تعبیر خواب اعتیاد

دیدن اعتیاد در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن اعتیاد در خواب چیست؟

اعتیاد Addiction

اعتیاد به مواد مخدر میتواند همانند تعبیر خواب مریضی فرض شود اما تعبیر زیر نیز برای اعتیاد صادق است:

اگر در خواب‌ ببینید که‌ خودتان‌ معتاد شده‌اید، به‌ این‌ معنا است‌ که‌ دیگر تحت‌ کنترل‌ یک‌ موقعیت‌نیستید. یعنی‌، تسلیم‌ شده‌اید، قدرتتان‌ را واگذار کرده‌اید و حاضر نیستید مسؤولیت‌ اعمال‌ و رفتارتان‌ رابه‌ عهده‌ بگیرید.

همچنین‌، این‌ خواب‌ نمایانگر احساس‌ عدم‌ امنیت‌، نگرانی‌، تزلزل‌، بی‌ ثباتی‌، بی‌اعتمادی‌ به‌ نفس‌ و داشتن‌ مشکل‌ در ارتباط با عزت‌ نفس‌ پایین‌ است‌.

اگر در خواب‌ با فرد معتادی‌مواجه‌ شوید، به‌ این‌ معنا است‌ که‌ احساس‌ می‌کنید شخص‌ دیگری‌ تمام‌ توجهات‌ را به‌ خودش‌ جلب‌کرده‌ یا در موقعیتی‌، کنترل‌ حقیقی‌ واقعی‌ را در دست‌ گرفته‌ است‌.

تعبیر مشابه: تعبیر خواب سیگار | تعبیر خواب تریاک | تعبیر ماری جوانا

تعبیر خواب «اعتیاد» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «اعتیاد» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

22 دیدگاه

 1. محمدراستی در

  سلام.خواب دیدم در زمین کشاورزی رفتم خیلی بسته شیره تریاک پیدا میکنم وان ها روتوی جیبم میزارم یکی ازدوستان امد وگفتش این ها مال فلانی هست جمع کن بهش بدیم و چندتاییش براخودم قایم کردم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب برای شما نشان از ان دارد که به واسطه ی موضوعی که به شما مربوط نیست و به کسی دیگر تعلق دارد شما در زمینه ی کاری که باید در آن تلاش کنید تعلل می ورزید وباید از بابت این خواب بسیار اگاه باشید که خدای ناکرده به واقعیت نپیوندد.
   سربلند و پیروز باشید

 2. سلام خواب دیدم در مسافرتیم و نامزدم در ماشین یکی از آشنا هاس و اونجا داره مواد مصرف میکنه .
  بعد رنگ موهاش ام بر خلاف نظر من رنگ کرده بود.
  بعد از توقف من گرفتمش و نصیحتش کردم ک ترک کنه و اون میگفت نمیتونم
  تعبیر همچین خوابی چی میشه؟؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   دوست عزیز این خواب برای شما دارای تعبیر نیست و اشاره ای به این موضوع خواهد بود که ممکن است در ذهن شما ترس و تردیدی وجود داشته باشد که به این معنا است که شما در ذهن خود نسبت به ایشان قضاوت هایی کرده اید و می کنید و ترسی که از این انتخاب دارید سبب شده است که این گونه خوابی را ببینید و دارای تعبیر نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 3. سلام پسرم خواب دیده که شوهر خاله اش معتاد شده واز لحاظ ظاهری بسیار زشت و لاغر و خونه مادرم با لحن معتادی گفته خانواده من پاشند بایستند خواهرم وپسرش می ایستند پسر من هم همراه اونا پا میشه می ایسته بعد با خودش میگه من که عضو خانواده اینا نیستم زمانی هم که اونا می نشینند پسر من هم به اونا نگاه میکنه و میشینه. (البته شوهر خواهرم در عالم واقعیت حتی سیگار هم نمی کشه واصلا اهل دود نیست)تشکر بابت تعبیرتون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اگر در خواب‌ با فرد معتادی‌مواجه‌ شوید، به‌ این‌ معنا است‌ که‌ احساس‌ می‌کنید شخص‌ دیگری‌ تمام‌ توجهات‌ را به‌ خودش‌ جلب‌کرده‌ یا در موقعیتی‌، کنترل‌ حقیقی‌ واقعی‌ را در دست‌ گرفته‌ است‌.و نشان از اعتماد به نفس پایین دارد برای پسر شما .
   سربلند و پیروز باشید .

 4. سلام ببخشید من خواب دیدم پصر عموم کح یکی از اقوام نزدیک من است معتاد شده است و خیلی زیاد هم مصرف میگند بعدا توی همون شب و همون خواب،خواب دیدم کح پسر خالم زنگ در و زد و پصر عموم در و باز کرد پصر خالم اومد با او هم نشین شد
  ببخشید تعبیرش چیست

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب اشاره ای به ایشان است که در کارهایشان ناموفق خواهند شد و چنان تعلل ورزند که برای ایشان هیچ موقعیت خیری در آینده نباید متصور بود و از این رو برای شما نگرانی نداردو اشاره ای به آن اشخاص دیگر است.
   سربلند و پیروز باشید

 5. سلام من خواب دیدم که پدرم میخواد تریاک مصرف کنه و من اونو میبینم ولی اون منو نمیبینه و به یه نفر که نمیدونم کی بود گفت خیلی وقته مصرف نکردم یادم رفته و من هر چقدر تلاش کردم مانع بشم و از دستش بگیرم نشد و توی همون خواب دیدم که یکی میگفت که دوماهه مصرف میکنه و این درحالل هستش که پدرم قبلا اعتیاد داشت و ما الان با توجه به ضاحرش بهش شک داریم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   دوست عزیز ممنون بابت اطلاعات تکمیلی مکه فرمایش کردید که سبب بهترشدن دید بنده خواهد شد و بدایند که از بابت این خواب نگرانی وجود ندارد و به این معنا خواهد بود که شما به این دلیل که این شک را از ایشان دارید احساسی مبنی بر دیدن این خواب داشته اید که به علت افکاری است که شما از ان ترس دارید.
   سربلند و پیروز باشید

 6. شخصی خواب دیده که مسئولی از جیب من تریاک در اورده تعببیرش چیه؟؟؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر خواب تریاک امده است که اگر در خواب تریاک داشته باشید و نه بکشید و نه بخورید به این معنا خواهد بود که از غمی رهایی خواهید یافت و از این رو بدانید که این ممکن است به واسطه ی ان شخص باشد و برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 7. ليلا بهاري در

  سلام و خسته نباشيد
  من خواب ديدم كه فرزند دختري به دنيا اوردم كه اعتياد داشت ميتونم تعبيرش رو بدونم ؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از این دارد که شما مسولیتی به عهده خواهید گرفت که برایتان از اهمیت بالای برخورد دار است ام اعتماد به نفس پاینتان اجازه نمیدهد که ان را پیش ببرید و احساس این‌ خواب‌ نمایانگر احساس‌ عدم‌ امنیت‌ و نگرانی‌ شما از اینده است و داشتن‌ مشکل‌ در ارتباط با عزت‌ نفس‌ پایین‌ است‌ که باتید این موضوع را حل کنید تا بتوانید در مسیرتان پیشرفت کنید .
   سربلند و پیروز باشید .

 8. سلام من خواب دیدم که یکی از دوستای قدیمی ام که الان چندسال هست درگیر اعتیاد هست وهرویین مصرف میکنه ومنم چندین سال است باهاش قطع رابطه کردم اومده پیشم بایه حال خراب وژولیده روبه روم نشسته بود میگفت من فلان جا زن عقد کردم وازاین حرفا البته منم زیاد حالم خوب نبود انگار زیر یه پتو خواب بودم تعبیرش چی میشه لطفا

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما و دیدن فرد معتاد در خواب نشان از دست دادن اعتماد به نفس تعبیر شده است و اینکه شما در خانواده و یا محل کارتان میخواهید در نظر همه خوب باشین و همه از شما تعریف کنند. و جلو چشمه همه باشین این حس اگر بر شما غلبه کرده است باید به همت خودتان آن را رفع کنید. تعبیر خواب شما بد نیست
   سربلند و پیروز باشید

 9. واقعا خواب جالبی بود از بیننیده خواب می خواهم بگوید ایا خوابش تعبیر شده؟

  • غزاله در

   من خواب دیدم همه بمن پیشنهاد میدن همسرمو ببرم ترک بدم خودمم احساس میکنم احتیاج به ترک داره الان چهار روزه پشت سر هم داعم این خوابو میبینم

 10. واقعا خواب جالبی بود از بیننیده خواب می خواهم بگوید ایا خوابش تعبیر شده؟

 11. هادی زارع در

  خواب دیدم که عموم همراه با پسر عموم منو با آمپول پی در پی معتاد کرده و بعد منو رها کردن..تعبیرش چیه….ممنونم

نظر خود را بیان کنید