تعبیر خواب تریاک

دیدن تریاک در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن تریاک در خواب چیست؟

تریاک Opium

تریاک عصاره در هوا خشک شده گل خشخاش است که با تیغ کشیدن به دور کاسبرگ این گل به دست می‌آید.

تریاک یک ماده مخدر است و در خواب دیدن آن نشانگر تعطیل کارها است.

اگر در خواب ببینیم که تریاک می کشیم و اهل این کار نباشیم نشان آن است که در کارهایمان تعلل می ورزیم و سستی می کنیم و احیانا کارمان به تو قف می انجامد.

چنان چه در خواب ببینیم که تریاک داریم ولی نه می خوریم و نه می کشیم ازخطری رهائی می یابیم. دادن تریاک به دیگری اشتراک در قبول مخاطره است و گرفتن آن نیز همین تعبیر را دارد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب اعتیاد

☺ تعبیر خواب «تریاک» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «تریاک» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

21 دیدگاه

 1. مریم

  سلام خواب دیدم مقداری‌ ترياک داخل‌ متکای خودم پیداکردم و دنبال ترازو میگشتم تاوزنش کنم کع به شوهرخواهرم کع معتاد بدم تعبیرش چی ممنون میشم پاسخ بدهید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این شکل است که شما به وسیله عملی و یا رفتاری احتمالا نزدیکانتان را رنجیده خواهید کرد و اینکه اگر مجرد هستید مراقب باشید که در انتخاب همسرتان بی دقتی به خرج ندهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. احمد

  خواب دیدم به همرا جمعی مقداری تریاک که خورد شده بود پیدا کردیم همه حول میزدن بیشتر بردارن که پلیس اومد ودست کشیدیم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما هم خوب است و هم بد و به این صورت است که شما با افرادی خواهید بود که به مال و جان خود آسیب میرسانید و احتمالا به وسیله شخصی از این کار دست خواهید کشید که این نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. مصطفی

  سلام. من خواب دیدم که به همراه عمو ام تریاک میکشم..عموی من اهل این کار نیست ولی من هستم.ضمنا عموی من سرطان داره ولی ما توی خواب از جهت بیماری تریاک نمیکشیدیم..
  تعبیرش چی میشه؟
  ممنون از شما

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب نشان بر این است که شما و عمویتان به وسیله عملی به جسم خود آسیب میرسانید که نیک نیست.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. افسانه

  سلام خواب دیدم که با شوهرم تریاک درست میکردیم و به یکی از آشناهامون که سید هستن و معتاد میدادیم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب تریاک به گفته معبران نشان از تعطیلی در کار است و خواب شما اینگونه تعبیر می‌شود که چنان چه در خواب ببینیم که تریاک داریم ولی نه می خوریم و نه می کشیم ازخطری رهائی می یابیم. دادن تریاک به دیگری اشتراک در قبول مخاطره است و گرفتن آن نیز همین تعبیر را دارد. صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. علی

  سلام خواب دیدم، یکی ازدوستان تریاک دستش است. وهمراه کسی هست که باهاش دعوا کردم. تعبیرش چی هست.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به نقل از معبران نشان از این دارد که دوست شما در کار خود و یا اشتغال که دارد به تعطیلی می انجامد و تعبیر خوبی نمتواند برای ان شخص داشته باشد صدقه دهید از برای رفع بلا .
   سربلند و پیروز باشید .

 6. Saeed

  سلام
  خواب دیدم با یک نفر از دوستانم .
  که خودش هم تریاک میخورد و هم میکشید
  هم تریاک خوردم وهم تریاک کشیدم
  ولی با تعجب گفتم من که تریاک که نمیخورم ونمیکشم وبعد برادرش از پنجره امد گفت بلندبشید که اینجا درست نیست بشینید پرسیدیم علت رو گفت اینجا مرده بوده پرسیدم مرده چه کسی است گفت مادربزرگ م. بعد از تریاک کشیدن وخوردن امتنعاع کردیم ومن در حیاط خانه شان رفتم واب به صورتم اب زدم
  من نه اهل تریاک کشیدن هستم ونه تریاک میخورم در واقعیت
  ممنون میشم تعبیر این خواب چیست ؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر دیدن تریاک در خواب به این معناست که شما در امری که برایتان هم مهم است مدت زیادی سستی می کنید و در خواب شما به این شکل به شما اشاره شده است ککه اگر این روند را ادامه دهید تمام تلاشتان از بین خواهد رفت و ممکن است هم در خواب اشاره ای به این شده باشد که ان شخصی که این امر را برای شما رقم میزند و اجازه داشتن تلاش به شما نمی دهد کسی از دوستانتان است.
   بسیار اگاه باشید و دست از تلاش نکشید
   سربلند و پیروز باشید

 7. مریم

  دیشب خواب دیدم تو یک کیلو تریاک داشتی بعد من برات فروختمش به یه نفر نصف پول رو داد نصفش رو گفت من ندارم ، هیچی باهم رفتیم در خونشون برا پول تریاک. سلام یکی از دوستانم در مورد من این خواب رو دیده،خواهش می‌کنم بگید تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانگونه که در تعبیر خواب بالا نیز امده است چنان چه در خواب ببینیم که تریاک داریم ولی نه می خوریم و نه می کشیم ازخطری رهائی می یابیم. دادن تریاک به دیگری اشتراک در قبول مخاطره است و گرفتن آن نیز همین تعبیر را دارد.
   این خواب ممکن است به این معنا باشد که شما و دوستتان وارد کاری خواهید شد که مخاطره است و باید بسیار نسبت به ان هشیار باشید که خدای ناکرده از ان متضرر نشوید.
   سربلند و پیروز باشید

 8. مهسا

  سلام خاب دیدم نامزدم تریاک یکی رو بدون اطلاع برداشت البته قبلش باهاشون دعوا کرده بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر ایشان در خواب تریاک داشته اند اما مصرف نکرده اند پس به این معناست که از مشکل بزرگی رهایی خواهد یافت و دعوا کردن در خواب هم تعبیری نیگو دارد و به معنای دوستی است.
   سربلند و پیروز باشید

 9. عباس

  سلام ، خسته نباشید ، ممنون از سایت خوبتون ، ببخشید من یه خوابی دیدم ولی هرچی گشتم معنی تعبیر واضح و دقیقی ازش پیدا نکردم ، من دیشب خواب دیدم که داخل یه مزرعه ی خشخاش هستم و همه ی مرزعه و باغ پر از گل خشخاش و گرز خشخاش بود ، و من در اون خواب دقیقا از گرز خشخاش و کارایی خشخاش و گرز خشخاش و شیره ی گرز خشخاش کاملاً اطلاع داشتم و از خواص و خاصیتش و نحوه تیغ زدنش آگاه بودم ، مثل همین زمان بیداری ، و من در همین حین که در باغ بین گل ها و گرز های خشخاش که سبز شده بودن و روییده شده بودن و آماده ی برداشت بودن ، یکی از اون گرز های خشخاش رو واسه ی تست کردن ، تیغ زدم و ازش شیره ی سفید رنگ بیرون اومد ، ….. همین ، بعدش از خواب بیدار شدم ، ازتون خواهش میکنم اگر ممکنه تعبیر واضح این خواب رو برام لطف کنین بگین ، ممنون میشم ، راستی در ضمن من اهل کشیدن و مصرف مواد مخدر و تریاک نیستم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بسیار محدود است به یک المان که همان تریاک و خشخاش است و بسیار واضح است که شما نسبت به خودتان احساس غفلت میکنید.شما احتمالا در زندگیتان اهدافی دارید که تلاش برای آنها میکنید و لی همیشه این احساس را دارید که تلاشتان برای آن کافی نیست و باید بیشتر تلاش کرد.
   مطمینا این خواب برای اگاهی شما نسبت به خودتان بوده است و بدانید که قطعا با تلاش بیشتر به اهدافتان میرسید.
   سربلندو پیروز باشید

 10. رضا

  سلاگ خواب دیدم تریاک کسی داد ببرم برای کسی ن خریدم ن پول دادم امانتی بین راه گذاستم کسی انها را برد ونداد تعبیرش چیست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب میتواند به دو تعبیر باشد:اول اینکه اگر شما خودتان هم میدانید که در اموری که به عهده ی شما گذاشته شده است سستی میکنید پس باید بدانید که این خواب برای اگاهی شما امده است و شما باید زما کارهایتان را به دست بگیرید.
   دوم اینکه دیدن اینکه در خواب شما تریاک دارید و بدان دست نمیزنید و از ان مصرف نمیکنید میتواند به معنای رهایی از مشکلاتی باشد که شما بدان گرفنتارید.
   سربلند و پیروز باشید

 11. شهریار

  ممنونم

نظر خود را بیان کنید