تعبیر خواب ماری جوانا (گل)

دیدن ماری جوانا (گل) در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن ماری جوانا (گل) در خواب چیست؟

ماری جوانا کشیدن در خواب نشانه چیست

تعبیر کشیدن ماری جوانا یا علف در خواب چیست؟

دیدن استفاده از ماری جوانا در خواب، نشان می دهد که شما به سمت یک تجربه معنوی مثبت حرکت می کنید. حضور در جمعی که در حال کشیدن ماری جوانا هستند، نشان می دهد که وقت آن است که درباره سلامتی خود کمی بیشتر فکر کنید.

اگر در زندگی بیداری تان مواد مخدر مصرف می کنید، این خواب می تواند هشداری برای متوقف کردن مصرف آن باشد. گاهی ممکن است تعبیر دیدن ماری جوانا یا علف در خواب، این باشد که شما باید به جای تکیه بر نیروهای خارجی، به نیروی درونی خود متمرکز شوید.


شرایطی که در این مورد ممکن است در خواب ببینید عبارتند از:

 • کشیدن ماری جوانا، علف و ….
 • دیدن دیگران در حالی که مشغول کشیدن ماری جوانا یا علف هستند.
 • به همراه دوست تان مشغول کشیدن آن هستید

دراین شرایط خواب شما حاوی پیامی مثبت است:

 • در خواب تصمیم می گیرید که مصرف و اعتیاد به مواد مخدر را متوقف کنید.
 • از قدرت درونی خود برای تحریک استفاده کرده اید.
 • در خواب در برابر تصمیمات عجولانه مقاومت می کنید.

جزئیات مربوط به تعبیر خواب ماری جوانا:

دیدن رانندگی یا رفتن به محل کار در حالی که سیگار ماری جوانا می کشید، در خواب نشانگر این است که شما ممکن است چند صباحی خوشحال باشید، اما استرسی مزمن همراه شما خواهد بود.

اگر خواب ببینید که در یک مهمانی هستید و در حال مصرف مواد مخدر هستید، این نشان می دهد که ممکن است همه چیز در زندگی بیداری برایتان خسته کننده شود.

اگر زن جوانی در خواب ببیند که در حال کشیدن سیگار ماری جوانا با پاتنر خود است، این خواب به او هشدار می دهد که در برابر هرگونه تصمیم عجولانه مقاومت کند.

دیدن ماری جوانا یا علف در خواب به شما می گوید که وقت آن رسیده که کمی واقع بینانه تر عمل کنید. کشیدن ماری جوانا نشانگر این است که شما کارهای زیادی دارید که باید انجام دهید.

دیدن مصرف مواد مخدر در خواب یا دادن آن به شکل دارو توسط شما به شخص دیگر، نشانه این است که شما باید برای پذیرش چالش های زندگی آماده باشید.

دیدن مصرف ماری جوانا یا علف در خواب نشان می دهد که شما به “ترمیم سریع” نیاز دارید. به شرایط درونی و روحی تان کمی بیشتر اهمیت بدهید.

دیدن یک فروشنده مواد مخدر در خواب نیز بدان معنی است که اکنون با یک معضل روبرو هستید.

دیدن ماری جوانا در خواب، به عنوان نشانه ای از ترس از مواجهه با واقعیت و مشکلات تلقی می شود، پناه بردن به دنیای خیالی، از دست دادن تماس با واقعیت، فرار از مسئولیت، گوشه گیری، عقب نشینی، انزوا، ناجوانمردی، از دست دادن اعتماد به نفس، وضعیت خطرناک، آرامش ظاهری و… است.

اگر اخیرا خوابی مرتبط با ماری جوانا یا علف دیده اید، این می تواند به آن معنی باشد که شما می ‌خواهید کمی تلاش کنید تا شرایط سختی که در آن گیر کرده اید را فراموش کنید.

احساساتی که ممکن است هنگام دیدن ماری جوانا یا علف در خواب، با آنها روبرو شوید، عبارتند از:

خجالت کشیدن، خوشحال بودن، هوشیار شدن، ناراحت شدن، غافلگیر شدن


☺ تعبیر خواب «ماری جوانا (گل)» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «ماری جوانا (گل)» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


47 دیدگاه

 1. امیر

  سلام من خواب دیدم که با یکی از رفیق های قدیمی رفتیم به یه خرابه که رفیقم گفت اینجا خونمونه .از جیبش یه رول در اورد خواست بکشه از دستش گرفتم نزاشتم بعد ناراحت شد فرار کرد رفت من موندم تو خرابه جالب اینجاست که هیچ راه فراری پیدا نمیکردم بعد ناخداگاه از همه چی میترسیدم فک میکردم تو اونجا جن هست بعد راه پیدا کردم رفتم بیرون دیدم جولو در چن تا امبولانس هست بعدش از خواب بیدار شدم ،پریشان بودم حالم اصن خوب نبود.

 2. Cpr shayanAmir

  با سلام من دیشب خواب دیدم که مادرم بهم گل میده منم یه نخ سیگار ور میدارم آماده میکنم میکشم البته ن من در بیداری گل مصرف میکنم نه مادرم ولی نمیدونم چرا گلش شبیه به شیشه هم بود

 3. Shayan

  با سلام من دیشب خواب دیدم که مادرم بهم گل میده منم یه نخ سیگار ور میدارم آماده میکنم میکشم البته ن من در بیداری گل مصرف میکنم نه مادرم ولی نمیدونم چرا گلش شبیه به شیشه هم بود

 4. علی

  با سلام
  بنده خواب دیدم که همراه با دوتا از دوستان قدیمی و همراه با خانواده در خانه ، قصد کشیدن سیگار داشتم که یکی از دوستان بجاش گل رو بهم داد و کشیدم و همچنین بعدش احساس سر گیجه کردم که از خواب بیدار شدم(بنده در زندگی روزمره هیچ گونه استعمال دخانیاتی ندارم)

 5. پریسا

  سلام وقتتون بخیر
  من خواب دیدم که کسی داره بهم تعارف میکنه که گل بکشم ولی تو خواب نگران این بودم که به سلامتیم آسیب میزنه ممنون میشم راهنماییم کنید

 6. پریسا

  سلام وقتتون بخیر
  من خواب دیدم که کسی داره بهم تعارف میکنه که گل بکشم ولی تو خواب نگران این بودم که به سلامتیم آسیب میزنه

 7. امیر

  سلام و روز بخیر،،
  من خواب دیدم که از کسی یک پک بزرگ و سه تا پک کوچیک گل گرفتم و تا اخر خوابم مصرفشون نکردم،اما اون هارو از خانواده م پنهان میکردم، میتونه مربوط بشه به شرایط سخت و حال روحی بد الانم؟

 8. شری

  مت تو حالت عادی هیچی مصرف نمیکنم ولی خواب دیدم دارم گل میکشم با لذت و دچار توهم شدم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که برای شما می تواند خیر باشد و نشان از رفتن شما به سمتی باشد که تجربه ی معنوی را امتحان کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 9. ایلیا

  سلام
  خواب دیدم که دختر خانمی که تو واقعیت محبتش تو دلم هست تو اتاقی توخونه پدربزرگش میخواد گل بکشه ومن که داخل اتاق شدم بهم بسته کوچک پلاستیکی داد که تو خواب فکر میکردم گل هستش وناراحت بودم ازاینکه این مواد رو دسش دیدم

  *من متاهل هستم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب در وهله اول می تواند ترس شما را نشان دهد و در وهله دوم نشان از ان دارد که باید دید خود را کاملا تغییر دهید و واقع بینانه به شرایط نگاه کنید و از وسوسه ها دور شوید.
   سربلند و پیروز باشید

 10. میترا

  سلام من قبلا مصرف داشتم .
  خواب دیدم یه مقدار زیادی ماری جوانا دارم. و هرچقد که رو میکنم مقدارش بیشتر میشه. ولی تو خواب اصلا نکشیدم.فقط رول میکردم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند بر اساس تعابیر نشان از ان باشد که شما چیزهایی در اطراف خود دارید که برای شما بسیار خیر هستند اما از هیچ کدام آن ها استفاده نمی کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 11. پرپر

  سلام من خواب دیدم ک خالم به مادرم ماری جوانا داده بکشه و اون ماری جوانا همراه با طلسم بودش ، و آبرومون رفت جلو همه ک مادرم داره ماری میکشه و بعد من هم مادرمو خیلی کتک زدم ک دیگ اینکارو نکنه و فقط ب حرف من گوش بده

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند نشانی از ان باشد که ایشان مسیری جدید را در پیش گیرند که ممکن است خیر باشد و یا نه و از این رو تعبیر دقیقی ندارد و ممکن است به هر جهتی باشد و بهتر است که صدقه ای بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 12. ندا

  سلام من مصرف هیچگونه مواد مخدری ندارم دیشب خواب دیدم که تو یه جمعی هستم که نمیشناسم ماری‌جوانا کشیدم به شکل سیگار بود و حالم عادی بود و فقط مقداری شاد بودم و بعد دیدم خواهر زادمم بهش دادن بکشه چون کنکور داره گفتن حافظت زیاد میشه تو خواب به خودم گفتم حالش که خوب شد بهش میگم ک هیچوقت این کاررو نکن و ازش قول میگیرم و بو و دود ماری جوانا در فضا پیچیده بود من اسپری زدم از بین بره
  البته من تو دختر هستم و تو دنیای واقعی بیشتر به دنبال معنویات و حال روحی خوب و زندگی مولانا سر لوحه خودم کردم ولی تو کارم و رابطه عاطیفیم مشکلاتی دارم آیا تعبیر داره خوابم؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب همانگونه که در بالا هم خوانده اید ممکن است به این صورت تبعیر شود که شما به سمت چیزی روید که معنویت شما را بیفزاید و از این رو نمی تواند تعبیر بدی برای شما داشته باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 13. marie

  سلام حدودا سه شب هست که درمورد مواد خواب میبینم ولی مصرف نمیکنم درگذشته مصرف داشتم ولی تو خواب نمیبینم که مصرف میکنم خلاصه خواب میبینم که با یه خروار ماری جوانا با نژاد مختلف تنها هستم و دنبال یه راهیم که از دستش خلاص شم اول قصد فروششو دارم ولی بعد پرتش میکنم تاکید میکنم که در خواب به هیچ وجع قصد مصرفشو ندارم و الانم تو ۱۰ ماهی میشه که ترک کردم و توی خماریش هستم و پانیک دارم و اینکه خواب های عجیبی میبینم و باعث بیدار شدنم میشه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند تذکری به شما باشد که از چیزی که ممکن است جدیدا با ان در ارتباط بوده اید دوری کنید که مایه تباهی و فساد است.
   سربلند و پیروز باشید

 14. سارا شریفی

  سلام من خواب دیدم ک تو جیب نامزدم چند نخ سیگارو یه رول اماده گل پیدا کردم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   تعبیر خواب ماری جوانا می تواند نشان از باشد که خیر و شادی است اما برای سیگار به این صورت است که می تواند نشان از اشتغال به عملی غیر مفید باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 15. اصغر

  سلام،خواب دیدم که با ۳ نفر که ۲ نفرشون دوست قدیمی من بودن که الان رابطه خوبی باهاشون ندارم و یکی از اونا هم مواد فروش بود باهم داشتیم گل میکشیدیم که پدرم از کنارم تو کوچه رد شد سرم پایین بود پدرم منو نشناخت و رد شد،باز یه رول دیگه دراوردم و کشیدیم نصفش مونده بود که دیدم اون رفیقم که باهاش رابطه خوبی نداشتم رل هارو عوض کرد و یارو مواد فروشه رل رو به سمتم انداخت

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند بر دو وجه باشد:
   اول انکه نشان از تغییری سریع برای شما دارد که باید به آن دست بزنید و دوم انکه نشانگر ترسی در درون شماست که باید به ان اهمیت دهید و به سمت این موضوع نروید.
   سربلند و پیروز باشید

 16. احمد ۴۵

  باسلام
  امروز ساعت ۵شب سرم درد میکرد به خواب رفتم در خواب دیدم با یک دوست قدیمی با چرخ بهدر خانه ی شخصی رفتیم ومن حشیش خریدم وبا آن شخص در مورد کم بودن مقدار چونه میزدم که اون یه کم دیگه گذاشت روش ومن انگار از درون خوشحال شدم که زیادتر ازش گرفتم

  البته العان من ۱۱ساله که هیچ موادی مصرف نمیکنم
  وبعد که بیدار شدم فهمیدم خواب بوده وطرف مواد فروش هم سالهاست که رحمت خدا رفته ولی اون زمونها هم مواد فروش بوده
  ۷شب خواب دیدم۹۹/۱۲/۱۸

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما دارای تعبیر نیست و از ان جایی که در گذشته به آن مشغول بوده اید همیشه در ناخوداگاه شما اثری از آن وقایع باقی خواهد ماند که هر از چندگاهی به شمانمایش داده میشود.
   سربلند و پیروز باشید.

 17. مرضیه

  سلام من با همسرم مشکلات جدی خوردیم و مهریه امو گذاشتم اجرا و الان قهر و جنگ و دعوا داریم و خواب دیدم با وکیلم یهویی تو یجایی شبیه محل کار اما گاهی هم انگار بیرون تو یه مسیری شبیه خیابون متوجه میشیم شوهرم و همکارش که با هم دستشون در واقعیت تو یه کاسه ست گیاه علف رو یجایی کاشتن و وکیلم میگه وای چه مدرک خوبی ایناخودش سند خوبیه که بکشمش پای توافق تا مهریه تو بده اگر نه براشون مشکل ساز میشه گیاه قد بلندی حدود دو متر بود… ساعت خوابم هم بین 3 و 4 صبح بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب تعبیر آن چنانی برای شما بر اساس تعابیر خواب ندارد و به این معنا می تواند باشد که شما اولا در خواب خود به حل موضوع خود فکر می کنید و حالتی ایده ال را دیده اید و دوم اینکه می تواند به این معنا باشد که با معضلی روبرو هستید که در واقعیت هم به همین گونه است.
   صدقه ای بدهید که انشالله خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 18. Parsa.k

  سلام‌من خواب دیدم رفتیم از یه ساقی که توی محلمون هست مواد گرفتیم برای دختر داییم بعد پسر خالم هم اومد انگار با دختر داییم دوسته من اصلا ماری ندیدم بعد دیدم ساقی خودش داره میخوره میگه انقد جنسش خوبه که من میخورم بعد با ماشین حرکت کردیم من یع مقداری اوردم که کنار آتش نشسته بود همین ماری جوانا ریخت روی یه لباس مثل مدفوع انسان بود منم تعجب زده داشتم نگاش میکردم ک دختر داییم با ماشین اومد از خواب بیدار شدم ..

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند بر اساس تعبیر خواب ماری جوانا نشان از ان باشد که شما در اینده نزدیک با معضلی روبرو خواهید شد و باید بسیار نسبت به رفع ان اگاه باشید که در این صورت برای شما رزقی در اینده در نظر گرفته شده است.
   سربلند و پیروز باشید.

 19. امیر

  من خواب دیدم ک منو ی دوست بودیم اون شیشه میکشید من گل تعبیرش چیه لطفا

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند برای شما هشداری باشد که بسیار نسبت به ایشان دقیق باشید که خدای ناکرده سبب کج روی شما نشود.
   روابط خود را حفظ کنید اما در آن ها بسیار عاقلانه تر رفتار کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 20. وحید سعادتمند

  سلام،من خاب دیدم که در یک مهمانی تارسک هستم با 5،6 نفر که فک میکنم پسر بودن و مشغول بودیمو ایستاده بودم تا دوستم یه رول به من داد و منم مشغول کشیدن شدم،انگار فقط من میکشیدم و کس دیگه ایی نمیکشید و میخواستن که فقط من بکشم،تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر ان دارد که شما به وسیله دوستانتان با مشکلی بر خورد خواهید کرد و افرادی نیت به ضرر رساندن به سلامت و ابرو شما را خواهند داشت که صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 21. جواتی

  سلام من خواب دیدم ک دوستم با چندتا از دوستاش که من شناختی بهشون ندارم با یک شرت تو خیابون داشت راه میرفت من دیدمش گفتم چکا میکنی گف رفتیم گل کشیدیم منم تو جیبم یکم داشتم گفتم بیا بریم ایناهم بکشیم با شرتی بده بعدش دیگ یادم نیس ولی این صحنه هارو خوب یادمه .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی ندارد و بر این معنی است که شما به وسیله خودتان و ان شخص به خود و ابروتان اسیب خواهید رساند و اگر در عالم بیداری به این عمل دست زده اید خوابتان از اعمال روزتان هم میتوان نشات گرفته باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 22. Parsa

  سلام
  من امروز صبح ساعت ۸:۳۰ بود حدودا خواب دیدم که رول درآوردم و توی اتاقم کشیدم، بعد بقیش رو فک کنم با دهن خاموش کردم و خواستم بذارم تو جاش که از دستم افتاد پایین تخت لای کاغذ ها و من چت شده بودم و گشتم و پیداش کردم
  قبلاً مدتی می‌کشیدم اما فک کنم حداقل ۲ ماه است که نکشیدم و یه چیز دیگه اینکه من هیچ وقت تو اتاقم نمیکشیدم یا بیرون یا تو دستشویی جلو فن
  ممنون میشم تعبیرش رو بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب در وهله ی اول می تواند نشان از آن باشد که استعمال دفعات قبلی شما سبب ماندن تاثیری در ناخوداگاه شما شده است که در این خواب برایتان واضح شده است. اما از سمت دیگر هم در تعابیر امده است که به این معنا می تواند باشد که شما به سمت تغییری خواهید رفت.
   سربلند و پیروز باشید

 23. پوریا

  با سلام من خوابی دیدم که تنهایی داشتم گل میکشیدم و کیف میکردم تو فاز بودم تنها. در واقعیت معتاد به به چیزی نیستم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند اشاره ای به کنجکاوی ذهن شما باشد که بادیدن دیگران که این کار را انجام میدهند ذهن شما هم به ان درگیر شده است.
   سربلند و پیروز باشید

 24. میلاد

  سلام من خواب دیدم در عروسی یکی از اقوامم هستم که ماری جوانا را به پسر عمویم دادم که بار کند و این کار را جلوی همه انجام داد که پسر عمویم که داداشش هست دید و ما انکار کردیم و گفتیم برای یکی دیگه داره بار میکنه ازش گرفتم برم توی دستشویی بار کنم بابام اومد در رو بستم تهویه دستشویی نمیزاشت بار کنم رفتم توی یه دستشویی دیگه ولی انگار که دید داشت و در حال بار کردن بابام دید و سریع رفتم یه دستشویی دیگه که باز یه سری بچه زیر ۱۵ سال از بالای در هی میخواستن بیان داخل و خواب عجیبی بود ولی فکر کنم آخر نکشیدم و فقط در حال بار کردن بودم و اینکه توی حالت عادی میکشم و یه مدت ترک بودم دیروز کشیدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب شما نشان از ان دارد که باید هر چه سریعتر این کار را ترک کنید تا پیش از ان که ابروی شما به خطر بیفتد این کار را ترک می کند.
   سربلند و پیروز باشید

 25. داود

  سلام من سرباز هستم خواب دیدم که با هم خدمتیم جلوی برجک پاسداری وایستاده بودیم و هم خدمتیم حشیش کشید و با هم میخندیدیم وقتی که به من تعارف کرد تو خواب به این فکر کردم که حشیش بکشم خابم میبره ولی باز هم گرفتم و کشیدم،خواستم ببینم تعبیرش چیه ممنون میشم اگه بگین(البته الان هم خدمتیم به خاطر همین کار رفته زندان)

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که ممکن است در اینده ای نزدیک کاری که خودتان می دانید اشتباه است را انجام دهید و از این رو باید بسیار آگاه باشید.
   سربلندو پیروز باشید

 26. محمد

  سلام و خسته نباشید .
  من خواب دیدم که با یکی از دوستام تو اتاقم مشغول کشیدن گل هستیم و فیلم نگاه میکنیم میخاستم برونم تعبیر چیه ؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این امر دارد که شما به وسیله اعمال خودتان به خود آسیبی می‌زنید و این آسیب چه جانی باشد چه مالی نیک نیست.و اگر به آن فکر نکرده اید می‌تواند بر این تعبیر باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 27. انيتا

  من خواب ديدم كه به همراه پدر و برادرم به خانه اي رفتيم كه همه مشغول كشيدن گل هستن و پدر من فوت شده و در خواب ديدم كه اون هم داره گل ميكشه و من از ديدن اين موضوع هم خجالت كشيدم هم عصباني شدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن استفاده از ماری جوانا در خواب نشان میدهد که شما به سمت یک تجربه معنوی در تعبیر خواب ماری جوانا امده است که نشان می دهد که شما به سمت یک تجربه معنوی مثبت حرکت می کنید. حضور در جمعی که در حال کشیدن ماری جوانا هستند نشان می دهد که وقت آن است که درباره سلامتی خود کمی بیشتر فکر کنید که انشالله برایتان مشکلی پیش نیاید.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید