تعبیر خواب دکمه

دیدن دکمه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن دکمه در خواب چیست؟

دکمهButton

دکمه در خواب خیلی چیزها می تواند باشد که بستگی به موقعیت بیننده خواب دارد.

اگر پدر یا مادر دلسوزی هستید و در خواب ببینید که لباسی با دکمه های بسته و مرتب به تن دارید فرزندانی برومند خواهید داشت و وضع زندگی خانوادگی شما قابل اعتماد و خوب است.


هر دکمه می تواند معرف یکی از فرزندان باشد و اگر در خواب ببینید که یکی از دکمه های شما کنده شده اما آن را در دست دارید که می خواهید مجددا بر لباس خویش بدوزید خواب شما میگوید یکی از فرزندانتان بیمار می شود.

اگر پسر یا دختر بزرگ دارید این خواب خبر از طغیان و نا فرمانی فرزندتان می دهد و به شما می گوید که او نافرمانی میکند و از این جهت شما را می آزارد ولی مجددا به راه می آید.


اگر دکمه های شما باز بود با خانواده خود اختلاف می یابید.

اگر همه دکمه های شما کنده بود از خانواده خود جدا می شوید و عزلت می گزینید.

برای دختران و پسران جوان دیدن دکمه در خواب فرق می کند. دختر جوان اگر در خواب ببیند دکمه لباسش بسته است خواب او از آینده اش خبر می دهدکه خوب است.


دکمه بسته بهتر از دکمه باز است و دکمه دوخته بهتر از دکمه کنده شده است.

اگر بیکار هستید و در خواب ببینید دکمه لباس خود را می بندید شغلی می یابید. اگر فقیر باشیم و چنین خوابی ببینیم مالدار می شویم. به هر حال دکمه وسیله استحکام و دوام و بقا است و بستن آن حفظ حیثیت و آبرو می باشد.

دوختن دکمه در خواب: اگر در خواب ببینید که دکمه می دوزید با فرزندان یا با برادران خود کاری را به اتفاق انجام می دهید و یکی از آن ها در استحکام مبانی کار شما موثر و مفید واقع می شود. اگر فرزند ندارید برادرتان و اگر دارید یکی از فرزندان.


☺ تعبیر خواب «دکمه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «دکمه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


27 دیدگاه

 1. حسن ی

  باسلام خواب دیدم یک نفر امد دکمه از بالا دوم پیراهنم را با دندانش از پیراهنم جدا کرد در دهانش برد بطوری که نخ های دکمه ماند.طرف را نمی شناختم

 2. اعظم خانی

  سلام من خواب دیدم پسرم دکمه های لباسش یک در میان باز وبسته بود تعبیرش چی میشه

 3. محمد

  سلام مادرم خواب دیده که خواهرش تعداد خیلییی زیادی دکمه خریده و روی زمین ریخته و مادرم خیلی تعجب کرده از تعداد زیاد دکمه ها

 4. فاطمه

  سلام
  خواب دیدم پدرم لباسش پیراهن برعکس پوشیده و دکمه هاش کامل پشت سرش بسته یعنی قسمت جلو پیراهن پشت قرار گرفته
  ممنون از پاسخگوی شما
  نظرم سایت شما عالی هست

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب بر اساس تعابیر خواب برای پیراهن به این صورت ممکن است باشد که ایشان در اینده ممکن است مورد شماتت و سرزنش قرار گیرند.
   سربلند و پیروز باشید

 5. امید

  خواب دیدم که دکمه پائینی پیراهنم از ناحیه سوراخ کنده و افتاد و خواستم بدوزم و ندوختمش

  • تعبیر خواب

   باسلام
   در تعبیر این خواب می تواند به این معنا باشد که شما در اینده ممکن است با مشکلی از ناحیه فرزندانتان مواجه شوید و به همین دلیل صدقه دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 6. الهام

  سلام ، من خواب دیدم در محل کارم کسی به عمد دکمه های لباس فرم را برای نشان محلی انگار برای کسی در راهرو ریخته و من یواشکی آنها را بر می دارم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   با توجه به تبعیر خواب دکمه می تواند نشان از ان باشد که شما را خیری رسد که به واسطه ی دشمنی دیگری است و از این رو مصداق عدو شود سبب خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 7. حسین

  خواب دیدم پیرهن خاکستری راه راه تنمه یدفه دست میکشم رو دکمه ها
  میگم باز این دکمه ها کند
  کف دستم ۲ تا دکمه بود یکی بزرگ یکی کوچیک

  پیراهن توی خواب رو بیشتر برای قراردادهای کاری مهم تنم میکنم
  تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب دکمه باز می تواند نشان از سستی در کار باشد و باید از این رو بسیار در این موقعیت مرافب باشید که خدای ناکرده برای کار شما دچار مشکلی نشوید.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. پارمیس

  خواب دیدم دکمه های مانتو جاریم شل شده بود من براش محکم دوختم
  شب قبل همین جاریمو خواب دیدم ک از ناحیه بالا تنه برهنه بود
  ممنون میشم تعبیر کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب شل بودن دکمه باید بدانید که ممکن است به این تعبیر باشد که برای ایشان و فرزندانشان کاری کنید که کمک باشد و از این رو خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 9. Hanyy

  خواب دیدم،باسه تاازدوستانم پیش خیاط رفته ایم،خیاط دکمه های پیراهن همه را درمشمایی قرارداده بودومن دنبال دکمه های خودم میشگشتم،بعدازچندبارگشتن دیدم که خیاط به هرسه تا ازدوستانم یه نوع لباس خوب بارنگ سبزخوب دوخته است ودکمه های جدیدی برلباسهاگذاشته است؛بعدازآن سه تادوستم نوبت دوختن لباس خودم رسیده بودتعبیرش چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر اساس تعابیر خواب دکمه ممکن است به این تعبیر باشد که ممکن است در اینده برای شما و ایشان به ترتیب شغل به دست آید و از این رو خوابی خیر برای شماست.
   سربلند و پیروز باشید.

 10. Amirali

  سلام خسته نباشید
  خواب دیدم پیراهن سیاهی دارم (در واقعیت شبیه اون پیراهن رو دارم) و دکمه هاش داخل لباس هستن ودکمه ها از داخل لباس و برعکس بسته میشن و همه دکمه های بسته بود به جز چندتا و من در تلاش بود که بقیه دکمه هایی که باز بودن رو ببندم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر اساس تعابیر خواب نشان از مشکلی برای بیننده ی خواب با خانواده ی خود می تواند باشد که در این خواب هم ممکن است برای شما صادق باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 11. K

  سلام من خواب دیدم شوهرم تمام دکمه های کنده شده پیراهنش را به یکی از زنان فامیل هدیه داد تعبیرش چیه؟ممنونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب کنده شدن دکمه امده است که می تواند به معنای دوری و جدایی از خانواده ی خود باشد وممکن است این خواب هم به همین شکل تعبیر یابد.
   سربلند و پیروز باشید

 12. م

  سلام من خواب دیدم ی عالمه دکمه الی بخشیدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   ممکن است به این معنا باشد که در حق خانواده ی خود کاری بسیار خیر خواهید کرد که برای شام ماندگار خواهد ماند.
   سربلند و پیروز باشید.

 13. Mary

  با سلام من خواب دیدم همسرم دکمه های مانتو مامانم و داره میبنده. تو خواب به مامانم میگم بده من ببندم میگ نه بذار ایشون دکمه هام ببنده. تعبیرش چیه؟ ممنون میشم جواب بدین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند به این تعبیر باشد که ایشان ممکن است در اینده برای مادرتان کاری انجام دهند که سبب خیر برایشان باشد و شما نباید از ان جلوگیری کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 14. رها

  اول های خوابم مربوط بود به یه خونه ی نوساز بود که یکی دو نفر برای طراحی و درست کردن میز بزرگ وسطش در حال تلاش بودن
  بعدش خودم رو داخل یه خونه ای دیدم که بنظر خونه ی قبلی خودمون بود و تا حدودی به اون خونه ای که میز درست میکردن شبیه بود شاید اصن خودش بود و چراغش هم روشن بود
  بعد یکی از بازیگران تلویزیون رو دیدم که اومد سمتم و ابراز علاقه کرد و منم از خدا خواسته
  بغلم کرد و منم سرم رو به سمتش برگردوندم و لبش رو بوسیدم و بعد لبخند زدم اونم لب منو بوسید مث فیلم آناستازیا دور هم میچرخیدیم و اونم لبم رو می بوسید در همین حین دیدم یدونه دکمه از لباسم کنده و تو دهنش گرفته و نشونم میده و لبخند میزنه منم لبخند زدم بعد اون دکمه رو تو دهنش توی لپ سمت راستش برد و دوباره شروع به بوسیدن لبم کرد یهویی انگار که دکمه تو گلوش گیر کرده باشه با عطسه از گلوش درآورد و انداخت بیرون
  تنها نبودیم دور و اطراف کسانی بودن که در معرض دیدشون قرار داشتیم
  تمام

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب دکمه به گفته معبران نشان بر افتخاراتی است که در زندگی کسب خواهید کرد و کندن ان در خواب نیک نیست و صدقه بدهید و بوسیدن فرد نامحرم هم نشان بر ان است که شما به فردی سودی خواهید رساند.
   سربلند و پیروز باشید.

 15. زهرامرادوند

  سلام من خواب دیدم خواهرشوهرم دکمه های لباسمو عوض کرده همشونو دکمه های ساده دوخته تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند بر اساس تعابیر خواب به این معنا باشد که اگر شما با همسرتان دچار مشکلی شوید ایشان این موضوع را برای شما ممکن است حل کنند و این خواب برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید