تعبیر خواب دستبند طلا

دیدن دستبند طلا در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن دستبند طلا در خواب چیست؟

تعبیر خواب دستبند طلا امام صادق

تعبیر خواب دستبند طلا

خواب دستبند طلا از جمله خواب های خوشایندی است که بیننده خواب را به دنبال تعبیر آن کشانده و می پندارد که رویت چنین خوابی قطعا از تعابیر نیکویی برخوردار است. شایان ذکر است که دیدن دستبند طلا در خواب برای زنان دید مثبتی داشته و چنانچه زنی در عالم خواب ببیند که دستبند طلا در دست دارد نشان دهنده رونق در کسب کار شوهر می باشد که منفعت بسیاری حاصل خواهد شد. ولیکن مشاهده چنین خوابی برای مردان از تعبیر مثبتی برخوردار نخواهد بود.

خواب دستبند طلا برای مردان بیانگر گرفتاری و حزن و اندوه بوده و نشان می دهد که بیننده خواب مقروض خواهد شد. در این مطلب از آلامتو همراه ما باشید تا به بررسی تعبیر خواب دستبند طلا از نگاه معبرین معتبر اسلامی و همچنین توجه بیشتر به جزئیات این خواب بپردازیم. امید است مورد توجه شما همراهان عزیز قرار گرفته و مفید و موثر واقع گردد.

تعبیر خواب آنلاین


تعبیر خواب دستبند طلا امام صادق

تعبیر خواب دستبند طلا از نظر امام صادق (ع) دارای دوازده تعبیر می باشد که در ذیل اشاره ای به آن خواهیم داشت:

 • اولین تعبیر خواب دستبند طلا برادر
 • دومین تعبیر خواب دستبند طلا خواهر
 • سومین تعبیر خواب دستبند طلا شریک
 • چهارمین تعبیر خواب دستبند طلا دوست
 • پنجممین تعبیر خواب دستبند طلا همراه و رفیق
 • ششمین تعبیر خواب دستبند طلا فرزند
 • هفتمین تعبیر خواب دستبند طلا زور و نیرو
 • هشتمین تعبیر خواب دستبند طلا توانایی و قدرت
 • نهمین تعبیر خواب دستبند طلا حکومت و ولایت
 • دهمین تعبیر خواب دستبند طلا مال و ثروت
 • یازدهمین تعبیر خواب دستبند طلا محبت و دوستی
 • دوازدهمین تعبیر خواب دستبند طلا کشت و زرع می باشد.

تعبیر خواب دستبند طلا حضرت یوسف

تعبیر خواب دستبند طلا از حضرت یوسف به صرحتت عنوان نشده است ولیکن ایشان رویت طلا در خواب را برای زنان نیکو دانسته و فرموده اند اگر زنی در دستان خود طلا یابد کار دنیا برایش سهل گشته و امور مرتبط با وی هماهنگ پیش خواهد رفت ولیکن دیدن طلا برای مردان در خواب را نیکو ندانسته و ضرر وزیان و غم و اندوه برای مرد عنوان نموده اند.


تعبیر خواب دستبند طلا ابن سیرین

رویت دستبند طلا در خواب از نگاه ابن سیرین برای زنان نماد وضعیت شوهر و برای مردان از تعبیر نیکویی برخوردار نخواهد بود. چنانچه بیننده خواب زن بوده و در خواب دستبند طلا در دست داشته باشد نشان دهنده بهبود شرایط مالی شوهر و کسب سود و منفعت خواهد بود ولیکن تعبیر چنین خوابی برای مردان اندوه و حزن می باشد.


تعبیر خواب دستبند طلا برای دختر مجرد

تعبیر خواب دستبند طلا در خواب دختر مجرد بشارت ازدواج با فرد مورد علاقه وی می باشد که از لحاظ مال و ثروت نیز غنی می باشد. به طور کلی دیدن دستبند طلا برای زنان تعبیر نیکویی داشته و دختران مجرد نیز از این قضیه مستثنی نبوده و خبرهای خوشی برای بیننده خواب در راه خواهد بود.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب النگو طلا

تعبیر خواب دستبند طلا برای دختر مجرد


تعبیر خواب دستبند طلا برای زن متاهل

تعبیر خواب دستبند طلا برای زن متاهل همانگونه که در بالا اشاره شد به شرایط مالی شوهر وی اشاره داشته و نشان می دهد حصول مال و ثروت و کسب سود و منفعتی عالی در راه خواهد بود و همجنین رویت چنین خوابی می تواند نشان دهنده روابط خوب و حسنه بین بیننده خواب با شوهرش باشد.ا


تعبیر خواب دستبند طلا برای زن باردار

بسیاری از معبران تعبیر خواب دستبند طلا برای زن باردار را به جنسیت جنین بیننده خواب مرتبط ساخته و گفته اند: دیدن دستبند طلا در خواب برای زن باردار نشان می دهد که بیننده خواب به زودی صاحب فرزند دختر خواهد شد.


تعبیر خواب دستبند طلا هدیه گرفتن

دیدن هدیه گرفتن دستبند طلا در خواب و یا چنانچه بیننده خواب به تازگی خریده باشد بیانگر این است که در آینده ای نزدیک با یک دوست، همسر و یا شریک آشنا خواهد شد که از ارزش ئالایی برای بیننده خواب برخوردار خواهد بود.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب خرید طلا برای زن یا مرد

تعبیر خواب دستبند طلا گرفتن از مرده

تعبیر خواب دستبند طلا گرفتن از مرده به عقیده بسیاری از محققان دارای تعبیر مثبتی بوده و آن را نیک دانسته اند. زیرا به طور کلی گرفتن چیزی از مرده نشان از بهبود شرایط بیننده خواب چه از مالی و چه از لحاظ معنوی خواهد بود. رویت خواب گرفتن دستبند طلا از مرده دارای چنین تعبیری بوده و معبران دیدن این خواب را بسیار نیکو و پسندیده دانسته اند.


تعبیر خواب دستبند طلا خریدن

خریدن دستبند طلا در خواب نیز مانند هدیه گرفتن دستبند طلا دارای یک تعبیر است که به آشنا شدن با یک دوست، همسر و یا یک شریک تعبیر می گردد که بیننده خواب برای وی ارزش بسیار زیادی قائل است.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب انگشتر عقیق

تعبیر خواب دستبند طلا برای زن متاهل


تعبیر خواب شکستن یا پاره شدن دستبند طلا

مشاهده خواب پاره شدن و یا شکستن دستبند طلا حاکی از اخبار نه چندان خوشایند برای نزدیکان بیننده خواب خواهد بود. از انجا که دستبند طلا نمادی از خواهر، دوست، برادر و یا شریک است شکستن و یا پاره شدن دستبند طلا در خواب می تواند این آگاهی را به بیننده خواهد بدهد که برای یکی از نزدیکان وی مشکلی پیش خواهد آمد و یا دچار بیماری خواهد شد.


تعبیر خواب گم شدن دستبند طلا

گم کردن دستبند طلا در خواب بیانگر از دست رفتن فرصت ها برای بیننده خواب می باشد. از آنجا که در بالا هم بدان شد و دستبند طلا نمادی از شوهر می باشد ممکن است چنین خوابی نشان دهنده از دست دادن شوهر برای بیننده خواب باشد که ممکن است از طریق مرگ و یا جدایی و طلاق اتفاق افتد. گم شدن دستبند طلا برای زن باردار نیز نمادی از پایان ناقص بارداری و از دست رفتن جنین خواهد بود.

☺ تعبیر خواب «دستبند طلا» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «دستبند طلا» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


39 دیدگاه

 1. باخدا

  سلام خواهرم خواب دیده که یک زنی که نمیشناسه کیست یک دستبند طلا واسه من داد تعبیرش چیست من هم ازدواج کردم ودوتا فرزند دارم چون همه تعبیر این خواب گشتم توسایت نبود لطفا تعبیرکنید تشکر

 2. رضوان

  سلام من یکی ۲ شب پیش خواب دیدم که یک سرویس طلا به دختر عمه ام هدیه دادم که قبلا خیلی با هم خوب بودیم و الان نیستش شامل گردنبند دستبند و گوشواره و انگشتر طلا و مادرم یعنی نامادری بدجنسم به من یک دستبند طلا هدیه داد که نوجوان بودم اونو داشتم بخاطر نیازی اونو فروخته بودم لطفا اگه تعبیرش خوبه تعبیر بفرمایید با تشکر

 3. زیما

  من خواب دیدم همسرم ب ی خانوم دیگه دوتا دستبند طلا خریده تعبیرش چی میتونه باشه؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نیک نیست به معنی مشاجره بین شما و همسرتان است و بسیار مزاقب رفتار خود باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. معصومه

  سلام.این چندروز امتحان مهمی داشتم که با نذر وتوسل هم متاسفانه قبول نشدم وخیلی غمگین بودم واین ناکامی منو یاد فردی در گذشته انداخت که بد جور از هم جدا شده ایم ،خواب دیدم گویا من سه تا دستبند بسیارقیمتی وزیبا به همراه یک دفتر در میان وسایل ان شخص گذاشته ام و آن فرد در حال رفتن است ومن از او خداحافظی میکنم.
  در صحنه بعد دیدم کنار خیابان کناردرختی که زباله ها رو گذاشتن النگوها ودفتری که برای ان فرد گذاسته بودم اونجا هستن.
  تو خوابم داشتم میگفتن ا،نگاه کن متوجه محبت من نشده ومن با علاقه وذوق وعجله دستبندها روتو دست خودم کردم.حتی وقتی داشتم گیره ی یکی از دستبندهارو مینداختم اقایی داشت نگاه میکرد که من با عجله داشتم تو دستم جاسازی میکردم که از دستم در نره.
  ممنون اگه کمکم کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب دستبند آمده است که نشان به همسر دارد برای زن و اینکه شما در آینده احتمالا خواستگاری بر شما وارد خواهد شد و اینکه مورد پسند شما است و با عجله جواب مثبت خواهید داد و اما می‌تواند خیر باشد ولی دقت لازم را فراموش نکنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. الین

  سلام می خواستم بدونم دستبند به دست داشتن تعبیر به شوهر میشه یا داشتن دستبند هم همین تعبیر و داره من دو مرتبه خواب دیدیم دستبند طلا دارم خواب اول اینطور بود که دوتا دستبند طلا داشتم که یکیش و تو واقعیت دارم و اون یکی یه دستبند خیلی بزرگ و گرون قیمت بود ولی من دست بندی و که تو واقعیت دارم دستم می کنم. خواب دوم. دیدم تو کیفم یه دستبند طلاست و توی خواب می خوام دستم کنم که از خواب می پرم اینم بگم که خواب اولو چند سال پیش دیدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در هر دو خواب تعبیر دستبند به معنی همسر است واینکه شما اگر مجرد هستید به همسر مورد علاقه و پسند خود دست پیدا خواهید کرد و اینکه شما ایمکه در کیفتان دیده اید بهمعمی خیر و برکت هم تعبیر خواهد شد و اینکه دیدن طلا در خواب برای زنان نشان خوبی و برکت دارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. ..

  سلام
  خواب دیدم که در گلستان شهدا بودم و کمی هم مضطرب بودم. تعبیرش چیه؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما هدف نیکی بر سر دارید اما برای انجام ان دو دل هستید که این تصمیم میتواند نیک باشد برای شما .
   سربلند وپیروز باشید.

 7. s

  سلام
  تعبیر خواب بوسیدن قبر علما(اقای ابولمعالی کلباسی،) چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما برای حل مشکلات و حاجتتان به این عالم متوسل خواهید شد و به این شخص ارادت قلبی دارید.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. .

  با سلام
  خواب دیدم که آب دریا بالا اومده در سطح شهر و روی زمین که وایساده بودیم با شوهرم، زمین پر از اب شد و هر مسیری که میرفتیم آب دریا زیادتر میشد جوری که‌همه جا اب دریا بود(مثل سیل). و دریاهم خیلی کم طوفانی بود.
  ممنون میشم تعبیرشو بگید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که به این معنا می تواند باشد که شما در اینده ی نه چندان دور ممکن است به مشکلی که دیگران هم به ان درگیر هستند درگیر شوید و بدانید که در تعبیر خواب سیل امده است که به معنای موضوعی است که برای همه دردسر ایجاد کند و به طبع برای شما هم مشکلی ایجاد خواهد کرد. حتما صدقه بدهید

   سربلند و پیروز باشید

 9. s.b

  سلام
  من خواب دیدم که مشغول خوردن پرتغال شیرین و خوش طعم هستم.
  تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که شما در اینده ی نه چندان دور در مسیر انتخابی قرار خواهید گرفت و باید چیزی را بر دیگری برتری دهید و این کار برای شما بسیار اسان خواهد بود و برای شما شیرینی و کامروایی دارد.
   سربلند و پیروز باشید
   تعبیر خواب پرتقال آلامتو

 10. s.b

  سلام.
  من خواب دیدم که داییم که فوت کرده لباس هاش مشکی بود و میگفت بستنی بدید بهم.
  من در خواب میدونستم که داییم فوت کرده و چون دلم تنگ شده بود براش صورتشو بوس کردم. تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   به تعبیر خواب امام صادق _ع_بوسیدن مرده نشان بر حاجت روایی است و اینکه شما به مراد دلتان خواهید رسید و اینکه خواب مرده دیدن نشان و دلالت بر این است که شما برای ان فرد دلتنگ هستید که ناخوداگاهتان ان تصاویر را برای شما نشان میدهد و اینکه برای شادی روح داییتان خیرات هدیه دهید که روحشان در ارامش بیشتر باشد .
   سربلند و پیروز باشید .

 11. s.b

  من خواب دیدم که یه دستبند طلا خیلی سنگین به دستم‌ بستم که هدیه شوهرم بود. تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب برای شما بسیار خیر است و به این معنا میتواند باشد که ممکن است همسرتان در حق شما کاری انجام دهد که این خواب تعبیر شود زیرا در تعابیر خواب امده است که اگر زني ببيند که دستبند دارد به اندازه ارزاني و گراني آن با شوهرش روابط خوب ايجاد مي کند.
   سربلند و پیروز باشید

   • s.b

    ممنون از شما

 12. رها

  سلام . هدیه گرفتن دستبند طلا که نگیناش یدرمیون چشم نظر باشه به چه معناست؟ ممنون

  • یاسین صداقت

   تعبیر خواب هدیه گرفتن بسیار خیر و نیکو است و اینکه بر روی آن چشم نظر است نشان از آن است که شما مورد حمایت آن شخص هدیه دهنده هستید.
   سربلند و پیروز باشید.

 13. هدی

  با سلام
  تعبیر خواب گرفتن دستبندی جواهر بسیار زیبا از همسر خود چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خوابی بسیار خیر است و در تعبیر خواب دستبند امده است که رابطه ی بین شما و همسرتان بسیار خوب تر خواهد شد و به دست شما در کار ایشان فرجی حاصل می شود.
   سربلند و پیروز باشید

 14. لیلا

  سلام من خواب دیدم که روز زن هست و رییس اداره بهم ۴تاسکه طلاو دستبند و گردن بند هدیه داده .تعبیرش چیه؟

 15. مژگان

  دیدن دستبند طلاکه چندسال پیش گم شده ولی پاره شده چیه؟

 16. rima

  من خواب ديدم دستبند طلا دستمه رفتم دستشويي دستبنده از دستم باز شد اب باز بود دستبند رفت تو چاه دستشويي
  بعدشم كلي جيغ و داد و گريه كردم
  تعبيرش چيه؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دستبند نيز از چيزهايي است که ديدنش در خواب براي مردان خوب نيست و براي زنان نيکو مي باشد. نوشته اند که دستبند براي زنان در خواب شوهر است و براي مردان غم و اندوه است و خواب شما نشان از اتفاقی دارد که برای همسر و یا مرد خانواده پیش خواهد امد .
   سربلند و پیروز باشید .

 17. حسینی

  سلام
  من خواب دیدم یه آقایی یه النگوی خیلی قشنگ خریده و میگه اینو برا عروسم گرفتم ک وقتی پاگشاش کردم بهش کادو بدم چون تا الان پاگشاش نکردم( تو دنیای واقعی پسر این آقا خیلی عاشق من بود و بارها و بارها خانوادش به خواستگاری من اومدند اما من جواب رد داده بودم و اون اقا پسر الان ازدواج کردند و همسر دارند و توی خواب من هم منظور پدرشون شاید همون عروس بوده)

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که پدر ان پسر مرد صالح و سالم را تربیت کرده و به ان عروس تقدیم کرده است و خواب شما برای ان خانواده تعبیر خیر دارد و اینکه نشان از این دارد که فرزندش فردی لایق است .
   سربلند و پیروز باشید .

 18. Zahra

  سلام خسته نباشیدممنون ازسایت خوبتون تعبیرخواب خرید دستبند چرم که یکمی طلاداخلش به کاررفته برای زن چیه

 19. ftm

  من خواب دیدم که سه تا دستبند خوشگل در دستم شکست و وقتی به دستم نگاه کردم هنوز دوتا دسبند سالم دیگه توی دستم بود و اون سه تا شکسته رو به دختر عموم دادم و گفتم محکم توی دستت بگیر و دستتو باز نکن ینی کسی نفهمه توی دستت چی هست اما وقتی میخواست اونو ازم بگیره اونو به روی زمین انداخت و من ناراحت شدم و بهش گفتم اینطوری میخواستی مواظبت کنی ازشون و اونم دستبندارو بعدش از روی زمین ورداشت با تشکر تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به گفته معبران دسبند به معنی شوهر است و نشان از این دارد که اگر متهل هستید باید مراقبت بیشتری نسبت به سلامت همسرتان داشته باشید و اگر مجرد هستید از پرادر ئ پدرتان باید مواظبت کنید و شکستن دسبند در خواب خیر نیست و صدقه بدهید .
   سربلند و پیروز باشید .

 20. ساعده

  گرفتن دستبند طلا به عنوان هدیه درخواب به چه معناست؟

 21. فررانه

  من خواب دیدم یکی از دخترا فامیل که اصلا باهاش در ارتباط نیستم دستبند مینا کارای داره و به من نشون میداد

 22. سارا

  سلام من خواب ديدم زنجير طلاي خودمو مثل يه دستبند بستم دور دست همسرم

 23. سالومه

  هديه گرفتن دستبند از يك فرد مشهور در خواب چيست ؟ يعني خواب ببيني كه يه زن مشهور دستبند خودش را از دستش باز كند و به تو هديه بدهد . خواب بيننده زن مي باشد . ممنون

 24. صدف

  دیدن دستبند که تو خواب پاره شود و مهره هایش بریزد به جه معناست؟

نظر خود را بیان کنید