مجله آلامتو

تعبیر خواب جن

دیدن جن در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن جن در خواب چیست؟

جن

دیدن جن در خواب روبه روئی با فتنه و دشمنی است و چنانچه در خواب جن ببینید با دشمنی دست و پنجه نرم می کنید و علیه شما آتش فتنه ای بر افروخته می شود…

اگر در خواب از جنی بترسید و فرار کنید امنیت می یابید و سود می برید.

اگر جنی در خانه خودتان دیدید او یک دشمن خانگی است و خواب شما می گوید که مراقب یکی از نزدیکان خویش باشید. چنانچه در خانه خود تعدادی جن دیدید نشان آن است که اهالی خانه علیه شما جبهه گرفته اند و مخالف هستند.

اگر جن را در جائی ناآشنا دیدید دشمنی بیگانه است که با او روبه رو می شوید.

اگر جن در خواب دیدید و آن جن خوشحال بود شما غمگین می شوید و اگر اندوهگین بود شما شادی و سرور می یابید.

مشاهده شادی اجنه و جشن و سرور آن ها شادی دشمنان تلقی می گردد که مطلوب نیست چون شادی دشمن با غم و اندوه ما مرادف است.

اگر در خواب قیافه آشنائی را دیدید و احساس کردید که او جن است تعبیر همان است که نوشته شدو اگر جن آشنا بود و چیزی به شما داد پولی عایدتان می شود و اگر چیزی از شما خواست یا گرفت مالی را از دست می دهید دوستی با جن در خواب مجاورت با دشمن و قبول فتنه بدون مبارزه است و اگر در خواب با جن دعوا کردید صلح و سلامت می یابید.

تعبیر خواب «جن» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «جن» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

590 دیدگاه

 1. مریم یوسفی در

  سلام خسته نباشید ببخشید من شب پیش ی خواب عجیبی دیدم که با مادرم تو خونه قبلیمون هستیم و من یهو حس کردم که صدای پا میاد با مادرم رفتیم که اتاق بقلیو ببینم که از در اتاق ی نفر دیگه جفت مامانم اومد بیرون و وایساد اونجا من گفتم جنه با مامانم داشتیم میرفتیم از خونه بیرون که من برگشتم رفتم تو خونه زل زدم ب اون جنه که مثله مامانم بود اونم اومد جلوم وایساد همینجوری تو چشام نگاه میکرد که یهو از خواب پریدم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعابیر خواب معمولا این خواب را برای بیننده خیر دانسته اند و گفته اند که اگر ان جن در خواب شما چیزی از شما نخواست برای شما خیر است و چیزی عایدتان می شود.
   انشالله که خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 2. سلام و وقت بخیر من خواب دیدم کسی که دوستش دارم آمده بود خواستگاریم و همه رو هم دعوت کرده بودیم ولی در طول خواستگاری حضور نداشت و به دلیل مشغله کاری خسته بود و رفت در اتاق بخوابد و کسانی که دعوت کرده بودیم شادی میکردند و خوشحال بودند ولی فردا آن روز شده بود و در اثر زدن به در و دیوار خانه و جیغ با خانوادم بیدار شدیم و مادرم در خواب میگفت چقدر بهت گفتم با این پسر ازدواج نکن پس اجنه ها روی مغز تو کار کردند و الان آمدن شادی کنن و از پنجره دیدم تعدادی جن و زامبی به طرف خانه مان می آیند و هنگام نزدیک شدن تعدادی از آنها کشته میشوند و همینطور به پدرم اصرار میکردم کاری کند دارند می آیند ولی او توجهی نمیکرد لطف میکنید بگویید تعبیر این خواب چیه ؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب ممکن است به این شکل تعبیر یابد که شما در مسیر رسیدن به ایشان چند مشکل دارید.
   اول انکه ممکن است خانوادیتان در ظاهر بپذیرند و در باطن ناراضی باشند و دوم انکه ممکن است دشمنانی داشته باشید که سعی بر برهم زند این موضوع کنند و سوم انکه ممکن است این شخص فردی صحیح برای شما نباشد که هرکدام از این ها را با احتیاط و در مرور زمان باید بفهمید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. امیرحسین در

  با سلام خسته نباشید
  من خواب دیدم توی اتاقم هستم و دارم اتاقمو مرتب میکنم
  کنار تختم یه اینه دارم و موقعی که اتاق رو مرتب کردم نشستم رو تخت, وقتی داشتم اتاق رو مرتب میکردم فکر جن زده بود به سرم و با خودم هی میگفتم بابا جن هیچ کاری نمیتونه بکنه, وقتی نشستم روی تخت داشتم با گوشی کار میکردم بعد یهو نگاه اینه کردم دیدم که خودم جفت خودم نشستم. بعد رومو کردم طرفش اون چهره خوشحالی داشت, من داشتم اه و ناله میکردم که مامانم صدامو شنید اومد بیدارم کرد و ترسیده بود

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب اینه به گفته معبران نشان از دوست است و کسی که عیب شما را به خوتان فقط بازگو میگند و اینکه شما خودتان را دیده اید نشان بر این میرود که شما از خودتان بهتر دوستی نخواهید یافت و اینکه روبرو شما حالت روحی خوبی داشته است نشان بر این است که شما با خودتان باید دوست باشید بله درون زیبایی و ارامی دارید .
   سربلند و پیروز باشید .

 4. سلام . من دوبار خواب جن دیدم یک بار خواب دیدم اخر شبه و برقا خاموش . اشپزخونه ما یه انباری داره که درش آینه داره رفتم تو اشپزخونه و طبق روال برق رو روشن کردم تا خودم رو تو اینه ببینم بعد برق خاموش شد . هی روشن میکردم هی خاموش میشد تا سه بار. بعدش دیگه روشن موند منم تو اینه به خودم نگاه کردم که دیدم پشت سرم یک پسر بچه ناشناس که اصلا تاحالا چهرشو ندیدم به طرز ترسناک و مرموزی بهم لبخند میزنه. منم میترسم و به طرف خواهرم که تو اتاق پشتی با چراغ روشن( تنها چراغ روشن تو خونه) میدوم و میخوام داد بزنم ولی انگار جنه وارد بدنم میشه و فلج میشم و هرکار میکردم نه میتونستم تکون بخورم نه حرف بزنم هرچند که خواهرم دوید و بالا سرم اومد ولی رو زمین افتاده بودم و هر کاری میکردم نه میتونستم حرکت کنم و نه حرف بزنم همش به خودم گفتم خوابه خوابه الان بیدار میشم که یهو بیدار شدم . خواب دومم چند وقت بعدش بود دیدم تو خونه ایم بعد بابامونم کنارمونه یهو در باز میشه یکی جفت بابامون میاد داخل. ما سه تا ینی من و خواهرم و مادرم میتونیم دوتاشونو ببینیم ولی انگار یکیشون اون یکیو نمیبینه هرکارم میکنیم یکیشون که احتمالا جنه همش میگه من اصلیم اون یکی میگه شما چی میگید و کسی اینجا نیست. بعد ما هر دعایی بلدیم میخونیم . یادم میاد ایت الکرسی بخونم . یه ایت الکرسی چسبوندیم که دیوار تا میرم بخونم تا نصفه میرسم متن محو میشه ذهنی میخونم باز تا نیمه از صدای هیاهوی به وجود اومده نمیتونم بار سوم که میخوام بخونم جنه که شکل بابام شده میاد طرفم و با یه لبخند ترسناک میخنده میگه تو نمیتونی..شروع میکنم به خوندن ایت الکرسی هی میخونم اونم سرشو میگیره داد های ترسناک میزنه از داد هاش خونه میلرزه سعی میکنم نترسم و ادامه میدم و ایت الکرسی رو که تموم میکنم جنه که گفتم شکل بابام شده جیغ میکشه و غیب میشه . منو مامانم و ابجیم همه چیو دیدیم ولی بابام هنوز انگار هیچی ندیده ولی همه اروم میشیم…تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما در اینده با یک فتنه خوانوادگی روبرو خواهید شد و اینکه شما ان را در اشپزخانه دیده اید نشان بر این دارد که یکی از افراد خانواده شما دائم با شما مخالفت میکند و شما از این رفتار ازار میبینید . و اینکه شما از شدد فشار بختک را تجربه کرده اید . اینکه شما در خوابهایتان نشان از فشار روحی و استرس و ترسی از موضوعی مشاهده میشود که باید ان را با راه حل های مناسب حل کنید.
   و خواب دوم شما نشان از ترسهای است که از رفتار و مخالفت های پدرتان دارید و اینکه شما در واقعیت خود را در برابر رفتار پدرتان ناتوان احساس میکید و اینکه شما نباید از مخالفت های پدرتان ترسی به دل راه دهید که تا فشار روحی و روانی ان به این شکا در خوابتان ظاهر شود .
   سربلند و پیروز باشید .
   بختک الامتو

 5. با سلام من دوست دارم جن گیر شوم و یکبار خواب جن دیدم که در یک خانه هستم و در آن خانه جن است ومن دارم جن گیری میکنم تعبیرش چیه ممنون میشم بهم بگی

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اینکه به این کار علاقه دارید نشان از این خواب است و تعبیری دیگر ندارد و بدانید که تعبیر این نوع خواب ها به معنای خیر نیست و باید بسیار اگاه باشید زیرا در تعبیر خواب این نوع خواب ها امده است که به معنای مصاحبت با دشمن خودتان است و بدانید که این کار که قصد بر ان دارید کاری صالح نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 6. ازاده در

  سلام،خسته نباشین
  من دیشب در خواب جنی رو دیدم که به تسخیرم دراومده بود بدون این ک من کاری برای تسخیر کردنش انجام داده باشم.
  هر کاری میخواستم انجام میداد اما وقتی نزدیکم اومد بسم الله گفتم و غیب شد.
  ممنون میشم اگه تعبیر کنید.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب میتواند به این معنا باشد که شما دشمنی دارید و با رفتار خود به ایشان خواهید فهماند که نباید سوقصدی باشما داشته باشند و از این رو این خواب برای شما خیر است و نگرانی از ان نداشته باشید.
   بدانید که دوستی با جن در خواب برای شما خیر نیست اما اینکه در این خواب ان جن بنده ی شما بوده است خیر است و نگرانی از ان نداشته باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. سلام
  خواب دیدم تو یه جمعی هستم که هر کدام یک کار خارق العاده ای انجام می دهند..نوبت به یک زن رسید که کار خود رو انجام دهد در اون لحظه همه گفتن کار اون کشیدن جن از بدن انسان است.. اون زن به من نگاه کرد و یک چیزی شبیه روح یا جن از بدنم خارج شد و برای لحظه ای من هیچی نشنیدم از خواب پریدم تقریبا ساعت اذان صبح

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این گونه است که شما اگر جن را در جائی ناآشنا دیدید دشمنی بیگانه است که با او روبه رو می‌شوید.و باید مراقب رفتارهای خودتان ذر برابر دشمن باشید و برای ارامشتان به گفته امام صادق هر كس بسيار سورة جن را بخواند، هرگز در زندگي دنيا, چشم زخم، جنّ و جادو و سحر و مكر آنها به او نمي‌رسدو هنگام خواب خواندن اين دعا كه از پيامبر(ص)منقول است، مستحب مي‌باشد: اُعيذُ نَفسي و ذُرّيتي و اهل بيتي و مالي بكلماتِ الله التّامّات من كلّ شيطانٍ و هامّةٍ و من كلِّ عَينٍ لامّةٍ.
   سربلند و پیروز باشید .

 8. من خواب دیدم جنه توخونمون هی زنگ میزدبه گوشیم تصویری وقتی جواب دادم رف توبدنم وخواهرم ازم ترسید بعدشم هی من ازشون فرارودوری کردم دیگم جواب تلفناموندادم ولی اذیت میکردن

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب بیشتر به مانند کابوس میماند اما برای انکه نگرانیتان از بابت ان برطرف شود حتما صدقه بدهید و همچنین روابط خارج اط فضای خانه ی خود را کنترل کنید که ممکن است علت اصلی ان این باشد که شما به واسطه ی ارتباطی خارجی با خانوادتیان دچار مشکل شوید.
   سربلندو پیروز باشید

 9. پروانه در

  با سلام.من حدودا ساعت ۷ صبح خواب دیدم در خانه تنها هستم .نور کم بود و سعی داشتم با موبایل ببینم چه صدایی در انباری می آید.که متوجه شدم برق رفته.بعد پرسیدم کیه اونجا.که صدایی اومد و یه کیسه که پر از میخ بود به طرفم روی زمین پرت کرد و بعد از خواب پریدم. ممنون میشم تعبیر آنرا بگویید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب دارای تعبیر صادقه نیست و هیچ نگرانی از بابت ان نداشته باشد و با توجه به انکه در خواب شما الگوی خاصی برای تعبیر وجود ندارد از این رو خواب شما اضغاث احلام است.
   سربلند و پیروز باشید

 10. نسترن در

  سلام.
  ببخشید من دیشب خواب دیدم داخل اشپزخانه خونمون مامانم کنار ظرفشویی بود و پشتش به من بود بابابزرگم هم کنار اوپن ایستاده بود

  مامانمو صدا زدم برگشت سمتم یهو جیغ کشید همش میگفت اونجا بعد جهت دستشو عوض میکرد و با ترس نیگفت اونجاس منو بابابزرگم جن نمیدیدیم هر چی به بابابزرگم میگفتم یکاری کن حرکتی نمیکرد فقط ددر خودش میچرخید منم سریع مامانمو بغل گرفتم و بسم الله میگفتم اذان میدادم مامانم اروم شد و از خواب پریدم میشه بگید تعبیرش چیه؟؟؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب بر دو وجه است. اول انکه نشان از ان دارد که ممکن است مادرتان به مشکلی بربخورد که شما دلیلش را ندانید و دوم انکه یک کابوس معمولی است و این کاملا بستگی به انن دارد که ایشان را بهتر و بیشتر کمک کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 11. سلام من چن بار خواب جن دیدم ینی خواب دیدم که خونمونو عوض کردیمو اون خونه جن زدس هر دفعه هم جریانایه مختلفی داشت ولی همون خونه بود از اون خونه هم فقط گلخونشو میشناختم که تویه همه خوابام بود ولی دیشب فرق داشت خواب دیدم یه فرده جن زده میخواست منو ۲ نفر دیه رو بکشه ولی من با چاقو اون فردو کشتم و هیچ خونیم نیومد

  جالبیش اینجاس بعدش اون فرد مرده تبدیل شد به کاغذ منم گاغذارو برداشتمو نوشته هایه روشونو که به خط عجیب غریبی بود پاک کردم و پاره کردم بعد گذاشتم تویه ظرف و خواستم بدم به یه نفر که یهو اون یه نفرم جن زده شد منم اون ظرف از دستم افتاد و باز جالبیش اینجا بود که وقتی افتاد به جایه کاغذ خورده شیشه ریخت رو زمین

  قبل از این جریان ها در خواب دیدم که یکی از جن هارو یه خانومی میگیره و میبرن بیمارستان روانی البته اون شخص جن زده بوده و از ما خیلی هم متنفر بوده ولی وقتی خواستن ببرن یهو با ما خیلی مهربون شد و حتی همونجا خونشو به اسمه ما زد چون ما تو خونه اون اجاره نشین بودیم ینی همون خونه ای که تو خوابم بود اینم میشه بگید تعبیرش چیه و البته وقتی میخواستن ببرنش لبخند خبیثی به ما زد

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از دشمنی خانگی دارد که شما را اذیت میکند و این دشمن خانوادگی به افرادی گفته میشود که در خانواده شما هستن و همیشه با شما مخالفت میکنند و با شما سر ناسازگاری دارند میتواند افراد اهل خانه باشند و یا جز از خانواده پدری و یا مادری شما و اینکه ان فرد به نیت خوب ذارد و برای شما خیر میخواهد اما فقط ظاهرن با شما هم رای نیست .
   برای ارامشتان صدقه بدهید .
   سربلند و پیروز باشید .

   • خواب ديدم خونتون خوابيده بودم توم پيشم بودي بعد يهويي خواهر كوچيكت جن ميبينه فرار ميكنه بعد منم يهويي نگاه ميكنم خودمو تو تاريكي تنها ميبينم ولي خيلييي ترسيده بودم.

    اینو بهترین رفیقم برام فرستاده بنظرتون تعبیرش چیه؟
    خواهش میکنم کمک کنین

    • یاسین صداقت در

     با سلام
     این نوع خواب ها چون المانی و الگویی برای تعبیر ندارند از این رو نمیتوان آن هارا تعبیر کرد و در خواب این نشانه ها هستند که نشانه از ان دارند که شما باید یک خواب را تعبیر کنید.
     سربلنند و پیروز باشید

 12. پارسا در

  سلام من خواب دیدم در خانه نشسته ام و تنهام که چند تا جن که بدنشان شفاف بود من را اذیتذمیکردند و شیر حمام و اب را باز و بسته میکردند و چراغ هارا خاموش روشن بعد من واقعا ادم نترسیم بلند گفتم یا الله که جن ها تبدیل به گنجشک شدن و رفتن

  من کلا ازین خوابا زیاد میبینم و یه روز خواب دیدم توی یه بازارم پراز جن بازار جن هابود و به عنوان گوشت اعضای بدن انسان میخوردن و من فقط اونارو میدیدم و اونا منو نمیدیدن یه بزرگ داشتن یه یجورایی از همه داناتر بود و منو میدید و با من به زبان عجیبی صحبت میکرد و من نمیفهمیدم و لی اون زبون منو میفهمید بعد یه ماده به من داد و وقتی من او نو خوردم از خواب پریدم تعبیر این دو تا خواب من چی میشه

  • یاسین صداقت در

   باسلام
   اینکه خواب های شما بسیار تکرار می شوند نشانه از ان است که این خواب ها دارای تعبیر خاصی نیستند و بیشتر اشاره ای به ان هستند که در درون شما ترسی وجود دارد و این ترس در ناخوداگاه شماست و اگر این خوابها بسیار زیاد تکرار می شوندو سبب اذیت شما شده اند باید به روانشناسی حاذق مراجعه کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 13. سعیده در

  سلام من در باغی در خارج شهر بودم خواب دیدم تو همون مکان هستم ولی راه داشت به خونه مادریم من هم نمیدونم برای چی داشتم یواشکی میرفتم سمت خونشون بعد رفتم تو حیاط ی مرد دیدم از پشت سریع اومدم بیرون اون منو ندید خواستم برگردم باغ دوست شوهرم اومده بود دنبالم ولی بابام سرکوچه وایساده بود منم نمیدونم چرا نمیخواستم منو ببینه همراه دوست شوهرم نرفتم بعد از ی راه دیگه داشتم میرفتم سمت باغ ی راه جنگلی تنگ و ترسناک بود ی راه بود دو طرف پر از میمون های سیاه چشم قرمز بود منم میدونستم اونا جن هستن من داشتم مرتب بسم الله میگفتم اونا میخواستن بهم حمله کنن ولی انگار دستشون بهم نمیرسید بعد آخر راه بودم یهو یکیشون از پشت سرم فقط دستشو دیدم که سمتم گرفت و گفت وضوش باطل شد انگار دیگه میتونستن بهم حمله کنن منم از ترس ی بسم الله بلند گفتم و از خواب پریدم….
  درضمن خالمم چند شبه ازمن خواب میبینه که چندتا موجود سیاه وحشتناک دنبالم میکنن
  ممنون میشم تعبیرشونو بدونم خیلی ترسیدم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب شما به این شکل معنی میشود که شما با افراد غریبه وار یک جنگ خواهید شد واین افراد از اطرافیان شما هستند که برای شما جنگ و جدل درست خواهند کرد و باید مراقب باشید که به روش دوستانه موضوع ها را حل کنید تا خودتان اسیبی نبینید و بر این امر اگاه باشید که شما باید دوستان و دشمنان خود را شناسایی کنید و به انها برای فتنه سازی میدان ندهید . و خواب خاله شما هم نشان بر وجود دشمن در اطراف شما است که باید مراقب باشید .
   سربلند و پیروز باشید .

 14. سلام من خواب دیدم یکی که ظاهر ترسناکی داشت منو بلند کرد و داشت به آسمون میبرد جوری که حس کردم دارم میرم اون دنیا دست و پا میزدم و بعد منو ول کرد به سمت زمین خیلی خوابه عجیب و ترسناکی بود تعبیرش چی میتونه باشه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این شکل خواهد بود که شما در مراحل زندگی پیشرفتی خواهید داشت و باید در این را دشمنان خود را بشناسید به انها اطمینان نکنید که شما را به شکل عجیبی از مسیرتان به بی راهه خواهند کشید و به کارهای بیهوده وادار خواهند کرد پس اگاه باشید که با چه افرادی ارتباط خواهید داشت .
   سربلند و پیروز باشید .

 15. سلام من قبل از اذان صبح خواب ديدم كه در رختخوابم و اعضاى خانواده در قسمت ديگرى از خانه
  بنظرم اوند كه جن در اتاقه و مثل بختكى كه روى من باشه نميتونستم حركت كنم و بسختى تونستم چندبار بسم الله بگويم در آخر انگار جن يا يك نيروى خاص ميخواست مرا با خود ببرد ولى من بسختى خودم رو به اعضاى خلنواده م رسوندم و با ناله كردنم متوجه من شدند و بعد از خواب پريدم لطفا تعبير كنيد
  ممنون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب شما نشان از ترسهای دارد که در وجود شماست و باید با انها روبرو بشوید .و اینکه شما در کنار خود دشمنی حس خواهید کرد که شما را می ازارد و شما در برابر رفتارهای ان فرد سکوت را ترجیح داده اید از اینکه با این فرد برخورد قاتعانه انجام دهید ترس دارید . و اینکه در خواب شما بختک را تجربه کرده اید که باید راه مقابله با ان را بدانید تا ان را از بین ببرید .
   سربلند و پیروز باشید .
   بختک الامتو

 16. سلام وقتتون بخير
  من خواب ديدم كه توي خونمون يه جن حضور داره و چون از قبل حضورشو حس ميكردم ازش پرسيدم چندتا جن توي خونمون هس اونم روي ديوار با دست يه عدد 3 انگليسي برعكس كشيد. خيلي ترسيده بودم انگار واقعي بود

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر خواب شما نشان بر وجود دشمن در اطراف شما است که شما را با سه فرد دیگر اشنا خواهد کرد که انها هم دشمن شما خواهند بود و اینکه باید اطرافیان خود را بشناسید و به همه اعتماد نفرمایید. و نگران نباشید .
   سربلند و پیروز باشید .

 17. سارا یکتا در

  دوستی خواب منو دیده در حالی که داشتم فال قهوه میگرفتم، ولی زیر چشمام کبود بودن
  کنار لبم داغون
  بعد بهم گفته چرا اینجوری ؟گفتم از ما بهترون(اجنه) بهم میگن نگیر ولی من گاهی اوقات میگیرم
  ممنون میشم تعبیر این خواب رو بهم بگین

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از این دارد که دشمنی دارید که از دوستان شما است و شما او را از لحاظ مالی بالا میدانید و از طریق همان فرد اسیب خواهید دید پس اگاه باشد که چه افرادی را انتخاب خواهید کرد و اینکه باید خدمت شما عرض کنم که ما در جهان پیچیده ای زندگی خواهیم کرد که قدرت های مختلفی در ان دست دارند و باید به این امر اگاه باشید که جن و انس نمیتواند دروغ باشد و همانطور که قران فرمایش کرده است در این عالم وجود دارند وهم میتوانند خیر بر شما بخواهند و هم شر . و گرفتن فال برای فرده گیرننده میتواند بار منفی داشته باشد .
   سربلند و پیروز باشید .

 18. علیرضا در

  سلام، من چند شب پیا پی در منزل و فقط در اتاق خواب منزل خود، موجودی رو هر شب به یک شکل میدیم که انگار یک ردای خاکستری بود ولی تن یک روح، داخل ردا و کلاهش صورتی نمیدیدم، با حرکت سرش کمد بچم، یا میز توالت خونه رو جابجا میکرد و جلوی درب اتاق میبرد،

  یه شب به اشتباه بچمو تو خواب زدم فکر میکردم دارم اونو میزنم، ولی اون با من کاری نداشت، بعدا در شبهای بعد لا حول ولا میخوندم، چند شبی پشت هم اومد فقط داخل اتاق بعد دیگه نیومد، الانم یک دفعه کارم با زنم به طلاق کشیده بعد از ۷ سال زندگی و دختر ۳ ساله، نمیدونم اصلا چی شد به یک باره، بعد من زیاد وارد نیستم به گوشی، چطوری متوجه جواب شما میشم، ممنون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   با توجه به مطالب که عنوان کرده اید باید به روانکاو مراجعه فرماید که به صورت مشترک مشکلات بین شما و همسرتان حل نماید و این که در متن شما خوابی عنوان نکرده اید و اگر این موضوعات را در عالم واقعیت دیده اید باید منزل خود را تغییر دهید تا مشکلتان بیشتر نشود .تا اثرات روحی مخرب به جا نگذارد .
   سربلند و پیروز باشید .

 19. سلام من اینو از دیدگاه خواهرم میگم که چندروز دیگه می خواد گسی بیاد خواستگاریش و از من ۷ سال بزرگتره گفتم شادی تاثیر داشته باشه تو تعبیر خوب خواهرم تو خواب دید که در خانه خودم جنی در حموم وجود داشت( نمیدونه مرد بوده یا زن فقط سایشو میدید) خیلی ازش می ترسیده بعد چند دقیقه بابام میاد یه ورد می خونه جنه میره اگه میشه بگید لطفا

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب ایشان نشان از این دارد که دشمنی در نزدیکی ایشان است که از اطرافیان نزدیک است و خواهرتان را مورد اذیت لفظی قرار میدهد و این که نباید در مورد خواستگارش با کسی صحبت کند و رازهایش را باید از همه پنهان نماید تا زمان عملی شدن کارهایشان تا در امورشان پیشرفت حاصل شود . اینکه در این مورد پدرتان با خواستگار موافق هستند و اگر مشکلاتی باشد ان را حل خواهند کرد و خواهرتان در حمایت پدر در امان است .
   سربلند و پیروز باشید .

 20. ناشناس در

  با سلام
  من در خوابی دیدم که داخل خانه ای هستم که قبلا در خواب های دیگه هم داخلش بودم ولی در این خواب خودم تنها نبودم و پسرخاله و دختر خاله ام هم با من بودند و من داشتم اونا رو از دست 3تا جن نجات میدادم که شکل جن ها شبیه دو تا از خاله هام و یکی شبیه عمه ام بود و من فقط تونستم از پسرخاله ام مواظبت کنم و هرچی در اون خونه کمک میخواستم کسی کمک نمی کرد و اینکه بعضی مواقع صدای من در خواب قطع میشد
  تعبیر خواب من چیست؟؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب شما به این شکل تعبیر خواهد شد که شما در خانوادتان افرادی هستند که با شما اختلاف نظر دارند و همیشه با شما بحث و بگو مگو دارند و باید این افراد را نسبت به رفتارشان اگاه کنید تا اسیب نبینید و اینکه شما با فتنه ای روبرو خوواهید شد و بانی ان فتنه احتمالا خاله های شما و یا عمه شما هستند که ان را به طرف شما سوق خواهند داد و در مورد شما و پسر خالتان هست پس بیشتر اگاه باشید. و اینکه این افراد همیشه با شما سر ناسازگاری دارند و باید برای شما بی اهمیت باشد .
   و اینکه صدایتان در خواب قطع میشود نشان بر این دارد که شما در بیداری در برابر دیگران سکوت خواهید کرد .
   سربلند و پیروز باشید .

 21. فاطمه در

  سلام حدود ۵ ماهیه خواب خونه های مختلف بزرگ با اتاق بزرگ میبینم که اولین خونه ای که دیدم قدیمی بود و بقیش ویلایی نوساز که برام خیلی عجیب بود .
  چون خونه نوسازا شبیه هم بودند و بسیار اتاق داشتن که خونه نوسازا اثاث میده بودن و تموم شده بود که تو یکیش دوتا دزد اومدن رو دیوار و وقتی دیدن من دیدمشون فرار کردن این آخرین خوابم دو هفته پیش بود که برای داداشم تعریف کردم و گفتم تازگیا خواب خونه با اتاق زیاد میبینم .

  دیشب خواب دیدم خونه قدیمی داریم که بزرگ و اتاق زیاد داره به داداشم گفتم بیا اتاقمونو عوض کنیم گفت باشه بعد از اونور حیاط یه صدایی شنیدیم که جفتمون رفتیم اون سمت و جفتمون میدونستیم اونجا مال جن هاست به داداشم گفتم نرو تو ولی تا چهار قدم رفت یه اتفاقی یا صدایی افتاد.

  که چند ثانیه بی حرکت موندیم و بعدش باهم بسم الله الرحمن الرحیم گفتیم و از حالت بُهت یا هر چیزی در اومدیم و در اونجارو بستیم اومدیم .
  من معذرت میخوام که پرسیدم ولی من کم‌کم دارم بخاطر خونه هایی که میبینم میترسم و این دومین خونه قدیمی ای بود که دیدم بخدا همین الانم که دارم مینویسم اشکم از ترسی که تو خواب وارد به من شده در اومده و معذرت میخوام که زیاد شد.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب شما به این شکل قابل تعبیر است که شما افراد غریبه ای که احتمالا نشان از خواستگار برای شما است وارد خانه تان میشوند و شما انها را جواب منفی خواهید داد و خانه های قدیمی و وسایل چیده شده به این نشانه است که شما ازدواجی در پیش دارید اگر مجرد هستید برای خود شماست و اینکه نشان از رفاه و اسایش برای شما دارد و اینکه جن در منزل ببینید نشان از این دارد که شما بایک جنگ خانوادگی روبرو خواهید شد و باید خیلی خودتان را با ان درگیر نکنید و اینکه در خانواده شما فردی وجود دارد که با شما سر ناسازگاری دارد و شما را ازار میدهید پس با زبان شیرین و روی خوش با او بابت رفتارش صحبت کنید تا مشکلات پیش امده برای شما حل شود .
   سربلند و پیروز باشید .

 22. امیرحسین در

  سلام
  من خواب دیدم ک تو روستای مادرم هستم و یه سری جن خیلی اذیتم میکنن و همش دارم سختی میکشم از هرکی هم سوال میکردم میگفت دلیلشو نمیدونه تا اینکه یکی از گفت این رفتارشون ینی رییس جن ها از تو خوشش اومده و میخواد حاملت کنه و سوار ماشین تو جاده داشتم میرفتم

  ک یهو جن ها و رییسشون سر میرسن و من از ماشین پیاده میشم ومیرم پشت یه درخت مخفی میشم ک منو نبینن و توهمون خواب متوجه میشم ک پیدام کردن و دوباره فرار میکنم ک یهو کلا محیط عوض میشه و میوفتم تو قبیله اون جنها و یهو خبر میرسه ک با قبیله کناری جنگشون شده و من فرار میکنم

  به سمت اون قبیله و به نطر میرسید اینها قبیله جنهای خوب و مومن هستن و تو کوچه های شهرشون ک داشتم قایم میشدم میرسم به یه خونه ک خرابه و خالی بود و اولش کسی توش نبود و همینجور ک داشتم میگشتم یهو یه دختر که میخورد تقریبا همسن خودم باشه از اتاق ک فکر میکنم حموم بود اومد بیرون (البته لباس تنش بودا)

  وداشت میومد سمت من ک یهو داداششم از دستشویی اومد بیرون(درحالی ک من قبلش دسشویی رو دیده بودم و خالی بوده) و یدونه زدم تو سره پسره چون داشت فرار میکرد بره بیرون و دختره اومد گفت کاری به داداشم نداشته باش و من باهاتم و داشت میومد تو بغلم انگار که یهو از خواب پریدم بیدار ک شدم

  پاشنه پاچپم و یه نقطه تو ارنج دست چپم به شدت میخوارید و خوب نمیشد تاحدود 5 دقیقه طول کشید
  اگه کسی بتونه راهنماییم کنه خیلی ممنون میشم اخه من تا حالا خواب الکی ندیدم و هرچی ک دیدم حقیقت شده ولی این عجیبه خوابش

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب شما تعبیر خاصی در همه ان وجود ندارد و از افکار پیچیده و پریشان نشات گرفته است و اینکه فقط المان های قابل تعبیر را به این صورت تعبیر میتوان کرد که شما با افرادی غریبه وارد جنگ و فتنه خواهید شد و باید به این نکته توجه کنید که در کار و یا حرفه ای که مشغول ان هستید مورد پسند رئیس ان باشید چون فعلا در ان مورد کارتان رضایت ان شخص را به دست نیاورده اید و فعلا باید تلاش کنید که به نتیجه مطلوب برسید و دوستی با جن در خواب مجاورت با دشمن و قبول فتنه بدون مبارزه است و اگر در خواب با جن دعوا کردید صلح و سلامت می یابید.و اینکه شما از ترس بارها فرار کرده اید نشان بر این دارد که شما از فتنه ای که برایتان فراهم می اورند امنیت حاصل خواهید کرد و جای نگرانی نیست .
   سربلند و پیروز باشید .

   • امیرحسین در

    درسته رییس ازم راضی نیست
    اصن فکرشو نمیکردم بهش اشاره ای کنید
    واقعا اطلاعات خوبی دارید
    واقعا مرسی

 23. از یه بیرون رفتن شروع شد که با کلی از دوستایی که نمیشناختم ولی انگار میشناختم میریم بیرون و یه سری اتفاقات که درست یادم نمیاد..بعد یه جایی هستم که اونجارو نه دیده بودم نه رفته بودم و یه جور جن(یا شیطانی چیزی)هست که وارد بدن افراد میشه یه جورایی انگار از این کار خوشش میاد هی از این بدن به اون بدن میره.

  درضمن این مکان میدونم که کسایی که داخل خونه ها بودن دینشون اسلام نبود(مسیحی چیزی)و یه سرنگی که یه مایه زرد رنگ داخلش بود که سعی میکردم دورش کنم ولی اون شیطان درقالب یه سگ هی دنبالم میومد..و وقتی هر دفعه موفق نمیشدیم شروع کردیم دور هم جمع شدن و دعا و صلوات فرستادن.تا اینکه یه دفعه وارد یه جایی شدم..یه جور سینما بود.

  با مامانم اومده بودم(ولی اون زنه مامانم نبود)وارد سینما شدیم که بریم فیلم رو تماشا کنیم(هی سعی میکردم از ترس ؛خودم و مامانم وسط ردیف ها بشینیم)چند نفر از بغل دستی هام رو میشناختم اونااز فیلم خسته شدن و رفتن منم دو دل بودم واسه همین یه مقدار دنبالشون رفتم

  بعد پشت یه در بود که صدای مامانمو شنیدم دروباز کردم و کسی نبود و سریع رفتم سراغ مامانم که بلندش کنم که بریم و دیدم اون جن در قالب یکی دیگه اومد و انگار داره تماشاچی هارو گول میزنه بعد من که دادزدم اون شیطان یه خنده کرد و همه فرار کردن.اون جن وارد بدن من شد..منم دیگه از همه چیز خسته شده بودم و یه جورایی انگار یه انرژی درونی گرفتمو اونو نابود کردم بعد وارد یه خونه شدیم(مثلا خونه خودم بود)که رفته بودم حمام مامانم هم توی حمام بود داشتیم حرف میزدیم که خواهرم صدام زد..

  دروباز کردم و اون شیطان دوباره واردبدن من شد..این دفعه با اراده ی بیشتر نابودش کردم و فقط به خودم تلقین میکردم که از اون نمیترسم و جالب اینجاست وقتی از اون نمیترسیدم انگار از بین رفته بود دیگه…..

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب شما از نشان از تحولات درونی شما است و این که شما ذهنی دارید که بر یک مسئله متمرکز نیست و هر کاری را که شروع میکنید ان را به شکل نصفه و نیمه رها خواهید کرد و اینکه این امر باعث شده است که کارهایتان به کل پیچیده پیش برود و اینکه شما در این مرحله از مسیر زندگیتان توان این را دارید که با مشکلاتتان به صورت بسیار خوب و به شکل قوی تری روبرو شوید . و از این امر باید اگاه باشید که با یک فتنه خانوادگی روبرو خواهید شد که به بهترین شکل ان را حل میکیند .
   سربلند و پیروز باشید .

 24. مهدیه در

  سلام
  من به همراه همه ی اعزای خانواده درخواب درخانه بودیم به جزخواهرکوچیکم ناگهان مادروپدرم رفتن درحیاط که یکهومن جیغ زدم وسایه جن رودیدم بعدمادرپدرم امدندتووازم سوال پرسش کردن رفتیم درخانه هنگام رفتن دوباره سایه اش رادیدم
  درخانه به پدرومادرم گفتم یکبارهم که شماخانه نبودیدومن فقط باخواهربزرگم درخانه بودیم درخانه حیاط به صدادرامدووقتی ازلایه درنگاه کردم ناگهان کسی راکه یک شنل مشکی رویش کشیده بودرادیدم که دست ان اش بودوجیغ زدم وامدم درخانه،پدرومادرم گفتندکه بایدهرچه سریع ترازاین خانه برویم که ناگهان ازخواب بیدارشدم.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از این دارد که شما در بین افراد خانواده فردی را دارید که با شما همیشه مخالف است و بر سر مسائل متعدد با یکدیگر مشاجره خواهید داشت و اینکه باید با رفتار های محترمانه و بدون درگیری مسائل را حل کنید تا امنیت بیابید و اینکه این اشوب های خانوادگی بر روی رفتار پدرتان تاثیر گذار است و او را از خودتان نرنجانید تا خودای ناکرده پدرتان ارامشش به هم نخورد .
   سربلند و پیروز باشید .

 25. من خواب دیدم تو خونه مادر بزرگم اینا هستیم من توی اتاق بودم و یکدفعه اتاق حرکت کرد متوجه شدم ک جن از اتاق اومدم بیرون به سمت خالم پناه بردم بعدش رفتم سمت مادر بزرگ دیدم مادر بزرگمم چشماش به سمت بالا رفته انگاری ک جن رفته تو وجودش دباره ب پیش خالم رفتم براش تعریف کردم اما هیچ عکس العملی نکرد خالم تو خواب هی بهم میگفت صلوات بفرست تو خواب گوشیم دست داداشم بود اما وقتی گوشی رو برد تو اتاق جنا باعث شدن ک منفجر بشه بعد یه مدت تو خواب خالم رفت تو همون اتاق ک نماز بخونه من اول نرفتم بعد گفتم خالم هس بزار برم وقتی رفتم تو اتاق از توی کمد دیواری صداهای عجیبی میومد و من ترسیدم و همون موقع خالم سر نماز بود و بغلش کردم زار زار گریه میکردم از خواب بیدار شدم بازم داشتم گریه میکردم
  ولی درکل همه این اتفاقا توی یک اتاق از خونه مادر بزرگم افتاد

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب شما اینگونه میشود تعبیر کرد که نشان از یک فتنه خانوادگی دارد که در منزل مادر بزرگتان اتفاق خواهد افتاد به احتمال اینگونه است که شما در بین خانوادتان کسی را دارید که به دنبال نزاع و فتنه است و در برابر شما بسیار مخافت خواهد کرد و شما را مورد اذیت قرار خواهد داد که به وسیله خالتان به احتمال قوی این شخص از رفتار خود دست خواهد کشید و گریه شما در خواب نشان از شادی در عالم واقعیت دارد .
   سربلند و پبروز باشید .

   • سلام من تو خونه ي خودم ي شخصي سياه ميبينم ك قصد اذيت داره واين ك ظاهرميشه جلوم وحتي خواب ديدم ك منو كفن پوشوندع وتو غسالخونه برد ميخام ببينم راهي براي جلوگيري اين شرايط هست چون حال روحيم اصلا خوب نيس واقعا اذيتم ممنون ميشم كمكم كنيد

    • یاسین صداقت در

     با سلام
     این خواب ها اشاره ای به ناخوداگاه شماست و تعبیر روایی برای ان ها وجود نداردو فقط برای حل این مشکل باید با روانشناس صحبت کنید که قطعا مثمر به ثمر خواهد بود.
     کابوس های تکراری همیشه به این صورت هستند.
     سربلند و پیروز باشید

  • فائزه عبادی در

   سلام من دوبار خواب دیدم ی سایه ای که تو خواب متوجه میشم که جنه به سمت اتاق خوابم میدوعه…اولین بار خواب دیدم که تو اتاقم خوابم کنار مادرشوهرم خوابیدم متوجه میشم که داره میاد سمت اتاقم(البته یه چیزایی هم از اینه ی روبه روی تختم یادمه انگار که مثلا داره از ایینه میاد بیرون) به مادرشوهرم میگم میترسم میگه نترس من کنارتم بعد من بغلش میکنم سرمو میبرم زیر پتو…دیروزم دیدم توی هال ایستادم و دارم میبینمش که میدوعه سمت اتاق خوابم و میره تو اتاقم
   من واقعا میترسم هم تو خواب هم تو بیداری….
   میشه زودتر تعبیرش کنید…ممنون

   • یاسین صداقت در

    با سلام
    تعبیر خواب شما نشان از یک دشمن خانوادگی است که در نزدیکی شماست و شما را ازار میدهد و اینکه شما در اینده با یک فتنه خانوادگی روبرو خواهید شد که باید در این امر از مادر همسرتان کمک بخواهید که ایشان از شما حمایت خواهند کرد و اینکه شما و موضوع را برطرف خواهند کرد .اما در مورد عالم واقعیت میتواند خانه ای که در ان ساکن هستید دارای جن و پری باشد که نشان بر خیر است و اینکه بر شما ضرری نرسانند و اما در مورد این موضوع با همسرتان مشورت نماید تا راه حلی بهتر بیابید .
    سربلند و پیروز باشید .

 26. نیلوفر در

  سلام و خسته نباشید.
  خواب من به این صورت بود که تعدادی جن به صورت انسان وارد خانه ی یکی از فامیل های نزدیک شدند. سپس همه ی ما به شدت ترسیدیم. من به نمایندگی از جمع سعی کردم با فرستادن صلوات مانع آمدنشان شوم و با فرستادن صلوات ابتدا آن ها ترسیدند که بروند اما عصبانی شدند و تعدادشان بیشتر شد.

  سپس (چون من کلیمی هستم) سعی کردم با یادکردن از حضرت موسی این کار را انجام دهم.اما هیچ تاثیری نداشت.جن ها یکی یکی سراغ ما می آمدند و از ما بازجویی می کردند کارهای بد ما را به ما می گفتند و از ما شکایت کردند که درست است که شما ما را نمی بینید اما ما میان شما زندگی می کینم و به ما بی توجهی می کنید و برای جبران شدن کارهای بدمان شروع به کتک زدن و با بندبستن ما کردند و هریک را به نحوی شکنجه دادند.نوبت به من که رسید یکی از جن ها به من گفت کارهای بدت کمتر از دیگران بوده و کتک هایم خفیف تر از بقیه بود.

  سپس در صحنه ای دیگر این را نشان داد که هرکس حواسش نیست و برای اجنه غذایی کنار نمیگذارد یا کار بدی می کند سریع ظاهر می شود و او را متنبه می کند.
  این را هم خدمتتان عرض کنم که در ابتدای خواب، مدام جای یک جسمی را عوض می کردند و من احساس گیجی و آشفتگی می کردم چون هی جایش عوض میشد و من ترسیده بودم که چه اتفاقی قرار است بیفتد.

  در انتها گرچه دیگران صدای عذاب کشیدنشان می آمد اما من به وضعیت نسبی خوبی از لحاظ آرامش رسیده بودم.
  با سپاس از شما

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب شما بسیار پیچیده و دارای المانهای خاصی است که از دو فضای متفاوت نقل میکند اول اینکه نشان بر این دارد که شما در محیطی هستید در ان درگیری های لفظی به کرات مشاهده میشود و میخواهید این مشاجره ها را با صحبت های خوب و خداپسندانه پایان دهید اما تاثیری ندارد

   و اینکه شما با یک مشاجره خانوادگی روبرو خواهید شد که باید ان را حل کنید و اینکه در نزدیکتان افرادی هستن که با شما همیشه سره ناسازگاری دارند و شما را با صحبت هایشان میازارند و شما همیشه در برابرشان کوتاه امده اید و این که این بار اینگونه نیست و شما با انها برخورد قاتعانه خواهید کرد و در برابر ظلمی که به شما روا میدارند سکوت نخواهید کرد و شما به همین دلیل احساس ارامش خواهید کرد .
   و اینکه همانطور در قران امده است وجود جن و انس واقعیت دارد و باید به انها توجه کرد و انها را مورد لطف خود قرار داد تا ان ها هم شما را مورد محبت خود قرار بدهند.
   سربلند و پیروز باشید .

 27. سلام وقت بخیر من خواب دیدم گربه کوچولوم رو پشت بومه درحالی که من گربه ندارم.اینور اونور میرفت هی صداش میکردم که بیاد پایین بعد از چن دقیقه پرید بغلم رفتم خونه گربم هی میرف گوشه های خونه به دیوار زل میزد من شک کردم که جن زده شده یه آینه گذاشتم جلوش دیدم هی صورتش عوض میشه و شبیه بچه میشه منم صلوات میفرستم هینکه صلوات میفرستادم اونم هی تقلا میکرد بعد از خواب پریدم
  ممنون میشم تعبیرشو بگیر

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما گربه است و اینکه شما فردی ساده هستید و به ظاهر افراد و زبان انها بسیار زود اعتماد میکنید خواب شما نشان از این دارد که فردی در اطراف شما است که میخواهد شما را فریب بدهد و هر روز به یک شکل خود را به شما نشان میدهد و اینکه در انتظار فرصت است که به شما ضرری برساند و شما نباید گول ظاهر افراد رابخورید و بسیار هوشیارانه تر عمل کنید .
   سربلند و پیروز باشید .

 28. سلام من تو خواب دیدم که خونه ی خالم مهمونی رفتیم ولی خالم خونه نبود و منو مامانبزرگم و مامانم و زنعموم اونجا بودیم بعد مامانم گفت که دستگیره ی در داره میچرخه ولی کسی اونجا نبود یهو یه جن اومد جلو ما تبدیل شد به داداشمو و شبیه داداشم شد مام همش سوره میخوندیم ولی هیچیش نمیشد مام داشتیم از پله فرار میکردیم یهو تو حیاط خونه ی خودمون ظاهر شدیم بعد بابابزرگم سوار ماشینمون کرد جنه هم دنبالمون بود مام سوار ماشین شدیم و داشتیم میرفتیم خونه ی عمه ام

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   دشمنی بسیار نزدیک دارید که ممکن است حتی کاری کند که برادرتان نیز با شما رابطه اش را از دست دهد.اما در خواب شما واضح است که بر ان غلبه خواهید کرد و این خود بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 29. حمیدرضا در

  اقا سلام خسته نباشی من یه خوابی دیدم خیلی هم عجیب بود من داشتم راه میرفتم تا برم توی اتاق پیش همه ولی به اخر هاش که میرسیدم بدنم انگار فلج میشود و نمیتونستم داد بزنم که کسی بیاد کمک و هی پا های من سنگین تر میشود و یکی هی به من نزدیک تر میشود و من بسیار میترسیدم و انقد بهم انقد فشار میومد من از خواب میپریدم و یک چیز دیگه بعضی مقه ها من کار های که درخواب انجام میدم مسلا دستم رو بالا تو خواب میبردم این حرکت تو جسم من هم انجام میگرفت دلیل این هارو میشه لطفا بگین ممنون از وقتی که برای من گذاشتین موفق و پیروز باشید خدا حافظ

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب دارای تعبیر نیست و اضغاث احلام است و کابوس.
   سنگینی در خواب برای همه پیش می اید و دارای تعبیر نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 30. من با خانواده ام در ترکیه هستیم تازه یه آپارتمان گرفتیم من خواب دیدم تو این خونه بالا سر تختم یه سایه انسان دیدم بعد یه سطلی که داخلش نمیدونم چی بود رفتم بیرون از اتاق تو دستشویی خالیش کردم وقتی برگشتم تو اتاق اومدم رو تختم بخوابم یهو برگشتم دیدم از در دیوار شیطان و جن و… دارن میان تو انقد بسم الله و… خوندم تا از خواب بلند شدم و یه چیز دیگه خودم احساس میکردم تو یه حالت خواب و بیدارم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب برای تعبیر از دو حالت نمیتواند خارج باشد.
   اول انکه این خواب خیلی به اضغاث احلام نزدیک است زیرا هیچ نماد و الگوویی در ان برای تعبیر موجود نیست. دوم انکه اگر بخواهید تعبیری برای ان داشته باشیم که بسیار دور از ذهن است به معنای وجود دشمنانی در اطراف شماست.
   صدقه بدهید و نگران نباشید
   سربلند و پیروز باشید

 31. سلام من چند روزه ک همش جن تو خواب میبینم دیدم ک یه قفل به دست طرف من میاد ولی اون قفل به یکی دیگه میزنه و از دست اون فردم خون میاد معنیش چی میتونه باشه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر خواب جن همانگونه که بارها هم قبلا عرض کرده ام تعبیری به معنای دشمن وبدخواه شخص دارد ودر این خواب هم تعبیر خواب قفل به معنای دسیسه است و اینکه شما را نتوانسته است گرفتار کند خیر است و نشان از ان دارد که کسی که دشمن شماست برایتان توطئه ای خواهد چید ولی شکست میخورد.
   سربلند و پیروز باشید

 32. سلام
  خواغب دیدم تو جاده ام دوتا از دوستام منتظر بودن تا من برسم و قتی رسیدم یکی از اونا رفته بود دستشویی منم همراه داداشش رفتم دستشویی و قتی بهش رسیدم داشت با حالت متعجب از اتفاق داخل خونه برامون تعریف میکرد طوری که ما انگار داشتیم وقایع رو به چشم می دیدیم ( یک جن داشت یه مرده رو که نمیشناختیم دفن می کرد و خیلی عصبانی بود و سر مرده رو به کف قبر میزد و مردی که بالای قبر بود خاک روی هردو آنها هم جن و هم مرده ریخت به طوری که هر دو دفن شده و ما متعجب از این بودیم که چرا یک مرده باید درون یک اتاق دفن شود) و بعد از آن وارد سرویس بهداشتی تمیز شدم و شروع به ادرار کردن کردم (خیلی زیاد)و نگران این بودم نکنه سرویس کثیف بشه.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خوابی بسیار عجیب است و تعبیر ان بسیار سخت اما باید بدانید که در این خواب اشاره ای به یک عاقبت شده است و ممکن است این عاقبت اشاره ای به خود شما و یا هر شخص دیگری باشد. در این خواب از عملی شما را بر حذر داشته است که ارتکاب به ان باعث عذاب الیم است و رنجی بی پایان.
   اما در قسمت اخر خواب هم نکته ای مثبت وجود دارد که همان ادرار است و به تعبیر این میتواند باشد که شما از مشکلی به دور خواهید ماند که تمام این الگوها ممکن است در زندگی واقعی شما معنا پیدا کنند و برای شخص معبر گنگ باشند.
   سربلندو پیروز باشید

 33. سلام
  تقریبا از سن ۱۱ سالگی این خواب رو میبینم دائمی نیست ولی گه گاهی این خواب تکرار میشه اوایل یکی بعد شد ۲ تا و این اخر هم ۳تا شدن
  توی خواب میبینم نیمه شب هست و من تو حیاط خونمون هستم که یهو ظاهر میشن و من کلا زبونم قفل میشه و هیچی نمیتونم بگم و اونا هم هیچ کاری نمیکنن و هیچ حرفی هم زده نمیشه ولی من کلا از ترس اونقد تقلا میکنم که از خواب میپرم همون طور که گفتم اوایل یک نفر بود و به مرور ۳ تا شدن( الان تقریبا ۱۰ سالی میشه ک دیگه تو اون خونه نیستم ولی همون خواب رو میبینم) میخواستم نظرتون رو بدونم ممنون میشم راهنمایی کنید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   دوست عزیز این خواب تعبیر صادقه ندارد و مشکلی است و اشاره ای به ناخوداگاه شما و باید بدانید که برای رفع ان حتما باید با روانکاو مشورت کنید زیرا این مورد میتواند شما را ازار دهد.
   سربلند وپیروز باشید

 34. امیرعلی در

  خواب دیدم ی جن تو آشپزخونه داره وسیله هارو جابه جا میکنه همه خانوادم رو از خواب بیدار کردم همه ترسیده بودن بعد ناگهان اتاقم رو دیدم که اون جن برای هر کدوم از ما دو آرزو رو برآورده میکرد و بعد از این کار با صدای عجیب پرواز کرد از در بالکن رفت بیرون

  • یاسین صداقت در

   با سلام تعبیر خواب شما میتواند نشان از پری باشد و ترسیدن اهل خانه نشان بر امنیت پیدا کردن و ایمن شدن از بلا است این که برای شما ارزو براورده کرده است نشان از خیر است . وه این که تعبیر خوابتان به معنی روا شدن حاجت هم معنی خواهد شد و این که باید مقداری از افرادی که با شما اختلاف نظر دارن و اما نیتشان برای شما خیر است رانرنجانید و حد فاصله رفتاری را رعایت کنید .تا مشکل خاصی پیش نیاید . . اینکه خواب شما نیکو است .
   سربلند و پیروزباشید .

 35. سلام من خواب دیدم که یک جن تو خونست و می خواد کمکمون کنه. بعد که میره بعد از چند دقیقه ایفون زنگ میزنه از پشت ایفون هیچکی معلوم نیست .بعد که در و باز میکنیم میبینیم همون جنه هستش.بعدش جن ازمون درخواست دوتا روح میکنه و میگه باید روحتون رو به من بدین.تعبیرش چی میشه؟؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب شما به این معنی میتواند باشد که شما دارای یک دشمن خانوادگی هستید که بسیار با شما سرناسگاری دارد و در حال چیدن فتنه برای شما است و اینکه شما باید هوشیار باشید که گول ظاهر این شخص را نخورید که در ظاهر میخواهد به شما کمک کند و از ان طرف به شما نیرنگ بزند و درخواست روح از شما نشان این دارد که این شخص انقدر با روح و روان شما بازی میکند که شما را ازرده خاطر خواد کرد پس بسیار مراقب باشید که این دشمن خانوادگی که همیشه با شما مخالفت داردبه شما ضرری نرساند . صدقه بدهید که رفع بلا شود .
   سربلند و پیروز باشید .

 36. خواهشا جواب منو بدید ثواب داره بخدا
  من چندوقت پیش با خانوادم یه دعوای کوچیک کردم و توی اون دعوا از مامانم دفاع کردم بعد یه چندوقت بااینکه از نظرروحی اذیت بودم خواب دیدم با خانوادم سر جسد یه موجود عجیب وایسادیم بعد ی حسی بهم دست داد ک مامانم اینو ب عنوان غذا واسه ما اورده نمیدونم چطور قیافه اون موجودو توصیف کنم ولی ی صدایی بهم الهام میکرد این جسد یه جن خوب بوده و گاهی اوقات جسد حرکات نامحسوسی هم داشت
  بعد دیدن اون منظره از نظر روحی خیلی تو خواب ناراحت شدم خیلی ترسیده بودم جوری بود ک تو خواب همش وابسته به والدینم بودم حتی ب مامانم هم گفتم از اون جسد خیلی ترسیدم یادم نیس مامانم چی گفت
  ولی یهو صحنه عوض شد و من تو اتاقم بودم و قسمت پذیرایی خونمون چندتا موجود سیاه و شاخ دار و لاغر بایه قدکوتا وایساده بودن ب نظر میرسید بلا پایین میپرن من خیلی ترسیدم ولی اونا متوجه من نبودن
  اینم بگم من تو دنیای واقعی خیلی دختر نترسیم ولی تو خواب خیلی پریشون بودم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب شما نشان از نزاع خانوادگی است و اینکه جن در خواب به معنی فتنه ایست که در بیداری با آن روبرو میشوید و با اختلافاتی روبرو خواهید شد و اینکه در خانواده شما افرادی هستن که با شما اختلاف نظر دارند و به قولی دشمن خانوادگی محسوب می‌شوند که هم به بحث و جدال می‌پردازید و این بین مادرتان از شما طرفداری کرده و باعث ناراحتی بیشتر خانواده می‌شود پس آگاه باید که در بحث های خانوادگی زیاد خودتان را درگیر نکنید تا بحث ها پایان یابد و اوضاع منزلتان ارام شود.
   سربلند و پیروز باشید.

   • ملینا در

    سلام من الان خواب دیدم که تو یه بیمارستانی هستم و انجا متروکه هس و یه استخر داره من با خانوادم رفتیم واسه شنا و یکی از دوستای داداشم که دختره به گفته ی خودش جن داره و همش مورد ازار و اذیت قرار میگیره باماهم بود…

    بعد شنا شلوارم که فهمیدم جن برداشته رو پیدا نکردم اصلا خیلی دنبالش گشتم تو خواب اما پیدا نکردم بعد که رسیدیم خونمون به مامانم گفتم که شلوارم نیس اما مامانم نداشت که اسم جن رو بیارم فقط گفت تو خوابت که اومد نمیدونم بگیرش یا نگیرش!

    بعد هممون رفتیم حموم شب بود که یه مرد غریبه هم باما بود که رفت تو اتاق که دید زنش رو جن برده و اون زن هم هندی بود…بعد هممون فهمیدیم که جن هس و دیگه بیدار شدم تعبیرش چیه؟؟؟؟؟؟لطفا بگین

    • یاسین صداقت در

     با سلام
     در این خواب الگوهایی هست که باید تعبیر شوند اما هر الگویی در خواب قابل تعبیر نیست و از این رو باید عرض کنم که این خواب نشان از ان دارد که شما کسانی در اطرافتان دارید که خیر شما را نخواهند و این خود برای شما خوب نیست و از طرف دیگر این دشمنی اگر ادامه یابد برای شما بسیار بد است و ممکن است لطمه ای به کسیکه دوستش دارید بزند و از این رو باید بدانید که هرکسی شفای مانیست و تنها کسی برای شما خیر است که حساب خود را پس داده باشد و در این خواب بیمارستان اشاره از ان است.
     سربلندد و پیروز باشید

  • بنام خداونده بخشنده مهربان
   من هم در خواب دیدم که با یک جن شبیه انسان روبرو شدم در یک خانه‌ای ناشناس که از دستش فرار میکردم هرجا میرفتم دنبالم بود و در آخر دستشویی مرا گرفت باهاش جنگیدم بعد از خواب بیدار شدم….

   • یاسین صداقت در

    با سلام
    فرار از جن در خواب خیر است و جنگیدن با ان هم به همین صورت اما اگر در خوابتان تسلیم ان شوید خیر نیست و به این معناست که دشمنی بر شما چیره می شود.
    سربلند و پیروز باشید

 37. سلام من تو خواب دیدم مامانم و من تو خیابونیم مامانم داره ماجرای بحث با داداشمو برای کسی تعریف میکنه داداشم میگه بیا خونه کارت دارم. من تو ذهنم بود که میخواد دعوای بزرگی پیش بیاد به مامانم گفتم بزار من برم تو هم هرچیزی رو پیش هر کسی
  نگو. رفتم خونه دیدم داداشم با ی دختر پشت تلفن حرف میزنه گفت مامانو صدا کن من نگاه به پاهاش کردم دیدم سم بز شده گفتم ب من بگو هر کار داری بعد بسم الله گفتم غیب بشه ولی نشد و یه لبخند شیطانی هم به من میزد و چشاش ب طرز وحشتناکی شده بود و فقط لبخند میزد و نگام میکرد. تو خواب تو ذهنم گفتم اگ جن باشه با بسم الله میره این حتما شیطانه. رو صورتش تف مینداختمو چن تا بشقاب انداختم سمتش ولی چیزیش نشدمامانم نزدیک بود بیاد خونه که من دوییدم بیرون بگم نیا.بهش فهموندم ک باید از خونه بریم کلا.با ترس بیدار شدم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر خواب جن اینگونه امده است که اول از همه نشان از یک فتنه است و و اینکه ان را در منزل خود مشاهده کنید نشان از دشمن خانگی است و محتمل است که اهالی ان خانه بر علیه شما جبهه گرفته اند و اینکه بر شما میخندد نشان از ناراحتی است که قابل رفع است و و دعواکردن شما با ان نشان بر صلح و سازش خانوادگی است که به خیر رفع خواهد شد و اما پایان به شکل سم مشاهده کرده اید که شکاف داشت نشان از یک ضرر مالی که که زیاد نیست و قابل جبران است و اینکه از موضوعی پریشان و بیمناک هستید که امنیت مییابید
   سربلند و پیروز باشید .

 38. سلام
  تقریبا از سن ۱۱ سالگی این خواب رو میبینم دائمی نیست ولی گه گاهی این خواب تکرار میشه اوایل یکی بعد شد ۲ تا و این اخر هم ۳تا شدن
  توی خواب میبینم نیمه شب هست و من تو حیاط خونمون هستم که یهو ظاهر میشن و من کلا زبونم قفل میشه و هیچی نمیتونم بگم و اونا هم هیچ کاری نمیکنن و هیچ حرفی هم زده نمیشه ولی من کلا از ترس اونقد تقلا میکنم که از خواب میپرم همون طور که گفتم اوایل یک نفر بود و به مرور ۳ تا شدن( الان تقریبا ۱۰ سالی میشه ک دیگه تو اون خونه نیستم ولی همون خواب رو میبینم) میخواستم نظرتون رو بدونم ممنونم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این نمونه خواب ها که بسیار تکرار می شوند دارای تعبیر صادقه نیستند و اشاره ای به مشکلی در روان فرد دارند و حتما باید برای غلبه بر این ترس درونی که شما را ازار می دهد به یک روانکاو حاذق مراجعه کنید که قطعا این موضوع قابل حل است.
   سربلند و پیروز باشید

 39. سلام خسته نباشید من خواب دیدم رفتیم خونه یکی از اشنایانمون شب عروسی دعوت بودیم اما انگار مخفی عروسی بگیرن بزن وبکوب نداشت اول ی لباس مشکی پوشیدم بعد خواهرم گفت میتونیم لباس قشنگ بپوشیم جشن نیست اما عروسی داشتم دنبال لباس قشنگ میگشتم یهو مانتوم عوض شد واز همون جا ترسیدم وبه خواهرم گفتم اینجا جن داره گفت مسخره بازی در نیار گفتم لباسامو ببین تیره شده مگه اومدین تو اتاق روشن نبود هر دو شون گفتن چرا راست میگی خواهرم گفت برا همین دیشب تو روی تخت خوابیدی ما پایین یهو انگاربرگشتیم از مراسم با ناراحتی رفتم پیش مادرم گفتم شب پیشت بخوابم گفت بخواب یهو ی صدایی اومد پاشو شدم گفتم چیه ی پلیس بالا سرم بود گفت تو نبلید با هادی ازدواج میکردی ازدواجت درست نیست با عصبانیت برگشتم گفتم یعنی چی درست نیست اصلا تو کی هستی فکر کردی لباس پلیس بپوشی نمیفهمم جنی سریع پاشدم وبسم الله گفتم واونجا ی دراور بود روش ی اینه کوچیک اونم که بالا. سرم نشسته بود قیافشو عوض کرد ی چیز وحشتناک وسیاه وکثیف بوداومد جلوم من گفتم ازت نمیترسم داشتم بلند بلند ی سوره ای رو میخوندم که چشمم به اینه افتاد برش داشتم وبه سمتش گرفتم وگفتم برو از همون جایی که اومدی وبسم الله گفتم اونم رفت تو اینه منم اینه رو انداختم وشکوندم با جف پا رفتم روش بعد بیدار شدم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   درتعبیر خواب جن آمده است که اول از همه نشان از افکار آشفته فرد بیننده خواب دارد و نا احتی های روزمره و در تعبیر دیگر آمده است که اگرجن در خانه خود دیدید نشان اول بر یک رویارویی با یک فتنه خانوادگی است و بعد بر معنی یک دشمن خانوادگی که همیشه با شما سر ناسازگاری دارد و با نظر شما همیشه مخالف است و دیگران را بر علیه شما برای فتنه دوزی آماده می‌کند پس هوشیار باشید و از اینگونه جمع ها بپرهیزید و در مشاجره های خانوادگی تا میتوانید داخل نشوید.و تعبیر اینه شکستن نشان بر دوستی دارد که احتمالا شما او را از خود میرنجانید و باید دلش را به دست بیاورید.
   سربلند و پیروز باشید.

 40. سلام.وقتتون بخیر.خواب دیدم با نامزدم توی جاده میرفتیم سیستان بلوچستان نزدیکای شهر یک دفعه طوفان گرد و خاک بودطوری که من جاده را نمیتونستم ببینم شیشه ماشینو کشیدم بالا.بعد داخل شخر بودیم که من میخواستم برم دکتر به خاطر همین رفتیم کلینیک اونجا متوجه شدیم که یک چیزی ازمون دزدیدن وقتی سراغ گرفتیم خندیدن و گفتن کار فلانی بوده که منظورشون جن بود و بهمون گفتن کجا توی محوطه میتونیم پیداش کنیم ما رفتیم توی محوطه که یک باغ بود که یک مرد خیلیییی قد بلندی مارو که دید فرار کرد ما دنبالش رفتیم که جلوی یک کمد ایستاد و وسیله ای که ازمون دزدیده بود که یک عروسک خیلی بزرگ بودو لرگردوند بهمون .من به خنده بهش گفتم اخه این چه کاری بود کردی که دیدم چشماش خیلی قرمزه و بعد ازش سوال کردم چرا چشمهات انقدر قرمزه و یکم نصیحتش کردم و بعد رفتیم .تا حالا خواب جن ندیده بودم و توی خواب هم نترسیدم.ممنون میشم تعبیرشو بگید.

  • سلام.وقتتون بخیر.خواب دیدم با نامزدم توی جاده میرفتیم سیستان بلوچستان نزدیکای شهر یک دفعه طوفان گرد و خاک بودطوری که من جاده را نمیتونستم ببینم شیشه ماشینو کشیدم بالا.بعد داخل شخر بودیم که من میخواستم برم دکتر به خاطر همین رفتیم کلینیک اونجا متوجه شدیم که یک چیزی ازمون دزدیدن وقتی سراغ گرفتیم خندیدن و گفتن کار فلانی بوده که منظورشون جن بود و بهمون گفتن کجا توی محوطه میتونیم پیداش کنیم ما رفتیم توی محوطه که یک باغ بود که یک مرد خیلیییی قد بلندی مارو که دید فرار کرد ما دنبالش رفتیم که جلوی یک کمد ایستاد و وسیله ای که ازمون دزدیده بود که یک عروسک خیلی بزرگ بودو لرگردوند بهمون .من به خنده بهش گفتم اخه این چه کاری بود کردی که دیدم چشماش خیلی قرمزه و بعد ازش سوال کردم چرا چشمهات انقدر قرمزه و یکم نصیحتش کردم و بعد رفتیم .تا حالا خواب جن ندیده بودم و توی خواب هم نترسیدم.ممنون میشم تعبیرشو بگید.
   فکرمو خیلی درگیر کرده

   • یاسین صداقت در

    با سلام
    تعبیر خواب شما نشان از جن است که مذکر بوده است و اینکه در یک جای نا اشنا با این جن ملاقات کرده اید نشان از دشمنی غریبه برای شما دارد که قسد اسیب رساندن به شما دارد که اگر شما دارای فرزندی هستید این اسیب احتمالا برای فرزندتان است که با پس گرفتن وسیله خود رفع شده است و اینکه هم صحبت شدن با جن در کمال ارامش نشان از این است که شما منفعتی کسب خواهید کردو نشان از این دارد که شما با دشمنان غریبه هم دچار مشکل خاصی نخواهید شد .
    و اینکه از ان نترسیده اید میتواند توان شما را در روبرو شدن با مشکلات قوی عمل خواهید کرد .
    سربلند و پیروز باشید .

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب مربوط به جن نیست و به دزد مروبط است و بسیار خیر هم هست و در ابتدای خواب گردبادی که بوده است به معنای مشکلی است که برای همه پیش اید و شما از ان مصون بمانید.
   دزد هم در خواب به معنای دوست است ودر این خواب هم برای شما به همین معنا است و احتمالا شما مجبور خواهید شد که دوستتان را نصیحت کنیدو او هم قبول خواهد کرد و اگر این اتفاق در اینده افتد دریغ نکنید.
   سربلند و پیروز باشید

 41. سلام
  من در خواب دیدم که همه وسایل در هوا پرواز می کنند و تا به انها نگاه می کنم به زمین می افتند تا به اتاق دیگری می روم وسایل جا به جا شده و به جای خود باز می گردند
  من هر چه به پدر و مادرم می گویم که در خانه جن است قبول نمی کنند و می گویند که نباید اسم جن را آوردن بد است
  و آخر شب کنار پدر و مادرم خوابیدم و تا سرم را به زمین گذاشتم یک جن با صورتی سیاه و ناخن های بلند به من حمله کردم و من بیدار شدم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب به احتمال زیاد تعبیری صادقه ندارد زیرا با ترس دیدن ان از خواب بیدار شده اید ولی اگر بخواهید تعبیری برای شرایطی که ممکن است تعبیری داشته باشد بدانید به معنای دشمنی است که دارید و فقط خودتان میدانید و خانوادیتان این موضوع را قبول نمی کنند.
   سربلند و پیروز باشید

 42. من نمیدونم خواب بودم بیدار بودم انگار ی چیزی بین خواب و بیدار از پشت گلوی منو گرفت چشام باز کردم دیدم همه جا تاریکه و احساس کردم ی جن پشت سرمه ولی از ترس ب پشت سرم نگا نکردم هی داد زدم جیغ کشیدم انگار هیچکس صدامو نمیشنید انگار آخر خودم و بزور از دستش خلاص کردم و انگار اون تاریکی از بین رفت ولی تمام بدنم بی حس شده بود میشع لطفا بگین این چیه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب تعبیر ندارد و کابوس یا همان اضغاث احلام است و اصلا بابت ان نگرانی نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 43. حسن عابدی در

  سلام
  بنده بعدازظهر خواب دیدم ک با یکی از آشناهای خودم جروبحث کردم بعدش یک گاو بزرگ ب سرعت نزدیک من شد درحالتی ک منو داشت له میکرد و وقتی ب من رسید پشت اون آشنام دراومد و شبیه یك زن شدبعدش من ی روزی داخل همانجا ک‌خانه خاله من بود درحالی ک آنجا یک باغ بود و الان خراب کردن استادیوم فوتبال شده ک من یک کشیده زدم ب صورت همان زن ک او نیشخند میزد ک بعدا میترسونمت بعدش من با پا روی شکم او زدم چنبار ولی دردش نمیومد و بعدش ازاون باغ با یکی اززنانی ک نمیشناختمش منوراهنمایی کرد تادم در باغ بعد گفتم چیه این زن گف والا شیطان یا جنه مراقب باش برو زود ازاینجا بعد اومدم بیرون ک دیدم دم مدرسه دوران دبیرستانمم ک میگفتن تعطیله ولی معلوم نبود باز بود یا بسته اتوبوس های زیادیو دیدم ک قرار بود دحتران مدرسه آنجا را ببرن اردو‌منو‌نبردن وقتی تلاش کردم برم باهاشون انقد اتوبوس زیاد بود ک ی راه باریک مونده بود برای راه رفتن

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب تا حدودی خیر است وممکن است به این معنا باشد که شما دشمنی دارید که در ابنتدا ممکن است به شکل خیر خواه شما باشد اما درنهایت درون خود را نشان خواهد داد و از نیت پلید او آگاه خواهید شد و این خود دلیلی بر ان است که بدانید احتمالا جنس مونث است و همچنین بر او چیره خواهید شد.
   اما قسمت خیر خواب در اینجاست که شما پس از غلبه بر آن بسیار انتخاب های خووبی برای زندگی خود خواهید داشت و این خود دلیلی است بر سعادت شما.
   سربلندو پیروز باشید
   تعبیر خواب گاو

 44. احسان در

  سلام اقای صداقت من دیشب خواب دیدم اما دقیق یادم نیست ولی یه خورده رومخم هست این خواب اما یادمه تو راه پله خونم ک یه پنجره هست یه چیزی از اسمون مثل جن و صورتش مخفی هست و من از ترس فک کنم میفتم و یه نامه کاغذی مثل این نامه های قدیمی بزرگ دستم میاد و دوباره پرواز میکنه میره ایا تعبیری داره یا نه
  دمتونم گرم با این سایت خوبتون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این موجود در خواب و نامه به همراه هم تعبیر خواهد شد و ممکن است به این معنا باشد که شما را خبری خواهد رسید که خبر شما را شوکه خواههد کرد.
   سربلند و پیروز باشید
   تعبیر خواب نامه الامتو

 45. سلام وقت بخیر
  من توی خواب یک جای نا آشنا با تعدادی آدم دیدم که بینشون بودم و فقط یک خانم رو بینشون می‌شناختم اونجاییکه بودم رو جن‌ها اومده بودن و بهم ریخته بودن و همه میترسیدم نمیدونم دلیل دیدنش چیه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اینکه در جایی نا اشنا بوده اید به معنای خبر از اینده ای نا اشنا برای شما دارد که در خواب مشخص نیست که ان خانمی که برای شما شناس بوده است چه قصدی به شما دارد ولی باید بدانید که احتمالا این خواب به این شکل تعبیر خواهد داشت که شما در اینده ی نه چندان دور موقعیتی خواهید داشت که قبل از شما دشمنانتان برای شما ان را اماده کرده اند و باید بسیار اگاه و هشیار باشید که در ان صورت برای شما جز خیر چیزی نخواهد داشت.
   سربلند و پیروز باشید

 46. ناشناس در

  سلام من خواب دیدم یه جن بهم کمک میکرد و یه جوری بود ک انگار بهم علاقه داشت ولی همین ک مطمئن شدم حضور داره شروع کرد به آزار و اذیتم معنیش چیه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب تعبیر خیری نداردو احتمالا به این معناست که شما به انتخاب خود با دشمن خود دوستی خواهید کرد که بسیار کاری ناپسند است اما جای خیر ان این است که شما بلاخره از نیت او باخبر خواهید شد و باید فکری برای خود کنید.
   از این رو بسیار در روابطتان دقت کنید و صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید.

 47. سلام
  منو توخواب نمیدونم جن بود یا روح یه چنین حالتی داشت که باپسرعموم حرف میزدم یهو اونو دیدم بهم گفت آماده شو بریم دستمو گرفت بعد ازخواب پریدم
  ممنون میشم اگه تعبیرشو بگید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   با توجه به تعبیر خواب جن احتملا به این معنا باشد که برای شما مشکلی پیش خواهد امد که ممکن است تنها شخصی که بتواند برای شما کارساز شود همان پسرعمویتان باشد.
   بسیار اگاه باشید
   سربلند و پیروز باشید

 48. سلام من خواب دیدم خونه ی مادر بزرگمم و اونجا هم پر از ادم بود بعد به من و دختر عموم گفتن برید از توی ماشین وسایل بیارید ماهم که رفتیم تا در ماشینو باز کردیم یک جن دیدیم و زود به خونه فرار کردیم بعد دیدیم هیچ کس نیست اون همه ادم غیب شده بودن بعد دیدیم که اون جنه نزدیکمون شد بعد یهو دیدم اون بابامه من ازش پرسیدم که چطور این کارو کردی اونم به من یه شربت نشون داد منم خوردم و درست شبیه به همون جنه شده بودم بعد رفتم بالا طبقه ی سوم چون همه ی بچه ها اونجا بودن البته هم سنوسال من بودن از ده سال به بالا بودن بعد رفتم و همشون بد جوری ترسیده بودن بعد بهشون گفتم که منم همین

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب ممکن است به این شکل باشد که کسی در وجنات پدر شما و حتی هم اسم با ایشان دشمنی باشما خواهد کرد و شما خواهید توانست و بر ان غلبه کنید اما باید بسیار بسیار اگاه باشید که خدای ناکرده ایشان بر شما چیره نگردد که سبب شود درون شما نیز همچون خود او به دشمنی با دیگران عادت کند.
   حتما صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 49. من چند شبه که خواب میبینم یک جن که نامرئی هستش من را اذیت میکنه هیچوقت مرا ول نمیکند همیشه هم در خونه هستش
  واقعا دیگه خسته شدم خاطر اینکه هر شب همین خوابو میبینم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب شما نشان از احوالات فکری و روانی شماست و این که یک خواب را به دفعات مکرر ببینید نشان بر خواب صادقه نیست و نشان از مشکلی فکری است که شما را اذیتت می‌کند و باید برای آن راهی پیدا کنید که فکرتان را قبل از خواب با خواندن سوره‌ای حمد و توحید ارام کنید و در فرصت های دیگر با روانکاو صحبت کنید. تعبیر خواب جن نشان بر دشمن خانوادگی است که با شما در جدال میباشد و در مورد هر مسئله ای با شما اختلاف نظر دارد و احتمالا با فتنه های روبرو میشوید که از طریق اعضای خانواده شماست.
   سربلند و پیروز باشید.

 50. محمود در

  با سلام.
  من خواب دیدم که داخل یه جایی بودم شبیه خونه های متروکه که یه اتاقک جدا اونجا وجود داشت.
  یهو دیدم در اتاقه خود به خود باز شد ولی هیچکس اونجا نبود.
  بار دوم توی همین خواب، دوستم همرام بود گفتم ی اتاقی هس جریانش اینجوریه خیلی ترسناکه
  بردمش اونجا داد زدم، جن بیا بیرون، دره مجدد باز شد ولی کسی نمیومد بیرون.
  ممنون میشم اگه تعبیر داره بهم بگین

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر خواب جن آماده است که اول نشان از احوات روحی بیننده است که نشان بر آشفتگی روحی دارد و وجود ترس در امور زندگی و مسائل روزمره و تعبیر بعد نشان از دشمن بیگانه ای دارد که به شما آسیب نمیرساند و مزاحمتی را برای شما ایجاد نمی‌کند و دیلی بر نگرانی وجود ندارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 51. سلام من درخواب دیدم که جن در خانه ماست و مادرم با آن در ارتباط است اما نامریی است و بعدش شخصی که نمیشناسمو دیدم که جن زده شده و در یه مکان نا معلوم من محکم دستا و پاهاشو گرفتم و مرتب قرآن از حفظ میخانم که در نهایت آیت الکرسی خوندم از خواب بیدار شدم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب ممکن است به این صورت باشد که مادر شما باکسی اشناست و یا اشنا خواهد شد که خیر ایشان را نخواهد و به همین دلیل ان شخص بتواند اسیبی به خانوادیتان بزند که شما در این خواب به عنوان کسی که بتوانید ان را نجات دهید امده است و این خواب برای شما بسیار خیر است.
   بسیار در روابط مادرتان اگاه باشید و صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 52. باسلام؟من درخواب دیدم خواهرم باشوهرش حرفش شده ومادر شوهرش هم درخانه ماهست برادرزاده ام کنار من نشسته و مادرمم کنار مادرشوهر خواهرم روبروی ماهستن ک مادرم ب خواهرم حرف یادمیدهد ومن ازاین کار میخوام صرف نظر کنه !برقای خونمونم نبود خواهرم میره توحیاط وبعد مادرشوهرش میگه من دیشب جن زده شدم کارایی کردم خودمم نفهمیدم وپسر همسایه پشتی منو گرفته زده زمین تاادامه ندم ومن توصورت برادرزادم نگامیکنم باتعجب واونم بمن نگامیکنه و من میگم ک الکی نگید اخ اون پسره هم گفته ک همچین کاری کرده؟و بعد یهو از آشپزخونه ی صدا اومد بعد ی شیع سیاه تقریبا بیضی همه خونرو تکون داد و رفت سمت مادرزن خواهرم اما کلا قصدش من بودم ومنم تا بیاد سمتم جسم اهنی برداشتم گرفتم سمتش بسم الله گفتم صلوات و… اما تاثیری نداشت روش یگم تقلا کردم اما احساس کردم نصف خوابم نصف بیدار !لطفا کنید جواب منم بگید واقعا خوابای زیادی میبینم گ معنی دارن

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب شما المان‌های مشخصی برای تعبیر ندارد و آنچه که بیان شده خواب صادقه تلقی نخواهند شد و به جز دیدن جن که به معنی دشمن تعبیر شده است. و هر گاه در خواب جن مشاهده کردید نشان بر وجود کشمکش ها و بحث های خانوادگی است که شمارا درگیر آن خواهد کرد که در آن ها مخالفت های خانوادگی را خواهید دید و به تعبیر دیگر جن نشان از دشمن خانوادگی است که همیشه شما را در بین خانواده و جمع مورد اذیت قرار می‌دهد و با شما مخالف است. پس سعی کنید تا میتوانید در این نزاع ها خودتان را دور کنید تا رامش را به خود بر گردانید.
   سربلند و پیروز باشید.

 53. حسینی در

  سلام
  خواب دیدم که با فامیل دعوا کردم و آن ها را کتک زدم که باعث شد همه ازم متنفر بشن و خیلی تنها شده بودم و فقط دنبال مادر بزرگم بودم که چند سال پیش فوت شده میخواستم برم پیشش و گریه کنم و وارد قبرستان ناآشنا و زیبایی شدم و دنبال قبر گشتم اما پیدا نکردم( تو خواب احساس کردم اونم ازم متنفر شده و نمیخواد منو ببینه) و وارد اتاقی شدم که قبر بچه ها بود و مادر یکی از اون بچه ها روح بود و بالای سر قبر بچش بود از اینکه اونجا رفتم عصبانی شد انگار مزاحمش شده بودم و من رو تا خونه ای که ناآشنا و مانند قصر بود دنبالم کرد و اونجا من و فامیل هایی که اصلا نمی شناختم(غرییه) می ترسوند و اصلا بیخیال نمیشد
  تا اینکه از ترس بیدار شدم
  روح سیاه رنگ بود صورتشو نمیتونستم ببینم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از این دارد که احتمالا روزی پر از کشمکش روانی را پشت سر گذاشته اید وبا روان ارام به خواب نرفته آید و این که وجود جن در خواب هم همین را می‌گوید که روحتان درگیر مسائلی است که شما را آزار میدهد و اما تعبیر خوابتان این میتواند باشد که دعوا در خواب دوستی است با آن افراد اگر آشنا باشند و در بین آنها محبوب خواهید شد و اینکه خود را تنها دیده اید باز بر می‌گردد بر آن که در کاری گرفتار و دچار مشکل شده اید و نیاز به کمک دارید و اینکه خوابتان این را بازگو می‌کند که شما با یک فتنه خانوادگی روبرو میشوید که خانوادتان با شما مخالفت های دارند و هم رای شما نیستند و وجود جن نشان از دشمن خانوادگی است.
   سربلند و پیروز باشید.

 54. سلام ، من تو‌المان زندگی میکنم و دوست دخترم المانی هستش ، تو خواب دیدم که وقتی به خونه بر میگردم دوست دخترم تو یه خونه تاریک بودش که تو طبقه دوم بدوش و یک اتاق بیشتر نداشت و و وقتی حرف میزد گلوش باد میکردش وقتی من دیدمش متوجه شدم که کلوش مثل یه صورت برعکث به صورت خودش چسبیده وقتی حرف میزد گلوش باد میکرد صداش تغییر میکرد و بسیار وحشت ناک میشد من خواستم کمکش کنم ولی نتونستم و گفتم که نیاز به کمک دارم که این جنو از بدنش خارج کنم که از خاب پریدم ، تصویری که میتونم بدم اینه که این حالت یه صورت برعکس کله دوست دنترم تو گلوش تشکیل شده بود که لبش با لب دوست دخترم یکی بود ولی سرش وقتی حرف میزد زیر گلو با باد شدن ضاهر میشدش و صدایی کلفتو ترسناک داشتش معنیش چی میتونه باشه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از وجود ترسهای است که از آنها هراس دارید و توان رودر رویی با آنها را ندارید و ناخودآگاه شما آنها را برای شما به شکل های دیگر نشان داده و شما آنها را در خواب تجربه می‌کنید. محتمل است که موضوعی بین شما و این شخص باشد و شما توان گفتن آن را ندارید و ترس این را دارید که با گفتن موضوع چه اتفاقی می‌افتد. و تعبیر بعدی وجود مخالفت های است که با شما می‌شود.
   پس به سراغ راه حل ها بروید و از موضوع فرار نکنید تا روانتان ارام تر شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 55. سلام من خواب دیدم با یه جن دوست شدم و از اون پرسیدم که پسر من در آینده چه شغلی خواهد داشت که یک جاروی بزرگ برداشت و شروع کرد به جارو کشیدن میخواستم ببینم تعبیر چیه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب تعبیر خوبی ندارد زیرا در تعابیر خواب امده است که دوستی با اجنه به معنای مجاورت با دشمن خودتان است و از این رو ممکن است این خواب به این شکل تعبیر گردد که شما برای انکه فقط یک سری چیزهای بی استفاده به دست اورید در اینده با شخصی یا اشخاصی که دشمن شما هستند مصاحبت خواههید کرد و از این رو باید از این کار بپرهیزید.
   سربلند و پیروز باشید

 56. امیرعباس در

  سلام خواب دیدم که جن رفته توی بدن یک بچه سه یا دو ساله و اون پسره قیافه اش آشناست ولی هر کاری کردم یادم نیومد بعد یه من گفت من ساعت ۲:۱۰مُردم و علت مرگ اش را ام گفت بعد من بسم الله گفتم یهو غیب شد و بعد هی گریه میکرد انگار میگفت من و نبر من و نبر میخواستم ببینم تعبیرش چی هستش

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اینکه در خواب احساس کرده اید که ان صورت برای شما اشناست و در حالی که اینگونه نبوده است باید عرض کنم تعبیری ندارد اما این بچه در خواب ممکن است به معنای نتیجه ی کار شما باشد و ثمره ی چیزی که برای ان زحمت خواهید کشید واز این رو این خواب برای شما به این صورت تعبیر خواهد شد که شما دست رنجی که برای ان زحمت کشیده اید را به واسطه ی ارتباطی که ممکن است با شخصی باشد از دست خواهید داد زیرا ان شخص دشمن شما خواهد بود.
   از این روبسیار در روابطتتان تعمق کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 57. ناشناس در

  سلام من دیشب خواب میدیدم که در طبقه زیر همکف زندگی میکنیم و مهمان داشتم
  همزمان دخترم وارد اتاق شد ونشست کنار مهمانها
  بهد یکدفعه صدای دخترم رو از اتاق بغلی شنیدم که داشت با پدرش بازی میکرد
  ومتوجه شدم که اینی که تو اتاقه جن هست
  پس شروع کردم به بسم الله گفتن و اون صورتش سیاه میشد
  ودعواش میکردم که از بین ما برو و بقیه مهمانها گریه میکردن از ترس
  اخر بیرونش کردم دوباره اومد وباز فهمیدم جن هست بازم با بسم الله گفتن و دعواش کردن بیرونش کردم و اون صورتش سیاه شد
  تو خواب هیجان داشتم و کمی ترس ولی من از بقیه شجاع تر بودم و بیرونش کردم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از اختلافات خانوادگی است که احتمالا به این شکل بر شما ظاهر شده است . در تعبیر جن امده است که نشان بر دشمن خانوادگی است که شما را مورد اذیت قرار میدهد و همیشه سر ناسازگاری با شما دارد و شما هم در جنگ و جدال با این افراد هستید و اینکه ترس از جن در خواب نشان بر امنیت یافتن است و گفتن اسماء متبرکه و نشان بر رفع شر و بدی این خواب را برای شما دارد ولی اینگونه خواب ها از افکار اشفته هم متشکل میشود و جای نگرانی نیست .
   سربلند و پیروز باشید .

 58. صمصام در

  سلام.من خواب دیدم شب در خانه یمان در تاریکی نشسته ام و جنی وارد بدنم شده و کنترل و اختیار بدنم را از دست دادم و چند بار این اتفاق افتاد

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب از دو حالت برای شما خارج نیست.
   اول انکه اگر در خوابیتان بسیار ترسیده اید که این خواب اضغاث احلام است و باطل.و اگر نه باید بسیار هشار باشید زیراکه ممکن است دشمنی داشته باشید که زمام کارهایتان را به دست بگیرد.
   سربلند و پیروز باشید

 59. سلام،من خواب دیدم که یهو از داخل حیاط صداهای وحشتناکی میاد. بعد با مادرم رفتیم طرف پنجره تا ببینیم چیه؟تا پنجره رو باز کردم. جنی مونث جلوم ظاهر شد و لبخند وحشتناکی زد و گفت:بدبخت بیچاره.
  بعد دیهو مادرم ناپدید شد و دیگه ندیدمش. میخواستم بسم الله بگم تا ازم دور شه اما نمیتونستم حرف بزنم و تکون بخورم. به سختی تونستم بگم ب…سسسم..الل..اللله اما نرفت.
  قهقهه ای زد و بعد توسط مادرم بیدار شدم که بهم گفت:تو خواب داشتی چیزی زمزمه میکردی. تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب تعبیر ندارد و صرفا اضغاث احلام است و هیچ نگرانی از بابت این خواب برای شما وجود ندارد.
   سربلند و پیروز باشید

 60. با سلام
  من خواب دیدم که یه جن مذکر تو خونمون بود من ازش میترسیدم و فرار میکردمو خودمو تو حموم قایم میکردم . یه میله ای که کنار پنجره حموم بود رفتم رو اون سوار شدم تا اگه جن اومد خودم از تو پنجره پرت کنم بعد که دیدم جن نیومد از رو میله اومدم پایینو رفتم بیرون در اتاقمو که باز کردم دیدم خواهرم اونجا خوابیده که یهو جن اومدو منم زود درو بستم بعدش دیدم که بابام و مادربزرگم دارن با اتیش جنو میکشن. جنو که کشتن من تازه صورتشو دیدم که خیلی زشت بود و اصلا برام اشنایی نداشت بعد که خواهرم از خواب بیدار شدو از اتاقم اومد بیرون احساس کردم که یه جن تو جسمشه و خواهرمو تسخیر کرده
  خیلی ممنون میشم که تعبیر خوابمو بگین
  خسته نباشین خدا قوت

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از دشمن خانوادگی است که با شما در امور خانوادگی همیشه مخالفت دارد و از افراد خانواده میباشد و این که شما ترس داشته اید نشان از ایمن پیدا کردن در واقعیت است.
   سربلند و پیروز باشید.

   • ستایش دخت مقدم در

    سلام آقای صداقت من خوب دیدم یه جن تو خونمون بود اما خونه خونه‌ی خودمون نبوداون جنه نامرئی بود…من تو آشپز خونه بودم دیدم وسایلت دارن نمونه میخورن بعد دیدیم من یه نفر بغل کردم که اونو نمی‌شناختم اون داشت گریه میکرد بقلش کردم از لابه لای بغل کردن دیدم قاشق چنگال‌های پشت سر اون شخص ناشناس داشت گریه میکرد من نگاش کردم گریش قعط بود ولی سریع شروع به گریه کردن کرد اون یه چند نامرئی بود وقتی اون صحنه رو دیدم نفسم گرفت و نمی‌تونستم حرف بزن با بدو بدو به سمت اتاقی که مامانم و ابجیم اونتو بودن رفتم نمی‌تونستم حرف بزنم نفسم داشت بند میومدمامانم و ابجیم داشتن تصویری تو واتساپ حرف میزنن ابجیم منو دید اما محل نداد انگار منو نمی‌دیدم اونا به نظرتون تعبیرش چی بوده

    • یاسین صداقت در

     با سلام
     این خواب تعبیری خیر برای شما ندارد اما میتوانید که جلوی ان را بگیرید و به این صورت است که شما احتمالا کسی در زندگیتان هست که انسان خوبی است و شرری ندارد اما به واسطه ی او و به وطری که ندانید برای شما ممکن است شرری و بلایی به وجود بیاید که خانوادیتان از شما زده شوند و این بسیار نایمن است و از همین رو باید که برای اتفاقاتی که در اینده ی نزدیک برایتان پیش می اید بسیار اهمیت قایل باشید تا انشالله هر کجا که بتوانید جلوی بلا را بگیرید.
     صذقه ببدهید
     سربلند و پیروز باشید

 61. سلام
  خواب دیدم صاحب کار قبلی من توسط جن ها ربوده شده و چون من شاهد این ماجرا بودم،از طرف جن ها تهدید شدم که اگر این ماجرا جایی درز کنه توهم ربوده میشی من با ترس و لرز کارهامو انجام میدادم ولی انگار دنبال راه چاره بودم تا به بقیه بگم چه اتفاقی افتاده..البته اینم بگم با یکی از دوستانم ک تازه باهاش آشنا شدم در میون گذاشتم اما انگار کاری از دستش بر نمیومد…هیچ کدوم از این وقایع تعبیر خاصی داره بنظرتون؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   قطعا این خواب دارای تعبیر است.تعبیر خواب جن همانگونه که بارها عرض کرده ام به معنای دشمن است و این خود در اینجا به این معنای خواهد بود که برای ایشان مشکلی پیش خواهد امد که شما به علتی که ممکن است در خواب اشاره ای بسیار کوچک به اان شده است سر باز میزنید و به همین دلیل این خواب برای شما نشان داده شده است که میتوانید از ایشان خبری بگیرید که ممکن است کمک شما را لازم داشته باشند و خیر شما هم در گرو این کار باشد.
   سربلند و پیروز باشید

   • سلام اقای صداقت من چندین باردر خوابم در یک دستشویی عمومی بودم و هر بار خواستم برم دستشویی مرا اذیت میکرد و نمیگذاشت برم این چه تعبیری داره

    • یاسین صداقت در

     با سلام
     این خواب تعبیر واضحی دارد و احتمالا به این شکل است که شما را موقعیتی پیش خواهد امد که به خیری و رزقی برسید اما دشمنی دارید که سنگ اندازی در کار شما میکند و نخواهد گذاشت که به ان خیر دست یابید.
     سربلند و پیروز باشید

 62. خانم گل در

  سلام وقتتون بخیر و خسته نباشید، ببخشید من خواب دیدم که رو تخت تو اتاقم به پهلو خواب هستم و یکهو احساس میکنم پاهایم تحت فشاره چشامو تو خوابم باز کردم و دیدم یه پام اومده بالا خواستم تکونش بدم نتونستم بعد نگاه کردم کنار پام یه جن یا روح مشخص نبود قیافش اخه انگار یه شنل مشکی بود حالت جسمی نداشت و کلاه کاملا جلو و من اصلا قیافش رو ندیدم کنار تختم ایستاده من خیلی ترسیدم و خواستم حرف بزنم اما هرکار میکردم صدام در نمیومد و صدای خواهرمو تو اتاقش میشنیدم اما نمیتونستم صداش کنم تا اینکه بعد از تقلا صدام درست شد و تو دلم بعد بلند هی بسم الله میگفتم و صلوات و مامانمو صدا زدم چن بار که او شنل مشکیه رفت عقب عقب بازم چهره ای دستی چیزی اصلا مشخص نبود و من هی بیشتر صلوات و بسم الله میگفتم و هی تو اتاق سرگردون بود انگار میخواست بره بیرون و من هی با پتو دنبالش میکردم و بهش پرتاب میکردم انگار میخواستم بیرونش کنم که یهو تند با همون سرگردونی رفت کنار پنجره اتاق که نمیدونم بره چی من از خواب پریدم وقتی از خواب پریدم دیدم واقعا به همون حالتی که توخوابم خوابیده بودم دراز کشیدم و همونجوری صدای خواهرم میاد و اتاقم تاریکه مثل تو خواب تقریبا ساعت ۴ ربع کم صبح این خواب رو دیدم،خیلی ترسیدم ممنون میشم راهنماییم کنید واقعا ممنونم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در اینکه این خواب تعبیر داشته باشد و یا اینکه اضغاث احلام باشد شک وجود دارد .اما میتوان گفت کهاگر بخواهیم ان را هم تعبیر کنیم الگوی خاصی به جز جن در این خواب وجود ندارد که اگر هم از ان منظر نگاه کنیم خوابی خیر است زیرا در تعبیر خواب جن امده است که اگر شما ان را فراری دهید برای شما بسیار خیر است و به معنای رهایی از موضوعی است که بدان درگیر خواهید شد.صدقه بدهید و ایمانتان را تقویت کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 63. ملیحه در

  سلام آقای صداقت روز,بخیر
  دیشب اول خوابم حس کردم وخواب دیدم که مردی جن کنارم خوابیده ومیخواست منو بغل کنه…خیلی ترسیدم و آنقدر ذکر گفتم که از خواب بیدار شدم.البته قبل از خواب در خانه حس کردم یه وجود خارجی تو خونه است اما جدی نگرفتم.
  چه تعبیری دارد?مرسی

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب جن به گفته معبران بزرگ نشان از دشمنان خانوادگی دارد و افرادی در خانواده با شما مخالفت میکنن.
   و قطعا خواب شما از ترس که قبل از خواب حس کرده اید متشکل شده است.
   سربلند و پیروز باشید.

 64. ستاره در

  سلام
  دوروز پیش خوابی دیدم برام عجیب بود کنار یک میزی نشسته بودم یک فنجان معکوس روی میز گذاشته بودن پتو سبز رنگی کنار میز بود دستم رو زیر پتو کردم دستم رو می کشیدن دوبار دستم رو بردم بازور بیشتری دستم رو گرفت انگاری درخواستی داشت خیلی ترسیده بودم
  لطف کنید تعبیر این خواب رو بگید ممنون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما می‌تواند بر این معنی باشد که کسی از افراد خانواده شما که با شما در مسائل خانوادگی مخالف است و همیشه شما را مورد اذیت زبانی قرار داده است از شما خواسته ای دارد و اگر شما می‌توانید آن را انجام دهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 65. نوشین در

  سلام.من خواب دیدم که ازخواب بیدارشدم و خودم رو دیدم که توی خونه بود.باترس بلندشدم و درو قفل کردم و به برادرم گفتم اونهم میدید.واینکه بره ی سیاهی داشتم ک بغل کرده بودم همونجور ک توی بغلم بود ب چشماش نگاه کردم کامل سیاه بود ولی مظلوم.ب دلم افتادو فک کردم اون یه جنه و سریع بسم الله و ایت الکرسی رو خوندم.بره یهوتکون شدیدی تو بغلم خورد.بردمش پیش مادرم و اون سرش رو برید.دیگه چشماش کامل سیاه نبود و مردمکش مشخص بود

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   انشالله که خوابی خیر است و ممکن است به این تعبیر باشد که شما را خیری خواهد رسید اما این خیر نیاز به دادن بخشی از ان است تا برای شما کاملا اسودگی اورد و از این رو اگر در اینده به شما چیزی برسد باید بخشی از ان را به عنوان صدقه یا خیرات بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 66. سلام ممنون از شما، منم دیشب خواب دیدم در ساختمانی که تقریبا شبیه محل کار قبلی ام بود به همراه همکارم هستیم و ایشون بمن گفت دوبار در این ساختمان جن دیدم و دوستم را مجبور میکنه کارهایی انجام بده ، مثلا خود جن تمام دیوارهای یک اتاق سفید را دودی کرده بود و همکارم را مجبور کرده بود روی تخته سفید همان اتاق، خطهای سیاه بکشه.
  من از حرفهای دوستم ترسیدم و باهم داخل راهرو در حال راه رفتن بودیم که یک خانمی لاغر و قد بلند و لباس سرتاپا صدری جلومون بود که صورتش را نمی دیدم و من به شوخی به همکارم گفتم : شاید این جن باشه
  بعد اون خانم سرش را بالا گرفت و نگاهم کرد که بسیار چهره ترسناکی داشت و انگار گوش شبیه حیوان داشت و بعد منو تعقیب میکرد ، از اونجا به بعد دیگه همکارم با من نبود و منم از دست اون موجود فرار میکردم
  لطف میکنید تعبیرش را بگید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   همانگونه که قبلا هم بارها اشاره کرده ایم در تعبیر خواب جن امده است که ممکن است به معنای دشمن باشد و در این خواب هم دلالت بر ان دارد.احتمالا این خواب را بتوان به اینگونه تعبیر کرد که همکار شما دشمنی دارد که مربوط به محل کار شماست و این موضوع برای شما هم مشکل ساز خواهد شد ولی در تعابیر امده است که رهایی از جن خیر است و به معنای برطرف شدن گزند دشمنان است و ممکن است بر اساس نشانه های خواب این دشمن مونث هم باشد.
   صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 67. سلام
  من خواب دیدم که در خانه خودمون بودیم و گیاه عجیبی بود که در خواب ، من احساس می کردم شوم هست و زمانی که اتفاق بدی می افتاد زرد رنگ و بد بو می شد و اینکه مادرم نیز جن زده شده بود .
  مادرم داخل اتاق من بود و جلوی کمد دیواری نشسته بود و یک طرف صورتش سرخ شده بود و همون گیاه پشت سرش بود .
  من اولین نفری بودم که مادرمو دیدم و سریع به پدر و برادرم موضوع را گفتم .
  در خواب من می دونستم همه ی این ماجراها تقصیر گیاه بوده است و همش بهش ناسزا می گفتم و مادرم عصبانی شد .
  متاسفانه دیگه هیچی یادم نمیاد.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از دشمنان خانوادگی دارد که مادر شما را اذیت می‌کنند و او را لحظه‌ای رها نمی‌کنند که آرامش یابد پس آگاه باشید از وجود این افراد و مراقب مادرتان باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 68. با سلام
  من خواب دیدم منزل یکی از دوستانم بودیم همسرم رفت داخل اتاق ک استراحت بکنه بعد از مدتی رفتم که او را بیدار کنم حس کردم داره خواب بدی میبینه بعد که تکانش دادم فهمیدم که جنی وارد جسم او شده که چهرش تغییر کرده وقتی خواستم برم دیگران را صدا کنم پای مرا گرفته بود و ازم خواهش میکرد که به دیگران چیزی نگنم ولی به صدای خیلی وحشت ناک
  لطفا اگر که امکانش هست تعبیر خواب من را بگید ممنون میشم چون واقعا مضطربم از این خواب

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب جن نشان از دشمنانی است که به شکل دوست هستند و افرادی که در خانواده شما هستند و بر علیه شما حرفهایی می‌زنند. و شما از آنها بی خبر هستید. پس آگاه باشید که با چه افرادی هم صحبت میشوید. و تا میتوانید از بگو مگو دور باشید صدقه بدهید و نگران نباشید
   سربلند و پیروز باشید.

 69. سلام
  توی خواب دیدم که دارم میرم با یه شخصی که مذکر بود سر یه مسئله ای صحبت کنم که جلوی در خونه ی اون فرد یه جن مذکر که البته اون موقعه هنوز نفهمیده بودم جنه جلومو گرفت و پرسید با کی کار دارم وقتی جوال دادم عصبی شد
  بعد از اتمام صحبتم با اون شخص که اصلا باب میلم نبود و باعث شده بود عصبی بشم از خونه اومدم بیرون
  اونم‌اومد سمتم و بهم گفت که جنه و عاشقمه و نمیزاره من با کسی باشم الانم باید باهاش برم جایی که اون میگه
  میشه تعبیر اینو بگید؟
  و اینکه من یه جورایی میتونم با اجنه ارتباط برقرار کنم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب شما نشان از ارتباط گرفتن با جن نمی‌باشد. و خواب شما یک خواب معمولی است که همگان آن را می‌بینند پس ذهن خود را به موضوعات بهتر و سودمند تر متوجه کنید. تعبیر خواب جن به گفته معبران دشمن است که باید مراقب دشمنان خانگی باشیم که در خانواده شما هستن و همیشه مخالف جبهه می‌گیرند و شما با این رفتار از طرف آنها اذیت میشوید پس باید آن را به صورت واقعی حل کرد تا به این طریق در خواب دچار کشمش نباشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 70. سلام … من خواب دیدم خونمون رو عوض کردیم و با یکی از دوستانم که فقط اشنا بود تو خونه بودیم ..و چند وقت بود احساس حظور جن داشتیم … بعد با جن ها در افتادیم اول اونا خیلی ناراحت بودن یادمه من با اینکه میترسیدم ازشون میپرسیدم چرا ناراحتن ! و دیدم کارساز نیست از خونه رفتم بیرون تو ماشین خوابیدم … اولش همشدن نامرئی بودن بعد یکی تو ماشین بود گفت ماشینو روشن کن (دختر بود) بعد راه افتادیم رفتیم یهو ظاهر شد گفت میدونی تو اهل این خانواده هستی .. بعد دوتا مرد ظاهر شدن گفتش این پدر و برادر توست من بهشون گفتم باشما حرف میزنم بدنم خیلی دید میگیره (واقعا تو خواب حس کردم پهلوم بدجوری گرفته ) برگشتیم خونه … هنوز یه جن مونده بود ک خیلی ناراحت بود .. رفتم سمتش و اون جن قبلیه به من گفت این خواهرته تو خواهر جنی داری تو خودم اهل جن ها هستی .. من با اون جنی که ناراحت بود از من کلی صحبت کردم که ببینم چرا ناراحته واون دراخر اشک ریخت و دلخوری رفع شد و بغلم کرد …ی باد شدیدی اومد … و اون منو با تمام وجودش بغل کرد … دیگ یادمه تو خواب از اون بغل به بعد هیچی نترسیدم … و اونا در طول خوابم خاطرات از بچگی تا بزرگ سالیمو تعریف کردن که باهام همراه بودن … و همشم تاکید داشتن من جز خانوادشونم …

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب جن اول از همه از افکار و ناخودآگاه شکل می‌گیرد که از دوران کودکی و با تعاریف بزرگسالان برای هر فرد شکل گرفته است. و اینکه آنها شما را عضو خانواده جت دانسته اند این از همینجا سرچشمه گرفته است. واینکه تعبیر خواب شما نشان از افرادی دارد که در خانواده شما هستند و با شما مخالفت دارن و به تعبیری دشمنان خانوادگی نام می‌گیرند و باید از بگو مگو خود را دور کنید و تا اسیبی نبینید.
   سربلند و پیروز باشید.

 71. سلام
  توی خواب خالم پسر خالم و شوهر خالمو پدر بزرگم و مادرم دیدم هیچ کدوم نمی ترسیدن فقط من بودم ک میترسیدم خونه شکلش عوض میشد و وقتی من تویی خونه تنها بودم در خونه محکم بسته میشد .

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما جن است که شما آن را احساس کرده اید و نشان از ترسهای درونی دارد ولی معبران بزرگ گفته اند که ترس از جن در خواب نشان از امنیت واقعی در زندگی است و اینکه شما در زندگیتان آرامش و امنیت را می‌بینید.
   سربلند و پیروز باشید

 72. Pariiiiisa در

  سلام.این خوابیه که من دیدم
  یه دختر لباساش پاره بود و گشاد و موهای بهم ریخته و قیافه زشتی داشت که فکر کنم جن بود…ما به خونه مامان بزرگم رفتیم سرکوچشون دیدم که دختره وایساده، در که زدیم دروباز کردن وقتی رفتیم تو به زنداییم گفتم که دختره اینجوریه و جنه و یهو دیدم دختره یکاری کرد که زنداییم یه لحظه رفت تو شُکو گفت مگه میشه ولی بعدش ب حالت طبیعیش برگشت و خودشم فهمید که حالش عوض شده.
  من با یکی از دوستام ازخونه فرار کردیم اومدم برم خونه خودمون…(مابین راهی که میرفتم دختره داشت سر مغازه دارا همین بلارو میاورد)…وقتی رسیدم خونمون یه دختر خوشکل وایساده بود سرکوچه قبلی میدونستم همون جنه هست ولی راننده نمیدونست بهش گفتم برو برو این دختر نیست تا رفت و من درخونمونو زدم و مامانم اومد دم‌در قضیه بهش گفتم و حالتش مثل زنداییم شد ولی بااین تفاوت که وقتی حالتش طبیعی شد چیزی یادش نبود بجز حرفایی ک گفتمش..یهو گردنبندم که تو گردنم بودو تو دست مامانم دیدم بهش گفتم دیدی جنه وجود داشت ولی توجهی نکرد حالا نمیدونم جنه دستورش میداد یا نه.
  اومدم باترس و لرز برم توخونه ببینم چه‌خبره که از خواب بیدارشدم
  معنی این خواب عجیبم چی میتونه باشه؟؟؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   دیدن خواب جن در اصل از افکار پریشان و ترسهای بیرونی و روزانه و حتی از مشکلاتی ک ما توان روبروی با آنها نداریم شکل می‌گیرد و به این شکل به ما نشان داده میشود. در تعبیر دیگر معبران دیدن جن به خواب نشان از دشمنان فامیلی و خانوادگی است و باید به دشمن که در اطرافتان دارید توجه داشته باشید و اجازه دخالت در زندگیتان را ندهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 73. مرجان در

  سلام من خواب دیدم که داری کشیدم و همسرم بالای سرم است به او می گویم می خواهی من من را ببینی وقتی که در وجود من ظاهر میشد همسرم می ترسید و میگوید من به تو دست نمیزنم در همین لحظه به سمت من خم شد و جن من وارد بدن او شد ومن او را در وجودش دیدم وقتی همسرم فریاد میزد دندان های جن در ذهن همسرم معلوم بود و من سعی میکردم با گرفتن گلوی همسرم و تکان دادنش جن را بکشم و یا بیرونش کنم وقتی بیدار شدم اذان صبح بود و همسرم بر نماز

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از دشمنی دارد که در اطراف شما است و چند وقت یک بار شما را از همسرتان بدبین می‌کند و بعد همسرتان از شما و اینکه نباید دهن بین باشید و این شخص به شما نزدیک است و باید خانوادتان را از بگو مگو های خانوادگی دور نگه دارید
   سربلند و پیروز باشید

 74. سلام من دو بار توی سه شب(یه شب در میون) خواب جن دیدم…اولی اینجوری بود که تو یه عروسی بودیم و برگشتیم.خونه و یه جن تو خونمون بود من حمد و سوره میخوندم ولی اون نمیرفت باهاش درگیر شدم…اول نامرئی بود بعد که درگیر شد اون وسط دعوا خودشو نشون داد…اولش تو خواب ترسیدم ولی بعد نه باهاش حرف زدم که چرا اینجاست و….یادم نیست جواب داد یا نه
  دومیش هم یه جن دیدم رو صندلی نشسته سرش پایینه بعد وقتی داره کم کم سرشو میاره بالا انگار صورتشو ندیده میفهمم جنه…بسم الله میگیرم و حمد و سوره میخونم…تا که سرشو کامل میاره بالا…یه جورایی انگار شبیه زن عموم بود…ولی خیلی قیافش وحشناک شده بود…تو اولین خوابی که دیدم جنه اینقدر وحشناک نبود…قیافه ملایمی داشت پلی مپهاش بلند بود…اما تو دومین خوابم موهاش کوتاه بود…
  من خیلی وقته درباره جن و این چیزا چیزی نخوندم…اول گفتم یه خوابه الکیه ولی تو سه شب دوبار دیدم به شک.افتادم….معمولا هم نزدیک صبح خوابو میبینم…ببخشید خیلی توضیح دادم

  • یاسین صداقت در

   با سلام تعبیر خواب شما نشان از دشمنان خانوادگی هستن که بسیار به شما نزدیک شده اند و همیشه بر خلاف شما صحبت می‌کنند و کمر به اذیت کردن شما بسته اند و پس آگاه باشید که شما دشمنان دوست نمای خود را بشناسید و صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 75. سلام
  من خواب ديديم موجودي باهام رابطه برقرار ميكنه(رابطج جنسي) كاملا حس كردم
  بعد حس كردم موجودي نامريي داره اين كار و باهام ميكنه
  يكشيدمش از خودم كنار ولي بدنم سنكين بود و اصلا نميتونستم نه صحبت كنم ته تكون بخورم اينا تو خواب بود ولي دقيق همون جوري خوابم بود كه تو واقعيت خوابيده بودم
  بعد يهو از خواب بيدار شدم

 76. اسماعیل مفرد در

  با سلام خدمت شما
  حدود ساعت ۶ صبح خواب دیدم در منزل خودم در سالن پذیرایی خواب هستم و مادرم هم کنارم نشسته همسرم هم در اتاق خواب مشغول کار بود که ناگهان با اذیت فیزیکی موجودی نامرئی از خواب بیدار شدم و به مادرم جریان رو توضیح دادم که ناگهان برق خانه رفت همسرم با ترس از اتاق بیرون پرید و همه ی ما ترسیده بودیم من مادر و همسرم رو راهنمایی کردم که از تو اتاق خواب لباسهاشونو بردارن تا از خونه بزنیم بیرون در همین حین آن موجود در حال ترساندن ما بود من برای دفاع از مادر و همسرم یک قیچی روی تخت پیدا کردم و سعی میکردم با خشم اون موجود نامرئی رو از بین ببرم که از خواب پریدم . . لازم به ذکره که من اصلا در این موارد ترسو نیستم ولی اون خواب در حدی منو ترسوند که تو بیداری هم اینقدر ترس و لرز داشتم که دنبال تعبیر خوابم گشتم و شمارو برای راهنمایی پیدا کردم . با تشکر

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   همانطور که در متن بالا خوانده اید تعبیر خواب شما جن است و نشان از دشمنی که در خانواده شما است و برای شما و خانوادتان در حال آماده کردن فتنه و دشمنی است واینکه از آن ترسیده اید نشان بسیار خوبی است که از فتنه اطرافیان امنیت دارید و راه به جایی نخواند برد.
   سربلند و پیروز باشید

 77. سلام من خواب دیدم خونه خودمون خوابیدم ،یه چیزسنگین توبدنم بود ومن همش میگفتم بسم الله واعوذبالله کم کم احساس کردم سنگینی ازبدنم خارج میشه واون جن است ومن بیشترمیگفتم باسم الله واعوذبالله ،خواهش میکنم تعبیرشوبگید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب جن وبه زبان اوردن اسماء متبرکه به گفته معبران بزرگ نشان از کامرانی در کار است و بزرگی و حشمت است برای فرد بیننده
   و این که بدن خود را به طرزی سنگین احساس کرده اید باید به شما عرض کنم که شما بختک را تجربه کرده اید.
   سربلند و پیروز باشید.
   برای درمان بختک در خواب اینجا کلیک کنید.

 78. سلام و وقت بخير
  من حدوداً ٥،٦ صبح بودكه خواب ديدم يك جن تو حياط خونه كه لباس سياه با صورت خيلى سفيد داره هى ظاهر ميشه كه من برم سمتش منم اول خيلى نترس رفتم تا توى كوچه هى ظاهر ميشد و غيب ميشد با يه لبخند بدى تو كوچه نشسته بودم كهديدم نيست ترس برم داشت شروع كردم اعوذ و بالله من الشيطان رجيم بسم الله رحمان رحيم خوندن اول صدام ميلرزيد از ترس بعدش انقدر محكم و بلند پشت هم گفتم كه ديدم تو حياط ظاهر شد حالت خم بود كه زل زد به من با يه داس طورى اومدم سرش و بزنم و بكشمش كه چشمم افتاد به خواهرم و بابام كه داخل خونه بودن خواهرم از ترس با چهرش ميگفت نكنم اين كارو كه دستام لرزيد از خواب به همون حالت كه داشتم اعوذ بالله ميگفتم بيدار شدم تا لحظه ى اخر هم اعوذ بالله و كامل تو خوابم گفتم نزديكم نميشد فقط ظاهر ميشد من و دنبال خودش ميكشوند غيب ميشد يهو،تو خواب خس كردم كه جنيستش زن چون موهاى بلند داشت و شبيه زنان بود ممنون ميشم تعبيرش كنيد برام

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   دیدن جن در خواب نشان از دشمنی و فتنه است و اگر در خواب از جن بترسید مورد امنیت قرار خواهید گرفت و اینکه باید مراقب باشید که خانواده شما بر علیه شما حرفهایی و یاا مخالفت‌هایی انجام خواهند داد که شما باید با درایت و زیرکی وه نه باجن آن را حل کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 79. سلام من دیشب خواب بودم ورو به پهلوی سمت چپم خابیده بودم یه لحظه در خواب یه سیاهی که چهرش مشخص نبود از پشت من ظاهر شد و من در خواب فرار کردم و ب اتاق مادرم رفتم چندین بار این مسیله تکرار شد وان سیاهی مرا میخواست خفه کنه و هر بار میگفتم الان بیدار میشم و میرم اتاق مادرم وهر چقدر داد میزدم کسی صدایم را نمیشنید سری اخر ک باز به سراغم امد دیدم زنی با چهره خواهرم هست مدارد مرا خفه میکند همش نام خواهرم را صدا میکردم و میگفتم توییی با هم گلاویز شدیم ولی فقط سبیه خواهرم بود بهتر ک دیدمش موهای ژولیده ناخنهای دراز و بینی کشیده ای داشت از دستش فرار کردم و در تواب میگفتم اینبار دیگر بیدار میشوم و پیش مادرم میروم ب اتاق مادرم رفتم در خواب و یدم مشغول قران خواندن است و ناگهان از خواب پریدم تعبیر این خواب چیست ؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما بر این مبنا است که شما اگر خواب جن را به شکا خواهرتان دیده اید نشان از این دارد که در خانواده خودتان افرادی هستند که با شما هم فکر نستند و سره ناسازگاری بر داشته اند . و اینکه مادر شما در حال قران خواندن بوده است نشان خبر دارد و اینکه در مشکلات و تنگناهای زندگیتان دعای مادرتان و توکل خودتان فریاد رس شما خواهد شد انشالله و این هر چه فریاد زده اید کسی صدای شما را نشنیده است از نشانه های بختک است .
   سربلند و پیروز باشید
   برای درمان بختک در خواب اینجا کلیک کنید

 80. سلام خستع نباشید
  من خاب دیدم ک اعضای خانواده در ی اتاق جمع شدن ولی مادرم در ی اتاق دگ ک یهو متوجه صدای جیغودادش شدیم سری رفتیم ک ببینیم چیشدع فهمیدیم ک جنا داشتن اذیتش میکردن خیلی بدحال شدع بود نمیدونم دلیلش چی بود
  لطفا راهنماییم کنین تعبیرخابش چی میتونع باشع؟!

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب جن به این معنی است اگر جنی در خانه خودتان دیدید او یک دشمن خانگی است و خواب شما می گوید که مراقب یکی از نزدیکان خویش باشید.و اینکه مراقب مادرتان باشید که شخصی از اعضای خانوادتان به مادرتان اسیب نرساند و او را اذیت نکند .
   سربلند و پیروز باشید

 81. با سلام خواب می‌دیدم باشخصی بلحاظ آشنا وارد آپارتمانی میشوم ک چهار در وجود دارد زنی با چهره زشت و ناپسند مثه سوختگی روی صورتش ینی حس خوبی هم نداشتم درحال صحبت و پرسش بودم ک دو در دیگر یکی پس از دیگری باز شد و دو زن و دو پسر از هر اتاق بیرون آمدند که آن دو زن شباهت زیادی بهم داشتند در آن لحظه حس میکردم مهمون ناخوانده هستم بعد آن زن اول منو دعوت کرد به خانه دیگر خود وقتی وارد خانه شدم چیزهای عجیبی بود اما از همه انها فقط اصوات صوتی زیادی یادم میاد حتی تابلوی رو دیوار دیدم خیلی توجهم جلب کرد تابلو سبز رنگ ولی مثل اینکه اولین بارم نبود میدیدمش محتویات تابلو را به درستی خاطر ندارم و یکدفعه زن بسوی من حمله ور شد و زور زیادی هم داشت پرتم کرد رو زمین بعد از خواب پریدم.
  ناگفته نماند مدتی میشه حس میکنم جن یا..در اطرافم هست و مورد توجه آن شخص هستم
  عفریت یا همچین چیزی می‌تونه باشه آخه بشدت واقعی بود و احساس خوبی نداشتم از آن زن بلحاظ عجیب

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   دیدن جن در خواب روبه روئی با فتنه و دشمنی است و چنانچه در خواب جن ببینید با دشمنی دست و پنجه نرم می کنید و علیه شما آتش فتنه ای بر افروخته می شود
   اگر در خواب از جنی بترسید و فرار کنید امنیت می یابید و سود می برید.
   و اگر در جایی ناشنا که گفتید درها پس از دیگی باز شد و وارد شدن نشان از دشمنی بیگانه است که با آن روبرو می‌شود. همیشه اینها که به عرض شما رسانده شد تعبیر خواب شما می‌تواند باشد اما شما بدون شک خوابتان از پریشانی احوالات فکریتان سرچشمه می‌گیرد. و اینکه جن را در اطراف خود حس میکنید بدون شک از افکار ناارام شماست پس به قلبتان و دلتان با صوتهای از کلام خدا آرامش را برگردانید.
   سربلند و پیروز باشید

  • دیشب چندتا زن رو دیدم که دارن تو آشپزخونه نماز میخونن من به شدت ترسیده بودم تا متوجه من شدن اومدن از جلوی من رد شدن من از ترس هی به سختی میگفتم بسم الله الرحمن الرحیم

   • یاسین صداقت در

    با سلام
    تعبیر خواب شما شاید جن باشد که نشان از افرادی دارند که با شما در خانواده به ظاهر دوست هستند و در پشت سرتان فتنه می‌چینند و ترسیدن شما نشان از امنیت پیدا کردن به وسیله اسم‌های متبرکه است.
    سربلند و پیروز باشید.

 82. فاطمه٢٠٠٠٣ در

  سلام من يه خوابى ديدم
  خيلى ترسناك بود تو خونه بودم و تنها و فقط يه لامپ تو خونه روشن بود
  با چندتا جن روبه رو ميشدم اذيتم ميكردن تو خواب فقط اسم الله رو مياوردم خيلي ترسيده بود به هركجا ميرفتم انگار داشتم صحنه اهسته ميرفتم خيلى بد بود
  تو خواب همش ميگفتم من نماز ميخونم
  بعد جن ها ميترسيدن ميرفت ولى ميديدنم دوباره از پشت از جلو از كنار نگاه ميكردن من فقط جيغ ميزدم ميگفتم توروخدا ولم كنين

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   دیدن جن در خواب روبه روئی با فتنه و دشمنی است و چنانچه در خواب جن ببینید با دشمنی دست و پنجه نرم می کنید و علیه شما آتش فتنه ای بر افروخته می شود
   اگر در خواب از جنی بترسید و فرار کنید امنیت می یابید و سود می برید.
   اگر جنی در خانه خودتان دیدید او یک دشمن خانگی است و خواب شما می گوید که مراقب یکی از نزدیکان خویش باشید. چنانچه در خانه خود تعدادی جن دیدید نشان آن است که اهالی خانه علیه شما جبهه گرفته اند و مخالف هستند
   سربلند و پیروز باشید

 83. سلام خسته نباشید
  خواب دیدم من دراتاق بودم ودوستم در هال بود من داشتم باهاش صحبت میکردم که احساس کردم حالم داره بدمیشه ولی ب صحبتم ادامه دادم بعد احساس کردم دارم توسط جنی تسخیر میشم فقط جامو عوض کردم که دوستم منو ببینه با صدای بلند اسمشو صدا زدم ووقتی رفتارای عجیب غریبمو دیداومد پیشم.تا اینکه شب شد من و خواهرم و برادرم درهال بودیم خواهر تلویزیون تماشا میکرد و برادرم خواب بود تا اینکه همان حالت قبلی سراغم امد،خواهرم ا باصدای بلند صدا زدم وقتی اومد پیشم همه چی خوب وعادی بود رفت تا برام اب بیاره دوباره حالم بدشد همینطور تکرار میشد یبار بااینکه در یخچال را بسته بود وقتی اومد کنارم در باز بود، خواهرم رفت تا دررا ببنده ب گمان اینکه دفعه قبل یادش رفته ولی ناگهان یکی از چراغ های خونه روشن خاموش شد (در واقعیت چن ساله که اون چراغ سوخته و درست نمیشه) وقتی این صحنه رو دیدیم ترسیدیم ولی صدای عجیب غریب وترسناکی میامد و انگار وسائل خونه بهم میرخت و من وخواهرم فقط با صدای بلند داد میزدیم و برادرم را بیدار میکردیم.
  ممنون میشم کمکم کنید..

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   دیدن جن در خواب روبه روئی با فتنه و دشمنی است و چنانچه در خواب جن ببینید با دشمنی دست و پنجه نرم می کنید و علیه شما آتش فتنه ای بر افروخته می شود…
   اگر در خواب از جنی بترسید و فرار کنید امنیت می یابید و سود می برید.
   سربلند و پیروز باشید

 84. نارنین در

  سلام خواب میدیدم که جن اومده خونمون وشرایط خواب دقیقا مانند بیداری بود
  یعنی حالت اوضاع خونه و زمان و اینا بعد دوتا جن تو خونمون بودن که یکی از اونا لباسای همسرم رو پوشیده بود و خودش رو میخواست همسرم معرفی کنه ولی من میفهمیدم که اون جن هست
  و ازش فرار میکردم

  • یاسین صداقت در

   با سلام تعبیر خواب جن به این معنی است اگر جنی در خانه خودتان دیدید او یک دشمن خانگی است و خواب شما می گوید که مراقب یکی از نزدیکان خویش باشید. چنانچه در خانه خود تعدادی جن دیدید نشان آن است که اهالی خانه علیه شما جبهه گرفته اند و مخالف هستند.و اینکه شما فرار کرده اید و ترسیده اید تعبیر به امنیت یافتن است
   سربلند و پیروز باشید

  • خواب ديدم كه شب مادرم رفت خانه اقوام بعدش به گربه اي در بلندي خانه ي همسايه سنگ پرتاب كردم بعدش همه گربه ها ي رنگ هاي تيره ولي ن سياه اومدن خانه ما جثه ي بزرگ داشتن و مشغول اب و جارو كردن خانه و اب دادن به گل و گياه بودن پدر و خواهرم ديدن و درو قفل كردن منم از رفتم پست در داشتم ميديم كه يكيشون كه از كنار در رد شد من گرفتمش اوردمش تو با دست ميزدمش به ديوار ، گرد سياهي ازش بلند ميشد بعد پرتش كردم بيرون ولي از بيرون به در خونه چسبيد ، (خانه حياط دار منظور از در خانه همون دريه كه ميرن تو خونه ن در حياط كه بيرونه و از كوچه مياييم تو حياط)

   • یاسین صداقت در

    با سلام
    تعبیر خواب گربه زنی که دستش گج است در زندگی شما نقش
    دارد اگر ببینید چندین گربه جائی جمع هستند چند زن درباره شما حرف می زنند و تصمیم می گیرند و غیبت می کنند.
    سربلند و پیروز باشید.

 85. علی عباسی در

  سلام من خونه یکی از دوستان برای بعد ظهر خواب بودم توی خواب با پسر و دختر همون خانواده صحبتم میشه و دختره میگه که من با بچه های دانشگاهم احضار رو میتونم انجام بدیم و شروع میکنه با شادی و دست زدن یه سری صدا زدن داداششم همراهی میکنه من که میبینم داره خبرایی میشه منم با شادی شروع میکنم همراهی کردن من تو خوابم دقیقا همون جایی که خواب بودم نشسته بودم پایین جایی که نشسته بودم میبینم پری ای با لباس سیاه شروع میکنه به داخل شدن تو اتاق از یکی از دیوار ها هم داخل میاد چهره ترسناکیم نداشت مثل خانومایی که خیلی عمل جراحی میکنن بود بعد از اینکه تقریبا نیمه جلویی بدنش وارد اتاق شد من شادیم به ترس تبدیل شد و دوست داشتم بگم بسم الله الرحمن رحیم انقدر تلاش کردم که از خواب پریدم تقریبا خشک شدم تا ده ثانیم توانایی گفتن این بسم الله رو نداشتم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب جن در خواب روبه روئی با فتنه و دشمنی است و چنانچه در خواب جن ببینید با دشمنی دست و پنجه نرم می کنید و علیه شما آتش فتنه ای بر افروخته می شود…و اینکه شما از او ترسیده اید نشان از ایمن شدن شما از فتنه است
   سربلند و پیروز باشید

 86. ندا کریمیان در

  سلام خسته نباشین من خواب دیدم که در اتاق قران میخوندم و یه جن هم تو حمام خونه ادامه ی سوره رو همراه من ادامه میداد.تعبیرش چیه؟من خیلی این طور خواب میبینم..یا خواب هم دیدم که هم جن و هم ابلیس رو با بسم الله و حمد و سوره از خونه بیرون کردم.ممنون میشم تعبیرشو بم بگین

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب قران خواندن جن به روایت از رسول اکرم _ص_دیدن جن در خواب و قران خواندن ان کامروایی است و و دیدن اجنه در مکان اشنا فزونی عمر است
   سربلند و پیروز باشید

 87. سلام من خواب دیدم که جن در خانه ی ما بود و جن خود را به عروسک تبدیل کرده بود ویهو صدای در آمد و من وقتی در را باز کردم جن خود را شکل برادرم کرده بود و دستش را جلو آورد و از من خواست تا بهش نون بدم و من هم از ترس دویدم تو خونه

  ولطف کنید این را برایم تعبیر کنید با تشکر

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب جن این است که اگر جنی در خانه خودتان دیدید او یک دشمن خانگی است و خواب شما می گوید که مراقب یکی از نزدیکان خویش باشید. و اینکه شما فرار کرده اید نشان از این دارد که شما از شر دشمن راحت میشوید و دشمنتان به شما اسیب نمیرساند
   سربلند و موفق باشید

 88. سلام من خواب دیدم که جن در خانه ی ما بود و جن خود را به عروسک تبدیل کرده بود ویهو صدای در آمد و من وقتی در را باز کردم جن خود را شکل برادرم کرده بود و دستش را جلو آورد و از من خواست تا بهش نون بدم و من هم از ترس دویدم تو خونه

  ولطف کنید این را برایم تعبیر کنید با تشکر

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعابیر برای تعبیر خواب جن امده است که اگر جن از شما چیزی بخواهد قرار است که مالی را از دست بدهید و این که شما از این امر امتناع کرده اید هم خیر است و در وهله ی دوم اگر در خواب از جن بترسید و فرار کنید در زندگی از مشکلات رهایی خواهید یافت.
   و در کل این خواب تعبیری نیکو دارد که احتمالا برای شما خیر باشد و ان مالی هم که از دست میدهید را به صدقه تبدیل کنید که خودتان برای این موضوع پیش دستی کرده باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 89. محمدامین در

  سلام من خواب دیدم که دراز کشیده بودم سر بالا بعد تو هال بودم صدا کمد دیواری از تو اتاق میومد که بعد صدا جن بود بعد یه دفع به بدنم شک ی اومد بعد دهنم قفل شد هرچی اومدم بگم بسم الله نمیشد دهنم قفل شده بود ، بعد تو ذهنم ۳ بار گفتم بسم الله دهنم باز شد با صدا بلند گفت بسم الله بعد اینو که گفتم بلند شدم از خواب بعد از ۲ الی ۳ ساعت هنوز فکم که قفل شده بود ، درد میکرد ، بدن درد هم داشتم بیزحمت تعبیرش چی میشه ممنون میشم اگه بگید

  • یاسین صداقت در

   با سلام تعبیر خواب جن در خانه نشان از دشمن در خانه خانه است که به افراد خانه که با هم همدست شده اند که بر شما مخالفت کنند خبر می دهد . ایکه بدن شما بعد خواب نشان از درد در خود داشته است احتمالا شما بختک را در خواب تجربه کرده ایدکه جای نگرانی نیست
   سربلند و پیروز باشید .
   متن زیر را در مورد بختک مطالعه بفرمایید

 90. سلام من ساعت ۶صبح خواب دیدم ک دوستم من را به قبرستون برده و روی شناسنامه چیزی مینویسد ک من میبینم چه نوشته است اما وقتی بعد یک دقیقه به شناسنامه نگاه میکردم چیزی مشخص نبود.صربان قلبم بالا رفته بودم و فک دهانم قفل شده بود از ترس قدرت حرف زدن نداشتم.اگر کسی میتونه کمکم کنه.ممنون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب هایی که به این شکل هستند معمولا بیننده ی خواب دچار ترس می شود در صورتی که تعبیر ان نیکو است و به معنای طول عمر برای شماست.
   سربلند و پیروز باشید

 91. سلام من همین الان ساعت ۵ صبح خواب دیدم پیش مادرم بودم داشتم یک داستانی را برایش تعریف میکردم همزمان یک زن کپی مادرم در آشپزخانه حرفهای مادرم را تکرار میکرد وقتی رفتم دیدمش ترسیدم و نمی توانستم تشخیص دهم کدام یک مادرم هست هرچی صلوات می فرستادم زبانم گرفته بود و تاثیری نداشت همان لحظه یک سوره قرآن در آشپزخانه بود دستم رو گذاشتم رویش و و با زبان بی صدایم صلوات فرستادم تا یکی از اونا که شبیه مادرم بود ناپدید شد. تعبیرش چی هست؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   بین شما و مادرتان احتمالا مشکلی پیش می اید که تنها راه حل ان مسیاه ایمان به خدا و رفتار بر اساس اصول صحیح است.
   یربلند و پیروز باشید

 92. سلام بنده دیشب ساعت سه و نیم خواب دیدم در حمام خانه بودم. با لباس که دو جن پشت من ظاهر شده بودن که خیلی میترسیدم و از طرفی خشمگین بودم که باهاشون بجنگم ولی هر کاری میکردم منو مثل شوکر زدن بی حس میکردن و حتی ذهنمو میخوندن تا مییومدم بسم اله بگم نیمه بیهوشم میکردن فکم از کار میوفتاد حتی با هر سرعتی میومدم گردنمو بچرخونم با همون سرعت پشت سرم میرفتم ولی لباساشون سفید بود و دلیل ترس خیلی زیاد رو نمی‌دونم حتی از خواب نمیتونستم بیرون بیام که با تکون ددن زبونم از خواب اومدم بیرون و تاصبح از ترس خوابم نبرده

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   شما بسیار انسان صادقی هستید و این باعث ان شده است که بسیاری از اسرار خود را به کسانی بگویید که لایقت شنیدن ان را ندارند و همین امر سبب آن می شود که در اینده نزدیک شخصی و یا اشخاصی از صداقت شما سو استفاده کنندو به شما ضربه بزنند.
   باید بسیار اگاه باشید و در اطرافیانتان هرکسی را محرم ندانید.
   سربلند و پیروز باشیذ

 93. پریا ایزد در

  سلام . خواب دیدم جن با حالت حمله ور میخواست بمن نزدیک بشه و می‌گفت تو فقط باید با من ازدواج کنی و گذرنامه اش رو نشونم داد اسمش خیلی حرف( و )داشت و اسم پدرش ابیطالب بود منم با یه دستم که روی سرش گذاشته بودم هول میدادمش و حمدوسوره می‌خوندم . اما نمی‌رفت زورش از من خیلی کمتر بود اصلا ازش نمی‌ترسیدم کلافه بودم که چرا نمیره . بعد توی خواب جریان رو به برادرم گفتم ایشون با بی‌خیالی گفتن مهم نیست کارخیر کن بعد ناگهان صدای بع بع گوسفند از حیاط خونه مون شنیدم. از خواب پریدم البته دم اذان صبح بود

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تمامی تعابیر امده است که اگر در خواب با جن دعوا کردید صلح و سلامت می یابید.این برای شما نیز صادق است و این در وجهی هم میتواند مشکلی باشد که برای شما در اینده پیش خواهد امد و بسیار موقعیت وسوسه کننده ای است که شما باید از ان سر باز زنید و نشانه هایی که ذکر کردید هم میتواند کمک شما برای تشخصی آن باشند.
   از طرفی در پایان خواب شما صدای گوسفند امده است و این به معنای وعده ای برای انجام عملی است که در قبل عرض کردم که پس از ان رزق و روزی حلالی به شما خواهد رسید.
   سربلند و پیروز باشید
   تعبیر خواب گوسفند

 94. مهدیه در

  سلام روز بخیر دیشب خواب میدیدم که برای دوستم که در اتاق من بود هم اتاقی آمده و من از لحظه اول که اورا دیده بودم گفته بود که با اجنه در ارتباط است و یک روز زمانی که در اتاق نبود و ففط من و دوستم بودیم دیدم که تخت او تکان میخورد و برای اثبات حرفم تکان خوردن تخت را نشان دوستم دادم‌و او هم ترسید و باهم به فکر چاره بودیم..این موضوع دا به یکی دیگه از هم اتاقی ها گفتیم که او هم گفت امروز دیده که یک برگه از روی میز رسیده به دست اون دختر..فردای اون روز با دوستم دعواش شد و تحدیدش کرد که با اجنه در ارتباط هست و مار تسخیر میکنه..ما این موضوع رو با کسی که من عاشق او هستم ولی او در جریان نیست و اخیرا روابطمون سرد شده در میان گذاشتیم و او میگفت که باید اورا ببینم و بسیار عصبی و ناراحت بود

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   باید نسبت به روابطتان بسیار دقیق تر و هشیار تر باشید زیرا مککن است در اینده ی نه چندان دور شخصی به واسطه ی کسی با شما اشنا شود که ممکن است به شما اسیب برساند و دیگرانی که شما دوستشان دارید را هم از شما دور کند.
   بسیار اگاه باشید و صدقه دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 95. سلام
  من خواب دیدم توی خونه قدیمیان از طریق یک دوست با همزادم آشنا شدم و برای کارهام از اون کمک میگرفتم . البته همزاد خانمم ک بچه ام رو هم میتونستم ببینم که ازشون کمک میگرفتیم.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب به این معناست که شما اگر مشکلی دارید و یا برای شما پیش می اید باید به درون خود رجوع کنید و گذشته ی شما و درون شما قطعا پاسخ هر سوالی است که دارید و یا در اینده برای شما پیش خواهد امد.
   سربلند و پیروز باشید

 96. سلام. من ظهر خواب دیدم ک تویه خونه ناشناس نشسته بودم تویه اتاق خواب تنها ، ک یهو توجهم به ترک دیوار جلب شد، ک نگاه کردم دقایقی رو ترک، بعد چند ثانیه ترک از دیوار زد بیرون، بعد دومین ترک زد بیرون, بعد چند بار صدا کردن دوستم اگمد تو اتاق،ک خواستم بهش ترکارو نشون بدم, یهو باهم دیدیم. همه ترکا ریخته، یهو یه کله زده بیرون, در عین حال دوستم مراقبم بود، اونه کله ک یه صورت ارایش کرده هم داشت،به من میگفت بیا پیش من ,بیا بریم، بعد من رفتم تو فکر ببینم چی میخواد بشه من از خواب پریدم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب دیوار ترک خورده خیر نیست معمولا اما از این جهت خوب است برای شما که در خانه ی خود نبوده اید و این به این معناست که شما به شرایطی جدید وارد خواهید شد که بسیار متزلزل است و پایداری ندارد و نمیتوانید ان را کنترل کنید و این یعنی اینکه شما احتمالا در اینده ی نزدیک در زندگیتان تغییری رخ خواهد داد که باید بسیار مواظب ان باشید و از دل ان ممکن است برای شما خطری بوجود بیاید.
   پس بسیار اگاه باشید که خدای ناکرده متضرر نشوید.
   تعبیر خواب دیوار ترک خورده
   سربلند و پیروز باشید

 97. سلام من خواب دیدم که من و دوستام داخل یه هتل هستیم که تو اون هتل اول بغیر از دوستام و مامانم کسی نبود.شب بود و همه خواب بودیم ک دیدم دوستم پاشد و رفت تو ی اتاق دگ منم بیدار شدم و دیدم داره میره و همه رو صدا کردم و دنبالش رفتیم تا دیدیم نشسته داره با یکی حرف میزنه انگار ولی ما چیزی نمی بینیم بعد یهو چاقو دست من دادن و گفتن جنه و اونو بکش در صورتی که من چیزی نمی دیدم گفتن آیه و بسملا بگو مشخص میشه که گفتم و اومد جلوم و با چاقو زدمشو از پا افتاد و اونم همینطور جیغ میزد و انگار نفرین میکرد خیلیم ظاهر ترسناکی داشت هنوز قیافش جلو چشام میاد…بعد اون رفتیم اتاق خوابمون و دوستام بم میگفتن که هیشکی نمیتونست اونو بکشه مگه ادمی ک باشون سرکار داشته باشه…بعدش من با اون چاقو به طور ناخوداگاه به دست همون دوستم که درگیرش شده بود ضربه کوچیک میزدم و خون میومد ولی هربار عذر خواهی میکردم.بعد اون من رفتم طبقه پایین دیدم یه خانومی نشسته با لباس مهموندارا تو اشپزخونه منو نگاه میکنه ک دوستامو صدا کردم و گفتم ایشونو میشناسین ولی نمی دیدنش و میگفتن کیه ما نمی بینیم کسی اینجا نیس.ک بعد ازاون تعداد مهموندارا زیاد میشه و رفتارشون شک برانگیز بوده طوری ک انگار ظاهر اصلی خودشون نیس و من واس اینکه مطمعن شم میخواستم دست یکی شونو بگیرم ک فوری دستشو عقب کشید و من داد زدم ک اینام جنن…وقتی از خواب پا شدم کل بدنم درد گرفته بود و واقعا ترسیده بودم طوری که هنوز ذهنم درگیرشه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در خواب شما الگوهای متعددی برای تعبیر وجوددارد که به ان ها تک تک باید پرداخت.اول انکه هتل در اینجا نشانه از مال دنیا است و بعد از ان اشاره ای به دوستتان شده است که ایشان هم میتواند یا منظور خود شخصشان باشد و یا اینکه اشاره ای به اسم ایشان باشد از همین رو باید عرض کنم که جن در خواب به معنای موجودی خیر نیست و باید از ان پرهیز کرد.
   اینکه در خواب دوستتان با یک جن صحبت می کرده است ممکن است اشاره ای به این باشد که یا ایشان و یا شخصی که متناسب با ایشان در نزدیکی شما هست خیر شما را نخواهد.تعبیر چاقو هم در خواب به معنای صداقت است و اینکه شما توانسته اید ان جن را با چاقو بکشید یعنی تنها راهیی که میتوانید از دشمنانتان رهایی یابید صداقت است و پاک نیتی.
   اینکه در خوابتان دوباره جن دیده اید و قبل از ان دست دوستتان را زخمی کرده اید هم به این معنا است که بین شما و دوستتان به دلیلی مشکلی پیش خواهد امد و پس از ان میتوانید بفهمید که ایشان چه مقدار برای شما صلاح و خیر میخواهند و از این رو قابل تعبیر خواهد بود.
   سربلند و پیروز باشید

 98. پریسا گوگ در

  سلام من خواب دیدم توی ی جای ناشناخته خرابه چندتا آدم میکشم ک همشون جن هستن وسعی میکنم همش از اونجا فرار کنم اخر با خونده سوره وبسم گفتن موفق میشم همشون رو با چاقو بکشمو فرار کنم اما تا میخام از در برم بیرون نرسیده بیدار شدم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   انشالله خیر است و بدانید که کسانی در اطراف شما هستند یا به شما اضافه خواهند شد که در محیطی و به واسطه ی هدفی بسیار بی ارزش با ان ها اشنا خواهد شد و حتما باید نسبت به ان ها اگاه باشید زیرا دوست شما نیستند و این خواب از ان جهت که برای شما اگاهی است بسیار خیر و نیکو است.
   سربلند و پیروز باشید

 99. بهنام در

  سلام من خواب دیدم جن وارد بدن چند نفر از اقوام نزدیک شده اند و من با دست گذاشتن روی آن ها و خواندن آیه الکرسی آنهارا از بدنشون خارج کردم میخواستم ببینم تعبیرش چجوریه ممنون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   همانگونه که در بالا نیز خوانده اید جن در خواب به معنای دشمنی و دشمن است و این بدین معناست که احتمالا شما در خانوادیتان کسانی را دارید که صلاح شما را نمی خواهند اما خداوند قدرتی به شما داده است که فقط به قدرت خود خداوند تمام مکر ها و دشمنی هایی که بر سر راه ایندیتان است را ازبین می برد و دشمنانتان را شرمنده می کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 100. سلام
  من تو خواب دیدم که دختر عمم اومده خونه ما و میگه همه طلاهاش گم شده ما تو حیاط بودیم بعد من یه صدایی تو خونه شنیدم اومدم داخل دیدم یه عالمه طلا تو خونس بعد دیدم به چیزی که خودم فک میکردم جن هستش به من گف این طلاهارو برا تو آوردم ولی من حس کردم که طلا های دختر عممه بردم نشونش دادم گف که مال اونه و من همشو پس دادم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   الگوی اصلی این خواب طلا است و باید بدانید که د رخواب طلا برای زنان سراسر خیر است و موفقیت.
   تعبیر این خواب به این شکل میتواند باشد که شما چیزی را دریافت خوواهید کرد که احتمالا به واسطه ی ان خویشاوندتان باشد که موظف هستید که از ان خیری که به شما میرسد به ایشان هم بدهید و این ممکن است که فقط خود شخص ایشان نباشد و یا کسی در وجات ایشان و یا هم اسم ایشان باشد.
   بسیار اگاه باشید
   سربلند و پیروز باشید
   تعبیر خواب طلا الامتو

 101. رامین در

  با سلام و وقت بخیر…
  خواب دیدم تو خونه هستم و کلید رو درِ خونست از پنجره‌میخوام کلید بردارم متوجه میشم ی جن اونو برداشت(نامرئی بود)با پدر مادرم داخل خونه اییم…بعد من ی شارژ میبینم متوجه میشم که شارژره ماله همون جن هستش و چون تو خونه اس و نمیتونه برداره از ناراحتی کلید رو با میداره…تا اینکه خودش بهم با شماره خاله ام زنگ‌ میزنه میگه شارژه رو بزار رو ایون و زیرش ی چیزی بزار که بتونم بردارم(ی چیزی مثله زیره)بعد صدا کن گلِ سرخی من میام شارژو برمیدارم مکالمون تموم شد کیلید اومد سر جاش و از خواب بیدار شدم(صدایی که باهاش حرف میزدم صدای ی خانمِ خوش صدا بود که پشته تلفن از صداش خوشم اومد،صداش خیلی شبیهه خانمیه که جدیدن دارم باهاش صحبت میکنم)

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر جن در خواب همانگونه که بارها هم عرض کرده ام به معنای دشمن میتواند باشد و این یعنی اینکه شما دشمنی دارید که به زندگیتان بسیار راه پیدا کرده است به طوری که حتی در منزل شما هم راه پیدا خواهد کرد.
   دیگر ان که شما خود به میل خود این دشمن را تقویت میکنید و اینکه کلیدی از خانیتان برداشته شده است هم به معنای این میتواند باشد که خدای ناکرده برای شما به واسطه ی ان دشمن احتمالی مشکلی پیش می اید که از حل ان در می مانید.
   و گل سرخی هم به این مفهوم میتواند باشد که شما ان دشمن را بسیار خیر میبینید .
   اما باید عرض شود که تعبیر خواب ها اشاره ای است به اینده و یا گذشته ای احتمالی که اختیار ما بسیار در حل ان موثر است و این یعنی اینکه شما با قدرت خود میتوانید هر نیرنگ و فریبی را از بین ببرید و خداند هم همیشه حافظ بندگان خود است.
   سربلند و پیروز باشید
   تعبیر خواب کلید آلامتو
   تعبیر خواب گل آلامتو

 102. نوشین در

  سلام من خواب دیدم با خاله ها و دختر خاله هام توی یک اتاق ناآشنا بودیم که یه در به حیاط داشت مامانم رفت حیاط و نگاه کنه که در پشتش بسته شد و من سریع رفتم دنبالش که دیدم نیستش و فقط یه گربه سیاه بود که حس میکردم جنه و هرچی بسم الله میگفتم تا اون بره بیشتر خشمگین میشد و به سمتم میومد که آخرین بار بلند و واضح گفتم بسم الله که یهو پرید سمتم و از خواب بیدار شدم لطفا تعبیرش و بگید ممنون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب به احتمال زیاد اضغاث احلام است اما اگر ان را دارای تعبیر بدانیم به این معنا خواهد بود که باید بدانید و بسیار نسبت به خود و خانواده ی درجه ی اولتان اگاه باشید که تعبیر این خواب به معنای ضربه ای است که دشمن شما ممکن است به شما بزند.
   سربلند و پیروز باشید

 103. هانیه در

  سلام. من خواب یه مرده رو دیدم بام صحبت میکرد درمورد پرتقال و یه ابگیر دیدم توش پرتقال ریخته شده بود، بم گف برو جمش کن، من گفم نه پرتقالاش کهنه و پوسیدن، صبرمیکنم پرتقال سالم بچینم، اون ابگیرم خ زلال بود ابش.به اون اب دست زدم خاستم بیفتم تو اب بعد اومدم تو خونه دیدم مشغول احضارجن هستم، یکی میگف نوشتهارو برعکس بنویس و بخون تا اون جن احضار شه،یه خطشو خوندم واقعا معنی داشت اسمه یه کشور توش بود یادم رفت، من ترسیدمو ادامه ندادم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر پرتقال در خواب شیرینی و کامروایی است و امتناع شما در خواب از پرتقال های لک دار بسیار خیر است زیرا داشتن و قبول پرتقال ناسالم به معنای بیماری یکی از نزدیکان شماست.
   تعبیر اب زلال نیز بسیار خیر است و باید اشاره کنم دیدن اینکه شما در خواب احضار جن میکرده اید و غلبه بر جن داشته اید به معنای کنترل دشمنانتان توسط شماست یعنی اینکه از ایشان به شما گزندی نخواهد رسید.
   تعبیر این خواب خیر است و اشاره ای به این دارد که اگر بتوانید بر دشمنی که در اینده خواهید داشت به قدرت خودتان غلبه کنید کامروایی بسیار نیکو در انتظار شماست و اینکه مرده در خواب شما بوده است و به شما پیشنهاد پرتقال کهنه کرده است هم به همان معنای بیماری و فوت بستگان شماست که از ان امتناع کرده اید.
   تعبیر خواب پرتقال آلامتو
   سربلند و پیروز باشید

 104. محبوبه در

  سلام خواب دیدم ی نفر توی اتاق خواب من نشسته دقیقا با همین لباس هایی ک تن من هست درست مثل من فقط صورتش سیاه و نامشخص بود و داشت موهاش رو شونه میزد من از جلو در اتاق رد شدم که ناگهان دیدمش اون به من نگاه کرد من از ترس این ک چهره ش رو به من نشون بده فرار کردم و صلوات فرستادم خیلی ترسیده بودم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این دقیقا اشاره ای در خواب به شما بوده است که خودتان را ببینید تا نقاط قوت و ضعف خود را بیابید و به همین دلیل همه چیز به شکل خود تعبیر خواهد شد.
   تمامی المان ها خواب کاملا به صورت خد معنی دارند به جز شانه کردن که در خواب به معنای تلاش برای رفع مشکلات است واینکه خود را در خواب به عنوان پری دیده اید بسیار خیر و نیکو است.
   سربلند و پیروز باشید

 105. سحرغلامی در

  سلام. من خواب دیدم یه جن توخونمونه وهی اذیتمون میکنه. من تو اتاق خوابیده بودم تاشوهرم اومد بخوابه اون جنه وسایل آشپزخونه روصدامیداد تا شوهرم رفت ببینه چیه منم خواستم باهاش برم که یهو اون جنه روبروم بود کلاسیاه بود خواست تسخیرم کنه ولی نتونست و من هرچی آیه بلد بودم خوندم که نتونه بره توجونم. هنوزم دارم از ترس سکته میکنم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اگر این خواب تکرار شود بی تعبیر است و اضغاث احلام است اما اگر همین بار دیده اید به معنای دشمن خانگی است که انشالله شما بر ان پیروز و چیره خواهید شد.
   سربلند و پیروز باشید

 106. سلام خسته نباشین من در خواب دیدم ک همه ی اعضای خانواده نشستیم یهو صدای باز شدن دری اومد و در یکی از اتاقا به طرز عجیبی باز شد تا نگاه کردم دیدم در یکی دگ از اتاقها هم باز شد وقتی وارد یکی از اتاقها شدیم نگاه کردیم دیدیم چیزی نیست فقط یه پتو بود ک پتوئه تکون میخورد گفتم اگه چیزی باشه زیر اونه تا نزدیک شدم بلند شد و چاقویی ک اونجا گذاشته بود برداشت احساس کردم که جنه و میخواست بهم حمله کنه ک من مچشو گرفتم و در همین هنگام ک زور میزدیم با صدای بلند آیه الکرسی میخوندم جوری ک از خوابم پاشدم همچنان میخوندم با صدای بلند خواستم ببینم تعبیرش چیه مرسی

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب به این صورت است که شما دشمنی دارید که بسیار به شم نزدیک است اما میتوانید بر او فایق ایید زیرا که در خواب بر جن غلبه کردن بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 107. آرمین در

  باسلام من خوابی دیدم زیاد بود اما ای یادم میاد ک نمیددنم جن بود یا جادوگر ک عصبی بود و باعث شد طرف راست دندانهام بصورت دسته ای بشکنن و تو دست راست بیفتن و من وحشت زده شم و گریه میکردم ک دندونم شکستتت نتونستم واقعا تعبیر کنم لطفاا راهنمایی فرمایید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در این خواب دو المان وجود دارد که اولین آن همان جن است و دوم دندان است که به این تعبیر کلی خواهد بود که شما دشمنی دارید که اگر به ایشان اجازه دهید باعث خواهد شد که بین شما و یکی از اعضای نزدیک خانوادیتان کدورتی پیش بیاید و زمانی هم که پیش ام دیگر از دست شما کاری بر نخواهد امد .
   پس بسیار اگاه باشید و در روابط نزدیکتان تجدید نظر کنید.
   سربلند وپیروز باشید

 108. امید فهیمی در

  سلام
  چندین بار در خواب دیدم و متوجه شده‌ام که جن هستند و با آنها سخن گفتم اول که متوجه میشدم جن هستند بسم‌الله میگفتم ام تاثیر نداشت با آنها مبارزه میکردم با میله و حتی شمشیر که مایه‌ای مثل آب که میگفتند خونش را ریختم هم می‌آمد و آنها میرفتند بارها این خواب رو دیده‌ام و اذیت و آزورده خاطر می‌شوم…..لطفا تعبیر و یا راهنمایی کنید…تشکر

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اگر این خواب در بازه های زمانی طولانی تکرار میشود حتما به روانکاو مراجعه کنید ولی در خواب دیدن پیروز شدن بر جن بسیار نیکو و خیر است.به معنای چیرگی بر دشمنان در زندگی است.
   سربلند و پیروز باشید

 109. سلام دوست عزیز خواب دیدم توی خونه بودم نا اشناس مادرم خدمت کار بود داداشم با هم بودیم داشتیم بازی ترسناک میکردیم مرحله ای که باختم خونه روبروییش اتفاق افتاد تا اومدم برم تو اتاقم یه جن وحشت ناک بلندم کرد برو تو اتاق نمی ترسیدم یه خطی انداخت روی مچم من رو تسخیر کرد خونش مثل خونه قبلی بود اما متفاوت.هرچی به مادرم گفتم کمک. با گوشی حرف میزد . میگفت دروغ میگین میشه بهم بگین

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب هم به مانند خواب هایی که عرض کردم یا کابوس است و یا اشاره ای به اطرافیانتان دارد که کسی در اطرافیانتان باشد که برای شما مشکل ساز است و بگونه ای است که حتی اگر هم شما بدانید که ایشان با شما دشمنی میکنند دیگران به این موضوع اهمیتی ندهند.
   سربلند و پیروز باشید

 110. فریبرز در

  با سلام و خسته نباشید
  به نام خداوند یکتا
  چندین بار خواب جن دیدم و هر بار که خواب دیدم از دستشون در رفتم با اول دیدم تو خونه خرابه ها یه جای ناشناسم و افراد خانواده یا چند دوست رو دارم راهنمایی میکنم که آروم باشن و از دستشون فرار کنیم اما یهو به پشتم میزدن اما نمیفهمیدم چکار کنم با کس دیگه ای کار نداشتن فقط منو اذیت میکردن که یادمه سعی میکردم بسم الله بگمو سوره ناس بخونم که تو خواب چند بار سوره ناس خوندمو از خواب پاشدم من قبل خواب یادمه به یه گربه غذا دادمو کنارش نشستم و همینجوری که میگفتم برات اسم میزارمو باهم دوست میشیم حرف میزدم یهو چرخید و وسط باغ روبروی خونه رو نگاه کرد که من احساس خوبی نداشتم و رفتم تو خونه ولی بازم چند روز بعدش که رفتم از روستا خونه خودم تو خونه تنها بودم تو خواب که احساس کردم یکی از پشت روم خوابیده و انگار محکم داره خودشو بهم میچسپونه اما اینبار جای ناآشنا نبودم دقیق خونه خودم تو تختخواب بودم محکم منو گرفته بود بازم سعی میکردم بسم الله بگمو سوره ناس بخونم تا خوندم ولم کرد دویدم از راهرو خونه رد شم آینه رو دیدم توی آینه نگاه کردم چشمام سفید بود کاملا و طبیعی نبود داد زدمو از خونه فرار کردم و همینجور که تو خواب سوره ناس میخوندم از خواب پریدمو چند بار سوره ناس خوندمو باز خوابیدم و باز برگشتم روستا که دیشب بلند شدم برم دستشویی همه خواب بودن یه روی دیوار حال دقیق جلوتر از من یه سایه اول رد شد تا سایه رو دیدم ترسیدم تو همه اتاقارو نگاه کردم ولی همه خواب بودن کسی هم بیدار نبود که بگم سایه اون بوده ولی بیرون نرفتم دیگه خودمو سرگرم کردم تا خوابم ببره

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب ها همانگونه که شما میگویید تکرار شده ان دو تکرار یک مدل خواب که سبب ازار شما میشود میتواند دارای تعبیر باشد اما صحبح تر آن است که حتما به یک روانکاو حاذق مراجعه کنید.
   اما برای تعبیر خوابتان بدانید که تعبیر جن در خواب همان دشمن است و اگر بتوانید از دست ان فرار کنید بسیار خیر است و این خود به معنایی خیر است و اینکه د رخوابتان هم سوره ی ناس خوانده اید و نجات یافته اید به این معناست که در برابر حیله ی دشمنان فقط باید از خدا یاری خواست.
   سربلند و پیروز باشید

   • من خواب دیدم جنی به خونه ما آمده و من اونو نمیبینم فقط منو میترسونه با تکان دادن اجسام که با جیغ و فریاد از خونه فرار میکنم که جلوی در خونه میوفتم زمین و از شدت ترس از خواب میپرم در ضمن توی خوابم خواهرو خوهرزادمم بودن ولی بعد از اینکه از خونه اومدم بیرون غیب شدن هرچی میگفتن خونه جن داره باور نمیکردن و از صدای جیغ من جیغ میزدن

    • یاسین صداقت در

     با سلام
     تعبیر جن در خواب همانگونه که بار ها عرض کرده ام به معنای دشمن است و این هم برای خواب شما صادق است و باید گفت اینکه شما ان را میبینید ولی دیگران نه ممکن است بدین معنا باشد که شما کسی را میشناسید که دشمن شماست و سعی در دور کردن ان دارید ولی شخصی یا اشخاصی همچون خواهرتان اینن موضوع را قبول ندارند و این ممکن است حتی در اینده هم پیش بیاید.امادر خواب فرار کردن از دست جن خیر است.
     سربلند و پیروز باشید

 111. سلام همسر من خواب دیده ک من توسط جن ها دزدیده شدم و اون منو نجات میده میخواستم ببینم تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خوابی خیر است.بدانید که اگر در خواب با جن دعوا کردید صلح و سلامت مییابید و این خود معنای خواب شماست و حضور شما هم در خواب ایشان برای فضاسازی خوابشان بوده است.
   سربلند و پیروز باشید

 112. فائزه در

  سلام
  من دیشب یه خوابی دیدم که حالمو عجیب بد کرده
  از اول خوابم دنبال چیزی بودم، بعد کفشام گم شدن و دنبال اونا بودم تا بتونم برگردم خونه و برسم به مادرم، میدونستم جز اون هیچکی نمیتونه مراقبم باشه
  اولش جن رو نمیدیدم و فقط چشامو بسته بودم و صلوات میدادم تا بتونم ازش رهایی‌ پیدا کنم، ولی فشاری که به بدنم میاوردو حس میکردم
  از یه ساختمون بلند پیاده میومدم پایین که برسم به کفشام و ماشینم، اما همه ی ادمایی که میدیدم سعی داشتن اذیتم کنن و من واقعا ناراحت بودم که تنهام و دنبال راه فرار بودم
  همین جوری که به طبقه اخر رسیدم جایی که ماشین و کفشام بود یهو جن سیاهه سیاه با لباس قرمز و چشمای براق جلوم ظاهر شد ، توی خواب میدونستم جنسش مذکره،میخواستم صلوات بفرستم اما اون جلومو گرفته بود، بلاخره تونستم و با صدای صلواته بلند از خواب پریدم ، دقیقا دم اذان صبح بود
  اما توی خواب کفشامو پیدا نکردم
  میشه تعبیرشو بهم بگید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   نکته ی اصلی این خواب کفش است و نه جن اما در کنار ان به تعبیر جن هم خواهیم رسید.
   اولا اینکه شما باید بسیار هشیار باشد که این یعنی اینکه در خواب گم گردن کفش برای زن به معنای خلل و نقصانی در زندگی زناشویی ایشان است و اینکه از بالا به پایین امده اید هم به معنای تنزل درجه است اما تمام اینها به عنوان هشدار است و نه یک اینده ی قطعی و باید بدانید که در خواب فرار کردن از جن به معنای وتعبیری خیر است و به معنای رهایی از مشکلات میتواند باشد .در کل باید نسبت به چیزهایی که عرض کردم هوشیار باشد که نکند خدای ناکرده برای شما مشکلی پیش بیاید.
   سربلند و پیروز باشید

 113. مادرع من فوت کرد و من دیشب خواب دیدم ک مادرم انگار جن داشت و با آنها ارتباط داشت
  تعبیرش چیع؟!

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در برخی خواب ها میشود که جن را به معنای شخصی و یا کسی دانست که دشمنی با شما دارد اما در اینجا باید بدانید که این جن برای شما که مادرتان است به این معنا خواهد بود که ایشان بر دشمنان شما تسلط دارند و انشالله به خاطر بزرگی ایشان شما از گزند هر دشمنی به دور خواهید بود.
   سربلند و پیروز باشید

 114. رزیتا در

  سلام من دوستم خواب دید راجب مادر من ، مادرمو یه روح تسخیرش کرده بود دیگه خودش نبود بعد من رفتم از دوستم کمک خواستم میخواستیم بریم پیش دعا نویس همه راه ها بسته میشد به رومون بعد یه قران رو رو به جلو گرفت دوستم و صلوات میداد ک راه باز شه خیلی فشار حس میشد رومون پاشد عرق کرده بود از فشار زیادی ک تو خواب بهش وارد شده بود خلاصه رسیدیم و من سریع رفتی یه دعا گرفتم دیگ ادامه ی خواب رو ندید و بلند شد ، تعبیر این خواب چیه خیلی ترسیدم( چن وقت پیش بهم گفتن همزادم وارد بدنم شده و رفتم دعا گرفتم امکان داره این خواب دوستم مرتبط به این اتفاق باشع؟)

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر دیدن جن در خواب معمولا به معنای دشمن است و تعبیر این خواب شما میتواند این باشد که برای رهایی از فتنه ی دیگران تنها راه شما توسل به خداوند است و لاغیر.
   سربلند و پیروز باشید

 115. باسلام، من امروز ظهر خوابیده بودم، تو خواب دیدم یه دختر بچه که مقنعه روی صورتشو گرفته بود اول فکر کردم دختر خودمه، بعد انگار بهم الهام شد که جنه، هرچی خواستم برم جلو بگیرمش اصلا نمیشد انگار هوا سفت شده بود ومنو عقب می‌کشید، بعد چندتا بسم‌الله گفتم نشستم تا از خواب پریدم، ممنون میشم تعبیر شو بگید.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب ها به شکل درگیری با جن میشود تعبیر پیدا کند و اگر ان را به این شکل نگاه کنیم به این تعبیر خواهد بود که شما به صلح و سلامت خواهید دست یافت.
   سربلند و پیروز باشید

 116. سلام
  نزدیک به یک ماه خورده ای هست که خواب جن میبینم.هروز در یک ساعت مشخص از خواب بلند میشم وقتی بلند میشم دقیقا بگم نزدیک به اذان صبح چون همون موقع مادرم پا میشه واسه نماز. وقتی که از خواب میپرم به طور راست به سمت بالا پاهم صافه صاف حالت تناسلیم بلند شده. ممنون میشم دلیلشو بهم بگین

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تکرار یک خواب دلیل بر تعبیر ان نیست و شما باید با یک دکتر و یا روانشناس برای برطرف شدن این موضوع مشورت کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 117. سلام من خواب دیدم در خانه هستم و در اتفاق یکی از اشخاص خانواده بودم که یه سایه سیاه اومد جلوم و چشاش حالت سبز داشت کلا سبزبود و غیب شد و من به شدت ترسیدم و چشمام هم مثل اون شده بود و بعد از خواب پاشدم تعبیر چیه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب نمیتواند اشاره ای به جن داشته باشد و بیشتر در جهت عکس ان است که رنگ سبز در خواب به معنای نشانه ای از نفس مطمینه شماست و باید بدانید که دراین خواب اشاره ای به حضور معنویات در ذات شما شده است و آن را به شکل خود دراورده است که خود به معنای زلال و صاف بودن نیت شما و ذاتتان است.
   سربلند و پیروز باشید

 118. فاطمه در

  اشتباه نوشتم همین امروز قبل از اذان صبح این خوابو دیدم و اینکه من هرچن وقتی اینجور خوابایی میبینم و همیشه هم جن تو همون جایی هستش ک من اون شب اونجا خوابیدم..الان هم دو دفعه هس ک وقتی شب همسرم کنارم نیس و تو خونه نیس دقیقا همچین خوابی میبینم ممکنه ربطی داشته باشه مثلا اینکه دشمنم همون همسرم باشه یا اینکه خطایی ازاون سرمیزده باشه وقتی کنارم نیس؟؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   نه
   به هیچ وجه و این بیشتر به شکلی است که احساس میشود که ناخوداگاه شما از ترس تنهایی این خواب ها را به شما نشان میدهد و این اصلا نمیتواند به شخص خاصی که در خواب شما باشد مربوط باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 119. فاطمه در

  با سلام
  من حوالی صبح شنبه خواب دیدم از پذیرایی خونه مون صداهایی وحشتناکی میاد..داداشم رفت داخل وقتی برگشت خییییلی آشفته بود و فورا ی دبه بنزین آورد و ب در و دیوار اون قسمت خونه ک اون جن یا شیطان داخلش بود میریخت تا اونجارو آتیش بزنه ک منو خواهرم جلوشو گرفتیم و صدای اون جن رو میشنیدیم ک ی چیزایی میگف ولی ندیدمش آخرهم از ترس بیدار شدم..دقیقا هم تو همون اتاقی ک خوابیده بودم اون جن هم در همونجا بود

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در اینجا مکان بسیار دخیل نیست و مهم اصل خواب می باشد که برای شما رخ داده است و باید بدانید که تعبیر جن در خواب به مععنای دشمن و نارفیقان است و این خواب به این شکل تعبیر می یابد که شما احتمالا دشمنی دارید و یا خواهید داشت که برادر شما بدان اگاه است و سعی در دور کردمن ایشان از شما دارد اما شما مانعت میکنید و این ترکری برای شماست.
   سعی کنید که صحبت های خانوادیتان براتان دارای ارزش باشدتا از گزند دشمنان به دور بمانید.
   سربلند و پیروز باشید

 120. مهشاد مهاجری در

  سلام وقت بخیر من خواب دیدم توی خونه مادر بزرگم هستم که قدیمی و بزرگ هست و ایشون فوت شدن توی اتاق ها وسایل قدیمی رو نگاه میکردم بعد که اومدم بیرون دیدم مادر بزرگم و چند تا زن اونجا هستن من حس کردم که اینا همه جن هستن شروع کردم به ایت الکرسی و انا انزلنا خوندن و صلوات شمردن کم کم و به سختی بقیه غیب شدن فقط مادر بزرگم جن نبود خودشم تسبیح دستش بود .من از ترس تند تند دعا میخوندم که محو بشن بعد از خوابم که بیدار شدم در حال ایت الکرسی خوندن بودم همه رو دقیق و شمرده مثل واقعیت میخوندم چند بار خواب جن دیدم ولی همیشه هم به طور واظح دعا میخونم تابیدار میشم

  • یاسین صداقت در

   باسلام
   این خواب میتواند به این شکل تعبیر یابد که دیدن جن در خواب به معنای دشمن و افراد نابکار است و این شاید بدین مفهوم باشد که به واسطه ی رابطهی شما با مادربزرگتان افرادی هستند که صلاح ان مرحوم را نمیخواهند و یا اینکه در ظاهر اینگونه نشان میدهند که خیر خواه ان مرحوم هستند ولی این امر خلاف واقعیت است و باید بسیار هشیار باشید که خدای ناکرده ایشان در سرای باقی معذب نشوند.
   سربلند و پیروز باشید

 121. سلام
  من خواب دیدم دارم روی یه صفحه چوبی اسم چندتا جن رو به لاتین مینوسیم و انگار توی خوابم میدونستم که اگه اسم هرکدوم و بنویسم میان سراغم..توی یه خونه نا اشنا هم بودم با پسرخاله ی ۴ ساله ام..و بعد وقتی فهمیدم میان ادامه ندادم و از خونه رفتیم بیرون ولی به وضوح وحشت توی خوابمو حس کردم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب بدین معناست که شما در زندگیتان با کسانی ارتباط دارید که میدانید برای شما صلاح را نمیخواهند و این خود دلیلی است بر دیدن این خواب و همچنین باید اضافه کنم که پسرخالیتان که در خواب دیده اید ممکن است به ایشان منظوری نداشته باشد و فقط اشاره ای به سن ایشان باشد که تعداد ان افراد را نشان میدهد.
   سربلند و پیروز باشید

 122. Загра در

  سلام.من خواب دیدم به دستور دوتا جن ادم میکُشم بعده کشتن چن نفر نوبت به بهترین دوستم رسید که اون موقع به خودم اومدم و اونو نکشتم .ممنون میشم تعبیرشو بم بگید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر دیدن جن در خواب به معنای دشمنان است و این ممکن است به این معنای باشد که شما دو دشمن دارید که ممکن است شما را وادار به امور ناصلاح بکنند و خود نیز ندانید و تنها شخصی که احتمالا بتواند شما را از این موضوع رهایی بخشد و شر دشمنان را دور کند ان شخص داخل خواب و یا شخصی هم رده و منزلت ایشان باشد.
   سربلندو پیروز باشید

 123. سلام خسته نباشید.من خواب دیدم که توی یک اتاق ناشناس هستم با خانوادم و اون اتاق دوتا در داره درا باز بودن و جلوی یکی از در ها یه شیر بزرگ خوابیده بود که من ترسیدم و رفتم درو بستم که نیاد تو و تا خواسام اون یکی درو ببندم شیره تبدیل شد به یه پیرزن و خواست از اون یکی در وارد بشه که من حدس زدم جنه و فریاد. کشیدم هر چه سعی داشام درو ببندم اون هی میگفت کارت دارم درو باز کن ..ولی بالاخره با این که سخت بود درو بستم..ممنون میشم اگر تعبیر داره واسم بگین

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب اشاره ای عمیقا قوی به شما دارد و خوابی است که جهت اگاه شما ایحاد شده است و باید بدانید که شما دشمنی بسار سر سخت دارید که همانا تعبیر خواب جن در خاب اکثرا به معنای دشمن استو تعبیر خواب شیر هم به معنای دشمنی بسیار سر سخت.
   اما اینکه شما توانسته اید که راه را بر او ببنیدید میتواند به این تعبیر باشد که شما بر این دشمن با تلاش خودتان غلبه خواهید کرد و این نوید بخش اینده ای روشن برای شخص بیننده ی خواب است.
   برای بیشتر خواندن راجع به تعبیر خواب شیر لینک زیر را هم مطالعه فرمایی.
   تعبیر خواب شیر
   سربلند و پیروز باشید

 124. سلام. من امروز صبح یه خواب عجیب دیدم بعد از اذان صبح بود. خواب دیدم که یه کسی شبیه مادرم اون جایی که من خوابیده بودم داشت نماز میخوند میتونستم حس کنم که اون شخص مادرم نیست حس میکردم که جن است. در جای دیگه خانه هم مادرم داشت نماز میخواند. من از این موضوع در تعجب بودم و ترسیده بودم که چطور میشه از یه نفر دو تا همزمان در یه خانه وجود داشته باشه و هر دوشون هم یه کار رو انجام بدن. ولی صورت های اونا رو نمیتونستم ببینم. تو خواب حس میکردم که یکیشون خود واقعی مادرم نیست

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب الزما اشاره ای به موجود به شکل جن ندارد و بیشتر میتواند حامل فاکتور اصلی نماز خواندن باشد و به معنای این است که احتمالا در دل شما از مادرتان گله ای وجود دارد و ایشان برای رفع ان به این شکل در دو مکان و یک زمان در حال عبادت هستند و در کل تعبیر خواب دین نماز خواندن یک نفر در خواب بسیار نیکو است و نشانه ای از اصلاح امور میتواند باشد.
   برای بیشتر خواندن راجع به نماز خواندن لینک زیر را هم مطالعه فرمایید.
   تعبیبر خواب نماز خواندن الامتو
   سربلند و پیروز باشید

 125. سلام
  مادر من چند شبه که خواب جن میبینه جوری که احساس میکنه بالا سرشه یا میخواد خفش کنه
  و نکته دیگه این هست که جن رو دقیقا جایی میبینه که اونجا خوابیده مثلا اگه تو اتاق خواب خوابیده باشه دقیقا همونجا میبینه و با جیغ از خواب بیدار میشه و چیزی تو اتاق نیست

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب در حالت معمول به معناای اشاره ای به دشمنان شخص است.اما وقتی که به این شکل تکرار میود نمیتواند دارای تعبیر باشد و ایشان از مشکلی روحی رنج میبرند که باید در صدد رفع ان برایید.
   سربلند و پیروز باشید

 126. فاطمه در

  سلام خسته نباشین
  خواب دیدم با یک نفر که آشنا هم هست رابطه جنسی برقرار کردم آن هم در اتاق خودم که همه اشخاص منزل هم خونه بودن
  من یک پسر هم دارم که ۳سالشه و دیدم که انگار پسرم دوتا شده بود در دو مکان
  و به هرکس میگفتم می‌گفت نه اینطور نیست توهم زدی
  ولی کمی بعد که دقیق متوجه نشدم همه منبع شدن در خانه یک جن حضور دارد و اون شخصی که من باهاش رابطه جنسی برقرار کرده بودم غیبش زد که من متوجه شدم اون همون جن بوده
  و این که ازطریق من و کامپیوتر من یه کارهایی کرده بود و چند برنامه به اسم خواهرشوهرم فعال کرده بود و برایش دردسر هایی ساخته بود
  این خواب چه معنایی میده؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب بیشتر یه شکل گوشزدی به شما است که کاملا طبیعی است.اما در خواب تعبیر ان به این شکل میتواند باشد که کسی در اینده میتواند شما را به راه نادرست وارد کند و قصد ایشان هم از روی دشمنی و ضربه زدن به شما باشد و نتیجه ی ان چیزی نیست به غیر از رنج و عذاب زیرا تعدد مودک در خواب به معنای ازردگی خاطر است.
   بسیار هوشیار باشید و همیشه راه ایمان را انتخاب کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 127. میلاد در

  سلام دکتر خسته نباشید من در خواب جنی قد کوتاه دیدم که لباس های سیاه پوشیده بود اول از او فرار کردم بعد تویه رختخواب دراز کشیدم و دباره درخواب جلویه در اتاقم دیدمش و باهاش صحبت کردم که ازم چی میخای و چکارم داری و چیزی جوابمو نداد.تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   دیدن جن در خواب به معنای دشمن است و این به این معنا و تعبیر خواهد بود که شما دشمنی یا شخصی نادوست دارید که خود هم بدان در کنه وجودتان اگاهید اما برای دوری و دفع شر ان دشمن راهی و چاره ای در ذهنتان نیست و این خود دیلیلی است برای دیدن این رویا و باید بدانید که برای دفع شر بد دشمنانتان به توصیه ی اشخاصی مه شما را دوست دارند باید گوش فرا دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 128. شیرخانلو در

  سلام خسته نباشید ، در خواب دیدم با یک دختری که میشناختم وارد حمام تاربکی شدم ، اون دختر دنبال کسی میگشت ، روی زمین یک چیز سیاه رنگی در حال حرکت بود اون دختر گرفتش و برشگردوند، وقتی برگشت یه بچه تپل بود که نگاه میکرد و خنده رو لب داشت ، من به حدی ترسیدم جیغ زدم و فرار کردم وقتی از در اومدم بیرون ، بیرون خیلی شلوغ بود و بچه خودم که ۴ سالشه رو زمین خوابیده بود و رنگش سفید و سفیدتر میشد ، اینقدر گریه کردم جیغ زدم ولی بچم همش صورتش لاغر تر میشد ، خیلی ذهنمو مشغول کرده ممنون میشم کمکم کنید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب میتواند دارای تعبیر باشد اما برای خانم ها بسیار رایج است که چنین خواب هایی ببینند زیرا کودکانشان بسیرا برایشان حایز اهمیت اند و این خود دلیلی است برای انکه در خواب هم حتی نگرانی به وجودتان رخنه کند اما اگر شخص دیگری این خواب را دیده باشد میتوان بدین شکل ان را تعبیر کرد که لازمه ی پاک شدن ایشان ورود به مسیری خوفناک است ولی در نهایت خداوند ایشان را منزلت و جایگاهی نیکو خواهد بخشید.
   سربلند و پیروز باشید

 129. سلام
  دیشب خواب دیدم رو کوه هستم ودارم از دست جن فرار میکنم میرم جلو تر از ی ارتفاع بلند میپرم پایین وقتی که به زمین نزدیک میشم رو هوا معلق میمونم به زمین برخورد نمیکنم همون موقع از خواب بیدار میشم ضمناً هفته ای دو سه بار خواب جن میبینم ی شب خوبه ی شب بده نمیدونم داستانش چیه اصلا هم دنبال اینجور چیزها هم نبودم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب بسیار معمول است اما اگر در خواب به شکلی دیگر جن را ببینید به معنای دشمن شما خواهد بود که از روی علایم ان میتوان فهمید چه اشاره ای به چه شخص خاصی دارد.
   سربلند و پیروز باشید

 130. سلام خسته نباشید من خواب دیدم با عموم دارم تو خیابون راه میرم بد میایم خونه ما دقیقا همونجایی که خوابیده بودم دراز میکشم بد کنارم میشینه درحال حرف زدن میگه طلسم داری میگم یه مهره مار دارم میگه کجاس میگم تو صندوق ماشین تو جعبه ابزاره یهو میپره روم گلومو میگیره چشمو ابروش سیاه میشه داد میزنه اجنه حرمت دارن که از خواب میپرم ساعت ۵ صبح بود.احساس کردم اون لحضه جن تو کالبد عمومه.در ضمن چند سال پیش تو یکی از لباسام که مدتی بود نپوشیده بودم خونه مادر بزرگم بوده یه دعا پیدا کردیم که گفتن با لباش بنداز تو اب روان انداختم رفت.ممنونم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر جن در خواب معمولا به معنای دشمن است و بارها به این موضوع اشاره کرده ام اما در این خواب کم یشرایط به نظر بنده متفاوت است و باید بدانید که در این خواب دشمن عموی شما نیست بلکه میتواند قید و بندهای ذهنی که برای خود ساخته اید باشد که همانا سبب میشود همیشه زندگی خود را در حالتی از استیصال ببینید و خود را مسیول هیچ یک از اتفاقات بد و شر زندگیتان نبینید.
   بسیار بیندیشید تا دشمن درونتان را پیدا کنید.
   شربلند و پیروز باشید

 131. ملیحه در

  سلام استاد صداقت امیدوارم خوب باشید
  سال گذشته اسفند ماه خواب جن سیاه پوشی را دیدم کنار تختم، سعی کردم حجابش را بردارم تا چهره اش را ببینم شبیه خواهرم بود داشت از زیر تختم، دست نوشته هایم را میخواند یا انگار در دستش بود,این خواب به قدری نزدیک بود گویی خود جن را کنارم دیده ام هنوز هم اشکم میگیره وقتی یادم می اوفته(راستش به من گفته بودند که بختم طلسم شده و یک مرد زرتشتی ساکن خارج را معرفی کردند برای بخت گشایی و سال گذشته اون در حال,دعا و نیایش رو این مساله گاهی در خانقاه میشد, وقتی براش تعریف کردم گفت دیگه اتفاق نمی افته داره طلسمها رفع میشه)بعد از این خواب دفترهای دست نوشته وخاطرات را جمع کردم هنوز نگه داشته ام اما خارج از اتاقم
  لطفا معنی آن خواب را شما بفرمایید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   همانگونه که قبلا نیز اشاره شده است جن در خواب معمولا به معنا و تعبیر دشمن است و باید بدانید که ممکن است کسی که نزدیکترین شباهت را به شما دارد سعی در دشمنی شما داشته باشد اما اینکه طلسم شده اید یا نه در حیطه ی سواد این حقیر نیست و فقط باید بدانید که ایمان به خداوند سرچشمه ی تمام نیکی هاست و هر نیت شر و بدی در مقابل آن ضعیف است.
   تعبیر بنده برای شما به این شکل است که دشمنی که شما داشته اید ممکن است از گدشتیتان برای دشمنی علیه شما استفاده کند.
   سربلند و پیروز باشید

 132. الناز در

  سلام خسته نباشین،صبح پنجشنبه هست،خواب دیدم با دوتا عز دوستام رفتیم شهر بازی ،اونجا من روی زمین چندتا اسکناس ۵۰تومنی پیدا کردم با دوتا گوشی موبایل،برشون داشتم،یه آقا اونجا بود که بهم گفت مواظب ماشینتون باشین،وقتی برگشتیم شیشه های ماشین سکسته بود،ازون ببعد همش چندنفر جن دنبالمون بودن،خوابم حدودا سه روز رو نشون میداد،یکی از دوستامو که جن ها نمیدونم کجا بردن،من همش از پنجره ی بزرگ خونه اونارو‌میدیم،دوست صمیمی ترم هم بزور دزدیدن و من دیدم که توی ماشین لباس عروس تنشه و شوهرش جنه،اونم نمیدونم چیشد،یه گربه سیاه دائم تو خونه بود من هی بسم الله میگفتم،مامانم وقتی دید گربه هه از بسم الله میترسه تازه قبول کرد رفت بیرون پیش جنه اونم گم شد شایدم کشته شد،شب بعدش جنه اومد تو خونه خیلی مرد خوشتیپ و مهربونی بود بهم گفت وسایلتو جمع کن بریم خونه جدید،منم اصلا نمیترسیدم راحت با داداشم لباسامو جمع کردم،بهم اجازه داد گربه هامم ببرم،بهم گفت بهترین خونه ی شهر منتظر توعه،یهو از خواب پریدم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب تقریبا طولانی است اما تقریبا تمام خواب حول یک موضوع است و آن این است که شما دشمنانی دارید زیرا در خواب جن دیدن تعبیری موازی دشمن دارد .شهر بازی نشان از زندگی و آمال دنیوی دارد و اینکه شما پولی را دیده اید ممکن است به این معنا باشد که شما به واسطه ی هوس دنیوی دشمن پیدا خواهید کرد.
   ترسی که در خواب شما است قابل چشم پوشی نیست بخش عظیمی از خواب را به خود گرفته است و باید بدانید که آن کسانی که در خواب شما را به خانه ی جدید دعوت کرده اند دشمن شما هستند و احتمالا هم دوستانتان را در از شما دور خواهند کرد و هم اینکه به بهانه ی مال دنیوی شما را گمراه خواهند کرد.
   سربلند و پیروز باشید

   • سوين ايرانپناه در

    سلام استاد صداقت
    من مدتيست خواب هاي ترسناک ميبينم
    هر شب
    ولي شب هايي که قرآن ميزارم بالا سرم ديگه نميبينم
    امشب هم خواب ديدم تو خونمون جاي هميشگي خوابيده بودم ولي وقتي بيدار شدم تو پارکينگ خونمون با همون پتو خوابيده بودم ،وقتي از جام بلند شدم کف پارکينگ پر از قطره هاي خون بود ، گوشيمو باز کردم ، گالريم پر از آدماي تسخير شده و سر هاي بريده شده بود ، خيلي ترسيدم بعد مامانم با آسانسور اومد پايين و بي توجه به من رفت سرويس بهداشتي حيات ،من وقتي رفتم از حيات پنکره خونموچو ببينم مامانم بالا بود و داشت پنجره هارو پاک ميکرد ، در سرويس باز شد و اومد بيرن بعد اون بالاييه محو شد ، من مامانو بردم قطره هاي خون و گالريم رو نشون دادم و توجه مامانم به سمت عکس تسخير شده جلب شد بعد از خواب پريدم و بدنم شديد منقبض شده بود ،

    • یاسین صداقت در

     با سلام
     اینکه در خواب اینگونه دیده اید و بعد از ان بدنتان منقبض شده است نمیتواند به معنای رویای صادقه ای باشد که خبر از اینده بدهد بلکه اشاره ای به حالات درونی شما دارد که احتممالا در حال حاضر با مشکلی در حال دست و پنجه نرم کردن هستید و این مشکل درونی سبب شده است که شما چنین خوابی را ببینید.
     باید بدانید که این تناقضات خواب فقط برای ترساندن شما از نرسیدن به حقیقت داخل ناخوداگاه است و معمولا این اتفاق زمانی می افتد که فردی در حال دسترسی به حقایق درون ناخوداگاه خود است و این خود یعنی قدمی بزرگ اما اینکه آن حقایق به کام شما باشد و یا نه کاملا بستگی به جنس و نوعشان دارد.اما برای اینکه بیشتر بدانید همین خواب را میتوانید با یک روانشناس حاذق در میان بگذارید تا نظر ایشان هم برایتان مشخص گردد.
     سربلند و پیروز باشید

 133. باسلام وخسته نباشید من یبارخواب دیدم حس میکنم توخونون چنتاروح بودیاجن اومده دیده نمیشدن ولی من حس میکردم وخیلی میترسیدم وچیزی میگفتم تعبیرش چیه؟ باسپاس

  • یاسین صداقت در

   با سلام و عرض ادب
   تعبیر جن در خواب معولا و بیشتر مواقع به معنای دشمن است و احتمالا شما کسی از نزدکیانتان دوستی شما را نمیخواهد.
   سربلند و پیروز باشید

 134. سوگند در

  سلام من خواب دیدم وجود یه جنی کنارم حس میکنم نمیدیدمش فقط صداشو میشنیدم و میدونستم که جنه بعد با حرفایی که میزد فهمیدم عاشقم شده و وقتی اینو فهمیدم ترسیدم و خواستم بگم برو ولی باعث شد عصبانی شه و یه کاری کرد که زبونم درست کار نکنه و نتونم بگم برو هرچقد که سعی میکردم و همش بهم ضربه میزد
  تعبیرش چیه؟؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر دیدن جن در خوتب به معنای دشمن است در بیشتر مواقع و اینکه شما این خواب را به این شکل دیده اید به این معنا خواهد بود که شما احتمالا از کسی خوشتان خواهد آمد که ممکن است به صلاح شما نباشد و آن شخص دوست حقیقی شما نباشد.
   خواب ها حتما رویای صادقه نیستند و برای رویای صادقه شرایطی لازم است اما حتما جانب احتیاط را رعایت کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 135. سلام من خواب دیدم با مامانم جلوی پنجره نشستیم یه دزد داشت از پشتبون خانه ی بقلی دزدی می کرد که یک دفه یه خانم جوان ۱۷ ۱۸ساله بود مامانم فهمید جن است گفت خودتو بزن به خواب من هم زدم روز بعد توی دست شویی پیداش شود و داشت پام را قلم می کرد من از اون فرار کردم اما هیج کس او را نمی دید
  اجیب تر این ایت که این خواب را د. بجگی دیدم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   معمولا تعبیر خواب هایی که در کودکی دیده میشوند نشان از داستان ها و یا خاطرات بدی است که متاسفانه برای آن ها روایت میشود و ذهن کودک با توجه به فعالیت بسییار زیادی که دارد برای خود خواب هایی میسازد.
   پس این خواب نمیتواند بسیار مستدل باشد اما اگر این خواب را در سنین بالا ببینید بی تعبیر نخواهد بود.
   سربلند و پیروز باشید

 136. سلام . من خواب دیدم در یک مهمانی هستم که میخوام بروم لباس و ارایشمو درست کنم وارد اتاق میشوم پیرزنی جلوی اینه نشسته است و این اتاق اینه دار از اتاق پرو جدا است در شیشه ای دارد این پیرزن به من میگوید نیا نیا ولی من رفتم و وایساده کارمو انجام دادم موقع برگشت در شیشه ای رو قفل کردم رومو برگردوندم توی اینه ای که پیرزن جلوش نشسته بود یک پیرمرد دیدم که خیلی زشت میخندد بعدش با ترس به همه میگویم که من درا قفل کردم پیرزن چیکار کند یهو از حیات ثدایی امد همه را صدا کردم که ببینند که عصای پیر زن حرکت میکرد سر تا سر حیاط و پیرزن هم جنی شده بود یکی ازدختر داییهام اون عصا و پیرزن رو رام کرد و از خواب پریدم میشه تعبیرش رو بگید ممنونم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در این خواب تعبیرهای مختلفی وجود دارد و بعبارت بهتر در این خواب المان های مختلفی موجود است که باید به صورت مشخص بررسی شوند.اول آنکه شما در مهمانی بوده اید و این خود به معنای اشتغال به کار غیر ضرور در زندگی شخصیتان است.
   ثانیا انکه آن موجود را در اتاق شیشه ای دیده اید و این موجود در خواب شما در هیبت جن بوده است به این معناست که کسی که دشمن شماست به وضوح برایتان مشخص است اما شما ان را نادیده میگیرید.
   و بدانید که ممکن است این دشمن شما در حق شخص دیگری از نزدیکانتان نیز کینه بورزد.
   و در نهایت المان پایانی خئاب شما به این معناست که راه چاره ی شما احتمال قوی خانودیتان خواهد بود تا همیشه از گزند دشمنان به دور بمانید.
   سربلند و پیروز باشید

 137. سلام. من درخواب دیدم رفتم حموم ووقتی در اومدم لامپ ها خود به خود خاموش بود پنجره باز بود حوله تنم بود هوا یکم تاریک شده بود حدود 6یا7بود اومدم پنجره ببندم دیدم بسته نمیشه هول دادم یکم بسته شد بیخالش شدم اومدم لامپ بزنم دیدم نمیشه روشن نمیشه اصلا همه جا هم کم کم داشت تاریکتر میشد برگشتم پشتم دیدم پدرشوهرمه بعد رفتیم اشپز خونه پدرشوهرم یخچال با کرد گفت نمیدونم چرا اینجوری شده من نشسته بودم رو پله اشپز خونه یهو جلوی چشمام سه نفر ظاهر شدن ولی بدنشون ندیدم سرشون بزرگ بود مرد بود اولی وبقیش کنارش بود ولی چون سرش بزرگ بود اولی دیدم همش داشت یکسره نگاهم میکرد من دهنم با میکردم ولی نمیتونستم جیغ بزنم انگار داشتم خفه میشدم ولی نمیتونستم با دستم نشون میدادم اون جنه بعدیه دقیقه باز محو میشد روی زمین ظاهر شد با رژی غلیظ ولی بدنش عجیب غریب بود ومن باز هم همانطور به پدرشوهرم گفتم نگاه نگاه البته بادستم نمیتوست صدام در بیاد یهو قیافه پدرشوهرم دیدم شوهر خودمه اومد اونم فقط سرش تو بغلم بود من نشسته بودم اون دهنش رو یجوری میکرد جوری که, میخواییم فُوت کنیم چیزیو ولی از دهنش چیزی نمیاد بیرون پر باد شده بود دهنش هم با بود ولی پر بود من فشار میدادم از گونه هاش تا خالی بشه ولی بی فایده بود اون چشمانش گرد میشد سیلی میزدم درست میشد وباز هم همانطور این خواب صبح دیدم تقریبا ساعت 9نیم یا 40دقیقه بیدار شدم خیلی میترسیدم که تعبیرش چیه چرا دیدم .

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   فضایی که در خواب دیده اید برای محیا ساختن یک خواب بوده است و خواب های ما در بستری از واقعیت ذهنیمان شکل میگریند.
   در این خواب که شما دیده اید الگوی جن به این معنا میتواند باشد که شما دشمنانی یا رفیقانی دارید که در واقع شدمن شما هستند و یا به عبارت ساده تر صلاح شما را نمیخواهند.
   دیدن همسرتان و پدر ایشان در خواب نیز ممکن است به این تعبیر باشد که انها از این موضوع خبر دارند و این موضوع را به شما گفته اند و حتی ممکن است که برای اذیت نکردن شما حتی از گفتن ان هم سرباز زده ند.
   باید بدانید که آن خفگی در خواب ممکن است به همین معنا باشد و حتما پالایش در اطافتان انجام دهید و دیگران را با دیده ی بهتر تماشا کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 138. ملیحه در

  سلام وقت بخیر با تشکر از شما,تعبیر خواب جن در آینه رو عالی تفسیر کردید وفهمیدم دلیلش چی بود.چند وقت پیش خواب دیگزی دیدن که از,شما خواهش میکنم تفسیر بفرمائید خوابهای من اغلب معنی دارند.
  خواب مردی که دوستش داشته ام را دیدم اون چند ساله که رفته ومن هنوز به فکر او می افتم گاهی خیلی منتظرش موندم .اون اونده بود نظر مثبت والدینم وحتی خواهرانم را جلب کند ومن فقط سکوت کرده بودم و نگاهش میکردم .در دلم خوشحال بودم اما به روی خودم نمی آوردم,لطفا برایم تعبیر بفرمایید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   سپاس از شما
   این خواب احتمال بسیار بالایی دارد که صادقه باشد و در این خواب میشود فهمید که شما در اینده ای نزدیک کسی را خواهید دید که ممکن است در غالب همسرتان باشد و یا هرکسی که به شما نزدیک میشود و این فرد حتی ممکن است خود شخص حقیقی داخل زندگیتان باشد و باید بدانید که دیدن خواب معشوق در خواب به معنای وصال است و خوابی نیکو است و یا حتی به این تعبیر میتواند باشد که شما به شخصی همسنگ آن شخص خواهید رسید.
   سربلند و پیروز باشید

   • ملیحه در

    سلام روز بخیر
    درست تفسیر فرمودی از شما سپاسگزارم کاش زودتر با این پیج آشنا شده بودم برایتان طلب بهترینها را از خداوند دارم
    جمعه کاملا تصادفی و معجزه وار در طبیعت عشقم را در جمع دوستانم دیدم .خوابم صادقانه است,اما اون خودش مستقیم هنوز,پیشنهادی نداده,شاید دوستی بدهد اما من نمیتوانم دیگه این نوع رابطه ….منتظر خداهستم ,ایمانم قویتر شده الهی شکر

    • ملیحه در

     سلام روزتان بخیر
     خواب گربه شیرده دیدن(پستانهای بزرگ,مشخصه آن) چه تعبیری دارد?

     • یاسین صداقت در

      با سلام
      تعبیر گربه در خواب به این معناست که گربه نشانه ای از شخصی است که شما در حق او نیکی میکنید ولی از شما فرمان برداری نمیکند و شیر در خواب به معنای روزی دهی و خیر رساندن است و این میتواند به این معنی باشد که شما از شخصی که حس میکنید در حقش نیکی کرده اید و جوابش را ندیده اید خیری به شما خواهد رسید.
      سربلند و پیروز باشید.

     • ملیحه در

      سلام آقای صداقت,وقت شما بخیر ممنونم از تعبیر خواب گربه شیرده اتفاق نیافته
      امروز صبح دوشنبه است خواب دیدم در جمع دوستان در سفری هستیم اما انگار خوشحال نبودیم من برای عشقم( همون که چند وقت پیش تعبیر صادق کردید وصال کردید و زوددر طبیعت دیدمش) برای اوبشقاب شامی کباب مختصری پخته بودم گذاشتم بعد امدم در اتاقی تنها او میخواست بیاید با من سر صحبت باز کند اما شوهر سابق پیداش شد واون سکوت کرد یا انگار نشد حرف بزنه
      با صدای تلفن مادرم از خواب بیدار شدم که میگفت شوهر سابق بخاطر مطالبه مهریه ام به او زنگ زده وبه شدت عصبانی است.من اول خیلی ناراحت شدم واینکه حکم از دادگاه و محل کارش دردسر آبرویی برایم نداشته باشد یا فردی بالایی که مورد علاقه ام است , بگوید.اما بعد به خودم آمدم وبه قدرت خدا وگفتم به او پناه میبرم
      لطفا بگوئید چه تعبیری دارد .

     • یاسین صداقت در

      با سلام
      تشکر از شما
      لطفا کامنت خود را در قسمت تعبیر خواب مربوطه بگذارید.
      مثلا برای این خواب در گوگل اینگونه سرچ کنید تا شما را به صفحه ی مربوط ببرد تا در تعبیر خوابتان تسهیل شود(تعبیر خواب عشق الامتو)
      بسیار ممنون
      اما راجع به این خواب واضح است که شما از لحاظ ذهنی بسیار درگیر این موضوع فوق الذکر هستید و میدانید که برای رسیدن به کسی که دوستش دارید ابتدا باید همه چیز را فراهم کنید تا آن مهم به دست اید.
      سفر هم در خواب به معنای مسیری است که شما برای یک هدف باید طی کنید و اینگونه خواب شما بسیار واضح خواهد شد.
      با ایمان به خدا و خودتان همه ی کارها اسان خواهد شد.
      سربلند و پیروز باشید

 139. ایلایدا در

  من خواب دیدم که یک جن بدون این که خودش رو نشون بده داره اذیتم میکنه و می ترسونه تو خونه خودم. دیدم از قصد شب لامپ هارو تکون میده تا من بترسم و بگم زلزله هست فرار کنم از خونه هر اتفاقی میرفتم درارو می‌بست منو می‌کوبید دیوار و یا وسایل هارو میشکوند

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   دیدن جن و اجنه در خواب به معنای دشمنی است و این بدان معناست که ممکن است در خانه ی شما و یا در اطرافیانتان به تعبیر دیگری کسی قصد دشمنی با شما را دارد و این دشمنی صرفا به معنای این نیست که میخواهند گزندی به شما برساند و ممکن است فقط حس ناخوشنودی باشد که نسبت به شما دارند.
   سربلند و پیروز باشید

 140. مهشید در

  سلام
  من ظهرخاب دیدم همسرم وپسرخالش باهم رفتن بیرون وبه ماگفتن جایی میرن امامن شک کردم وتعقیبشون کردم
  دیدم بادوتازن رابطه دارن رفتم تواون مکان.چیز زیادی ازخابم یادم نمیاد ولی توخاب فهمیدم اون دوتازن انسان نبودن جن بودن ویه زن دیگه هم بود که اصل کاری بود واون یه جورایی رییسشون بود
  مثل این بودکه شوهرم طلسم شده بود
  من همش قرآن میخوندم ک ازمن وشوهرم دوربشن امافایده ای نداشت

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب تعبیری بدین شکل دارد که تعبیر دیدن جن در خواب بدین شکل است که جن نمادی از دشمن است و تعقیب کردن آنها از طرف شما نمودی از دنیای واقعی است و این در مجموع به این معنا خواهد بود که همسر شما احتمالا ب کسی یا کسانی در ارتباط است که دشمن او و یا حسود هستند و نمیخواهند ایشان موفق شود و شما قصد بر کمک کردن زندگی خود و همسرتان دارید.
   صدقه بدهید و همسرتان را یاری دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 141. سلام. من خواب دیدم که یه ساختمان با چند نفر داخلش از پنجره فقط بیرون رو نگاه می کنند یه بار وارد ساختمان شدم ولی برگشتم. دوباره رفتم که وسط پلکان دختر بچه ای که چشمانش درشت شده بود و جلو رو فقط نگاه می کرد و انگار معلوم بود که ترسیده و من رفتم جلوشو و گفتم جن دیکه همین که گفتم وسط حرفم دستش ناخودآگاه رفت عقب و چراغ قوه ای که دستش بود خودکار روشن شد و جنی پایین دیدم و گوشم منفجر شد و صدای زنگ میداد. جنه قدکوتاه سیاه با کله و چشمای درشت و زرد که داشت صاف تو جشمام نگاه می کرد و من آروم آروم داشتم می اومدم پایین که پاهام سست شد و یهو نتونستم راه برم. به پاهام که نگاه کردم از خواب بیدار شدم بدون ترس فقط چشما که باز شد داشتم پام رو نگاه می کردم که تو رختخواب برعکس خوابیده ام و سرم بالاست و پاهام هم جفت و نزدیک پنجره که پردهش تا نصف کشیده شده بود و صدای زنگ تو گوشم بود که کم کم خوابید. از چیزی که تعجب کردم این بود که پتویی که روم بود مرتب کنار گذاشته شده و بالشم هم درست شده. صداهایی تو گوشم بود آیه قرآن خواندم درست شد. این اتفاق ساعت 5.30 بود وقتی آب خوردم و دوباره خوابیدم با یک خواب ترسناک دیگری بیدار شدم ولی هیچی ازش یادم نمیاد نه صحنش و نه اتفاقا فقط ترسیدم و پا شدم. لطفا راهنماییم کنید.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب ها معمولا در اثر اتفاقات قبل از خواب پیش می آیند و حالت کابوس گونه دارند.
   اما اگر فرض بر صادقه بودن خواب را بگیریم به این معناست که شما دشمنانی دارید که میتوانند شما را پایین بکشند و از پله پایین آمدن در خواب تعبیری به همین مضمون دارد که راه چاره ی شما اتکا و توسل به خداوند و دوری از آنچه که شما را ناصواب کند است.
   سعی بر آن کنید که قبل از خواب آرام باشید و همچنین نسبت به افراد اطراف خودتان بیشتر آگاهی کسب کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 142. سلام من چنو وقت پیش خوابیو دیدم که میرم داخل ی اتاقی میبینم یک زنی دراز کش رو تخت که کاملا لخت هست وبعد به من میگه بیا شیر بخور وقتی میرم روی تخت باهاش چشم تو چشم میشم. چشماش مثل رنگ مهتابی نورانی بودش وبعد لبم میرم رو سینش شیر که میخورم از خواب میپرم وقتی که بلند شدم مزه شیر حس کردم که قورت دادم. من از شخصی پرسیدم گفت دچار جن عاشق شدی

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   مطمین باشید که این خواب تعبیری ندارد و فقط یک ابراز وجود از طرف ناخودآگاهتان است که حتی تعبیری هم ندارد به احتمال زیاد و فقط از خواب های معمولی است که هر فردی در طول زندگی به دلیل ناخودآگاه خود میبیند.
   سربلند و پیروز باشید

 143. ستاره بانو در

  سلام
  من خواب دیدم در منزل قدیمی خانوادگی که یک سال و نیمه خالیه هستم. جن من را از پشت سر محکم گرفته بود و دستش را از پشت گذاشته بود روی دهانم و من سعی می کردم خودم را آزاد کنم. ناخن های خیلی بلندی داشت. من صورتش را نمی دیدم. ولی در خواب نمی ترسیدم. بعد از خواب پریدم. در ضمن قراره این خانه را به کسی اجاره دهیم.
  تعبیرش چیست؟
  با تشکر

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب بیشتر به مانند کابوس میماند تا یک رویای صادقه ولی همین را بدانید که دیدن یا لمس جن در خواب به معنای دشمننی کس یا کسانی با شماست که در زدیکیتان هستند.
   پیروز و سربلند باشید

 144. ملیحه در

  با سلام
  من دیروز ظهر خواب جنی را در آینه اتاق خودم دیدم ,انقدر احساس خفگی میکردم که نمی توانستم فریاد بزنم حس کردم دارم میمیرم,از صدای ناله هایم پسرم منو از خواب بیدار کرد,چه تعبیری دارد?آیا گناهی مرتکب شده ام ,آیا دشمن خانگی دارم?آیا به آرزویم میرسم?

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   دیدن جن در خواب تعبیری به این مفهموم دارد که در بیشتر مواقع به معنای دشمن و یا کسی است که قصد کینه توزی را با شما دارد و آینه هم به معنای درون است و در اینجا احتمال قوی تعبیر به این شکل خواهد بود که یا شما در درونتان دشمنی(نفس اماره) دارید که در حال حاضر زمام کارهایتان را به دست گرفته است،و یا در نزدیکی نزدکتان کسی هست که صلاح کار شما را نمیخواهد.اما باید بدانید که تمام این ها با ایمان شما برملا خواهد شد و بی تاثیرند.
   سربلند و پیروز باشید

 145. من در خواب دیدم با خانومم توی خونه کنار یه آینه قدی ایستادیم داریم هر کدوم یه طرف آینه بودیم و مشغول صحبت ناگهان از پشت شخصی ناشناس توی آینه دیدیم که به طرف ما می آمد همین که برگشتیم نگاه کنیم ببینیم کیه ناپدید شد

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   دیدن جن در بین دو نفر نشانه از آن دارد که شخصی بین آن دونفر قصد دشمنی دارد و میخواهد آنها را از هم دور کند و علت این امر همانا حسادت به زندگی بسیار خوب شماست.
   کینه توزی و دشمنی همیشه پیش از انکه رخ دهد برای افرادی که انسان های نیکو هستند قابل رویت است و فقط جلوگیری از آن فقط مستلزم تحکیم هرچه بیشتر رابطه شما و همسرتان است.
   سربلند و پیروز باشید

 146. بابک منظری در

  خانم من در خواب میبینم جن میخواهد نوزاد تازه متولد شده ما را بدزد ولی موفق نمیشود تعبیر اش چیست

  • یاسین صداقت در

   باسلام
   جن نمادی از شر و دشمن است.پس اگر در خواب جنی سعی بر این کار کرده است پس باید بسیار مراقب فرزندتان باشید که او را از گزند به دور کنید.
   دشمنان هر انسان همیشه سعی بر آزار او دارند و تنها راه چاره آگاهی است.آگاه و مراقب باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 147. بابک منظری در

  من در خواب میبینم جن میخواهد نوزاد تازه متولد شده ما را بدزد تعبیر اش چیست

  • یاسین صداقت در

   باسلام
   جن نمادی از شر و دشمن است.پس اگر در خواب جنی سعی بر این کار کرده است پس باید بسیار مراقب فرزندتان باشید که او را از گزند به دور کنید.
   دشمنان هر انسان همیشه سعی بر آزار او دارند و تنها راه چاره آگاهی است.آگاه و مراقب باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 148. آرمین معینی فر در

  سلام من در خواب دیدم ی پرنده منو اذیت میکنه اون پرنده ب همه چیز هم تبدیل میشه برادرم و مادرمم اذیت میکنه بعد باهاش مبارزه میکنم ک بگیرمش یهو منو میبرد تو گذشته خاطراتم بعد یهویی دیدم گرفتمش با این که دستو پا میزد از دستم خلاص بشه من گردش رو میشکونم از در خونه میندازمش بیرون در رو میبندم بعد میبینم که برادرم اویزون دیوار پنجره ب سمت بیرونه و میخنده،میرم سمتش میگم داداش تویی بعد نگاه میکنه میخنده متوجه میشم ک داداشم نیست ی مشت میزنم به دستی ک اویزونه بعد دستشو میگیرم ولش میکنم ک بیوفته پایین از پنجره بعد یهو میگم تو حیاط همسایه نیوفته حولش دادم رو هوا یهو پرت و دور شو .انگار واقعی بود انگار روحم اومد یواش وارد بدنم شد بعد بیدارشدم.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب دیدن پرنده به نوع آن پرنده هم بستگی دارد اما اینکه این پرنده در این خواب سبب آزار و اذیت شما گشته است دلیل بر شر است.
   شما خاطره ای در گذشته دارید که در آن رازی نهفته است که میتواند سبب اتفاق نامیمونی در حال حاضر برای خانواده شود.
   پس در اولین گام آن را بیابید و تلاش کنید که آن را رفع کنید.
   اگر در خوابتان اثری از جن دیده اید به نشانه ی وجود دشمن یا دشمنی در اطرافیانتان است،پس بسیار آگاه و هوشیار باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 149. معصومه در

  من چندین بار توخواب حس کردم که جنی همراهمه و وقتی بسم الله گفتم ازم دورشده،من ندیدمش اما حسش کردم.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   دیدن جن در خواب به این معنی است که شما دشمنی داریدد که از وجود آن بیخبرید.
   پس نسبت به اطرافتان بسیار آگاه باشید و بدانید که تنها راه خلاصی شما از دشمنی دیگران ایمان به خداوند باری تعالی است.
   سربلند و پیروز باشید

 150. سلام . 4 صبح خواب دیدم تو مجلس عروسی دخترخالم هستم که تازه عروسی کرده و همه شادیم، که خواهر کوچیکم گفت اون خانومی که اونجاست ( و نمیشناختمش) جن هست ازش دور شو. جن کاملا شبیه آدم عادی بود و به سمت مخالف من حرکت کرد منم انگار نه انگار که یه جن تو مجلس هست و سرگرم کار خودم بودم یهو متوجه شدم داره سریع میاد سمتم تا اومدم فرار کنم همه جا تاریک و سیاه مطلق شد و از وحشت تاریکی از خواب پریدم. تعبیر خاصی داره؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب جن به گفته معبران بزرگ میتواند دشمن باشد و اینکه شما از ان هراسی نداشته اید نشان از این است که شما از دشمنانتان ترسی ندارید و اهداف خود را دنبال خواهید کردو ترقی خواهید دیدو تاریک شدن فضای خواب شما از ان چه مغز دستور به بیدار شدن شما از ترس میدهد شکل میگیرد . نگران نباشد
   سربلند و پیروز باشید

 151. اباندخت در

  من خواب دیدم که ی بچه جن دنبال منو رفیقامن بعد من فرار کردم رفتم خونمون اما خونه قدیمیمون بود.اونجا رفتم از در خونه حیاطو نگا کردم ی جن دیدم البته شبیه ادمیزاد بود من میگفتم جنه.خلاصه تا دیدمش بهم خندید و ی چیزی بهم گفت ک یادم نیس.بعد رفتم سمت اتاق دیدم دوتا خواهرمو ک از هوش رفتن میارن بعد مامانم بهم چت شده منم عین خواهرام از هوش رفتم.تعبیرش چیه؟

 152. ناهید در

  سلام من در خواب دیدم بالای منبری که اون منبرداخل مسجد نبود و فقط من در آن جا بودم دیدم در منبر جن مذکر نشسته و ناپدید میشه جلوی چشام همون لحظه شیر نر نشسته و به من نگاه می‌کنه هر دو هم به من نگاه کردن و کار خاصی نکردن اما به قدری ترسیده بودم که باعث شده بود در خواب ناخواسته بترسم و اطرافیان من رو بیدار کردن و از خواب پریدم تعبیر این خواب چیست لطفاً راهنمایی ام کنید .
  تشکر

  • سلام تعبیرخواب اینکه جن رفته تو بدنت بعدش شوهروبرادرشوهر قرآن میخونن جن به شکل مار از بدنت بیرون میره البته خودمم همش آیت الکرسی میخوندم تعبیرش چیه

 153. مارال در

  خواب دیده بودم که با خانوادم تو خونمون نشسته بودیم خونه حال و هوای خفه و ترسناکی داشت خونمون مه آلود شده بود من میترسیدم اما خانوادم عین خیالشون هم نبود ، همون طور که نشسته بودیم من به حال بزرگ خونمون ی نگاه انداختم روی دیوار یه سایه بچه کوچولو بود ایستاده بود همون طور سایه بزرگتر میشد تا جایی که واقعا وحشتناک شده بود ترسیده بودم به پدر و مادر و برادرم گفتم اونا حرفمو باور کردند و رفتیم پیش یه دعا نویس ، دعانویسه یه زن بود به ما گفت خونتون جن داره ما ترسیده بودیم ، از اون خونه به خونه یکی از فامیلامون رفتیم اما اون جنه هنوز دنبالمون بود ولکن نبود از بس که ترسیده بودم بدنم لرزید و از خواب پریدم. البته من تو یه حدیث پیامبر خونده بودم که خواب های شیطانی تعبیر ندارن واقعا اینطوریه؟؟

 154. من خواب دیدم با یه جن ازدواج میخوام بکنم و دوستشم دارم بدم نمیومد که قراره با هاش ازدواج کنم قبله این خوابم خواب میدیدم که یکیشون در خونمون بار میکنه میاد تو و منم بهش میگم از اقا جنه خونمون برو بیرون بعد اونم حرف منو با یه صدای وحشتناک تکرارمیکنه بعد تو خوابو بیداری یه شب دیگه دیدم که یه صدایی که جسمشم حالت اشعه داشت بهم میگه باما دوست شو لطفا تعببرشو اگه میدونید بهم بگید

 155. سید محسن در

  ادم دشمنهاشو در خواب بشکل یک موجودی حالا اشمس را جن میگزاریم یا شبیه به یک حیوان تصور میکنیم که قصد ازار رساندن به ما را دارد یا میبینیم که به نزدیکانمان ازار میرسانن هم تعبیرش همین است یعنی شخصی در حال ازار رساندن یا در اینده به او ازار میرساند این ها نوعی هشدار است
  با افزایش و قوی کردن روحیات خودمان مانند خواندن دعا و شرکت در مجالس روزه خوانی و حتی گوش دادن به روزه در تنهایی و اشک ریختن این به روح نورانیت و قدرت میدهد و با خواندن ایاتی مانند ایات الکرسی یا صلوات و بسم اله گفتن قبل از خواب این در در یافت کمک یا بقولی راهنمائی روشن تر دیدن در خواب بما کمک خواهد شد
  منتها همان طور که گفتم بایدقدرت معنوی خود را تقویت کنیم نه اینکه انکار و پس بزنیم و حتما سعی کنیم اداب روضه وضو گرفتن و نگه داشتن وضو و مخصوصا با وضو خوابیدن را همیشه بیاد داشته باشیم

 156. سلام من خیلی شده اینطور خواب دیدم که جن یا شیطان گلومو گرفته ویا میخام فراریش بدم ازم دور شه ومن مدام سوره های مختلف میخونم گاهی صلوات ایت الکرسی خیلی شده میخونم سوره های مختلف گاهی تا بترسه و ولم کنهـ.ولمم میکنه میترسه..ولی بارها شده وقتی وسط خاب وحشتناکم پا میشم ادامه ی سوره رو دارم زیر لب میخونم از ترس زبونم ب کامم چسبیده و تو بیداری ام میخونمش زمزمه میکنمش..خیلی میترسم حس میکنم نکنه واقعی بوده و گردنمو گرفته…من حتی قبله خابمم ایت الکرسی میخونم و صلوات تا خابایه این مدلی نبینم.مدام اسم خدارو میبرمو ایت الکرسی میخونم تو اینجور خابام تا بترسه…گاهی بوده هرشب اینجور خابایه ترسناکی میدیدم

  • منم چند شبه دقیقا همین خوابارو میبینم.زیر لب دارم صلوات میدم حتی وقتی بیدار میشم میبینم که دارم صلوات میدم…این در حالیه که اصلا ادم متدین و دینی نیستم

 157. سلام خسته نباشید خواب دیدم همسرم و دخترم وقتی برای خرید بیرون رفتن من تنها شدم و یهو تابلو خانه حرکت کرد حس کردم اون جن ومن ترسیدم و دویدم ی چاقو برداشتم و از پشت تابلو ی اقایی که همکارم اومد بیرون تو خوابم اون جن شبیه همکارم بود می دونستم که اون نیست و با چاقو زدم تو صورتش زخمی شد ولی لاون می خندید من ترسید بودم واز خواب پریدم

 158. سلام . من دیشب خواب دیدم جنی داخل حمام هست و در حمام باز داره خودشو میشوره . بعد از جای خودم بلند میشم با یک چیزی مثله چوب محکم میزنم به در حمام که بترسه بره ودر همین حین از خواب بیدار میشم تعبیرش چیه .؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

 159. ريبوار در

  سلام من همين الان خواب بد ديدم خواب جن چن بار باهاش دعوا كردم سياه بود صورت اصلا معلوم نبود لطفا جواب بديد خيلي ترسيدم

 160. سلام من خواب دیدم که در خانه,خواهر من به جن تبدیل شده بود ولی ظاهری مانند انسان داشت.در اول من با جن جنگ میکردم ولی بعداز اون با اونها رابطه ی بهتری داشتم و در خواب کمی هم میترسیدم. چند شب است که خواب هایی مرتبط میبیینم مثل کار گذاشتن سنگ قبر داییم که نوشته ای نداشت و خود میت هم بالای قبر بود. یکی دیگر جنگ بین دو گروه خیالی بود که من هم در آن شرکت داشتم و دیگر مسافرت بادوستان و خانواده و دیگری خراب کردن اجسام و خاک زمین با چکش محکم

 161. من خواب دیدم همه جا آتیش گرفته خواهرمم آتیش گرفته بود با پدرم خاموش کردیم آتیش روی خواهرمو بعد یه دفعه همه آتیش ها خاموش شد یه روح یا جن وارد بدن من شد .کسی تعبیرشو میدونه ؟

 162. من همین الان خواب دیدم یه جن رفته تو جلدم و اذیتم میکنه و نفسم بالا نمیومد البته تو خواب واقعیت نه. خیلی وحشتناک بود تعبیرش چیههه

 163. من صبح زود خواب دیدم یک زن کلی با قومش که خیلی زیاد بودن کلی زنو بچه وارد خونه مادر نامزدم شدن و زن کلی از مادر نامزدم یک سینی با زغال و اسپند خواست بعد یه وردی میخوند صدای هم همه و جیغ میشنیدم بعد دیدم کلی جن به شکل حیونای مختلف با صورتهای مختلف حتی به صورت سایه همه جوری بودن خیلی زیاد وناراحت و در حال جیغ زدن و به اجبار داشتن از یک طرف خونه خارج میشدن همشون که رفتم به همون طرف خونه نگاه کردم مثل گورستانشون شده بودو صورتهاشون روی خاک مثا مجسمه حک شده بود انگارکه قبرشون بود تا همشون از خونه بیرون رانده شدن زن کلی با همراهاش از خونه رفتن بیرون دویدم دنبالش بهش گفتم مادرم خیلی مریضه چند باریه جمله تکرارکردکه متوجه نمیشدم ازش خواستم باز تکرار کنه همینجور که میرفت گفت صدای خنده هامو میشنوی نمیدونم تعبیر این خواب چی میشه به زور خودمو از خواب بیدار کردم تا نیم ساعت موهای تنم سیخ بود

 164. خونمون تازه ساخته چند سال پیش ک کلنگی بود ی اتاق داشت خواب دیدم جن داره و اونجا خونه شونه هی همه ترسیدیم منم رفتم بهشون گفتم چی از ما میخواین برین بیرون ما زندگیمونو بکنیم دست از سرمون بردارین اونام گفتن اینجا خونه ما بود شما اومدین توش ن ما منم هی داد میزدم بیاین برین ک داد زنان از خواب بیدار شدم تعبیرش چیه اطف کنین بهم بگین

  • اونجا خونه اجنه هست اذیتتون میکنن اجنه به اون خونه کار نداشته باشید هر چه سریع تر از اونجا برید اذیتتون میکنن خونشون رو خراب کنید

 165. راحیل در

  در خواب دیدم یک جن زن دخترم را اذیت میکند و قصد کشتنش را دارد و من بااو مقابله میکنم ،هرکجای خانه که میرم دنبالم می آیدو موهایم رامی کشد و وسایلم را می دزدد،هرکجای خانه میروم می آیدو من و دخترانم را آزار میدهد

 166. سینا محمدی در

  سلام
  ساعت هفت صبح خواب ددم که با پدر سعی به کشتن یک جن روی شیروونی یک خانه غریبه بودیم
  احساس میکنم تعبیری داره این خواب

 167. من خواب دیدم یک تصویر وحشتناک از شخصی تسخیر شده در گوشی موبایل پسرم هست ولی هرچی گشتیم چیزی پیدا نکردیم میشه کمک کنید لطفا.

 168. سلام
  خواب دیدم که یک نفر تو یک خونه که منم توش بودم که به نظرم خونه قبلیمون که 10سال پیش اونجا ساکن بودیم بود که هی صدا میومد از اتاق ها ولی چیزی نمیدیدم میرفتم نگاه میکردم بعد خودشو نشون داد قد بلند صورت زیبا باد دستای آبی فیروزه‌ای با خال های مشکی مثل پولک ولی مذکر بود از چهره معلوم بود بعد داخل خیابان بودیم برام وسایلی اورد که مربوط به کارمه که بهم گفت اینارو ببر خونه من برم مسجد نماز بخونم بیام

 169. سلام من چند روز پیش بعد از ظهر خواب بودم که حس کردم یکی دم گوشم وز وز میکنه ولی نا معلوم بود با خودم تکرار کردم که چی میگی نمیفهمم تکرارش کن و تکرار شد ولی نامعلوم بود حدس زدم جن باشه دوباره گفتم تکرار کن و تکرار شد ولی من بازم نمیفهمیدم تا اینکه از خواب بیدارم کردن شبش که خوابیدم خواب دیدم که توی حمامم و به اینه که اب پاچیدم که معلوم بشه قیافم یه سایه خاکستری پشتم بود و بقیشا دیگ یادم نمیاد شبا هم توی خواب گرفتگی بدن پیدا میکنم و میپرم بالا یا نمیتونم بدنمو تکون بدم کسی میدونه جواب بده مرسی

  • یه جن قوی داره باهات بازی میکنه اگه بخوای بترسی سعی میکنه حتی تسخیرت کنه باهاش وارد معامله شو ببین ازت چی میخواد یه خواسته داره ازت

 170. سلام
  خواب دیدم چن تا جن دنبالمن دقیقا یادم نیست ازشون کشتم یا نه ولی یادمه تو یه جای کوچیک بودیم که بهم حمله کردن بعد انگار یکی از اشنا هامو کشته بودن ، اون اشنا هم قبلش واسه من نامه نوشته بود ، تازه بعدش انگار رفتم توی حموم ، یعنی از دست جنا فرار کردم توی یه حموم عمومی دیدم زیر هر دوش ، چهار یا پنج جن زن در حال زایمان طبیعی هستن و برهنه هستن و خون خودشونو میریزن رو زمین ،
  تعبیرش چی میشه؟

  • ريبوار در

   سلام من همين الان بيدار شدم تو خواب بدجور دعوام شده بود با جن الانم ناراحتم چيكار كنم

 171. سلام
  خواب یک جن سیاهو دیدم
  و تو خواب شروع کردم بسم الله الرحمن الرحیم گفتن و لااله الاالله گفتن با صدای بلند
  وقتی بیدار شدم داشتم باصدای بلند لااله الاالله میگفتم
  لطفا تعبیرشو بگید
  سپاس

 172. سلام من خواب دیدم مسافرت بودیم وسایل خونه از جمله حلقه و لپ تاب و چیزهای با ارزشم نا پدید میشه.بعد پیش ی روحانی رفتم و گفتم ایشون شروع کردن به دعا خوندن و من و هانواده بلند بلند میگفتیم یا حسین و سینه میزدیم و اون جن وسایل رو سر جاش میگذاشت

 173. عرشیا در

  سلام
  من امروز خواب دیدم که ما در یک فضای ای که شبیه کارخانه اما همه جا سیاه بود داشتیم راه می رفتیم و جمعیت زیادی داشتیم و بعد یک جن وارد کارخانه شد و بعد همه ی ما به صف شدیم و بعد جن اومد جلوی من و گفت من مادرت هستم و بعد مرا بقل کرد و بوسید

 174. سلام من دیشب خواب دیدم که در خانه ما جن وجود دارد وان در حمام است و وقتی به اشپز خانه میرفتم و چیزی را بر میداشتم او ان را محکم میگرفت و من ان را نمیدیدم بعد از حمسایه مان خواستم تا به من کمک کند او به من لباسی داد و من با ان لباس ان جن را میدم ان جن دقیقا نمیدانم زن بود یا مرد ولی بیشتر به زن های چاق میخورد و بعد من بسم الله میگفتم وان جن میترسید و رنگش سفید و کوچک میشد ایا میتوانید به من کمک کنید

 175. من تو خواب دیدم منو برادرم و خواهرم تو راه خونه ایم ک یهو ی موجود وحشتناک مارو دنبال کرد ک بیدارشدم تعبیرش چیه؟!

 176. سلام.من همیشه ازبچگی یه خوابومدام به صورت تکراری میبینم.یه نفرکه کلاسیاهه ومیشه گفت جسم نداره وسایه است به سمتم نزدیک میشه ومن درحالی که فرارمیکنم ومادرموصدامیزنم به سمت اتاق مادرم فرارمیکنم ولی قبل اتاق اون بهم میرسه ومن ازخواب میپرم.

 177. امیر کیانپور در

  سلام من خواب دیدم تو خونه ایی جن هست و همش جیغ میزنه و چند نفر هم پیش من ایستاده بودن و با من نگاه میکردن؟البته ما اون جن رو ندیدیم و فقط صداش میومد .لطفا تعبیرش رو بهم بگین

 178. سلام من خواب دیدم پدرشوهرم خونمون نشسته باپیراهن مشکی بهش میگم باباچرا مشکی پوشیدی میگه پس چیکار کنم پسررو بردن منظورش پسر من بود.بعد یهو یکی چادر سیاه انداخت سرم باسرعت عین جت میبردنم منم هی میگفتم بسم الله بعد چادر ازسرم کنار رفت چند نفرو دیدم دستو پامو سفت گرفته بودن انقد گفتم بسم الله یهو ولم کردن دستوپام ازاد شدن تعبیرش چی میشه؟؟

 179. آنیتا در

  منم دیدم یه جن مرد با کت خاکستری که خیلی خوشتیپ هم بود کلا منو از پشت محکم گرفته و صورتش به صورتم چسبیده منم هر چی اسم اماما بودو گفتم و‌سوره حمدم خوندم بسم الله گفتم اصلا نمیرفت که نمیرفت میگفت مال منی و‌اذیتم میکرد یه لحظه احساس کردم یه حرف k هم دیدم نمیدونم خیلی ترسیده بودم و‌به زور از خواب بیدار شدم و صدای اذان به گوشم رسید فک کنم وقت اذان بود که ولم کرد

 180. سلام دیشب شوهرم خواب دید گوشتی از یخچال در میآید در همین فاصله گوشت تبدیل به سر گاو میشود و به زبان لری شروع به صحبت میکند اینجور توی خواب به همسرم القا شد که جن هست واز ترس و وحشت از خواب بیدار میشود من قبلا شنیده بودم که گاو دردسر هست .خیلی نگرانم کسی تعبیر این خواب رو میدونه لطفا جواب بدید

 181. سلام خواب دیدم خانواده دوستم رفتن شهرستان قراربود من برم پیشش ک تنهانباشه وارد خونه ک شدیم ی مرد گنده بالباس قهوه ای نشسته بود هینی کردم ک برگشت طرفم بلافاصله ب پاهای عجیبش نگاه کردم فهمیدم جنه داشت میومدطرفم منم هی میگفتم بسم الله الرحمن الرحیم هرچیم نزدیکترمیشد صدام خفه ترمیشد ک دیگه رسید بم من ازخواب پریدم

 182. سلام.خواب دیدم میرم مغازم ی جن انگار منو اذیت میکرد و کم کم منو میزد و اسیب میرسوند و من فرار میکردم بعدتر جنه بیرون از محل کارمم دنبالم اومد و ی گلی بود ک سر اونو قطع میکردم چند ثانیه جنه میرفت بعد دوباره سر گل سیاه میشد و جنه میومد و قصدش انگار آسیب زدن ب من بود.این خوابو دم دمای اذان صب دیدم ک مطمئنا بدون تعبیر نیست

 183. ززهراا در

  دیشب خواب دیدم تو اتاقم ی جن زن با صورت خیلی معمولی مثل آدما با لباس عروس جلوم وايساده بود باهام حرف زد ولی من خیلی ترسیده بودم هرکار میکردم نمی تونستم بیدار شم فقط تو خواب صلوات می فرستادم نمیدونم چقد گذشت وقتی بیدار شدم فضای اتاقم خیلی سنگین بود عرق کرده بودم حس میکردم تو اتاقمه حتی میدونستم کجا وايساده ولی چیزی نمی دیدم . هر چی هم فکر میکنم الان نه قيافشو یادمه نه حرفاش .خیلی ترسیدم واقعا حس بدی بود .تعبیرش چیه????

 184. علیرضا در

  خواب دیدم از پنجره زن قد بلندی منو نگاه میکند و من هرکاری میکنم نمیتونم داد بزنم و صحبت کنم و جن یا همون زن قدبلند به سرعت فرار میکند و من بسم الله میگویم و یک فرشته سفید پوش با سرعت به دنبال اون میره و از بین میبردش. تعبیرش چیه

 185. سلام دیشب خواب دیدم جن دو تا از انگشتامو بریدو بعد من درحال بریده شدن انگشتام اسم حضرت مهدی (عج) صدامیزدم
  لطفاتعبیرش چیه
  باتشکر

 186. میلاد در

  من خواب دیدم که درزندانم داشتم ازاد میشدم.که جن انداخت دنبالم جیغ میزدن چندتابودن بعد یکیشون تو دهنم استفراغ کرد.بعدبا بسم الله بیدارشدم

 187. افسانه در

  من ۵ ساله همش خواب میبینم در خانه ما موجود های سیاهی به من نگاه میکنن و در خانه ما لانه کردن و بسیار زیاد هستن من از آنها نمیترسم اما اون هارو. به خوبی نمیبینم و به کامل سیاه هستن که من به اسم جن نام میبرم و در خواب فقط من میبینم اون هارو کسی رو هم ندارم بهم کمک کنه

 188. نازنین در

  سلام پسرم خواب دیده در کنار خانواده نشسته که یکباره دختر بچه ای که جن بوده وارد بدنش شده و با صدای آن دختر پسرم شروع به جیغ زدن میکند و بعد پدرش به او میگوید که به اتاقش برود و او به اتاقش میرودتعبیرش چیست؟

 189. سلام
  باور کنید شما همتون بدون مشکل هستید. کاش منم مثل شما خواب میدیدم فقط. ولی من ی دختر سی ساله هستم. تحصیل کرده و خوش قیافه. ولی هرخواستگاری برام میاد از دم در برمیگرده. گاهی وقتا تو حموم ی دستی رو روی کمرم احساس میکنم. یا وقتی تنها تو اتاق دراز میکشم ی نفر میاد بغلم میکنه. متاسفانه بهم گفتن ی جن عاشقم شده ن میذاره ازدواج کنم ن ولم میکنه. هنوز جای خوبی ک بتونه اونو از بدنم خارک کنن پیدا نکردم. برام دعا کنید. خیلی غصه میخورم. اینا خیلی موجودات بی رحم و بی منطقی ان.

 190. سحر محمدی در

  سلام خواب دیدم جن میزد به کمرم میگفت چرا شب حموم میری من بچم اونجاس

  • همسر من چند باري خواب ديده كه جن منو گرفته و اون ميخواد منو نجات بده. جن ها زياد بودن و از صداي جيغ بلند ميترسيدن. كسي ميدونه تعبيرش چيه

  • خوابشو ندیدم ولی مرض دارم اومدم نظرارو بخونم الانم پشمام سیخ شد رریخت همش
   همچین آدمیم من/:
   اونی که میگفت تو خواب یارو زده کمرم شبا نرو حموم بچم اونجاس ووواای من شبا میرم حمومممم

 191. مادرم زن موئمنو با خدایی هس. ده سال قبل خواب دید ک س تا جن منو دارن قلقلک.میدن ک از شدت قلقلک زیاد من ب گریه افتادم مادرم اومد جای در و اون هارو صدا کرد جنها ترسیدند وقتی میخاستن از در فرار کنند یکی از انها وارد بدن مادرم شد تعبیر چیست؟

 192. خارج شدن از بدن چیست دیدم یکی اب میدهد و من خودم ایه الکرسی میخانم و داره از بدنم خارج میشه؟!؟

 193. خواب دیدم اجنه ای وارد منزل ما شد با خواندن دو سوره والعصر و الکافرین توسط من او به دین اسلام مشرف شد و نماز خواند تعبیر چیست

  • خواب دیدم قدرت عجیبی پیدا کردم و از من خواستند چند نفر رو به دنیای دیگه که نمیدونم دقیق کجا بود ببرم و من گفتم نیاز به چند بچه جن دارم تا به اتصال با اونها، افراد رو وارد دنیای دیگه کنم، وقتی برام بچه جنهارو اوردن ، از ترس تو خواب پریدم، خواب واضح بود، دنیای اطراف هم خاکستری بود، لطفا تعبیرش کنین ممنون

 194. به سایت دایی ابراهیم بروید و کسانی که خواب جن میبینن یا نوزاد یا درگیری با جن یا خوابهای ترسناک یا عروسی کردن با جن که خطرناکه چون جن عاشق داره و حتی باهاش ازدواج کرده و باعث جدایی و یا بعد از ازدواج باعث طلاقشون میشه کلا قران درمانی رو در سایت ابراهیم با راهنمایی ایشان شروع کنید بسیار مهمه اصلا شوخی نیست گرفتاری در امورات زندگی هر چیزی که فکرش رو بکنید از لین موجودات برمیاد .

 195. باقراسدی در

  درخواب دیدم سه تا جن جلوی دری که بازه وایستادن هعی بهم نگاه میکنن برمیگردن عقب من رفتم دست یکیشونو بگیرم که فرار کردن ولی باز بهم حمله کردن باز رفتن عقب تعبیرش چیه

 196. مهسا محمدی در

  سلام خوابی که من دیدم اول همه چی عادی بود من و مادرم و خواهرام دور یک دیگر بودیم و صبحانه میخوردیم این قسمت خوابمو دقیق یادم نیست مادرم چیزی در ذهان خواهرم میزاشت ادامه ی خوابم یهو شب شد و من خواستم به تراس برم چند بار بسم الله گفتم و به تراس رفتم اما اونجا یه جن دیدم که سیاه و سفید بود صورتش مقل صورت ی آدم عادی بود و کشیده هم بود ولی پا نداشت فقط با بالا تنه روی هوا بود از جن ترسیدم و به سمت مادرم رفتم گفتم مگه جن با بسم الله ناپدید نمیشه پس من چند بار دیگه باید بسم الله بگم

 197. من در خواب ديدم ك اجنه در جايي اسير هستندو از من غير مستقيم تقاضاي كمك دارند مكانش رو هم ميدونم كجاس و اينكه اون مكان اسمش منطقه ي غارها است ولي تو اون مدت ك خواب رو ديدم جايي بودم و برگشتم ديدم ك همون مكان رو دارن توش خونه ميسازن و غارها رو از بين بردن دقييييقا هم پشت خونمون هست! يه تيكه زمين بسيار قديمي بود ك همونطور دست نخورده باقي مونده بودو چندتا غار سنگي كوچيك و مسدود هم داشت، كسي ميتونه راهنمايي كنه؟

  • دوست عزیز این طبیعیه که جن ها با از دست دادن خونه قبلیشون دنبال جایی جدید هستن و از اونجا که نزدیک خونه شما بودن 100 درصد ارتباط هایی هم با شما گرفتن که اکثرا کارشون وسوسه کردن ادم هاست البته تو افراد متفاوته ولی شما با ثبات فکر و تمرکز بهشون دقت نکنید چون از انرژی شما تغذیه میکنن و بزرگ و بزرگ تر میشن

 198. غزل سلیمی در

  من خواب دیدم دارم‌از توی یک راهرو رد میشم یکیو میبینم که داره خودشو دار میزنه رد شدم رفتم ولی مامانم گفت برگردیم کمک کنیم برگشتم و کمربندی که دور گردنش بودو باز کردم و فهمیدم یه جن توی اتاقه و اومد جلوم و ترسیدیم و من سوره خوندمو بسم الله که میگفتم‌میترسیدو عقب عقب میرفت بعد کمکم اتقد خوندمو و نماز خوندیم پیشش زورش کم‌شد مثل اینکه آدم شد و خوب و دوست شد باهامون میخواستم بدونم تعبیرش چیه

 199. الهام در

  سلام من شبا یکم با ترس میخوابم یه شب خواب دیدم یکی اومد بالای سرم پاهامو گرفت حتی حسم کردم نگاش که کردم زود فرار کرد رفتم دیدم تو اتاق داداشم بود یکی دیگم جفتش بود خیلی ترسیدم بیدار شدم لطفا تعبیرشو بهم بگید مرسی

 200. مرضیه در

  من خواب دیدم که یجایی هستم با مامانمو خواهرم و یه سری اتفاقات میفته که نشونه ی وجود جن هست..مثل اتفاقاتی ک توی فیلما میفته..مثلا خواهرم و مادرم ایستاده بودن تا عکس بگیرم ازشون وقتی از توی دوربین نگاه میکردم ینفر دیگه کنارشون دراز کشیده بود..بعد مادرم گفت ک صدای جیغ هاشونو میشنوی..منم داشتم میشنیدم و شروع کردم به بسم الله گفتن و خوندن سوره ی حمد

 201. سلام خسته نباشید من چند روز پیش خواب دیدم که من توی یک گردهمایی که توش مسابقه هستش منم شرکت کردم به همه جایزه دیگه دادن به من دستبند طلا نه ها از مروارید و منجوق بود و همچنین اونی که دوسش دارم هم اونجا بودو من سعی میکردم توجهشو به خودم جلب کنم و موقع رفتن هم دیدم که اون داره برای اجرای یک نمایش آماده میشه با یه لباس قهوه ای ولی به من توجهی نمیکنه

 202. کسی میتونه جواب منو بده همیشه تو خواب یه ادم کاملن سیاه نمی تونی قیافش ببینی در اتاق تاریک میشینه و من اونو می بینم خیلی ترس داره ولی من به سمت او اتاق می رم میگم باید بدونم این چی بیرم بعد از خواب بیدار میشم این چند ساله که خوابه اینو می بینم تا هالا نفهمیدم ازم چی می خوادم با تشکر اگه می تونید جواب منو بدید

  • سلام
   دوست عزیز شما به سایت طب روحانی یک سری بزنید پاسختان را خواهید گرفت.
   در مورد شما مساله جدی است و باید برای رفع مشکل اقدام کنید

   • لطفا اگه اطلاعات داريد ديدگاه منو بخونيد و بنده رو راهنمايي كنيد ممنون ميشم.

  • در خواب سعی نکن که ببینی که هست فقط ثبات فکریت رو نگهدار و از خودت هیچ عکس العملی نشان نده و سر جات بگیر بشین ،
   همه انسانها اون نیمه سیاه رو دارن اما نباید بهش توجه کرد چون با توجه شما نیرو میگیرن

 203. فریبا طیبی در

  سلام دیشب خواب دیدم با خواهرم پیش یک مرد که طب اسلامی کار میکنه و در بیداری میشناسمش رفتم خواهرم اونو نمیشناسه ولی من رفتم لباسم و عوض کردم کلا کفن زنانه پوشیدم و اون آقا هم با کفن مردانه جلوی ما ظاهر شد ولی خواهرم نمیدونست کفن تنمونه بعد یک مریض بد حال آوردن اون آقا رفت بالای سرش و شروع کرد به دعا خواندن همون موقع از تن اون آقا یک عالمه جن به اشکال مختلف بیرون آمد .
  ممنون میشم تعبیر خواب بنده رو بفرمایید

 204. سلام من تا به حال خواب جن و شیاطین ندیده بودم تا چند روز پیش که خواب دیدم در منزلمان چندین اجنه هستند که خود را نشان میدهند و سپس ناپدید میشوند یا اینکه در آینه مرا نگاه میکردند یا در خانه قدم میزدندو لبخند شیطانی به لب داشتند.در خواب مدام بسم ال… میگفتم تا این که از خواب پریدم.‌‌‌..
  دیشب دوباره خواب دیدم که در خانه مان مدام وسایل خود به خود جا به جا یا گم میشوند و میدانستم کسی این کار را میکندو حضورش را حس میکردم اما نمیتوانستم ببینمش.خانم روحانی را آوردیم و گفت تک تک شما را جن تسخیر کرده و شروع کرد به بیرون آوردن جن از بدن عمه ی مادرم و سپس بقیه که نمیدانم چگونه به خانه ی ما آمدند چون منو مادرم در خانه تنها بودیم و هر بار که جنی را از بدن کسی بیرون میاورد آن جن جیغ میکشید یا به طرز وحشتناکی میخندید
  ممنون میشم بگید تعبیر این دو خواب من چیست چون میترسم اتفاق ناگواری بیفتد

 205. فاطمه در

  سلام وقت بخیر من خواب دیدم یکجای ناآشنا هستم یکی از نزدیکانم که صورتشو یادم میست گفت اینجا جن داره منم شروع کردم به بد وبیراه گفتن به جن یهو دیدم یک جن پشت سرمه منم باهاش شروع به دست و پنجه نرم کردن شدم و دائما آیت الکرسی و قل والله احد و میخوندم دیدم سرجن شکافته شد و افتاد منم از خواب باترس بیدار شدم تعبیرش چیه؟

 206. مجتبی در

  سلام من خواب دیدم که با یک جن بد رو با مو های سفید و چشمانی سفید اما مردمک سیاه و سایه چشم سیاه و لباسش سفید و خاکستری بود. من با اون درگیر دعوا بودم بهش ضربه میزدم چون جیغ میزداز خنده و من با پام میزدمش و اون تبدیل ب بز سفید با چشم بز اما سفید و مردمک سیاه ک اون بز هم ب من ضربه میزد و من اون رو هم میزدم‌یهو اون بز تبدیل ب همون جن میشد و من با فریاد های جنگجویانه و یکم با دلهره، بهش فریاد میکشیدم و از نو میزدمش و…. همینطور ادامه داش ک از خواب پریدم. این یعنی چی؟

 207. سلام من خواب دیدم یه جن اومده میخاد دختر منو باخودش ببره و من فهمیدم دخترمو تو بغلم گرفته بودم ولی اون وقتی صداش می‌کرد دخترم به صورت غیرارادی به سمتش حرکت می‌کرد البته ظاهرش مثل یه زن میانسال بود ولی من میدونستم جن هست، بعد دخترمو قائم کردم و رفتم باهاش مبارزه کردم پاهاش. و صورتشو سوزوندم خیلی درگیر بودیم بالاخره گورش گم کرد رفت خیلی خواب وحشتناکی بود، تعبیر ش چی میشه دخترم دو سالشه

  • سلام
   من خواب دیدم در حالیکه بی حوصله و خسته جایی نشستم یکهو یک شخصی که تو خواب میدونستم جن و موهاشو مثل آفریقایها ریز بافته و پشت سرش جمع کرده بود با رضایت و احترام برای من تعظیم کرد و تو همون حالت بود و یک جن کوچیک دیگه که انگار بچه اش بود را دنبال انجام دادن کارای من فرستاد ولی من تو خواب اصلا نمیترسیدم

  • سالک مبارز در

   شما انسان مبارز و شجاعی هستین و این رو بدونید که تمام اطراف ما اتفاق های اطراف ما از خود ما سرچشمه میگیره به مبارزه ادامه دهید

 208. من یه بار خواب دیدم من ومامانم روبه روی حموم نشستیم در حموم باز بود بعد یهویی درش محکم بسته شد و صدای آب اومد و معلوم بود که یه جن اونجاس

 209. ریحانه در

  دیدن جن در خواب که ظاهری خوب داشت و هزار سکه طلا به من داد. تعبیر این‌خواب چیست؟

 210. سلام
  من در خواب دیدم که یک بچه جن تو کمرم نشسته منم دراز کشیدم هی از پشت کمر گازم میگیره نمیزاره پاشم تو تا خوابم احساس میکردم بین دو دنیا هستم یکی دنیای خودمون دیگری دنیای جن ها از کمر به پشت دنیا جن بود وقتی بیدار شدم تا ده دقیقه خود جا گازش درد میکرد واقعا انگار خواب نبود خود واقعی بود
  ممنون میشم جواب بدین

 211. Asalکی از دوستان در

  یکی از دوستام خواب منو دیده که به حظور پیامبر ص رفتم بهشون گفتم که میخوام جن بشم پیامبر منو با لگد بیرون انداخته و من هم اومدم بیرو یه کاسه خون جوشیده رو با قاشق خوردم و همه مردم دورم جمع شدن و ازم ترسیدن. تعبیرش چیه . بگید لطفا ممنون میشم‌.خواهشااا

 212. سلام دوستان من تو خواب دیدم تو خونه بابابزرگم با یکی نزدیکی میکنم ولی موفق نمیشم ی جن کوچولو هم پیشمه مث بچه میموند ی چشمش ابی بود ی چشمشم قرمز ازم ناراحت بود ک چرا باش بازی نمیکنم ممنون میشم تعبیرشو بگین

 213. محمد جان خواب دعوا با جن اگه پیروز شی یعنی احساس راحتی و شادابی میکنی اما اگه بخوری که دیگه خیلی بده

 214. بیش تر از دوستان خواب شما یک کابوس بیش نیست و تعبیری نداره و یا اینکه روز از چیزی بدنتان لرزیده و احساس ترس کردید که شب همچین خوابی ببینید و برای اینکه دیگه از این خوابهای بد نبینید شب قبل از خواب زیر بالشتتان چاقو بذارید و دیگه همچین کابوسی نمیبینید

  • فرزاد در

   آقا من نه آدمی هستم که بترسم و نه آدمی هستم که کابوسی ببینم. ولی یه خواب دیدم مثل هشدار بود برام. خواهر من که 16 سالشه تو اون اتاق خوابیده بود الانم که صبح هسش دارم این پیام رو میدم خوابیده مطمعنم بیدار که بشه حتما میترسه و بیدار میشه. خواب دیدم خواهر من رو جن تسخیر کرده و یک نوزاد هم اونورترش خوابیده خونه هم تاریک بود رفیقم از سرویس اومد بیرون و یه چیزی شنیده شد گوشیمو برداشتم و رفتم اون اتاق دیدم خواهرم داره مثل یه مار به خودش میپیچه و نمیتونه نفس بکشه. میشینم بالا سرش و شروع میکنم به قرآن خوندن همین که بسم الله رحمان رحیم رو گفتم خواهر منم باهام شروع میکنه به خوندن من میخواستم آیت الکرسی بخونم ولی خواهرم میره سمت یه سوره دیگه. سوره فلق رو با هم میخونیم. به رفیقم میگم که بچه کوچیک رو برداره منم خواهرمو برمیدارم و از خونه دورش میکنم همینطور که خواهرمو بغل کردم شروع میکنم به جمع کردن وسایلم کیف پول کلید خونه و گوشیم و میرم بیرون رفیقم داشت وسایلشو جمع میکرد منم رفتم تا آژانس خبر کنم و بیارم. و یدفعه بیدار میشم. دوتا خواب دیگه دیدم که اون دوتا با هم مرتبط بودن اما درهم بودن داخل یه مغازه ام تو ناکجا آباد و یه ویفر میخورم و با وسیله ای که دارم و خودمم نمیدونم موتور بود یا دوچرخه رفیقم رو میرسونم اما باحال بود خخخخ. ولی واسه من خواب خواهرم مهمه لطفا از یه جایی برام پیدا کنین در به در دنبال تعبیرشم و پیدا نکردم

 215. غلامرضا کیان در

  سلام تو خواب دیدم که خواهرم جن زده شده و من خیلی می جنگیدم که یه نفر اومد و جن رو در آورد و رفت تعبیرش چی پیشه

 216. امیر بهادر در

  در خواب دیدم دو جن در جایی آشنا بهم حمله کردن و من از آنها ترس داشتم ولی فرار نکردم.
  این خواب چه تعبیری دارد

 217. سلام . من تو خواب ، خواب دیدم که می خوام بخوابم و خیلی خسته بودم که یک جن همراه با خوابم اومد و من بش گفتم هر چقد زور داری بیا بام مبارزه کن که تو خواب می دیدم دارم دستمو گاز می گیرم که یکم جون اومد توی تنم و سر بلند شدم اما صدام در نمیومد با مشت زدن به دیوار مادرم از خواب بیدار شد و تا دیدم گفت بسم الله بیا اینجا حس میکردم مثل عقب موندها شدم و یک چشمم هم از دس داده بودم و مادرم همش میگفت تو بدنته هنوز تا دیگه سرمو کردم توو اب از خواب پریدم خیلی برام واقعی بود

 218. سلام من چند بار حدود 6 یا 7 بار خواب جن دیدم و یکیش از همه بدتر بود این بود که داشتم می رفتم پنجره اتاق رو ببندم و نزدیکای 6 صبح بود دیدم همه جا تاریکه واس همین زود رفتم سراغ چراغ ولی هر چقدر کلیدو زدم روشن نشد بعد رفتم چراغ اشپزخونه رو روشن کردم وقتی رفتم جلوی یخچال دیدم از پشت یه زنی که سیاه پوشیده بود ایستاده جیغ زدم همون موقع اون زن رف تو بدنم
  تعبیرشو خیلی جاها خوندم که بیشترش به دشمنی یکی دیگه با من مربوطه
  تعبیر این خوابا چیههههه؟؟؟؟؟؟؟

 219. سلام من دیشب یه خواب دیدم ک رو تخت بودم با گوشی فیلم میدیدم حدودن ساعت ۵ صبح بود ک بابام بهم گفت جن منم پنجره رو ب رو نگا کردم دیدم ک یک جن پیر زن سیاه پوش بزرگ بود ک صورتش مثل استخوون بود و چشم نداشت و سیاه بود خیره شده بود ب من من هم خودمو ب خواب زدم و زیر چشمی نگاش میکردم ک دستشو از پنجره اورد تو و ب یکی از وسایل دکوری کنار پنجره اشاره کرد ک اگه دست ب اون بزنیم میان سراغمون
  در واقع تهدیدم ک میان سراغمون البته الن اون وسیله ک تو خواب دیدم رو نداریم
  این خوابو من حدود ساعت ۶ صبح دیدم
  ممنون میشم کمکم کنید در مورد تعبیرش خیلی واسم مهمه:)

 220. من چن روز پیش خواب دیدم که با دو نفر قریبه دوست شدم و با اونا داشتم قدم میزدم که متوجه شدم اونا جن هستند سوره ای خوندم واونا غیب شدن ولی بعد از مدتی سر و کله ی اونا پیدا شد باز منو سوره ای خوندم و ناپدید شدنو من از دستشون فرار میکردم . همین جور تا سه چهار بار نپدید میشدند تا اینکه بلکل ناپدیدید شدن و سراغم نیومدن .
  لطفا راهنمایی کنید

 221. عقیل ادیب در

  سلام خسته نباشید تو خواب دیدم که یک جن با شمایل واقعی که تو روایات گفته شده دنبال من وخواهرم بود و زیر پام آتش می زد و تو خواب درد آتش رو حس می کردم بعدش جن به صورت یه آدم تغییر کرد که ناآشنا بود و از ما کاری می خواست برایش انجام دهیم که یادم نیست چه کاری بود و ما از ترس انگار قبول کرده بودیم ممنون میشم تعبیرشو بگید!

 222. محمد کاهه در

  سلام بنده خواب دیدم که در حال عوض کردن پرچم در خانه خودمون هستم و جوری بود وقتی خواستم عوض کنم از پنجره جن رو دیدم که رو میله وایساده و میخنده اونو ناخوداگاه به اسم فاطی صدا کردم(چهرهش اصلا اشنا نبود) و اون درحال خندیدن بود و یهو صدام بند اومد و دیگ نتونستم حرف بزنم تا اینکه مادرم و صدا کردم و گفتم مادر من اومد که اونو ببینه وقتی اونو دید بما گفت که پسرت با ما دوست نیست و از ما خوشش نمیاد من براش ی پرچم فرستادم و بعد اون برای من یه پرچم دیگ فرستاد (کاملا چهره سفید و دندانهای بلندی داشت)

 223. سلام ،
  من درحال فرار بودم ، که تعداد زیادی انسان بدون صورت کاملا سیاه همه جا بودن و به دنبال ادم ها میدویدن ، اشخاص دیگیری هم بودن کنارم که بعضب اشنا و بعضی نااشنا بودن وفرار میکردیم ، ان مکانی هم که انجا بودم جای عجیبی بود ، تاحالا همیچین جایی رو ندیده بودم

 224. سلام .. برادرم خواب دیده که من تو خونه مادربزرگم با یه جن دارم عروسی میکنم .. با توجه به اینکه عروسیم هم نزدیکه، این چه تعبیری دارع؟ خواهشا کمک کنین،خیلی مهمه

 225. من خواب دیدم که خونه قبلی مون که تو ایران بود ، بودم بعد رفتم دم یکی از پنجره ها که (اونجا پشته بوم بود) ولی تو خوابم مثل یه جنگل یا دشت یا حیاط شده بود بعد یه دفعه خاستگارم اومد کنارم (البته تنها بودم اون یه دفعه اومد) بعد من بیرون نگاه کردم شب بود ، یه گوسفند دیدم گفتم اون گوسفند نگا کن داشتیم به گوسفند نگا میکردیم، بعد گوسفند بهم نگا کرد به عقب برگشت بعد یه دفعه به روباه تبدیل شد بعد روباه یکم رفت عقب تر که یه دفعه واستاد و برگشت بهم نگاه میکرد و انگار داشت بهم میخندید بعد اونجا یه چیزی مثله یه تپه کوچیک تو خالی بود (فک کنم غار بود) بعد روباه به اونجا نزدیک شد و تو اونجا ایستاد بود دوباره بهم نگاه کرد بعد ی دفعه به جن تبدیل شد جن اول سرش پایین بود بعد یه دفعه سرش اورد بالا و بهم نگا میکرد بلند بلند بهم میخندید کم کم به طرف خونه میومد. (البته همه خوابمو نگفتم اول که تو خونه بودم چن نفر پیشم بودن که نمیشناختم بعد احساس کردم جن تو خونه هست پشت سرمو نگا کردم بعد دوباره رنو برگردوندم کسی نبود بعد منم داشتم تو خونه دنبال بقیه میگشتم که کم کم جن ها و روباه تو خونه میدیدم بعد منم رفتم یه اتقاق که بقیشو بالا تعریف کردم) من قبلا که تو اون خونه بودم چن بار جن دیدم ولی صورتشون ندید و چن بارم اذیتم کردن. کسی میدونه تعبیر خواب من چیه ؟

 226. فاطمه در

  سلام خواب دیدیم دو تا جن داخل خونه هستن و میگن که ما میخوایم کاراهای شما رو انجام بدیم و خیلی مظلوم هستن. و ماشین مون خراب بود گفت ماشین تون رو میبریم درست میکنیم . ولی ما بهش ندادیم

 227. من خواب ديدم برادرم در خانه ي من جن زده شده ومن سعي دارم از بدنش بيرون كنم واو هيكلش درشت شده بود بغلش كردم داداشمو وباتخم مرغ زدن به ماشين پايين پنجره نجاتش دادم البته اين كامل نيست چون همش اين نبود

 228. بی‌خیال در

  من خواب دیدم که در مسجد هستم البته شك دارم که مسجد بودیانه بعد 2نفر به شکل انسان که صورت شان را با موهایشان پوشانده بودند ظاهر میشوند ومن اسم آنهارا می پرسم که الان حضور ذهن ندارم وبعد فرار کردم

 229. سلام. حدود 5 سال پیش خواب دیدم با یه جن ازدواج کردم و از اون موقع همیشه خواب های عجیب میبینم و توی خواب صحبت میکنم یه سال پیش خواب دیدم که ازش یه بچه ی پسر دارم و توی خواب خیلی هم خوشحال بودم، امروز هم خواب دیدم یه خوانواده جن رو که با هم راحت صحبت میکردیم و فقط من میتونستم ببینمشون…

 230. سلام خوابدیدم که رفتم آشپزخانه وبعد انابل رادیدم که میخواست من را بکشد واز خواب پریدم

  • فرزاد در

   چیز مهمی نیست اگه خوابی رو ببینید که تو فیلم ها یا جاهای دیگه دیدین و ترسیدین ازش ذهن خوده آدم اونو تو خواب خلق میکنه چون شما قبل خواب بهش فکر کردین. یا داشتین بیشتر اوقات به اون فیلم فکر میکردین. سوال. عروسک آنابل بزرگ بود؟ چون عروسکی که بشه تسخیرش کرد باید کوچیک باشه و شکل خوده فرد که باید تسخیر بشه درست بشه. اگه عروسکی رو دیدین که تو فیلم هست با صورت بزرگ و موهای زرد همون چیزی هسش که بالا گفتم. تعبیری نداره و خواب پریشان میگن بهش

 231. سلام خسته نباشید عالیه فقط من خواب دیدم که زن همسایه که خیلی خانم خوبیه و مومن هست به خونمون اومده و به من میگه فریاد بزن و جن واز خونت بیرون کن وخودش شروع کرد به فریاد زدن که میگفت برین بیرون برین بیرون از این خونه بعد ب میگرده به من ومیگه ببین بیرونشون کردم کار تموم شد وبی مت تو خواب جن ندیدم اما روز قبل بعد از نماز حرز ابی دجانه رو خونده بودم

 232. سلام من خواب دیدم دارم با یه جن رابطه جنس ی برقرار میکنم. ولی اولش یه دختر خوشگل بود ولی بعدشم که به جن تبدیل شد اخه بازم در حال انجام رابطه بودیم به نظرتون تعبیرش چی می شه

 233. خسروی در

  خواب دیدم تو يه خونه آشنا بودیم با خانواده داشتیم ميرفتيم که فهمیدیم جن تو خونه است رفتیم ببینیم تا برق رو روشن کردیم یهو فرار کرد و داداشم از هوش رفت م هم دنبالش رفتم و داد ميزدم که مثلا بترسونمش

 234. پریشب خواب دیدم یکی از آشنایان خانم که ظاهرش کمی پیرتر شده برای افرادی پیشگویی میکنه ….بدلم میاد گویا جن باشه یا با جن رابطه داره…..برای پیشگویی من میگه صبر داشته باش

  دیشب دوباره خواب دیدم داریم خونمون رو تعمیر میکنیم تو پاسیور خونمون گور پیادا میشه که بعدا معلوم میشه گور جن دختر هست

  تعبیرش چی میشه؟

 235. خواب دیدم یکی از آشنایان خانم که ظاهرش کمی پیرتر شده برای افرادی پیشگویی میکنه ….بدلم میاد گویا جن باشه یا با جن رابطه داره…..برای پیشگویی من میگه صبر داشته باش
  تعبیرش چی میشه؟

 236. بهاره در

  سلام.اگه خواب ببینیم خونمون رو داریم بنایی و تعمیر میکنیم ناگهان گور یک نفر توی پاسیور خونه پیدا بشه….و معلوم بشه گور یک جن دختر بوده ….تعبیرش چی میشه؟

 237. من صبح بعد از اذان صبح خواب دیدم یه جنی هست که همش آیینه های خونه مونو میندازه میشکنه.هرکاری میردیم آیینه رو مینداخت .یکبار که من ایینه با دستم محکم نگه داشتم پنجره ی خونه رو ازجاش دراورد و زد تو سره من و من مردم.

  • بهزاد در

   به خاطر اذان صبح گفتن 90درصد خوابتون باطل شده
   شما با کسی از خانواده خود مشکل دارین؟؟

  • شهریار در

   با برادرم توی ی اطاق و جای نامشخص بودیم.ی سایه پشت درب شیشه ای دیدیم. بیرون اومدیم دنبالش کردیم.ی آدم بود ی کم دادم بیداد کردیم صدای من گرفته بود.با هم درگیر شدیم جن به شکل قورباغه درومدو فرار کرد.منم لنگه دمپایی پرت کردم طرفش
   تعبیرشو میدونید؟

 238. باسلام وقت بخیر من درتمامیه نظراتی که خوندم هیچ کدام شبیه این خواب من نبود من دیشب خواب دیدم جایی ناشناسم وازاونجاییکه دربیداری هم حس میکنم کسی همراهم هست درخواب ازجن ها میخواستم منو ول کنن و دست ازسرزندگیم وردارن وپناه بردم به خدا وبازشروع کردم باجن ها حرف زدن وگفتم اگه ایجاییداگه عصبانی هستیدبمن نشون بدید به یک باره وسائل خونه شروع کردن به سروصدا و چراغ ها روشن شد و دونه دونه ظرف شکستندولی نامرئی بودن کاملاوبایه حالی بیددرشدم ولی درتمام طول خوابم نترسیدم فقط بیددرشدم حس ترس داشتم تو واقعیت ممنون میشم تعبیرشو بگید

 239. فاطمه در

  سلام..حدود ۵دقیقه خوابیدم یهو احساس کردم جن رفت تو بدنم و صدایی از خودم شنیدم حالت خرو پف.دست و پامو نتونستم تکون بدم و با زور بلند نفس‌کشیدم تا خواهرم از خواب بیدارم کنه..اگ اون بیدارم نمیکرد سکته میکردم..دلیل خواب چیه

 240. هلیا عربی در

  سلام هلیا هستم خواب دیدم تو خونه مادرم با برادرم مشغول کار هستیم وقراره جگر سیخ کنبم که یدفعه همه از جای خودش تکون خورد من وسایل و از رو هوا میگرفتمو بلند سوره توحید رو میخوندم که ناگهان از پنجره مردی با موی بلند دیدم که برام سر تکون میده و انگار از خوندن قران من ترسیده با یه سیخ از جگرای ما گذاشتو رفت تورو خدا بگید تعبیر خوابم چیه خیلی استرس دارم

 241. شاهین در

  سلام,من مرتب خواب جن میبینم,میذاره دنبالم,منم از خواب زود بلند میشم ولی…
  دلیل خواب دیدن مرتب من چیه؟
  باید چکار کنم؟

 242. بنده خواب دیدم یه جن سر به زیر تو حیاطمونه ،منم از قسمت بالکن اشیاعی رو بهش پرت میکردم و نمیترسیدم و حتی مسخرش میکردم ،که ناگهان یک گربه سفید اومد کنارش و من اونموقع شدیدا میترسیدم و در هال رو بستم و فرار کردم ،ترس و اظطراب سرتاسر بدنم رو گرفته بود،فرداش عصر که از سرکار برگشتم ،خبر دادند که دختر عموم رو دزدیدن و تا الان هم خبری ازش نیست!
  لطفا خوابتون رو جدی بگیرید و در اسرع وقت از یه روحانی یا کتاب تعبیر خواب ،خوابتون رو تعبیر کنید تا دچار گرفتاری نشوید.

 243. ناشناس در

  چند شب یش خواب دیدم تواتاقم جلو اینه نشسته بودم مو هام رو شونه مکردم که یکی شکل خودم ولی ابی با چشمای سفید و قرمز ازتو اینه در اومد می خواست خفم کنه دومینار که دیدمش داشت سایی رو که دوست دارم میشت هربارم می گفت بر میگردم و من از خواب میپریدمم و بلند بسمه ا…. میگفتم جالبش اینه از اون روز لبااس های موردد علاقم یا ناپدید میشن بعد چند روز دوباره برمیگردن سرجاشون ییشونم انگار اب البالو پاشیده رو

 244. افشین در

  سلام من تو خواب دیدم تو خونه قدیمیمون که توش زندگی میکردیم یه چیزی شبیه ادم کوچولو که به صورت روح بود دیدم که داشتم دنبالش میکردم و میخواستم بگیرمش دوباره این خوابو میبینم؟؟؟؟؟؟!!!!!!!

 245. فائزه در

  سلام. توروخدا متن منو با حوصله بخونید و اگه کسی چیزی متوجه میشه بگه. حدود ۶ماه پیش تو خواب دیدم تو خونه جدیدی ام تو اتاق خودم و روی تخت دونفره خودم با تشک و پتو و دیوارای سفید و تمیز،از خواب بیدار شدم و خوشحال رفتم جلوی پتجره ای که روبروی تختم بود و بعداز نگاه کردن به بیرون برگشتم پشتمو نگاه کردم دیدم یه جن تو رختخوابم کنارم بوده تا صبح. بهم میخندید. قیافش عادی بود وسرحال بود. اول ترسبدم. شروع کرد به حرف زدن،مکالمون رو یادم نیومد ولی انگار کل روز ازم چیزی میخواست و مدام در گوشم زمزمه میکرد با لبخند و من فقط گریه میکردم،گویا کار سخت و ناراحت کننده ای بود برام. تا اینجا خواب اولم. چند هفته بعدش من و همسرم مهاجرت کردیم به استانبول،بعداز داستانها و مشکلات و افسردگی ها و از دست رفتن سرمایه مون فقط ۵ماه موندیم و برگشتیم،الان ۵روزه برگشتیم و دیشب دوباره خواب جن دیدم،اینبار جن سیاه و زشت که تمام بدنم رو گرفته بود. پایین پام بود و انگار بدنمو زنجیر کرده بود ولی زنجیری نمیدیدم،گریه نمیکردم و با گفتن اولین بسم الله بدنم کمی شل شد،باز تکرار کردم،انقدر بسم الله رو گفتم تا بدنم آزاد شد و اون جن زشت رفت.
  یه مطلب کوچیک هم بگم شاید بدرد بخوره. تو استانبول به طرز عجیب غریبی لوازم شخصی بی ارزش من،مثل برس چوبی که به موهام میزدم،یا پاپوش بافتنیم، یا گوشی قدیمی و رنگ و رو رفته م که حتی روشن هم نمیشد به طرز عجیبی گم میشد،در حالی که خونه ما کوچیک بود، کسی تاحالا خونمون نیومده بود و ما هم خونه کسی نرفته بودیم،اصلا کسی رو نداشتیم برای معاشرت. توروخدا اگه کسی تجربه ای یا اطلاعاتی داره برام ایمیل کنه. آدرس ایمیلم هم میذارم،

  • بنیامین در

   بنظرم بخاطر مشکلات و مسائبی هست ک پشت سر گذاشتید و یا اینکه پیش رو دارید و همچنین زمینه افسردگی،نیاز ب ورزش دارید،این عبارت از توی قران استخراج شده هر وقت احساس کردید کسی اطرافتون هست بخونید مطمئن باشید هر چی باشه اتیش میگیره و پا ب فرار میزاره.عبارت رو حفظ باشید ک در خواب هم در مواجه بتونید بخونید

  • فرزاد در

   اگه اونجایی که گفتی اشیاع خونتون گم شدن مثل شانه شخصی خودتون یا موبایلی که بهش نیاز نداشتی. اگه تو واقعیت گم شدن و پیدا نشدن..!
   نظر منو بخوایی سریع برو پیش روحانی کار بلد پیش هر آخوند و روحانی هم نرو. اول سوال کن در مورد آخونده. بعدشم نترسین چیز خاصی نیست اون جن قسط اذیت کردن داره همین. چون دو نوع جن هست. جن خوب و بد مسلمان و کافر. چندتا توصیه کوچیک. موهاتون رو وقتی شونه میکنید و موهای ریخته رو جمع میکنید که تو خونه نریزه دور نریزین و ناخنتون رو کوتاه میکنید دور نریزید. بریزین داخل یه پلاستیک و بندازین سطل آشغال. نزارین توی شانه خودتون موهاتون باقی بمونه. چیزی که مال خودتونه و دیگه نمیخواییش بنداز دور بره. نگهش ندار. من فقط میتونم تا اینجا کمکتون کنم. بقیه اش رو حتما حتما برین پیش یه روحانی که همه تعریفشو میکنن. بهترین راه همینه

 246. سلام من خواب دیدم ،انگار با چند تا دوستام بودم تا جایی ک یادمه بعد میخاستیم بریم ی جایی من بلند داد زدم جن اینجاس بیا نریم دیدم یک دفعه شب شد و بالای ۱۰۰تا جن به ما حمله کردن و من یکیش زخمی کردم و خودمم زخمی شدم تعبیرش چیه؟

 247. من خواب دیدم جفت مامانم که خوابیده تو سالن نشستم بعد از توی اتاقم یه خانومی شبیه مامانم با پتوی من اومد بیرون و سرشو کج کرد انگار خیلی خسته بود یهو حس کردم یکیشون جن اه داداشمو صدا زدم گفتم دو تا شدن پس یکی شون جنه نگاه کردم به مامانم ولی حس کردم اون خود مامانمه پس دستشو سفت گرفتم و به داداشم گفتم اون که داره میاد جن اه و بهش گفتم ۱۵ تا دگ ازشون هست و داداشم رفت تو اتاقم و جن ها رو کشت .

 248. سلام من دیدم توی مترو هستم بعد دوست خیلی صمیمی من رو به روم بود ولی من هرگز سوار مترو اونم تنها نشدم کلا دو سه بار سوار مترو شدم بعد داشتم با اون دوستم صحبت می کردم که یک نفر دیگه اومد کنارم جای این که همشون شبیه هم بودند یعنی من با دو تا دوستم صحبت می کردم و نمی دانم چگونه حالا یکی از آنها به من ساندویچ داد و این یکی دیگه از من انتقاد کرد که چرا من تحویل نمی گرمش بعد من که دوست ندارم دوستم ناراحت بشه با اون صحبت کردم که آنقدر خنده برروی لب هامان آمد که اون یکی دیگه عصبانی شده، بود بعد اومدم فکر کنم گفتم یک رو دو بدن که نمیشه دو روح در یک بدن هم نمیشه پس یکی اصل و یکی نا اصل بعد دیدم یکی از این ها عادیه ولی اون یکی دیگه که بمن ساندویچ داد غیر عادی و چشماش داره قرمز سیاه می ره که تا فهمید من فهمیدم چشماش رو بست تا من حقیقت را نفهمم بعد کم کم صورت او سیاه شد بعد من شروع کردم به خوندن حمد و سوره خواندن که ناگهان ناپدید شد من خیلی خوشحال شدم و اون یکی که واقعیت داشت بامن گرم گرفت من خیلی خوشحال بودم رفتم به مدرسه من هفتم هستم و به همه دوستان گفتم و به تک تک معلمان خبر دادم و بیدار که شدم دیدم ساعت 5و 50دقیقه است می خام بدونم معنی اش چی میشه بعد اون شب من وخود دوستم داشتیم سیب زمینی آتیش درست می کردیم و من آتیش رو خاموش نکردم رفتم خوابیدم

 249. سلام من چندروز پیش خواب دیدم دارم نمازمیخونم بعد یکی بهم گفت توداری نماز برا جن ها میخونی بعدمنم ترسیدم نمازمو شکستم

  • فرزاد در

   اگه داری نمازتو برای خدا میخونی و نه کس دیگه ای نترس و ادامه بده سعی کن قبله رو از بقیه بپرسی. بدون همیشه خانه خدا کدوم وره تا دیگه کسی بهت نگه که داری واسه اجنه نماز میخونی. چون نماز فقط برای خداست اگه قولی دادی تا نمازتو بخونی اون کسی که اون حرف رو گفته درست گفته. یا اینکه داری جهت اشتباه رو قبله قرار بدی و نماز بخونی.

  • سالک مبارز در

   حقیقت همینه که نماز ما از روی سهل انگاریه و بسیار مضحک و زشته و اونجوری که باید برای خدا نماز بخونیم نمیخونیم و راست گفتن جنا

 250. سلام
  من خواب دیدم توی یه خونه پدربزرگم جمع شدیم وخالم که معلم ادبیات اونجا کلاس خصوصی برگزار کرده منو چندتا از دخترخاله هام هم اونجاییم.بعدش دوتامون میریم توی باغ خیلی تاریک بود یه نفر میاد باهامون حرف میزنه بعدش شبیه یه گرگ و سگ و شغاال میشن چشماشونم رنگ آبی درمیاد که برق میزنه میشه پشت سرم رو که نگاه میکنم تعدار خیلی زیادی شده بودن دختره فرار میکنم فقط من میمونم توی حصار بعدش نمیدونم چطوری منم فرار میکنم ازشون میرم تو جاده میبینم یه عالمه گوسفند و گاو و گله هستش توی خیابون منم دنبال اونا میگردم توی گله بعد میرم داخل خونه میبینم که همه اقوام جمع شدن دارن حرف میزنن.بعد یکی از اون جنا دنبالم میاد توی اتاق وقتی من خوابیدم دست پامو میگیره و استخوان های شکمم میگیره خیلی درد اور بود طوری که بی حس شده بود بدنم هرچ تلاش مسکردم زیر دستش در بیام نمیشد جیغ داد ک میکردم دهنمو میگرفت خفم میکرد ک صدام درنیاد بعدشم خون گردنم رو میمکید…خیلی وحشتناک بود
  اگه میشه بگید تعبیرش چیه

 251. بنده خدا در

  سلام لطفا تعبیر این خوابمو بگید البته دوتا هست هر کدومو میتونید بهم تعبیرشو بگید خیلی ممنون

  اولی خواب دیدم درست روی تختخواب خوابیدم و تو اتاق خودمم بیدار میشم با حالت خواب الودگی روبروم سیاهه ولی سه تا چشم قرمز میبینم که میخان بیان سمتم و من از ترس از تختم میوفتم و هر کاری میکنم یه آیه بخونم انگار که لال شده باشم نمیتونم کاری کنم ولی یهو اسم الله که میارم سریع از خواب بیدار میشم

  دومی هم خواب دیدم یه جایی هستم مثل خونس مادرم میگه من یه جن دیدم میگم کجا و چیزی نمیگه میگم اون خونه روبروییو میگی یهو میبینم یه جای دیگم با مادرم و واستادیم و یه جن که زنه و یه بچه جن هم که پسرشه فکر کنم بغل دستش واستاده هیچ ترسی احساس نمیکنم و سعی میکنم با بچه خوش و بش کنم ولی یهو میبینم چند نفر میان و اذیتشون میکنن و فرار میکنن و بعدش یهو میبینم بیرون خونم و یکی هم پیشم واستاده میگه اونا رفتن اونجا یه جور جایی مثل جنگل بود یهو میبینم صدای شلیک و جیغ میاد و همین

  ممنون میشم اگه تعبیر یکیشونو بهم بگید

 252. من خواب دیدم عموم با جن رابطه داره وباهاشون حرف میزنه،وزن عموم اشاره به من میکنه میگه ببین داره حرف میدنه باهاشون وبه من گفت حتی زمان مرگش هم بهش گفتن،ومن پشت سرم نگاه نکردم ترسیده بودم،لطفا تعبیرشو برام بفرستید

 253. سیمین در

  سلام من خواب دیدم که داخل یه رستوران در کوهستانم اومدم از رستوران بیرون دیدم چهار تا دختر در حال دویدنو فرار کردنن و هم دیگرو گم کردن انگار که دوست بودن ولی از چیزی میترسیدن و فرار میکردن بعد که دیگه ندیدمشون رفتم سمت یکی از کوها یه مردی بالا ایستاده بود و منو نگاه میکرد صداش میزدم جواب نمیداد سنگ زدم طرفش ازش رد شد صلوات فرستادم بسم الله گفتم ترسیدم فرار کردم ولی یه مرد دیگه که لاغر اندام بود کت و شلوار تنش بود رو به روم ظاهر شد اومدم بهش پناه ببرم اون یکی که بهش سنگ زدم اومد گفت اون جنه نرو سمتش وقتی به کت و شلواریه نگاه کردم دیدم میخنده ترسیدم رفتم سمت همون که بهش سنگ زدم پشتش پناه گرفتم ولی جن افتاد دنبالم منم هی بسم الله میگفتم حمد رو میخوند قل هو الله رو میخوندم اعوذ و بالله میگفتم حتی به فارسی میگفتم پناه میبرم به خدا از شر شیطان رانده شده ولی اصن روی اون اثر نمیکرد ازم نمیترسید و دنبالم میومد تا رفتم خونه خاله بزرگم اونجا هم اومد دنبالم اون که بهش سنگ زدم سعی میکرد دورش کنه ازم ولی نمیتونست تا اینکه انداختم رو مبل و یه پتو انداخت رومو خودشو انداخت روم من هی دست و پا میزدم ولی اون هی خودشو میکوبوند بهم وقتی ازم جدا شد التشو دیدم که اب منی ازش اویزون بود و بعدش به من گفت بچم الان تو شکمته گفتم برو بابا غیر ممکنه تو جنی بچت نمیتونه تو شکمم باشه یه ایه از قران رو خوند که از وجود بچه ی جن و انسان میگفت و بعدش من دیگه هیچی نگفتم فقط بازم ازش فرار کردم ولی بهم گفت کاری باهات ندارم فقط میخوام بچم یه جای خوب بزرگ شه منم قبول کردم بعدم به همراه اون مرده که داشت کمکم میکرد با جنه از خونه زدیم بیرون دیدم خاله بزرگمو خاله کوچیکم با ماشین دم در منتظرمن و سوار شدم و رفتم با صدای اذان صبح گوشیم از خواب پریدم

 254. سلام من تو خواب دیدم رو پشت بوم خونه نشسته بودیم بقیه بخاطر انجام کاری اونجا رو ترک کردن و ب محض ترک کردن یه آقای بسیارزیبا باریش و موهای بلند و سفید ظاهر شد نمیدونم جن بود یا پیامبر.یه خانومی هم همراهش بود ک واسش کار میکرد.به محض دیدن اون ها ترسیدم و دهنم قفل کرد و برگشتم توخونه اما باتمام ترسم برگشتم اون آقا به من یه پلاستیک تخمه داد و منو میپایید ببینه ازش میخورم یانه‌.باترس دوتا از اونا رو خوردم و اون خانوم این ها رو یادداشت میکرد بعد به من یه کلوچه دادن و ازم خواستن درخواستی ازشون بکنم من هم باصدای بلند دوبار گفتم خوشبختی در دنیا و آخرت

 255. من خواب دیدم رفتم با چند نفر نا اشنا جنگل تو یه خونه ای موندیم شب رفتم تو جنگل دیدم یه دختر نشسته به ماه زل زده تو تاریکی بعد برگشت عین حیوانات راه میرفت رفت توی بوته ها حالت سگ و گرگ نشست بعد زل زد به من چشاش ابی بود ولی ترسناک برق میزد بعد چن تا گربه ی سیاهو دیدم بعد چند دقیقه هم دنبال من میدویدن ن فرار میکردم
  خیلی بد بود

 256. سلام من یه خوابی رو دیدم لطفا تعبیرشو برام بگین:
  « دیدم تو خونه هستم بعد از حموم یه صدایی اومد رفتم تو ببینم چیه همین که به همه جه نگاه کردم برگشتم تا برگردم به اتاق دیدم در حموم بستس. بعدش یه شیلنک دیدم که تو زمینه روشم یه علامت خنده داره در حالی که وقتی حموم رفتم نبود بعدش همش درو میخواستم باز کنم در باز نمیشد انگار از پشت یکی فشار داده نمیزاره بازشه همش جیغ کشیدم و بسم الله گفتم حتی دیگه یه لحظه فک کردم میمیرم تشهدم گفتم بعدش دیدم در باز شد رفتم بیرون یادم نیس که به مامانم و داداشم گفتم یا نه ولی تو روی میز یه گلدانی داریم که اون شکسته بود مامان داشت میرفت تا ببینه چرا شکسته یه سیب از طرف اشپزخونه به طرفش پرتاب شد منم دستمو انداختم تا بگیرمش ولی نتونستم خورد به سر مامانم و اونم فک کرد من زدمش بهش ثابت کردم که از اشپزخونه یه سیب خورد به سرش و… بعد از مدتها در خونمون به صدا در اومد رفتم دروبازکردم دیدم بچه ی همسایمونه بهمون یه چیزی اورده بود که گویی مامانش داده بود برامون بیاره درو باز کردم بعدش دیدم یه دوچرخه جلوی درمونه بعد یه لحظه ناپدید شد و تقریبا یه متر جلوتر دوباره پدید اومد بعد به پسر همسایمون گفتم برو خونمون ( ترسیدم یه چیزی بشه بندازن گردن ما ) بعد دیدم دوباره دوچرخه ناپدید شد و باز دورتر پدید اومد و بعد همون شیلنکو تو همون جا دیدم بعد اومد خونه …( یادم نیس چی شد ) شب به دستشویی رفتم وقتی برمیگشتم همون شیلنکو تو دستشویی دیدم بعد دستمو انداختم تا درو باز کنم دیدم بازم باز نمیشه بعد یه مدت باز شد اومدم بیرون و به بابام شیلنکو گفتم باور نکرد ».
  لطفا تعبیر اینو بهم بگین من خیلی میترسم
  ممنون از توجهتون

 257. سلام…خسته نباشید…لطفا حرف منو ب مسخره نگیرید من دفعه اولی هست این خوابا میبینم…خواب دیدم تو خونه ی اشناها هستیم صدا میومد میگفت جنه…یهو یکی از اونا پای منو فشار داد من ترسیدم هی میگفتم ب مامانم بریم واسه اینکه من نرم دوتا جنین کوچیک میفرستاد سوخته…من توحیاط بودم میگفتم بریم وقتی داشتیم میرفتیم ب اشنامون گفتم نکنه بامن بیاد؟یهو ی صدایی اومد صدای مرد خودشو معرفی کرد من خیلی ترسیدم هرچی بسم الله یا الله میگفتم یا ایه الکرسی میخوندم نمیرفت

  • فرزاد در

   اینجور خواب ها سعی دارن از یه اتفاق یا چیزی بگن. چون جن ها هم مسلمان و کافر دارن و از قرآن و اینا نمیترسن چون خودشون هم قرآن خودشون رو دارن و پیامبرانی هم داشتن البته از جن نه از خودمون بودن پیامبرا

 258. نیلوفر در

  سلام من قبل اذان خواب دیدم یه جن روم افتاده و یه نفر تو گوشم میگه بسم الله بگو منم گفتم هر دفعه که میگفتم وزن جن سنگین تر میشد که اخر سر از روم بلند شد خواهش می کنم جواب بدید

 259. عسل ولیپور در

  سلام دوستان من دیشب خواب دیدم با یه جن خانوم زیبا دارم حرف میزنم اولش ازش میترسیدم اما اومد نزدیکمو پارچه های روشو برداشتم یه جن خیلی زیبا خوش هیکل مهربون بود با من دوست بود با من همکاری میکرد هرکاری میگفتم انجام میداد علاقه خواصی تو خواب بهش داشتم وقتی صبح پاشدم انقدر از خوابم مطمئن بودم که دنبالش میگشتم تو خونه
  تعبیرش چیه

 260. تو خواب دیدم رفتیم یه جایی که عروسیه و منم و خونواده م ..بعد همینطور که حاضر میشدیم یه اقایی اومد با چشمای قرمز و ترسناک و یه چیزایی تعریف کرد و گفت من همونی م که شماها رو اذیت میکردم و میترسوندم ..خواهرم باهاش رابطه ی خوبیداشت انگار و نمیترسید ازش و همش لبخند میزد به جنه ..البته اونم گفت من جنم ..خلاصه من هی میگفتم طرف من نیا ازت میترسم و اینا که دیگه از خواب پریدم ..ولی خواهرم با جنه دوست شد :/

 261. doostan man khab didam kole roozo daram ba y ezhdeha mosafer keshi mikonam
  tabiresh chie ?
  alan kheyli negaranam
  komakam konid
  taze ezhdeham kharab shod tamirgaham bordamesh
  taviz roghaniam bordamesh

 262. سلام…من چند وقته ک مدام خواب جن یا شیطان میبینم .ولی هیچ تاثیری توی زندگیم تا الان نداشته…ممکن بعدها برام دردسر بشه ایا؟؟؟

 263. بیقرار در

  سلام
  مدتیه که خواب سقوط،مرگ،عذاب میبینم!
  واینبار دیشب بود که درخواب دیدم برادرکوچکم نشانه هایی از مسخ جن داشت ترسیده بودم درحالی که نمیترسم وگریه کردم ولی با این حال برادرم رو به بیرون خونه صدا کردم و بغلش کردم ودست رودهنش گذاشتم درهمون حال بی اختیار ایاتی از قران که یادم نیس رومرتب میخوندم وظاهر داداشم به رفتار های گفته شده از جن شبیه بود همینجا از خواب پریشان ومضطرب بیدار شدم ایا تعبیری وجود داره؟؟؟

  • فرزاد در

   اگه تعبیرش رو بهت گفتن میشه به منم بگین. چون منم دقیقا این خواب رو در مورد خواهرم دیدم. دارم در به در دنبال تعبیرش میگردم. دقیقا همینجوری بود قرآن خوندم البته من آیه ای رو خوندم که بلدم. ولی خواهرم یه آیه دیگه رو شروع میکنه توی خوابم و منم به اون آیه میکشونه که من بلد نیستم بخونم. وگرنه خواستم آیت الکرسی بخونم

 264. ارامه در

  من خواب دیدم خونه بابابزرگم بودم بعد یه کی در زد عموم رف درو باز کنه دیدم یه چادری سرش کردم رفتم دنبالش گفتم عمو چادر چرا سرت میکنی دیدم یه جنی پشت در کاملا هم معلوم بود عموم میخواست بترسونتش..منم خیلی ترسیدم رفتم پیش عمم گفتم جنه رو دیدم بعد گف وای الان میان سراغت یه ایه بهم گف ک باید زمزمش میکردم ک به سختی تونستم زمزمش کنم یعنی نمی چرخیدن روزبونم تااینکه گفتم..بعدشم ازخواب پریدم

 265. والا من انقد كه هرشب خواب اينارو ميبينم ديگه واسم عادي شدي
  خواب هايي كه ميبينم به قدري واقعيه كه همش يادم ميمونه و بعضي وقتا نميدونم خواب بوده يا واقعيت
  كم ميترسم ديگه ولي خيلي بده كاش برسه روزي كه هيچوقت ديگه نبينم
  الان نزديك دوساله هر وقت ميخوابم ازين خوابا ميبينم خيلي هم وحشت ناكه
  دعا كنيد نبينم ديگه
  ميدونم تا خدا نخواد هيچ اتفاقي نميوفته
  كارم از تعبير خيلي وقته گذشته
  برام دعا كنيد نبينم ديگه فقط همين
  فقط همين

 266. poriya_aFLAtooN در

  سلام
  من یه خوابی دیدم که یه جن با لباس سفید و موهای یلند که ریخته بود جلو چشاش رو دیدم که روی پنجره همسایه روبرویی مون بود و میخواست خودشو پرت کنه پایین ولی نمیتونست جیغ میزد و منو چند تا از دوستام به یه مغازه تقریبا خالی رفتیم و تا من گفتم هممون اومدیم بیرون و در خود به خود بسته شد و برگشتیم دیدیم که جنه مثل عقربه ساعت داره میاد پایین روی پنجره! ولی اگه من به مادرم میگفتم و میومد بیرون اون جن خودکشی نمیکرد ولی موفق نشدم و اون جن خودکشی کرد و افتاد روی زمین و یه دود غلیظ اونجارو گرفت
  خیلی مممنون که وقت گزاشتید خوندید…
  لطفا تعبیرشو بگید خیلی ممنون میشم

 267. من خواب دیدم یه جن کنارم هرچقد بسمه الله میگم نمیره یجا اذیتم کرد منم با چاقو زدمش

 268. من خواب دیدم کی جن کنارم هست هرچی بسمه الله میگم نمیره یجا اذیتم کرد منم با چاقو زدمش

 269. خواب دیدم تو یه خونه ی جدید وارد شدیم ک اطرافش پر از باغه و دیوارای حیات خونه کوتاهه و باغ مشخصه و بهمون گفتن ک شما محل زندگیه جن هارو خریدید و قراره با اونا زندگی کنید ک یهو من خیلی ترسیدم و تنها بودم بعضی وقتا مامانم میومد ولی چشمام و صدام تو خواب درست کار نمیکرد و فقط برق رفت و امد جن هارو میدیدم یهو رد میشدم همون لحظه یه زن وارد شد ک باسنگ زدمش و روش آب ریختم هرکاری کردم نرفت بعد فهمیدم واسه کمک اومده اون جنارو میدید و در موردشون میدونست

  • هامون در

   امکان داره زندگی شما میان دشمنان پنهان و آشکار احاطه شده باشه ،اگر کسی ب قصد کمک نزد شما امد ممکن است اول بنظر نیاد و اونو از خودتون برنجونید پس حواستان رو جمع ک کنید

 270. سلام
  من تو خواب دیدم دختر بچه ای غریبه با موهای بلند رو زمین خوابیده و آرام اشک میریخت من نشستم و اونو تو بغلم گرفتم که یهویی دیدم جیغش به آسمون رفت نگاه کردم دیدم کسی که حالت غیب داشت موهای دختر بچه رو داره میکشه من چیزی ندیدم ولی وقتی می خواستم موهای دختررو آزاد کنم با دستما یه بدن سفتی رو حس کردم و با گریه و ترس فراوون فریاد میزدم ولش کن که از خواب پریدم

 271. سلام
  تقریبا 7-8 سال پیش یه خوابی دیدم خیلی ترسیدم چون انگار واقعیت بود و حتی آثاری از واقعیت این چیز هم مونده بود انگار وقتی از خواب پاشدم.
  خونه ی یکی از بستگانم بودم خواب دیدم که توی خونمون تو حمام یودم که یه دفعه یه بچه ی لخت و کاملا سفید با چشمای کاملا سیاه روبرومه منم وقتی دیدمش نمیتونشتم حرکتی کنم که یه دفه ای پرید رو گردنم منم از ترس جیغ میزدم، در حمومو که باز کردم فرار کنم خواهرم بیرون حموم منو میبینه اونم جیغ میزنه میگه این چیه رو گردنت؟
  وقتی از خواب بیدار شدم احساس کردم یه بچه کنارمه زیر پتو، اسنقدر ترسیده بودم که اصلا نمیتونستم تکون بخورم با هزار بدبختی پنو رو که برداشتم دیدم پسرداییمه کنارم خوابیده، صبح که پاشدم از مادرش پرسیدم عادت داره شبا تئ خئاب راه بره یا کنار کسی بخوابه گفت نه. من احساس میکنم شاید این موجود تو کالبد این بچه رفته تا بیاد کنارم
  حالا خیلی وقته که از اون خواب میگذره ولی باز هم بعضی وقتا این موجود رو میبینم تا دیشب که باز دیدمش ولی الان زیاد بهم نزدیک نمیشه فقط چشماش خیلی تاثیرگذارن و احساس میکنم که دیدنش اصلا خوب نیس و برام بد میاره.
  خیلی تو اینترنت گشتم ببینم این از چه نوعی هست و اصلا چیه ولی متاسفانه به نتیجه ای نرسیدم به همین خاطر اینجا براتون نوشتم شاید کسی بتونه راهنماییم کنه چون واقعا برام مهمه که بدونم چیه.

  • علی محمدی در

   سلام خانم سما من از روی تجربه خودم بهتون میگم که یک دشمن از سر دشمنی براتون جادوی چشم زخم گرفته واینکه پس از هر بار دیدنش براتون بد میاد اینه که اون جن تونسته وارد جلد کسی بشه و اون طرف شما رو آزار بده و تا جایی برسونه که از خدا دور شین فقط یه راه داره اون هم نماز + توبه + صدقه به بچه یتیم واقعا اینو از سر تجربه گفتم چون خود منهم خیلی با خدا جورنبودم تا یه زن مطلقه بهم پیشنهاد ازدواج داد 35 سالش بود منم قبول نکردم گفت بیچاره ات میکنم منم مسخره اش کردم ولی دو بار دیدمش عین دوبار هم دقیقا 7 روز بعد میچاره شدم اون هم اینجور بود که یه سری افراد سر راهم ظاهر میشن که به تهمت میخوان آزارم بدهند از علمای قم هم که پرسیدم تایید کردن که جادوست چون خواب اجنه هم زیاد میدیدم ولی از من میترسند و فرار میکنند
   مطمین باشید جادوست و جادو وجود خارجی داره ولی خیلی کم هستند افرادی که بلد باشند.

  • سالک مبارز در

   در اطراف همه ی ما موجودات غیر عالی همان جن ها هستند که در تلاشند که از ما ها تغذیه کنن بله انرژی ما و بیشترین انرژی رو با ترسوندن به دست میارن
   رک و روراست بگم خواهرم اگه از اون بچه ی جهنمی بترسی با ترست هر روزز داری بهش غذا میدی و بزرگش میکنی اما تنها راهت مبارزه و نترسیدن سعی کن وقتی دیدیش نترسی و نازش کنی توجه شما اون موجود رو موجود میکنه

 272. مرتضی در

  با سلام .من قبل از اذان صبح خواب دیدم که خوابم واز خواب پریدم وبا پدرم حرفم شد که چرا نمیزاره بخوابم دو برادر و مادرم هم بودن پدرم حاضر شد تا از خونه بره بیرون ناگهان جایی که توش خوابیده بودم پتو و پارچه ها به هوا و زمین میرفت وبه شکل وحشت ناکی می‌لرزید تا دستو پایی از زی پتو نمایان شد کا با شدت می لرزد در حالی که من در بقل مادرم بودم و مادرم گریه میکرد ناگهان صورت خودم رو دیدم که با چشمان سفید که سمت راست اون قرمز به حالت خون افتاده بود بهم نگاه کرد و دو برادرم تسخیر شد یه منو گرفته بودن که من آرام چشمامو بستم وبسمه الله الرحمان الرحیم گفتم واز خواب بیدار شدم.لطفا تعبیر این خوابو بهم بگید ممنون میشم

 273. سلام
  منم همين الان خواب جن ديدم اولش توي يه ساختمون بودم نميدونم كجا بود بعدش ديوارهاي بلندي داشت ازش رفتم بالا وارد به جاي ديگه شدم يه خونه ويلايي خَيلي قديمي و چوبي يه پنجره داشت زيرش نگاه كردم جاي تاريك جنگل مانند بود سمت راست هم خيابون بود مردم رفت امد ميكردند يكي از پسراي فأميل هم بود داشتيم بر ميگشتيم بيايم بيرون من يهو رفتم واسه كنجكاوي يكي از كمدها رو باز كردم خَيلي ترسيدم توش هيچي نبود فقط تاريك بود يهو ك برگشتيم يه جن ديدم با موهاي بلند روبرومون واستاده بود سريع من رد شدم برگشتم ديدم اون فاميلمو گرفتن دو نفري از شدت ترس زبونم بند اومده بود نميتونستم قران بخونم الانم همش بدنم ميلرزه خود به خود واقعا جن ترسناكه لطفا تعبيرشو واسم بفرستيد

 274. سلام من تو خوابم جنی رو صد راهم دیدم که قصد کشتنمو داشت بعدش تو خواب به یکی مراجعه کردم اونم چندتا راه حل داد تا جن از کشتن من صرف نظر کنه میشه کمکم کنید

  • سلام!
   من در خواب ديدم كه داخل مدرسه اي كه درس ميخوانم هستم ودر راه رو ايستاده هستم و چندتا جن از داخل كلاس درسي طرف من نگاه ميكنن ولي عكس العملي نشان نميدهد و من ميخواهم با چيزي بزنم ولي هيچ چيز در دستم نمياد!

  • تورابخدا انقدرفیلم نبینید اینهاتوپس زمینه زهن شمانقش گرفته تبدیل میشه به خواب سندیت ندارندتعبیرشون پرخوری !

 275. سلام
  من تو خواب دیدم چندتا پسر بچه رو به من سپوردن بعد شب یه جن یکیشونو صدا میکنه و میره تو جسم یکی از بچه ها منم داشتم نجاتش میدادم که از خواب پریدم

 276. فاطمه فهیم در

  سلام
  من تو خواب دیدم یکی از نزدیکانم پیش یه جن نماز میخونه
  ممنون میشم اگه تعبیرش رو بگین

 277. غزاله در

  من تواب دیدم پیشه خانوادم هستم و داریم مشروب میخوریم چند روز که متداول میخوریم من حس میکنم جن به بدنم نفوذکرده از نوع رفتارم اینو میفهمیدم یعد رفتم به خانوادم گفتم و عموم بقییه رو جمع کرد با کبریت اتیش روشن کردن و یه دسته کبریت دادن دسته منکه من وقتی میخواستم روشن کنم نمیزاشت روشن شه و عموم میگفت ببینین یعنی جن تسخیرش کرده داشتن یسری کار انجام میدادن که جن از بدنم خارج شه که از خواب پریدم لطفا تعبیرشو بهم بگین

 278. حمیده در

  خاب دیدم که ی جن اومده بودمنو ببره خیلی خوب بود فقط میخندید میگفت اومدم برا ۱۵ روز اول محرم ببرمن حرم امام رضا

 279. فاطمه در

  سلام، من خواب دیدم ک تو خونمون جن هست منو مادرم تنها بودیم، شوهرم رفته بود بیرون، شب بودو منو مادرم تو حیاط منتظر بودیم ک جنی دیدم ک از لای دره توالتی ک تو حیاط داریم داره نگام میکنه، هرچی بسم الله میگفتمو سوره حمدو میخوندم نمیرفت فقط عثبانی میشد، قیافش مثل انسان بود ی انسان میان سال ک من اصلا نمیشناختمش، اومد ببرونو من باهاش شرو کردم ب دعوا ب مامانم گفتم ت برو بیرون دنبال هومن ( نامزدم) من سر اینو گرم میکنم تا شما بیاین، هرچی میزدمش اون هیچ کاری نمیکرد فقط با دستاش دستای منو میگرفتو نمیزاشت بزنم منم هی با لگد میزدم، ب نظرتون تعبیر خواب من چیه؟

 280. هانیه در

  من همیشه خواب جن میبینم ولی خودشو نمیبینم.مثل روحه ولی کاراشو میبینم با علم به اینکه میدونم جن تو خواب.و جالب تر از اون اینکه اصلا نمیترسم.یا به صورت جماع کردن یا به صورتی که وسائل خونه رو جا ب جا کنه.لطفا تعبیرشو بگید

 281. سلام من خواب دیدم موهای سیاه بلند وصافی روی درخت خونمون گذاشته شده خیلی ازشون میترسیدم چون میدونستم مال جن و پری هستش احساس میکردم خونمون جن داره ازشون همیشه فرار میکردم صدای داد زدن میشنیدم

 282. سیاوش در

  سلام
  من امشب خواب دیدم که جن تو خانه و بلاک ماست و مدام مارا اذیت میکند ومدام همرای شان در جدال ام خانواده ام را لت و کوب میکنند و من مدام هر طرف میدوم برای نجات هریک از خانواده ام .. برادر بزرگمو به ریسمان بندیدند و بلند کرده تو زمین میکوبند و من فریاد میزنم که لعنتی ها بیایید با من مجادله کنید اگر توانشو دارید و خانواده و خونه مارا رها کنید ..
  اگر تعبیری دارید لطف کرده تو ایمیل بفرستید ممنون میشم

 283. سولماز در

  خواب دیدم که جن تو اتاق خوابمونه ما تو پذیرایی بودیم که خواهرم میان میکشن میبرن اتاق من داد میزنم پدرم میره میارتش چند بار این اتفاق میفته. تو خواب خواهرمیگفت جنه مرد بوده خودشم چند روز پیش خواب دیده ک جنا قصد اذیت کردنشو داشتن

 284. سلام.من همین الان ازخواب پریدم خواب دیدم یه جن تووجودمه توخواب گوشام به شکلی که جدیدا مثه گوشای خر عمل میکنن اونطوری شده بود بخیه داشت بعد یکی توخواب بهم گفت منم جن تووجودمه بخاطرهمین گوشامون اینطوری شده بعد پیش هرکی میرفتم ازم دورمیشدمیگفتن یه موقع نیاد تووجودما.بعد اینقدتوخواب دادزدم به اونی که تووجودم بودگفتم من چیزی ندارم به توبدم برو ازخواب پریدم.آیاتعبیری داره؟؟

 285. vala man didamesh gereftam engad zadamesh hey farar mikard akharam poshte dar neshaste bud tu birun dasht gerye mikard yani chi?

 286. dark chokolat در

  سلام من چند بار خواب جن دیدم.مسیری که تو خواب میرفتم جن هم دنبالم بود هرچی بسم الله میگفتم دعا میخوندم نمیرفت باز هم نبالم بود.دیشب هم این خواب و دیدم.یکی از آشناهامون هم دیشب خواب دیدن جن داشته من و با خودش میبرده.معنیش چی میتونه باشه؟؟؟

 287. سلام توروخدا جواب بدی جواب بدین خواب دیدم در خانه ما هممون تو یه لحظه تسخیر شدیم اثار فیلمه یا تعبیر داره؟ میخاست بگم الله الکبر صدام خفه شده بود

  • mohseniiparsa در

   به نظر من تسخیر شدن معنی خوبی ندارد ودور از جون شما یعنی یه اتفاق جمعی نه انفرادی و معمولا در خواب های ترسناک بختک(فلج خواب)می شوید و نمی توانید چیزی بگویید

 288. سلام
  من خواب دیدم که
  تو دستشویی خونمون بودم و تو ایینه یه جن بود البته دوتا قیافه داشت بعد منم خیلی خوشحال بودم و داشتم با اون حرف میزنم

 289. سلام
  در خواب دیدم
  وارد حمام شدم در قسمت رخت کن حمام بودم که از پشت شیشه مشجر حمام دیدم که جنی که لخت است و فقط اندامش بالا تنه اش را میبینم در حال نماز خواندن است لحظه ای که میخواست قنوت بگیرد را دیدم
  روی سنگ حمام نشستم و بسم الله گفتم
  لحظه ای نبود ولی دباره دیدمش ک نماز میخواند
  چه تعبیری ممکن است داشته باشد ؟؟
  در ضمن جن مرد بود و اندام و رنگ پوستش دقیقا مثل انسان بود

 290. پیمان در

  سلام. خواب ديدم توسط جن تو يه جاده متروک دزدیده شدم و بزور داره منو میبره که با گفتن اسم الله ولم کرد

 291. دیشب خاب دیدم روتختم خابم بعدش تختمو همش یه جن تکون میداد قیافه جنه دیده نمیشد فقط همش تکونش میداد

 292. ارشیا در

  [خواب دیدم جنها دوست دارند با من ارتباط برقرار کنند و از این موضوع داداشم فهمید و چون اینها متوجه شدند داداشم فهمید منو به جایی بردند و رئیس جنیان دستور داد منو بکشند و آنها چون آتش به دورم چرخیدند یک آن دورمو آتش گرفت و من آتشی حس نکردم وقتی به من دست زدند آتششان خاموش شد وقتی دیدیدند نمیتونند کاری بکنن با عزت و احترام منو به خونه ام رساندند از اون روز تا حالا در خواب از من میترسند و در بیداری احساس میکنم کنارم حضور دارند ولی نمیبینمشون احساس میکنم دوسم دارن و در خواب با یکی از زنان جن نزدیکی کردم و احساس میکنم ازش بچه دارم حالا تکلیفم چیه ؟

 293. خواب دیدم عروس شدم لباس عروس تنمه ولي دامادی نبود و من کنارم حضور جني كه تو كابوس هام هميشه ميترسونه منو حس ميكردم كه با لبخند مرموز و ثابتی که تو همه کابوسهام میدیدم ایستاده بود و جالب اینجاس خیلی احساس امنیت و ارامش میکردم کنارش..اینم بگم که تو تمام کابوس هام میبینم دنبالم میکنه و با ذکر خدا هیچیش نمیشه و میخنده و من میترسم..چند مدت پیش هم خواب دیدم با دوستم تو مراسم ازدواج یکی از فامیلام حرف میزدیم که یهو جن زده شد و گفت بلاخره به دستت میارم همه دستاشو گرفتن و گفتن فرار کن از اینجا برو و من دویدم ولی همچنان میخندید و میگفت از دستم نمیتونی در بری گیرت میارم..حس میکنم جدیدا به وجودش عادت کردم تو خوابام و واقعا احساس ارامش میکنم..میشه تعبیر کنین؟؟حدو دو یا سه سال میشه این خوابا مدام تکرار میشن..ممنون میشم

 294. فاطمه در

  من مدتی هست که خواب جن هایی رو میبینم که به صورت سایه هستن و من مدام از دستشون فرار میکنم. گاهی منو گیر میندازن و از خون گردنم میمکند.
  مدام توی خواب وحشت زده هستم. تعبیرش رو کسی میدونه؟

  • بامرام در

   سلام این ویدئورو نگاه کن ببین شبیه اینا نیست؟ لطفا بهم ایمیل بزنین.

   اینم لینک ویدئو

   aparat.com/v/OfBkU

  • سلام
   نگران نباشد ، به خدا توکل کنید و همیشه دعای حرز امام جواد علیه سلام و حرز یمانی را به بازوی خود ببندید و نگه دارید انشاالله مشکل شما مرتفع خواهد شد.

 295. مجید اسدی در

  من چندشب است که موقع خواب سوره یاسین را با منعی گوش میدهم و این چند وقت مخصوصا شبها احساس خیلی خوبی وسبکی دارم چند شب قبل تنها خوابیده بودم که یه دست ضمغ اومدم تو صورتم وازخواب بلندشدم درست وقت اذان ..ودیشب خواب دیدم که دنبال کسی یا چیزی میگشتم وهمراه من گویا جن بود وکسی دیگری هم بود به انتها کوچه ای رسیدم .بغلی من غیب شد وازجن بغلی پرسیدم چیشد ومطمن بودم درمکان جن ها قرار گرفتم ولی ترسی درکارنبود وچند جن را بصورت گربه میدیم ویکی یه گربه به اندازه خیلی بزرگ بود شمشیری دردست داشتم ومدام میچرخاندم وتهدید میکردم گردنتان را میزنم وشمشیر را مدام فر میدادم از دیوار خانه ای بالا رفتم که جنی را که هواسش به من بود دیدم البته با چهره اصلیش که وقتی مرا دید غیب شد واز صدای خودم ازخواب بلندشدم ساعت 3شب بود وآمدم تو هال تنها خوابیدم ….اگر تعبیری دارید برایم ارسال کنید به ایمیل

 296. نیوشا در

  من توی خواب جن را ندیدم ولی وقتی از خانه بیرون امدم در را محکم پشت سرم بست و خیلی داد می زد

 297. امیرحسین در

  من در روز های گذشته خواب های عجیی می دیدم،من در شهر اردبیل زندگی می کنم
  لطفا تعبیر کن اگه تعبیر خیلی دعات می نم
  معنی علامت ترسیدن از جن یا شیطان در خواب من یک شب خواب دیدم البته در خواب شب بود
  تعریف خواب من
  در شب من در خانه مادربزرگم بود و شیر حوض را باز کردم و شستم و پسر عمم گفت کسی از خدا بترسه از هیچیز نمیترسه،وارد کوچه که شدم حلو رفتم یه چیزه ترسناکی دیدیم و ترسیدم و زود بلند شدم . لطفا این خوابم رو برایم تعبیر کن.
  خواب بعدی
  یک شب در خواب دیدم با اتوبوس به طرف خانه مان میایم و در تاریکه شب چیزی می بینیم که ترسناک است البته شبیه جن اگر بازی کلش آف کلنز رو بازی می کنی شکل آنها شبیه سرباز ویرارد بود اما رنگش سیاه در هر کو چه بودند و با هم کفت و گو می کردند و قتی به کو چه مان رسیدم دیدم همون چیز های ترسناک با هم گفت و گو می کردند و من به خانه ام وارد شدم بعدش بیدار شدم البته موقع اذان بود
  ممنون میشم

  • فاطمه در

   سلام. من تعبیر خوابت رو ميدونم
   اول اینکه خیره. دوم اینکه بیشتر به خدا نزدیک شو. سوم اینکه احتمالا راجع به اینکه دیگران چی در موردت فکر میکنن نگران هستی و عده ای هم پشت سرت حرف میزنن اما آزاری نميتونن بهت برسونن ایمن هستی. شب قبل از خواب آیه الکرسی بخون و لا حول ولا قوت الا باالله رو سه بار بگو خواب بد نمیبینی

 298. سلام ,لطفا تعبير كنيد ،من خواب ديدم جني. من و خواتوادمو اذيت ميكنه و در اخر خوابم دندان بزرگ و خوني به پدرم داد و او نيز آن را به من داد

 299. محمد امین در

  خواب میدیدم که تو یک خونه خیلی بزرگی هستم و خونه هه ناشناس است و با چند نفر از نزدیکانمون تو اون خونه هستیم
  رفتم تو حیات دیدم یکی میگه نرو به اون سمت و بعد ترسیدم وقتی داشتم برمیگشتم دیدم یک چیزی جلو راهم سبز شد و قدش بلند خیلی وحشت ناک بود نمیتونستم بگم بسم اللاه تا بس بیشتر نمیتونستم بگم بعد رفت و بعدش رفتم داخل خونه دیدم میگن برو از تو ی انباری یک وسیله ای بیار رفتم سمت انباری دیدم خیلی انباری قدیمی و به هم ریخته ای هست یک طرفش در بود و یک طرف پله که به پایین متسل میشد بعدش من به زور رفتم حس کردم یک چیزی داره میگه نرم به اون قسمت به هر حال ما هم رفتیم بعد دیدم یک نفر از دور بهم حمله کرد جوری که میخواست منو بکشه با دستاش یک دفعه از تو خواب پریدم حس کردم گردنمو یکی مشتو مال داده خیلی خواب بدی بود امید وارم کسی از این خوابا نبینه چون واقعا خاطره بدی میشه تو زهنش.!!!

 300. سلام من در خواب دیدم پدرم جن زده شده و روی هواست و در حال بالا رفتن که من گرفتمش.این خواب رو قبل از اذان دیدم تعبیرش چیه

 301. با سلام لطفاً تعبیر کنید
  درخواب دیدم روی قلمدوش جن نشسته بودم در حالی که می ترسیدم و جن هم عصبانی و خشمگین می رفت و بیضه های مرا می کشید )که با دردی که در خواب حس می کردم بیدار شدم و دوباره که خوابم برد دیدم که ماشینم را دزدیده بودند و من فراموش کرده بودم که نوع ماشینم چیه و فکر می کردم نوع ماشینم چیز دیگری غیر از آنچه دارم است.که از خواب پریدم (زمان دیدن خواب قبل از اذان صبح ) با تشکر

  • بامرام در

   اونا عزراییل نیستن اون شبیه جن هایی که تو ارباب حلقه ها میان هستن که ردای سیاه دارن

   البته عزرایلم برای اینکه قیافش معلوم نشه مثل کشیشا لباس میپوشه

 302. من خواب دیدم که برادر و شوهرم توسط جن تسخیر شده بودن و من ازشون میترسیدم یعنی اول میخواستم بهشون کمک کنم اما نتونستم و فرار کردم.این خواب رو قبل از اذان صبح دیدم.

 303. ساناز در

  درود

  ببخشید دوستم چندوقت پیش خواب دیده بود ک من با ی چهره ی خیلی بد اومدم پیشش ازم پرسیده چی شده گفتم ی جن داره اذیتم میکنه ودوستم ب جن ی ورد رومیده وولم میکنه

  لطفاتعبیرشو براهردومون بگید سپاس

  البته لازم ب ذکره خودم خیلی دنبال جن واین چیزام

  • یه بنده خدا در

   سلام بر شما…
   ببینید دنبال اجنه بودن یا احضارش یا حالا هرچی و هرکاری مثل اینها مثل باز کردن قفس شیر و رفتن توشه.میری توش ولی انتظار داری شیره نخوردت(که انتظار بیجایی هست)
   یعنی اگه اسیر جن ها بشی دیگه راه برگشتی نیس
   سعی کن بیخیال جن و اینا بشی چون اگه گیرشون بیفتی دیگه نمیتونی در بری.

  • محمدسعید در

   سلام اگه میخوای یه جن رو ببینی باید بری توی یه اتاق در رو ببندی بعد چشمات رو ببندی چند بار نفس عمیق بکشی بعد از ته دل از الله بخواه که چشمات رو روشن کنه به هر چیز ی که دور اطرافت میگذره ودر همون حالت به تعداد کثیر (بیش ازسی صد مرتبه ولطفا شمارش نکن )سوره توحید رو بخون بعد چشمات رو باز کن اگه جنی همون جا باشه میبینی ویا در بعد اگه از پیشت رد بشه میبینی…..باید برا اینکه موفق بشی واون بر تو مسلط نشه باید دو کار رو فراموش نکن ۱-هیچوقت گناه نکنی واگر میکنی توی دل قبول کن که گناه کردی وتوبه کن ۲- هیچوقت از دیدنش هراس نکن و اگر به هرنوعی بسمتت حمله کرد نترس وگردنش رو بگیر بلند کن وبزن زمین بلند بسم الله بگو وسوره توحید رو بخون امکان داره جنی که بسمتت حمله میکنه خیلی بزرگتر از تو باشه ولی تو قوی تر نترس وگر نه به تو نفوذ میکنه وبهت نفوذ میکنه……موفق باشید….من خودم با اینکار موفق شدم

 304. سلام من شب خواب دیدم یه جن بالا سرمه بعد داداش کوچیکم اومد بهم گف برو زیر پنجره ولی من گوش ندادم بعد یهو جن اومد طرف کف دست چپم تو دهنش بود هی گاز میگرف با دست راستم یکی از دستاش گرفتم خیلی نرم بود ولی قدرتی تو دستم نبود بش فشار بیارم من هی کم کم بی جون میشدم ک یهو از خواب بلند شدم

 305. محمد احمدی در

  چند وقته خواب می بینم جن خودشو شبیه همسرم میکنه و می خواد با من بخوابه یا رابطه جنسی برقرار کنه و من سریع متوجه میشم وبا خواندن قرآن اونو از خودم دور میکنم تا دیشب هم در خواب دیدم با زدن چندتا ضربه اونو از خودم جدا کردم و در هما لحظه از خواب پریدم و تو حالت فلج خواب بودم اما حضور او را در کنارم احساس میکردم و وقتی چشمامو رو باز کردم اون سریع از من جدا شد و جالب اینکه این بار تو بیداری هم دیدم و جالب تر اینکه تو بیداری شبیه دخترم بود وبا خواندن قرآن از خودم فراری دادم

 306. من خواب دیدم یک جن که صورت پوشیده و سیاه داره توی اتاقم به پهلوی من میزنه و باصدای خش دار میگه الحمد الله الله اکبر بعد که از خواب پریدم تو ناحیه ی پهلو احساس سنگینی میکردم

  • پانیا در

   من 11 سالمه و خواب دیدم توی خونه یهو جن هایی به وجود میاد و مارو دنبال میکنن خیلی هم ترسناک بودند از شدت ترس قلبم تند تند میزنه میترسم تعبیر بدی باشه

   • یاسین صداقت در

    با سلام
    این خواب دارای تعبیر نیست و کابوس است که شما دیده اید و اگر تکرار شد برای درمان ان با والدینتان مشورت کنید.
    سربلند و پیروز باشید

 307. دیشب خواب دیدم که داشتم با پدرم صحبت میکردم و یهو یه جن از حمام ک پشت سر پدرم بود ظاهر شد ، من شوکه شدم میخاسم ب پدرم بگم ، ولی ب من اشاره میکرد که ساکت باش ، بعدش رفت، و با یه بچه جن اومد و اونو داد به من و من تو بغلم داشتم باهاش بازی میکردم، اینگار از بچه خوشم میومد ، و لبخند میزدم، تعبیرش چیه ؟ خواهش میکنم بگید

 308. راستش من خودم خیلی دنبال بهترازما (جن) رفتم ، راجع بهشون خوندم و چندبار هم میخواستم باهاشون ارتباط برقرار کنم … کلا خیلی بهشون علاقه دارم ، حتی بعضی اوقات تو اوج گرمای خونمون من یه سرمایی رو پیش خودم حس میکنم و حضورشونو حس میکنم… حتی من وقتی کلاس دوم یا سوم دبستان که بودم توی حیاط بازی میکردم ، منو صدا زدن ، درصورتی که هیچ کس جز منو داداشم که باهام بازی میکرد تو خونه نبود …

 309. خدمت مدیر محترم….اون ای دی یاهورو اشتباه دادم یچیزش حاموند ب این پیام بدین اگه قصد جواب دادن دارید

  • فاطمه در

   دیشب بابام خواب دیده با یه عده جن دعوا میکنه، با ناله از خواب پرید،شوهر عمه ام تو خواب بهش گفته به فلان درخت دست نزن اگر بزنی جن ها اذیتت میکنن اونم دست زده اینطوری شده (تو واقعیت بابام و شوهر عمه ام یه مقدار با هم کدورت هم دارند)

 310. من مدتیه همش خواب میبینم ک من خون میخورم و فرار میکنم و یه جن داره دنبالم میکنه و میخنده صورتشو میبینم ولی شبیه هیچکدوم از اوناییکه تاحالا دیدم نیست ….تعبیرش چیه خیلی اذیتم میکنه این روزا میترسم بخوابم و باز این کابوسو ببینم کمکم کنین

 311. مهدیه در

  سلام لطفا کمکم کنید من خواب دیدم یک جن در کنار من خوابیده قیافه شو نمی دیدم ولی احساس سنگینیشو حس می کردم می خواست بوسم کنه همه چی و حس می کردم ولی نمی دیدمش اینقد بسمه الله وصلوات دادم تا ازروم پاشد و وقتی من فرار کردم از دور پاهاشو می دیم زیر پتوم بود تعبیرش چیه همیشه این خوابو می بینم

  • تعبیرش این میشه که این جن بنده خدا عاشق شما شده ولی چون میدونه شما میترسین نمیتونه توی بیداری بیاد سراغتون همش توی خواب میاد تا شمارو آماده کنه
   احتمالا یک روز دلشو میزنه به دریا و توی بیداریتون میاد سراغتون فقط اگه یه وقت اومد گفت یه بوس بده حتما به حرفش گوش کنین چون وگرنه عصبانی میشه و ممکنه شیطونی کنه