تعبیر خواب بالن

دیدن بالن در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن بالن در خواب چیست؟

بالن در خواب

بالن بر وزن واگن یک کلمه فرانسوی است که به زبان ما نیز وارد گردیده و پذیرفته شده و آن کیسه ای است محتوی گاز یا هوا که به وسیله آن به آسمان می رفتند و مسافاتی را می پیمودند دیدن بالن در خواب چند وجه دارد.

یک وقت بالن کوچک است مثل بادکنک که به دست می گیرند و بچه ها با آن بازی می کنند. این بالن کوچک و در واقع بادکنک نشانه شک و تردید است.

اگر رنگ آن زرد باشد کاری است مشکوک که غم می آورد. اگر زرد باشد برای بیننده خواب ایجاد هیجان می کند و چنانچه سیاه باشد گویای جهلی است که نسبت به آن کار مشکوک دارید.

☺ تعبیر خواب «بالن» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «بالن» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

3 دیدگاه

 1. امید

  سلام خواب دیدم باید یک دوستم همدوره ام بالن سواری می کنم تئ دل طبیعت چند ساعتی بعد فرود می نشینیم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر اساس تعابیر می تواند برای شما خیر باشد و به این معنا باشد که شما در اینده ممکن است به همراه ایشان دست به کاری بزنید که بلند پروازی محسوب گردد و اگر بر اساس عقل باشد بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 2. زهراحضوري

  سلام من خواب ديدم كه. توي مسجدي به قد قرعه جايزه ميدادن به چند نفر كه به اسم من يه بالن در امده بود ولي هنوز بهم تحويلش نداده بودن ومن همش نگران بودم كه سه وقت نتونم باهاش بالا برم اخه هوا هم ابري بود ميترسيدم سوارش بشم و نرفته بودم تحويل بگيرمش همش دل دل ميكردم .بالن ها هم تو خوابم مشكي بودرنگشون. تا اين كه با قرعه كشي ديدم كه به اسم بابامم در امد يه بالن اما بابام رفت بالنش رو تحويل گرفت كه استفاده كنه ازش . ولي دگ از خواب بيدار شدم نديدم سوارشدنش رو

نظر خود را بیان کنید