تعبیر خواب بادکنک

دیدن بادکنک در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن بادکنک در خواب چیست؟

دیدن بادبادک در خواب

اگر بادکنک بزرگ و به واقع یک بالن بود در خواب کاری است که بزرگ می نماید و شما در خود توانائی انجام آن را ندارید.

چنانچه در خواب چنین بالنی را به شما دادند کاری به عظمت و بزرگی آن به شما پیشنهاد می شود که می تواند شما را در خود غرق کند و فرو ببرد چنانچه به وسیله آن بالن از زمین بلند شدید و به هوا رفتید به شما می گوید از واقعیات زندگی دور می شوید و تکیه گاهی را از دست می دهید بی آن که نقطه اتکا قابل اطمینانی بیابید.

اگر در سبد بالن ایستاده بودید، عشقی سر راه شما قرار می گیرد که بسیار هیجان انگیز است.

اگر دختر جوانی ببینید که با بالن پرواز می کند به مردی شوهر می کند که در شهری دور از محل اقامت او خانه دارد.

اگر با بالن به دور دستهای آسمان رفتید که زمین زیر پایتان محو شد و شما همچنان به طور عمودی بالا می رفتید به هیچوجه خوب نیست.

اگر بیننده خواب ببیند که سوار بالنی است ولی بالن ناگاه ترکید هم چنان نیکو نیست و شایسته آن است که بیننده خواب چندی مراقب خود باشد و از ایجاد برخورد های تند و خشن خودداری کند.

اگر بادکنک کوچک بود و ترکید بیننده خواب یکی از انگیزه های عاطفی و احساسی خود را از دست می دهد.

برای دختران و پسران جوان بیهودگی اولین عشقی است که ملاقات می کنند.

اگر بالنی را در حال پرواز در آسمان دیدید که مردم به تماشا ایستاده بودند هیجانی عمومی به وجود می آید که امید بخش است. روی هم رفته دیدن بادکنک بد نیست.

☺ تعبیر خواب «بادکنک» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «بادکنک» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


17 دیدگاه

 1. سمیرا

  با سلام. من به آقایی علاقه مندم ولی باهاش ارتباط ندارم. خواب دیدم دیشب اومد و بهم بادکنک سفید هلیومی داد. من گرفته بودمش که نره بالا. ولی توی خواب میخواستم رهاش گنم در شرابط مناسب که به آسمون بره

 2. هدیه

  سلام من خواب دیدم توی اسمون پراز بادکنک های رنگی رنگی که مرتب به سمت ما می اومدن خیلی زیبا بود اسمون پرشده بود از بادکنک ماهم از توی پنجره تماشا میکردیم و ابرها رو هم زیر پامون میدیدیم

 3. حامد

  سلام عرض شد
  خواب دیدم فردی در حال تلاش برای پایین کشیدن چیزی با نخ ضخیم(شبیه طناب نازک) از آسمان است. به کمکش رفتم. پس از کشیدن طناب تعدادی بادکنک رنگی(زرد، سفید، قرمز و آبی) از لای ابرا پایین اومد. پایینتر که اومد دیدم زیرشم دو تا موتور پره ای هست. تو خواب برام جالب بود دیدنش. ممنون میشم تعبیر بفرمایید.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند برای شما خیر باشد و به این معنا باشد که در اینده خیری به واسطه ی دیگری به شما رسد که شما خود توان رسیدن به آن را ندارید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. ستاره

  سلام من خواب دیدن که بردارم و پدرم یک دسته خیلی زیاد بادکنک رو توی هوا رها کردن و وقتی اومد پایین من دنبال جمع کردن همه اونا بودم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب بادکنک امده است که می تواند نشانه ای از انگیزه ها و ارزوها باشد و اینکه تعداد ان زیاد باشد خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 5. الهام

  خواب دیدم با دخترم میخواهیم بادکنک سفیدی که با گل و اکلیل تزئین کرده بودم را رها کنیم
  یکبار هم رهاش گردم داشت میرفت تو آسمون ها
  اما دوباره گرفتمش و از دخترم خواستم بره گوشیم رو بیاره تا از لحظه رها سازی اش فیلم بگیرم
  و اینکه رو کردم به دریا تا به سمت افق رهاش کنم
  قبل از اینکه رها کنم از خواب بیدار شدم با صدای اذان
  انگار به بادکنک دلبستگی داشتم و دلم نمی اومد همینطوری ولش کنم بره

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب رها کردن بادکنک باید بدانید که ممکن است به این صورت باشد که برای بیننده ی خواب نشان از تلاش نکردن برای ارزوها و انگیزه هایش باشد و به خاطر چیزهای بی اهمیت از انگیزهای اصلی خود دست بکشید.
   سربلند و پیروز باشید

 6. نسرین

  سلام خواب دیدم دخترم ی بادکنک هلیومی تو دستش بود و یهو باد بچه و بادکنک با خودش برد ومن خیلی گریه میکردم وبه همه التماس میکردم بچمو پیدا کنید…

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما به احتمال زیاد دارای تعبیر نیست و نشانه ای از ترس های درونی شما به نسبت علایق و سلایقی است که دارید.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. محمدمتین

  سلام خیلی ممنون میشم این خواب رو تعبیر کنید … توی یه خونه که جنگ شده بود همه داشتن به هم میپریدن من یه کلاشینکف پیدا کردم که 89 تا تیر داشت … انتظارمون این بود که زامبی ها از بیرون به داخل خونه حمله کنند و ما میخواستیم بریم ولی مادر من وایساد تا دفاع کنه(انگار آسیب دیده بود) که ما بریم بعد دیدیم اونا بادکنک های نارنجی زیادی بودن که قصد داشتن از پنجره به داخل بیان و من با کلاشینکف تا جایی که میشد اونارو دور کردم ولی چون دیدم نه تیر من میکشه و هم اونا زیادن پنجره رو روشون بستم و مادرم میخواست وایسه تا پنجره رو بگیره تا ما بریم ….

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب از جهاتی به کابوس ماند و از سمتی هم به آن ماند که برای شما نشان گر ان است که دراینده ای نه چندان دور باید بسیار اگاه باشید که صداقت در کارهای خود به خرج دهید که انشالله به نتیجه رسید.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. فاطمه

  سلام من خواب دیدم که دختر عمم یه دسته بادکنک رو برد سر کوچک انداخت اشغال برگشت اینم بگم که الان شوهر عمم که میشه بابای همین دختره در بستر بیماری حالش اصلا خوب نیست میشه تعبیر این خواب رو سربع بگین لطفا

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که می تواند نشان از ان باشد که ایشان امیدی را خود به دست خود از دست خواهند داد و از این رو باید بسیار اگاه باشند.
   حتما صدقه دهید
   سربلند و پیروز باشید

 9. یاسمین

  با سلام
  خواب دیدم دو دسته خیلی بزرگ از بادکنکهای مشکی و رنگی در مراسم بزرگی که مشخص نبود رها شدن و به هوا رفتن و من که در دور دست مکان بالایی مثل کوهپایه استاده بودم تعدادی بادکنک بطرفم اومد که یدونه زرد بزرگ بود که اون رسید دست دختر عموم که کنار من ایستاده بود بعدش بالنی که اندازه همون بادکنک بود اما مشعل داخلش بود رسید دستم که انداختمش زمین و بعد صورتی کم بادتر(کوچکتر)رسید به دستم و پشت سرش بادکنکهایی که بادش خالی بود جمع میکردم و یدونه سیاهشو کمی تا نیمه باد کردم و دوباره خالیش کردم تعبیر این خواب چیه؟ باتشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب بالن در کل به گفته معبران بد نیست و نشان از این دارد که شما رابطه ای عاطفی را تجربه خواهید کرد و بعد خواهید فهمید که برای شما بیهوده است و اینکه بادکنک زرد برای دختر عمویتان نشان از بیماری دارد که قابل رفع است و این خواب نیارز به صدقه دارد .
   سربلند و پیروز باشید .

 10. فرانک

  سلام من خواب تعداد زیادی بادکنک کوچک دیدم که وقتی نخ آنرا می گرفتم به آسمان رفتم اما بعد دوباره به زمین برگشتم.یه توضیحی بدم که من تازه مادرم را از دست داده ام.لطفا برام تعبیر کنید

نظر خود را بیان کنید