسئله در پیش است که بهانه برای ناخوداگاهتان تراشیده است یکی فکر مشغول و ناراحت و دیگری مراسم عروسی است و خواب شما تعبیر بر خوبی ندارد و که نشان از خبر ناراحت کننده ای است که میتواند برای خانواده خاله شما باشد که بسیار زود هم رفع شود و خالتان ان مشکل را به راحتی حل خواهد کرد .برای ارامشتان صدقه بدهید که رفع بلا باشد انشالله .
   سربلند و پیروز باشید .

 31. Qaiem yasini

  من خواب دیدم که عروسی من و پسر کاکا ام است هر دوی مان یکجا عروسی میکنیم همان شب نکاح است که در خواب دیدم که همرای یک زن زیبا عروسی میکنم ولی من نامش را نمیدانم ولی خودش را دیدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب خوب نیست و حتما باید صدقه بدهید که انشالله خداوند برای شما خیر کند.
   سربلند و پیروز باشید

 32. محمد گ

  سلام من خواب دیدم که با دختر عمویم ازدواج میکنم هم من متاهل هستم هم اون ولی سالها پیش دختر عمویم مرا دوست داشت ولی هیچ وقت نه با هم رابطه داشتیم نه ازدواج کردیم دختر عمویم علاقه خودش رو به یکی از اقوام گفته بود اون هم به من گفت که گفته تا هر وقت که باشه منتظر من میماند ولی من بخاطر دعوای فامیلی اصلا به ازدواج با او فکر هم نمیکردم من ازدواج موفقی نداشتم ولی بخاطر بچه هام دارم ادامه میدم ولی از دختر عموم اصلا خبر ندارم . ی جورایی عذاب وجدان گرفتم بعد از دیدن این خواب حتی به این فکر میکنم که این همه سال من دارم تقاس پس میدم لطفا تعبیرش را بهم بگید ممنون میشم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما تعبیر خاسی نمیتواند داشته باشد جز اینکه این خواب از فکر و عذاب وجدان بی موردی که خودتان برای خودتان ساخته اید نشات گرفته است که اگر شما ازدواج موفقی هم نداشته اید به دلیل انتخاب خود شما بوده است و نه هیچ چیز دیگر پس در این مورد خودتان را سرزنش نفرماید که تا روانتان ارام باشد و در این مورد از مشکل زندگی زناشویتان با روانپزشک صحبت کنید تا گره ای از این گرفتاری برای شما باز شود .
   سربلند و پیروز باشید .

 33. ناشناس

  سلام
  من خواب دیدم که داریم برای مراسم عروسی من حاضر میشیم داماد هم همسرم هستن و قرار بود 16 ماه تالار مراسم بگیریم
  تعبیرش چی میتونه باشه
  آیا بازم تعبیر بدی داره

  • یاسین صداقت

   با سلام
   نه به هیچ وجه و این خواب تعبیری دارد که در وهله ی اول اشاره ای به حب شما دارد و در وهله ی دوم نشان از اتفاقی در اینده دارد که ممکن است فرزندی باشد و اعداد در خواب نشانه های بخصوصی هستند و به ندرت اشاره ی دقیق به زمان مشخص دارند.
   سربلند و پیروز باشید

 34. مریم

  سلام
  چندین بار خواب دیدم که برادر شوهرم با خانمش که تازه ازدواج کردن مراسم عروسیشونه که یه بار عروس لباس سیاه به تن کرده بود و حالت عزا بود و یک بار دیگه هم دیدم که مراسم عروسی بود ولی عزابود چه معنی می‌تونه داشته باشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب خیر نیست زیرا لباس سیاه بر تن عروس نشان از گرفتاری ایشان به غم است و در صورت امکان به ایشان بگویید که صدقه بدهند.
   سربلند و پیروز باشید

 35. یاسین

  سلام.تو خواب دیدم یکی از رفیقام که تو کما هستش در حال عروسی کردن هست.یعنی عنوز عروسی نکرده بود فقط با خانواده عروس حرف زده بودن و قرار شد چند وقت دیگه عقد کنن.تعبیر این چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام تعبیر خواب شما میتواند بر این باشد که وضعیت حالشان رو به بهبود قرار بگیرد و پیشرفتی در این زمینه برایشان حاصل شود انشالله
   برای سلامتیشان صدقه بدهید .
   سربلند و پیروز باشید .

 36. Zahra

  سلام توخواب شنیدم میگن دوستم ازدواج کرده منم خواستم برم بهش هشداربدم دیدم تو ی خونه ی دیگ من با مثلا شوهرم نشستیم و فقط وفقط مادرم و خونواده ی دوماد هستن سرسفره مشغول غذا خوردن بودیم لدفا تعبیرش چی میشه؟؟

  • یاسین صداقت

   باسلام
   تعبیر دیدن خواب عروسی مرد بسیار بد است اما برای زن اینگونه نیست و خیر است. و برای شما هم بسیار خیر است که در تعابیر برای زنان امده است که اگر زنی در خواب ببیند که مراسم خود را ندید و در خانه ی همسر است در معیشت او فراخی خواهد ایجاد شد.
   سربلند و پیروز باشید

 37. بهزاد

  سلام من خواب دیدم رفتم مراسم جشن و شادی که بیشتر به عروسی می خورد.عروسی خودم.ولی نه خودم رو دیدم در لباس دامادی و نه عروس رو دیدم…فقط مهمان ها رو دیدم که مشغول خوردن شام بودند…تعبیرش چیه؟؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام. به گفته معبران خواب دیدن مراسم عروسی خود شخص نیکو نیست و صدقه بدهید که انشالله بلا از شما دور باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 38. سلام من در خوابم یدم که عروس شده بودم و خیلی خوشحال بودم از اینکه عروس شده بودم اما نمدونستم داماد کیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خوابی خیر نیست و باید تلاش کنید که بسیار اگاه باشید و خداوند را فراموش نکنید.
   صدقه بدهید
   سربلند وپیروز باشید

 39. مريم غلامي

  من خواب ديدم كه يه جايي بايد برم و وقتي وارد شدم ديدم عروسي فاميل هستش كه ما دعوت نبوديم من هم چون به ما نگفته بودن خيلي ناراحت بودم و همش سعي به برگشتن داشتم ،حتي اونجا چيزي هم نخوردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانگونه که در متن نیز خوانده اید عروسی بلا است و هرکس که در خواب ببیند که عروس شده است و یا شخصی را که نمیشناسد به عنوان عروس به خانه اورده است دچار بلا خواهد شد.
   اما اینکه شما در خواب دیده اید که برای عروسی دعوت نشده اید نیکو است و به این معناست که بلایی در پیش است که از ان گزندی به شما نخواهد رسید.
   سربلند و پیروز باشید

 40. سانکی

  شب شش ژوئیه سال ۱۹۴۵ من خواب دیدم که تو ژاپن تو یک شهرش عروسیه هم ریختن بیرون بزن و برقص و پایکوبی اصلا جشن و شادی در کل شهر اینقدر مجلل که نگو .فرداش از خواب بیدار شدم دیدم هیروشیما بوده آمریکا زده سیصدوبیست و چهار هزار نفر هم دود شدن رفتن هوا .الان عذاب وجدان دارم چرا اون شب به امپراطور ژاپن زنگ نزدم بگم .

 41. حنانه

  سلتم منم یه عروسی منظورش چیه

 42. رامین

  سلام من خواب دیدم ب پدر مادرم اسم دختر را گفتم رفتن بله گرفتن واسه ام عروسی گرفتن من گفتم نمیخوام از عروسی فرار کردم واخر شب اومدم عروسی … همه گفتن دادماد اومد اون دختر هم دوست دخترم هست چندسال میشناسم میشه تعبیرش بگین لطفا

  • سانکی

   بابات باهاش رابطه داره شک نکن .تعبیر این خواب هم اینه که به زودی از این خانم صاحب یک برادر کاکل زری می شی. آقا جا داره از همین جا تبریک بگیم .مبارک باشه

 43. توماس

  سلام ، نماز روزتون قبول باشه انشالله.
  خواب دیدم برای زنم یک تریلیون یرو خرج عروسی کردم بهترین لباس ها وبهترین چیزی های که خواستم براش خریدم تعبیرش چیست ؟؟؟؟؟؟اخه دوست ندارم برای زنم اینقدر پول بعدم میترسم طلاق بگیره

 44. یاسمین

  سلام ببخشید میشه جواب منو بدین: من خواب دیدم به جشن عروسی یکی از اقوام عشقم ک تو خونه ی خودشون برگزار شده بود دعوت شدم ک با دختر عمه ی اون و داداش کوچیکم رفتم عروسی تقریبا شلوغ بود بعد دختر عمش بهم گفت ک من حسینو هرروز روزی دوبار میبینم کلی باهم شوخی میکنیم و… (حسین عشقمه)(دختر عمش هم دوستمه) و این دختر عمش از جایی ب جای دیگ پنهان میشد و زیاد باهام صحبت میکرد تا اینک از یکی از عمو های عشقم قایم شد بعد رفت پیش پدرش نشست و همون لحظه عموی عشقم رفت پیشش و نگاش کرد و با نگاهش ب اون فهموند ک نباید کاری کنه و سرجاش بشینه همون لحظه عشقم سمت عموش اومد و اونو بابت کاری صدا کرد و بهم اشاره کرد ک به اتاقش برم تو راه که میرفتم اونم اومد سه تا اتاق جفت هم بودن ک گفت وارد یکیشون بشم یه اتاق خیلی مجلل و شیکی بود کلا کل خونه خیلی سلطنتی و برام اعجاب آور بود وارد اتاق ک شدیم دیدم حسین با خودش خیار اورده بود و متوجه شدم ک دوتا دوتا خانوم دیگ هم تو اتاق بودن بعد بش گفتم ک با دختر عمش خیلی وقته ک به جشن اومدیم گفت اره شمارو دیدم بعد حسین رفت بیرون یه دیس برنج اورد ک کم بود بعد بهم گفت این برای منو تو و دختراس اما ندونستم کدوم دخترا بعد مشغول خوردن شدیم ک مادرش اومد دم در ایستاد و با خشم نگام میکرد ک حسین فقط نگاش کرد بعد منو حسین باهم بیرون رفتیم و بعد دیدم ک با خانوادم تو ماشین داریم برمیگردیم با پیکان باری (وانت) و من از اون ماشین خجالت میکشیدم و حس میکردم ک حسین داره نگام میکنه. ببخشید طولانی شد میشه بم بگید تعبیر داره این خواب یانه؟؟

  • علی اصغر

   همش الکیه، بهش فکر نکن

   • حنانه

    تو از کجا می دونی الکی علی اصغر جانم

 45. زیبا

  باسلام خواهش می کنم تعبیر این خواب را زود بهم بگید چونکه خیلی نگران هستم……خواب دیدم عروسی من وشهرم است لباس عروسی سفید پوشیده بودم وشوهرم بهم گفت این لباس مشکی راروی لباس عروسی سفیدی که پوشیده بودم بکنم من هم لباس سیاهی روی لباس عروسم کردم تعبیرش چیست ممنون

 46. فاطمه

  من خواب ديدم در عروسى هستم كه همه مشكى پوشيدن و خونه به قدرى بزرگ است كه هيچ يك از اشنايانم رو نميبينم و مدام دنبال خانوادم هستم

 47. elahe

  من خواب دیدم عروسی زن دادشمه ولی من لباس عروس پوشیده بودم ولی عروسی زن داداشم بود و توی عروسی یه پسر از من خوشش اومد و منو از داداشم خاستگاری کرد…….
  میشه بهم بگید تعبیرش چی میشه

 48. فاطمه

  سلام من خواب دیدم که عروسی فامیلی دعوت شدم و دارم آماده میشم اما معلوم نبود عروسی کی هستم.با خواهرام خوشحال بودیم.عروسی تو خونه برگزار شده بود.من رفتم تو حیاطشون یه پسر خیلی خوش سیما و قد بلند اومد طرفم خواست باهام حرف بزنه من گفتم سلام بفرمایید بالافاصله داداشمو دید که داره بهم نزدیک میشه روشو برگردوند.تعبیرش چی میتونه باشه؟؟

 49. مرضیه

  من تاحالا سه بار این خوابو دیدم ولی تو موقعیتای مختلف هرسه بار با دوستم به عروسی کسی میرفتیم که نمیشناختیمش ومن فقط خواب اماده شدنمونو میدیدم ولی هیچوقت ندیدم به این عروسی برسیم فقط میدونستم قراره بریم عروسی هرجا دنبال تعبیرش گشتم پیدانکردم راهنماییم کنین

 50. Maryam

  من خواب دیدم دو سه تا داماد اومدن واسه ازدواج تو محوطه تالار بعد نفهمیدم چیشد دیگه هیشکدوم نبودن و من با ینفر ازدواج کردم صحنه ی عروسی رو هم یادم نیست اصلا بعدش یادمه رفتم خونه شوهر هم شوهرم بود هم پدر شوهرم هی سر تخت خوابی که شب روش بخوابم غر میردم هی پدر شوهرم حرفمو گوش میداد انجام میداد بقیشم اینجوری یادمه که شوهرم اومده بود خونه ما بچه هم داشت اما بچش نبود بعد عکسای یه دختررو که باهم بیرون رفته بودن قبلا دخترشم همراهشون بوده رو نشونم میداد
  بعدشم یادمه که خانوادم نشسته بودن تو پذیرایی و اون مزه میریخت همه میخندیدن منم میخندیدم اما یک لحظه احساس پشیمونی کردم چون اون شوهری که تو رویاهام بود این نبود

 51. مرتضي

  يعني واقعيت داره؟

 52. خ.نادری

  سلام من خواب دیدم با چنتا از دختر دایی های بابام تو مدرسه ایم بعد مدرسه که میام بیرون از یه خیابونی که سر بالایی داره میخان برن منم صدا میزنن که بیا ،باهم راه میفتیم چند دقیقه بعد میگه عروسی داداشمه ماهم باهمون لباسای مدرسه پشت ماشینشون که جمعیت زیادی هم اومده بود داشتیم میرفتیم و شعر عروسی میخوندیم

 53. Parasto

  من خواب دیدم عروسی یکیه ک نمیشناسمش ولی با مادرم رفته بودیم عروسیش ی عروسیه خیلی پر زرق و برق بود بعد چن تا خانوم اونجا بودن داشتن ازم تعریف میکردن تعبیرش چیه

 54. ftm_mhd

  من سه چهار شبه هرشب خواب میبینم که با کسی که نمیشناسمش ازدواج میکنم واصلا راضی نیستم و از اول تا اخر جشن گریه میکنم اخرشم از خونه میزنم بیرون.. بیرون یه عالمه مردم جمع شده بودن و عشقمم اونجا بود نگام میکرد منم داد میزدم بهش میگفتم تورو خدا بیا نجاتم بده من فقط خودتو میخوام و فقط گریه میکردم …لطفا بگین تعبیرش چیه؟؟ خیلی ذهنم درگیره

 55. sadaf

  من خواب ديدم ك دختر خالم با نامزدش ازدواج كرد و من و داداشم داشتيم بعد اون فيلم عروسيشونو نگا ميكرديم ك خالم اومد گفت بزار عروس خانومم بياد فيلم خودشو نگا كنه دختر خالمم خيلي خوشحال بود

 56. Hed

  سلام من خواب دبدم ک در یک مراسم عروسی شرکت میکنم و دعوت شده ام و ب محض ورود ب عروسی از خواب پریدم

 57. مسعود

  سلام دیشب خواب دیدم دختری که عاشقشم لباس عروس پوشیده ن دامادی بود و نه عروسی فقط لباس عروس پوشیده بود

  • کاربر

   پس برو خواستگاری دختره شاید منتظرته بری خواستگاریش، شاید این یه نشونه باشه

 58. بهار

  سلام .ساعت ۹صبح خواب دیدم که عروسیمه ولباس عروس تنمه ..وارد که شدم رفتم سمت مادر داماد ولی داماد را ندیدم..مادر داماد بامن ک حرف میزد لثه های خونی داشت وقتی دیدمش شروع کردم به گریه کردن که من نمیخام با پسر این ازدواح کنم ..میخام با کسی ازدواج کنم که دوسش دارم …ینی مرگم نزدیکه ؟؟؟

 59. فاطمه

  سلام.من خواب دیدم لباس عروسی پوسیدم اما دامادو نمیشناسم یعنی‌قیافشو ندیدم و ی آدم وحشتناکی دنبالمونه .لطفا تعبیرشو بگین

  • بهار

   تقریبا شبیه من …خیلی نگران خوابمم

  • نرگس باقری

   شیبه من منم خواب دیدم لباس عروس پوشیدم ولی داماد را از دور دیدم یه جوون خوشگل بود ولی موهام خراب شد و آخر لباسم رو دراوردم

   • یاسین صداقت

    با سلام
    تعبیر خواب شما اول از همه اگر خودتان از این خواب حس خوبی داشتید نشان بر این دارد که این خواب بر شما خیر میشود و اگر غیر این باشد تعبیر این خواب خوب نیست که عروسی و لباس عروس نشان از غم اندوه است . اینکه لباستان را از بدن خارج کرده اید خوابتان را به خیر رفع میکند که نشان بر رفع این غم است.
    سربلند و پیروز باشید .

 60. Tarannom

  سلام من دختری14سالہ ھستم من حدودا 5سال پیش خواب دیدم کہ دارم با شخص ناشناسی ازدواج میکنم ودرست فردای ہمان روز من اون شخص رو دیدم و حالا ھم5سالہ کہ عاشق ھمیم.لطفا بھم بکین کہ آیا ممکنہ کہ خواب من ب حقیقت بپیوندہ؟لطفا ھرچے زودتر جوابمو بدید!مرسی!‏

 61. محمود

  سلام.من یک خواهری دارم که دوساله باهاش قهرم.دیشب خواب دیدم که اون دخترمه وداره عروس میشه و داماد معلوم نیست.لطفا برام تعبیرش کنین.ممنون.

  • Sana

   سلام. من خواب دیدم عروسی برادرم با خانمش هست . در حالیکه اونا چند سال پیش ازدواج کردن و بچه هم دارن. عروس لباس رنگی پوشیده بود با موهای بلند و مش و میرقصید. تو ذهنم بود که دوباره عروسی کرده

 62. نادیا

  من خواب دیدم رفتم عروسی با خالم اینا ولی هیچکدوم خاله هام اعضای خانواده ما خوشحال نبودند و از بی ذوقی لباس مجلسی نپوشیدیم بعد مر دایی که تو تالار بودن رقصیدند و منم رفتم باشون گیتار زدم با وجود اینکه ناراحت بودم .فقط یه دونه از خاله هام بود که یکم خوشحال بود و موهای منو درست کرده بود…با گیتار زدنم کلی پول جمع کردم.

 63. حسن

  خواب دیدم که عروسی کردم و عروس دختر عمه مه وخیلی پول دارم شدم

 64. nastaran

  سلام.من خواب دیدم مادرم با یه مرد خیلی پولیار ازدواج کرده و من و بابام خیلی ناراحتین ولی اون خوشحاله و منو برد پیشش تا با مامانم و اون مرده زندگی کنم.خوابم تا ساعت هفت ونیم یعنی تا وقتی که بیدار شدم ادامه داشت .تعبیرش چی میشه؟

 65. علی…

  سلام دوستان من دیشب خواب عروسی پسر عمه ام رو دیدم که امسال ۱۵ فروندین ماه به دلیل سرطان فوت کرده میشه بدونم تعیبر خوابم چیه

 66. Hasan

  سلام من خواب دیدم عشقم عروس شده و میخواد عقد کنه تعبیرش چیه

 67. حسن۲

  خواب دیدموعروسی برادرم هست ولی اصلا خورشان نبودند و به دلیل کم پولی پدرم مراسم را در حسینیه گرفتیم.خادم حسینیهدهم دایی ام بود که الان فوت کرده و فقط مبلع را گفت و رفت.پدرم هم راضی به دادن ان مبلغ نبود.حسینیه هم خیلی خراب شده بود.همه دیوارها ریخته.جمعیت هم معلوم نبود شادی میکردند یا عزاداری چون حسینیه بود.من هم فیلمبردار بودم

 68. Aziz ahmadi

  سلام خواب دیدم دایی ام با مادربزرگم ازدواج کرده خواستم برگردم سرکارم از پرواز جا موندم

 69. سویل

  باسلام یکی توخواب منودیده که عروس شدم و داماد مشخص نبود که کی بود اون شخصیم که این خوابو دیده یه ساله ک تموم کردم باهاش اماقبلا دیووانه وار عاشق هم بودیم این چه تعبیری داره لطفا لطف کنید

 70. ایمان

  دختر عمویم خواب دیده که مراسم ازدواج با من داشته ولی من در مراسم حضور پیدا نمیکنم و زیر این ازدواج میزنم تعبیر چیست؟ با تشکر فراوان از شما

 71. منصوره

  سلام
  من خواب دیدم باناممزدم ازدواج کردم.که توجشنمون عمه نامزدم که دوساله فوت شده بود.وبه من گفت که به ماگفتن عروسیت فرداست یهووخبرشدیم امروزه.دیگه تندتنداومدیم
  ممنون میشم تعبیرشو بهم بگین
  من هم خوشحال بودم وهم ناراحت که عروسیم اونطوری ک دوست داشتم برگزارنشد

 72. سحر

  با سلام
  دیشب خواب دیدم که قراره با پسر عموم ازدواج کنم (داماد رو میشناختم) همه تو تهیه تدارکات بودن پسر عموم هم از این ازدواج راضی بود اما من اصلا از این ازدواج راضی نبودم و خیلی ناراحت بودم چون به همه میگفتم اون برام مثله داداشمه نمیتونم و نمیخوام باش ازدواج کنم و گریه میکردم
  اما بقیشو یادم نیست

 73. میلاد

  سلام.من دوشب پشت هم دو خواب مرتبط دیدم.من از بچگی عاشق یکی هستم.و خیلی دوست دارم باهاش ازدواج کنم.تو دانشگاه در گیر ی دختر دیگه شدم ولی بهم خیانت کرد.ی شب خواب دیدم اون دختر با اون پسره دارن میرن.فردا شبش خواب دیدم منو اون اونی که دوسش دارم با هم ازدواج کردیم. دوساله اشفتم به خاطر مشکلاتم.بعد دیدن این خواب ارامش عجیبی اومده تو زندگیم.با اینکه هنوز تو اوجه مشکلم.اگه این خواب به خاطر اشفتگی روزمره و شکسته شدن قلبم به خاطر اون هم کلاسی بوده.دلیل این ارامش چیه؟

 74. مهرسا

  من خواب دیدم عروس شدم وداماد چهرش رومیدیدم اما برام اشنا نبود
  تو خواب از اینکه کسی دنبال ماشین عروس نیومد ناراحت بودم بعدش یهو دیدم برام چراغ وصل میکنن دم در وهمه جا شلوغ

  • علییییی

   خدا بیامرزدت :))

  • بهاره

   الان زنده اى؟؟؟

 75. مهيا

  سلام من خواب ديدم مه روز عروسيمه ولي وحشتناك آرايشم كردن و موهامو پسرونه زدن و داماد و هم نديدم تو خوابم نبود فقط خودم بودم با لباس عروس و روز عروسي ولي با آرايش ترسناك و موهاي پسرونه بدجوري هم گريه ميكردم كسي ميدونه تعبيرش چيه ؟

 76. سارا

  سلام.من خواب دیدم خواهرم عروس شده و دامادم میشناسیم کیه میشه بگین تعبیرش چیه خیلی برام مهمه

 77. ارام

  من خواب دیدم که عروسیه پسر داییمه و ولی عروس نمیدونم کیه و پسرداییم خیلی خوشحاله
  تعبیرش چیه

 78. دنیا

  سلام من خواب دیدم روز عروسیمه وتازه آماده شدم و لباس عروس تنم کردم و میگم بالاخره منم عروس شدم اولش خوشحال شدم ولی از لباس عروسم خوشم نیومدو درش آوردم ودنبال یه لباس عروس خوب میگشتم لطفا تعبیرش و بهم بگید ممنونم

 79. anahita

  سلام من دختري 18 ساله هستم چند وقتيه به يه پسري علاقه مند شدم اما خواب ديدم اون بايه دختر ديگه که نميشناسمش ازدواج کرده اما مراسمي نبود، حتي خونه اي رو هم که قراره توش زندگي کنن و ديدم. ميشه بگين تعبيرش چيه؟خييييييييلي مهمه واسم ممنون

 80. روزينا

  سلام من دختري 18 ساله هستم چند وقتيه به يه پسري علاقه مند شدم اما خواب ديدم اون بايه دختر ديگه که نميشناسمش ازدواج کرده اما مراسمي نبود، حتي خونه اي رو هم که قراره توش زندگي کنن و ديدم. ميشه بگين تعبيرش چيه؟خييييييييلي مهمه واسم ممنون

  • علی

   تعبیر خواب شما با عرض تاسف اینه که مرگ پسر مورد علاقتون نزدیکه . با تشکر

   • سحر

    با سلام
    دیشب خواب دیدم که قراره با پسر عموم ازدواج کنم (داماد رو میشناختم) همه تو تهیه تدارکات بودن پسر عموم هم از این ازدواج راضی بود اما من اصلا از این ازدواج راضی نبودم و خیلی ناراحت بودم چون به همه میگفتم اون برام مثله داداشمه نمیتونم و نمیخوام باش ازدواج کنم و گریه میکردم
    اما بقیشو یادم نیست
    لطفا هر چه زودتر پاسخم را بدید چون خیلی برام مهمه

  • حسن

   دوست پسرت رو خدا بیامرزه

 81. محمد

  سلام برادر من خواب دیده ک من دارم عروسی میکنم با یه دختره ک پدر زنمم خیلی پولداره. وشب عروسی به همه خانوادم دارم کادو میدم.
  خواهش میکنم تعبیرشو بهم بگین

 82. مهرداد

  سلام من خواب دیدم از همسرم جدا شدم وبا پیرزنی که فامیل هم هست و حدودا یک ونبیم سال فوت کرده ازدواج کردم وحاصل این ازدواج غم واندوه زیاد بود که باعث شد از شهر و وطنم به کمک پدرم فرار کنم لطفا اگه کسی میدونه معنی وتعبیر خوابمو راهنماییم کنه

  • میلاد

   فقط واست دعا میکنم اون پیرزن پولدار باشه.تعبیر کل خوابت ینی پولدارشدن.ازدواج با کسی که فوت کرده ینی رسیدن ارث از اون طرف

 83. Zeynab joon

  سلام من دختری ۱۴ساله هستم خواب دیدم که خواستگار امده و اشنا هست منم خیلی دلم میخواد ولی میگم نه زوده ولی خانوادم میگن نه و قبول میکنیم و چند شب بعد با هم ازدواج میکنیم در عروسی و همسرم که ۱۷سالش هست هم دیگه رو بوس میکنیم معنیش چیه خواهش میکنم زود جواب بدین؟تور‌ خدا زود من زهنم خیلی درگیرشه و فردا هم امتحان ترم دارم

  • محمد

   والا چه عرض نمایم

   • سارا

    سلام.من خواب دیدم خواهرم عروس شده ودامادم میشناسیم کیه میشه بگین تعبیرش چیه خیلی مهمه

 84. شهریار

  سلام مادرمن خدا رحمتش کنه ننه من خواب دیدبود به مادرم گفتدشده عروس شده بیچاره مرد حالا پدرم زن اورده همین خوابو مادر جدیدم دیده میخوام بدونم واسه جلو گرفتمش چیکار کنم لطفا بهم بگید خواهشدمیکنم

  • امیز

   تنها راهش سپوختن نامادریته

 85. شاهین

  سلام.من ۲۶ سالمه. من ساعت ۳ و ۴ صبح خواب دیدم داماد شده ام ولی عروس رو نمیشناسم و ندیدم و اسمشم نمیدونستم.
  مجلس بدون رقص و آواز بود.
  بعد یهو یکی از آشناها که فرد مومنیه اومد توو مجلس و گفت فاتحه صلوات. و همه فاتحه دادن.
  بعد یهو از خواب بیدار شدم . کی میتونه خوابمو تعبیر کنه؟ توو تعبیر خواب نوشته دامادی که اسم عروس نمیدونه مرگش نزدیکه.
  حالا نمیدونم اون کسی که گفت الفاتحه صلوات چه تاثیری تووی خواب میزاره ؟

  باور کنین چند روزه زندگی ندارم.
  البته اون شب شام زیاد خوردم. خواهشا جواب بدین.

  • شهریار

   داداش جون غمت نباشه هر کی بالخره میره اون دنیا توهم نماز بخون روزه بگیر طاعت خدا رو بکن بهتره که با دست خالی بری اون دنیا

  • شهریار

   مادرم خواب دیده داماد رو هم. میشماسه هم داماد عروس هم میشناسه خوا دیده که تو عروسیش هیچکی واسش نرقصیده فقط خچدش رقصیده خوابو برام معنی‌کنید

  • علیرضا

   داداش نمیخوام بترسونمت ولی اون ساعاتی که تو خواب دیدی ساعاتی هستش که خوتب ها تعبیر میشوند این که مرگت نزدیکه یانه اونو خدا تعیین میکنه ولی بدون اصلا خواب خوبی ندیدی داداشم

  • شبنم

   هنوز زنده اي؟

 86. صابر

  سلام لطفا حتما جواب بدهید .من خواب دیدم فقط در کنار یک دختر کم سن و سال در لباس عروسی ایستاده ام و او را میبینم اما نمیشناسم فقط میدانم از فامیل است و من هم دامادم

 87. صابر

  سلام لطفا حتما جواب بدید .من خواب دیدم در کنار یک عروس قرار دارم و او را میبینم اما نمیشناسم فقط میدانم سنش خیلی پایین بود و انگار از فامیل بود ، سنش خیلی پایین بود و فقط عروس را میدیدم

 88. بى نام

  من خواب ديدم عروسى خواهر شوهرمه يه جشن با شكوه گرفته بود ولى مهمون ها مشكى پوشيده بودن
  وقتى از خواب بيدار شدم خبر دادن پدر شوهرم مرده

 89. یه دوست

  سلام.لطفا اگه میشه زود جواب بدین.من خوابم رو ساعت ده صبح به بعد بود دیدم.خواب دیدم لباس عروس پوشیدم ومنتظرم داماد بیاد برای عقد که می گن داماد نمیاد پشیمون شده ولی بعد از چند لحظه که میاد اما کت وشلوار نپوشیده وجالب اینه که یکی از اشناهانی بود که فوت شده وزنده نیست.بعد موقع عقد منو به اسم دیگه می خونن که خودم میگم اسمم یه چیز دیگه است که بعد از عقد هم همه دست می زنند وما برعکس بقیه عروس دامادها جدا از هم هرکدوم یه طرف مجلس می شینیم.توی خوابم نه خوشحال بودم نه ناراحت .میشه بگید تعبیر خوابم چیه

  • علیرضا

   توروز خواب معنی نداره مهم تو ساعات سه الی چهار صبحه

  • eli

   سلام من دیشب خواب دیدم بزور عروس یکی شدم ولی قیافه دامادو ندیدم منظورم از عروس یکی شدم اینه که خانوادم بل اجبار شوهرم دادن میشه جوابم بدین خواهش میکنم اعصابم از دیشب خورد شدن کلی حرص خوردم !!!

 90. Hosein

  سلام. خواب دیدم عروسیه خواهرم هستش، در صورتی که دوتا بچه هم داره الان. تو خوابم میدونستم بچه داره، دامادم شوهر خودش بود. تو لباس عروسم ندیدمش فقط تو خوابم بحث عروسیشون بود. ممنون میشم تعبیرشو بهم بگید

 91. شایان

  خواب دیدم تو عروسی دختری ک دوسش دارم شرکت کردم با لباس معمولی ک مناسبه جشن نیس و اون دختر هم خیلی شادو خوشال تو لباس عروسه از دور نگاش میکردم پشته جمعیت وایساده بودم از خوشالیش خندیدم بعد پشتمو کردم ب صحنه رفتم نتونستم برای خطبه عقد وایسم ببینم زندگیم نابود میشه…تعبیرش چیه خیلی ذهنم مشغوله…

  • sad

   كمتر شام بخور

 92. الهه

  خواب من اینطور بود که از عروسی برادرم داریم به سمت خونه میریم…یعنی لروسی تموم شده بود

 93. امیر عباس

  سلام
  من در خواب دیدم که با فرد مورد علاقه ام ازدواج کردم که در دنیای واقعی اون هم منو دوس داره در روز عروسی هر دو خانواده خوشحال بودن ولی اون دختر انگار ناراحت بود چون بعد از خوندن عقد فرار کرده بود البته من اص
  لا یادم نیست که خطبه ای بین ما خونده شده باشه ولی میدونستم به هم محرم شدیم بعد من دنبالش گشتم و نزدیک یک امام زاده که تو شهر ما خیلی بهش اعتقاد دارن خیلی حاجت رواس پیداش کردم یه کم که باهاش حرف زدم فهمیدم اون هم منو دوس داره و فقط خودشو لوس کرده بعدش اومد و رفتیم سر خونه زندگیمون لطفا کمک کنین مرسی

  • رضا

   منم همینطور طرف عشقمه همه هم راضی بودند

 94. امیر عباس

  سلام
  من تو خوابم دیدم با فرد مورد علاقه ام ازدواج کردم هر دو خانواده هم خوشحال بودن ولی اون فرد انگار ناراحت بود و فرار کرده بود (( بعد از عقد البته من اصلا یادم نمیاد که عقد کرده باشیم ولی میدونستم به هم محرم شدیم ))دنبالش که گشتم پیداش کردم نزدیک یک امام زاده ((علی صالح)) بعد که باهاش حرف زدم فهمیدم اونم منو دوس داره و فقط خودشو عزیز کرده

 95. محمدي فرد

  خواب ديدم عروسيه دوستمه و داماد شده بود منم با خونواده ميخاستيم بريم عروسي،در حالي ك دوستم چند سال ازدولج كرده

 96. نرگس

  من خواب دیدم عروسیه خودمه و اصلا آماده نشدم برای عروسی و همه اطرافیان اعتراض دارن به این وضع

 97. سپیده

  سلام، من خواب دیدم که روز عروسیمه، اما همینکه عاقد اومد عقد کنه من ناراحت شدم. داماد رو هم می شناختم. به داماد گفتم که قراربود یه جشن آشنایی باشه نه عروسی و عقد، بعد افراد بزرگ فامیل اومدند و من بهشون توضیح دادم که قرار بود جلسه آشنایی باشه و هنوز این آقا کارش مشخص نیست تا من باهاش ازدواج کنم و در ضمن حتی یک نفر از افراد خونوادش اینجا نیستن و افراد فامیل هم حرف منو تایید کردن. داماد ناراحت شد و رفت. من هم رفتم و بعد خودم را در لباس عروس مشکی دیدم ( فکر نکنم از اول لباسم مشکی بود اما درست یادم نیست)و به بقیه گفتم میرم خونه خودم. چون خسته ام. میشه به من بگین تعبیرش چیه، خیلی برام مهمه، ممنون میشم.

 98. مهدی کوشکی

  سلام فقط با صدقه دادن و خواندن قرآن. یا علی

 99. farzad

  سلام من چند ساله عاشق دختری ام چند باره رفتم خواستگاریش و جواب منفی گرفتم اما هر شب خواب میبینم باهاش عروسی کردم لطفا جوابشو بدید بهم ممنون میشم
  اایدی تلگراممه
  farzad71x@

 100. ترلان-x-

  خواب دیدم عروسی خودمه و داماد هم پسر داییم بود.یعنی داماد رو هم شناختم و کنارم نشسته بودو جالب این جاست که پسر داییم الان یه سالی هست که عقد کرده و متاهله.تعبیرش چیه؟؟؟خواهشا بگید…ممنون میشم

 101. فاطمه

  توی خواب خبر ازدواج ی نفرو بهم دادن ک هفته دیگ عروسیشه
  ..و میگفتن ک خونوادش راضی نبوده اول و بعد راضی شدن…این تعبیرش چیه ؟؟

 102. Fati

  سلام
  چند روز پیش پسر عمم ازم خاستگاری کرد و من دیشب خواب دیدم که عروسیمونه و من با لباس عروس داخل ارایشگاه منتظر داماد بودم ک پسر عمم بود و حس خوبی داشتم تعبیر این خواب چیه؟

 103. اصغر

  سلام ب دوستان عزیز تعبیر خواب عروسی مرگ هست ولی اینو بدونید خواب دیدن افراد معمولی حجت نیست و مرگ و زنذگی دست خدای یکتاست خواب دیدن و تعبیر ان کار هر کسی نیست پس برای دفع بلا صدقه بدید ان شا الله ک رفع شه…یا علی

 104. سازین

  خواب دیدم ی نف میگه فردا ساعت 5عروسیه ی نفره ک همین شخص الان زندانه تعبیرش چی,میشه

 105. حدیثه

  خواب دیدم عروسیمه اصلا دامادو ندیدم ولبهم میمن پسر فلانیولیچی فکرمیکنم نه یه دم میاد که اون طرف پسر داره یا نه .و نه قیافه داماد یادم میاد.تعبیرش چیه

  • فاطمه.ش

   منم دقیقا همین خواب رو دیدم

 106. میترا

  سلام. من خواب دیدم پدر دوستم فوت شده.اما همزمان عروسی بود و بالباس تیره تو عروسی حظور داشتن.منم بودم و شام عروسی میخوردم

 107. فاطمه

  سلام من خواب دیدم عروسیمه درضمن بگم الان عقدم.هم خودم رامیشناختم تو خواب هم داماد را تعبیر چیست؟

  • دل آرا

   تعبیری ندارد افکار روزانه خودتان است

 108. فرهاد

  دوستم خواب دیده بود که با خانمم عروسی کردم ولی همه لباس مشکی پوشیدن و تو مسجده عروسیمون.تعبیرش چیه؟؟

 109. الهه

  من خواب دیدم عروسیمه…داماد هم دیدم حتی اسمشم میدونستم اما داماد اشنا نبود

  اینم بگم که شبش خیلی بدخواب شدم

  کسی تعبیرشو میدونه ؟!

 110. زهرا

  سلام…من خواب دیدم دیشب عروسیمه…بعد ن داماد معلوم بود ن کسی…مهمونم نداشتیم…فقط خودم بودم وخودم عمه هام وهمسایمون…این تعبیرش چیه؟؟ خواهشا جواب بدید

  • امین

   منم این خواب و دیدم دقیقا مث همین بود ولی دیر به عروسی رسیدم

   • امین

    واس منم عروس معلوم نبود کی بود و خودمم شک دارم ک دوماد خودم بود

  • Fati

   من تعبیر خواب رو که دیدم نوشته بود اگر دختری عروس باشه و دامادرو نشناسه یا ندونه کیه و داماد حضور نداشته باشه یعنی اینکه مرگ اون شخص نزدیکه و اگر مردی هم چنین خوابی ببینه یعنی اگر ببینه داماده و عروس مشخص نیس تعبیرش همین میشه.

 111. رویا

  این تعبیر را قبول دارم یک مدت این خواب را میدیدم که مهمونی و عروسیه ولی معلوم نیست عروس و داماد کی هستند و همیشه دیر میرسیدم و کارهام نصفه بود که بعد یک مدت برادرم فوت شد

 112. الهه

  من خواب دیدم عروسیمه داماد رو میشناسم اول بهش نمیگن عروسیته بعد سورپرايزش میکنن میگن امروز جشن عروسیته،اول خوشحال میشه بعد میگه منو نمیخواد.
  تعبیرش چیه؟؟؟

 113. على

  سلام اونايى كه خواب عروس شدن ديدين لطفا اگه مردين خبرى بدين كه بدونيم …

 114. خدیجه

  خواب دیدن بچه یعنی چی ؟خواب دیدم 2 تا بچه دارم یکی پسر یکی دختر اما شوهری کنارم نبود در حالیکه من مجردم

  • الهه

   دیدن بچه در خواب یا شردادن یا حاملگی خیلی خوبه … تعبیرش یعنی کاهش گناه هست

 115. خدیجه

  دیدن خواستگار درخواب یعنی چی من قیافشو دیدم ولی برام اشنا نبود

 116. لیلا خانوم

  من خواب دیدم با کسی که دوستش دارم ازدواج کردم ولی اون با من سرده… همه چیز واقعی بود انگار… ماشینش، خونمون.. کم کم داشت باورم می شد که مزدوج شدم! ختم کلام این که دومادو از کف دستم بیشتر میشناختم… ولی نگرانم حس میکنم برای هردومون یه اتفاقی میوفته:-(:-(

 117. تنها

  سلام
  خواب دیدم عروس شدم . دخترعمه ام خواهرشوهرم بود. تو خواب میدونستم که همسر پسر عمه هام نیستم چون اونها ازدواج کردن. داماد رو نه دیدم نه میدونستم کی هست . در نهایت به سالنی رفتم که تقریبا چراغ ها همه خاموش بودن و نور زیادی نداشت . تعداد از اقوام هم بودن . سالن مثل مساجد ترکیه بود. سقف بلند و لوستر های آویزان نیمه خاموش.وارد سالن که شدم هیچ شور و هیجانی در کسی نبود. از آرایش موهام هم راضی نبودم .ولی در کل خواب کسی رو به عنوان داماد کنار خودم ندیدم . فقط من بودم به عنوان عروس.

 118. ستاااره

  سلام من خواب ديدم دختر خالم با يكي از دوستاي داداشم ك فقط اسمو فاميلشو ميدونم و قيافشو نديدم عروسي ميكنن تعبيرش چيه؟

 119. zahra

  سلام من دیشب 14 مرداد 94 خواب دیدم روز عروسیمه ولی من توی اداره ام ولی اداره ام مثل آنچه در واقعیت است نبود همش تو فکر این بودم که کی برم آرایشگاه آیا وقت میکنم برم آرایشمو انجام بدم یا نه اصلا آیا نوبت آرایشگاه گرفتند بعد با خودم می گفتم میگیم بیاین همین جا آرایشم کنند بعد با خودم می گفتم الان اینجا آرایشم کنند و لباس عروس بپوشم همه می بیننم البته من ازدواج کردم بچه هم دارم یعنی من دارم میمیرم؟

  • Mahsa

   منم این خوابو دیدم

 120. ali

  چندین بار تو خواب دیدم که خواهرم عروس شده.البته خواهرم ازدواج کرده و بچه هم داره.
  توی خواب هم خودم خیلی نگران بودم هم خواهرم.دامادی هم در کار نبود.طوری که وقتیپاز خواب بیدار میشدم وافعا نفس راحتی می کشیدم.

 121. tablokar

  سلام . من واب دیدم عروس شدم
  داماد رو هم می شناختم – با هم رفتیم ماه عسل
  جاتون خالی خیلی هم خوش گذشت ..
  این یعنی چی حالا ؟؟؟ :rose: :rose: :rose: :rose:

 122. مهدیه

  سلام من خواب دیدم که شب نامزدی من عروسی خالمم هست ونه من ازازدواج راضیم نه اون کسی که میخواست باهام ازدواج کنه ولی نمیدونم به دلایلی راضی شدیم از اونطرف خالم خیلی خوشحال بودمراسممونم خیلی ساده بودخواهش میکنم زودترتعبیرش کنید

 123. تارا

  سلام من خواب دیدم که دارم ازدواج میکنم ولی قیافه ی داماد رو ندیدم.
  وسط عروسی چون خیلی نگران بودم تصمیم گرفتم عروسی رو به هم بزنم.
  توروخدا تعبیرش چیه دارم میمیرم از نگرانی

  • سجاد

   بزودی عروسی میکنی انشالله

 124. روزی

  دیشب خواب دیدم عروسیمه ومن خیلی خوشحال بودم، داماد رونمیشناختم کسی ک منو آرایش میکرد رو صورتم رژگونه مشکی کشیدبهم میگفت اینجوری قشنگترم، کلا عروسی بزرگی بود ومن هیچکس رونمبشناختم……یعنی من دارم میمیرم……

  • ابراهیم

   مردن فقط خارج شدن روح نیست شاید در دین شما خللی وارد شده و نشان دهنده مرگ ایمان شما است

 125. بنده ی خدا

  سلام. اگر خود را در لباس عروس دیدیم وبدانیم داماد کیست چه میشود؟

 126. محدثه

  سلام. اگر بدانیم همسرمان چه کسی بوده !!! تعبیرش چیست؟

 127. ی دختر

  خواب دیدم عروس شدم و همه فک مینن داماد پسرداییمه اما داماد پیشم نیس
  و همه ب ززنداییم تبریک میگن
  منم متعجب بودمفک کنم از خواب پریدم ک بعد خوابیدمو ادامه ش رو دیدم ک اینجا داماد میاد و یک غریبه ست من اصلا نمیشناسم ..همشهری خودمم نیست اصلا
  تعبیرش چیه؟ یعنی مرگم نزدیکه؟
  تو وبلاگم ج بدید خ.اهش میکنم

 128. میترا

  اگر هم عروس را بشناسیم هم داماد را تعبیر چیست

  • مطهره

   سلام نمیدونم ولله…این تعبیر عروسیتون درسته یه مدتی بود که همه خواب میدیدن خونمون عروسیه ولی داماد معلوم نیس کیه…که چند وقت پیش یکی از عزیز ترین کس زندگیم فوت کردT_T

   • نرگس

    سلام.
    من خواب دیدم با یه نفر آشنا ازدواج کردم و جفتمونم خوشحالیم….تعبیر این چیه؟

  • نغمه

   بنظرم چون خانم ها از نظر روحی تجسمی ضعیف ترن خوابشون تغییر نمیشه نگران نباش عمر همه ما دست خداست صدقه بده وایه الکرسی بخون

نظر خود را بیان کنید