تعبیر خواب کشتن (قتل)

دیدن کشتن (قتل) در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن کشتن (قتل) در خواب چیست؟

تعبیر خواب dreams

کشتن یک نفر در خواب یا کشته شدن و به قتل رسیدن خودتان در عالم رویا، بدین معنی است که ضمیر ناخودآگاه شما تلاش دارد جنبه ناخوشایند و غیر ضروری از شما را نابود سازد.

قتل در خواب ممکن است نشان دهنده خشم سرکوب شده یا ناراحتی از یک نفر یا یک چیز (همچون خودتان) باشد. ممکن است بخواهید رابطه خود را با کسی که به قتل رسیده است به اتمام برسانید.

به این فکر کنید که در خواب قصد کشتن چه کسی را داشتید. از خود بپرسید در زندگی واقعی و عالم بیداری نسبت به او خشم یا ناراحتی دارم؟ اگر چنین نیست، دیدن این نوع خواب ممکن است نشان دهنده تلاش شما برای از بین بردن یک جنبه منفی از خودتان باشد. زمانی که به این فرد فکر می کنید چه ویژگی های شخصیتی به ذهنتان خطور می کند؟ این فرد شما را به یاد فرد دیگری می اندازد؟

اگر فردی در خواب شما را به قتل رساند، ممکن است از طرف این فرد ضربه خورده باشید یا او شما را اذیت کرده باشد.

دیدن فردی در خواب که قتل عامی را انجام می دهد ممکن است نشان دهنده این باشد که شما خشم خود را از قتل فردی نشان می دهید یا اینکه جنبه ای از خودتان را که ضمیر ناخودآگاهتان قصد نابودی آن را دارد انکار می کنید.

اگر در خواب، در حال کشتن مار، حشره، عنکبوت یا سایر حیوانات هستید، ویژگی آن حیوان را مدنظر قرار دهید و ببینید چه ارتباطی با آن دارید. اینکار می تواند جنبه ای از شما که ضمیر ناخودآگاهتان سعی در نابودی آن دارد را بیشتر درک کنید.

تعبیر خواب «کشتن (قتل)» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «کشتن (قتل)» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

60 دیدگاه

 1. علیرضا در 1399/07/03در11:26 ق.ظ

  سلام من هرشب خواب میبینم که یکی از اعضای فامیل و خانواده کشته میشود که بعضیاشون رو خودم میکشم. دیشب خواب دیدم برادر کوچک 5 ساله ام را در حالی که دلم می سوخت و گریه می کردم میکشتم. الان تو بیداری عذاب وژدان دارم . نمیدونم واقعا ته معنی میتونه داشته باشه.

  • یاسین صداقت در 1399/07/12در11:21 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما بر این معنی است که شما در درونتان کینه ای بر دل دارید که روحتان اینگونه آن را خالی می‌کند و در تعبیر آمده است که نشان به قطع ارتباط با افرادی دارد که آنها را می‌کشید و یا حتی ناخوداگاهتان قطع ارتباط را با اطرافیانتان می‌پسندد.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. Ramin در 1399/07/01در9:31 ق.ظ

  درود خسته نباشید.

  من خواب دیدم تویه جنگل مانند هستم ولی زیاد درخت نداشت خلاصه یه ادم خیلی منفور و پلیدی رو دیدم و تصمیم گرفتم بکشمش با یکم جست و جو یه تیکه چوب تیز برداشتم و کردم تو قفسه سینه اش و محل رو ترک کردم بعدش که رسیدم به جاده و اینا دیدم اون با همون چوب تو قفسه سینه اش رو پای خودش وایساده و داره سوار ماشین میشه راستی این ادم رو تو واقعیت هم میشناسم تعبیرش چیست؟

  • یاسین صداقت در 1399/07/08در10:26 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر آن است که شما علاقه ای به این فرد ندارید و قطع رابطه خواهید کرد و این بر شما نیک تر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. Mana در 1399/06/31در11:27 ق.ظ

  سلام من خواب دیدم خواهرم یه فرد مریض رو تو حموم اتیش میزنه هر چه قدر هم بهش میگفتم اینکارو نکن گوش نمیدادازش خواهش میکردم ولی فایده نداشت بوی عفونت همه جارو گرفته بود شبش به چیز خاصی فکر نمیکردم کاملا اروم بودم تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در 1399/07/01در9:01 ب.ظ

   با سلام
   خواب شما نشان بر خیر ندارد و اینکه نشان بر به وجود آوردن مصبیت با اعمال و رفتار خود خواهرتان است که صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. پروانه در 1399/06/29در5:53 ق.ظ

  سلام من خواب دیدم یک قاتل زنجیره ای ام و بقیه رو میکشم و رر خواب دیدم که به دستور مادر بزرگم یکی از پسر های فامیل رو کشتم و نکته ی وحشتناکش اینه که بدنش را تکه تکه کردم و داخل یک گونی مانند داخل آب راکد انداختم بعد به جمع فامیل برگشتم کسی نمیدونست من قاتلم ولی احساس پشیمونی زیادی از کشتن او داشتم و همزمان یک صدای دیگه میگفت او باید کشته میشد چون باعث آسیب به خانواده اش میشد

  • یاسین صداقت در 1399/07/08در10:34 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر آن است که شما از فردی حس تنفر دارید و اینکه کشتن شخصی نشان بر عقده های درونی از آن شخص است که در خواب به آن شکل خالی می‌شود و احتمالا شما با آن فرد قطع رابطه خواهید کرد مه برایتان بهتر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. masy در 1399/06/17در1:03 ب.ظ

  سلام من خاب دیدم داداشم یکی رو کشته و ما دنبال رضایت خانوادشونیم
  داداشم انگار بی گناه بود

  • یاسین صداقت در 1399/07/01در3:18 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که برادر شما با فردی از دوستانش احتمالا قطع رابطه خواهد کرد و اینکه خانوادتان در امر دوستی و آشتی پا در میانی خواهند کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. سپیده م. در 1399/06/16در8:32 ق.ظ

  سلام.
  من خواب دیدم که تمام خانواده ام توسط یک شخص ناشناس گروگان شده اند و بسیار خشن با ما رفتار میکرد و وقتیکه به سراغ من آمد از ترس جز گریه چاره ای نداشتم بعد از چن ساعت یک چاقو تیز را برمیداشتم و هنگامی که دراز کشیده بود پشتش را زخمی میکردم و کشته میشد.ولی بااینکه کشته شدع بود دوباره حس میکردم که زنده است و باید باز هم دست به کار شوم و یک بار دیگه بکشمش ووقتیکه میخواستم دوباره بزنمش ازاین کابوس وحشتناک بیدار میشدم!
  تعبیر چیست؟؟ لطفا پاسخ دهید

  • یاسین صداقت در 1399/06/30در1:19 ق.ظ

   با سلام
   در تعبیر خواب کشتن ام ا است که نشان بر روحیات خواب بیننده دارد که در آرامش نیست و احتمالا شما با فردی به زودی قطع ارتباط خواهید کرد که شما را اذیت خواهد کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. مونا در 1399/06/15در9:29 ب.ظ

  با سلام و تشکر
  من و همسرم در واقعیت بعد از ۱۸ سال به خاطر یه سری مشکلات که ربطی به خیانت ندارد تصمیم به جدایی داریم. خواب دیدم شوهرم به یک دختری یک بسته هدیه داد. در خواب هم قهر بودیم و تصمیم جدایی داشتیم. تو خیابون دیدمش و بهش گفتم پس پای دختر وسط بود؟ اول انکار کرد بعد با یه چوب زد زیر گلوم و دردم گرفت افتادم، بعد احساس کردم خودم دارم میبینم که مردم و شوهرم کشون کشون من رو میبرد یه جا خاک کنه و مردم هم جمع شده بودن و میومدن دنبالمون ، شوهرم چاله کند جسدم رو انداخت توش و خاک ریخت روم ، یهو وسطش جسمم بلند شد و با خودم گفتم پس نمرده بودم، جسمم به خودم که داشتم جسمم رو نگاه میکردم گفت، تو اینجا واستادی داری نگاه میکنی؟ چرا این هرزه رو نکشتی؟ چرا هیچ کاری نکردی، شوهرم و مردم داشتن میرفتن، من هم به جسمم میگفتم دیگه چکار کنه تا متوجه بشی باید تموم کنی همه چیز رو؟ ولش کن ، برو دنبال زندگی خودت.
  خیلی ممنون از سایت خوبتون

  • یاسین صداقت در 1399/06/30در0:21 ق.ظ

   با سلام
   خواب شما نشان بر این دارد که ذهنتان از همسرتان از افکار منفی است و اینکه تنها دلیل خوابتان به علت افکار شما برای جدایی است و اینکه خیانت هم در خواب نشان از بی محلی همسر در بیداری است.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. Bhr در 1399/06/11در10:59 ق.ظ

  سلام خسته نباشید
  من خواب دیدم که یک نفر سرم داد میزنه که یکی دیگرو بکشم که نا آشنا بود و خواهرمم وایساده بود و مثل اینکه عاشق طرف بود گریه میکرد منم آخر کشتمش ولی بعد خیلی پشیمون شدم سعی کردم از ول خواهرم درارم
  بعد مادر بزرگ و پدربزرگم فوت شدند ولی یهو قرار شد از اون دنیا دوباره برگردند و اون طرف ک من کشتمش هم با خودشون بیارن
  میشه تعبیرشو بگید:(

  • یاسین صداقت در 1399/06/14در11:55 ب.ظ

   با سلام. تعبیر خواب شما نشان بر این است که شما با فردی قطع رابطه خواهید کرد که به نفع خانواده شماست و از این قطع ارتباط خیری به شما خواهد رسیم که سبب خوشحالیتان خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 9. مريم در 1399/06/11در9:37 ق.ظ

  سلام من خواب ديدم كه كسى رو دوست داشتم كه تابحال نديده بودم و اون رو در حالى كه بيگناه بود كشتن(سرش رو بريدن با چاقو) و من خيلى غصه خوردم . تعبيرش چيه؟

  • یاسین صداقت در 1399/06/14در3:27 ب.ظ

   با سلام
   خواب شما به این صورت تعبیر خواهد شد که شما باید به احوالات درونی خوب بیشتر رسیدگی کنید و احساساتتان را سرکوب نکنید که خوب نیست. و بیشتر از قبل به خودتان و خواسته هایتان اهمیت دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 10. بهنام در 1399/06/08در0:07 ق.ظ

  به نام خدا و سلام
  خدمت معبر محترم عرض کنم که لطف حضرت حق همواره در خواب و بیداری همراه بنده بوده و همیشه از او ممنون و سپاسگزار بوده و خواهم بود. خواب یا رویای صادقه بسیار می‌بینم، و البته تعبیر دقیق بلد نیستم و بسیاری از آنها را حین وقوع تأویل یا اندکی بعد از آن متوجه می‌شوم، و بعضی‌هایش هم از قبل برایم مشخص است. اما عمده مشکل تعبیر خواب‌های چند پهلو، خواب‌هایی که به فرد و درونش مربوط می‌شود و خصوصا به ایمان و غیر آن در افراد برمی‌گردد، است که مثالی می‌زنم که مدتی است مرا بسیار نگران کرده است.

  دیدم که ظاهرا دختر سه ساله‌ام با بچه‌های دیگری در مرز زمین (در واقیت وجود دارد) یکی از بستگانم (که الان از من بسیار دور است) مشغول بازی(پازل) بودند که تبدیل به مشاجره شد، طاقت نیاورده ورود کردم تا اوضاع آرام بشود اما خودم عصبانی بودم. ناگهان این فامیل ما پیدا شد و شروع به رجزخوانی و پرخاش کرد. به خودم آمدم دیدم پاهایش را گرفته و سر و صورتش را محکم به درختی که در زمین خودش بود می‌کوبیدم، سر و صورتش کاملا از ریخت افتاده اما هنوز به بدن بود. دیگران گویا سعی کردند مانع شوند اما من او را کشته بودم. اوضاع عوض شد غم سنگینی به دلم نشست. دیگران ناراحت اما ترسیده بودند کسی به من حرفی نمی‌زد اما همهمه‌ها همه راجع به من بود یا اینجور فکر می‌کردم، بعضا متوجه می‌شدم و بعضا هم متوجه نمی‌شدم؛ مثلا یکی می‌گفت اگر به پایشان بیافتد شاید اعدام به ابد تبدیل شود و… (همیشه تجسم می‌کردم اگر روزی زندانی شدم با فراغ بال به عبادت می‌پردازم و کتابم را که سالهاست نیمه تمام است تمام خواهم کرد اما) اما با همه وجود احساس می‌کردم که الان درون من زندانی است و هرگز چنین حس واقعی را تجربه نکرده بودم. دوباره به محل برگشتم (ظاهرا متلاطم بودم و نمی‌دانستم چه می‌کنم) همه سیاه پوشیده بودند اما کسی عزاداری نمی‌کرد. دوباره مسیر رفته را بازگشته و همه را با همان اوصاف می‌دیدم؛ سیاه‌پوش، مشغول کاری، همهمه کنان، سر به زیر و ناراحت.

  تا اینکه به جایی رسیدم که پدرم موقتا مراقب دخترم بود. روی بقایای بلند (قسمت‌هایی که هنوز سالم بود اما در شرف آوار شدن) دیواری بود که به نظرم آمد بسیار خطرناک است پدرم کم کم دیگر نبود و دخترم با دیدن من همراهم شد در اتاقی گویا طبقه دوم بودیم که پسری ( که انگار قبلا در اتاق بوده و با آمدن من بیرون بود) در را باز کرده با کلتی به داخل اتاق شلیک کرد (بعدا احساس کردم شاید هدفش دخترم بود) کلتش را گرفته روی پیشانی‌ام گذاشته و شلیک کردم، تجربه (بعدا غم انگیز) انگار حقیقی مرگ. آخ دخترم بدون هیچ درکی از مرگ روی سینه‌ام با دو دستان کوچکش تکیه کرده بود با صدای مهربان بچه‌گانه‌اش که وجودم را پر از محبت می‌کند می‌گفت؛ « آقای باباییِ…. ( اسم و فامیلم)» در تجربه مرگ احساس خاموش شدن، دور شدن از دنیا، حذف مبصرات و… داشتم که احساس کردم سینه‌ام سنگین شده و نمی‌توانم نفس بکشم بیدار شدم ولی بسیار دل آشفته و غمگین. وقتی به موقعیت دخترم فکر می‌کنم که در آن شرایط او را ترک کردم بغض می‌فشاردم. صدقه داده‌ام اما این اولین خوابی است که به نظرم هولناک می‌رسد و اندیشه امانم را بریده لطفا نظرتان را بیان کنید

  • یاسین صداقت در 1399/06/14در3:23 ب.ظ

   با سلام خدمت شما همراه گرامی
   باید خدمت شما عرض کنم که این خواب احتمالا در حالت روحی و روانی پریشان دیده شده است به این علت که این خواب چند وجهی است و برای تعبیر تنها چند المان کوچک دارد و وجهای دیگر خواب تنها نشان بر حالت روحی نارام است. تعبیر المان‌های خواب شما به این شکل است که اول از همه کشتن فرد در خواب حالت روحی فرد بیننده خواب را نشان می‌دهد که درون خود را کشته است و احساسات خود را سرکوب کرده است و اینکه تعبیر کشتن دیگران نشان از قطع رابطه با فردی است و از قطع ارتباط با آن شخص شما خوشحال خواهید شد و خیری به شما خواهد رسید که منشا خوشحالی شما و خانوادتان خواهد شد.
   و وجح دیگر خوابتان تیر و تفنگ است اگر دختر شما در سن ازدواج است و یا اگر خواهر و خودتان و یا زنتان در سن ازدواج هستم بر این معنی است که مورد پسند فردی قرار خواهند گرفت و این هم نیک استو تجربه مرگ در خواب هم نشان بر طول عمر برای شما است و بد نیست. و این را باید به عرضتان برسانم که خوابهای را که می‌بینید به آن ها بال و پر ندهید و به بزرگنمایی آنها مشغول نشوید و به راحتی اگر از کنارشان رد شوید از روانی آنقدر احساس ناراحتی و نگرانی نخواهید کرد و اینکه نباید به این حد به غم و ناراحتی نزدیک شوید و باید از آن خود را دور کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 11. بهزاد در 1399/06/06در0:04 ق.ظ

  من چندین بار خواب میبینم‌ یک نفر کشتم. خاکش کردم. بعد توی خواب میترسم جسد پیدا کنند و من زندانی بشم. این چه معنی میده

  • یاسین صداقت در 1399/06/14در3:25 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که در عالم بیداری با مشکلی حل نشده و پنهانی روبه رو هستید و این خواب این را به شما بازگو می‌کند که شما ترس فاش شدن موضوعی در بیداری دارید.
   سربلند و پیروز باشید.

 12. مریم در 1399/05/28در5:34 ق.ظ

  سلام.
  من دو یا سه شب پیش خواب دیدم داداشم برام یه دست گل اورده بود و دیشبم خواب دیدم همین برادرم قاتله یعنی تو خواب دوستم بم میگف ک داداشت دونفرو کشته و داداشم هم نبود نمدونم کجا رفته بود ولی وقتی ک دوستم بهم گف داداشم نبود و من فرار کرده بودم نمیدونم چرا. بعدم همه گفته بودن من قاتل داداشمم چون فرار کرده بودم بعدم ک از خواب پریدم وای خیلی خیلی درگیرم و میترسم بنظرتون تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در 1399/05/31در7:23 ب.ظ

   با سلام
   خواب شما نشان بر خوبی دارد و اینکه شما به مهمانی و یا مراسمی دعوت میشوید و اینکه خواستگاری به شما وارد می‌شود و شما نباید احساستان را سرکوب کنید و به گفته خانوادتان در مورد احساساتتان صحبت کنید و در این مورد برادرتان شما را درک خواهند کرد که نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 13. شاهین در 1399/05/26در10:35 ق.ظ

  سلام وقت بخیر من دو شب ک خواب اشفته میبینم شب اول خواب دیدم ک یک نفر از من پول زیادی دزدید و دیشب خواب دیدم ک دوباره یک نفر پول من را دزدید و من ان را گرفتم او راحل دادم او زیر ماشین افتاد و سرش از تنش جدا شد میشه تعبیر من را بگید خیلی اشفته ام ممنونم ازتون

  • یاسین صداقت در 1399/05/27در10:15 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب دزدی نشان بر این است که مسافری از راه دور به شما خواهد رسید و به شما خیری خواهد رساند اما شما پذیرای او نخواهید بود و او را احتمالا خواهید رنجاند و با او قطع ارتباط خواهید کرد. پس آگاه باشید و بر رفتار خود تسلط داشته باشید که شخصی را نرنجانید.و بر این موضوع آگاه باشد که پول در خواب نشان بر غم است و این شخص شما را از ناراحتی دور خواهد کرد در بیداری تان. پس فرد خیر خواهی برای شما است.
   سربلند و پیروز باشید.

 14. یاس در 1399/05/24در6:48 ب.ظ

  سلام
  من خواب دیدم که پدرم ی چاقو برداشت و جلوی گردن مادرم گذاشت ولی من سپر مادرم شدم و نذاشتم هیچی اتفاق بیفته
  تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در 1399/05/25در7:02 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این است که شما مانع رخ دادن مشکلی در خانواده خواهید شد و اینکه نشان بر خوبی است.
   سربلند و پیروز باشید.

 15. عرفان فهمیده در 1399/05/24در9:51 ق.ظ

  سلام.من دیشب خواب دیدم خیلی اتفاقی با کسی آشنا شدم و مرا به خانه خود برد. در آنجا پدر و مادر و برادر آن فرد هم بود، بعد از کلی صحبت،پدر آن فرد گفت که پسرش دیر کرده است و نیامده. به همین جهت همه مان آمدیم از خانه بیرون که دنبال پسرش بگردیم. من در یک گوشه حیاط، خون دیدم از پدر آن فرد پرسیدم که آیا امروز شما گوسفند کشتید گفت نه. من رد خون ها رو گرفتم، دیدم قطره قطره خون ریخته. دنبالش رفتم ، دیدم روی کاپوت ماشین خون جمع شده و رد پای یک نفر بود.
  خوب که نگاه کردم، دیدم از روی ماشین رفته روی دیوار همه جا لکه ها خون بود. بعد احساس کردم روی شیروانی کسی باشه، چون دیدم از کنار شیروانی خون میچکه. بعد با سرعت رفتم عقب و اون بالا رو نگا کردم و دیدم جنازه افتاده. و من زود الله اکبر گفتم چند مرتبه.
  تعبیر خوابم چیه؟

  • یاسین صداقت در 1399/05/26در1:14 ق.ظ

   با سلام
   در تعبیر خواب کشتن آمده است که قتل در خواب ممکن است نشان دهنده خشم سرکوب شده یا ناراحتی از یک نفر یا یک
   شخص یا شاید خودتان باشد. ممکن است بخواهید رابطه خود را با شخصی اتمام برسانید که به این شکل نشان داده شده است.
   سربلند و پیروز باشید.

 16. Az2145 در 1399/05/16در5:26 ب.ظ

  سلام،من خواب دیدم که پدرم داییم رو کشت با اره مویی گردنش رو زد و انداخت داخل سطل آشغال و مادرم اصلا ناراحت نشد و بعد دوباره پدرم عموم رو آوردن و مادرم عموم رو به همون صورت کشتن و من میگفتم کاش قبل کارتون فکر میکردین بچه هاش یتیم شدن،و من سر بریده اون هارو داخل سطل آشغال میدیدم ،تو خواب خواهر و برادر کوچیکم دعوا میکردن و من همون لحظه فکر میکردم که پدر و مادرم هدف اصلیشون کشتن من و خواهرام و برادرمه در واقع،تعبیرش رو لطف میکنین؟و اینکه هر چی سعی میکردم از خواب پاشم چشمام باز میشد اما نمیتونستم انگار کسی من رو به زور میخوابوند تا ادامه ی خواب رو ببینم

  • یاسین صداقت در 1399/05/17در9:20 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این است که پدرتان رفتار و یا عملی ناشایست انجام خواهد داد که در این عمل مادرتان هم از او حمایت خواهد کرد و این عمل باعث و بانی مشکلی برای خانواده شما خواهد شد که خیر نیست. پس به هردویشان گوش زد بفرمایید که دقت بیشتری در اعمال خود داشته باشند.
   صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 17. سارا در 1399/05/05در3:57 ق.ظ

  من خواب دیدم بابا بخاطر مال یک زنو با کلت کشت و اسبشو برداشته و رفت

  • یاسین صداقت در 1399/05/12در3:02 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما اول از همه به خود شما بر میگردد و اینکه نشان بر این است که شما در درون خود در حال جنگ با درون خود هستید و اینکه شما با ضمیر ناخود اگاه خود در کشمکش هستید.و دیدن کشته شدن دیگران به معنی این است که شما از یک موضوعی که با ان مخالفت دارید احتمالا ازرده خاطر خواهیدشد.و برای پدرتان نشان بر این است که برای به دست اوردن مقام احتمالا به عملی غیر اخلاقی دست خواهند زد.
   سربلند و پیروز باشید.

 18. محسن در 1399/04/27در10:39 ب.ظ

  سلام من دوشب است به طور متوالی خواب قتل می بینم ابتدا خواب دیدم پدرم یکی را کشته من قصد دارم او را فراری بدهم فردای آن روز خواب دیدم خودم یکی را به کشتم و سعی دارم خود را بی گناه جلوه بدهم آیا این خوابها تعبیر دارد یا نه با تشکر

  • یاسین صداقت در 1399/05/07در4:53 ب.ظ

   با سلام
   خواب شما اینگونه تعبیر خواهد شد که شما کاری در دست انجام دارید که و یا انجام داده اید که پایان خوبی نداشته است و میخواهید ان موضوع را از دیگران پنهان کنید و که این خواب بیشتر به علت بارهای روانی دیده میشود .
   سربلند و پیروز باشید.

 19. امیری در 1399/04/25در4:51 ب.ظ

  من خواب دیدام که خانم من تصادف کرده ویک نفر که خودش هم خبر ندارد .در این تصادف از بین رفته و به ۶ سال زندان محکوم میشه در خیاب خودش و تمام اعضای خانواده گریه میکند

  • یاسین صداقت در 1399/04/26در7:14 ب.ظ

   با سلام تعبیر خواب شما باید به خدمت شما عرض کنم که تعبیر خواب تصادف نشان بر خیر ندارد و تصادف با اتومبیل به معنی گرفتاری و مشکل بزرگ است و با صدقه و توکل بر خدا رفع خواهد شد انشالله .
   و به دنبال این موضوع انشالله شادی خواهدبود .
   سربلند و پیروز باشید .

 20. ترانه در 1399/04/24در10:46 ق.ظ

  سلام من خواب ديدم كه توي خونه ام يكي از دوستانم مياد دم در خونه و يك تفنگ بهم مي ده و من ميرم داخل كوچه و شروع ب كشتن چند نفر ميكنم . و بد ازين قتل كلي ميترسم و پشيمونمم
  ميشه لطفا تعبيرشو بگين؟

  • یاسین صداقت در 1399/05/05در2:45 ب.ظ

   با سلام
   در تعبیر این خواب بایدبدایند که ممکن است به این تعبیر باشد که شما در ذهن خود قصد به از بین بردن چیزهایی کرده اید که در خواب ان ها را به شکل انسان دیده اید واز این رو در این خواب برای شما امده است که می تواند به این معنا باشد که شما از ان ترس دارید که به خاطر این دوستتان چیزهایی از زندگی خود رااز بین ببرید.
   سربلند و پیروز باشید

 21. Azadeh در 1399/04/13در11:46 ق.ظ

  سلام
  چند وقته هرشب خواب میبینم که افرادی سعی دارند منو به قتل برسانند بدونه هیچ دلیلی
  خواب دیشب اینطور بود که بعد از مهمانی دو نفر از دختر های فامیل سعی کردن من را با چاقو بکشند ولی موفق نشدند . مادر یکی از دختر ها به ان پیوست و دو نفری شروع کردند چاقو ها هی بیشتر شدند و من همه انهارا جمع کردم در نهایت نتوانستن به من اسیب بزنند و من به پلیس مراجعه کردم و در نهایت زنده ماندم انها هم سعی کردند چاقو هارا از چسم پلیس دور نگه دارند
  جواب بدین ممنون میشم:)

  • یاسین صداقت در 1399/04/25در10:35 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این است که شما از مشکلی در وتقعیت رنج میبیرید و ترسی بر دل دارید که ان را به این شکل دیده اید و اما تعبیر خوابتان نشان بر این است که اگر متاهل هستید پسر دار میشوید و اگر مجرد هستید خواستگار های به شما رجوع خواهند کرد که خیر است .
   سربلند و پیروز باشید .

 22. Nilofar در 1399/04/08در7:02 ق.ظ

  سلام ببخشید من تو خواب دیدم داداشم شوهرمو با دوتا چاقو کشت تعبیرش چی میشه هرکاری کردم نتونستم برسونمش بیمارستان

  • یاسین صداقت در 1399/04/19در3:15 ب.ظ

   با سلام
   در تعبیر این خواب اصلا نباید انچه را که دیده اید به واقعیت تعمیم دهید و بدانید که در خواب های ما چاقو به معنای صداقت است و این موضوع به این شکل خواهد بود که ایشان را از طرف برادرتان صداقتی شکل خواهد گرفت که برای ایشان بسیار خیر و نیکو است.
   سربلند و پیروز باشید

 23. Simin در 1399/04/06در10:34 ق.ظ

  سلام من همش دارم خوابای خیلی وحشتناکی میبینم .توی خوابام یا یه کشتن دست جمعی هست یا چیزاییه که انتظار ندارم از اطرافیانم ببینم و اینا منو خیلی اذیت میکنن.وقتی از خواب پامیشم سرم و کمرم خیلی درد میکنه .
  حتی دیشب خواب دیدم تو یه خوابگاه نمیدونم بیمارستان یا شایدم تیمارستان با هم سن و سالهای خودم گیر کرده بودم که خیلی سخت گیر بودن و اذیت میکردن و حتی اجازه خودکشی هم نداشتیم و اگه فرار میکردی اونجا تو رو شکنجه میکرد .من قیافه اون خانوم رو دقیق یادم نیست ولی میدونم که یه خانوم بود و احساس میکنم هر سری صورتش شلیه یکی از افرادی میشد که میشناختم .

  یه قسمتی از خوابم اینجور بود که تقریبا از اون بیمارستان بالاخره در رفتیم و نزدیک یجایی که حالت یه صخره کوتاه بود و زیرشم آبی زلال و کم عمق بود و دوستای تو خوابم اونجا میپریدن توی آب ولی من نپریدم چون همه جفت بودن ولی من هنوز همراه خودمو پیدا نکرده بودم و هیچکش بهم پیشنهاد نداد که همراهم شه با وجود اینکه دو تا پسر پایین بودن و من همونجا بالا موندم .

  یجا هم خواب دیدم دوستای تو خوابم دارن تو یه لوله که زیرش اتیش بود میپریدن با خوشحالی و خودکشی میکردن یا حالا به روش های دیگه فک کنم چون نزدیک بود باز گیر بیوفتیم اینکارو میکردن. شخصیت های چندتا فیلم رو دیدم و در اخر هم دیدم من دارم با چاقو اون زن رو میکشم حس میکنم هی قیافش عوض میشد و خیلی سگ جون بود بدنشو زخمی کرده بودم و گلوش تقریبا به یه بند وصل بود ولی هنوز زنده بود و سرشو که جدا کردم بعد از خواب پاشدم .

  • یاسین صداقت در 1399/04/19در2:18 ب.ظ

   با سلام
   این خواب ها دارای تعبیر نیستند و بدانید که این خواب ها نشان از تشویش درونی شماست که موجب ازار شما شده است و باید به روانکاو مراجعه کنید و قطعا برای رفع آن ها پیگیری کنید.
   بدانید که خواب هایی که بسیار تکرار می شوند و در ان ها ترس فاکتور اصلی خواب است برای شما نمی توانند خبری از اینده داشته باشند و این خواب ها بیشتر به دلیل نگرانی ها و تشویش های درونی شماست.
   سربلند و پیروز باشید

 24. ابراهيمي در 1399/03/28در3:03 ب.ظ

  باسلام
  برادر ١٣ ساله ي من ٢٨سال پيش، مادرم ٢٢ سال و پدرم ٧سال پيش از دنيا رفته اند.
  خواب ديدم براي برادرم حادثه اي كه به يادم نمانده؛ پيش آمد و فردي كه برايم ناآشنا بود؛ تشخيص داد كه او بايد بميرد كه البته نظر من غير از اين بود.
  آن فرد به سمت برادرم تيري شليك كرد؛ در حاليكه پدر و مادرم و كسان ديگري كه حضور داشتند؛ شاهد اين جريان بودند. ولي من رويم را به سمت مادرم كرده بودم كه نبينم.
  بعد از كشته شدن برادرم به شدت پيش مادرم گريه ميكردم و در همان حال از خواب پريدم.
  اگر امكان دارد؛ بفرماييد تعبير خواب من چيست؟

  • یاسین صداقت در 1399/04/05در3:01 ب.ظ

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدایند که در تعابیر خواب امده است که داگر در خواب ببینید که مرده ای دوباره درخواب می میرد برای ایشان خیر نیست و این خود ممکن است نشان از موضوعی باشد که برای ایشان پیش امده است و شما باید در جهت رفع ان بکوشیدو این خود در تعبیر خواب امده است که اگر بینید کسی را تیری اصابت کرد به آن معناست که در رابطه ی شما و ایشان صداقتی برقرار خواهدشد و این خود برای شما خیر است.
   برای ایشان حتما خیراتی بدهید و به دنبال ان باشید که اگر از یشان چیزی به جا مانده است برطرف شود.
   سربلند و پیروز باشید

 25. النا در 1399/03/27در7:16 ق.ظ

  با سلام و خدا قوت. من 2 ، 3 شب پیش یک خوابی دیدم چنین فیلمی تابحال ندیدم ولی تو اون خواب فقط نقش نظاره گر داشتم…خلاصه اینکه امشب ادامه خوابم و دیدم و اصلا هم ب خوابم فکر نکرده بودم. خواب دیدم مادری پسر 18 سالشو کشت خیلی وحشتناک بود البته توی اون خواب آب هم بود ولی من ندیدم.فقط حرفش اومد.
  خیلی ترسیدم نظرتون و تعبورتان راجع ب خوابم چیه؟

  • یاسین صداقت در 1399/04/01در1:38 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب کشتن نشان بر درون شما دارد که نشان دهنده روان نا آرام و همیشه با خودتان جنگ دارین و درگیر هستید. که باید درونتان را آرام کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 26. نرگس در 1399/03/25در4:27 ب.ظ

  سلام خواهرم خواب دیده که سوار یه ماشین بوده و رانندگی میکرده و پدرومادرمون پشت ماشین نشستن ک ی مرد غریبه سوار ماشین میشه و اونارو باخودش میبره بعد به یه جا میرسیم که متوجه میشیم اون مرده پدرومادرمونو به قتل رسوندن و خواهرم بهش فحش میداد و گریه میکرد

  • یاسین صداقت در 1399/03/30در4:01 ب.ظ

   با سلام
   پیش از هرچیز بدانید که مردن کسی در خواب که زنده است نشان بر طول عمر است و دوم انکه باید بدانید که در تعابیر خواب امده است که اگر در خواب بینید کسی کشته شود باید بدانید که ناخوداگاه شما قصد در بین بردن چیزی در ذهنتان دارد که به ایشان مربوط است و این خود برای شما نشانه ای از چیزی است که ممکن است در اینده در درونتان تغییر کند.
   سربلند و پیروز باشید

 27. هادی در 1399/03/15در11:22 ق.ظ

  سلام من شب خواب دیدم با برادرم حرف میزنیم درمورد کشتن یک نفر بعد اون میگه من میکنم من میگم من می کنم بعد من منتظر یک موقعیت خوب میشم و میرم یک دختر حدودا هم سن خودم 17 ساله رو بالای سرش رو در حمام خونمون میبرم البته اون رو نمیشناسم و اون رو میکشم بعد کشتنش هم میگم که دیگه من قاتلم همه چی تموم شده و از زندگی ناامید میشم تو خواب بد استرس داشتم ولی باعث پریدن من از خواب نشد صبح که بیدار شدم اولین چیز اون بود که به ذهنم اومد میشه تعبیرش رو عرض کنید.

  • یاسین صداقت در 1399/03/18در7:27 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب کشتن به این معنی ترجمه میشود که دیدن فردی در خواب که قتل عامی را انجام می دهد ممکن است نشان دهنده این باشد که شما خشم خود را از قتل فردی نشان می دهید یا اینکه جنبه ای از خودتان را که ضمیر ناخودآگاهتان قصد نابودی آن را دارد انکار می کنید.
   برای رفع بلا صدقه بدهید .
   سربلند و پیروز باشید .

 28. Sina در 1399/03/09در2:04 ق.ظ

  سلام.
  من خواب دیدم که پدرم از یک کشور به دیگر کشور رفته بودن برای مهمانی و پدرم بزرگ اتحادیه ما است و در وقت آمدن دزدها راهشان را میگیرند و پدرم را سر میبرند و در خانه میآورند.

  • یاسین صداقت در 1399/03/15در11:06 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب کشتن به این معنی ترجمه میشود که دیدن فردی در خواب که قتل عامی را انجام می دهد ممکن است نشان دهنده این باشد که شما خشم خود را از قتل فردی نشان می دهید یا اینکه جنبه ای از خودتان را که ضمیر ناخودآگاهتان قصد نابودی آن را دارد انکار می کنید.
   برای رفع بلا صدقه بدهید .
   سربلند و پیروز باشید .

 29. یلدا در 1399/02/20در0:09 ق.ظ

  سلام من خواب دیدم توی مدرسه هستم یک دختربچه هم پیشم بود اما نمیشناختمش ولی برام مهم بودش یک دفعه به مدرسه حمله کردن من اون دختر برداشتم فرار کردم طبقه 4 بودیم اخرین طبقه مدرسه وقتی داشتیم پایین میومدم پله ها خراب شدن و ریختن و ما هم افتادیم اما چیزی مون نشد

  توی حیاط داشتیم میدویدم و فرار میکردیم دور ورمون مثل یه میدون جنگ شده بود یک دفعه یه نفر جلومون اومد به دختربچه همراهم تیر زد اما به جای اینکه اون خونریزی کنه من ازم خون میرفت بعد هم خواب پریدم واقعا درگیرم کرده این خواب میدونید تعبیرش چی میشه ؟

  • یاسین صداقت در 1399/02/23در1:24 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر این خواب بر دو وجه است. وجه اول کودکی است که در اختیار شماست که ممکن است به معنای معیشت شما باشد و وجه دوم ان قتل است و بدانیدکه تعبیر این خواب به این صورت است که برای شما مشکلی ممکناست پیش بیاید که معیشتتان را تحت الشعاع قرار دهد و این خود به همان معنای قرار گرفتن شما در ان موضوع است.
   حتما صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 30. احمدی در 1399/01/21در11:43 ب.ظ

  سلام من مدتهاست خواب می بینم یک نفر را کشتم و جنازه اش را تو خونه پنهان کردم. و دائما استرس دارم کسی نفهمه که قتل انجام دادم. وقتی از خواب بیدار میشم خیلی خوشحال میشم که این خواب بوده، حتی جنازه را خونین می بینم،

  • یاسین صداقت در 1399/01/23در12:57 ب.ظ

   با سلام
   خوابهایی که تکرار می شوند تعبیری از نظر معبران ندارند و باید از دیدگاه روانکاوی به ان ها نگاه کرد که در این خواب مشخصا ناخوداگاه شما قصد دارد تا موضوعی و یا نکته ای را برای شما نمایش دهد و نشان دهد که شما در درونتان حقیقتی دارید که ناخوداگاهتان مدام در حال سرکوب ان است پس برای پیدا کردن این مشکل اگر بسیار حاد شد به روانکاوی حاذق مراجعه کنید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید