تعبیر خواب خواستگار آمدن

دیدن خواستگار آمدن در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن خواستگار آمدن در خواب چیست؟

خواب خواستگار یکی از خواب‌های رایج بین دختران است. در اینجا به تعبیر خواب خواستگار آمدن برای دختر مجرد، زن متاهل، مطلقه و … می‌پردازیم.

تعبیر خواب خواستگار آمدن

خواستگار آمدن یا به خواستگاری رفتن در هر فرهنگی از اتفاقات خوب و شیرین به حساب می‌آید. خواب خواستگاری چیزی است که ممکن است هر کسی آن را تجربه کند، به خصوص دختران مجرد. تعبیر خواب خواستگار آمدن با توجه به وضعیت بیننده خواب می‌تواند متفاوت باشد. مثلا تعبیر خواب خواستگار آمدن برای دختر مجرد با زن متاهل متفاوت است. خواستگار در خواب دلالت بر دنیا، لذت بردن از خوشی های آن، لذت بردن از خوشی های آن، میل به آن، بهره مندی از آن و رسیدن به لذت ها و اهداف بسیار دارد.

اما به طور کلی خواب خواستگار آمدن و خواستگاری کردن می‌تواند نشان دهنده حالات روحی شما در روابط عشقی شما باشد. شاید شما در مورد پیدا کردن شریک عاطفی خود دچار احساس فشار شده اید. تعبیر خواب خواستگار آمدن حتی می‌تواند نشان دهنده احساسات شما نسبت به افرادی باشد که در زندگی خصوص شما مداخله می‌کنند. یا از طرف دیگر، نشان دهنده دخالت شما در زندگی خصوصی دیگران و تحمیل نظرات خود به آنها باشد.

شاید بتوان خواب خواستگار را نماد قرار گرفتن در قرار گرفتن در موقعیتی خاص و بروز احساسات ناخوشایند دانست. البته خواستگاری می‌تواند اشاره زمینه‌های غیر عاطفی از جمله پیشنهادات شغلی یا ایده‌های جدید باشد. اگر در خواب خواستگار آمدن دیدید، توجه کنید که آن فرد چه موقعیت جدید چه ویژگی‌هایی دارد که در زندگی این روزهای خود تجربه کرده‌اید.


تعبیر خواب خواستگار آمدن برای دختر مجرد

تعبیر خواب خواستگار آمدن برای دختر مجرد، نشانه ازدواج زودهنگام، تغییر شرایط او به سمت بهتر شدن و دستیابی به بسیاری از اهدافی است که با دقت برنامه ریزی شده است. دیدن خواستگار در خواب برای دختر مجرد، بیانگر این است که او می‌خواهد به لذت‌های دنیوی بیشتری دست یابد. اگر دختر مجردی در خواب خواستگاری ببیند که او چهره‌ای زیبا داشته باشد، نشان دهنده شادی و لذت و اینکه در آینده خبرهای خوشی در زندگی خود خواهد شنید و همچنین نشان دهنده رسیدن به آرزوها و رسیدن به اهداف است. این بینش حکایت از تلاش دختر برای برداشت حلال و گسترش شادی و آرامش در دل او دارد.

دیدن خواستگار در خواب یک دختر مجرد که او را نمی‌شناسد، بیانگر نزدیک شدن به تاریخ نامزدی اوست. در حاليكه اگر دختر مجرد خواستگار را ببيند و او از خويشاوندان او باشد، اين خواب حاكي از رفع غم و اندوه و زوال نگراني است كه دختر در آينده نزديك به آن دچار شده بود.


تعبیر خواب خواستگار آمدن برای خودم

همچنین بخوانید: تعبیرخواب آنلاین با پاسخگویی سریع

تعبیر خواب خواستگار آمدن برای خودم

در تعبیر خواب خواستگار آمدن برای خودم، اگر فرد خواستگار را نمی‌شناسید، او نمادی از ابعاد پنهان از شخصیت شما است. اگر دیدگاه مثبتی به این خواستگار دارید یا حس می‌کنید او به شما علاقه دارد، به این معناست که انگیزه‌های تازه شکل گرفته در ذهن شما مثبت است و خیلی زود در زمینه‌های مختلف زندگی کمکتان می‌کند. به طور کلی دریافت پیشنهاد ازدواج نشانه‌ی خوشبختی در زندگی است.

از طرف دیگر اگر احساس خوبی نسبت به این خواستگار دارید، نشان دهنده این است که در زندگی با موقعیت‌های جدیدی روبرو می‌شوید که با معیارهای و خواسته‌های قلبی شما تناسب ندارد و تمایلی به پذیرش آن ندارید.


تعبیر خواب خواستگار آمدن برای زن متاهل

تعبیر خواب خواستگار آمدن برای زن متاهل، اگر مراسم عروسی را نبیند به زیاد شدن مال و بالا رفتن شرف و آبرو معنا می‌شود. اگر زن متاهل خواب ببیند که خواستگاری دارد که او را نمی شناسد، نشان دهنده نامزدی واقعی یکی از فرزندانش در صورت داشتن فرزند در سن ازدواج است، اما در صورت نبود فرزند، این خواب ممکن است نشان دهنده فراوانی باشد. معیشت و خیر فراوانی که در آینده بر او غالب خواهد شد.


تعبیر خواب خواستگار آمدن ابن سیرین

ابن سیرین معتقد است که دیدن خواستگار در خواب دختر مجرد، در صورت ازدواج، بیانگر عزت، حیثیت و سیادت است. دیدن خواستگار یا خواستگاری بیانگر پیوند عاطفی او و شخصی که دوستش دارد و آرامش و خلوص رابطه بین آنهاست.

و اگر خواستگار کسی است که در واقعیت دوستش دارید، این نشان دهنده خبر خوشحال کننده‌ای است که در آینده نزدیک دریافت خواهید کرد و خوشحالی فوق العاده‌ای که پس از یک دوره سختی و جنگ به دست خواهید آورد.


تعبیر خواب خواستگار آمدن برای زن مطلقه

تعبیر خواب خواستگار آمدن برای زن مطلقه که در حال حاضر بی شوهر است، نماد یک فرصت یا شانس تازه است که به زودی در زندگی تجربه می‌کند. اگر زن مطلقه‌ای در خواب ببیند برایش خواستگار آمده است نشان می‌دهد که در چند ماه یا چند سال آینده در نتیجه اتفاقات تازه‌ای که رخ می‌دهد غافلگیر شده و احساسات خوبی پیدا می‌کند.


تعبیر خواب خواستگار آمدن امام صادق

تعبیر خواب خواستگار آمدن امام صادق (ع) به چهار چیز معنا شده است. اولین معنای آن بدست آوردن عزت و بزرگی است. دومین معنای آن افزایش مال و ثروت است. سومین معنای خواستگار بهبود سلامت و سرحالی شخص است. و در نهایت چهارمین تعبیر خواب خواستگار از امام صادق شادی و خوشی است.


سخن آخر

در این مطلب به تعبیر خواب خواستگار آمدن برای دختر مجرد، تعبیر خواب خواستگار آمدن برای خودم، تعبیر خواب خواستگار آمدن برای زن متاهل، تعبیر خواب خواستگار آمدن امام صادق و … پرداختیم. اگر این مطلب را مفید می‌دانید می‌توانید آن را در دیگر شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن بهره مند شوند.

☺ تعبیر خواب «خواستگار آمدن» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «خواستگار آمدن» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


4 دیدگاه

 1. زحل

  سلام من خواب دیدم که پدره پسری پیش بابام برای خواستگاری اومده ولی من بعدش خبر دار میشم ولی من اصلا اونو نمی‌شناختم بعد مامانو بابام درباره این موضوع باهم صحبت میکنن بابام به مامانم میگه پسر خوبیه چطوره قبول کنیم مامانم هم موافق بود و بعد دیدم که به پسره پیام میدم ولی نمیگم که کی هستم اما هرچی ازش میپرسم جواب میداد میشه تعبیرشو بگید ممنون

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب بر اساس انچه که فرمایش کرده اید احتمال زیاد دارای تعبیر نیست و فقط به این صورت دیده اید که شرایطی را که ممکن است در خواب برای شما پیش بیاید را دیده اید که دارای تعبیر نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 2. رایحه

  دیشب خواب دیدم که با لباسی زیبا و روسری سبز و بسیار خوشرنگ همراه با مادروپدرم در حرم حضرت شاهچراغ مشغول زیارت هستیم و خانواده ای از من خوششون میاد و ظاهرا خواستگار من هستن ولی من باوجود اینکه متوجه شخصیت خوب و شایستگی اون ها هستم با کمی خجالت از نزدیک شدنشون به خودم دوری می کنم ؛ من قبلا یک بار ازدواج و جدایی داشتم ؛ در حال حاضر هم از مردی موجه و محترم هم خوشم میاد ممنون میشم برام تعبیرش کنید.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب در تعابیر خواب بسیار به خیر امده است و نشان از ان می تواند باشد که در اینده برای شما خبر های خیری خواهد رسید که بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید