تعبیر خواب کشتن (قتل)

دیدن کشتن (قتل) در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن کشتن (قتل) در خواب چیست؟

تعبیر خواب dreams

کشتن یک نفر در خواب یا کشته شدن و به قتل رسیدن خودتان در عالم رویا، بدین معنی است که ضمیر ناخودآگاه شما تلاش دارد جنبه ناخوشایند و غیر ضروری از شما را نابود سازد.

قتل در خواب ممکن است نشان دهنده خشم سرکوب شده یا ناراحتی از یک نفر یا یک چیز (همچون خودتان) باشد. ممکن است بخواهید رابطه خود را با کسی که به قتل رسیده است به اتمام برسانید.

به این فکر کنید که در خواب قصد کشتن چه کسی را داشتید. از خود بپرسید در زندگی واقعی و عالم بیداری نسبت به او خشم یا ناراحتی دارم؟ اگر چنین نیست، دیدن این نوع خواب ممکن است نشان دهنده تلاش شما برای از بین بردن یک جنبه منفی از خودتان باشد. زمانی که به این فرد فکر می کنید چه ویژگی های شخصیتی به ذهنتان خطور می کند؟ این فرد شما را به یاد فرد دیگری می اندازد؟

اگر فردی در خواب شما را به قتل رساند، ممکن است از طرف این فرد ضربه خورده باشید یا او شما را اذیت کرده باشد.

دیدن فردی در خواب که قتل عامی را انجام می دهد ممکن است نشان دهنده این باشد که شما خشم خود را از قتل فردی نشان می دهید یا اینکه جنبه ای از خودتان را که ضمیر ناخودآگاهتان قصد نابودی آن را دارد انکار می کنید.

اگر در خواب، در حال کشتن مار، حشره، عنکبوت یا سایر حیوانات هستید، ویژگی آن حیوان را مدنظر قرار دهید و ببینید چه ارتباطی با آن دارید. اینکار می تواند جنبه ای از شما که ضمیر ناخودآگاهتان سعی در نابودی آن دارد را بیشتر درک کنید.

تعبیر خواب «کشتن (قتل)» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «کشتن (قتل)» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

14 دیدگاه

 1. ابراهيمي در

  باسلام
  برادر ١٣ ساله ي من ٢٨سال پيش، مادرم ٢٢ سال و پدرم ٧سال پيش از دنيا رفته اند.
  خواب ديدم براي برادرم حادثه اي كه به يادم نمانده؛ پيش آمد و فردي كه برايم ناآشنا بود؛ تشخيص داد كه او بايد بميرد كه البته نظر من غير از اين بود.
  آن فرد به سمت برادرم تيري شليك كرد؛ در حاليكه پدر و مادرم و كسان ديگري كه حضور داشتند؛ شاهد اين جريان بودند. ولي من رويم را به سمت مادرم كرده بودم كه نبينم.
  بعد از كشته شدن برادرم به شدت پيش مادرم گريه ميكردم و در همان حال از خواب پريدم.
  اگر امكان دارد؛ بفرماييد تعبير خواب من چيست؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدایند که در تعابیر خواب امده است که داگر در خواب ببینید که مرده ای دوباره درخواب می میرد برای ایشان خیر نیست و این خود ممکن است نشان از موضوعی باشد که برای ایشان پیش امده است و شما باید در جهت رفع ان بکوشیدو این خود در تعبیر خواب امده است که اگر بینید کسی را تیری اصابت کرد به آن معناست که در رابطه ی شما و ایشان صداقتی برقرار خواهدشد و این خود برای شما خیر است.
   برای ایشان حتما خیراتی بدهید و به دنبال ان باشید که اگر از یشان چیزی به جا مانده است برطرف شود.
   سربلند و پیروز باشید

 2. با سلام و خدا قوت. من 2 ، 3 شب پیش یک خوابی دیدم چنین فیلمی تابحال ندیدم ولی تو اون خواب فقط نقش نظاره گر داشتم…خلاصه اینکه امشب ادامه خوابم و دیدم و اصلا هم ب خوابم فکر نکرده بودم. خواب دیدم مادری پسر 18 سالشو کشت خیلی وحشتناک بود البته توی اون خواب آب هم بود ولی من ندیدم.فقط حرفش اومد.
  خیلی ترسیدم نظرتون و تعبورتان راجع ب خوابم چیه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب کشتن نشان بر درون شما دارد که نشان دهنده روان نا آرام و همیشه با خودتان جنگ دارین و درگیر هستید. که باید درونتان را آرام کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. سلام خواهرم خواب دیده که سوار یه ماشین بوده و رانندگی میکرده و پدرومادرمون پشت ماشین نشستن ک ی مرد غریبه سوار ماشین میشه و اونارو باخودش میبره بعد به یه جا میرسیم که متوجه میشیم اون مرده پدرومادرمونو به قتل رسوندن و خواهرم بهش فحش میداد و گریه میکرد

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   پیش از هرچیز بدانید که مردن کسی در خواب که زنده است نشان بر طول عمر است و دوم انکه باید بدانید که در تعابیر خواب امده است که اگر در خواب بینید کسی کشته شود باید بدانید که ناخوداگاه شما قصد در بین بردن چیزی در ذهنتان دارد که به ایشان مربوط است و این خود برای شما نشانه ای از چیزی است که ممکن است در اینده در درونتان تغییر کند.
   سربلند و پیروز باشید

 4. سلام من شب خواب دیدم با برادرم حرف میزنیم درمورد کشتن یک نفر بعد اون میگه من میکنم من میگم من می کنم بعد من منتظر یک موقعیت خوب میشم و میرم یک دختر حدودا هم سن خودم 17 ساله رو بالای سرش رو در حمام خونمون میبرم البته اون رو نمیشناسم و اون رو میکشم بعد کشتنش هم میگم که دیگه من قاتلم همه چی تموم شده و از زندگی ناامید میشم تو خواب بد استرس داشتم ولی باعث پریدن من از خواب نشد صبح که بیدار شدم اولین چیز اون بود که به ذهنم اومد میشه تعبیرش رو عرض کنید.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب کشتن به این معنی ترجمه میشود که دیدن فردی در خواب که قتل عامی را انجام می دهد ممکن است نشان دهنده این باشد که شما خشم خود را از قتل فردی نشان می دهید یا اینکه جنبه ای از خودتان را که ضمیر ناخودآگاهتان قصد نابودی آن را دارد انکار می کنید.
   برای رفع بلا صدقه بدهید .
   سربلند و پیروز باشید .

 5. سلام.
  من خواب دیدم که پدرم از یک کشور به دیگر کشور رفته بودن برای مهمانی و پدرم بزرگ اتحادیه ما است و در وقت آمدن دزدها راهشان را میگیرند و پدرم را سر میبرند و در خانه میآورند.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب کشتن به این معنی ترجمه میشود که دیدن فردی در خواب که قتل عامی را انجام می دهد ممکن است نشان دهنده این باشد که شما خشم خود را از قتل فردی نشان می دهید یا اینکه جنبه ای از خودتان را که ضمیر ناخودآگاهتان قصد نابودی آن را دارد انکار می کنید.
   برای رفع بلا صدقه بدهید .
   سربلند و پیروز باشید .

 6. سلام من خواب دیدم توی مدرسه هستم یک دختربچه هم پیشم بود اما نمیشناختمش ولی برام مهم بودش یک دفعه به مدرسه حمله کردن من اون دختر برداشتم فرار کردم طبقه 4 بودیم اخرین طبقه مدرسه وقتی داشتیم پایین میومدم پله ها خراب شدن و ریختن و ما هم افتادیم اما چیزی مون نشد

  توی حیاط داشتیم میدویدم و فرار میکردیم دور ورمون مثل یه میدون جنگ شده بود یک دفعه یه نفر جلومون اومد به دختربچه همراهم تیر زد اما به جای اینکه اون خونریزی کنه من ازم خون میرفت بعد هم خواب پریدم واقعا درگیرم کرده این خواب میدونید تعبیرش چی میشه ؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب بر دو وجه است. وجه اول کودکی است که در اختیار شماست که ممکن است به معنای معیشت شما باشد و وجه دوم ان قتل است و بدانیدکه تعبیر این خواب به این صورت است که برای شما مشکلی ممکناست پیش بیاید که معیشتتان را تحت الشعاع قرار دهد و این خود به همان معنای قرار گرفتن شما در ان موضوع است.
   حتما صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 7. احمدی در

  سلام من مدتهاست خواب می بینم یک نفر را کشتم و جنازه اش را تو خونه پنهان کردم. و دائما استرس دارم کسی نفهمه که قتل انجام دادم. وقتی از خواب بیدار میشم خیلی خوشحال میشم که این خواب بوده، حتی جنازه را خونین می بینم،

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خوابهایی که تکرار می شوند تعبیری از نظر معبران ندارند و باید از دیدگاه روانکاوی به ان ها نگاه کرد که در این خواب مشخصا ناخوداگاه شما قصد دارد تا موضوعی و یا نکته ای را برای شما نمایش دهد و نشان دهد که شما در درونتان حقیقتی دارید که ناخوداگاهتان مدام در حال سرکوب ان است پس برای پیدا کردن این مشکل اگر بسیار حاد شد به روانکاوی حاذق مراجعه کنید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید