تعبیر خواب لپ تاپ

دیدن لپ تاپ در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن لپ تاپ در خواب چیست؟

سرفیس لپ تاپ

دیدن لپ تاپ در خواب ممکن است سمبل مشکلات مربوط به کار باشد. این خواب دلالت بر این دارد که شما باید کارهایی که نیمه تمام رها کرده اید، را به پایان برسانید.

علاوه بر این، دیدن لپ ‌تاپ در خواب، ممکن است نشان دهد که در آینده شاهد پیشرفت ‌های خوب در زندگی خصوصی و کسب ‌و کار خود خواهید بود و سود بزرگی در این زمینه ها خواهید داشت. به لطف این سود شما خواهید توانست بر هر مشکلی از جمله موانع سخت غلبه کنید. علاوه بر این، اتفاقات خوبی در زندگی خانوادگی شما رخ خواهد داد.

از آن جایی که دیدن لپ تاپ در خواب، ممکن است نشان دهنده رسیدن شما به اهداف و رویاها در زندگی تان باشد، می توانیم دیدن لپ تاپ در خواب را خوابی مثبت تلقی کنیم. از طرف دیگر شاید تعبیر این خواب، لزوم ارتباط بیشتر شما با سایرین باشد.


خرید لپ تاپ در خواب

معنای خواب خرید لپ‌ تاپ با وجود شرایط دشوار، نشانه موفقیت است. این خواب نشان می دهد که شما باید با مسائل استرس زا دست و پنجه نرم کنید و در این صورت است که در پایان موفق خواهید شد. یکی دیگر از تعابیر مربوط به خرید لپ تاپ این است که شما شغلی پیدا می ‌کنید که نسبت به قبل سود آورتر بوده و نوعی ترفیع شغلی را تجربه خواهید کرد.

از طرف دیگر، دیدن خوابی مبنی بر خرید لپ تاپ، نشان می دهد که برخی از مسائل ناتمام را تمام می کنید و در صورتی که گرفتار اختلاف خانوادگی شده اید، دیدن این خواب می تواند خبر از بهبود شرایط در آینده نزدیک بدهد.

همچنین بخوانید: زیباترین لپ تاپ های بازار

دیدن استفاده از لپ تاپ در خواب

تعبیر خواب استفاده از لپ تاپ ممکن است بیانگر این باشد که همه مسائل پس از یک دوره پیچیده، تنظیم می شوند و زمان سخت به پایان می رسد. شما در کار خود موفق خواهید شد و سود خوبی کسب خواهید کرد.

همچنین استفاده از لپ تاپ در خواب به معنای این است که شما در موضوعات مختلف کار خواهید کرد و این باعث خوشبختی و آرامش بیشتر در زندگی شما خواهد شد.


دیدن یک لپ تاپ شکسته در خواب

خواب یک لپ تاپ شکسته در خواب، ممکن است نشان دهد که  شاهد یک ضرر عظیم مرتبط با کار خود خواهید بود که به طور یکپارچه برای مدت طولانی ادامه دارد.

بنابراین، این دیدن لپ تاپ شکسته در خواب می تواند هشداری باشد که نشان دهد باید بیشتر از این مراقب گام هایی که برمی دارید، باشید.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب موبایل | تعبیر خواب تلفن | تعبیر خواب باتری

☺ تعبیر خواب «لپ تاپ» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «لپ تاپ» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


61 دیدگاه

 1. مارال

  با سلام …خواب دیدم لب تابم رو برای تعمیر بردم تعمیرگاه و درست شد .. بعدش از فروشنده پرسیدم اگه بخوام لب تابم رو بفروشم و پول بزارم روش ،رنج قیمت لب تاب ها چه قدر است ؟و بعدش از مغازه بیرون اومدم .

 2. محمد

  سلام وقت بخیر
  من خواب دیدم که از لپ تاپم دود سیاه بلند میشه فکر میکردم که لپ تاپم سوخته باشه ولی وقتی ازش کار کردم دیدم کاملا سالمه و مشکلی نداره.
  ممنون میشم راهنمایی کنید مچکرم

 3. محمد

  سلام وقت بخیر
  من خواب دیدم که از لپ تاپم دود سیاه بلند میشه فکر میکردم که لپ تاپم سوخته باشه ولی وقتی ازش کار کردم دیدم کاملا سالمه و مشکلی نداره.
  ممنون میشم راهنمایی کنید

 4. ب‍‌ـد‍‌یع

  سلام من خواب دیدم که رفته بودم خونه خالم و بابا ومامانم لپ تاپ خریده بودند ووقتی که اومدم خونه با پسر خالم بودم ومن لپ تاپو دیدم به مامانم گفتم لپ تاپ خریدید گفت نه و لپ تاپ قبلیمونو مادربرد شو عوض کره بعد که پسر خالم رفت گفت لپتاپ جدید خریدیم من خیلی خوشحال شدم لپ تاپ و بلند کردم و میخواستم از خوشحالی به زمین به کوبم وبعد از این اتفاق هی بیدار می شدم میخواستم به خوابم وه ادمشو به بینم هی بیدار میشدم و نفس نفس میزدم تا ادامشو بهبینم
  لطفا تعبیرشو بگید ممنون

 5. ب‍‌ـد‍‌یع

  سلام من خواب دیدم که رفته بودم خونه خالم و بابا ومامانم لپ تاپ خریده بودند ووقتی که اومدم خونه با پسر خالم بودم ومن لپ تاپو دیدم به مامانم گفتم لپ تاپ خریدید گفت نه و لپ تاپ قبلیمونو مادربرد شو عوض کره بعد که پسر خالم رفت گفت لپتاپ جدید خریدیم من خیلی خوشحال شدم لپ تاپ و بلند کردم و میخواستم از خوشحالی به زمین به کوبم وبعد از این اتفاق هی بیدار می شدم میخواستم به خوابم وه ادمشو به بینم
  لطفا تعبیرشو بگید ممنون

 6. لیلا نساج پور

  سلام وقت بخیر. من خواب دیدم در لب تاپ ام یک طرفش جدا شده وبرخلاف اینکه لپ تاپ سیم متصل بهش ندارد ولی من دیدم سیم بهش وصله ولی سر سیم ها کنده شده واونجا بچه برادر کوچک ام بود ومن فکرمیکردم اون این کاررا کرده وداشتم اونا دعوا میکردم که چرا به لپ تاپ من دست کذاشتی وخیلی ناراحت بودم(البته چون خیلی کوچولو بااینکه خیلی ناراحت بودم از دستش ولی با ارامی باهاش حرف میزدم واصلا کتک کاری وپرخاش گری نکردم)
  ممنون میشم خوابم را برام تعبیر کنید

 7. خان

  سلام ، خواب دیدم که یه لپ تاب دارم و یک بازی روش نصبه ، رفتم داخل بازی و همش باید می دویدم و از دیوار ها بالا می رفتم .

 8. آبرنگ

  سلام
  خواب دیدم مادرم میگه لب تاب بخریم هم خودت لازم داری هم خواهرت منو خواهرم میگیم باشه بعد من یهو یادم میفته که من از لب تاب کسی که قبلا دوسش داشتم (چند ماهه کات کردیم) دارم استفاده میکنم ولی تعجب میکنم که چرا اون تا الان نگفته که پس بدم لب تابشو و خودمم خیلی استرس میگیرم که حالا چطوری بهش پس بدم انگاری دلم نمی خواست باهاش حرف بزنم دلشوره میگرفتم

 9. No

  سلام من یک لپتاپ.
  خواب دیدم نمیدونم دقیق کجا بودیم فک کنم شیراز بودیم دنبال لپتاپ بودیم برا من بخریم با بابام اینا بودیم بعدش یکیو میبینم که با خانوادش داره از پیاده رو میزه بعد ازون میپرسیم لپتابت میفروشی یا نه گفت اره گفتم گیمینک میخوام گفت هست بعدش ما میریم خونه بابام که بعد از ما میاد میبینم لپتاپو خریده و اوره نگاش میکنم میبینم مثل لپتاپ بابامه فقط قاب پشتش ابی است بعدش بیدار شدم

 10. مرادی

  با سلام و خسته نباشید
  من خواب دیدم با لپ تابم کار میکردم البته سالهاست ازش استفاده نمیکنم چون درسم تموم شده احساس کردم داخلش یه چیژی تکون میخوره وقتی تکانش دادم دو تا کاسه کوچک قدیمی نوشته شده برجسته برنزی از داخلش پرت شد که در خواب احساس میکردم خیلی با ارزش هستند فقط تنها نوشته ای که دیدم روش نوشته بود جمع… تعبیرش چیست ممنون میشم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند نشانی از بازگشت شما به چیزی باشد که ان را کنار گذاشته اید و دوست دارید که دوباره ان را انجام دهید و از این رو می تواند برای شما تعبیری داشته باشد که باید ان را در زندگی روزمره خود بیابید.
   سربلند و پیروز باشید

 11. فاطمه

  باسلام
  من خواب دیدم لپ تاپی دارم ودارم با استفاده از لپتاپ یک پژوهش /تحقیقی انجام میدم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند به دو صورت باشد که یکی نشان از موفقیتی برای شما در اینده است ودیگری به این معنا است که شما باید کاری بزرگ انجام دهید که هر دو برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 12. ناشناس

  سلام
  من خواب دیدم که یکی از فامیل های من چندین لب تاپ دارد و من آنها را میدیم و با یکی از لب تاپ ها کاری را انجام میدادم.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند نشانی از ان باشد که به واسطه ی ایشان به موفقیتی دست پیدا کنید که برای شما بسیار خیر است و ان شخص در ان بی تاثیر نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 13. ققنوس

  سلام، من خواب دیدم لب تاپ معشوقم خونه ما گمشده بود و دست من بود، منم داشتم داخلش نگاه میکردم که عکس هاش رو ببینم اما پر از عکس و فیلم هندی بود، این رو هم بگم که در بیداری اصلا به این موضوعات فکر نمیکردم چه برسه فیلم هندی که خوابش رو ببینم! لطفا تعبیر خوابم رو میگید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بر اساس برداشتی که از فیلم هندی می توان کرد و هم چنین موضوعاتی که مربوط به خواب شماست ممکن است نشانی از ان باشد که ایشان در کار به علت دخالت احساسات دچار مشکلی بزرگ شوند.
   سربلند و پیروز باشید

 14. Shekofeh

  سلام من خواب دیدم لب‌تاپمو دادم ب عموم امانت ،
  بعد عموم لب‌تاپمو میبره بعد چند روز میاره،
  وقتی نگاه میکنم ب لب‌تاپم میبینم پشت لب‌تاپمو عوض کرده و من خیلی ناراحت شدم خیلیییییی گریه کردم و از عموم متنفر شدم اخه لب‌تاپمو تازه خریدم ،خرابش کروه بود

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب بیشتر می تواند نشانی از ان باشد که شما ترسی بابت آن چه که به تازگی خریده اید داشته باشید و بترسید که خدای ناکرده برای ان مشکلی پیش نیاید و از این رو بی تعبیر است اما اگر دارای تعبیر باشد نشان از شکستی در کارتان دارد که خیر نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 15. سما

  لپتاپ من این روزا تنها سرمایه اصلیمه . خواب دیدم سوار ماشین شدم و درش رو هر کار میکردم بسته نمیشد به پدرم که راننده بود اطلاع دادم اونم نتونست ببنده ناچار همینطور مسیرو ادامه دادیم لپتاپ وکوله بغلم بودن که توی جاده که سرعتو زیادکرد در باز شد و لپ تاپ و کولم وسط جاده پرت شد با وحشت و گریه دویدم کلی گشتم تا از وسط جاده که ماشینا با سرعت خیلی زیاد رد میشدن پیدا کنم که پیدا کردمشون و جمع کردم آوردم و وقتی لپتاپو باز کردم از لپتاپ هیچی باقی نمونده بود خرابه خرابه خراب انگار که مهمترین آدم زندگیمو از دست داده باشم با وحشت و حس خیلی بد و گریه ای که داشت خفم میکرد اما صداش در نمیومد از خواب بیدار شدم گریم جوری بود که تو خواب هی میزدم به سینم تا گریه بتونم بکنم و از خفگی رها شم . چی میتونه باشه تعبیرش ؟ اینم بگم که شب قبلش دوستم خبر خرابی لپتاپ خودش رو بهم داده بود .

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب برای شما دارای تعبیر نمی تواند باشد و بر اساس انچه که در خواب دیده اید ممکن است نشانه ای از ان باشد که ترس شما برای از دست دادن ان چه که منبع درامد شماست این خواب را باعث شده باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 16. Amir

  سلام
  خواب دیدم که لب تاپم رو با یکی از دوست هام عوض کردم و دارم باهاش کار میکنم
  بعد از ی مدت میرم سراغ دوستم ولی لب تاب من اصلا کار نمی‌کرد ولی خب عوض کرده بودیم
  بعد از اون طرف رفتیم بیرون تا سیستم براش بگیرم که ی دفعه سر از زمین فوتبال در آوردیم ولی شلوغ بود و زمین بهمون ندادن

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب ممکن است برای شما نشان از ان باشد که چیزی که برای دیگران ارزشمند است را الوده کنید و از این رو باید بسیار در رفتارهایتان دقیق باشید که این خواب برای شما مایه ضرر نشود.
   سربلند و پیروز باشید

 17. Fatima

  سلام من خواب دیدم لپ تابم کناره هاش داشت ذوب میشد (تو خواب احساس خیلی بدی داشتم و حس میکردم انگار یکی جادو خونده برام) و بعد از اونجاییم که کنکوریم مادرم که کارگره درست همون فردا برام لپ تاب جدید میخره،مثل لپ تاب قبلی که خودشون خریدن،ولی من همش میگفتم لپ تاب قبلی رو ببریم نشون بدیم به خدمات کامپیوتری که ببینن چشه، میترسیدم که این یکی هم گوشه هاش ذوب بشه و زحمت مادرم هدر بره، ممنونم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   نشان از موفقتی می تواند باشد که از دست داده اید و سپس برای ان تلاش کنید و از این رو می تواند خیر باشد و به همین دلیل باید برای از دست دادن مشکلاتتان به خانواده ی خود برسید.
   سربلند و پیروز باشید

 18. محمد حسین

  من خواب دیدم در یک مغازه ی سیدی فروشی دارم جی تی ای وی به لب تاپ میزنم لطفا تعبیرش رو بگید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   اگر در واقعیت این کار را کرده اید پس نمی تواند دارای تعبیر باشد و از این رو برای شما مشکلی ندارد. اما اگر نه می تواند نشان از مشغول شدن به کاری باشد که مربوط به اتلاف وقت و سرمایه است.
   سربلند و پیروز باشید

 19. فاطمه

  سلام در خواب دیدم ک لپتابم وسط خونه بود و پدرم اتفاقی پا روش گذاشته بوده و شکسته بود و من در اسثر شک و گریه لال شده بودم.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب برای شما ممکن است نشان از ان باشد که در اینده از طرف یکی از نزدیکانتان سنگی بر مسیرتان گذاشته شود که رسیدن به موفغقیت را سخت کند.
   سربلند و پیروز باشید

 20. اسما

  دزدیدن لب تاب چه معناست.خواب دیدم لب تابمو دزدیدن؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر اینخواب بایدبدانید که در تعبیر خواب دزدیدن لپ تاپ ممکن است به این معنا باشد که شما موقعیتی در کار خود را از دست می دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 21. تهمینه

  سلام من خواب دیدم با لب‌تاپ برادرم که ازش تو بیداری قرض کردم دارم دورکاری می کنم همه جا تاریک هست و لب تاپ خود به خود در اثر حرارت زیاد شروع می کنه به آب شدن و کوچیک شدن و من کاری نمی تونم کنم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب از ان جا که در این جا شما در ناخوداگاه خود استرس و ترسی نسبت به امانتی که گرفته اید دارید از این رو این خواب برای شما دارای تعبیر عینی نیست و بیشتر به معنای همان است که شما از خراب شدن امانتی که گرفته اید ترس دارید.
   سربلند و پیروز باشید

 22. ناشناس

  با سلام
  من داخل خوابم دیدم که لپ تاپم از دستم افتاد و شکست ولی با اینحال کار میکرد و منم ازش استفاده میکردم
  لطفا میشه بگید تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب لپ تاب شکسته ممکن است به این معنا باشد که شما در کار خودد دچار مشکلی می شوید اما به کار خود باید ادامه دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 23. m

  سلام و خسته نباشید
  در خواب دیدم لپ تاپی که اطلاعات خیلی مهمی توش دارم و برام خیلی مهم هستن هک شده و بشدت تحت فشار هستم
  ممنون میشم اگر پاسخ بدید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب از ان جایی که در بیداری ممکن است به این موضوع فکر کرده باشید که برای اطلاعاتتان مشکلی پیش بیاید از این رو دارای تعبیر عینی نیست و می تواند نشان ازمشکلی نباشد.
   سربلند و پیروز باشید

 24. سعید حمیدی

  سلام خواب دیدم ب یه اردو مانند یجای دور با چنفر گروهی رفتم و لبتابمم پیشم بود یهویی لبتابم دیم مانیتور داخلش جدا شده و پشت کامل شیکسته ولی باز کار میکرد خیلیم نگران شده بودم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب شکستن لپ تاپ ممکن است به این معنا باشد که در اینده برای شما در کاری که دارید ممکن است ایرادی پیش بیاید که باید از پس آن بربیایید و از این رو همه چیز به عزم و اراده شما بستگی دارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 25. مهسا احمدی

  من خواب دیدم یه لپ تاپ بزرگ دارم و تو خوابم اومدم اون رو برداشتم و خیلی آروم گذاشتم یه کناری ولی به طرز عجیبی کاملا خرد و خاکشیر شد با اینکه هیچ ضربه ای بهش وارد نکرده بودم و آروم جا بجاش کردم! ممکنه ربطی به جلسه کاری که همون روز داشتم مرتبط باشه؟!

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب شکستن ناگهانی لپ تاپ در خواب ممکن است از انجایی که می توان لپ تاپ را کار بیننده ی خواب در نظر گرفت از این رو می تواند نشان از ان باشد که برای شما در کار ایرادی پیش بیاید که خودتان انتظار ان را ندارید.
   سربلند و پیروز باشید.

 26. Mahsa

  سلام خسته نباشد
  من خواب دیدم مادرم یک لپ تاپ شیک و تمیز دارد
  ولی ما تو دنیای واقعی نداریم
  بعد مادرم لپ تاپ رو به من میده
  همینجوری ک مشغول دیدن عکس و بازی بودم باهاش دختر داییم پا گذاشت رو لپ تاپ
  گفتم ک اینکار رو انجام نده ولی بازم انجام داد
  باهم دعوامون شد
  اما لپ تاپ خراب نشده بود
  ممنون میشم اگ تعبیرش رو بگین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند ان چنان دارای تعبیر عینی نباشد و به معنای ان باشد که شما در ناخوداگاه تان به این که اگر چیزی ارزشمند را به دست بیاورید از دست دادن آن برای شما ترس است و از این رو این خواب را دیده اید.
   سربلند و پیروز باشید.

 27. محمد

  سلام وقت شما بخیر
  خواب دیدم از خونه رفتم بیرون و در عرض 5 دقیقه یک لپ تاپ خوب خریدم و برگشتم خونه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب خریدن لپ تاپ می تواند نشانه ای از ان باشد که در عالم واقعیت شما کاری را پیدا کنید که بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 28. amir

  سلام من خواب دیدم لپ تاپ گیمینگ داداشم خرید و فکرمیکنم خانوادمون نمیدونستن خودش از جیب خودش خرید و ادن شب هم مهمان داشتیم و بعد بیدار شدم مهمان فامیل پدریمون بود.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب لپ تاپ خریدن می تواند به معنای خیر باشد و به این معنا باشد که شما در اینده به خیری به واسطه ی ایشان رسید و ممکن است ان خیر کاری باشد که پیدا کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 29. .

  سلام من میگم یک بار لب تابم از روی میزم افتاد و الانم شکسته بعد من توی خواب اون لب تاب رو دیدم ولی نو و سالم تعببیرش چیست ممنونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب دیدن لپ تاپ سالم برای شما ممکن است دارای تعبیر نباشد زیرا در واقعیت حسرت از دست دادن چیزهای با ارزش در خواب به این شکل نمایان خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 30. فاطمه

  سلام من خواب دیدم لبتاپ برادرم رو به امانت گرفتم متاهل هم هستم و مهمون میاد خونمون که من یکی از مهمانها رو نمیشناسم همون لحظه من خونمون رو ترک میکنم و به سمت محله ی قدیممون میرم تا یه برنامه ای رو در لبتاپ بریزه و ولی اون محله برام نا آشناس و نمیشناسم و همونجا به یه سریا دهن به دهن میشم نمیدونم چرا؛بعدش کنار خیابون سوار مینی بوس میشم که راننده اش همونی بود که ما تو اون محله مینشستیم ولی من کرایه رو که دادم و پیاده شدم هوا تاریک هم بود هیچ جا رو نمیشناختم و سردر گم بودم که متوجه شدم دوباره لبتاپ گم شده(در این مراحل خواب چن بار گم کردم ولی دوباره پیداش کردم) بعد تو خیابونا دنبال اون مینی بوس میگشتم تا لبتاپ رو که جا گذاشتم رو بردارم ولی اصلا اون شهر و خیابونا برام آشنا نیس و نمیشناسم همونجا میشینم زمین و گریه میکنم و اینکه خیلی هم ترسیدم

  • یاسین صداقت

   با سلام و سپاس از همراهی شما
   تعبیر خواب شما به این صورت است که شما در حل مشکلاتتان مقداری سر در گم خواهید شد و پیچیدگی در حل آن برایتان اتفاق خواهد افتاد و باید مقداری در حل موضوعات مقداری صبور تر عمل کنید و اینکه روابط اجتماعی‌تان را حفظ کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 31. کریم

  سلام خواب دیدم لب تابم زیر پای بچه های کوچیک نرم شده بود ولی هنوز کار میکرد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب ممکن است اشاره ای به ترس شما باشد و از این رو دارای تعبیر نیست و نباید از بابت آن نگران باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 32. علیرضا الهی

  سلام‌ من خواب دیدم به امریکا به طور عجیبی سفر میکنم بعد خانواده ام را گم میکنم اما دوباره انهرا یدا میکنم بعدش به خانه یک دوست میرویم من بار اول بود که به امریکا میرفتم خیلی خوشحال بودم ولی خانه ی ما در امریکا شبیه خانه ی ما در ایران بود من یک لپ تاپ در زندگی واقعی دارم و یک بازی پلیسی که دوستش دارم را هم در زندگی واقعی انجام میدهم من همان بازی را در خواب در همان لپ تاپ میکنم اما موفق نمیشوم دزدان را دستگیر کنم و به طرز عجیبی لپ تاپ میشکند اما در زندگی واقعی من به دنبال یک کامپیوتر خوب هستم و در خواب انرا داشتم ولی کامل نبود یعنی همه تجهیزاتش نبود در خانه ما یکی بود مانند روح اما نه من از او نمیترسیدم اما وقتی ناگهان ظاهر میشد میترسیدم او قصد ترساندن مرا نداشت یکی از نزدیکان است ولی رویش را میپوشاند دیدم دستم خونی است شستمش دستم پاک شد ولی از خواب بیدار شدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما از علایق و خواسته های شما سرچشمه گرفته است و تعبیر روح بر این صورت است که اگر با شما خوب بود نیکی به شما میرسد و این که شما ترسیده اید نشان بر این امر است که در عالم بیداری امنیت می یابید و نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 33. مهدی

  سلام من خواب دیده بودم که لپ تاپم دستم بود و داشتم راه میرفتم که یهو یکی از پسرداییم ها خورد به من و خوردم زمین لپ تاب از وسط دو نصف شد ولی صفحه نمایشش فقط سالم بود و کار میکرد ،این یعنی چی؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب ممکن است یا نشانه ی ترس شما از این موضوع باشد که در ناخوداگاه خود به آن فکر کرده اید و یا اینککه ممکن است خبر از ضرری عظیم برای شما در اینده دهد که اگر صدقه دهید بسیار خوب است.
   سربلند و پیروز باشید

 34. Reyhaneh

  سلام من خواب دیدم یه لب تاب دست دوم خریدم که خیلی خطو و خش داره بعد توی اون لب تاب عکس خودم و کسی ک دوسش دارم بود بعد این لب تابو از پدرم قایم میکردم ک نبینه تعبیرش چی میتونه باشه ممنونم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب لپ تاپ امده است که شما کاری در زمینه شغلیتان را باید به اتمام برسانید و اینکه احتمالا در این زمینه برایتان مشکلی پیش خواهد امد که نمیخواهید پدرتان از موضوع با خبر شود و باید ارتباطتان را با اطرافیانتان بهتر کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 35. م

  من لب تاپ ندارم اما در خواب دیدم در یک مهمانی لب تاپی دستم هست که قدیمی است و مثلا برای پدرم بوده است در یک اتاق با چند تا از بچه ها داشتم باهاش کار میکردم بعد اومدیم بیرون تو مهمانی بعد که خواستیم برویم لب تاپ گمشده بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خوابدیدن لپ تاپ در خواب ممکن است سمبل مشکلات مربوط به کار باشد. این خواب دلالت بر این دارد که شما باید کارهایی که نیمه تمام رها کرده اید، را به پایان برسانید.
   علاوه بر این، دیدن لپ ‌تاپ در خواب، ممکن است نشان دهد که در آینده شاهد پیشرفت ‌های خوب در زندگی خصوصی و کسب ‌و کار خود خواهید بود و سود بزرگی در این زمینه ها خواهید داشت. به لطف این سود شما خواهید توانست بر هر مشکلی از جمله موانع سخت غلبه کنید. علاوه بر این، اتفاقات خوبی در زندگی خانوادگی شما رخ خواهد داد.
   از آن جایی که دیدن لپ تاپ در خواب، ممکن است نشان دهنده رسیدن شما به اهداف و رویاها در زندگی تان باشد، می توانیم دیدن لپ تاپ در خواب را خوابی مثبت تلقی کنیم. از طرف دیگر شاید تعبیر این خواب، لزوم ارتباط بیشتر شما با سایرین باشد.
   و اینکه گم کردن آن نشان بر مشکلی جدید هم میت اند باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید