تعبیر خواب سجاده

دیدن سجاده در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن سجاده در خواب چیست؟

سجاده

دیدن سجاده در خواب نیکو است به خصوص اگر به خودتان تعلق نداشته باشد و بر آن نشسته یا ایستاده باشید. چنانچه در خواب ببینید بر سجاده متعلق به خودتان نشسته اید نشان آن است که…

دیدن سجاده در خواب

کاری نیک انجام می دهید و عملی در جهت رضای خداوند می کنید. اگر در خواب ببینید که سجاده ای دارید ولی دیگری بر آن به نماز ایستاده بنیان خیر می نهید یعنی کاری می کنید که دیگران به تناوب و استمرار از آن بهره مند می شوند و نام شما را به نیکی می آورند مانند تعیین موقوفات و بنای مسجد و حفر قنات و ایجاد کاریز و بنیاد سیل بند.

اگر در خواب ببینید که بر جانماز متعلق به دیگری به عبادت ایستاده اید شما از کار خیر دیگران سود می برید. اگر ببینید که سجاده خویش را شسته و در آفتاب گسترده اید تا خشک شود از گناه توبه می کنید و از طریق خلاف برمی گردید.

اگر ببینید که سجاده ای دارید اما سوخته یا سوراخ شده خواب شما می گوید که گناهی مرتکب شده اید که آثار آن باقی است و هنوز توبه نکرده اید.

☺ تعبیر خواب «سجاده» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «سجاده» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

3 دیدگاه

 1. Nelam

  مه خواب دیدیم که بر سجاده ، ادرار میکنم ، تعبیر ای خواب چی می شود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که بر اساس تعابیر شما ممکن است با موضوعی در ایمانتان دست و پنجه نرم کنید که انشالله رفع خواهد شد و مسیر ایمان شما باز خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید

 2. زهرا

  مرسی
  تو همشون همینو نوشتن.سجاده فرشی نبود اخه مال یه ادم بزرگ بود ولی من به تقلید از اون واسه کسی که دوست داشتم یکی درست کردم.از شوق زیاد از خواب پریدم.تعبیرش چیه بنظرتون؟

نظر خود را بیان کنید