تعبیر خواب ماری جوانا (گل)

دیدن ماری جوانا (گل) در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن ماری جوانا (گل) در خواب چیست؟

ماری جوانا کشیدن در خواب نشانه چیست

تعبیر کشیدن ماری جوانا یا علف در خواب چیست؟

دیدن استفاده از ماری جوانا در خواب، نشان می دهد که شما به سمت یک تجربه معنوی مثبت حرکت می کنید. حضور در جمعی که در حال کشیدن ماری جوانا هستند، نشان می دهد که وقت آن است که درباره سلامتی خود کمی بیشتر فکر کنید.

اگر در زندگی بیداری تان مواد مخدر مصرف می کنید، این خواب می تواند هشداری برای متوقف کردن مصرف آن باشد. گاهی ممکن است تعبیر دیدن ماری جوانا یا علف در خواب، این باشد که شما باید به جای تکیه بر نیروهای خارجی، به نیروی درونی خود متمرکز شوید.


شرایطی که در این مورد ممکن است در خواب ببینید عبارتند از:

 • کشیدن ماری جوانا، علف و ….
 • دیدن دیگران در حالی که مشغول کشیدن ماری جوانا یا علف هستند.
 • به همراه دوست تان مشغول کشیدن آن هستید

دراین شرایط خواب شما حاوی پیامی مثبت است:

 • در خواب تصمیم می گیرید که مصرف و اعتیاد به مواد مخدر را متوقف کنید.
 • از قدرت درونی خود برای تحریک استفاده کرده اید.
 • در خواب در برابر تصمیمات عجولانه مقاومت می کنید.

جزئیات مربوط به تعبیر خواب ماری جوانا:

دیدن رانندگی یا رفتن به محل کار در حالی که سیگار ماری جوانا می کشید، در خواب نشانگر این است که شما ممکن است چند صباحی خوشحال باشید، اما استرسی مزمن همراه شما خواهد بود.

اگر خواب ببینید که در یک مهمانی هستید و در حال مصرف مواد مخدر هستید، این نشان می دهد که ممکن است همه چیز در زندگی بیداری برایتان خسته کننده شود.

اگر زن جوانی در خواب ببیند که در حال کشیدن سیگار ماری جوانا با پاتنر خود است، این خواب به او هشدار می دهد که در برابر هرگونه تصمیم عجولانه مقاومت کند.

دیدن ماری جوانا یا علف در خواب به شما می گوید که وقت آن رسیده که کمی واقع بینانه تر عمل کنید. کشیدن ماری جوانا نشانگر این است که شما کارهای زیادی دارید که باید انجام دهید.

دیدن مصرف مواد مخدر در خواب یا دادن آن به شکل دارو توسط شما به شخص دیگر، نشانه این است که شما باید برای پذیرش چالش های زندگی آماده باشید.

دیدن مصرف ماری جوانا یا علف در خواب نشان می دهد که شما به “ترمیم سریع” نیاز دارید. به شرایط درونی و روحی تان کمی بیشتر اهمیت بدهید.

دیدن یک فروشنده مواد مخدر در خواب نیز بدان معنی است که اکنون با یک معضل روبرو هستید.

دیدن ماری جوانا در خواب، به عنوان نشانه ای از ترس از مواجهه با واقعیت و مشکلات تلقی می شود، پناه بردن به دنیای خیالی، از دست دادن تماس با واقعیت، فرار از مسئولیت، گوشه گیری، عقب نشینی، انزوا، ناجوانمردی، از دست دادن اعتماد به نفس، وضعیت خطرناک، آرامش ظاهری و… است.

اگر اخیرا خوابی مرتبط با ماری جوانا یا علف دیده اید، این می تواند به آن معنی باشد که شما می ‌خواهید کمی تلاش کنید تا شرایط سختی که در آن گیر کرده اید را فراموش کنید.

احساساتی که ممکن است هنگام دیدن ماری جوانا یا علف در خواب، با آنها روبرو شوید، عبارتند از:

خجالت کشیدن، خوشحال بودن، هوشیار شدن، ناراحت شدن، غافلگیر شدن


☺ تعبیر خواب «ماری جوانا (گل)» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «ماری جوانا (گل)» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

16 دیدگاه

 1. وحید سعادتمند در 1399/10/15در12:19 ب.ظ

  سلام،من خاب دیدم که در یک مهمانی تارسک هستم با 5،6 نفر که فک میکنم پسر بودن و مشغول بودیمو ایستاده بودم تا دوستم یه رول به من داد و منم مشغول کشیدن شدم،انگار فقط من میکشیدم و کس دیگه ایی نمیکشید و میخواستن که فقط من بکشم،تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در 1399/10/15در10:43 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر ان دارد که شما به وسیله دوستانتان با مشکلی بر خورد خواهید کرد و افرادی نیت به ضرر رساندن به سلامت و ابرو شما را خواهند داشت که صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. جواتی در 1399/10/01در2:57 ب.ظ

  سلام من خواب دیدم ک دوستم با چندتا از دوستاش که من شناختی بهشون ندارم با یک شرت تو خیابون داشت راه میرفت من دیدمش گفتم چکا میکنی گف رفتیم گل کشیدیم منم تو جیبم یکم داشتم گفتم بیا بریم ایناهم بکشیم با شرتی بده بعدش دیگ یادم نیس ولی این صحنه هارو خوب یادمه .

  • یاسین صداقت در 1399/10/15در10:41 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی ندارد و بر این معنی است که شما به وسیله خودتان و ان شخص به خود و ابروتان اسیب خواهید رساند و اگر در عالم بیداری به این عمل دست زده اید خوابتان از اعمال روزتان هم میتوان نشات گرفته باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. Parsa در 1399/09/11در10:24 ق.ظ

  سلام
  من امروز صبح ساعت ۸:۳۰ بود حدودا خواب دیدم که رول درآوردم و توی اتاقم کشیدم، بعد بقیش رو فک کنم با دهن خاموش کردم و خواستم بذارم تو جاش که از دستم افتاد پایین تخت لای کاغذ ها و من چت شده بودم و گشتم و پیداش کردم
  قبلاً مدتی می‌کشیدم اما فک کنم حداقل ۲ ماه است که نکشیدم و یه چیز دیگه اینکه من هیچ وقت تو اتاقم نمیکشیدم یا بیرون یا تو دستشویی جلو فن
  ممنون میشم تعبیرش رو بگید

  • یاسین صداقت در 1399/09/16در8:40 ب.ظ

   با سلام
   این خواب در وهله ی اول می تواند نشان از آن باشد که استعمال دفعات قبلی شما سبب ماندن تاثیری در ناخوداگاه شما شده است که در این خواب برایتان واضح شده است. اما از سمت دیگر هم در تعابیر امده است که به این معنا می تواند باشد که شما به سمت تغییری خواهید رفت.
   سربلند و پیروز باشید

 4. پوریا در 1399/06/27در5:16 ق.ظ

  با سلام من خوابی دیدم که تنهایی داشتم گل میکشیدم و کیف میکردم تو فاز بودم تنها. در واقعیت معتاد به به چیزی نیستم

  • یاسین صداقت در 1399/06/31در4:58 ب.ظ

   با سلام
   این خواب می تواند اشاره ای به کنجکاوی ذهن شما باشد که بادیدن دیگران که این کار را انجام میدهند ذهن شما هم به ان درگیر شده است.
   سربلند و پیروز باشید

 5. میلاد در 1399/06/06در1:36 ب.ظ

  سلام من خواب دیدم در عروسی یکی از اقوامم هستم که ماری جوانا را به پسر عمویم دادم که بار کند و این کار را جلوی همه انجام داد که پسر عمویم که داداشش هست دید و ما انکار کردیم و گفتیم برای یکی دیگه داره بار میکنه ازش گرفتم برم توی دستشویی بار کنم بابام اومد در رو بستم تهویه دستشویی نمیزاشت بار کنم رفتم توی یه دستشویی دیگه ولی انگار که دید داشت و در حال بار کردن بابام دید و سریع رفتم یه دستشویی دیگه که باز یه سری بچه زیر ۱۵ سال از بالای در هی میخواستن بیان داخل و خواب عجیبی بود ولی فکر کنم آخر نکشیدم و فقط در حال بار کردن بودم و اینکه توی حالت عادی میکشم و یه مدت ترک بودم دیروز کشیدم

  • یاسین صداقت در 1399/06/31در5:26 ب.ظ

   با سلام
   این خواب شما نشان از ان دارد که باید هر چه سریعتر این کار را ترک کنید تا پیش از ان که ابروی شما به خطر بیفتد این کار را ترک می کند.
   سربلند و پیروز باشید

 6. داود در 1399/06/03در3:28 ق.ظ

  سلام من سرباز هستم خواب دیدم که با هم خدمتیم جلوی برجک پاسداری وایستاده بودیم و هم خدمتیم حشیش کشید و با هم میخندیدیم وقتی که به من تعارف کرد تو خواب به این فکر کردم که حشیش بکشم خابم میبره ولی باز هم گرفتم و کشیدم،خواستم ببینم تعبیرش چیه ممنون میشم اگه بگین(البته الان هم خدمتیم به خاطر همین کار رفته زندان)

  • یاسین صداقت در 1399/06/31در4:58 ب.ظ

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که ممکن است در اینده ای نزدیک کاری که خودتان می دانید اشتباه است را انجام دهید و از این رو باید بسیار آگاه باشید.
   سربلندو پیروز باشید

 7. محمد در 1399/05/31در10:11 ق.ظ

  سلام و خسته نباشید .
  من خواب دیدم که با یکی از دوستام تو اتاقم مشغول کشیدن گل هستیم و فیلم نگاه میکنیم میخاستم برونم تعبیر چیه ؟

  • یاسین صداقت در 1399/06/01در11:13 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این امر دارد که شما به وسیله اعمال خودتان به خود آسیبی می‌زنید و این آسیب چه جانی باشد چه مالی نیک نیست.و اگر به آن فکر نکرده اید می‌تواند بر این تعبیر باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. انيتا در 1399/05/03در7:37 ب.ظ

  من خواب ديدم كه به همراه پدر و برادرم به خانه اي رفتيم كه همه مشغول كشيدن گل هستن و پدر من فوت شده و در خواب ديدم كه اون هم داره گل ميكشه و من از ديدن اين موضوع هم خجالت كشيدم هم عصباني شدم

  • یاسین صداقت در 1399/05/05در8:31 ب.ظ

   با سلام
   دیدن استفاده از ماری جوانا در خواب نشان میدهد که شما به سمت یک تجربه معنوی در تعبیر خواب ماری جوانا امده است که نشان می دهد که شما به سمت یک تجربه معنوی مثبت حرکت می کنید. حضور در جمعی که در حال کشیدن ماری جوانا هستند نشان می دهد که وقت آن است که درباره سلامتی خود کمی بیشتر فکر کنید که انشالله برایتان مشکلی پیش نیاید.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید