مجله آلامتو

تعبیر خواب انار

(3 رای, امتیاز میانگین: 1٫33 از 5)

تعبیر دیدن انار در خواب چیست؟

تعبیر دیدن انار در خواب
معانی رویای پنهان را کشف کنید

انارها نشان دهنده روابط جنسی ، قدرت ، ثروت و جذابیت هستند.

علاوه بر این مشاهده آنها در خواب می تواند نشان دهنده زیبایی و ثروت باشد.

اما دیدن آنها در خواب همیشه  هم خوب نیست. انار همان میوه ای بود که الهه پرسفون هنگام فریب خوردن در اعماق هادس خورد و این میوه همان چیزی است که او را برای نیمی از سال یعنی همان زمانی که دنیا در تاریکی زمستان فرو می رود در آنجا نگه می دارد.

اگر چه دیدن میوه انار در خواب می تواند نشانه خوبی باشد ، غالباً این میوه چیزی فراتر از درک یا تمایل بیش از حد شما را نشان می دهد و به همین دلیل می تواند نشانه ای از افراط یا بدگمانی باشد.

دیدن این میوه در خواب ممکن است  به صورت یکی از موارد زیر باشد

  • درخت انار را وقتی که تازه شکوفه داده و یا میوه های ان تازه رشد کرده اند ببینید
  • دانه های انار را بخورید.
  • یک چای یا دم نوش از انار تهیه کنید.
  • توسط یک انار رنگی شوید
  • انار را به کسی داده یا ان را هدیه بگیرید.
  • یک انار را با کس دیگری سهیم شده و بخورید

یا اینکه…

  • شما در حال خوردن یک انار تازه باشید
  • یا یک درخت انار کاشته باشید.

معنی دقیق خواب انار چیست؟

خوردن انار (دانه های ان) در خواب نشان دهنده جذابیت است.

این جذابیت می تواند یک جذابیت جنسی یا وارد شدن به یک  رابطه عاشقانه ، و یا حتی کسب ثروت یا قدرت باشد. خوردن دانه های انار نیز می تواند همین تعبیر را داشته باشد. تعبیر دیگر ان می تواند آغاز یا پایان چیزی در زندگی شما باشد . اگر در خواب گرسنه هستید و تنها دانه های انار برای خوردن در دسترستان قرار دارند ، تعبیر ان می تواند به قدرت رسیدن در الباقی زندگی تان باشد.

این رویاها برابر با میل به زندگی یا داشتن یک زندگی شهوت امیز خواهند بود. گاهی اوقات این امر می تواند خوب باشد و به عنوان یک ویژگی مثبت در نظر گرفته شود. با این حال ، اغلب اوقات می تواند شما را از خود واقعیتان دور کند یا باعث شود که کنترل خود را از دست دهید.

خوردن یک عدد انار یک کار معمولی نیست ، زیرا معمولاً فقط دانه هایی که در درون ان هستند خورده می شوند.

وقتی پوست و گوشت انار را می جوید ، باید در دنیای بیداری خیلی مراقب خودتان باشید چرا که پوست انار گاهی اوقات نشان دهنده اتفاقی در دنیای خارجی است.

این اتفاق می تواند به خانه یا ثروت مادی شما در جهان واقعی مربوط باشد. به دلیل ضخامت پوست این میوه تعبیر چنین خوابی می تواند نشان دهنده ان باشد که هم اکنون باید از خانه و پول خود محافظت کنید.

کاشت درخت انار در خواب نشانه ی مثبتی است که به شما نشان می دهد به زودی ثروت زیادی به دستتان خواهد رسید. چنین خوابی به شما نشان می دهد که در حال تصمیم گیری های مالی مثبتی هستید که به نتایج بسیار خوبی ختم خواهند شد.

تعبیر دیگر چنین خوابی می تواند این باشد که احتمالاً حالا زمان مناسبی برای سرمایه گذاری در کار یا بر روی خانه است. بنابراین شما باید همین الان منابع خود را سبک و سنگین کنید و برای آینده آماده شوید. چیدن انار رسیده یا پخت غذا با انار نیز معانی مشابهی دارند.

تعبیر خواب «انار» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «انار» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

نظر خود را بیان کنید