تعبیر خواب زیارت امام رضا

دیدن زیارت امام رضا در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن زیارت امام رضا در خواب چیست؟

تعبیر خواب زیارت امام رضا

تعبیر خواب زیارت امام رضا

دیدن زیارت امامان و معصومین در خواب می تواند به معنای آرامش و آسودگی برای شما باشد. ممکن است دیدن خواب امامان و معصومین (ع) به این معنا باشد که این امامان از شما راضی هستند و ممکن است این خواب به این دلیل باشد که زیارت این معصومین بر شما واجب شده است و حتی ممکن است ثواب این زیارت برای شما نوشته شده باشد. در ادامه تعبیر خواب زیارت امام رضا را به طور کامل برای شما شرح داده ایم.


تعبیر خواب زیارت امام رضا برای دختر مجرد

همانطور که در فوق گفته شد دیدن خواب معصومین و امامان به این معنا است که این حضرات از شما راضی هستند و ممکن است حتی دیدن خواب این حضرات به این معنا باشد که زیارت معصومین برای شما و ثوابش برای شما نوشته شده است. بنابراین با توجه به این گفته می توان گفت در صورتی که شما در خواب خود زیارت امام رضا (ع ) را مشاهده کرده اید به این معنا است که ایشان از شمارضایت دارند و ثواب زیارت امام رضا ( ع ) برای شما نوشته شده است. اگر دختر مجرد در خواب خود زائری را ببیند که به سمت او می آید به این معنا است که با حمایت تمام به دام فریب خواهد افتاد و همچنین اگر دختر مجرد در خواب ببیند که زائر مردی او را ترک می کند به این معنا است که او ضعف روحی خود رارها می کند و به یک استقلال می رسد که برای او آرامش و ایمنی قلبی را به همراه دارد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب کربلا رفتن پیاده با خانواده یا با مرده چیست؟

تعبیر خواب زیارت امام رضا ابن سیرین

تعبیر خواب زیارت حرم امام رضا (ع) به معنای دیدن فردی عادل و درست است پس خواب شما راست و حقیقت است. همچنین بدانید که  در صورتی که در خواب زیارت امام رضا یا هر معصوم دیگری را ببینید به این معنا است که در ادامه زندگی خود به آرامش خواهید رسید. همچنین ثواب زیارت آن معصوم برای شما نوشته خواهد شد.


تعبیر خواب زیارت امام رضا برای زن باردار

زیارت حضرت امام رضا، نشانه حاجت روا شدن شخص است همچنین نشانه در ایمنی و آسایش قرار گرفتن او است. آرامش و ایمنی در ادامه زندگی برای کسانی که در خواب خود زیارت امام رضا را دیده اند تضمین می شود. اگر کسی در خواب ببیند که به زیارت حضرت امام رضا (ع) رفته و در حال طواف حرم است، زندگی وی با برکت و نعمت همراه خواهد شد.


تعبیر خواب زیارت امام رضا با مرده

دیدن خوابی که شما همراه با شخصی که از دنیا رفته است به زیارت امام رضا (ع ) رفته اید می تواند نشانه این باشد که شما در ادامه زندگی طول عمر  بیشتر و با برکتی خواهید داشت. و همچنین این خواب برای فرذی که از این دنیا رفته است می تواند نشانه این باشد که فرد آمرزیده شده است و در جهان باقی زندگی بهتری خواهد داشت. اما این خواب در صورتی برای فرد از دنیا رفته خوب است که در حین زیارت در حال گریه و ناله نباشد. زیرا دیدن شخص مرده در زیارت امام رضا ( ع ) همراه با گریه و ناله و فریاد های بلند می تواند نشانه خوبی برای فرد مرده نباشد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب عزاداری برای امام حسین و هیئت رفتن در محرم چیست؟

تعبیر خواب زیارت امام رضا


تعبیر خواب دیدن حرم امام رضا از دور

زیارت حرم مطهر امام رضا ( ع ) در خواب می تواند نشانه خوبی برای زندگی حقیقی فرد داشته باشد. برای مثلا فردی که در خواب خود می بیند که در حال زیارت ضریح امام رضا ( ع ) است و حال آن خوب است می تواند نشانه این باشد که فرد در ادامه زندگی خود در آرامش و ایمنی خواد بود. در صورتی که در خواب دیده باشید در حال زیارت امام رضا ( ع ) از دور هستید نیز برای شما تعبیر خوبی دارد و می تواند نشانه ایمنی  و آرامش خاطر شما در ادامه زندگی حقیقی و در بیداری شما باشد. بنابراین این خواب یکی از بهترین رویاهایی است که افراد می توانند هنگام خواب خود ببینند.


تعبیر خواب حاجت خواستن از امام رضا

دز صورتی که فردی در زندگی خود به دنبال حاجت روا شدن باشد و حاجتی در دل خود داشته باشد و در خواب خود ببیند که به زیارت امام رضا (ع) رفته است می تواند سبب شود که وی درد زندگی حقیق خود حاجت روا خواهد شد. بنابراین دیدن خواب زیارت امام رضا (ع) برای فردی که در زندگی خود حاجتی دارد می تواند تعبیر بسیار یخوبی داشته باشد.

☺ تعبیر خواب «زیارت امام رضا» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «زیارت امام رضا» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


22 دیدگاه

 1. مهلا

  باسلام.
  خانم همسایه مون خواب دیدن که من با چادری سفید در حرم امام رضا گریه میکنم میخواستم ببینم تعبیر این خواب چیه و به من برمیگردد یا به خانم همسایه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند نشانی از ان باشد که شما در ذهن خود نیازی دارید که باید براورده شود و از این رو می تواند نشانه ای از خیر هم باشد که براورده شود و در خواب ایشان به این صورت نمایان شده است.
   سربلند و پیروز باشید

 2. سمیرا

  سلام
  خواب دیدم چادر مشکی پوشیدم رفتم داخل حرم امام رضا ی قسمت از حرم بود میگفتن این فقط برای افراد خاصی تکون میخوره
  پر گل بود حالتی ک باد بهش بزنه تکون بخوره
  بعد یکی از اون گلها ک رنگ بنفش مانند بود حالت تاج رو سرم گذاشتن حرکت کردم داخل حرم تمام گلهای صورتی رو تو سینی گذاشتم پخش کردم
  برگشتم یکی از اون گلها رو بردارم تموم شده بود
  گفتم اشکال نداره از همین تاج گل بنفش روسرم هست کافیه
  تعبیرش چی میشه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   با توجه به تبعیر خواب زیارت و همچنین تعبیر خواب تاج گل می تواند خوابی بسیار خیر باشد و نشان از ان باشد که در اینده خیری به شما رسد که از جانب نیت شماست و بسیار هم خوب است.
   سربلند و پیروز باشید

 3. مهدی

  سلام
  بنده حاجتی دارم حدود ۱۶-۱۷ سال.
  دیشب خواب دیدم اول زیارت امام رضا رفتم و با گریه از اقا حاجتمو‌ خواستم بعد به زیارت چند امام دیگه که دقیق نمیدونم کدوم یک از ائمه بودن رفتم و با گریه از اونها هم حاجتمو خواستم جالب اینکه انگار حرم های همه ی ائمه به همدیگه چسبیده بود . خیلی گریه میکردم جوری که صورتم خیس بود و حاجتمو میخواستم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب بیشتر به این دلیل دیده شده است که شما در وضعیتی قرار دارید که می خواهید حاجتتان براورده شود و از این رو به این شکل خود را در موقعیت براورده شدن ان ها دیده اید وبه راحتی به همه چیز دسترسی داشته اید و بدانید که می تواند برای شما معنایی خیر هم داشته باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 4. لیلا

  سلام ، دختر مجردی هستم که با ناراحتی از اینکه چرا حاجتم را نگرفته ام شبی خواب دیدم گویا در مسجدی یا حرم امام رصا هستم که زنها نماز میخواندن و زنی با چادر سفید نماز امام رصا میخواند خواستم پشت سرش منم همان نماز رو بخونم اما کسی به من گفت نخون بیفایده اس از انجا رفتم اما در خیابان محل که رفت و امد بود باز سجاده ای باز کردم و خواستم همان نماز امام رصا را بخوانم و شروع کردم بخواندن و … ممنون اگر تعبیری دارد بفرمایید .

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب بیشتر می تواند نشان از حس شما به براورده نشدن حاجتتان باشد و دارای تعبیر نباشد و از سمت دیگر دیدن خواب زیارت همیشه به خیر امده است.
   سربلند و پیروز باشید

 5. ن اکبری

  سلام روز بخیر دختر مجردی که خواب ببینه توی تاکسی راننده بهش میگه این کادی که کردی ینی نزول کردی که مشکلت حل نمیشه بعد دختر مجرد میگه اخه من اصلا اهل این کاد نیستم بهش نیازی ام ندارم شاید دایی من اینکارو کرده باشه و راننده بهش بگه اره دیگه اون نزول کرده اسیبش به توام رسیده که گره از مشکلت باز نمیشه و حاجتتو نمیگیری این تعبیرش چیه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   اگر در واقعیت این موضوع وجود دارد که نشان از ترس شما از گناه این موضوع است و اگر نه می تواند نشان از ان باشد که شما در ذهن خود از انجام کاری که کرده اید ترس دارید که خدای ناکرده پایانی بد نداشته باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 6. کریمی

  سلام روز بخیر من شب قبل از اینکه خوابی رو ببینم داشتم دعا میکردم و حضرت زهرارو واسطه میکردم برای حاجتم و صبح فردا خواب های اشفته زیاد دیدم وسطش خواب دیدم با مادرم رفتیم جایی و بعد بهم گفتن حرم امام رضاس و من ی حایی رو دیدم قبری بود ک درش نیمه باز بود و من اونجا حاجتمو خواستم و اومدم بیرون

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب دیدن حرم امام رضا (ع) می تواند به این معنا باشد که شما در اینده شخصی ضادق و درست را خواهید دید که برای شما خیر است و از این رو خوابی خیر دیده اید.
   سربلند و یپروز باشید

 7. Arian

  سلام وقت بخیر
  خواب دیدم تو راه مشهد بودم و میدویدم تو راهش ی کاسه آب همراهم بود آب میریختم و از او کمک میخواستم

  • تعبیر خواب

   باسلام
   همانگونه که در تعابیر بالا خوانده اید می تواند به این تعبیر باشد که ایشان از شما رضایتی خواهند داشت به شرط اینکه مسیری که تا کنون در زندگیتان امده اید را تطهیر و پاکیزه کنید و مشکلات و حق الناسی را که بر عهده داشته اید حل کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 8. Saeed

  باسلام . من حاجتی دارم و امام رضا و مادرشان را واسطه قرار دادم و ار ایشان طلب کردم . حدودا بیست روز بعدش خواب دیدم حرم امام رضا هستم و همانطور دارم ازشان حاجتم رو میخوام یهو صدایی آمد و گفت باشه برو حاجتت را دادم . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید . السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا المرتضی

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب خوابی خیر است و از جهاتی می تواند نشانی از رسیدن به مقصود باشد اما دیدن این نوع خواب ها زمانی که به ان فکر کرده اید تعبیر ان را از بین می برد.
   سربلند و پیروز باشید

 9. شیرین

  خواب دیدم داخل حرم امام رصا شدم دقیقا سر قبر امام بودم ودنفر خانم قبل از من از امام طلب حاجت کردند بعد از آنها من رفتم جایی که که پاهای امام قرار دارد ولی روی امام یک پارچه ی سبز بود و؛وقتی من طلب حاجت کردم امام پاهایش را زیر پارچه تکان داد بعد به من گفت باشه حاجتت را میدهم ولی من ترسیده بودم و اصلا باور نمیکردم که حقیقت است فکر میکردم کسی من را سر کار گذاشته؛آخه من کجا وامام رصا کجا که در ظاهر با من زیر پارچه صحبت بکنه،تعبیر خوابم چیه؟خیلی مشتاقم زود بدونم ؛ممنونم؛در ضمن حالا مادرم برای زیارت امام رصا مشرف شده اند.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   اینگونه خواب ها بر دو وجهند؛ یا انکه واقعا به تبعیری رسند و شما حاجتی که دارید را به دست اورید و یا اینکه فقط حس شما برای رسیدن به ارزویتان را نشان می دهد و از این رو به خدا توکل کنید که انشالله خیر است.
   سربلند و یپروز باشید

 10. علی اکبر

  باسلام و عرض ادب خواب دیدم حاجتی داشتم و به زیارت امام رضا رفتم پیرمردی که خود خادم حرم بود تکه آجری در دست داشت و بمن گفت این آجر حرم امام رضا هست مقداری از آن بخور من نیز چنین کردم و ناگهان از خواب پریدم تعبیر آن چیست؟
  باتشکر

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند اولا حالتی ایده ال در ذهن شما را نشان دهد و بی تعبیر باشد اما می تواند به این صورت هم باشد که در اینده نزدیک باید کاری را برای ایمان خود انجام دهید تا به چیزی که می خواهید برسید.
   سربلند و پیروز باشید

 11. Elaheh

  سلام وقت بخیر
  خواب دیدم داخل حرم امام رضا هستم یهو درهای حرم باز میشه و من به همراه جمعیت به طرف ضریح میدویم وقتی رسیدم مشغول زیارت شدم همینطور که دوتا دستام بالا بود دعا میردم از داخل ضریح سکه های طلا ریخت داخل دستم و دستام پر شد و همه با تعجب نگاهم میکردن
  من همینطوری که پیش خودم فکر میکردم چطوری اینا رو بر گردونم داخل یکی از خادم ها گفت نیازی نیس پس بدی همش مال خودته ومن خیلی خوشحال شدم
  لطفا برام تعبیرش کنید ممنون…

  • تعبیر خواب

   با سلام
   تعبیر خواب شما بسیاڕ نیک است و میتواند بە این صورت باشد کە شما حاجتی داشتە اید کە ازطرف این امام بزرگوار حاجت روا خواهید شد و رزق روزی ، حال نیک ، سرنوشت نیک انشاللە برایتان رقم خواهد خورد.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید