تعبیر خواب کعبه (خانه خدا)

دیدن کعبه (خانه خدا) در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن کعبه (خانه خدا) در خواب چیست؟

دیدن خانه خدا در خواب

دیدن کعبه در خواب همان تعبیری را دارد که در مورد دیدن حج گفته ایم حال ممکن است شما در حالت عبادت و نماز خواندن باشید یا در کعبه در حال وضو گرفتن باشید که بسته به شرایط ممکن است تعبیر خواب شما تغییر کند.

همچنین تعبیر خواب شما ممکن است با تعابیری مانند مسجد، عبادتگاه، تسبیج، جانماز و قبله نیز در ارتباط باشد پس در صورت وجود هریک از فاکتورها به صفحه تعبیر خواب مربوطه مراجعه کنید.


تعبیر خواب «کعبه (خانه خدا)» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «کعبه (خانه خدا)» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

6 دیدگاه

 1. فرهاد در

  سلام من یند مدت پیش خواب دیدم توی فضای مسجد الحرام هستم سوار اسب دو نفر دیگه هم سوار اسب جلو تر از من بودن که فکر میکنم پرده دار کعبه و جانشینش بود راه رو برامون باز کردن و رفتیم جلو در کعبه باز شد و اون دو نفر ابتدا به داخل کعبه وارد شدن و بعد از اون دو تا من هم از پله های ورودی بالا رفتم و وارد خانه خدا شدم خیلی با احترام برخورد شد باهامون و به غیر از ما سه نفر کسی دیگه حق ورود نداشت فضای داخل کعبه تقریبا شبیه به اون چیزی بود که بعدش سرچ کردم و دیدم < یک فضای تقریبا خالی با یک سکوی وسط که روی سکو یک محفظه شیشه ای بود و داخل اون یک چیز ارزشمند نگهداری میشد لطفا اگه میشه تعبیر خواب من رو بگید(مرد هستم)

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما بدون شک خیر است و مبارک و اینکه دیدن کعبه به گفته معبران اسلامی بر این صورت است که شما اگر بیمار باشید شفا یابید و اگر وام دار باشید قرضتان ادا شود و اگر حاجت مند باشید حاجت روا میشوید و بر این منظور است که هر مشکلی از نظر شما با دیدن این خواب حل خواهد شد و می‌توان به معنی ابن که حج هم رویتان شود تعبیر خواهد شد و اینکه سوار بر اسب بودن هم بیسار نیک آیت و به معنی جا و مقام و شکوه است که نشان بر پیشرفتتان تعبیر خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. فاطمه در

  سلام من ی مدته حالم بده افکار بد میاد سراغم از خدا خواستم کمکم کنه
  دیشب خواب دیدم دارم طرف کعبه میرفتم که یهو درش باز شد و جوانی کلش طلایی بود قیافش اصلا مشخص تبود همش طلایی بود فق پاش رو بیرون اورد و دوبار تکون داد و بعدش در کعبه بسته شد
  تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر خواب شما آمده است که در خانه خدا به روی شما باز است و شما در گشایش و رحمت به رویتان باز خواهد شد و اینکه این خواب مبارک است و نشان بر این دارد که شما باید از ناراحتی دست بردارید که در اینده انشالله مشکلاتتان حل خواهد شد. دیدن در باز شدن بسیار نیک است و آن هم کعبه که مبارک است و می‌تواند نشان بر بخت مناسب و خوب برای شما هم باشد اگر مجرد هستید.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. هیراد در

  سلام . من حدود 2 سال پیش خواب امام زمان را دیدم . خواب دیدم که امام زمان در یک غار بالای یک کوه خیلی بلند زندگی میکنند . فکر کنم غار حرا بود . به هر حال به هر زحمتی از کوه با خانواده ام بالا رفتیم و وارد غار شدیم . خانواده ام بیرون غار ایستادند . ولی من وارد غار شدم . امام زمان در سیاهی بود . صورتشان را ندیدم ولی سخنانی گفتند که من یادم نیست . این خواب من دو بار تکرار شد . یک بار دیگه هم خواب دیدم خداوند مهربان دوست من شده و داریم با هم حرف میزنیم . یک بار دیگه هم دیدم خورشید برای من تعظیم کرد . تعبیر ش را گشتم ولی پیدا نکردم . لطفا تعبیرش را بگویید . اینا هم که گفتم واقعی بود راست میگم . لطفا تعبیرش را بگید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر نیکی و خیر دارد و از این بهتر وجود ندارد که ائمه را در خواب ببینید و اینکه شما امام زمان در خواب با شما صحیت کرده اسنت در جای مبارک نشان بر خوبی و راهنمایی است و هم صحبتی با خداوند در ذات و سرشت انسان نهفته است که باز هم نیک است و نشان از خبرهای خوب برای شما بوده است و سجده خورشید بر شما بر این است که انسان اشرف مخلوقات است و اگر به درجه انسانیت خود پی ببرد جز نیکی چیزی بر او احاطه نخواهد شد . خواهای که شما دیده اید میتواند بر این باشد که شما میتوانید از خوبان درگاه خداوند باشید با اعمال صالح.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید