مجله آلامتو

تعبیر خواب پای

(10 رای, امتیاز میانگین: 3٫00 از 5)

تعبیر دیدن پای در خواب چیست؟

پا foot

معبران بر مبناي اين قياس که قوام انسان بر مال و دارائي ثروت و مکنتي است که اندوخته، پا را به مال و دارائي تعبير کرده اند و به تجربه نيز ثابت شده که ثروت و دارائي شخص بيننده خواب در روياهايش به شکل پاي خودش شکل مي گيرد و مجسم مي شود…

از ابن سيرين نقل است که اگر کسي ببيند يک پاي خود را از دست داده نشان آن است که نيمي از دارائيش از بين مي رود و چنانچه در خواب ببيند هر دو پايش را بريده اند يا شکسته که نمي تواند بايستد همه ثروت خود را تباه مي کند. اگر کسي درخواب ببيند که پاهاي ورزيده و قدرتمندي دارد چنانچه ثروت مند است به مال بيشتري دسترسي مي يابد و اگر تهي دست است پولدار مي شود و اگر ببيند پاهاي فلزي دارد يا چکمه و کفشي از فلز به پا کرده نشان امنيت مالي است و مي گويد بيننده خواب از نظر مالي تامين خواهد يافت و خيالش راحت خواهد شد همين تعبير هست اگر کسي در خواب ببيند که هر دو پايش را با طناب بسته اند. اگر بيننده خواب ببيند که پايش هنگام راه رفتن مي لرزد يا پاي او در چاله اي فرو رفته کسي به او خيانت مي کند و در معامله و معاشرت با او حيله و نيرنگ به کار مي برد و مختصر گرفتاري به وجود مي آورد. اگر کسي ببيند که به جاي دو پا چندين پا دارد به سفر مي رود. چنانچه در خواب ببينيد که به زمين لگد مي زنيد و پا مي کوبيد خوب نيست زيرا براي بيننده خواب غم و اندوه پيش مي آيد. درد پا در خواب در صورتي که بيننده خواب پا درد نداشته باشد ترس از آينده است.

تعبیر خواب «پای» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «پای» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

5 دیدگاه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر خواب پا نشانه از موقعیت و جایگاه افراد است و تعبیر مو برای زنان و مردان متفاوت است.
   اما در حالتی کلی مو نشانه از رشدی است که پایان نمیپذیرد و هرچه آن را متوقف کنند باز هم به مسیر تکوینی خود که رشد بی پایان است ادامه می دهد.
   پس خواب شما به شکلی میتواند دارای این تعبیر باشد که در مقام و جایگاهی که دارید رشدی حاصل خواهد شد که هیچگاه متوقف نمیشود،علی رغم تمام ناملایمتی ها و بدرفتاری های دیگران،شما در شغل و پیشه و زندگی خود، “پا” در عرصه های جدید خواهید گذاشت و موفقیت شما همچون درختی که رشد میکند نخواهد ایستاد.
   سربلند و پیروز باشید.

 1. ناشناس در

  یک نفر خواب من رو دیده که در حالی که کنار همسرم بودم، خیلی ناراحت هستم و هنگام خارج شدن، پای راستم از پای چپم کوتاه تر هست

نظر خود را بیان کنید