تعبیر خواب کربلا رفتن

دیدن کربلا رفتن در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن کربلا رفتن در خواب چیست؟

تعبیر خواب کربلا

تعبیر خواب کربلا

دیدن رفتن به زیارت کربلا در خواب و زیارت حرم مطهر امام حسین(ع) ممکن است به هر شکلی باشد. بنابراین شما ممکن است در خواب خود ببیند که به زیارت کربلا رفته اید و در پی این باشید که این خواب چه تعبیری برای شما خواهد داشت. در ادامه این مطلب از آلامتو می توانید معنی و تعبیر خواب کربلا را بخوانید.


تعبیر خواب کربلا رفتن

چنانچه در خواب خود میبینید که به زیارت کربلا رفته اید این خواب برای شما خوابی نیکو است. و نیاز نیست شما نگران باشید. تعبیر خواب زیارت کربلا و تعبیر خواب قصد رفتن به کربلا خیر است و اتفاقات نیکویی در انتظار شماست. به طور کلی تعبیر خواب رفتن به کربلا برای شما نشانه این است که از اتفاقاتی که در آینده برای شما خواهد افتاد خشنود و راضی خواهید بود. رفتن به زیارت امام حسین (ع) و زیارت حرم ایشان برای شما نور و روشنایی است و هر اتفاقی که در آینده برای شما بی افتد خوب و خوشایند خواهد بود. و همچنین نشانه آن است که هر مشکل و اتفاقی در آینده برای شما بر طرف خواهد شد.

همچنین بخوانید: تعبیر دیدن شهید شدن در خواب چیست؟

تعبیر خواب پیاده رفتن به کربلا


تعبیر خواب پیاده رفتن به کربلا

ابراهیم کرمانی معتقد است که تعبیر خواب زیارت کربلا و حرم امام حسین و به طور کلی تعبیر دیدن خواب زیارت و وارد شدن به حرم امامان معصوم مانند امام حسین (ع) به این معنی است که در پناه آن امام معصوم قرار خواهید گرفت و از اتفاقات بد ایمن خواهید ماند. پیاده رفتن به کربلا نیز از نشانه های این است که در آینده اتفاقات خوب و خوشایندی خواهد افتاد. و چنانچه گره یا مشکلی ذر زندگی شما وجود داشته باشد برطرف خواهد شد.


تعبیر خواب کربلا رفتن زن باردار

از نظر آنلی بیتون: تعبیر دیدن خواب محافظت از ضریح امام حسین (ع) به معنی صرف انرژی بر روی موارد غیر ضروری می باشد و بهتر است انرژی و نیروی خود را روی موارد اصلی متمرکز کنید. دیدن رفتن به زیارت کربلا برای زن باردار نشانه آن است که در آینده اتفاقات خوب و خوشاینده برای او خواهد افتاد.


تعبیر خواب کربلا رفتن با مرده

حرم امام حسین (ع) محل دفن یکی از بندگان مقرب خداست و دیدن خواب چنین جایی قطعا خوب است و تعبیر خواب دیدن ضریح امام حسین به معنی رضایت ایشان از شما می باشد. چنانچه در خواب خود دیدید که با مرده ای به زیارت حرم امام حسین ( ع) رفته اید به این معنی است که امام (ع ) از آن شخص راضی است و روح آن فرد در آرامش و رحمت قرار دارد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب عزاداری برای امام حسین و هیئت رفتن در محرم چیست؟

تعبیر خواب کربلا ابن سیرین


تعبیر خواب کربلا ابن سیرین

به تعبیر این سیرین: اگر ببینی برای زیارت عتبات عالیات با پای پیاده در حرکت هستی به این علامت است که بزودی امید و روشنایی های زیادی به لطف خداوند وارد زندگی است می شود و تیرگی ها و غم ها را می شوید ، همچنین دیدن این رویا در لحظاتی پیش از اذان صبح یک دلیل کافی و محکم برای حاجت روا شدن و رسیدن با آرزوهای قلبی آدمی است ، اگر ببینی به همراه مرده ای که او را نمیشناسی در پیاده روی کربلا هستی به این معناست که اشخاص مهمی پای به زندگی شما خواهند گذاشت،و تاثیرات مثبتی و سرنوشت سازی در زندگی شما خواهند گذاشت.


تعبیر خواب کربلا رفتن از امام صادق

به تعبیر امام صادق (ع) دیدن خواب زیارت و زیارت کربلا تعبیرش این است که به زودی کارهای مفید و خوبی را انجام خواهید داد.

☺ تعبیر خواب «کربلا رفتن» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «کربلا رفتن» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


10 دیدگاه

 1. vahidasadi74587@gmail.com

  سلام من خاب دیدم با پدر مادرم به کربلا درحال پیاده رفتن داشتیم در راه بسیار با مادرم گریه میکردیم در مکانی ایسادیم و خانومی قد خمیده پیش ما امد و مارا ارام کرد وگفت این همه خود را اذیت نکنید ومارا کنار خود نشاند و نان میپخت

 2. مریم

  سلام
  در خواب دیدم من به همراه مادر و دو خواهرم در بیابانی پیاده می رفتیم. مقصد کربلا بود.در مسیر کامیونی دیدم مادرم رفت تا سوار بشه.دیگه مادرمو ندیدم تا این که به خانه ای رسیدیم که زیر زمین قرار داشت و از سوراخی باید وارد آن میشدیم. این طور به نظر میرسید کا از خطری باید به اونجا پناه می بردیم و مخفی میشدیم. بعد از من دو نفر دیگه هم وارد شدند. از خواهرهام که با فاصله پشت سر من بودند خبری نشد. ناچار رفتم بیرون ببینم کجا هستند . داشتم به مسیری که آمده بودم نگاه میکردم هر دو خواهرم هنوز نرسیده بودتد اما میدیمشون. در همین اثنا دیدم کامیون رسید . پر از پرچمهای سبز و سفید بود پرچمها برافراشته بودند بدون این که کسی اونها رو نگهداشته باشه و در باد تکون میخوردند و مادرم تنها در میان پرچمها ایستاده بود.. دوتا از پرچمهارو آوردند پایین یکی که به من نزدیکتر بود سفید و پشتش به من بود خیلی تلاش کردم نوشته روی اونو از پشت بتونم بخونم اما حرکت باد اجازه نمی داد با تمرکز زیاد متوجه شدم نقش روی پرچم نوشته نیست بلکه تصویر صحنه ای است که در غدیر خم پیامبر (ص) ولایت امام علی (ع) را اعلام کردتد.

 3. Leila

  سلام خاب دیدم مادرم کربلا رفته میرم دنبالش کربلا پیداش نمیکنم خیلی گریه میکنم بر میگردم ولی خونه پیداش میکنم بعد مقدار خیلی زیاد پول پیشم پیدا میشه که اصلا نداشتم بنظرتون تعبیرش چیه

 4. N

  سلام من یک ماه خواب میبینم با مامانم یا داریم میریم کربلا یا کربلاییم ولی حرمارو اینجور که هست نمیبینم

 5. تمنا

  سلام وقت بخیر
  من خواب دیدم پدر بزرگ فقیدم یه گوشه نشسته و بسیار ناراحته،میرم پیشش ،دست میکشم ب سرش و پیشونیشو میبوسم و میگم غصه نخور بابا بزرگ ،اگ بقیه نبردنت ،من و برادرم تو رو ب کربلا پابوس اقا میبری

  م ،حتی اگر چشمات نبینن حداقل میتونی ضریح رو با دست لمس کنی ،با این حرف بابا بززگم اشکش از چشمای نابیناش خارج میشه ،بعد برای اینکه خوشحال بشه میگم باید دستمال جیبت رو بشورم ک تمیز باشه برای زیارت ،دستمالشو محکم میگیره ک بهت نمیدم ،خیلی دلم براش میسوزه تو دلم میگم حتما نگرانه ک دستمال رو بهش پس ندم برای همین تصمیم میگیرم یواشکی خودم بشورم و بزارمم جیبش ،حالا نمیدونم چطور تعبیر میشه ،لطفا کمک کنید ،ممنوپنم

 6. محمد رضا اربابی جهان

  سلام علیکم

  من خواب دیدن دریک سال دو بار کربلا رفتم وبار دوم داشتم از کربلا می‌آمدم بعضی از همراهن مریض شدن چطور هست؟

 7. حسین

  سلام خواب دیدم رفتیم کربلاء با ی خانمی و اقای که نمی شناختم بعدش رفتم حرم امام حسین بعد اون خانم اون اقا رو صدا زد محمد

 8. Fatemeh

  سلام
  من خواب دیدم با مادربزرگم که تازه از کربلا اومده دوباره با هم رفتیم کربلا
  تو ماشین بودیم حرم امام حسین (ع) وسط یه کوه قشنگ بود
  همه هم داشتن عکس میگرفتن ازش
  میشه بدونم تعبیرش چیه؟

 9. پانیذ

  سلام من خواب دیدم با مادرم رفتیم کربلا پدرم هم یکم بعدش اومد توی بین الحرمین بودیم از سمت چپ من پشت پنجره بودم داشتم حرمو میدیدم وسط بین الحرمین نذری میدادن عکس حضرت عباس رو می‌دیدم انگار همه چیو سراب میدیدم تو خواب باورم نمیشد اومدم کربلا به مادرم میگفتم اومدیم کربلا گریه میکردم یه طرف میدیدم نذری میدن روی میز نذری چیده شده بعدش از خواب پریدم تعبیرش چی میتونه باشه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند خوابی بسیار خیر باشد و بر اساس تعابیر خواب ممکن است نشانی از باز شدن دریچه های امید در اینده برای شما باشد که بسیار خیر است
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید