تعبیر خواب دکمه

دیدن دکمه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن دکمه در خواب چیست؟

دکمهButton

دکمه در خواب خیلی چیزها می تواند باشد که بستگی به موقعیت بیننده خواب دارد.

اگر پدر یا مادر دلسوزی هستید و در خواب ببینید که لباسی با دکمه های بسته و مرتب به تن دارید فرزندانی برومند خواهید داشت و وضع زندگی خانوادگی شما قابل اعتماد و خوب است.


هر دکمه می تواند معرف یکی از فرزندان باشد و اگر در خواب ببینید که یکی از دکمه های شما کنده شده اما آن را در دست دارید که می خواهید مجددا بر لباس خویش بدوزید خواب شما میگوید یکی از فرزندانتان بیمار می شود.

اگر پسر یا دختر بزرگ دارید این خواب خبر از طغیان و نا فرمانی فرزندتان می دهد و به شما می گوید که او نافرمانی میکند و از این جهت شما را می آزارد ولی مجددا به راه می آید.


اگر دکمه های شما باز بود با خانواده خود اختلاف می یابید.

اگر همه دکمه های شما کنده بود از خانواده خود جدا می شوید و عزلت می گزینید.

برای دختران و پسران جوان دیدن دکمه در خواب فرق می کند. دختر جوان اگر در خواب ببیند دکمه لباسش بسته است خواب او از آینده اش خبر می دهدکه خوب است.


دکمه بسته بهتر از دکمه باز است و دکمه دوخته بهتر از دکمه کنده شده است.

اگر بیکار هستید و در خواب ببینید دکمه لباس خود را می بندید شغلی می یابید. اگر فقیر باشیم و چنین خوابی ببینیم مالدار می شویم. به هر حال دکمه وسیله استحکام و دوام و بقا است و بستن آن حفظ حیثیت و آبرو می باشد.

دوختن دکمه در خواب: اگر در خواب ببینید که دکمه می دوزید با فرزندان یا با برادران خود کاری را به اتفاق انجام می دهید و یکی از آن ها در استحکام مبانی کار شما موثر و مفید واقع می شود. اگر فرزند ندارید برادرتان و اگر دارید یکی از فرزندان.


☺ تعبیر خواب «دکمه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «دکمه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

6 دیدگاه

 1. Mary در 1399/09/22در11:05 ق.ظ

  با سلام من خواب دیدم همسرم دکمه های مانتو مامانم و داره میبنده. تو خواب به مامانم میگم بده من ببندم میگ نه بذار ایشون دکمه هام ببنده. تعبیرش چیه؟ ممنون میشم جواب بدین

  • یاسین صداقت در 1399/09/23در5:25 ب.ظ

   با سلام
   این خواب می تواند به این تعبیر باشد که ایشان ممکن است در اینده برای مادرتان کاری انجام دهند که سبب خیر برایشان باشد و شما نباید از ان جلوگیری کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. رها در 1399/09/07در12:43 ب.ظ

  اول های خوابم مربوط بود به یه خونه ی نوساز بود که یکی دو نفر برای طراحی و درست کردن میز بزرگ وسطش در حال تلاش بودن
  بعدش خودم رو داخل یه خونه ای دیدم که بنظر خونه ی قبلی خودمون بود و تا حدودی به اون خونه ای که میز درست میکردن شبیه بود شاید اصن خودش بود و چراغش هم روشن بود
  بعد یکی از بازیگران تلویزیون رو دیدم که اومد سمتم و ابراز علاقه کرد و منم از خدا خواسته
  بغلم کرد و منم سرم رو به سمتش برگردوندم و لبش رو بوسیدم و بعد لبخند زدم اونم لب منو بوسید مث فیلم آناستازیا دور هم میچرخیدیم و اونم لبم رو می بوسید در همین حین دیدم یدونه دکمه از لباسم کنده و تو دهنش گرفته و نشونم میده و لبخند میزنه منم لبخند زدم بعد اون دکمه رو تو دهنش توی لپ سمت راستش برد و دوباره شروع به بوسیدن لبم کرد یهویی انگار که دکمه تو گلوش گیر کرده باشه با عطسه از گلوش درآورد و انداخت بیرون
  تنها نبودیم دور و اطراف کسانی بودن که در معرض دیدشون قرار داشتیم
  تمام

  • یاسین صداقت در 1399/09/08در8:48 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب دکمه به گفته معبران نشان بر افتخاراتی است که در زندگی کسب خواهید کرد و کندن ان در خواب نیک نیست و صدقه بدهید و بوسیدن فرد نامحرم هم نشان بر ان است که شما به فردی سودی خواهید رساند.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. زهرامرادوند در 1399/08/20در9:58 ب.ظ

  سلام من خواب دیدم خواهرشوهرم دکمه های لباسمو عوض کرده همشونو دکمه های ساده دوخته تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در 1399/09/02در5:57 ب.ظ

   با سلام
   این خواب می تواند بر اساس تعابیر خواب به این معنا باشد که اگر شما با همسرتان دچار مشکلی شوید ایشان این موضوع را برای شما ممکن است حل کنند و این خواب برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید