تعبیر خواب بادکنک

دیدن بادکنک در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن بادکنک در خواب چیست؟

دیدن بادبادک در خواب

اگر بادکنک بزرگ و به واقع یک بالن بود در خواب کاری است که بزرگ می نماید و شما در خود توانائی انجام آن را ندارید.

چنانچه در خواب چنین بالنی را به شما دادند کاری به عظمت و بزرگی آن به شما پیشنهاد می شود که می تواند شما را در خود غرق کند و فرو ببرد چنانچه به وسیله آن بالن از زمین بلند شدید و به هوا رفتید به شما می گوید از واقعیات زندگی دور می شوید و تکیه گاهی را از دست می دهید بی آن که نقطه اتکا قابل اطمینانی بیابید.

اگر در سبد بالن ایستاده بودید، عشقی سر راه شما قرار می گیرد که بسیار هیجان انگیز است.

اگر دختر جوانی ببینید که با بالن پرواز می کند به مردی شوهر می کند که در شهری دور از محل اقامت او خانه دارد.

اگر با بالن به دور دستهای آسمان رفتید که زمین زیر پایتان محو شد و شما همچنان به طور عمودی بالا می رفتید به هیچوجه خوب نیست.

اگر بیننده خواب ببیند که سوار بالنی است ولی بالن ناگاه ترکید هم چنان نیکو نیست و شایسته آن است که بیننده خواب چندی مراقب خود باشد و از ایجاد برخورد های تند و خشن خودداری کند.

اگر بادکنک کوچک بود و ترکید بیننده خواب یکی از انگیزه های عاطفی و احساسی خود را از دست می دهد.

برای دختران و پسران جوان بیهودگی اولین عشقی است که ملاقات می کنند.

اگر بالنی را در حال پرواز در آسمان دیدید که مردم به تماشا ایستاده بودند هیجانی عمومی به وجود می آید که امید بخش است. روی هم رفته دیدن بادکنک بد نیست.

☺ تعبیر خواب «بادکنک» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «بادکنک» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

5 دیدگاه

 1. فاطمه

  سلام من خواب دیدم که دختر عمم یه دسته بادکنک رو برد سر کوچک انداخت اشغال برگشت اینم بگم که الان شوهر عمم که میشه بابای همین دختره در بستر بیماری حالش اصلا خوب نیست میشه تعبیر این خواب رو سربع بگین لطفا

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که می تواند نشان از ان باشد که ایشان امیدی را خود به دست خود از دست خواهند داد و از این رو باید بسیار اگاه باشند.
   حتما صدقه دهید
   سربلند و پیروز باشید

 2. یاسمین

  با سلام
  خواب دیدم دو دسته خیلی بزرگ از بادکنکهای مشکی و رنگی در مراسم بزرگی که مشخص نبود رها شدن و به هوا رفتن و من که در دور دست مکان بالایی مثل کوهپایه استاده بودم تعدادی بادکنک بطرفم اومد که یدونه زرد بزرگ بود که اون رسید دست دختر عموم که کنار من ایستاده بود بعدش بالنی که اندازه همون بادکنک بود اما مشعل داخلش بود رسید دستم که انداختمش زمین و بعد صورتی کم بادتر(کوچکتر)رسید به دستم و پشت سرش بادکنکهایی که بادش خالی بود جمع میکردم و یدونه سیاهشو کمی تا نیمه باد کردم و دوباره خالیش کردم تعبیر این خواب چیه؟ باتشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب بالن در کل به گفته معبران بد نیست و نشان از این دارد که شما رابطه ای عاطفی را تجربه خواهید کرد و بعد خواهید فهمید که برای شما بیهوده است و اینکه بادکنک زرد برای دختر عمویتان نشان از بیماری دارد که قابل رفع است و این خواب نیارز به صدقه دارد .
   سربلند و پیروز باشید .

 3. فرانک

  سلام من خواب تعداد زیادی بادکنک کوچک دیدم که وقتی نخ آنرا می گرفتم به آسمان رفتم اما بعد دوباره به زمین برگشتم.یه توضیحی بدم که من تازه مادرم را از دست داده ام.لطفا برام تعبیر کنید

نظر خود را بیان کنید