تعبیر خواب حنا گذاشتن

دیدن حنا گذاشتن در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن حنا گذاشتن در خواب چیست؟

تعبیر خواب حنا گذاشتن

اگر زنی در خواب ببیند که تمام بدن خود را با حنا رنگ کرده اند، بیانگر این است که با شوهرش رابطه خوبی دارد. اگر بعد از گذاشتن حنا به دستانش، رنگ در خواب اثر نکرد، بیانگر این است که شوهرش به او علاقه نشان نمی دهد. حنا برای یک مرد نشان دهنده ابزار کار او است. همچنین به معنای زینت، پول، رفاه یا فرزندان است. اگر مردی در خواب ببیند که دستان خود را با حنا رنگ کرده اند، بیانگر آن است که همچنان پروردگار خود را ستایش می کند. اگر فقط دست راست را با حنا رنگ کنند ولی در خواب زشت به نظر برسد، ممکن است مرتکب قتل شود. در ادامه این مطلب از آلامتو معنی و تعبیر خواب حنا گذاشتن را بخوانید.


تعبیر خواب حنا گذاشتن روی سر

تغییر و تحول در زندگی عوض شدن رفتار و یا اخلاق تعبیر خواب اصلی برای حنا گذاشتن روی موی سر میباشد. دیدن خواب حنا گذاشتن روی سر نشان می دهد که تغییر و تحولات بسیاری در زندگی شما رخ خواهد داد و همه چیز خوب و نیکو خواهد بود.
ابن سیرین در تعبیر خواب حنا گذاشتن می گوید :حنا در خواب آرامش خیال و آسودگی فکری و راحت جسم است و چنانچه در خواب ببینید حما میمالد نیکو است چرا که خواب شما میگوید به آرامش میرسد و فرصت راحت مییابید.
اگر کسی خواب ببیند که حنا میمالد ولی بعد از شستن آن هیچ رنگی و یا اثری روی موهایش نگذاشته است خواب شما میگوید یا برای خودتان کاری میکنید که نتیجه نمیگیرید یا خدمتی به دیگران میکنید که آنها قدر خدمت شما را نمیدانند و برای کارتان ارج و ارزش قائل نیستند
ابراهیم کرمانی در تعبیر خواب حنا گذاشتن روی سر می گوید: اگر در خواب دیدید که کف دست خود حنا می گذارید معنای خواب شما این است که در راهی که برای کسب معاش است بیمار می شوید.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب زیارت امام رضا و حاجت خواستن از ابن سیرین

تعبیر خواب حنا گذاشتن روی سر 


تعبیر خواب حنا گذاشتن روی دست

در تعبیر خواب حنا گذاشتن روی دست ابن سیرین می گوید : اگر در خواب دیدید که حنا رنگ گرفته است معنی خواب شما این است که وضع و حالتان پنهان می ماند. اگر در خواب دیدید که روی دست و پای خویش حنا می گذارید معنی خواب شما این است که مالی را که قبلا از دست داده بودید را دوباره به دست می آورید. اگر در خواب دیدید که فقط روی پاهای خویش حنا می گذارید معنی خواب شما این است که نزدیکانتان را به راهی خلاف دین دعوت می کنید.
ابراهیم کرمانی در تعبیر خواب حنا گذاشتن روی دست می گوید: اگر در خواب دیدید که روی دست های خود حنا می گذارید معنای خواب شما این است که در کسب و کار خود نیرنگ می کنید. اگر در خواب دیدید که کف دست های شما به حنا چسبیده است معنی خواب شما این است که آسیب می بینید.
به تعبیر امام صادق (ع) : دیدن حنا در خواب چهار معین دارد که در زیر به آنها اشاره می کنیم. معنی اول دیدن حنا در خواب کار بدون نتیجه و بدون سود است. معنی دوم دیدن حنا در خواب آرایش دنیوی است.


تعبیر خواب حنا گذاشتن مرده

اگر کسی خواب ببیند که مرده ای در حال گذاشتن حنا است و فرقی نمیکند چه روی بدن خودش باشد و یا چه روی بدن شما حادثه ای بد اتفاق میافتد و چنانچه آن مرده را بشناسید و اشنا باشد حادثه ای برای شما که بیننده خواب هستید پیش می آید. اگر در خواب ببینید که مرده ای از شما میخواهد که برایش حنا بگذارید کسی در طریق تأمین معاش شما دشمنی میکند و راه را بر شما میبندد. اگر در خواب ببینی که به دست و پای مرده حنا می زنید و فرد مورد نظر از دوستان و یا فامیل شماست خیر است و این رویا نوید بخش آمدن روزهای آیده ال و مورد علاقه ی شماست ایامی که در آن خاطرات بسیار خوش و خرمی خواهید داشت و اما اگر از بیگانگان بود خوب نیست و دلالت بر این دارد که بین خانواده ی شما مشاجره ای سخت صورت بگیرد که منجر به جدایی و یا قهر شود.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب سفید شدن مو دختر مجرد، مرد یا مرده در جوانی

تعبیر خواب حنا گذاشتن مرده 


تعبیر خواب حنا گذاشتن روی صورت

خواب حنا گذاشتن روی صورت نشانه غرور و تکبر است. در انتقال افکار خود با مشکل مواجه هستید. شما در حال ساختن یک سد محافظ یا دیوار احساسی در اطراف خود هستید. این رویا نمادی از مسائل یا نیازهای عاطفی آشکار است. برای سبقت گرفتن از حریفان باید استراتژی مشخصی داشته باشید.

☺ تعبیر خواب «حنا گذاشتن» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «حنا گذاشتن» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


2 دیدگاه

 1. هادی

  تعبیر گذاشتن حنا کف پا،ورنگ نداد،ودونفردیگه به موهای خودزدند،و جوان شدن

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب برای مردان می تواند نشان از ان باشد که در کار خود دچار مشکلی شوند که باید بسیار از این جهت اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید