تعبیر خواب کربلا رفتن

دیدن کربلا رفتن در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن کربلا رفتن در خواب چیست؟

تعبیر خواب کربلا

تعبیر خواب کربلا

دیدن رفتن به زیارت کربلا در خواب و زیارت حرم مطهر امام حسین(ع) ممکن است به هر شکلی باشد. بنابراین شما ممکن است در خواب خود ببیند که به زیارت کربلا رفته اید و در پی این باشید که این خواب چه تعبیری برای شما خواهد داشت. در ادامه این مطلب از آلامتو می توانید معنی و تعبیر خواب کربلا را بخوانید.


تعبیر خواب کربلا رفتن

چنانچه در خواب خود میبینید که به زیارت کربلا رفته اید این خواب برای شما خوابی نیکو است. و نیاز نیست شما نگران باشید. تعبیر خواب زیارت کربلا و تعبیر خواب قصد رفتن به کربلا خیر است و اتفاقات نیکویی در انتظار شماست. به طور کلی تعبیر خواب رفتن به کربلا برای شما نشانه این است که از اتفاقاتی که در آینده برای شما خواهد افتاد خشنود و راضی خواهید بود. رفتن به زیارت امام حسین (ع) و زیارت حرم ایشان برای شما نور و روشنایی است و هر اتفاقی که در آینده برای شما بی افتد خوب و خوشایند خواهد بود. و همچنین نشانه آن است که هر مشکل و اتفاقی در آینده برای شما بر طرف خواهد شد.

همچنین بخوانید: تعبیر دیدن شهید شدن در خواب چیست؟

تعبیر خواب پیاده رفتن به کربلا


تعبیر خواب پیاده رفتن به کربلا

ابراهیم کرمانی معتقد است که تعبیر خواب زیارت کربلا و حرم امام حسین و به طور کلی تعبیر دیدن خواب زیارت و وارد شدن به حرم امامان معصوم مانند امام حسین (ع) به این معنی است که در پناه آن امام معصوم قرار خواهید گرفت و از اتفاقات بد ایمن خواهید ماند. پیاده رفتن به کربلا نیز از نشانه های این است که در آینده اتفاقات خوب و خوشایندی خواهد افتاد. و چنانچه گره یا مشکلی ذر زندگی شما وجود داشته باشد برطرف خواهد شد.


تعبیر خواب کربلا رفتن زن باردار

از نظر آنلی بیتون: تعبیر دیدن خواب محافظت از ضریح امام حسین (ع) به معنی صرف انرژی بر روی موارد غیر ضروری می باشد و بهتر است انرژی و نیروی خود را روی موارد اصلی متمرکز کنید. دیدن رفتن به زیارت کربلا برای زن باردار نشانه آن است که در آینده اتفاقات خوب و خوشاینده برای او خواهد افتاد.


تعبیر خواب کربلا رفتن با مرده

حرم امام حسین (ع) محل دفن یکی از بندگان مقرب خداست و دیدن خواب چنین جایی قطعا خوب است و تعبیر خواب دیدن ضریح امام حسین به معنی رضایت ایشان از شما می باشد. چنانچه در خواب خود دیدید که با مرده ای به زیارت حرم امام حسین ( ع) رفته اید به این معنی است که امام (ع ) از آن شخص راضی است و روح آن فرد در آرامش و رحمت قرار دارد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب عزاداری برای امام حسین و هیئت رفتن در محرم چیست؟

تعبیر خواب کربلا ابن سیرین


تعبیر خواب کربلا ابن سیرین

به تعبیر این سیرین: اگر ببینی برای زیارت عتبات عالیات با پای پیاده در حرکت هستی به این علامت است که بزودی امید و روشنایی های زیادی به لطف خداوند وارد زندگی است می شود و تیرگی ها و غم ها را می شوید ، همچنین دیدن این رویا در لحظاتی پیش از اذان صبح یک دلیل کافی و محکم برای حاجت روا شدن و رسیدن با آرزوهای قلبی آدمی است ، اگر ببینی به همراه مرده ای که او را نمیشناسی در پیاده روی کربلا هستی به این معناست که اشخاص مهمی پای به زندگی شما خواهند گذاشت،و تاثیرات مثبتی و سرنوشت سازی در زندگی شما خواهند گذاشت.


تعبیر خواب کربلا رفتن از امام صادق

به تعبیر امام صادق (ع) دیدن خواب زیارت و زیارت کربلا تعبیرش این است که به زودی کارهای مفید و خوبی را انجام خواهید داد.

☺ تعبیر خواب «کربلا رفتن» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «کربلا رفتن» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


2 دیدگاه

 1. پانیذ

  سلام من خواب دیدم با مادرم رفتیم کربلا پدرم هم یکم بعدش اومد توی بین الحرمین بودیم از سمت چپ من پشت پنجره بودم داشتم حرمو میدیدم وسط بین الحرمین نذری میدادن عکس حضرت عباس رو می‌دیدم انگار همه چیو سراب میدیدم تو خواب باورم نمیشد اومدم کربلا به مادرم میگفتم اومدیم کربلا گریه میکردم یه طرف میدیدم نذری میدن روی میز نذری چیده شده بعدش از خواب پریدم تعبیرش چی میتونه باشه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند خوابی بسیار خیر باشد و بر اساس تعابیر خواب ممکن است نشانی از باز شدن دریچه های امید در اینده برای شما باشد که بسیار خیر است
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید