مجله آلامتو

تعبیر خواب دستبند

دیدن دستبند در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن دستبند در خواب چیست؟

دستبند Bracelet

دستبند نيز از چيزهايي است که ديدنش در خواب براي مردان خوب نيست و براي زنان نيکو مي باشد. نوشته اند که دستبند براي زنان در خواب شوهر است و براي مردان غم و اندوه است و …

ميزان غم و اندوه به ارزش و بزرگي و کوچکي دستبند مربوط مي گردد. اگر در خواب ببينيد که دستبند بسته ايد به غم و اندوه گرفتار مي شويد يا بدهي بار مي آوريد ولي اگر زني ببيند که دستبند دارد به اندازه ارزاني و گراني آن با شوهرش روابط خوب ايجاد مي کند. نوشته اند که اگر زني در خواب ببيند دستبند گران بهايي بسته کار شوهرش رونق پيدا مي کند و شان و شخصيت مي يابد و سود عايدش مي شود.

تعبیر خواب «دستبند» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «دستبند» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

23 دیدگاه

 1. سلام.
  من خواب دیدم که داییم که فوت کرده لباس هاش مشکی بود و میگفت بستنی بدید بهم.
  من در خواب میدونستم که داییم فوت کرده و چون دلم تنگ شده بود براش صورتشو بوس کردم. تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   به تعبیر خواب امام صادق _ع_بوسیدن مرده نشان بر حاجت روایی است و اینکه شما به مراد دلتان خواهید رسید و اینکه خواب مرده دیدن نشان و دلالت بر این است که شما برای ان فرد دلتنگ هستید که ناخوداگاهتان ان تصاویر را برای شما نشان میدهد و اینکه برای شادی روح داییتان خیرات هدیه دهید که روحشان در ارامش بیشتر باشد .
   سربلند و پیروز باشید .

 2. من خواب دیدم که یه دستبند طلا خیلی سنگین به دستم‌ بستم که هدیه شوهرم بود. تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب برای شما بسیار خیر است و به این معنا میتواند باشد که ممکن است همسرتان در حق شما کاری انجام دهد که این خواب تعبیر شود زیرا در تعابیر خواب امده است که اگر زني ببيند که دستبند دارد به اندازه ارزاني و گراني آن با شوهرش روابط خوب ايجاد مي کند.
   سربلند و پیروز باشید

 3. سلام . هدیه گرفتن دستبند طلا که نگیناش یدرمیون چشم نظر باشه به چه معناست؟ ممنون

  • یاسین صداقت در

   تعبیر خواب هدیه گرفتن بسیار خیر و نیکو است و اینکه بر روی آن چشم نظر است نشان از آن است که شما مورد حمایت آن شخص هدیه دهنده هستید.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. با سلام
  تعبیر خواب گرفتن دستبندی جواهر بسیار زیبا از همسر خود چیست؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خوابی بسیار خیر است و در تعبیر خواب دستبند امده است که رابطه ی بین شما و همسرتان بسیار خوب تر خواهد شد و به دست شما در کار ایشان فرجی حاصل می شود.
   سربلند و پیروز باشید

 5. سلام من خواب دیدم که روز زن هست و رییس اداره بهم ۴تاسکه طلاو دستبند و گردن بند هدیه داده .تعبیرش چیه؟

 6. من خواب ديدم دستبند طلا دستمه رفتم دستشويي دستبنده از دستم باز شد اب باز بود دستبند رفت تو چاه دستشويي
  بعدشم كلي جيغ و داد و گريه كردم
  تعبيرش چيه؟؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   دستبند نيز از چيزهايي است که ديدنش در خواب براي مردان خوب نيست و براي زنان نيکو مي باشد. نوشته اند که دستبند براي زنان در خواب شوهر است و براي مردان غم و اندوه است و خواب شما نشان از اتفاقی دارد که برای همسر و یا مرد خانواده پیش خواهد امد .
   سربلند و پیروز باشید .

 7. حسینی در

  سلام
  من خواب دیدم یه آقایی یه النگوی خیلی قشنگ خریده و میگه اینو برا عروسم گرفتم ک وقتی پاگشاش کردم بهش کادو بدم چون تا الان پاگشاش نکردم( تو دنیای واقعی پسر این آقا خیلی عاشق من بود و بارها و بارها خانوادش به خواستگاری من اومدند اما من جواب رد داده بودم و اون اقا پسر الان ازدواج کردند و همسر دارند و توی خواب من هم منظور پدرشون شاید همون عروس بوده)

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که پدر ان پسر مرد صالح و سالم را تربیت کرده و به ان عروس تقدیم کرده است و خواب شما برای ان خانواده تعبیر خیر دارد و اینکه نشان از این دارد که فرزندش فردی لایق است .
   سربلند و پیروز باشید .

 8. سلام خسته نباشیدممنون ازسایت خوبتون تعبیرخواب خرید دستبند چرم که یکمی طلاداخلش به کاررفته برای زن چیه

 9. من خواب دیدم که سه تا دستبند خوشگل در دستم شکست و وقتی به دستم نگاه کردم هنوز دوتا دسبند سالم دیگه توی دستم بود و اون سه تا شکسته رو به دختر عموم دادم و گفتم محکم توی دستت بگیر و دستتو باز نکن ینی کسی نفهمه توی دستت چی هست اما وقتی میخواست اونو ازم بگیره اونو به روی زمین انداخت و من ناراحت شدم و بهش گفتم اینطوری میخواستی مواظبت کنی ازشون و اونم دستبندارو بعدش از روی زمین ورداشت با تشکر تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما به گفته معبران دسبند به معنی شوهر است و نشان از این دارد که اگر متهل هستید باید مراقبت بیشتری نسبت به سلامت همسرتان داشته باشید و اگر مجرد هستید از پرادر ئ پدرتان باید مواظبت کنید و شکستن دسبند در خواب خیر نیست و صدقه بدهید .
   سربلند و پیروز باشید .

 10. فررانه در

  من خواب دیدم یکی از دخترا فامیل که اصلا باهاش در ارتباط نیستم دستبند مینا کارای داره و به من نشون میداد

 11. سلام من خواب ديدم زنجير طلاي خودمو مثل يه دستبند بستم دور دست همسرم

 12. سالومه در

  هديه گرفتن دستبند از يك فرد مشهور در خواب چيست ؟ يعني خواب ببيني كه يه زن مشهور دستبند خودش را از دستش باز كند و به تو هديه بدهد . خواب بيننده زن مي باشد . ممنون

نظر خود را بیان کنید