تعبیر خواب دکمه

دیدن دکمه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن دکمه در خواب چیست؟

دکمهButton

دکمه در خواب خیلی چیزها می تواند باشد که بستگی به موقعیت بیننده خواب دارد.

اگر پدر یا مادر دلسوزی هستید و در خواب ببینید که لباسی با دکمه های بسته و مرتب به تن دارید فرزندانی برومند خواهید داشت و وضع زندگی خانوادگی شما قابل اعتماد و خوب است.


هر دکمه می تواند معرف یکی از فرزندان باشد و اگر در خواب ببینید که یکی از دکمه های شما کنده شده اما آن را در دست دارید که می خواهید مجددا بر لباس خویش بدوزید خواب شما میگوید یکی از فرزندانتان بیمار می شود.

اگر پسر یا دختر بزرگ دارید این خواب خبر از طغیان و نا فرمانی فرزندتان می دهد و به شما می گوید که او نافرمانی میکند و از این جهت شما را می آزارد ولی مجددا به راه می آید.


اگر دکمه های شما باز بود با خانواده خود اختلاف می یابید.

اگر همه دکمه های شما کنده بود از خانواده خود جدا می شوید و عزلت می گزینید.

برای دختران و پسران جوان دیدن دکمه در خواب فرق می کند. دختر جوان اگر در خواب ببیند دکمه لباسش بسته است خواب او از آینده اش خبر می دهدکه خوب است.


دکمه بسته بهتر از دکمه باز است و دکمه دوخته بهتر از دکمه کنده شده است.

اگر بیکار هستید و در خواب ببینید دکمه لباس خود را می بندید شغلی می یابید. اگر فقیر باشیم و چنین خوابی ببینیم مالدار می شویم. به هر حال دکمه وسیله استحکام و دوام و بقا است و بستن آن حفظ حیثیت و آبرو می باشد.

دوختن دکمه در خواب: اگر در خواب ببینید که دکمه می دوزید با فرزندان یا با برادران خود کاری را به اتفاق انجام می دهید و یکی از آن ها در استحکام مبانی کار شما موثر و مفید واقع می شود. اگر فرزند ندارید برادرتان و اگر دارید یکی از فرزندان.


تعبیر خواب «دکمه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «دکمه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

2 دیدگاه

 1. زهرامرادوند در 1399/08/20در9:58 ب.ظ

  سلام من خواب دیدم خواهرشوهرم دکمه های لباسمو عوض کرده همشونو دکمه های ساده دوخته تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در 1399/09/02در5:57 ب.ظ

   با سلام
   این خواب می تواند بر اساس تعابیر خواب به این معنا باشد که اگر شما با همسرتان دچار مشکلی شوید ایشان این موضوع را برای شما ممکن است حل کنند و این خواب برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید