تعبیر خواب عروسی

دیدن عروسی در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن عروسی در خواب چیست؟

تعبیر خواب عروسی رفتن

دیدن عروسی در خواب ها به هیچ وجه خوب نیست. تمام معبران عروسی را عزا دانسته اند و عروس را بلا و فتنه و آفت و مصیبت. تنها یک مورد بد نیست که عروس را به نام و مشخصات بشناسید.

تازه در این مورد هم تردید فراوان وجود دارد و شرایطی است که توضیح آن وقت می گیرد و بیشتر ایجاد تردید می کند.

اگر کسی در خواب ببیند که داماد شده و نداند عروس کیست و چه نامیده می شود به هیچ وجه خوب نیست چون معبران نوشته اند پایان عمر چنین کسی نزدیک است.

زن نیز اگر چنین خوابی ببیند و نداند داماد کیست و چه کسی شوهر کرده حکم همین است.

البته تعبیر خواب عروسی رفتن میتواند با تعابیر خواب ازدواج و خواستگاری هم در ارتباط باشد که هر یک تعابیر متفاوتی دارند.


تعبیرخواب عروس شدن دختر

آنلی بیتون می‌گوید:

 • اگر دختری خواب ببیند عروس شده است اما هیچ احساس خوشحالی نمی‌کند، علامت آن است که در زندگی به نومیدی دچار خواهد شد، و در امور عاطفی شکست خواهد خورد.
 • اگر دختری خواب ببیند با پیرمردی ازدواج می‌کند، علامت آن است که با مشکلات فراوانی روبرو خواهد شد. اما اگر خواب ببیند در هنگام جشن ازدواج مردی با لباس سیاه از مقابلش می‌گذرد و نگاه ملامت آمیزی به او می‌کند نشانه آن است که سردی بی تقاوتی یکی از دوستان او را ناامید می‌سازد.

☺ تعبیر خواب «عروسی» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «عروسی» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


117 دیدگاه

 1. طیب

  سلام من خواب دیدم که توی یه خونه ای بودیم با خانواده بعد یهو یادمون اومد که دو سه ساعت دیگه بابد بریم تالار عروسی. اونم عروسی خود من، بعد من یهو یادم اومد که عروسی منه و نه لباس عروس دارم و نه آرایشگاه از قبل وقت گرفتم و خیلی استرس داشتم که چیکار کنم نوبت آرایشگاه و .. را باید از چندماه پیش میگرفتم و چرا من اینکارا نکردم و الان چه جوری برم عروسی خودم، درضمن نه داماد را دیدم ونه اصلا توی خواب به داماد یک ثانیه هم فکر کردم، تعبیرش چیه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که می تواند برای شما به این معنا باشد که شما در اینده خیری را به دست خواهید اورد و ندیدن داماد در خواب می تواند برای شما خیر باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 2. معصومه

  سلام من خانم متاهل درشب۲۴ماه جمادی الثانی خاب دیدم لباس عروس پوشیدم وعروس شدم ودامادی هم وجودنداشت،مجلس همراه باغذا وفامیل هابود

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب برای این خواب به خیر نیامده است و حتما صدقه ای دهید و به خدا توکل کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. ثنا

  سلام بنده خواب دیدم که همراه داماد برای سفارش لباس عروس رفته ام، حتی در خواب نام مزون های سطح شهر را میدانستم و از این ناراحت بودم که چرا داماد سریعا هزینه را پرداخت کرده و دیگر نمیتوانم به مزون دیگری بروم. بعد از این قسمت مراسم عروسی شد و من در جشن عروس بودم و همان لباس را تنم کرده بودم. در خواب داماد را میشناختم اما بعد از بیداری یادم نمی آید که چه کسی بود. تعبیر این خواب چیست؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب ممکن است بر دو وجه باشد. اول انکه به واقعیت بپیوندد و برای شما در اینده رخ دهد و از طرف دیگر ممکن است در ناخوداگاه شما رخ داده باشد و نشانی ا ز ارزوهایی باشد که هر کدام از ما در خواب ممکن است با ان مواجه شویم.
   سربلند و پیروز باشید

 4. فاطمه

  سلام خواهش میکنم جواب منم بدید.من باهمسرم مشکل دارم وگذاسته رفته.دیشب خواب دیدم تویه عروسی باپسرم شرکت کردم وبااقوامی که الان یادم نیست کیابودن رفتیم برای پرولباس ولی قسمت خصوصی من روغیراوناهمه دیدن وخودم نگاه مردم دیدم الت تناسلی کوچیک مردانه هم دارم خیلی خجالت میکشیدم واذیت میشدم یه چیزی کشیدم رو پاهام که کسی نبینه وتواین خواب همه میدونستن عروس بعدعروسی بدبخت میشه وفوت میشه ولی عروسی انجام شدصدای اهنگش هم میومد.منم تودلم میگفتم بیچاره عروس نمیدونه این عروسی شومه.توروخدازودترجواب بدین هیلی نگرانم خواب بدی بود

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب با توجه به تعدد االمان هایی که در ان وجود دارد یا دارای تعبیر نیست و یا اگر هم باشد برای ما قابل اشاره نیست و از این رو صدقه ای دهید و نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 5. نار

  سلام من خواب دیدم در محرم با فامیل نزدیکی که امسال قبل از محرم عقد کردن ازدواج و عروسی کردم بعد داماد در دسته رفت و با چوب سایدرام به زنجیر میزد معنی چیست

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که می تواند برای شما نشانی از ذهنیتی باشد که در ناخوداگاهتان مانده است و دوست داشته اید که به این شکل برای شما محقق شود که به دست نیامده است و از این رو می تواند تعبیری نداشته باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 6. ناشناس

  سلام من خاب دیدم ماه محرمه و پدربزرم ک فوت شده قبلا دوباره جنازش خونه مادرمه تو اتاق کوچیک دفنس کردن بعدش خواهر میکه چند روز دیکه عروسیمه با دوا و ناراحتی میکه هرکس خاس بیاد نخاست نیاد بعدش صفره عروسی نمیشه
  ما میگیم محرمه این میکه نه بعد عاشورا گذشت میشه کرفت خواهرم ازدواج کرده ولی مشکل داره خاب دوم این بود موهای من تاسرشانست خاب دیدم بلند شده تاکمر

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این دو خواب هیچ ارتباطی به هم ندارند. خواب اول خیر نیست و باید صدقه دهید و خواب دوم می تواند نشانی از زیاد شدن احترام شما باشد که بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 7. Mah

  سلام من خواب دیدم با مادر و مادربزرگم وارد یه کافه میشم که بعد از ما یه عروس و داماد وارد میشن که من اصلا نمیشناسمشون ولی ما هم چون تو کافه بودیم تو عروسی شرکت می کنیم و من انگشتر عروس که داخل جعبه به عروس میدم که خیلی انگشترهای خوشگلی بودن و بعد چهره داماد میبینم که خیلی زشت و پیرتر از عروس تعبیرش چیه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند خوابی خیر باشد و به این معنا باشد که شما در اینده به کسی مسئولیتی خیر دهید که برای خود شما هم موثر واقع شود و خوب است اما اینکه پایان کار برای ایشان به چه صورت است به تصمیمات ان شخص برگردد.
   سربلند و پیروز باشید

 8. مهدی

  من در خواب دیدم با یکی از دختران فامیل ازدواج کردم و این درصورتیکه که قبلاً با خواهرش فقط در حد معاشرت حرف زده بودیم عروس آزمن کوچکتر است و هم خواهرش//من عروس و شوهر فعلی اش(در واقعیت)را میشناسم و ازاین جهت نگرانم هم برای خانواده وی م هم برای خودم //این خواب شب یکشنبه دیده شده است

  • تعبیر خواب

   با سلام
   معبران در تعابیر خواب برای عروسی با کسی که اشنا است انقدر به بدی غزیبه نگفته اند و از این رو حتما صدقه ای دهید و توکل کنید که انشالله خیر خواهد بود.
   سربلند و پیروز باشید

 9. فرید

  سلام من خواب دیدم که عروسی معشوقه من است و دوسال است از هم جدا شده ایم و من از دور او را دیدم ولی او مرا ندید و مادرش مواظب من بود چه تعبیری دارد

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب عروسی به خیر نیامده است و نشان از اجل است اما این خواب به احتمال خیلی زیاد دارای تعبیر نیست و ترس شما برای از دست دادن ایشان در ناخوداگاهتان را نشان داده است.
   سربلند و پیروز باشید

 10. فا

  سلام
  من خواب ديدم روز عروسيمه و هيچكس خوشحال نيست و ديواراي خونمون خراب شدن خودمم ناراحتم و ترسيدم از ديدن خونمون و من يه خاستگار دارم ميتونه مربوط باشه به اين قضيه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب بر دو وجه است. یا تعبیری ندارد و نشان از ترس شما ست که در این صورت خیر است و یا اینکه نشان از مشکلی بزرگ در اینده برای شما می تواند باشد که اصلا خیر نیست و باید صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 11. سوگندی

  سلام من خواب دیدم که رفتم عروسی یکی ازفامیل البته دامادفامیل بود ولی ندیدمش وعروی روانگارقبلا دیده بودم عروس بعددیدن من اومدپیشم وبهم گفت ازطرف خدابسارت ومژده بهت میدم که ۴ روز دیگ میمیری تعبیرشو لطفا بهم بگین

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند نشانی از ان باشد که در اینده طول عمری برای شما در نظر گرفته شده است که در تعابیر برای خواب مردن به این صورت امده است.
   سربلند و پیروز باشید

 12. زهرا

  سلام من خواهرم خواب دید که من که عقد هستم عروسی گرفتم در خانه عمهوخانه خودمان تماما لامپ ها خاموش هست این در حالیست که ما قرار نیست عروسی بگیریم وبه جای عروسی قرار بریم حرم امام رضا خواستم ببینم تعبیر خواب خواهرم برای من که عروسی من دید خوب یا بد

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب هم می تواند خیر باشد و هم نه و برای شما نشانی از ان دارد که مشکلی ممکن است بر سر راه شما باشد که به راحتی حل شود و از این رو نگران این خواب نباشید. صدقه ای بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 13. Amirreza

  سلام من چند بار خوابی رو دیدم که به عروسی دعوت می شیم و من لباسای شیک میپوشم که برم هی مشکلای میفته که به عروسی نمیرم میشه لطف کنید تعبیرشو بهم بگید خسته شدم انقدر این خوابو دیدم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند به این تعبیر باشد که شما در استانه ی کارهای خیری قرار گیرید که انجام نگیرد و این می تواند نشان از واقعیت باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 14. فاطمه

  سلام
  پدربزرگ من فوت کردن و من عزادارم،چند روزدیگ جشن عقد برادرشوهرم هست
  مادرشوهرم من رو با روسری و چادر مشکی خواب دیدن که میگم مامان من دارم میرم عروسی
  تعبیر این خواب چیست؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب ممکن است از جهاتی برای شما خیر باشدو به این صورت تعبیر گردد که مالی و رزقی برای شما در انتظار است که ممکن است دیگران را از ان متنمع کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 15. ناشناس

  سلام من خواب دیدم که من با پسر عمم عروسی کردم و خیلی هم خوشحال بودیم و عروسی خیلی خوبی داشتیم من پسر عمم رو دوست دارم . این خواب هم دوشنبه دیدم ببخشید میشه تعبیر این خواب بگید مرسی

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب دارای تعبیر نیست و فقط در برخی خواب های ما ارزوهایی که داریم را به صورت محقق شده می بینیم که تعبیر ندارد.
   سربلند و پیروز باشید

 16. عذرا

  سلام وقت بخیر
  پدرم ۴۰ روز هست که رحمت خدا رفته. من خواب دیدم که مادرم درحال تدارک عروسی برادرم هست که در واقعیت متاهل هست. و میگه که‌نمی دونم شام رو در مسجد بدم یا در خونه و درنهایت خونه رو انتخاب می کنه. بعد هم مادرم با گریه میگه که کاش پدرتون بود و عروسی پسرش رو میدید. بعد در ادامه دیدم که اسم دو نفر از اقوام که زنده هستن روی کاشی نوشته شده و پایین قبر پدرم قرار دادن به این نیت که خوش یمن هست و بلادور میشه.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بر اساس عروسی کردن دوباره مردان نمی تواند خیر باشد و ممکن است به معنای آن باشد که در اینده مشکلی برای ایشان پیش بیاید که ممکن است که به پدر مرحومشان مربوط باشد. از این رو خیراتی برای آن مرحوم دهید و صدقه ای هم دهید که انشالله خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 17. یاسین

  سلام من دیشب خواب دیدم که اول عروسی دختر دایی پدرم هست و بعد چند ثانیه میبینم خودم در لباس دامادی هستم و فکر کنم با دختر یکی دیگه از دایی های پدرم دارم ازدواج میکنم من ناراحت بودم و تو دلم میگفتم من نمی خوام با ایشون ازدواج کنم و میخوام با اونی که عاشقشم ازدواج کنم و یکدفعه دختر دایی خودم میاد ببینه کجام و چرا نمیام و از این حرفا یک دفعه میبینه نشستم دارم گریه میکن بعد ازم سوال میکنه چرا هرچی پیش خوم گفت را به اون میگم بعد اون دل داری میده منو و بعد من روحیه میگیرم و بعد به همه میگم و بعدش میرم دنبال اونی که عاشقشم . حالا به نظرتون تعبیر این خواب چیه ؟؟
  البته کسی که تو خواب عاشقش بودم و دنبالش میرفتم همون کسیه که توی واقعیت دلم پیشش گیره

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب ها اگر دارای تعبیر عینی باشند که به خیر نیستند زیرا برای مردان ازدواج کردن در خواب نشان از غم است و از طرف دیگر بیشتر به ان ماند که ترس شما را برای از دست دادن کسی که دوستش دارید در خواب نمایش داده است.
   سربلند و پیروز باشید

 18. مطهره

  شوهرم خواب دیده ، به همراه من و خواهر هایش و مادرش در جای خیلی سرسبزی بودیم برای گردش رفته بودیم و من لباس سفید عروس بر تن دارم لطف کنید تعبیرش رو بهم بگین

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند بر دو وجه باشد و اول آنکه برای شما نشان از مشکلی باشد و دیگری ذهن همسر شما باشد که به شما مشغول است و به همین دلیل بهتر است صدقه ای بدهید که انشالله خیر باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 19. Pariya

  سلام من دو شبه که خواب میبینم عروسیم هست با شوهر واقعیم و لباس عروس و گل و… داریم آماده میشیم که بریم مراسم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما دو وجح دارد از لحاظ روانی در حالت خوشحالی و آرامش خاطر از زندگی با همسرتان را تجربه میکنید. و از لحاظ تعبیر آن نیک نیست و صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 20. فاطمه

  من نزدیک صبح خواب دیدم که با دوستم آماده شدیم و به عروسی رفتیم تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی ندارد و به معنی غمی است که خودتان برای خودتان درست خواهید کرد.
   سربلندو پیروز باشید.

 21. هومن

  سلام‌ از فعالیتتون تو این سایت ممنونم،

  من خواب دیدم تو مراسم شام عروسیم هستم
  برادرم منو از باغ میوه نخصوصا انار میاره سر سفره شما ولی عروس را نمیشناسم و پرسوجو میکنم میگن همونی که فلانی خواستگارش بود،
  منم لج میکنم میگم نمیخوام ازدواج کنم
  ،مهمونا هم که دور سفره بودن همش دسته دسته بهم پول میدادن وتبریک میگفتن

  منم میگرفتم قائم میکردم
  جاتون خالی شامو با انار میخوردم ،آخرشم گفتم بگید نیاد من باهاش ازدواج نمیکنم،این همه خرجی که کردمم فدای سرتون
  این تعبیرش چیه، خواهشا بگید
  درضمن مراسم تو خونه پدربزرگم بود که فوت کرده ولی حیاتش ی باغ بزرگ پر از میوه شده بود
  ولی نه عروسو دیدم نه میشختناختم،

  • یاسین صداقت

   با سلام و سپاس از همراهی شما.
   خواب شما به چند وجح است و اول آنکه عروسی خود فرد خوب نیست و اینکه شما عروس را ندیده اید و مراسم با رقص و آواز نداشته اید بهتر است و اینکه گرفتن پول در خواب نشان بر غم است که خودتان آن را درست خواهید کرد و از دیگران پنهان میکنید این غم راو اینکه خوردن شام سالم و انار نیک است و میت اند نشان بر خیری باشد که برادرتان برایتان فراهم خواهد کرد و اما مراقب رفتار و اعمالتان باشید. صدقه بدهید.
   سربلندو پیروز باشید.

 22. محمد حسن جعفری

  من در خواب دیدم که میخواستیم به عروسی برویم
  ولی مشکلاتی پیش آمد نرفتیم
  تعبیر خواب چی میشه ؟
  لطفا

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما خیر است و نشان بر آن دارد که غم به شما وارد نخواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 23. Mini

  سلام من نزدیکای صبح امروز خواب دیدم رفتم عروسی ولی همه دارن بهم اشاره میکنن که لباست خوب نیست منم رفتم لباسمو عوض کنم عوض کردمو رفتم از وسایل یه خانمی لوازم ارایششو برداشتم که بزنم که یهو شوهرش وارد اتاق شد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می‌تواند جنبه روانی داشته باشد و اینکه شما از اینکه موضوعی بر ملا بشود هراسان هستید و دوست ندارید دیگران بر رفتار شما تمرکز داشته باشند.
   سربلند و پیروز باشید.

 24. Fatemeh

  سلام من خواب دیدم داییم بهم گفت که تو شب عروسی خواهرم با نامزدش داماد فقط به من نگا کرده و حس میکنه منو دوست داره خواهشا تعبیرشو بگید چون ذهن من واقعا درگیر خواهرم شده…

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر آن است که شما مقداری اعتماد به نفستان پایین است و باید آن را قوی کنید. و این که تعبیر خاصی ندارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 25. مهدی

  با سلام
  4 ماه پیش بین ساعت 4 تا 5 صبح خواب دیدم که داماد هستم و به من تبریک می گویند ولی لباس دامادی به تن ندارم و شلوغی و پایکوبی نیست فقط پسر عمویم گریان است و به من نگاه میکند همچنین در خواب از خودم می پرسم عروس چه کسی می تواند باشد ؟!
  تعبیر این خواب رو در هر جا که خوندم به مرگ خودم اشاره داشت و به همین خاطر وصیت نامه ام را هم آماده کردم اما تعبیر نشد .
  اگه ممکن هست بفرمایید چقدر طول میکشه تا چنین خوابی تعبیر بشه .
  با تشکر از شما و سایت خوبتون
  ممنون میشم اگه پاسخ بدین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خوابتان به گفته امام صادق نشان از بزرگی است و این که داماد شدن درخواب نشان بر زیادی اموال و رزق و روزی است و اینگونه که عرض کرده اید نیست و جای نگرانی هم نمی‌باشد. از زندگیتان لذت ببرید و این را به خاطر داشته باشید که مرگ و زندگی به دست اوست و تا او نخواهد حتمی وجود نخواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 26. متین

  خواب دیدم دختری که دوستش دارم با یک نفر دیگر ازدواج کرده و اون را تو لباس عروس دیدم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما از ترس از دست دادن آن فرد دیده شده است و اینکه اگر تعبیر شود به معنی غم و ناراحتی برای شما است. سربلند و پیروز باشید.

 27. فاطمه

  با سلام و وقت بخیر بنده چند بار در خواب دیدم که چند روز قبل از عروسی باید پدر عروس بکارت دخترش رو از بین میبرد و برای منم این اتفاق افتاد.لطفا معبر گرامی این خواب رو برام تعبیر کنید با تشکر از شما

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما در خواب تجاوز میتوان ان را تعبیر کرد که این خواب برای شما میتواند نشان بر خیر باشد و میتواند در اینده نشان از منفعتی باشد که به دست خواهید اورد.
   سربلند و پیروز باشید.

 28. رسول رمضانی

  باسلام….
  خواب دید(بعدظهر)که وارد یه کوچه شدم و عروسی نزدیک که شدم دیدم پدرم لباس مجلسی پوشیده و دامادیه خودمه و خودم خبر نداشتم….و دختری که عاشقشم کنار پدرم ایستاده و لباس عروس تنشه…پدرم صدام زد و گفت این قسمت رو امضاء کن….
  میخواستم بدونم من که خواب عروسی دیدم و هم اسم و مشخصات عروس رو کاملا میدونم و آشناهستم تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به دین صورت است که به گفته معبران دیدن عروسی در کل در خواب بوب نیست ولی اکر طرف را بشناسید بهتر است و به خیر تعبیر خواهد شد و اینکه بر سر این موضوع هم شک های وجود دارد و اما عروسی با پای کوبی و رقص و اواز نشان بر عزا است. که شما اینها را ندیده اید خیر است و به گفته معبران غربی میتواند حتی نشان بر پیشرفت کاری هم باشد و نشان از یک مصاحبه کاری که خوب است.
   سربلند و پیروز باشید.

 29. اکرم

  با عرض سلام و خسته نباشید،،من سه سال پیش خواستگاری داشتم که به دلیل اینکه امادگی لازمو نداشتن خانوادم موافقت نکردن دوتامونم همومی خاستیم خانواده ها هم در جریان بودن هرچی ما تلاش می کردیم خانواده من راضی نشد قرار شد پسر کاراش انجام داد بیاد،،، رابطه من و این پسر کاملا قطع نشده با وجود مخالفت و اختلافات پنهانی رابطه داریم ولی رابطه خوبیم هم نداریم و پرتب دلخوری پیش میاد،،،تازه داره کاراش ردیف میشن ،،،،،حالا یه نفر از نزدیکان خاب دیدن که من در شرف ازدواج با همون پسر هستم و اون پسر دوباره به خواستگاری من اومده در صورتی ک اصلا کسی نمیدونه ما در ارتباطیم با هم!حالا خاستم بدونم تعبیر این خاب چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب میتواند چند حالت برای شما داشته باشدو اول انکه بیننده خواب با توجه به فکر و احساسی که به شما دارد این خواب را دیده باشد و اینکه این خواب به خیر به صلاح شما به ان شکل که دیده شده است برای شما تعبیر به نیک شود . در تعبیر اخر ازدواج برای پسر در خواب نشان بر پیشرفت کاری است و برای دختر نشان از تغییر در زندگی مجردی . پس در کا خواب شما نیک است .
   سربلند و پیروز باشید .

 30. ف.م

  سلام ببخشید من دیروز سه شنبه بین ساعت۴تا۵عصر خواب دیدم با بسیاری از اعضای فامیل در امامزاده ای هستم که میشناسم وآنجا جشن عروسی بود وبسیار نقل میپاشیدند اما رقصی در کار نبود.تعبیرش چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر نیکی دارد و به این معنی است که شما برای براوردن حاجاتتان به ان امام زاده متویل خوواهید شد و ان را با خدای خود واسطه خواهید کرد که انشالله حاجتتان روا خواهد شد و همانگونه که در خواب دیده اید .
   سربلند و پیروز باشید .

 31. آرام

  سلام. یکی از دوستان نزدیکم خواب دیده عروسی من و همسرم (همسر واقعیم) در یک باغ خیلی بزرگ هست و من و همسرم استرس داشتیم ولی من با همسرم قهر بودم و داخل باغ تعداد خیلی زیادی تکه چوب بود. دوستم و همسرش با استرس خیلی سریع مشغول جمع کردن چوبها شدن.
  لطفا در تعبیر این خواب کمکم کنید ممنونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   با توجه به تعبیر خواب چوب این خواب می تواند به این صورت تعبیر گردد که یا ایشان در ذهن خود می پندارند که رابطه ی شما سراسر تناقض و مشکل است و یا اینکه برای شما در اینده اتفاق خواهد افتاد و از این رو حتما صدقه بدهید و سعی بر آن کنید که در زندگی واقعی ادامه دهنده ی موضوعات مورد بحث با همسرتان نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 32. ناشناس

  سلام و خسته نباشید
  من از دختری خوشم میاد و این دختر رو فقط در ماه محرم می بینم ،
  و چند بار می شود که « حداقل ۲ بار » خواب دیده ام با اون دختر ازدواج کرده ام ، « مثلا یکبار سوار ماشین عروس بود ایم ولی در تالار عروسی نبودیم » ،
  اون دو بار خوابی که دیده ام در خواب احساس می کردم که ماه محرم است …
  لطفا پاسخ دهید خیلی نگرانم .. ممنون ، ممنون ، ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما مسیر زندگیتان را با ان شحص پیش خواهید گرفت چون ماشین در خواب نشان از مسیر زندگی است و عروسی برای مرد نشان بر تغییر و تحول است.
   سربلند و پیروز باشید.

 33. فاطمه

  سلام دیشب خواب دیدم خودم عروسی کردم
  خیلی میترسم
  نکنه بمیرم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب برای این موضوع به این صورت امده است اما حتما باید صدقه بدهید و بدانید که تمامی خواب ها قرار بر داشتن تعبیر ندارند و ممکن است این خواب به ناخوداگاه شما اشاره داشته باشد که در ان ترس از مرگ و علم به این نوع خواب سبب دیده شدن این خواب بوده است.
   سربلند و پیروز باشید

 34. علی

  سلام من توی عروسی بودم ولی نه داماد بود ک نه عروس ولی احتمال میدادم برای خواهرم باشه و بعد عروسی دعوا شد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما خیر است . به این صورت است که بین دو قوم شما دوستی و خیری اتفاق خواهد افتاد .
   سربلند و پیروز باشید .

 35. امیرعلی

  سلام خسته نباشید
  راستش من دو روز پیش خواب دیدم که برادرم به خانه امد و گفت باید تا دو ساعت دیگه عروسی کنم
  ولی من در عروسی خود عروس را ندیدم یعنی اصلا عروسی وجود نداشت فقط داداشم و اینا بدون عروس با شلوارک و کت میرقصیدند

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب عروسی کردن امده است که برای شخص خیر نیست و باید از جانب آن اگاه باشید و در اینجا هم به این صورت است اما اینکه شما عروس را ندیده اید می تواند برای ایشان خیر باشد واین خواب را حتما با صدقه دادن و گوشزد کردن به ایشان در تصمیماتشان به پایان خیر برسانید.
   سربلند و پیروز باشید

 36. H

  تعبیر خواب عروسی که عروس را میشناسیم و وسط عروسی به نماز جماعت میرویم چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این صورت است که از غم به خوشی از کوچکی به بزرگی و از کم دستی به رزق شرایط تان عوص خواهد شد که بسیار نیک است. و اگر در خواب نماز ببینید معنی این خواب می تواند هفت چیز باشد.
   اول : معنی اول این خواب ایمنی است و در امان بودن از انواع بلایا می باشد.
   دوم : معنی دوم این خواب اتفاقاتی است که باعث شاید شما می شود.
   سوم : معنی سوم این خواب این است که شما به عزت و جلال می رسید.
   چهارم : معنی دیگر این خواب این است که مقام بالایی بدست می آورید که ممکن است مادی باشد و یا معنوی.
   پنجم : معنی دیگر این خواب رستگار شدن بیننده خواب است.
   ششم : معنی دیگر این خواب یافتن مرداد و برآورده شدن حاجت است.
   هفتم : آخرین معنی این خواب نقصان است.
   سربلند و پیروز باشید.

 37. H

  سلام
  من خواب عروسی دیدم البته فقط شلوغ بود و خبری از ساز و دهل نبود دامادو میشناختم ولی عروس اصلا معلوم نبود و چن نفرم میگفتن داماد اصلا راضی نیست.
  تعبیرش چی میشه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب به این صورت است که برای آن آقا نشان بر خیر است و پیشرفت شغلی و کاری. و اگر رقص و دست ندیده اید نشان بر بدی برای شما هم تعبیر نخواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 38. صادقی

  با سلام. در خواب دبدم دختر خاله ام کارت عروسی آورد و به خواهرم داد ولی به من نداد و من با او در خصوص این قضیه دعوا کردم . لطفا بگویید تعبیرش چیست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خیر است برای شما و نشانبر خبر بد برای خواهرتان و شما با شخصی صمیمی تر خواهید شد .
   سربلند و پیروز باشید .

 39. رها

  سلام خسته نباشید
  دیشب خواب دیدم با دوستم که لباس عروس پوشیده بود(در واقعیت دوستم متاهل هست.) یه جایی مثل آرایشگاه بودیم(البته یه محیط بزرگ سربسته با کف سرامیک بود که فقط یه اینه و صندلی داشت اصلا شبیه آرایشگاه نبود اما ما اونجا رفته بودیم که موهامون رو درست کنیم.) منم یه لباس عروس پوشیدم( اما دوستم مخالف بود که لباس رو بپوشم. و من با خودم فکر میکردم که چون طلاق گرفتم پیش خودش میگه نحسی میاره براش.)

  یک شال سیاه رنگ خیلی شیک و مجلسی دیدم دقیق خاطرم نیست که گردن من بود یا دوستم .

  پیش برادرم بودم و مو هام رو رنگ کرده بودم که وقتی اینه رو نگاه کردم سر خودم رو دیدم که زنگ زدم و یه چیزهایی مثل کاموا از روی سرم اویزون بود و دوستم بهم می خندید که گفتم اگر بشورم قشنگ میشه.

  ممنون از سایت خوبتون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که به نظر بنده بیشتر اشاره ای به درون شماست تا یک خواب که دارای تعبیر صادقه باشد و این خود نشان از ان دارد که در درون شما اصولی وجود دارد که برای خودتان ساخته اید که نباید به ان ها اهمیتی بدهید که این سبب شده است تا در ذهنتان به دیگران حسادتی ایجاد شود و این خود برای شما خیر نیست و سبب از بین رفتن انرژی شما برای رسیدن به اهدافتان است و به همین دلیل سعی بر تغییر در نگرش خود بکنید.
   سربلند و پیروز باشید

 40. Reza

  من در خواب دیدم خواهر که یک سال پیش ازدواج کرد و عروسی گرفت..دوباره در خواب دیدم عروسی گرفته ولی شوهرش رو نمی بینم در خواب و اینکه همین خواب مادرم هم دیده..میشه لطفا تعبیر این خواب بگید..تو عروسی صدای ساز یا دهل نیست فقط شلوغ هست..ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که نشان از ان دارد که اگر در خواب خود بیند دیگری که متاهل است دوباره ازدواج کرده است و داماد را نبیند خیر است و نشان از شرف و عزت و زیادی مال است.
   این خواب خیر است و از بابت ان نگران نباشید
   سربلند و پیروز باشید
   تعبیر خواب ازدواج مجدد

 41. هديه

  سلام
  من يه دختر جوان و مجردم ديشب خواب ديدم كه روز عروسيمه. داماد رو ديدم و ميشناختمش البته در بيداري رابطه خاصي بين ما نيست ولي تو هواب خيلي دوسش داشتم . داماد به عنوان كادو بهم يه سينه ريز طلا داد كه خيلي دوسش داشتم . ازش تشكر كردم وخيلي خوشحال بودم كه از خواب پريدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن این خواب برای شما خیر است و بدایند که ممکن است به این شکل تعبیر گردد که شما در اینده از ایشان و یا کسی متناسب با ایشان خیری دریافت خواهید کرد و حتی ممکن است به مانند برخی موارد این خواب به عینه تعبیر شود. در هر صورت برای شما خیراست.
   سربلند و پیروز باشید

 42. ماهرخ

  سلام خسته نباشین.من متاهلم تو خواب دیدم دوباره عروسی گرفتیم باشوهر خودم ،من آماده شدم رفتم محل عروسی ولی نه شوهرم آمادست هنوز خوابیده نه کسی اومده به عروسیمون بجز خانواده های خودمون کسی نیست و من خیلی نگران و ناراحت بودم از این شرایط

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خیر دارد و اینکه شما از شرایط ناراحت هستید به این شکل تعبیر میشود در واقعیت که شما از خبری و یا شرایطی برایتان پیش خواهد امد که موجب شادی شما است .
   سربلند و پیروز باشید .

 43. نرگس باقری

  شیبه من منم خواب دیدم لباس عروس پوشیدم ولی داماد را از دور دیدم یه جوون خوشگل بود ولی موهام خراب شد و آخر لباسم رو دراوردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما اول از همه اگر خودتان از این خواب حس خوبی داشتید نشان بر این دارد که این خواب بر شما خیر میشود و اگر غیر این باشد تعبیر این خواب خوب نیست که عروسی و لباس عروس نشان از غم اندوه است . اینکه لباستان را از بدن خارج کرده اید خوابتان را به خیر رفع میکند که نشان بر رفع این غم است.
   سربلند و پیروز باشید .

 44. علی

  سلام من خواب دیدم که تو عروسی دو تا از دوستام هستم که با اینکه جفتشون پسرن ولی میخواستن با هم ازدواج کنن
  جالب اینجا بود که اونجا اصلا تعجب نکرده بودم و کاملا عادی بود برام
  تعبیر اینو میشه بگید لطفا؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب ممکن است به این شکل تعبیر گردد که ان ها و یا فردی از نزدیکانتان دست به خطای بزرگی خواهند زدو این خود نشانه ی خیری برای ان ها نیست.
   اینکه شما هم در خواب برایتان عادی بوده است ممکن است به این معنا باشد که در اینده ی نه چندان دور شما هم شاهد و ناظر این امر باشید.
   بسیار اگاه باشید
   سربلند و پیروز باشید

 45. حدیث

  سلام خواهر بنده متاهل هست و من خواب دیدم با یه پسر از اقوام ازدواج کرده و خیلی خوشحاله و پسره خیلی کوچیکتر از خودشه و من تو خواب خیلی ناراحت بودم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر امده است که تعبیر این خواب ها برای بیننده ان خیر است و نشان از ان دارد که ایشان را سعادتی در راه است و اینکه شما در این خواب ناراحت بوده اید ممکن است به این دلیل باشد که خوداگاه شما در خوابیتان حقیقتی را دیده است و ناراحتی از ان طبیعی است.
   سربلند و پیروز باشید

 46. sh

  من خواب دیدم با نامزدم داریم کارای عروسی رو انجام میدیم که نامزدم رفت تو کما اما نمیدونم چرا
  خیلی گریه میکردم
  همه میگفتن حالا مهریش چی میشه و از این حرفا منم گریه میکردم میگفتم هیچیش نیست چرا درمورد اینا حرف میزنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب ممکن است به معنای طول عمر برای ایشان باشد و برای شخص ایشان خیر باشد اما برای انکه نگرانی شما برطرف شود حتما صدقه ای بدهید که انشالله خیر است و سعادت در زندگی در انتظار شماست.
   سربلند و پیروز باشید

   • sh

    ممنونم که جواب دادید

 47. فاطی

  با سلام و خسته نباشید ❤لطفا اگه میشه خواب منو تعبیر کنید خیلی نگرانم♥️
  خب منو ی پسری همدیگرو دوست داریم ی دوست خانوادگی هم داریم ک پسرشون فک کنم دوسال بزرگتره از من اینا ی نسبت فامیلی دور دارن ولی نمیدونم چی خیلی دور♥️
  .
  .
  .
  خب اول خواب دیدم ک جای همسایه های خودمون همسایه روب رو ایمون همونی ک دوسش دارم بود و خونه سر خیابونمون خونه دوست خانوادگیمون
  من توی خواب میخواستم برم پیش نرگس(دختر دوست خانوادگی)بعد رفتم خونشون پدرشون گفتن ک بشینم توی اتاق تا نرگس ک دخترخالش پیشش

  بیاد پیشم توی اتاقی ک بودم مبل بود من تکیه داده بودم ب پایین مبل و داشتم با عشقم چت میکردم پسرشون اومد نشست روی مبل منم گردنم درد میکرد هم میترسیدم چتارو خونده باشه هول شدم سرمو گذاشتم رو پاش گفتم اشکال نداره سر من اینجا باشه اونم گف ن چ اشکالی و شروع کردیم ب بوسیدن هم من از ترسم بو واقعا بعد خاس بره سر کاردوسش نداشتم ولی نگران بودم ب خاطر کارم
  .
  بیدار شدم باز خوابیدم
  .
  ادامه همون خوابه بود ک خواب دیدم نامزدیم با همدیگه ولی دوسش ندارم اون انقدر عاشقونه برخورد میکرد باهام دلم نمیومد بهش بگم نمیخوامت اومده بود در خونه ک بریم تاب بخوریم ی دفعه نگاه کردم ب عشقم ک با ی غم خیلی زیاد داش نگام میکرد بعد بهش پیام دادم گفتم هنوزم دوسم داری گف اره بیشتر از قبل فک کردی ازت دست میکشم؟

  و این حرفا من تو خوابم خیلی عاشقش بودم و اون پسرو دوس نداشتم بعد رفتیم خونه پسره ک تو خواب تو خونشون چندتا از فامیلاش و چهارتا از خاله ها مامانم و مامانم بودن ک سه تا از خاله ها مامانم لباس بچگونه پوشیده بودن چون راضی نبودن من ازدواج کنم باهاش منم ته دلم خوشحال بود ولی میدونستم دیگه دیره.

  بعد رفتیم بیرون گف کجا بریم گفتم بریم پارک(قصدمم فقط این بود ک عشقمو ببینم و ندیدم)بعد اونجا چندتا از دختر عموهامو دیدم دویدم سمتشون (رو کسی ک دوسش دارم یا دوسم داره خیلی حسودم ولی وقتی دختر عموی من ک چندسال کوچیک ترع ازم دست اونو منو میگرف اصن برام اهمیت نداش فقط دلم میسوخ براش)تامن پیش بچه ها بودم اون رف خواهرشو برسونه(اصن خواهری ک من تو خواب دیدم خواهر واقعیش نبود اصن کلا نیس)بعد تو راه همش چیز عاشقونه مینوشت و با اینکه نامزد بودیم عکسای عروسی و حنابندون و عقدو اینارو میفرستاد ک خودمون نبودی ولی انگار مال خودمون بود،

  بعد به خودم گفتم اگه بگه نمیخوامت میزنمش ب هم بهش گفتم دوسم داری گف اره خیلی گفتم حتی اگه کس دیگه ایرو دوست داشته باشم بازم گف اره خیلی تو پیام گفاینو بگم خوابایی ک میبینم خیلی قاطین خوب ولی تو خواب من واقعا عشق خودمو دوست داشتم دلم برا این پسره میسوخ ک دوسم داش و ب زور نامزد کرده بودیم یعنی زوری زوری ن ولی دلم باهاش نبود فقط چون بوسش کرده بودم
  خیلی میترسم لطفا زود تعبیر شه البته اگه داره♥️

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما میتواند به این شکل معنی شود که شما از شریک عاطفیتان مسئله ای را پنهان میکنید و ترس و هراس این را دارید که بر ایشان اشکار نشود و اینکه اگر موضوع مهمی است باید بر ایشان اشکار کنید که تا زودتر حل شود و اینکه خواب شما یک حالت روانی را از شما بازگو میکند که شما فعلا نتوانستید بین حس عشق و دوست داشتن تعلی ایجاد کنید و هر کادام را جداگانه برای خود و احساساتتان شرح دهید و روحتان دچار سردرگمی است که تعادلی بیابد .
   سربلند و پیروز باشید .

 48. سمانه

  اگر يك پسر در خواب ببيند يكي از دوستانش كه دختر است(دوس دختر نه فقط دوست)عروس شده و او در عروسي با دوستانش دعوت شده و همه خيلي خوشحال هستن تعبيرش چيست.هم براي ان دختر كه عروس شده و هم براي پسري كه خواب را ديده

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب میتواند از علاقه ان پسر نقل کرده باشد و ناخوداگاه ان شخص احساسات او را به تصویر کشیده است و اینکه اگر تعبیر کنیم نمیتواند برای دختر خواب خوبی باشد و نشان از ناراحتی و خبر بد است که قابل رفع است .
   این خواب نیاز به صدقه دارد .
   سربلند و پیروز باشید .

 49. نیلوفر

  درود و تشکر از وقتی که میذارید.
  من دیشب با فکر خیلی ناراحت رفتم خوابیدم. خواب دیدم تو یه خونه بزرگ با دخترخالم و برادرم و پسر خالم و تقریبا همه فامیل مادریم هستیم. بعد یهو دیدم عروسی همون خالمه که با دخترش بودیم،یعنی عروسی مامان و باباش،تعجب کردم. مجلس زنونه شد و داماد رو ندیدیم ولی میدونستم داماد همون شوهر خالمه.
  اومدیم برقصیم همگی، یکم رقصیدیم بعد خالم یهو دامن لباس عروس بلندش گیر کرد و سریع دست از رقصیدن برداشتیم. ولی یه صدای اهنگ خیلی اذیت کننده میومد که با همون دخترخالم هی میخواستیم قطعش کنیم هی نمیشد که آخر دیدم صدای زنگ گوشیم بود که بابام اومد بیدارم کرد. ساعت 8:30صبح بیدار شدم ولی نمیدونم چه ساعتی اون خواب رو دیدم.
  در ضمن،کمی تو فکر عروسی دختر عموم هم هستیم که قرار بود عید باشه ولی کنسل شد.
  امروز 17م ماه رمضونه
  بسیار ممنون از شما

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما احتمالا از همان افکار شما سرچشمه گرفته است . که دو مسئله در پیش است که بهانه برای ناخوداگاهتان تراشیده است یکی فکر مشغول و ناراحت و دیگری مراسم عروسی است و خواب شما تعبیر بر خوبی ندارد و که نشان از خبر ناراحت کننده ای است که میتواند برای خانواده خاله شما باشد که بسیار زود هم رفع شود و خالتان ان مشکل را به راحتی حل خواهد کرد .برای ارامشتان صدقه بدهید که رفع بلا باشد انشالله .
   سربلند و پیروز باشید .

 50. Qaiem yasini

  من خواب دیدم که عروسی من و پسر کاکا ام است هر دوی مان یکجا عروسی میکنیم همان شب نکاح است که در خواب دیدم که همرای یک زن زیبا عروسی میکنم ولی من نامش را نمیدانم ولی خودش را دیدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب خوب نیست و حتما باید صدقه بدهید که انشالله خداوند برای شما خیر کند.
   سربلند و پیروز باشید

 51. محمد گ

  سلام من خواب دیدم که با دختر عمویم ازدواج میکنم هم من متاهل هستم هم اون ولی سالها پیش دختر عمویم مرا دوست داشت ولی هیچ وقت نه با هم رابطه داشتیم نه ازدواج کردیم دختر عمویم علاقه خودش رو به یکی از اقوام گفته بود اون هم به من گفت که گفته تا هر وقت که باشه منتظر من میماند ولی من بخاطر دعوای فامیلی اصلا به ازدواج با او فکر هم نمیکردم من ازدواج موفقی نداشتم ولی بخاطر بچه هام دارم ادامه میدم ولی از دختر عموم اصلا خبر ندارم . ی جورایی عذاب وجدان گرفتم بعد از دیدن این خواب حتی به این فکر میکنم که این همه سال من دارم تقاس پس میدم لطفا تعبیرش را بهم بگید ممنون میشم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما تعبیر خاسی نمیتواند داشته باشد جز اینکه این خواب از فکر و عذاب وجدان بی موردی که خودتان برای خودتان ساخته اید نشات گرفته است که اگر شما ازدواج موفقی هم نداشته اید به دلیل انتخاب خود شما بوده است و نه هیچ چیز دیگر پس در این مورد خودتان را سرزنش نفرماید که تا روانتان ارام باشد و در این مورد از مشکل زندگی زناشویتان با روانپزشک صحبت کنید تا گره ای از این گرفتاری برای شما باز شود .
   سربلند و پیروز باشید .

 52. ناشناس

  سلام
  من خواب دیدم که داریم برای مراسم عروسی من حاضر میشیم داماد هم همسرم هستن و قرار بود 16 ماه تالار مراسم بگیریم
  تعبیرش چی میتونه باشه
  آیا بازم تعبیر بدی داره

  • یاسین صداقت

   با سلام
   نه به هیچ وجه و این خواب تعبیری دارد که در وهله ی اول اشاره ای به حب شما دارد و در وهله ی دوم نشان از اتفاقی در اینده دارد که ممکن است فرزندی باشد و اعداد در خواب نشانه های بخصوصی هستند و به ندرت اشاره ی دقیق به زمان مشخص دارند.
   سربلند و پیروز باشید

 53. مریم

  سلام
  چندین بار خواب دیدم که برادر شوهرم با خانمش که تازه ازدواج کردن مراسم عروسیشونه که یه بار عروس لباس سیاه به تن کرده بود و حالت عزا بود و یک بار دیگه هم دیدم که مراسم عروسی بود ولی عزابود چه معنی می‌تونه داشته باشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب خیر نیست زیرا لباس سیاه بر تن عروس نشان از گرفتاری ایشان به غم است و در صورت امکان به ایشان بگویید که صدقه بدهند.
   سربلند و پیروز باشید

 54. یاسین

  سلام.تو خواب دیدم یکی از رفیقام که تو کما هستش در حال عروسی کردن هست.یعنی عنوز عروسی نکرده بود فقط با خانواده عروس حرف زده بودن و قرار شد چند وقت دیگه عقد کنن.تعبیر این چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام تعبیر خواب شما میتواند بر این باشد که وضعیت حالشان رو به بهبود قرار بگیرد و پیشرفتی در این زمینه برایشان حاصل شود انشالله
   برای سلامتیشان صدقه بدهید .
   سربلند و پیروز باشید .

 55. Zahra

  سلام توخواب شنیدم میگن دوستم ازدواج کرده منم خواستم برم بهش هشداربدم دیدم تو ی خونه ی دیگ من با مثلا شوهرم نشستیم و فقط وفقط مادرم و خونواده ی دوماد هستن سرسفره مشغول غذا خوردن بودیم لدفا تعبیرش چی میشه؟؟

  • یاسین صداقت

   باسلام
   تعبیر دیدن خواب عروسی مرد بسیار بد است اما برای زن اینگونه نیست و خیر است. و برای شما هم بسیار خیر است که در تعابیر برای زنان امده است که اگر زنی در خواب ببیند که مراسم خود را ندید و در خانه ی همسر است در معیشت او فراخی خواهد ایجاد شد.
   سربلند و پیروز باشید

 56. بهزاد

  سلام من خواب دیدم رفتم مراسم جشن و شادی که بیشتر به عروسی می خورد.عروسی خودم.ولی نه خودم رو دیدم در لباس دامادی و نه عروس رو دیدم…فقط مهمان ها رو دیدم که مشغول خوردن شام بودند…تعبیرش چیه؟؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام. به گفته معبران خواب دیدن مراسم عروسی خود شخص نیکو نیست و صدقه بدهید که انشالله بلا از شما دور باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 57. سلام من در خوابم یدم که عروس شده بودم و خیلی خوشحال بودم از اینکه عروس شده بودم اما نمدونستم داماد کیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خوابی خیر نیست و باید تلاش کنید که بسیار اگاه باشید و خداوند را فراموش نکنید.
   صدقه بدهید
   سربلند وپیروز باشید

 58. مريم غلامي

  من خواب ديدم كه يه جايي بايد برم و وقتي وارد شدم ديدم عروسي فاميل هستش كه ما دعوت نبوديم من هم چون به ما نگفته بودن خيلي ناراحت بودم و همش سعي به برگشتن داشتم ،حتي اونجا چيزي هم نخوردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانگونه که در متن نیز خوانده اید عروسی بلا است و هرکس که در خواب ببیند که عروس شده است و یا شخصی را که نمیشناسد به عنوان عروس به خانه اورده است دچار بلا خواهد شد.
   اما اینکه شما در خواب دیده اید که برای عروسی دعوت نشده اید نیکو است و به این معناست که بلایی در پیش است که از ان گزندی به شما نخواهد رسید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید