تعبیر خواب انار

دیدن انار در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن انار در خواب چیست؟

تعبیر دیدن انار در خواب

انارها نشان دهنده روابط جنسی ، قدرت ، ثروت و جذابیت هستند.

علاوه بر این مشاهده آنها در خواب می تواند نشان دهنده زیبایی و ثروت باشد.

اما دیدن آنها در خواب همیشه هم خوب نیست. انار همان میوه ای بود که الهه پرسفون هنگام فریب خوردن در اعماق هادس خورد و این میوه همان چیزی است که او را برای نیمی از سال یعنی همان زمانی که دنیا در تاریکی زمستان فرو می رود در آنجا نگه می دارد.

اگر چه دیدن میوه انار در خواب می تواند نشانه خوبی باشد ، غالباً این میوه چیزی فراتر از درک یا تمایل بیش از حد شما را نشان می دهد و به همین دلیل می تواند نشانه ای از افراط یا بدگمانی باشد.


دیدن میوه انار در خواب ممکن است به صورت یکی از موارد زیر باشد:

 • درخت انار را وقتی که تازه شکوفه داده و یا میوه های ان تازه رشد کرده اند ببینید
 • دانه های انار را بخورید.
 • یک چای یا دم نوش از انار تهیه کنید.
 • توسط یک انار رنگی شوید
 • انار را به کسی داده یا ان را هدیه بگیرید.
 • یک انار را با کس دیگری سهیم شده و بخورید

یا اینکه…

 • شما در حال خوردن یک انار تازه باشید
 • یا یک درخت انار کاشته باشید.

معنی دقیق خواب انار چیست؟

خوردن انار (دانه های ان) در خواب نشان دهنده جذابیت است.

این جذابیت می تواند یک جذابیت جنسی یا وارد شدن به یک رابطه عاشقانه ، و یا حتی کسب ثروت یا قدرت باشد.

خوردن دانه های انار نیز می تواند همین تعبیر را داشته باشد. تعبیر دیگر ان می تواند آغاز یا پایان چیزی در زندگی شما باشد.

اگر در خواب گرسنه هستید و تنها دانه های انار برای خوردن در دسترستان قرار دارند ، تعبیر ان می تواند به قدرت رسیدن در الباقی زندگی تان باشد.

این رویاها برابر با میل به زندگی یا داشتن یک زندگی شهوت امیز خواهند بود. گاهی اوقات این امر می تواند خوب باشد و به عنوان یک ویژگی مثبت در نظر گرفته شود. با این حال ، اغلب اوقات می تواند شما را از خود واقعیتان دور کند یا باعث شود که کنترل خود را از دست دهید.

خوردن یک عدد انار یک کار معمولی نیست ، زیرا معمولاً فقط دانه هایی که در درون ان هستند خورده می شوند.

وقتی پوست و گوشت انار را می جوید ، باید در دنیای بیداری خیلی مراقب خودتان باشید چرا که پوست انار گاهی اوقات نشان دهنده اتفاقی در دنیای خارجی است.

این اتفاق می تواند به خانه یا ثروت مادی شما در جهان واقعی مربوط باشد. به دلیل ضخامت پوست این میوه تعبیر چنین خوابی می تواند نشان دهنده ان باشد که هم اکنون باید از خانه و پول خود محافظت کنید.


کاشت درخت انار در خواب نشانه ی مثبتی است که به شما نشان می دهد به زودی ثروت زیادی به دستتان خواهد رسید. چنین خوابی به شما نشان می دهد که در حال تصمیم گیری های مالی مثبتی هستید که به نتایج بسیار خوبی ختم خواهند شد.

تعبیر دیگر چنین خوابی می تواند این باشد که احتمالاً حالا زمان مناسبی برای سرمایه گذاری در کار یا بر روی خانه است. بنابراین شما باید همین الان منابع خود را سبک و سنگین کنید و برای آینده آماده شوید.

چیدن انار رسیده یا پخت غذا با انار نیز معانی مشابهی دارند.

همچنین بخوانید: خاصیتهای انار

تعبیر خواب «انار» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «انار» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

6 دیدگاه

 1. سلام من خواب دیدم که از باغ همسایمون که سید هست یه دونه انار دونه قرمز چیدم و خوردم.انارش اندازه ی یه توپ فوتبال بزرگ بود و ترک داشت و وقتی چیدمش نصف شد و نصفش روی درخت موند منم همون نصفه ای ک توی دستم موند رو خوردم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر این خواب برای شما امده است که خیر است اما باید بدانید که به این معنا هم می تواند باشد که الان زمان مناسبی برای چیزی است که خودتان انتظارش را می کشیده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. باسلامـ
  خواب دیدم که با مامانم تو یه باغ انار که از اشناها بود هستیم اونجا همه انارا ترش بود به مامانم گفتم که بیا انار بچینیم بخوریم گفت که نه اینا ترشن من یه درخت انار دیدم که فقط یه دونه داشت اونو چیدم خیلی شیرین بود نصفش دادم به مامانم باقیشم خوردم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر این خواب برای شما می توان گفت که می تواند به این معنا باشدکه شما در اینده با موقعیتی روبرو خواهید شد که در آن برای شما انتخابی شکل می گیرد که ممکن است دیگران شما را از آن منع کنند اما سعادت شما در گروی آن باشد و از این رو سعی بر آن کنید که با در نظر گرفتن احتیاط به دیگران این موضوع را اثبات کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. من ساعت ۱۲ ظهر در این حدود خواب دیدم بیدار شدم دوباره خوابیدم که این خواب رو دیدم یک خواب هم قبل این خواب دیدم با یکی از دوستان خانوادگی رفتم یه جای که که آب انار بود و خواستن نزدیک ۱۰۰ کیلو بخرند بد من چند دونه انار خوردم نمیدونم خودم بودم یا مادرم مزش رو نمیدونم که شیرین بود یا ترش

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   معبران در تعبیر این خواب گفته اند که خیر است و بدانید که این برای شما هم صادق است و به این معنا میتواند باشد که شما به واسطه ی نزدیکی به شخصی که جز اطرافیانتان هست به قدرت و مالی دست خواهید یافت و باید به حدود خود راضی باشید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید