تعبیر خواب شال (روسری)

دیدن شال (روسری) در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن شال (روسری) در خواب چیست؟

دیدن شال و روسری در خواب چه تعبیری دارد

تعبیر دیدن روسری در خواب

 1. دیدن روسری گرانبها در خواب، نشانة آن است که در آینده مشهور و موفق می شوید.
 2. دیدن روسری کهنه و بی بها در خواب، علامت آن است که ناچار ثروت خود را با دیگران می دهید.

تعبیر خواب شال

شال روی قاعده و به روال معمول باید پشمین باشد.

یعنی شال منسوجی است مستطیل شکل که از پشم رنگ کرده و در یک رنگ می بافند و این شال را از طرف طول تا می زنند و به گردن یا به کمر می بندند و گاه نیز در گذشته ها از شال همراه خویش به عوض سجاده استفاده می کردند و زیر پای می گستردند اما اتفاق می افتاد که شال را از نخ کلفت تابیده می بافند یا نخ و پشم را با هم به کار می گرفتند.

این توضیحات از آن نظر ضروری است که بین پشم و نخ در شال تفاوت تعبیر هست.


تعبیر خواب شال پشمی و نخی

در خواب های ما شال اگر پشمی باشد مال و نعمت است. پشمی که در آن رفته منفعت است، روزی است و فراخی معیشت می باشد ولی اگر نخی باشد اندوه و محن است.

اگر زنی در خواب ببیند که شال پشمی دارد می تواند به موقعیت خویش نزد شوهر و در محیط خانواده مطمئن باشد و چنانچه مردی ببیند شال پشمی دارد و آن شال را به کمر خویش بسته در زندگی حرفه ای و شغلی قوام و استحکام خواهد یافت و اگر به گردن بسته باشد به تبعیت از دیگری کاری انجام می دهد.

اگر به گردن گره زده باشد و دستک های شال دیده نشود آبرو و شرف او فزونی می یابد و اگر دستک های آن آویخته باشد از شخص دیگر تبعیت می کند. به هر حال اگر این شال پشمی باشد در نتیجه سود بخش است و اگر نخی باشد ملال انگیز.

شال سوخته و کثیف و پاره برای زن خبر از بیماری و کسادی کار و شغل شوی او می دهد و برای مرد از رنجوری و شکست.

شال بیدزده فساد است و تباهی و چنانچه زنی شال بید زده ببیند باید مراقب موقعیت خویش در خانواده باشد و اگر مرد ببیند از نظر شغلی مورد تهدید قرار می گیرد و در کار او فساد می کنند.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب چادر

☺ تعبیر خواب «شال (روسری)» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «شال (روسری)» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

17 دیدگاه

 1. نگار

  سلام…
  مادرم خواب دید است که با من و خواهر کوچکم به منزل یکی از اقوام دور رفته ایم (که به تازگی دخترش بر سر یکسری مساعل خودرا آتش زد و فوت شد) بعدش در کنار هم به طور مهمانی رفتن نشسته ایم و مادر آن دختری که خودش را اتش زد یک شال سفید به من هدیه داد و گفت این مال دخترمه بیا میدمش به تو من هم قبول نکردم میگفتم میترسم چونکه مال دخترشه که مرده مادرم بهش گفت که نگهش دار بعدن بهش بده در همین حین مادر بزرگم (مادر پدرم)نزد مادرم میاد تا از او خداحافظی کند بعدش مادرم از اون میپرسه که کجا میری میگه حالا میرم یه جایی مادرم میگه میخوای بری مشهد؟میگه حالا یه جایی میرم بعدش که رفت در همین حین ان دختری که که فوت شده بود با 2تا از دوستش میاد کنار ما و گفت و گو میکنه و لباسی سفید به تن داره و خیلی شاده و همش میخنده و یکی میاد میگه دعوا دعوا شده که من حین شنیدن این حرف دویدم و خوردم زمین و مادرم متوجه میشه که حیاط اون خونه کمی دراز تر شده و یک دیوار در وسط اون درست کردن و حیاط رو2قسمت کردن بعدش منو مادر و خواهرم به خونه برمیگردیم
  میشه بگید تعبیرش چیه؟؟
  خیلی ممنون از سایت خوبتون

  • یاسین صداقت

   با سلام تعبیر خواب شما آلمان های جدا از هم دارد که باید خدمت شما عرض کنم کادو نگرفتن در خواب خوب نیس هر چه باشد و گرفتن نشان بر خیر است و آن دختر حال خوبی داشته ن‌ان بر احوالات او در آن دنیا است و نشان از جایگاه خوب او می‌تواند باشد.
   و تعبیر مادر بزرگتان هم نشان بر خبر خوشی است که به مادرتان خواهد رسید.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. سهرابی

  خوبه اما منم خواب دیدم روسری سفیدو با نقش مشکی که روی یک ملاقه روغن داغ کن گذاشتم بدون اینکه اتشم ببینم یا بگیره ذوب شد تعبیرش چیه من سیزده سالمه ودختر هستم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که ان چنان برای شما خیر نیست و نشان از ان دارد که ممکن است به واسطه ی خودتان دچار مشکلی شوید که ناگهانی اتفاق بیفتد و از این رو باید بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. ترانه

  سلام من خواب دیدم درجایی باخواهرم بودبم شب بود وقتی خاستم از آنجا بیرون بیایم فکرمیکردم روسری به سردارم همین که از درخارج شدم احساس کردم سرم باز است و فهمیدم روسری داخل از سرم افتاده و جامانده سریع به داخل برگشتم ودنبال روسری گشتم روسری خودم را پیدا نکردم ولی سرم پوشیده شده بود دوباره که خاستم خارج شوم دیدم راه پله ای که از آن داخل شده بودم حالا کمی ریزش کرده و فاصله بین دوپله به نظرم خیلی زیاد می‌آمد ومیترسیدم از آنجا عبور کنمخواهرم با یک نفر دیگر آن سوی پله درگیربودن که در پایان آقایی آمد لامپ راه پله را روشن کرد و به آن دیگری گفت آفرین خوب بود منظورش این بود که این یک نمایش بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شال نشان خیر و منفعت است و اینکه آن را گم کرده اید نشان بر خوبی ندارد و احتمالا ضرری را متحمل خواهید شد و اینکه سرتان پوشیده شده است نشان بر این است که شما مردم حرفی را بر شما نخواهند زد و مورد تهمت قرار نخواهید گرفت.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. علی اسدی

  سلام
  مادر خانمم خواب دید که پدر مرحومش هدیه هایی برایش آورده از جمله شال و لباس بچه گانه که او شال مخمل نو و سیاه را از او گرفت و بدون اینکه بپوشش یا اینکه از نایلون در بیاورد ویا دست بهش بزنه از خواب بیدار شد
  میشه تعبیر این خواب را بفرمایید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب گرفتن چیزی از مرده امده است که بسیار خیر است و نشان از موقعیتی و خیری دارد که در اینده در انتظار شماست واین خواب هم برای ایشان به همین صورت خواهد بود و باید از بابت ان خوشحال باشید که تعبیری بسیار خیر دارد.
   سربلند و پیروز باشید

 5. زهرا

  سلام.وقت خوش..
  دختری مجرد هستم..
  خواب دیدم توی مجلسی که یه میز طولانی کنار هم چیده بودند…و صندلیهای کنار هم….کلی دختر جوون نشسته بودند…دور میز
  بعد دو تا خانم سید….یکیشون غریبه بود و اون یکی یکی از اقواممون بود که ایشون با توجه به اینکه سنشون زیاده(۵۰) ولی متاسفانه هنوز مجرد هستند…
  با هم وارد مجلس شدند…بعد تمام دختر ها رو اون خانم سید غریبه که چادر مشکی هم سرش بود…یکی یکی برانداز کرد…
  همه رفتند و فقط موندیم من و دختری که کنار من نشسته بود….اون دختر چشای رنگی داشت و زیبا بود….
  بعد اون خانم سید دختر کناری من رو صورتشو گرفت توی دستش و اون رو بررسی کرد و نگاهش کرد…مثل توی فیلمها که میخوان برده بخرن….
  بعد هم به من فقط نگاه کرد….
  بعد خانم سید به اون خانم فامیلمون که اون هم سید بود گفت من اینو انتخاب(یعنی من رو انتخاب کرد)….بعد یه روسری مشکی با حاشیه سبز اوردن دادن به من…
  میشه لطفا تعبیرشو بگید..ممنون میشم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما حاجتی بر دل دارید که انشالله مورد اجابت قرار خواهد گرفت و روسری در خواب نشان بر نجابت و ابرو است که بر شما محفوظ خواهید ماند از زبان بد مردم .
   سربلند و پیروز باشید .

 6. زهرا

  سلام خسته نباشید. خواب میدیدم که خواهرم با مامانم اومدن خونه ما دیدم که خواهرم یه دستبند و دو تا النگوی طلا خریده و یدونه هم کفش که روکش طلا داشت و به من نشون میداد بعد به من گفت مامانم برا خواهر کوچیکم که جاریم هم میشه دو تا روسری خریده بعد من ناراحت شدم که چرا برای من نخریده و خواهر کوچیکم روسریارو آورد و

  به من گفت یکی رو وردار اون هی اصرار می‌کرد من قبول نمیکردم، میگفتم نه چرا برای خود من نخریده. و دیدم که دو تا روسری شده سه تا دو تا شبیه هم و یکی از اونها گرونتر. لطفا بگید تعبیرش چی میشه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   برای تعبیر این خواب خدمت شما باید عرض کنم که در قسمت اول خواب اینکه ایشان را با کفشی از طلا دیده اید به این تعبیر میتواند باشد که ایشان اگر مجرد است شخصی بسیار نیکو برای ایشان گام خواهد گذاشت و اگر متاهل است همسر اییشان بسیار تغییری بر پایه ی خیر خواهد کرد و دست بند و النگو هم برای زن در خواب نشان از سعادت است.
   اما در قسمت دوم خواب در تعابیر امده است که به معنایی دیگر میتواند باشد و ان این است که در درون شما احتمالا حسادتی به ایشان وجود دارد و این خود دلیل دیدن این خواب بوده است و از طرفی هم برای شما نشانی از ان میتواند باشد که این امر بسیار غیر معقول است و اگر خیری به ایشان برسد به ما تعقب ان برای شما هم خواهد بود و این که بنده عرض کردم در درون ناخوداگاه شما به این معنا نیست که شما از ان اگاهی کامل دارید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. رها

  سلام خسته نباشید.
  من اکثرا خواب قبولی در استخدام رو میبینم آیا تعبیرش این می تونه باشه که روزی قبول بشم. (البته سابق خواب می دیدم یا برا امتحان آماده نیستم یا قبول نشدم که قبول هم نمی شدم اما جدیدا خواب قبولی در استخدام رو میبینم.)
  ممنون از سایت خوبتون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما از افکار شماست بدون شک که علته ان ترس است که قبلا ان را تجربه کرده اید و اینکه تلقین و تلاش میتواند به شما در امر قبول شدنتان کمک کند که خواب شما نتعبیرش خیر است و قبول شدن نشان بر پیروزی دارد .
   سربلند و پیروز باشید .

 8. رها

  سلام خسته نباشید
  دیشب خواب دیدم خونمون مهمون اومده و خالم داره پذیرایی می کنه همین که رسید به من، دید بشقاب ندارم، رفت یه بشقاب اورد که همون موقع برادرم که با هم روی مبل دونفره نشسته بودیم دو تا کاغذ شیرینی رولت خودش رو که خورده بود رو توی بشقاب من گذاشت گفتم چرا بشقاب منو کثیف کردی گفت بشقاب من کثیفه نخواستم دستم بهش بخوره.

  همون لحظه خالم با ظرفی اومد اولش فکر کردم آش هست اما نزدیک که شد دیدم یه چیز سفیدی مثل سوپ خامه ای هست. که پاشدم گفتم خاله تو چرا پذیرایی می کنی؟ رفتم آشپزخونه. با خودم گفتم مرد غریبه نیست که فقط پسر خالم(دوست پسرم) هست چرا روسری سر کردم همین که باز کردم دیدم شوهر دختر خالم نشسته و نگاه میکنه سریع روسری رو سر کردم.

  تو اینه رو نگاه کردم دیدم یقه لباسم شلخته هست یعنی دوتا بلوز رو هم پوشیده بودم و بد دیده میشد که همین موقع بیدار شدم .ممنون از سایت خوبتون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبر خواب شما نشان از این دارد که شما شما در جمعی شرکت خواهید کرد که رفتارتان بسیار حائز اهمیت است برای افراد ان جلسه و اینکه باید به یک سری مسائل مذهبی اهمیت بیشتری بدهید که در امور شغلی و یا کاری برای شما تاثیر گذار است و اینکه شلختگی در خواب نشان از افکار پریشانی دارد که همراه شما است که باید روانتان را ارام کنید و به مسائل که به شخص خودتان است چه روحی و چه ظاهری بیشتر برسید و رسیدگی بیشتری انجام دهید .
   سربلند و پیروز باشید .

 9. azad

  دوستي خواب ديده كه پدر مرحومم براي خواهرم كه مجرد است يك چمدان روسري با رنگهاي شاد از مكه آورده كه خواهرم همه ي انها را به سر گذاشته . پدرم در طول حياتش مكه نرفته بود

نظر خود را بیان کنید