مجله آلامتو

تعبیر خواب تریاک

(53 رای, امتیاز میانگین: 3٫49 از 5)

تعبیر دیدن تریاک در خواب چیست؟

تریاک Opium

تریاک عصاره در هوا خشک شده گل خشخاش است که با تیغ کشیدن به دور کاسبرگ این گل به دست می‌آید.

تریاک یک ماده مخدر است و در خواب دیدن آن نشانگر تعطیل کارها است.

اگر در خواب ببینیم که تریاک می کشیم و اهل این کار نباشیم نشان آن است که در کارهایمان تعلل می ورزیم و سستی می کنیم و احیانا کارمان به تو قف می انجامد.

چنان چه در خواب ببینیم که تریاک داریم ولی نه می خوریم و نه می کشیم ازخطری رهائی می یابیم. دادن تریاک به دیگری اشتراک در قبول مخاطره است و گرفتن آن نیز همین تعبیر را دارد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب اعتیاد

تعبیر خواب «تریاک» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «تریاک» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

9 دیدگاه

 1. دیشب خواب دیدم تو یک کیلو تریاک داشتی بعد من برات فروختمش به یه نفر نصف پول رو داد نصفش رو گفت من ندارم ، هیچی باهم رفتیم در خونشون برا پول تریاک. سلام یکی از دوستانم در مورد من این خواب رو دیده،خواهش می‌کنم بگید تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   همانگونه که در تعبیر خواب بالا نیز امده است چنان چه در خواب ببینیم که تریاک داریم ولی نه می خوریم و نه می کشیم ازخطری رهائی می یابیم. دادن تریاک به دیگری اشتراک در قبول مخاطره است و گرفتن آن نیز همین تعبیر را دارد.
   این خواب ممکن است به این معنا باشد که شما و دوستتان وارد کاری خواهید شد که مخاطره است و باید بسیار نسبت به ان هشیار باشید که خدای ناکرده از ان متضرر نشوید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. سلام خاب دیدم نامزدم تریاک یکی رو بدون اطلاع برداشت البته قبلش باهاشون دعوا کرده بود

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اگر ایشان در خواب تریاک داشته اند اما مصرف نکرده اند پس به این معناست که از مشکل بزرگی رهایی خواهد یافت و دعوا کردن در خواب هم تعبیری نیگو دارد و به معنای دوستی است.
   سربلند و پیروز باشید

 3. سلام ، خسته نباشید ، ممنون از سایت خوبتون ، ببخشید من یه خوابی دیدم ولی هرچی گشتم معنی تعبیر واضح و دقیقی ازش پیدا نکردم ، من دیشب خواب دیدم که داخل یه مزرعه ی خشخاش هستم و همه ی مرزعه و باغ پر از گل خشخاش و گرز خشخاش بود ، و من در اون خواب دقیقا از گرز خشخاش و کارایی خشخاش و گرز خشخاش و شیره ی گرز خشخاش کاملاً اطلاع داشتم و از خواص و خاصیتش و نحوه تیغ زدنش آگاه بودم ، مثل همین زمان بیداری ، و من در همین حین که در باغ بین گل ها و گرز های خشخاش که سبز شده بودن و روییده شده بودن و آماده ی برداشت بودن ، یکی از اون گرز های خشخاش رو واسه ی تست کردن ، تیغ زدم و ازش شیره ی سفید رنگ بیرون اومد ، ….. همین ، بعدش از خواب بیدار شدم ، ازتون خواهش میکنم اگر ممکنه تعبیر واضح این خواب رو برام لطف کنین بگین ، ممنون میشم ، راستی در ضمن من اهل کشیدن و مصرف مواد مخدر و تریاک نیستم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب بسیار محدود است به یک المان که همان تریاک و خشخاش است و بسیار واضح است که شما نسبت به خودتان احساس غفلت میکنید.شما احتمالا در زندگیتان اهدافی دارید که تلاش برای آنها میکنید و لی همیشه این احساس را دارید که تلاشتان برای آن کافی نیست و باید بیشتر تلاش کرد.
   مطمینا این خواب برای اگاهی شما نسبت به خودتان بوده است و بدانید که قطعا با تلاش بیشتر به اهدافتان میرسید.
   سربلندو پیروز باشید

 4. سلاگ خواب دیدم تریاک کسی داد ببرم برای کسی ن خریدم ن پول دادم امانتی بین راه گذاستم کسی انها را برد ونداد تعبیرش چیست

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب میتواند به دو تعبیر باشد:اول اینکه اگر شما خودتان هم میدانید که در اموری که به عهده ی شما گذاشته شده است سستی میکنید پس باید بدانید که این خواب برای اگاهی شما امده است و شما باید زما کارهایتان را به دست بگیرید.
   دوم اینکه دیدن اینکه در خواب شما تریاک دارید و بدان دست نمیزنید و از ان مصرف نمیکنید میتواند به معنای رهایی از مشکلاتی باشد که شما بدان گرفنتارید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید