تعبیر خواب اس ام اس (پیامک)

دیدن اس ام اس (پیامک) در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن اس ام اس (پیامک) در خواب چیست؟

اس ام اس دادن در خواب چه تعبیری دارد

ارسال یک پیام متنی در خواب نشان می ‌دهد که مشکلات زیادی در واقعیت به وجود خواهد آمد که زندگی خانوادگی و کاری شما را مختل خواهد کرد. یکی دیگر از تعابیر این خواب، دلالت بر این دارد که بحث و اختلاف بین شرکای تجاری باعث ایجاد مشکلات عمیق در محل کار خواهد شد.

از طرف دیگر، این خواب به شیوه ‌ای مثبت نیز تعبیر می ‌شود. دیدن پیغام‌ های متنی در خواب نشان دهنده تغییرات و ابداعات در زندگی کاری و زندگی خانوادگی هستند. این خواب می تواند خبر از تغییر محیط اجتماعی خود، به واسطه مهاجرت به یک کشور یا شهر جدید، نقل مکان به یک خانه جدید، یافتن شغل جدید و … داشته باشد.

چه کسی این پیامک را برای شما ارسال کرده و محتوای آن چیست؟ بسیار مهم است که خواب خود را به درستی تفسیر کنید و جزئیات را مدنظر قرار دهید. ممکن است این خواب نشانه نیاز به برقراری ارتباط با شخصی باشد که اس ام اس را برای شما ارسال کرده است.

دیدن پیام یا ارسال پیامک در خواب، ممکن است نمادی از ارتباط شما با شبکه در زندگی تجاری و اقتصادی باشد. این در حالی است که این خواب می تواند ذهن ناخودآگاه شما را به تصویر بکشد.

اگر در خواب می بینید که هر چه تلاش می کنید، نمی توانید پیام متنی را ارسال کنید، به این معنی است که برای بیان احساسات خود به روشی درست، دچار مشکل می شوید. شاید احساس کنید که اطرافیان شما قادر به درک شما نیستند.


خواب نوشتن (تایپ) پیام متنی

نوشتن پیام متنی در خواب نشانگر این است که راهی برای بیان خود پیدا خواهید کرد. اگر احساس می کنید در شرایطی دچار سوء تفاهم شده اید و اشتباه کرده اید، این خواب شما نشان می دهد که شما با یک ارتباط بهتر، آن مشکل را حل خواهید کرد.

اگر در حال نوشتن پیام متنی برای یک دوست یا شخصی هستید که قبلاً آن را می شناختید، این خواب می تواند نشانگر این باشد که در زندگی تجاری خود با آن شخص همکاری می کنید.

محتویات و کلماتی که درپیام متنی وجود دارند می توانند بر تفسیر رویا تاثیرگذار باشند. اگر تنها چیزی که از این خواب به یاد می آورید این است که در حال نوشتن یک پیام متنی بوده اید و آنچه را که نوشته‌ اید را به خاطر نداشته باشید، به طور کلی به این صورت تفسیر می ‌شود که راهی برای ارتباط درست با دیگران پیدا خواهید کرد.


دریافت یک اس ام اس یا پیام متنی

دریافت یک پیام متنی از کسی که شما نمی ‌شناسید، نشان می‌ دهد که با یک وضعیت ناشناخته مواجه خواهید شد و باید در آن وضعیت یک انتخاب انجام دهید. دریافت پیغام ‌های متنی از یک دوست، یکی از بستگان، یا کس دیگری که او را می شناسید، بیانگر این است که شما خوشحال خواهید شد.

اگر زمانی که در خواب یک پیامک تهدید آمیز خوانده باشید احساس راحتی بکنید، آن وقت خواب شما می ‌تواند نشانه صبر و شکیبایی شما باشد. شما فکر می‌ کنید که هیچ ‌کس نمی ‌تواند شما را تهدید کند و شما می ‌خواهید این موضوع را به همه اثبات کنید.


تعبیر خواب خواندن یک پیام متنی

اگر در حال خواندن پیامک در خواب هستید، بیانگر این است که بر مشکلات غلبه خواهید کرد. این خواب نشان می دهد، که شما تمام هشدارها و توصیه‌ هایی که در خواب دیده اید را در نظر خواهید گرفت و به راحتی از طریق این هشدارها از مشکلات عبور خواهید کرد.

از طرف دیگر، خواندن یک پیام متنی در خواب ممکن است سمبل این باشد که شما با زنی ازدواج خواهید کرد که برای خانواده تان اهمیت قائل است.


تفسیر روانشناختی نوشتن پیام متنی

این خواب نشان می ‌دهد که شما خیلی بخشنده هستید و همه افراد را دوست دارید. شما همیشه به ایده‌ های متفاوت احترام می ‌گذارید، و روشن فکر هستید. افرادی که این خواب را می ‌بینند معمولا از توانایی ‌های خود آگاه هستند و می دانند که از زندگی شان چه می خواهند.


تعبير خواب اس ام اس به روايت اچ میلر

 اگر در خواب تلگرافی به دستتان رسید، نشان دهنده آن است که اوقات خوشی را پیش رو دارید.


تعبير خواب اس ام اس به روايت آنلی بیتون

  اگر در خواب ببینید کسی برای شما پیغامی می فرستند، بیانگر اتفاقات خوشایند در زندگیتان است.

  اگر در خواب، شما برای کسی پیامی فرستادید، به این معنا است که برای مدتی دچار مشکل می شوید.

  همچنین بخوانید: تعبیر خواب موبایل | تعبیر خواب تلفن | تعبیر خواب باتری | تعبیر خواب لپ تاپ

  Photo by Markus Spiske on Unsplash

  ☺ تعبیر خواب «اس ام اس (پیامک)» برای من چیست؟

  اگر در خواب‌تان «اس ام اس (پیامک)» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

  ✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


  ❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
  ℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

  9 دیدگاه

  1. shishi در 1399/09/24در7:28 ق.ظ

   سلام من دوشب متوالی خواب دیدم کسی که دوساله باهاش کات کردم وازش هیچ خبری ندارم برام پیامک تهدید امیز توتلگرام میفرسته اما من جواب نمیدم فقط استرس میگیرم توخواب

   • یاسین صداقت در 1399/09/25در5:03 ب.ظ

    با سلام
    این خواب برای شما دارای تعبیر نیست و اشاره ای به ناخوداگاه شماست که در این هنوز خاطراتی از گذشته باقی مانده است و ترس های شما در واقعیت هم در این نوع خواب ها دخیل است.
    سربلند و پیروز باشید

  2. sahar در 1399/08/30در10:13 ق.ظ

   سلام من خواب دیدم که یکی ازاقوام دورمون که باهاش هیچ ارتباطی نداریم وفعلا ازدواج هم کرده به من ازطریق واتساپ پیامی داده که مربوط به درس بودتعبیراین خواب چیه؟

   • یاسین صداقت در 1399/09/01در6:51 ب.ظ

    با سلام
    این خواب برای شما به این معنا می تواند باشد که شما مشکلی در زندگیتان اگر پیدا کنید به سادگی بر آن چیره خواهید شد و اینکه شخص خاصی را در خواب دیده اید لزوما به معنای حضور ایشان در واقعیت نیست.
    سربلند و پیروز باشید

  3. . در 1399/07/03در8:12 ق.ظ

   سلام بنده خواب دیدم که در نزدیکی خانه مادربزرگم پسر عمویم همراه با نامزدش در ماشین بودند و من جلو رفتم و سلام کردم و بعد به خانه مادر بزرگم رفتیم.بعد پسر عمویم به گوشی من پیام داد و گفت که از بین همکلاسی هایم یک دختر خوب را معرفی کن و حرف های دیگری هم در پیامش نوشته بود که یادم نیست.بعد از آن هم به عمراه عمو و زن عمویم مدام به من زنگ میزدند که یک دختر خوب معرفی کنم و تاکید داشتند که اخلاقش مثل من باشد.تعبیرش چیست؟

   • یاسین صداقت در 1399/08/24در7:54 ب.ظ

    با سلام
    این خواب ممکن است به این تعبیر باشد که ایشان در اینده ای نزدیک از شما چیزی بخواهند که اصلا به صلاح نیست و باید از آن امتناع کنید.
    سربلند و پیروز باشید

  4. پریسا در 1399/06/20در5:37 ق.ظ

   خواب دیدم دارم با یکی از فامیل دورمون ک زن داره بچه داره پیامک میفرستیم بهم ک اون مرد برای من پیامک عاشقانه میفرستاد و به من میگف چرا تحویلم نمیگری انگاری من رابط رو قطع کردم و پیام فرستادم دیگ کاری بهم نواشته باش مرده گف تو ک مهربون بودی چرا اینجوری میکنی ؟

   • یاسین صداقت در 1399/06/31در4:55 ب.ظ

    با سلام
    دیدن این خواب بر دو وجه است. یا انکه شمااز این موضوع در واقعیت ترس دارید و یا اینکه بیانگر اتفاقات خوش در زندگی شما خواهد بود.
    سربلند و پیروز باشید

  5. زهرا در 1399/04/30در3:50 ب.ظ

   من خواب دیدم که عشقم که ۱۵ روزه ازش جدا شدم بهم پیام داده و میخواد دوباره برگرده به رابطه قبلیمون و میخواد همه چیو درست کنه،،من ۳ شبه پشته سره هم این خوابو میبینم،،تعبیرش چیه؟؟

  نظر خود را بیان کنید