تعبیر خواب دروغ گفتن

دیدن دروغ گفتن در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن دروغ گفتن در خواب چیست؟

ترک غیبت و دروغ

دروغ گفتن در خواب به چه معنی است؟

به طور کلی دروغ گفتن در خواب می تواند به معنای شهادت دروغ دادن در دادگاه، تقلید و جعل کردن، تهمت زدن به شخصی و یا به معنای شکست مداوم در زندگی شخص باشد.

دروغ گفتن در خواب ممکن است نشان ‌دهنده این باشد که شما قصد خود را نشان خواهید داد، بازی خراب خواهد شد و فردی وجود دارد که گفته‌ها و رفتارهایش متفاوت از یکدیگر هستند.

دیدن دروغ گفتن در خواب نشانگر این است که با پنهان کردن قصد واقعی خود، مردم را گمراه خواهید کرد. شما از اعتماد این افراد برای رسیدن به منافع خود استفاده خواهید کرد. اگر در خواب ببینید که کسی به شما دروغ می گوید یا در خوابتان دروغ می شنوید، این بدان معناست که فرد با فهمیدن قصد شما در فریب دادن او، شما را در وضعیت سختی قرار خواهد داد.

دیدن گواهی یا قسم دروغ در خواب نیز به این معنی است که برای رسیدن به هدف تان راه های زیادی را امتحان می کنید. حتی در این راه بی میل نیستید که راه هایی که با اعتقادات و عقایدتان در تضاد است را نیز امتحان کنید.

دیدن اینکه شخص را در مورد دروغ گفتن در خواب تان سرزنش می کنید، ممکن است نشانگر این باشد که دیگران به دنبال کاستی ‌های شما در مورد مساله‌ای هستند که شما خودتان را در آن نامناسب حس می‌ کنید.

دروغ گفتن در خواب چه تعبیری دارد

اگر در خواب دیده اید که به دروغ گفتن متهم شده اید و سایرین شما را به این خاطر سرزنش می کنند، این نشانه خوبی است.

اگر در خواب دیده اید که دروغ می ‌گویید و به خاطر این مقصر شناخته شده اید، این به این معنی است که یک فرد حسود در اطرافتان وجود دارد که می خواهد مثل شما باشد و در مورد کارهای شما حسادت می کند.

اگر در خواب دیده اید که با دروغگویی مقصر شناخته شده اید، در حالی که واقعا دروغ نگفته اید، این خواب به معنای این است که شما اثبات می کنید که بهتر از فردی هستید که در محیط شما موفق شناخته شده است.

تظاهر کردن در خواب، نیز معنای مثبتی دارد. اگر در خواب تظاهر به ضعف کرده اید، این نشان می دهد که مشکلاتی که در زمینه سلامتی دارید موقتی و ناچیز است، از بیماری نجات خواهید یافت. این در حالی است که اگر در خواب تظاهر به لبخند زدن کرده اید، این می تواند به خبرهایی که خوشبختی را به ارمغان می آورد، مربوط شود و در نهایت اگر در خواب تظاهر به گریه کرده اید، به این معنی است که یک دوستی به عشق تبدیل خواهد شد.

 

☺ تعبیر خواب «دروغ گفتن» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «دروغ گفتن» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

4 دیدگاه

 1. Mona

  سلام خواب دیدم با دوستم تلفنی صحبت میکنم و اون ب من دروغ میگ در حالی ک من راستشو میدونستم و میدونستم دروغ میگ.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب برای این خواب امده است که ممکن است به این معنا باشد که شما در اینده از ایشان و یا فردی که به ایشان شباهت دارد در شرایط سختی قرار خواهید گرفت و از این رو باید بسیار در روابط خود دقیق باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. فرناز

  سلام . تو خواب دیدم که دارم پیش فامیل تظاهر به حاملگی میکنم معنیش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما دارای تعبیر نیست و می تواند نشانه ی ان باشد که در درون خود ضعفی احساس می کنید که در خواب برای خودتان به این شکل آن را نشان داده اید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید