تعبیر خواب بالن

دیدن بالن در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن بالن در خواب چیست؟

بالن در خواب

بالن بر وزن واگن یک کلمه فرانسوی است که به زبان ما نیز وارد گردیده و پذیرفته شده و آن کیسه ای است محتوی گاز یا هوا که به وسیله آن به آسمان می رفتند و مسافاتی را می پیمودند دیدن بالن در خواب چند وجه دارد.

یک وقت بالن کوچک است مثل بادکنک که به دست می گیرند و بچه ها با آن بازی می کنند. این بالن کوچک و در واقع بادکنک نشانه شک و تردید است.

اگر رنگ آن زرد باشد کاری است مشکوک که غم می آورد. اگر زرد باشد برای بیننده خواب ایجاد هیجان می کند و چنانچه سیاه باشد گویای جهلی است که نسبت به آن کار مشکوک دارید.

☺ تعبیر خواب «بالن» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «بالن» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


6 دیدگاه

 1. فاطیما

  سلام… من خواب دیدم ک من و برادرم سوار بالن سده ایم و در شهر خودمون ک یکی از شهر های شمالی هست… بالون سواری میکنیم…. (در خواب مناظر رو به همون شکلی میدم ک در واقعیت هستن) …از سمت مغرب حرکت میکردیم و به سمت شمال و سپس مشرق بودیم…سمت مغرب و شمال… کو هها سرسبز و زیبا بودن .. زیر پای خودم رو میدم ک زمین سبز و زیبا بود…. به سمت شرق میرفتیم(البته کاملا به مشرق نرسیدیم… بلکه مسیر حرکت به گونه ای بود که جلوی رویمون مشرق رو می‌دیدیم ) که از سرسبز بودن کوه ها کم میشد وحتی کمی خشک تر از واقعیت بودن… همچنین درختانی که داشن از نوع کاج بود ک در واقعیت هم همینطوره…. و من ناراحت بودم که چرا سمت یعنی مشرق به سرسبزی اون سمت های دیگه نیس….. من و برادرم هر دو مجردیم….

 2. رزما همدل

  سلام
  من خواب دیدم از دست یک ارواح ,من و همسرم فرار میکنیم و هردویمان با یک طنابی به اسم بالن که شکل ظاهریش دقیق یادم نمیاد در آغوش هم از طناب محکم گرفته پرواز میکنیم و به جای خیلی زیبایی نشست میکنیم.
  ممنون میشم اگه تعبیر خوابم رو بیان کنید.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   ممکن است این خواب برای شما خیر باشد و به این معنا باشد که نشانی از بلندپروازی است که در اینده انجام خواهید داد و بسیار محتمل است که به ثمر نشیند.
   سربلند و پیروز باشید

 3. امید

  سلام خواب دیدم باید یک دوستم همدوره ام بالن سواری می کنم تئ دل طبیعت چند ساعتی بعد فرود می نشینیم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر اساس تعابیر می تواند برای شما خیر باشد و به این معنا باشد که شما در اینده ممکن است به همراه ایشان دست به کاری بزنید که بلند پروازی محسوب گردد و اگر بر اساس عقل باشد بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 4. زهراحضوري

  سلام من خواب ديدم كه. توي مسجدي به قد قرعه جايزه ميدادن به چند نفر كه به اسم من يه بالن در امده بود ولي هنوز بهم تحويلش نداده بودن ومن همش نگران بودم كه سه وقت نتونم باهاش بالا برم اخه هوا هم ابري بود ميترسيدم سوارش بشم و نرفته بودم تحويل بگيرمش همش دل دل ميكردم .بالن ها هم تو خوابم مشكي بودرنگشون. تا اين كه با قرعه كشي ديدم كه به اسم بابامم در امد يه بالن اما بابام رفت بالنش رو تحويل گرفت كه استفاده كنه ازش . ولي دگ از خواب بيدار شدم نديدم سوارشدنش رو

نظر خود را بیان کنید