تعبیر خواب ماری جوانا (گل)

دیدن ماری جوانا (گل) در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن ماری جوانا (گل) در خواب چیست؟

ماری جوانا کشیدن در خواب نشانه چیست

تعبیر کشیدن ماری جوانا یا علف در خواب چیست؟

دیدن استفاده از ماری جوانا در خواب، نشان می دهد که شما به سمت یک تجربه معنوی مثبت حرکت می کنید. حضور در جمعی که در حال کشیدن ماری جوانا هستند، نشان می دهد که وقت آن است که درباره سلامتی خود کمی بیشتر فکر کنید.

اگر در زندگی بیداری تان مواد مخدر مصرف می کنید، این خواب می تواند هشداری برای متوقف کردن مصرف آن باشد. گاهی ممکن است تعبیر دیدن ماری جوانا یا علف در خواب، این باشد که شما باید به جای تکیه بر نیروهای خارجی، به نیروی درونی خود متمرکز شوید.


شرایطی که در این مورد ممکن است در خواب ببینید عبارتند از:

  • کشیدن ماری جوانا، علف و ….
  • دیدن دیگران در حالی که مشغول کشیدن ماری جوانا یا علف هستند.
  • به همراه دوست تان مشغول کشیدن آن هستید

دراین شرایط خواب شما حاوی پیامی مثبت است:

  • در خواب تصمیم می گیرید که مصرف و اعتیاد به مواد مخدر را متوقف کنید.
  • از قدرت درونی خود برای تحریک استفاده کرده اید.
  • در خواب در برابر تصمیمات عجولانه مقاومت می کنید.

جزئیات مربوط به تعبیر خواب ماری جوانا:

دیدن رانندگی یا رفتن به محل کار در حالی که سیگار ماری جوانا می کشید، در خواب نشانگر این است که شما ممکن است چند صباحی خوشحال باشید، اما استرسی مزمن همراه شما خواهد بود.

اگر خواب ببینید که در یک مهمانی هستید و در حال مصرف مواد مخدر هستید، این نشان می دهد که ممکن است همه چیز در زندگی بیداری برایتان خسته کننده شود.

اگر زن جوانی در خواب ببیند که در حال کشیدن سیگار ماری جوانا با پاتنر خود است، این خواب به او هشدار می دهد که در برابر هرگونه تصمیم عجولانه مقاومت کند.

دیدن ماری جوانا یا علف در خواب به شما می گوید که وقت آن رسیده که کمی واقع بینانه تر عمل کنید. کشیدن ماری جوانا نشانگر این است که شما کارهای زیادی دارید که باید انجام دهید.

دیدن مصرف مواد مخدر در خواب یا دادن آن به شکل دارو توسط شما به شخص دیگر، نشانه این است که شما باید برای پذیرش چالش های زندگی آماده باشید.

دیدن مصرف ماری جوانا یا علف در خواب نشان می دهد که شما به “ترمیم سریع” نیاز دارید. به شرایط درونی و روحی تان کمی بیشتر اهمیت بدهید.

دیدن یک فروشنده مواد مخدر در خواب نیز بدان معنی است که اکنون با یک معضل روبرو هستید.

دیدن ماری جوانا در خواب، به عنوان نشانه ای از ترس از مواجهه با واقعیت و مشکلات تلقی می شود، پناه بردن به دنیای خیالی، از دست دادن تماس با واقعیت، فرار از مسئولیت، گوشه گیری، عقب نشینی، انزوا، ناجوانمردی، از دست دادن اعتماد به نفس، وضعیت خطرناک، آرامش ظاهری و… است.

اگر اخیرا خوابی مرتبط با ماری جوانا یا علف دیده اید، این می تواند به آن معنی باشد که شما می ‌خواهید کمی تلاش کنید تا شرایط سختی که در آن گیر کرده اید را فراموش کنید.

احساساتی که ممکن است هنگام دیدن ماری جوانا یا علف در خواب، با آنها روبرو شوید، عبارتند از:

خجالت کشیدن، خوشحال بودن، هوشیار شدن، ناراحت شدن، غافلگیر شدن


تعبیر خواب «ماری جوانا (گل)» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «ماری جوانا (گل)» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

نظر خود را بیان کنید