تعبیر خواب اس ام اس (پیامک)

دیدن اس ام اس (پیامک) در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن اس ام اس (پیامک) در خواب چیست؟

اس ام اس دادن در خواب چه تعبیری دارد

ارسال یک پیام متنی در خواب نشان می ‌دهد که مشکلات زیادی در واقعیت به وجود خواهد آمد که زندگی خانوادگی و کاری شما را مختل خواهد کرد. یکی دیگر از تعابیر این خواب، دلالت بر این دارد که بحث و اختلاف بین شرکای تجاری باعث ایجاد مشکلات عمیق در محل کار خواهد شد.

از طرف دیگر، این خواب به شیوه ‌ای مثبت نیز تعبیر می ‌شود. دیدن پیغام‌ های متنی در خواب نشان دهنده تغییرات و ابداعات در زندگی کاری و زندگی خانوادگی هستند. این خواب می تواند خبر از تغییر محیط اجتماعی خود، به واسطه مهاجرت به یک کشور یا شهر جدید، نقل مکان به یک خانه جدید، یافتن شغل جدید و … داشته باشد.

چه کسی این پیامک را برای شما ارسال کرده و محتوای آن چیست؟ بسیار مهم است که خواب خود را به درستی تفسیر کنید و جزئیات را مدنظر قرار دهید. ممکن است این خواب نشانه نیاز به برقراری ارتباط با شخصی باشد که اس ام اس را برای شما ارسال کرده است.

دیدن پیام یا ارسال پیامک در خواب، ممکن است نمادی از ارتباط شما با شبکه در زندگی تجاری و اقتصادی باشد. این در حالی است که این خواب می تواند ذهن ناخودآگاه شما را به تصویر بکشد.

اگر در خواب می بینید که هر چه تلاش می کنید، نمی توانید پیام متنی را ارسال کنید، به این معنی است که برای بیان احساسات خود به روشی درست، دچار مشکل می شوید. شاید احساس کنید که اطرافیان شما قادر به درک شما نیستند.


خواب نوشتن (تایپ) پیام متنی

نوشتن پیام متنی در خواب نشانگر این است که راهی برای بیان خود پیدا خواهید کرد. اگر احساس می کنید در شرایطی دچار سوء تفاهم شده اید و اشتباه کرده اید، این خواب شما نشان می دهد که شما با یک ارتباط بهتر، آن مشکل را حل خواهید کرد.

اگر در حال نوشتن پیام متنی برای یک دوست یا شخصی هستید که قبلاً آن را می شناختید، این خواب می تواند نشانگر این باشد که در زندگی تجاری خود با آن شخص همکاری می کنید.

محتویات و کلماتی که درپیام متنی وجود دارند می توانند بر تفسیر رویا تاثیرگذار باشند. اگر تنها چیزی که از این خواب به یاد می آورید این است که در حال نوشتن یک پیام متنی بوده اید و آنچه را که نوشته‌ اید را به خاطر نداشته باشید، به طور کلی به این صورت تفسیر می ‌شود که راهی برای ارتباط درست با دیگران پیدا خواهید کرد.


دریافت یک اس ام اس یا پیام متنی

دریافت یک پیام متنی از کسی که شما نمی ‌شناسید، نشان می‌ دهد که با یک وضعیت ناشناخته مواجه خواهید شد و باید در آن وضعیت یک انتخاب انجام دهید. دریافت پیغام ‌های متنی از یک دوست، یکی از بستگان، یا کس دیگری که او را می شناسید، بیانگر این است که شما خوشحال خواهید شد.

اگر زمانی که در خواب یک پیامک تهدید آمیز خوانده باشید احساس راحتی بکنید، آن وقت خواب شما می ‌تواند نشانه صبر و شکیبایی شما باشد. شما فکر می‌ کنید که هیچ ‌کس نمی ‌تواند شما را تهدید کند و شما می ‌خواهید این موضوع را به همه اثبات کنید.


تعبیر خواب خواندن یک پیام متنی

اگر در حال خواندن پیامک در خواب هستید، بیانگر این است که بر مشکلات غلبه خواهید کرد. این خواب نشان می دهد، که شما تمام هشدارها و توصیه‌ هایی که در خواب دیده اید را در نظر خواهید گرفت و به راحتی از طریق این هشدارها از مشکلات عبور خواهید کرد.

از طرف دیگر، خواندن یک پیام متنی در خواب ممکن است سمبل این باشد که شما با زنی ازدواج خواهید کرد که برای خانواده تان اهمیت قائل است.


تفسیر روانشناختی نوشتن پیام متنی

این خواب نشان می ‌دهد که شما خیلی بخشنده هستید و همه افراد را دوست دارید. شما همیشه به ایده‌ های متفاوت احترام می ‌گذارید، و روشن فکر هستید. افرادی که این خواب را می ‌بینند معمولا از توانایی ‌های خود آگاه هستند و می دانند که از زندگی شان چه می خواهند.


تعبير خواب اس ام اس به روايت اچ میلر

 اگر در خواب تلگرافی به دستتان رسید، نشان دهنده آن است که اوقات خوشی را پیش رو دارید.


تعبير خواب اس ام اس به روايت آنلی بیتون

  اگر در خواب ببینید کسی برای شما پیغامی می فرستند، بیانگر اتفاقات خوشایند در زندگیتان است.

  اگر در خواب، شما برای کسی پیامی فرستادید، به این معنا است که برای مدتی دچار مشکل می شوید.

  همچنین بخوانید: تعبیر خواب موبایل | تعبیر خواب تلفن | تعبیر خواب باتری | تعبیر خواب لپ تاپ

  Photo by Markus Spiske on Unsplash

  ☺ تعبیر خواب «اس ام اس (پیامک)» برای من چیست؟

  اگر در خواب‌تان «اس ام اس (پیامک)» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

  ✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


  ❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین
  ℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

  29 دیدگاه

  1. اسما

   سلام
   من خواب دیدم عشق سابقم که الان ازپواج کرده به من پیام داده گفته من همیشه عاشت بودم و همیشه دوستت دارم فکر نکن همه چیز به میل من بوده هیچوقت فراموشت نمیکنم گوشیمدست خانممه هیچوقت پیام نده خودم هرچندمدت پیام میدم مراقب خودت باش
   بعد چندین تصویر و فیلمی که مشخص نبود چه محتوایی هستن ولی تو ذهن خودم میدونستم فیلم های مستحجنی بودن برام ارسال کرد گفت چون تنهایی گفتم اینارو بفرستم
   ممنون میشم تعبیر کنید

   • یاسین صداقت

    با سلام
    این خواب ها که اشاره به روابط قبلی شما دارد دارای تعبیر نیست و فقط در ناخوداگاه شما خاطراتی از گذشته را نمایان می کند.
    سربلند و پیروز باشید

  2. Mahdis

   سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما بزرگوار

   بنده دختری هستم ۱۶ ساله که دیشب در خواب دیدم که یکی از پسر دایی هایم که بیست و خورده ای سالشه بهم پیام داده البته پیامک نبود در یکی از پیامرسان ها پیام داده بود و من خیلی تعجب کردم البته در عین حال خوشحال هم شده بودم تعجبم به خاطر این بود که در واقعیت در فضای مجازی با هم در ارتباط نیستیم و من تعجب کرده بودم که شماره من رو از کجا آورده و بهم پیام داده ولی پیامی که داده بود پیام خوبی بود چون من در خواب خیلی خوشحال بودم و شروع کردم به جواب دادن پیامش میخواستم بدونم تعبیر این خواب چیست و نشانه علاقه داشتن این فرد به من هست یا خیر؟ و اینکه من اصلا بهش فکر نمیکردم ولی نمیدونم چرا همچین خوابی دیدم ممنون میشم پاسخ بدین

   • یاسین صداقت

    با سلام
    در تعبیر خواب پیام دادن دیگران به ما امده است که ممکن است به معنای آن باشد که از ایشان به شما خیری رسد که انشالله خیر است.
    سربلند و پیروز باشید

  3. مهشید

   من خواب دیدم ک تو تلگرام دارم با ی شخص معروف پیام میدم و اونم داره جوابمو میده من خیلی استرس داشتم ولی ایشون با خون سردی جوابمو داد و ی جورایی انگار ازم عکس خواستن و ابراز علاقه کردن ک خوش شون اومده ازم ک کسی ک خیلی دوسش دارم و کراشمه تو خواب بهم ابراز علاقه کردن و من تو خواب خیلی خوشحال بودم و باید بگم یکی از دوستای قدیمیم هم با اون شخص معروف در تلگرام صحبت میکرد ولی پیشنهادی ک ب من دادن رو ب ایشون ندادند

   • یاسین صداقت

    با سلام
    این خواب برای شما دارای تعبیر نیست و زاده ی ناخوداگاه شماست و به این صورت می تواند توجیه شود که ناخوداگاه شما در تلاش است تا ارزوهایتان را در خواب واقعی نشان دهد.
    سربلند و پیروز باشید.

  4. ح

   سلام
   من دیشب بعد اذان صبح خواب دیدم که یه پیام اومد تو گوشیم نگاه کردم دیدم شماره یکی از پسرهای فامیل هست که قبلا خاستگاریم اومده بود و تو متن اینو نوشته بود
   سلام خوبی کجایی خونتون هستی؟؟
   تعبیرش چی میشه

   • یاسین صداقت

    با سلام
    براساس تعبیر خواب می تواند به این معنا باشد که شما بر مشکلی که مربوط به این موضوع است غلبه خواهید کرد که این خواب برای شما بسیار خیر خواهد بود.
    سربلند و پیروز باشید

  5. غزل

   سلام
   دوستم خواب دیده من با کسی که تقریبا یه ماهه کات کردم دارم چت میکنم و بهش میگم برگرده ولی اون پیشنهادمو رد میکنه ولی بازم خیلی اسرار میکنم ولی بازم اون همون جور خیلی مغروره و رد میکنه آخر سر دوستم گوشی رو ازم میگیره و بهش میگه برگرده ولی هیچی به هیچی
   میشه بگید تعبیرش چیه

   • یاسین صداقت

    با سلام
    این خواب برای شما دارای تعبیر نیست و بیشتر می تواند به این معنا باشد که ایشان نگران شما هستند و این خواب را به این علت دیده اند پس از این بابت نگران نباشید و به مسیر صحیح خود ادامه دهید.
    سربلند و پیروز باشید.

  6. پریا

   سلام
   من درخواب دیدم که کسی ک باهاش بیست روز کات کردم اولاش باهم رل بودیم بهم پیم داده بود اما من هرچی سعی میکردم پیامو باز کنم و بخونم پیام باز میشد ولی نمیفهمیدم چی نوشته خوانا نبود اصلا
   خاهشا جواب بدین چون خیلی درگیرم کرده این خواب منو

   • یاسین صداقت

    با سلام
    این خواب می تواند به این معنا باشد که ارتباط شما با ایشان ارتباط صحیحی نبوده است و درک مشترکی از یکدیگر نداشته اید.
    تعبیر خواب پیام می تواند در حالت کلی نشانگر فهم و رساندن حرف خود به دیگران باشد.
    سربلند و پیروز باشید

  7. Yekta

   سلام..خواب دیدم کراشم واسم پیامای عاشقانه میفرسته(در صورتی که نمیدونه دوسش دارم و خودمم نمیدونم حسش نسبت بمن چیه)و منم موندم چی بگم تا اینکه بیرون همو میبینم ولی از خواب پریدم بالا

   • یاسین صداقت

    با سلام
    این خواب دارای تعبیر نیست و نشان گر ارزوهای درونی ناخوداگاه شماست و از این رو این خواب را برای تعبیر معتبر ندانید.
    سربلند و پیروز باشید

  8. Gop

   خواب دیدم تو سن کم ازدواج کردم با پسری که نمیشناختم اما خیلی خوشحال بودم
   دیشبم دوستم خواب دید تو سن کم عروسی کردم و داره باهام میرقصه تعبیرش چیه؟؟؟؟

   • یاسین صداقت

    با سلام
    اگر در خواب مراسم خود را دیده اید واین اتفاق رخ داده است برای شما خیر نیست و حتما صدقه دهید اما اگر این حالت برای شما پیش نیامده است مشکلی نداردو از بابت آن نگران نباشید.
    سربلند و پیروز باشید

  9. داوود

   سلام
   من امروز خواب دیدم یه شخص معروف ک به تازگی فوت کرده به من پیام داده و گفته ازت توقع نداشتم اینکارو در حق من انجام بدی و منم ناراحت درحال نوشتن برا عذرخواهی بودم از خواب پریدم
   واقعا گیجم کرده فکرم درگیره ک تعبیرش چی میتونه باشه

   • یاسین صداقت

    با سلام
    این خواب می توااند اشاره ای به اسم ایشان و یا شغل ایشان باشد که در نزدیکی شما تلاشی در حال صورت گرفتن است که باید نسبت به آن اگاه باشید وبدانید که تلاش خود را با دقت بیشتری ادامه دهید که ممکمم مسیری اشتباه را در پیش گرفته اید.
    سربلند و پیروز باشید.

  10. amin

   با سلام من در خواب دیدم که در خیابانی شلوغ ایستاده ام و میگویند آنطرف خیابان دعوا شده است در همین حین پیامی که از طرف دختر مورد علاقم دریافت میکنم که الان چندین روزه از هم جدا شدیم و متن پیامک یه کلمه ای بود ( مرسی ) بعد از اینکه از آن خیابان دور شدم متوجه شدم میگفتن اصلا دعوایی نبوده یا ختم به خیر شده

   • یاسین صداقت

    با سلام
    دیدن دعوا در خواب به معنای رسیدن لطفی به شما از طرف دیگران است و این خواب می تواند برای شما خیر باشد و باید بدانید که تعبیر آن به این صورت هم می تواند باشد که شما کار صحیحی را در چند وقت گذشته انجام داده اید که پاداش آن را در اینده دریافت خواهید کرد.
    سربلند و پیروز باشید.

  11. shishi

   سلام من دوشب متوالی خواب دیدم کسی که دوساله باهاش کات کردم وازش هیچ خبری ندارم برام پیامک تهدید امیز توتلگرام میفرسته اما من جواب نمیدم فقط استرس میگیرم توخواب

   • یاسین صداقت

    با سلام
    این خواب برای شما دارای تعبیر نیست و اشاره ای به ناخوداگاه شماست که در این هنوز خاطراتی از گذشته باقی مانده است و ترس های شما در واقعیت هم در این نوع خواب ها دخیل است.
    سربلند و پیروز باشید

  12. sahar

   سلام من خواب دیدم که یکی ازاقوام دورمون که باهاش هیچ ارتباطی نداریم وفعلا ازدواج هم کرده به من ازطریق واتساپ پیامی داده که مربوط به درس بودتعبیراین خواب چیه؟

   • یاسین صداقت

    با سلام
    این خواب برای شما به این معنا می تواند باشد که شما مشکلی در زندگیتان اگر پیدا کنید به سادگی بر آن چیره خواهید شد و اینکه شخص خاصی را در خواب دیده اید لزوما به معنای حضور ایشان در واقعیت نیست.
    سربلند و پیروز باشید

  13. .

   سلام بنده خواب دیدم که در نزدیکی خانه مادربزرگم پسر عمویم همراه با نامزدش در ماشین بودند و من جلو رفتم و سلام کردم و بعد به خانه مادر بزرگم رفتیم.بعد پسر عمویم به گوشی من پیام داد و گفت که از بین همکلاسی هایم یک دختر خوب را معرفی کن و حرف های دیگری هم در پیامش نوشته بود که یادم نیست.بعد از آن هم به عمراه عمو و زن عمویم مدام به من زنگ میزدند که یک دختر خوب معرفی کنم و تاکید داشتند که اخلاقش مثل من باشد.تعبیرش چیست؟

   • یاسین صداقت

    با سلام
    این خواب ممکن است به این تعبیر باشد که ایشان در اینده ای نزدیک از شما چیزی بخواهند که اصلا به صلاح نیست و باید از آن امتناع کنید.
    سربلند و پیروز باشید

  14. پریسا

   خواب دیدم دارم با یکی از فامیل دورمون ک زن داره بچه داره پیامک میفرستیم بهم ک اون مرد برای من پیامک عاشقانه میفرستاد و به من میگف چرا تحویلم نمیگری انگاری من رابط رو قطع کردم و پیام فرستادم دیگ کاری بهم نواشته باش مرده گف تو ک مهربون بودی چرا اینجوری میکنی ؟

   • یاسین صداقت

    با سلام
    دیدن این خواب بر دو وجه است. یا انکه شمااز این موضوع در واقعیت ترس دارید و یا اینکه بیانگر اتفاقات خوش در زندگی شما خواهد بود.
    سربلند و پیروز باشید

  15. زهرا

   من خواب دیدم که عشقم که ۱۵ روزه ازش جدا شدم بهم پیام داده و میخواد دوباره برگرده به رابطه قبلیمون و میخواد همه چیو درست کنه،،من ۳ شبه پشته سره هم این خوابو میبینم،،تعبیرش چیه؟؟

  نظر خود را بیان کنید