تعبیر خواب عروسی خودم

دیدن عروسی خودم در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن عروسی خودم در خواب چیست؟

تعبیر خواب عروسی خودم

تعبیر خواب عروسی خودم

عروسی یکی از مناسبت‌های خوشی است که موجب شادی در دل ما می‌شود و تعبیر خواب عروسی خودم یا دیگران، دوست و فامیل یا مرده دارای معانی متعددی است که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم.


تعبیر خواب عروسی خودم یا دیگران چیست؟

علم تعبیر خواب نیاز به تحقیق و بررسی دارد تا خواب بیننده بتواند نمادها و نشانه‌هایی را که خواب به همراه دارد را رمزگشایی کند، پس رؤیاهای امیدوارکننده و رؤیاهای هشدار دهنده وجود دارد و این با توجه به جزئیات رؤیا مشخص می‌شود. در ادامه در مورد تعبیر خواب عروسی خودم یا دیگران بیشتر توضیح خواهیم داد.


تعبیر خواب عروسی خودم

 • اگر دختر مجردی خواب عروسی خودش را ببیند، این نشان دهنده تحقق خواسته‌های او و درجه اقبال بیننده است. اگر عروسی فاقد سروصدا یا مظاهر تزیین و شادی باشد، تعبیر آن خوب است، اما اگر عروسی پر سر و صدا و آراسته باشد، نشان دهنده اضطراب و اندوه است.
 • در تعبیر خواب عروسی خودم اگر شخصی ببیند که عروسی‌اش نزدیک است و با اشتیاق برای روز عروسی آماده شود، خواب نشان دهنده پایان یک زندگی قدیمی در زندگی او و رسیدن مرحله ای بهتر است.
 • اگر مردی در خواب ببیند که در عروسی خود بدون عروس است، گواه ضرری است، شاید در مالی، و خدا داناتر است.
 • اگر مردی خود را در خواب ببیند که با دختری که می شناسد ازدواج می‌کند، این نشان می دهد که آرزوهای او در شرف تحقق است. و اینکه خداوند ان شاء الله به زودی به او روزی فراوان بدهد، چه در تجارت و چه در کار.
همچنین بخوانید: تعبیر خواب لباس عروس سفید پوشیدن برای دختر مجرد یا زن متاهل

تعبیر خواب عروسی دوست یا فامیل


تعبیر خواب عروسی دوست یا فامیل

 • در تعبیر خواب عروسی دوست یا فامیل اگر شخصی در خواب ببیند که در عروسی دوست و فامیل شرکت می‌کند و در خواب خوشحال می‌شود، این خواب به این صورت تعبیر می‌شود که به او مژده می‌رسد.
 • اگر شخصی در خواب ببیند که در عروسی دوست و فامیل خود شرکت می‌کند و عروسی زیبا و جذاب ببیند، انشاءالله این مژده است برای بیننده خواب است.
 • اگر دختر مجردی در خواب عروسی فامیل یا دوست خود را ببیند، این خواب تعبیر می‌شود که انشاءالله به زودی به همان شادی خواهد رسید.
 • اگر زن متاهلی در خواب ببیند که عروسی یکی از اقوام خود است، بیانگر آن است که از مشکلاتی که در زندگی او را آزار می‌دهد خلاص می شود و به خواست خداوند متعال شرایط خود را تغییر می دهد. همین خواب نیز حاکی از عشق متقابل او و همسرش و ایستادن در کنار یکدیگر در سختی‌ها و مشکلاتی است که در زندگی با آنها مواجه می شوند.

تعبیر خواب عروسی دیگران

 • تعبیر خواب عروسی دیگران به برخی تغییرات عمده در زندگی شما اشاره دارد که زمان زیادی نمی‌برد. اگر به عنوان مهمان در مهمانی حضور داشته باشید، تغییر در سرنوشت شما منحصراً مثبت خواهد بود.
 • تعبیر خواب عروسی دیگران بدون حضور عروس نشان می‌دهد که هدف خاصی در زندگی او وجود دارد که برای رسیدن به آن تلاش می‌کند، اما توانایی‌های شخصی او را از رسیدن به آن باز می دارد.
 • تعبیر خواب عروسی دیگران ممکن است بیانگر این باشد که بیننده خواب به چیزی فکر می کند و در این دنیا برای رسیدن به آن تلاش می کند، اما خداوند آن را نخواست و باعث ناراحتی او خواهد شد.
همچنین بخوانید: تعبیر خواب خواستگار آمدن برای دختر مجرد و مطلقه

تعبیر خواب عروسی مرده


تعبیر خواب عروسی مرده

تعبیر خواب عروسی مرده به طور کلی در خواب، نشانه خیر و صلاح است و برای بیننده خواب یکی از ستودنی ترین خواب هاست، زیرا ممکن است اشاره به رهایی از مشکلات و موانعی باشد که در زندگی از سر می گذراند. تعبیر خواب عروسی مرده در خواب توسط ابن سیرین به اشارات فراوانی اشاره دارد:

 • چنانکه اگر خواب بیننده در خواب در عروسی مرده شرکت کرده و بدون آواز و طبل و آواز بوده است، پس این نشان دهنده خیر و برکتی است که بیننده خواب و خانواده او را شامل می‌شود.
 • وقتی شخصی در خواب پدر متوفی خود را می بیند که با یک زن بسیار زیبا ازدواج می کند ، این نشان دهنده رسیدن به اهداف و به دست آوردن آنچه آرزویش را داشته است.
 • اگر دختر مجردی در خواب ببیند که در مراسم عروسی مرده شرکت می کند و در شادی و سرور است، این خواب به آینده خوبی که در انتظار اوست و نجات او از همه نگرانی ها و مشکلات به زودی اشاره دارد. اما دیدن این خواب با غم یکی از خواب‌های ناخوشایند است و نشان دهنده دوستان بدی است که برای او آرزوی بدی دارند و او باید مراقب آنها باشد.
همچنین بخوانید: تعبیر خواب ازدواج خودم یا ازدواج مجدد زن و مرد متاهل

سخن آخر

خواب در اسلام به سه دسته تقسیم می شود: خواب یا رویای واقعی از جانب خداوند و دارای معانی مهمی است که بر واقعیت صدق می کند، خواب شیطانی و خواب از خود گفتاری. این دو خواب آخرهیچ تعبیری ندارند. در تعبیر صحیح خواب فقط یک عالم مسلمان متخصص که به علم و درستی در این زمینه معروف است باید پیشقدم شود. در این متن تعبیر خواب عروسی خودم یا دیگران، دوست و فامیل یا مرده از منابع معتبر مثل ابن سیرین و دیگر دانشمندان تعبیر خواب گردآوری شد. امیدوارم مورد پسند شما واقع شده باشد.

☺ تعبیر خواب «عروسی خودم» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «عروسی خودم» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


2 دیدگاه

 1. مهرداد

  من خواب دیدم که عروسی من وله هرکس خواستم بگم من ازدواج کردم اعتنایی نشد انقار که همه می‌دانستند عروسی خیلی مجلل برگزار شد در حدی که همه سنت ها در آن انجام شد و غذا ها وطعم های مختلف را در کنار عروس باهم چشیده و خواهران ترس هم در مجلس هی ناز و عشوه می آمدن وپسر خاله مادرم هم در کنار من بازم پیراهن زیبا که با رنگهای طلایی زیبا شده بود نشسته بود یک لحظه مادر بزرگ عروس گفت از دختر ما خوشت میاد یا نمیدانم صورتم را برگرداندم به صورت عروس نگاه کردم چهره خیلی آشنا بود نشناختم ولی خیلی به دلم نشست جوری که از خواب پریدم

 2. بانو بختیاری

  سلام من یک نیتی کرده بودم که اگر ان اتفاق شدنی هست خواب خوبی می بینم و اگر آن کار نشدنی هست خوابی نبینم…خواب عروسی خودم را با شوهرم دیدم که من وهمسرم عروس و داماد هستیم و لباس سفید عروس پوشیده ام و در بلندی ایستاده ایم .در اطراف ما افراد زیادی هستن ولی معلوم نیستن کیها باشن.
  اگر جواب بدهید بسیار خوشحال می شوم ممنون

نظر خود را بیان کنید