تعبیر خواب النگو

دیدن النگو در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن النگو در خواب چیست؟

تعبیر خواب النگو

خواب النگو بین بانوان بسیار است رایج و تعابیر متفاوتی دارد. در این پست به انواع تعبیر خواب النگو طلا، تعبیر خواب النگو هدیه گرفتن، تعبیر خواب النگو برای دختر مجرد و … می‌پردازیم.


تعبیر خواب النگو

تعبیر خواب النگو بسته به شرایط مختلف از جمله جنس و رنگ آن، زن یا مرد بودن بیننده خواب و موارد دیگر تعابیر مختلفی دارد. النگو طلا در خواب ممکن است دلالت بر ارث داشته باشد و النگو نقره در خواب دین و تقوا باشد. دیدن النگو بزرگ یا ضخیم در خواب بیانگر بزرگی و کوچکی مسئولیت است. تعبیر خواب النگوی رنگین در خواب نیکی و بدی بیننده بر حسب خصوصیات رنگهایی است که می بیند و هر که در خواب نام خود را بر دستبند حک شده ببیند تا آخر عمر نزد همسرش می‌ماند.


تعبیر خواب النگو طلا

تعبیر خواب النگو طلا خوب است، این نکته ای است که تقریباً همه تعبیر کنندگان خواب بر آن اتفاق نظر دارند. دیدن النگوی طلا در خواب، نشانه فراوانی و رفاه است. اگرچه دیدن طلا در خواب عموماً خوب تعبیر می شود، اما در برخی موارد می تواند معانی منفی نیز داشته باشد. به همین دلیل، بیننده خواب باید خواب خود را به طور کامل توصیف و تحلیل کند. تعبیر خواب النگو طلا در خواب به شانس، خوبی، باروری و فراوانی اشاره دارد.

در برخی منابع تعبیر خواب النگو طلا در خواب عموماً مسئولیتی طاقت فرسا است، بنابراین پوشیدن النگو طلا در خواب مسؤولیت دارد. هر که ببیند النگو طلا در دست دارد به وظایف خود می اندیشد. دستبند طلا در خواب با نگین‌های رنگی نشان دهنده خستگی همراه با لذت است و دستبند طلا با تزئین الماس در خواب خسته از شادی در زندگی دنیاست.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب خرید طلا برای زن یا مرد، عروس و یا دختر مجرد چیست؟

تعبیر خواب النگو طلا هدیه گرفتن

تعبیر خواب النگو طلا هدیه گرفتن، کمک به دیگران برای انجام وظایفشان است. تعبیر خواب النگو طلا هدیه گرفتن بیانگر بر عهده گرفتن برخی از مسئولیت‌های زندگی و توانایی همزیستی است.

هر کس از بچه ها النگوی طلا هدیه بگیرد، نشان دهنده الزام به خدمت است.

همچنین هدیه گرفتن یک النگوی طلا از طرف پدر و مادر نشان دهنده خدمت آنهاست و در صورت فوت آنها باید دعا کرد.

تعبیر خواب النگو طلا هدیه گرفتن دختر مجرد نشان دهنده ازدواج زودهنگام اوست.


تعبیر خواب النگو طلا خریدن

تعبیر خواب النگو طلا خریدن به خلاص شدن از گرفتاری‌های درونی فرد در مدت کوتاهی تعبیر می شود. این خواب همچنین به عنوان خلاص شدن از مشکلات مالی شخص در ازای تلاش خود تعبیر می‌شود.


تعبیر خواب النگو شکسته

تعبیر خواب النگو شکسته بیانگر این است که شخصی که در خواب ببیند النگو طلا شکسته است با مشکل مواجه می‌شود. این نشان می‌دهد که تحولات منفی از نظر سلامت و همچنین جنبه های مالی رخ خواهد داد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب جن، نشانه و معنای واقعی دیدن جن در خواب چیست؟

تعبیر خواب النگو برای دختر مجرد


تعبیر خواب النگو برای دختر مجرد

تعبیر خواب النگو برای دختر مجرد بیانگر این است که ازدواج خوبی در زندگی خواهد داشت و می تواند با مردی ازدواج کند که درآمد مالی بالایی دارد. اگر دختر مجردی در خواب ببیند که کسی که می‌شناسد به او دستبند طلا می‌دهد، این علامت ازدواج است و ممکن است دستبند نقره نشان‌دهنده نامزدی باشد.


تعبیر خواب النگو برای زن متاهل

تعبیر خواب النگو برای زن متاهل علامت آن است که بیننده از فرزندان مژده می‌گیرد و امکانات مالی فرزندانش زیاد می شود. اگر زن یا شوهر در خواب ببینند که النگو به دست دارد، بیانگر وفاداری دو طرف به یکدیگر و میزان محبت، تفاهم و هماهنگی بین آنهاست. زن حامله ای که در خواب النگوی طلا می بیند به این معناست که جنسیت نوزادی که در راه دارد دختر است.

اگر زن متاهلی در خواب ببیند که النگوی رنگی می خرد، بینشی است که بیانگر تغییرات مثبت زیادی در زندگی است. این دید ممکن است به زودی شاهد بارداری باشد انشاءالله.


تعبیر خواب النگو طلا برای مرد

تعبیر خواب النگو طلا برای مرد، نشانه بیماری یا اشتباهی است که در دین به او می رسد. در اغلب منابع و کتب تعبیرگران خواب تعبیر خواب النگوی طلا برای مرد خوب نیست و نشانه آن است که بیننده خواب غمگین می شود و به دردسر می افتد. همچنین دیدن دستبند در خواب مرد نشانه نگرانی و اضطراب است.

مردی که در خواب دستبند به دست دارد در حالی که تنگ است، نشانه مشکلات آینده است.


تعبیر خواب النگو از حضرت یوسف

تعبیر خواب النگو از حضرت یوسف دارای چند تفسیر است. اگر در خواب النگوی طلایی داشته باشید، یا آن را بگیرید و یا آن را پیدا کنید اما آن النگو شکسته باشد به معنای وجود دشمنی است که باید از او بر حذر باشید.

به علاوه در تعبیر خواب النگو از حضرت یوسف، دیدن النگوی طلای سالم برای زنان متاهل به عزت و احترام نزد همسر تعبیر می‌شود. تعبیر خواب النگو برای مرد خوب نبوده و آبروی او را در خظر نشان می‌دهد.


تعبیر خواب النگو از امام صادق

تعبیر خواب النگو از امام صادق اینطور آمده است: خواب دستبند طلا به پنج صورت تعبیر می شود؛ ریاست، خرد، گناه و خیانت، غم و اندوه، پسر و خواهر و برادر.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب کفش، دیدن کفش در خواب به چه معناست؟

سخن آخر

همانطور که در ابتدا گفتیم تعبیر خواب النگو با وجود تفاسیر مختلف مثبت و خوبی به حساب می‌آید. تعبیر خواب النگو برای زنان ستودنی است، زیرا از جواهر یا جواهرات ساخته شده است و هر دو در خواب علامت نیک و مثبت دارند. اما تعبیر خواب النگو برای مرد خوب نیست، مخصوصاً اگر از طلا باشد. اما تعبیر خواب مردی که گویی النگو می خرد، می دهد یا به زن دست می بندد، مثبت است.

☺ تعبیر خواب «النگو» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «النگو» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


22 دیدگاه

 1. صباکربلایی زاده

  خواب دیدم که خاله ام برام سه تا النگوی پهن خریده هدیه و برام فرستاده منم گذاشتم توی دستم و کلی خوشحال شدم

 2. صباکربلایی زاده

  سلام وقت بخیر
  من خواب دیم که خاله م برام سه تا النگوی پهن قشنگ خریده برام فرستاده منم گذاشتم دستم و کلی خوشحال شدم

 3. س

  سلام، خواب دیدم که طلاهای سنگینی بر دستم هست، النگو و انگشتر، بعد مهمانی خانه مادربزرگم رفتیم برخی طلاها را آنجا جا گذاشتم وقتی خانه اومدیم متوجه شدم مادرم به خاله ام زنگ زد خاله گفت پیدا کردم براتون نگه میدارم تا به دستتون برسونم، تعبیر چی میشه؟؟

 4. علیرضا

  باسلام
  تو خواب دیدم دست دخترم که ٩ سالش هست تعداد زیادی النگوی طلای زرد رنگ بسیار بزرگ هستش و آنقدر زیاد هستش که تو هم رفته بودند و من داشتم مرتبشون میکردم.ممنون میشم تعبیرشو برام بگین.با تشکر

 5. sadaf

  سلام من خواب دیدم همسرم چهار یاشش عدد بود فک کنم ،النگوی طلابرام خریده و بهم کادو میده .ولی وقتی النگوهارو میخام دستم کنم سایزش سایز النگو نیست وبیشتر شبیه حلقه های ورزشی که برای تناسب اندام استفاده میشن هست .یعنی اگه مینداختم کمرم بزرگتر از کمرم بود .بهش میگم چرا بزرگ خریدی میگه اشکال نداره ببر برات کوچیک کنه و تعداد النگو ها زیاد تر شه. تعبیر خواب چی میتونه باشه…

 6. نسرین

  سلام مجرد هستم مادرم خواب دیده من تعدادی النگو طلا خریدم هم طلا سفید هم طلا زرد ممنون میشم تعبیرش رو بگید

 7. مریم

  سلام ، من خواب دیدم که پسر خالم برای پسر نوزادم دوتا النگو هدیه اوردن و دستش کردن ،تعبیرش چیه؟

 8. satiii

  سلام من خواب دیدم دوتا النگو نقره ظریف وخوشکل تو دستم دارم

 9. مریم

  سلام من مجردم خواب دیدم که یکی از گوشواره هام از وسط شکسته شده ممکنه بگید تعبیرش چیه

 10. ستاره

  سلام من دختری مجردم خواب دیدم خانواده عشقم برای هدیه عروسیمون کلی النگو طلا بهم هدیه دادن که میخواستم بفروشم برا خودم ماشین بخرم تعبیرش ممنون میشم بگین؟

  اما من در واقعیت باعشقم متاسفانه کات هستم و منتظر برگشتش این میتونه نشانه رسیدن بهش باشه؟

 11. ستاره

  سلام . من مجردم خواب دیدم النگو طلایی زیادی به عنوان هدیه عروسیم با عشقم از خانواده شوهرم هدیه گرفتم میخوام بفروسم باهاش ماشین بخرم. میتونه نشونه ازدواج با عشقم باشه؟

 12. الهام راد

  سلام.خانم متاهل هستم و خواب دیدم در مراسم فوت پدرم،دختر (پدر و زن پدرم )که حدود ۱۵سال از من بزرگتر هست یک النگوی طلا که سایز خیلی بزرگتری نسبت به النگوی خودم داشت دستم کرد و صدای چند خانم رو شنیدم که گفتن خوب شد پدرش فوت کرد طلا گیرش اومد!پدرم به تازگی فوت کرده‌اند و ارثی هم باقی نگذاشته‌اند.

 13. فرزانه

  سلام
  من خواب دیدم که رفته بودم طلا فروشی.. بعد ۴ تا النگو رو داشتم نگاه میکردم و اشتباهی اونارو با خودم از طلافروشی اوردم بیرون.. طلافروشه هم حواسش نبود.. بعد اینکه اومده بودم بیرون فهمیدم اشتباهی اوردمشون و تو این فکر بودم که طلاهارو ببرم بدم به طلافروش ..

 14. مرضیه

  من خواب دیدم شش النگو ازهواهرم هدیه گرفتم بجای کش مو استفاده کردم پنج النگو خورده خورده شد ریخت خوردها روجمع کردم خیلی طلا جمع شد این خواب تعبیرش چیه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعابیر خواب برای این خواب امده است که دیدن خواب النگو طلا می تواند نشان از رسیدن ارثی به شما باشد که در خواب به این صورت امده است که ممکن است برای شما عواقبی نیز داشته باشد که باید بسیار از جهت آن اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 15. سعیده

  سلام
  خواب دیدم سه تا النگو طلا که یکیش شبیه ماله که خودمه که تو واقعیت تو دستمه دو تا دیگه هم مثل اون دارم که هر سه تارو باهم دستم کردم که سومی یکم کج شده بود دستم کردم ممنون اگه تعبیرشو به من بگید سپاس

 16. بهار

  سلام من خواب دیدم مادر دوست پسرم با خوشحالی و لبخند به من النگوی طلای ضخیمی میده که دست دوم هست رنگ ی طرف النگو تیره تره انگاره لکه داشته. بعد من گفتم تو دلم که اصلا برام ارزش قائل نشده که تمیزش کنه. چون از دوست پسرم جدا شده بودم فکر میکنم از خوشحالی اینک من جدا شدم این النگو رو بعنوان تشکر بهم میده و من ناراحت بودم. در کنار النگو ی کاغذ هم بود که تا شده بود ی کاغذ سفید تمیز که داخلش ندیدم اصلا. فکر میکردم باید ی متن نوشته تشکر باشه. اما تو کل خواب ناراحت بودم از اینک دیده از پسرش جدا شدم از خوشحالیشه که داره بهم اینو میده. تو واقعیت پسرش بهم گفته که زن گرفته نمیدونم راست گفته یا نه. میشه تعبیر ای خواب بهم بگید؟

 17. ساراصدیق

  سلام خواب دیدم همسرم ۴تا النگو پهن (تک پوش)برام خریده و میاره خونه بهم میده، توهردستم دوتا میندازم که یه دستم النگو هاش شماره بزرگ هستن،چند نفر النگو هامو میبینن باهام قهر میکنن

 18. فاطمه

  من مجردم و خواب دیدم یکی که نمیشناسم کی بود خیلی زیاد النگو طلا بهم هدیه داد تعبیرش چی میشه؟

 19. ا.ا

  سلام من زنی متاهل هستم خواب دیدم که ۳عدد النگو خریدم ولی برادر زاده ام(دختر مجردی) انهارااز من گرفت که بپوشد یه به طرزی فکر کرد که آنها رابه او هدیه می دهم ولی من نپذیرفتم ولی به اوگفت که میتونی آنها را برای مدتی بپوشی واز آنها لذت ببری ول وقتی به آنه نیاز داشتم آنها ازت می گیرم بااین وجود که من درخواب طلای زیادی دارم.

 20. عبد

  خانم من خواب دیده که ۶ عدد النگوی طلا از مادرش هدیه گرفته . مادرش زنده است . تعبیرش چی میشه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب این خواب می تواند نشانی از ان باشد که برای ایشان در اینده فراوانی و رفاهی شکل گیرد که بسیار خوب و خیر است و از این رو بدانید که خوابی بسیار خیر دیده اید و اصلا از بابت آن نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید