تعبیر خواب چادر سفید

دیدن چادر سفید در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن چادر سفید در خواب چیست؟

تعبیر خواب چادر سفید

طبق نظر معبران مختلف تعبیر خواب چادر سفید معانی خوبی به همراه دارد. در ادامه به برخی از تعابیر خواب چادر سفید اشاره می‌کنیم.

تعبیر خواب چادر سفید

همانطور که گفته شد تعبیر خواب چادر سفید به موارد مختلفی معنا شده است. اما به طور کلی تعبیر خواب چادر سفید مثبت تلقی شده و بیانگر این است که خواب بیننده این فرصت را پیدا می کند که زندگی خود را تغییر دهد و از اشتباهات گذشته دست کشیده و به این ترتیب فرد وارد کارهای بسیار سودآور و خوبی می شود.

 • این خواب همچنین بیانگر این است که فرد از هر کاری که انجام می دهد نتایج خوبی خواهد گرفت و زندگی منظمی خواهد داشت.
 • بر طبق نظر برخی از تعبیر کنندگان، دیدن چادر سفید در خواب به رهن خانه بیننده خواب نیز تعبیر می شود.
 • خواب چادر سفید بیانگر این است که بیننده خواب به راحتی و بدون خسته شدن به آرزوها و خواسته‌های خود می رسد.
 • اگر بیننده خواب ببیند که در خواب چادر سفید پوشیده است، بیانگر آن است که حال او بهتر خواهد شد.
 • طبق گفته برخی از معبران، تعبیر دیدن پوشیدن چادر سفید در خواب بیانگر صفات خوبی است که بیننده خواب از آن برخوردار است.
 • پوشیدن چادر سفید در خواب نماد از بین رفتن نگرانی ها و مشکلات است و بیننده خواب از آرامش برخوردار خواهد شد.
 • با این حال دیدن خواب چادر سفید بر سر مرد معانی خوبی ندارد و می‌تواند اشاره به گناهان بزرگ او داشته باشد که از مردم پنهان کرده و اگر آشکار شود مورد لعن سایرین قرار می‌گیرد.

 

تعبیر خواب آنلاین


تعبیر خواب چادر سفید حضرت یوسف

 • در تعبیر خواب چادر سفید حضرت یوسف به بالا رفتن مقام و مرتبه صاحب خواب اشاره شده است.
 • همچنین تعبیر ایشان از چادر سفید به معنای همسر است که زیبایی یا زشتی آن اشاره به خصوصیات همسر دارد. تعبیر چادر سفید در خواب بیانگر حسن و جمال همسر برای زن یا مرد دارد.

تعبیر خواب چادر سفید ابن سیرین

در برخی منابع تعبیر خواب چادر سفید ابن سیرین اینطور آمده است: دیدن چادر سفید و پهن و گشاد که تمام جذابیت های زن را در خواب می پوشاند، بیانگر آن است که صاحب خواب در میان بسیاری از مردم به پاکدامنی مشهور است و کاملاً از شبهه دور است.

در منابع دیگر تعبیر خواب چادر سفید از ابن سیرین به محافظ زن و حفظ ایمان او اشاره دارد. چنانچه کسی در خواب ببیند که چادری به سر کرده و قصد انجام کاری را دارد، باید بداند که آن عمل به خیر و شر آمیخته است، پس انجام آن کراهت دارد.


تعبیر خواب چادر سفید امام صادق

تعبیر خواب چادر سفید امام صادق به سه معنا آمده است:

 • اشاره به مقام و منزلت بیننده خواب دارد.
 • اگر بیننده خواب زن باشد به معنای شوهر و اگر مرد باشد به معنای زن برای اوست.
 • در تعبیر سوم تعبیر خواب چادر به سرپرست خانه اشاره می‌کند که می‌تواند مرد خانه باشد که مسئول گذراندن امور زندگیست.

تعبیر خواب چادر سفید گلدار

در تعبیر خواب چادر سفید گلدار نشان دهنده جاری شدن آرامش در زندگی است. به سر کردن چادر سفید گلدار بیانگر است که بدی‌ها و سیاهی از زندگی شما دور خواهد شد.


تعبیر خواب چادر سفید هدیه گرفتن

شیخ طوسی در تعبیر خواب هدیه گرفتن چادر سفید گفته است که نشان دهنده وارد شدن انسان‌های صادق و درستکار به زندگی فرد است.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب حنا گذاشتن

تعبیر خواب چادر سفید برای دختر مجرد


تعبیر خواب چادر سفید برای دختر مجرد

تعبیر خواب چادر سفید برای دختر مجرد، نشانه آن است که چند مژده به او خواهد رسید. همچنین چادر سفید برای دختران مجرد، بیانگر این است که با مردی خوش قامت و خوش اخلاق وارد رابطه عاطفی خوبی خواهند شد و انشاءالله به زودی به ازدواج ختم می شود.


تعبیر خواب چادر سفید برای زن متاهل

در تعبیر خواب چادر سفید برای زن متاهل اگر زن در خواب ببیند چادری زیبا و پاکیزه بر سر دارد، علامت آن است که خداوند برای او و همه اهل بیتش خیر و سعادت عنایت می کند. دیدن چادر سفید در خواب زن متاهل نیز بیانگر این است که خداوند بدون حساب به شریک زندگی او روزی می‌دهد و به امر خداوند شرایط مادی آنها تغییر می‌کند.


تعبیر خواب چادر سفید خواستگاری

تعبیر خواب چادر سفید خواستگاری اشاره به آمدن خواستگار دارد و اگر دختر مجردی این خواب را ببیند به زودی برای او شوهر مناسبی خواهد آمد. همچنین در مورد فردی که دچار خطا و اشتباه است نشان دهنده وارد شدن افرادی به زندگیست که خیر را به زندگی وارد کرده و وی را از گناه دور می‌کند.


تعبیر خواب چادر سفید برای زن باردار

 • برخی از علمای تعبیر گفته اند که تعبیر خواب چادر سفید برای زن باردار در خواب، بیانگر آن است که انشاءالله روزهای پر از شادی و نشاط را پشت سر خواهد گذاشت.
 • همچنین دیدن چادر سفید در خواب زن حامله بیانگر این است که دوران بارداری او به خوبی می گذرد و هیچ مشکلی از نظر بهداشتی و روانی نخواهد داشت و به خواست خداوند زایمانی آسان و ایمن خواهد بود.

تعبیر خواب چادر سفید عقد

تعبیر خواب چادر سفید عقد برای دختران مجرد به ازدواج زودهنگام معنا می‌شود اما به طور کلی به تغییر و تحول در زندگی اشاره دارد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب دختر دار شدن

سخن آخر

همانطور که در این مطلب مطالعه کردید به تعبیر خواب چادر سفید برای افراد مختلف پرداختیم. در بسیاری از موارد به خصوص برای بانوان دیدن خواب چادر سفید معنای خوبی به دنبال داشته و نشان از بهبود اوضاع دارد. اما در مثال‌هایی مانند به سر کردن چادر توسط مرد به معنای خوبی تعبیر نمی‌شود. امیدواریم این مطلب مورد پسند شما واقع شده باشد.

☺ تعبیر خواب «چادر سفید» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «چادر سفید» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


نظر خود را بیان کنید