تعبیر خواب لپ تاپ

دیدن لپ تاپ در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن لپ تاپ در خواب چیست؟

سرفیس لپ تاپ

دیدن لپ تاپ در خواب ممکن است سمبل مشکلات مربوط به کار باشد. این خواب دلالت بر این دارد که شما باید کارهایی که نیمه تمام رها کرده اید، را به پایان برسانید.

علاوه بر این، دیدن لپ ‌تاپ در خواب، ممکن است نشان دهد که در آینده شاهد پیشرفت ‌های خوب در زندگی خصوصی و کسب ‌و کار خود خواهید بود و سود بزرگی در این زمینه ها خواهید داشت. به لطف این سود شما خواهید توانست بر هر مشکلی از جمله موانع سخت غلبه کنید. علاوه بر این، اتفاقات خوبی در زندگی خانوادگی شما رخ خواهد داد.

از آن جایی که دیدن لپ تاپ در خواب، ممکن است نشان دهنده رسیدن شما به اهداف و رویاها در زندگی تان باشد، می توانیم دیدن لپ تاپ در خواب را خوابی مثبت تلقی کنیم. از طرف دیگر شاید تعبیر این خواب، لزوم ارتباط بیشتر شما با سایرین باشد.


خرید لپ تاپ در خواب

معنای خواب خرید لپ‌ تاپ با وجود شرایط دشوار، نشانه موفقیت است. این خواب نشان می دهد که شما باید با مسائل استرس زا دست و پنجه نرم کنید و در این صورت است که در پایان موفق خواهید شد. یکی دیگر از تعابیر مربوط به خرید لپ تاپ این است که شما شغلی پیدا می ‌کنید که نسبت به قبل سود آورتر بوده و نوعی ترفیع شغلی را تجربه خواهید کرد.

از طرف دیگر، دیدن خوابی مبنی بر خرید لپ تاپ، نشان می دهد که برخی از مسائل ناتمام را تمام می کنید و در صورتی که گرفتار اختلاف خانوادگی شده اید، دیدن این خواب می تواند خبر از بهبود شرایط در آینده نزدیک بدهد.

همچنین بخوانید: زیباترین لپ تاپ های بازار

دیدن استفاده از لپ تاپ در خواب

تعبیر خواب استفاده از لپ تاپ ممکن است بیانگر این باشد که همه مسائل پس از یک دوره پیچیده، تنظیم می شوند و زمان سخت به پایان می رسد. شما در کار خود موفق خواهید شد و سود خوبی کسب خواهید کرد.

همچنین استفاده از لپ تاپ در خواب به معنای این است که شما در موضوعات مختلف کار خواهید کرد و این باعث خوشبختی و آرامش بیشتر در زندگی شما خواهد شد.


دیدن یک لپ تاپ شکسته در خواب

خواب یک لپ تاپ شکسته در خواب، ممکن است نشان دهد که  شاهد یک ضرر عظیم مرتبط با کار خود خواهید بود که به طور یکپارچه برای مدت طولانی ادامه دارد.

بنابراین، این دیدن لپ تاپ شکسته در خواب می تواند هشداری باشد که نشان دهد باید بیشتر از این مراقب گام هایی که برمی دارید، باشید.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب موبایل | تعبیر خواب تلفن | تعبیر خواب باتری

☺ تعبیر خواب «لپ تاپ» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «لپ تاپ» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

32 دیدگاه

 1. اسما

  دزدیدن لب تاب چه معناست.خواب دیدم لب تابمو دزدیدن؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر اینخواب بایدبدانید که در تعبیر خواب دزدیدن لپ تاپ ممکن است به این معنا باشد که شما موقعیتی در کار خود را از دست می دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. تهمینه

  سلام من خواب دیدم با لب‌تاپ برادرم که ازش تو بیداری قرض کردم دارم دورکاری می کنم همه جا تاریک هست و لب تاپ خود به خود در اثر حرارت زیاد شروع می کنه به آب شدن و کوچیک شدن و من کاری نمی تونم کنم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب از ان جا که در این جا شما در ناخوداگاه خود استرس و ترسی نسبت به امانتی که گرفته اید دارید از این رو این خواب برای شما دارای تعبیر عینی نیست و بیشتر به معنای همان است که شما از خراب شدن امانتی که گرفته اید ترس دارید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. ناشناس

  با سلام
  من داخل خوابم دیدم که لپ تاپم از دستم افتاد و شکست ولی با اینحال کار میکرد و منم ازش استفاده میکردم
  لطفا میشه بگید تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب لپ تاب شکسته ممکن است به این معنا باشد که شما در کار خودد دچار مشکلی می شوید اما به کار خود باید ادامه دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. m

  سلام و خسته نباشید
  در خواب دیدم لپ تاپی که اطلاعات خیلی مهمی توش دارم و برام خیلی مهم هستن هک شده و بشدت تحت فشار هستم
  ممنون میشم اگر پاسخ بدید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب از ان جایی که در بیداری ممکن است به این موضوع فکر کرده باشید که برای اطلاعاتتان مشکلی پیش بیاید از این رو دارای تعبیر عینی نیست و می تواند نشان ازمشکلی نباشد.
   سربلند و پیروز باشید

 5. سعید حمیدی

  سلام خواب دیدم ب یه اردو مانند یجای دور با چنفر گروهی رفتم و لبتابمم پیشم بود یهویی لبتابم دیم مانیتور داخلش جدا شده و پشت کامل شیکسته ولی باز کار میکرد خیلیم نگران شده بودم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب شکستن لپ تاپ ممکن است به این معنا باشد که در اینده برای شما در کاری که دارید ممکن است ایرادی پیش بیاید که باید از پس آن بربیایید و از این رو همه چیز به عزم و اراده شما بستگی دارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. مهسا احمدی

  من خواب دیدم یه لپ تاپ بزرگ دارم و تو خوابم اومدم اون رو برداشتم و خیلی آروم گذاشتم یه کناری ولی به طرز عجیبی کاملا خرد و خاکشیر شد با اینکه هیچ ضربه ای بهش وارد نکرده بودم و آروم جا بجاش کردم! ممکنه ربطی به جلسه کاری که همون روز داشتم مرتبط باشه؟!

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب شکستن ناگهانی لپ تاپ در خواب ممکن است از انجایی که می توان لپ تاپ را کار بیننده ی خواب در نظر گرفت از این رو می تواند نشان از ان باشد که برای شما در کار ایرادی پیش بیاید که خودتان انتظار ان را ندارید.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. Mahsa

  سلام خسته نباشد
  من خواب دیدم مادرم یک لپ تاپ شیک و تمیز دارد
  ولی ما تو دنیای واقعی نداریم
  بعد مادرم لپ تاپ رو به من میده
  همینجوری ک مشغول دیدن عکس و بازی بودم باهاش دختر داییم پا گذاشت رو لپ تاپ
  گفتم ک اینکار رو انجام نده ولی بازم انجام داد
  باهم دعوامون شد
  اما لپ تاپ خراب نشده بود
  ممنون میشم اگ تعبیرش رو بگین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند ان چنان دارای تعبیر عینی نباشد و به معنای ان باشد که شما در ناخوداگاه تان به این که اگر چیزی ارزشمند را به دست بیاورید از دست دادن آن برای شما ترس است و از این رو این خواب را دیده اید.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. محمد

  سلام وقت شما بخیر
  خواب دیدم از خونه رفتم بیرون و در عرض 5 دقیقه یک لپ تاپ خوب خریدم و برگشتم خونه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب خریدن لپ تاپ می تواند نشانه ای از ان باشد که در عالم واقعیت شما کاری را پیدا کنید که بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 9. amir

  سلام من خواب دیدم لپ تاپ گیمینگ داداشم خرید و فکرمیکنم خانوادمون نمیدونستن خودش از جیب خودش خرید و ادن شب هم مهمان داشتیم و بعد بیدار شدم مهمان فامیل پدریمون بود.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب لپ تاپ خریدن می تواند به معنای خیر باشد و به این معنا باشد که شما در اینده به خیری به واسطه ی ایشان رسید و ممکن است ان خیر کاری باشد که پیدا کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 10. .

  سلام من میگم یک بار لب تابم از روی میزم افتاد و الانم شکسته بعد من توی خواب اون لب تاب رو دیدم ولی نو و سالم تعببیرش چیست ممنونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب دیدن لپ تاپ سالم برای شما ممکن است دارای تعبیر نباشد زیرا در واقعیت حسرت از دست دادن چیزهای با ارزش در خواب به این شکل نمایان خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 11. فاطمه

  سلام من خواب دیدم لبتاپ برادرم رو به امانت گرفتم متاهل هم هستم و مهمون میاد خونمون که من یکی از مهمانها رو نمیشناسم همون لحظه من خونمون رو ترک میکنم و به سمت محله ی قدیممون میرم تا یه برنامه ای رو در لبتاپ بریزه و ولی اون محله برام نا آشناس و نمیشناسم و همونجا به یه سریا دهن به دهن میشم نمیدونم چرا؛بعدش کنار خیابون سوار مینی بوس میشم که راننده اش همونی بود که ما تو اون محله مینشستیم ولی من کرایه رو که دادم و پیاده شدم هوا تاریک هم بود هیچ جا رو نمیشناختم و سردر گم بودم که متوجه شدم دوباره لبتاپ گم شده(در این مراحل خواب چن بار گم کردم ولی دوباره پیداش کردم) بعد تو خیابونا دنبال اون مینی بوس میگشتم تا لبتاپ رو که جا گذاشتم رو بردارم ولی اصلا اون شهر و خیابونا برام آشنا نیس و نمیشناسم همونجا میشینم زمین و گریه میکنم و اینکه خیلی هم ترسیدم

  • یاسین صداقت

   با سلام و سپاس از همراهی شما
   تعبیر خواب شما به این صورت است که شما در حل مشکلاتتان مقداری سر در گم خواهید شد و پیچیدگی در حل آن برایتان اتفاق خواهد افتاد و باید مقداری در حل موضوعات مقداری صبور تر عمل کنید و اینکه روابط اجتماعی‌تان را حفظ کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 12. کریم

  سلام خواب دیدم لب تابم زیر پای بچه های کوچیک نرم شده بود ولی هنوز کار میکرد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب ممکن است اشاره ای به ترس شما باشد و از این رو دارای تعبیر نیست و نباید از بابت آن نگران باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 13. علیرضا الهی

  سلام‌ من خواب دیدم به امریکا به طور عجیبی سفر میکنم بعد خانواده ام را گم میکنم اما دوباره انهرا یدا میکنم بعدش به خانه یک دوست میرویم من بار اول بود که به امریکا میرفتم خیلی خوشحال بودم ولی خانه ی ما در امریکا شبیه خانه ی ما در ایران بود من یک لپ تاپ در زندگی واقعی دارم و یک بازی پلیسی که دوستش دارم را هم در زندگی واقعی انجام میدهم من همان بازی را در خواب در همان لپ تاپ میکنم اما موفق نمیشوم دزدان را دستگیر کنم و به طرز عجیبی لپ تاپ میشکند اما در زندگی واقعی من به دنبال یک کامپیوتر خوب هستم و در خواب انرا داشتم ولی کامل نبود یعنی همه تجهیزاتش نبود در خانه ما یکی بود مانند روح اما نه من از او نمیترسیدم اما وقتی ناگهان ظاهر میشد میترسیدم او قصد ترساندن مرا نداشت یکی از نزدیکان است ولی رویش را میپوشاند دیدم دستم خونی است شستمش دستم پاک شد ولی از خواب بیدار شدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما از علایق و خواسته های شما سرچشمه گرفته است و تعبیر روح بر این صورت است که اگر با شما خوب بود نیکی به شما میرسد و این که شما ترسیده اید نشان بر این امر است که در عالم بیداری امنیت می یابید و نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 14. مهدی

  سلام من خواب دیده بودم که لپ تاپم دستم بود و داشتم راه میرفتم که یهو یکی از پسرداییم ها خورد به من و خوردم زمین لپ تاب از وسط دو نصف شد ولی صفحه نمایشش فقط سالم بود و کار میکرد ،این یعنی چی؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب ممکن است یا نشانه ی ترس شما از این موضوع باشد که در ناخوداگاه خود به آن فکر کرده اید و یا اینککه ممکن است خبر از ضرری عظیم برای شما در اینده دهد که اگر صدقه دهید بسیار خوب است.
   سربلند و پیروز باشید

 15. Reyhaneh

  سلام من خواب دیدم یه لب تاب دست دوم خریدم که خیلی خطو و خش داره بعد توی اون لب تاب عکس خودم و کسی ک دوسش دارم بود بعد این لب تابو از پدرم قایم میکردم ک نبینه تعبیرش چی میتونه باشه ممنونم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب لپ تاپ امده است که شما کاری در زمینه شغلیتان را باید به اتمام برسانید و اینکه احتمالا در این زمینه برایتان مشکلی پیش خواهد امد که نمیخواهید پدرتان از موضوع با خبر شود و باید ارتباطتان را با اطرافیانتان بهتر کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 16. م

  من لب تاپ ندارم اما در خواب دیدم در یک مهمانی لب تاپی دستم هست که قدیمی است و مثلا برای پدرم بوده است در یک اتاق با چند تا از بچه ها داشتم باهاش کار میکردم بعد اومدیم بیرون تو مهمانی بعد که خواستیم برویم لب تاپ گمشده بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خوابدیدن لپ تاپ در خواب ممکن است سمبل مشکلات مربوط به کار باشد. این خواب دلالت بر این دارد که شما باید کارهایی که نیمه تمام رها کرده اید، را به پایان برسانید.
   علاوه بر این، دیدن لپ ‌تاپ در خواب، ممکن است نشان دهد که در آینده شاهد پیشرفت ‌های خوب در زندگی خصوصی و کسب ‌و کار خود خواهید بود و سود بزرگی در این زمینه ها خواهید داشت. به لطف این سود شما خواهید توانست بر هر مشکلی از جمله موانع سخت غلبه کنید. علاوه بر این، اتفاقات خوبی در زندگی خانوادگی شما رخ خواهد داد.
   از آن جایی که دیدن لپ تاپ در خواب، ممکن است نشان دهنده رسیدن شما به اهداف و رویاها در زندگی تان باشد، می توانیم دیدن لپ تاپ در خواب را خوابی مثبت تلقی کنیم. از طرف دیگر شاید تعبیر این خواب، لزوم ارتباط بیشتر شما با سایرین باشد.
   و اینکه گم کردن آن نشان بر مشکلی جدید هم میت اند باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید