مجله آلامتو

تعبیر خواب جن

(265 رای, امتیاز میانگین: 3٫16 از 5)

تعبیر دیدن جن در خواب چیست؟

جن

دیدن جن در خواب روبه روئی با فتنه و دشمنی است و چنانچه در خواب جن ببینید با دشمنی دست و پنجه نرم می کنید و علیه شما آتش فتنه ای بر افروخته می شود…

اگر در خواب از جنی بترسید و فرار کنید امنیت می یابید و سود می برید.

اگر جنی در خانه خودتان دیدید او یک دشمن خانگی است و خواب شما می گوید که مراقب یکی از نزدیکان خویش باشید. چنانچه در خانه خود تعدادی جن دیدید نشان آن است که اهالی خانه علیه شما جبهه گرفته اند و مخالف هستند.

اگر جن را در جائی ناآشنا دیدید دشمنی بیگانه است که با او روبه رو می شوید.

اگر جن در خواب دیدید و آن جن خوشحال بود شما غمگین می شوید و اگر اندوهگین بود شما شادی و سرور می یابید.

مشاهده شادی اجنه و جشن و سرور آن ها شادی دشمنان تلقی می گردد که مطلوب نیست چون شادی دشمن با غم و اندوه ما مرادف است.

اگر در خواب قیافه آشنائی را دیدید و احساس کردید که او جن است تعبیر همان است که نوشته شدو اگر جن آشنا بود و چیزی به شما داد پولی عایدتان می شود و اگر چیزی از شما خواست یا گرفت مالی را از دست می دهید دوستی با جن در خواب مجاورت با دشمن و قبول فتنه بدون مبارزه است و اگر در خواب با جن دعوا کردید صلح و سلامت می یابید.

تعبیر خواب «جن» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «جن» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

249 دیدگاه

 1. سلام من چنو وقت پیش خوابیو دیدم که میرم داخل ی اتاقی میبینم یک زنی دراز کش رو تخت که کاملا لخت هست وبعد به من میگه بیا شیر بخور وقتی میرم روی تخت باهاش چشم تو چشم میشم. چشماش مثل رنگ مهتابی نورانی بودش وبعد لبم میرم رو سینش شیر که میخورم از خواب میپرم وقتی که بلند شدم مزه شیر حس کردم که قورت دادم. من از شخصی پرسیدم گفت دچار جن عاشق شدی

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   مطمین باشید که این خواب تعبیری ندارد و فقط یک ابراز وجود از طرف ناخودآگاهتان است که حتی تعبیری هم ندارد به احتمال زیاد و فقط از خواب های معمولی است که هر فردی در طول زندگی به دلیل ناخودآگاه خود میبیند.
   سربلند و پیروز باشید

 2. ستاره بانو در

  سلام
  من خواب دیدم در منزل قدیمی خانوادگی که یک سال و نیمه خالیه هستم. جن من را از پشت سر محکم گرفته بود و دستش را از پشت گذاشته بود روی دهانم و من سعی می کردم خودم را آزاد کنم. ناخن های خیلی بلندی داشت. من صورتش را نمی دیدم. ولی در خواب نمی ترسیدم. بعد از خواب پریدم. در ضمن قراره این خانه را به کسی اجاره دهیم.
  تعبیرش چیست؟
  با تشکر

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب بیشتر به مانند کابوس میماند تا یک رویای صادقه ولی همین را بدانید که دیدن یا لمس جن در خواب به معنای دشمننی کس یا کسانی با شماست که در زدیکیتان هستند.
   پیروز و سربلند باشید

 3. ملیحه در

  با سلام
  من دیروز ظهر خواب جنی را در آینه اتاق خودم دیدم ,انقدر احساس خفگی میکردم که نمی توانستم فریاد بزنم حس کردم دارم میمیرم,از صدای ناله هایم پسرم منو از خواب بیدار کرد,چه تعبیری دارد?آیا گناهی مرتکب شده ام ,آیا دشمن خانگی دارم?آیا به آرزویم میرسم?

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   دیدن جن در خواب تعبیری به این مفهموم دارد که در بیشتر مواقع به معنای دشمن و یا کسی است که قصد کینه توزی را با شما دارد و آینه هم به معنای درون است و در اینجا احتمال قوی تعبیر به این شکل خواهد بود که یا شما در درونتان دشمنی(نفس اماره) دارید که در حال حاضر زمام کارهایتان را به دست گرفته است،و یا در نزدیکی نزدکتان کسی هست که صلاح کار شما را نمیخواهد.اما باید بدانید که تمام این ها با ایمان شما برملا خواهد شد و بی تاثیرند.
   سربلند و پیروز باشید

 4. من در خواب دیدم با خانومم توی خونه کنار یه آینه قدی ایستادیم داریم هر کدوم یه طرف آینه بودیم و مشغول صحبت ناگهان از پشت شخصی ناشناس توی آینه دیدیم که به طرف ما می آمد همین که برگشتیم نگاه کنیم ببینیم کیه ناپدید شد

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   دیدن جن در بین دو نفر نشانه از آن دارد که شخصی بین آن دونفر قصد دشمنی دارد و میخواهد آنها را از هم دور کند و علت این امر همانا حسادت به زندگی بسیار خوب شماست.
   کینه توزی و دشمنی همیشه پیش از انکه رخ دهد برای افرادی که انسان های نیکو هستند قابل رویت است و فقط جلوگیری از آن فقط مستلزم تحکیم هرچه بیشتر رابطه شما و همسرتان است.
   سربلند و پیروز باشید

 5. بابک منظری در

  خانم من در خواب میبینم جن میخواهد نوزاد تازه متولد شده ما را بدزد ولی موفق نمیشود تعبیر اش چیست

  • یاسین صداقت در

   باسلام
   جن نمادی از شر و دشمن است.پس اگر در خواب جنی سعی بر این کار کرده است پس باید بسیار مراقب فرزندتان باشید که او را از گزند به دور کنید.
   دشمنان هر انسان همیشه سعی بر آزار او دارند و تنها راه چاره آگاهی است.آگاه و مراقب باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 6. بابک منظری در

  من در خواب میبینم جن میخواهد نوزاد تازه متولد شده ما را بدزد تعبیر اش چیست

  • یاسین صداقت در

   باسلام
   جن نمادی از شر و دشمن است.پس اگر در خواب جنی سعی بر این کار کرده است پس باید بسیار مراقب فرزندتان باشید که او را از گزند به دور کنید.
   دشمنان هر انسان همیشه سعی بر آزار او دارند و تنها راه چاره آگاهی است.آگاه و مراقب باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. آرمین معینی فر در

  سلام من در خواب دیدم ی پرنده منو اذیت میکنه اون پرنده ب همه چیز هم تبدیل میشه برادرم و مادرمم اذیت میکنه بعد باهاش مبارزه میکنم ک بگیرمش یهو منو میبرد تو گذشته خاطراتم بعد یهویی دیدم گرفتمش با این که دستو پا میزد از دستم خلاص بشه من گردش رو میشکونم از در خونه میندازمش بیرون در رو میبندم بعد میبینم که برادرم اویزون دیوار پنجره ب سمت بیرونه و میخنده،میرم سمتش میگم داداش تویی بعد نگاه میکنه میخنده متوجه میشم ک داداشم نیست ی مشت میزنم به دستی ک اویزونه بعد دستشو میگیرم ولش میکنم ک بیوفته پایین از پنجره بعد یهو میگم تو حیاط همسایه نیوفته حولش دادم رو هوا یهو پرت و دور شو .انگار واقعی بود انگار روحم اومد یواش وارد بدنم شد بعد بیدارشدم.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب دیدن پرنده به نوع آن پرنده هم بستگی دارد اما اینکه این پرنده در این خواب سبب آزار و اذیت شما گشته است دلیل بر شر است.
   شما خاطره ای در گذشته دارید که در آن رازی نهفته است که میتواند سبب اتفاق نامیمونی در حال حاضر برای خانواده شود.
   پس در اولین گام آن را بیابید و تلاش کنید که آن را رفع کنید.
   اگر در خوابتان اثری از جن دیده اید به نشانه ی وجود دشمن یا دشمنی در اطرافیانتان است،پس بسیار آگاه و هوشیار باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 8. معصومه در

  من چندین بار توخواب حس کردم که جنی همراهمه و وقتی بسم الله گفتم ازم دورشده،من ندیدمش اما حسش کردم.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   دیدن جن در خواب به این معنی است که شما دشمنی داریدد که از وجود آن بیخبرید.
   پس نسبت به اطرافتان بسیار آگاه باشید و بدانید که تنها راه خلاصی شما از دشمنی دیگران ایمان به خداوند باری تعالی است.
   سربلند و پیروز باشید

 9. اباندخت در

  من خواب دیدم که ی بچه جن دنبال منو رفیقامن بعد من فرار کردم رفتم خونمون اما خونه قدیمیمون بود.اونجا رفتم از در خونه حیاطو نگا کردم ی جن دیدم البته شبیه ادمیزاد بود من میگفتم جنه.خلاصه تا دیدمش بهم خندید و ی چیزی بهم گفت ک یادم نیس.بعد رفتم سمت اتاق دیدم دوتا خواهرمو ک از هوش رفتن میارن بعد مامانم بهم چت شده منم عین خواهرام از هوش رفتم.تعبیرش چیه؟

 10. ناهید در

  سلام من در خواب دیدم بالای منبری که اون منبرداخل مسجد نبود و فقط من در آن جا بودم دیدم در منبر جن مذکر نشسته و ناپدید میشه جلوی چشام همون لحظه شیر نر نشسته و به من نگاه می‌کنه هر دو هم به من نگاه کردن و کار خاصی نکردن اما به قدری ترسیده بودم که باعث شده بود در خواب ناخواسته بترسم و اطرافیان من رو بیدار کردن و از خواب پریدم تعبیر این خواب چیست لطفاً راهنمایی ام کنید .
  تشکر

  • سلام تعبیرخواب اینکه جن رفته تو بدنت بعدش شوهروبرادرشوهر قرآن میخونن جن به شکل مار از بدنت بیرون میره البته خودمم همش آیت الکرسی میخوندم تعبیرش چیه

 11. مارال در

  خواب دیده بودم که با خانوادم تو خونمون نشسته بودیم خونه حال و هوای خفه و ترسناکی داشت خونمون مه آلود شده بود من میترسیدم اما خانوادم عین خیالشون هم نبود ، همون طور که نشسته بودیم من به حال بزرگ خونمون ی نگاه انداختم روی دیوار یه سایه بچه کوچولو بود ایستاده بود همون طور سایه بزرگتر میشد تا جایی که واقعا وحشتناک شده بود ترسیده بودم به پدر و مادر و برادرم گفتم اونا حرفمو باور کردند و رفتیم پیش یه دعا نویس ، دعانویسه یه زن بود به ما گفت خونتون جن داره ما ترسیده بودیم ، از اون خونه به خونه یکی از فامیلامون رفتیم اما اون جنه هنوز دنبالمون بود ولکن نبود از بس که ترسیده بودم بدنم لرزید و از خواب پریدم. البته من تو یه حدیث پیامبر خونده بودم که خواب های شیطانی تعبیر ندارن واقعا اینطوریه؟؟

 12. من خواب دیدم با یه جن ازدواج میخوام بکنم و دوستشم دارم بدم نمیومد که قراره با هاش ازدواج کنم قبله این خوابم خواب میدیدم که یکیشون در خونمون بار میکنه میاد تو و منم بهش میگم از اقا جنه خونمون برو بیرون بعد اونم حرف منو با یه صدای وحشتناک تکرارمیکنه بعد تو خوابو بیداری یه شب دیگه دیدم که یه صدایی که جسمشم حالت اشعه داشت بهم میگه باما دوست شو لطفا تعببرشو اگه میدونید بهم بگید

 13. سید محسن در

  ادم دشمنهاشو در خواب بشکل یک موجودی حالا اشمس را جن میگزاریم یا شبیه به یک حیوان تصور میکنیم که قصد ازار رساندن به ما را دارد یا میبینیم که به نزدیکانمان ازار میرسانن هم تعبیرش همین است یعنی شخصی در حال ازار رساندن یا در اینده به او ازار میرساند این ها نوعی هشدار است
  با افزایش و قوی کردن روحیات خودمان مانند خواندن دعا و شرکت در مجالس روزه خوانی و حتی گوش دادن به روزه در تنهایی و اشک ریختن این به روح نورانیت و قدرت میدهد و با خواندن ایاتی مانند ایات الکرسی یا صلوات و بسم اله گفتن قبل از خواب این در در یافت کمک یا بقولی راهنمائی روشن تر دیدن در خواب بما کمک خواهد شد
  منتها همان طور که گفتم بایدقدرت معنوی خود را تقویت کنیم نه اینکه انکار و پس بزنیم و حتما سعی کنیم اداب روضه وضو گرفتن و نگه داشتن وضو و مخصوصا با وضو خوابیدن را همیشه بیاد داشته باشیم

 14. سلام من خیلی شده اینطور خواب دیدم که جن یا شیطان گلومو گرفته ویا میخام فراریش بدم ازم دور شه ومن مدام سوره های مختلف میخونم گاهی صلوات ایت الکرسی خیلی شده میخونم سوره های مختلف گاهی تا بترسه و ولم کنهـ.ولمم میکنه میترسه..ولی بارها شده وقتی وسط خاب وحشتناکم پا میشم ادامه ی سوره رو دارم زیر لب میخونم از ترس زبونم ب کامم چسبیده و تو بیداری ام میخونمش زمزمه میکنمش..خیلی میترسم حس میکنم نکنه واقعی بوده و گردنمو گرفته…من حتی قبله خابمم ایت الکرسی میخونم و صلوات تا خابایه این مدلی نبینم.مدام اسم خدارو میبرمو ایت الکرسی میخونم تو اینجور خابام تا بترسه…گاهی بوده هرشب اینجور خابایه ترسناکی میدیدم

  • منم چند شبه دقیقا همین خوابارو میبینم.زیر لب دارم صلوات میدم حتی وقتی بیدار میشم میبینم که دارم صلوات میدم…این در حالیه که اصلا ادم متدین و دینی نیستم

 15. سلام خسته نباشید خواب دیدم همسرم و دخترم وقتی برای خرید بیرون رفتن من تنها شدم و یهو تابلو خانه حرکت کرد حس کردم اون جن ومن ترسیدم و دویدم ی چاقو برداشتم و از پشت تابلو ی اقایی که همکارم اومد بیرون تو خوابم اون جن شبیه همکارم بود می دونستم که اون نیست و با چاقو زدم تو صورتش زخمی شد ولی لاون می خندید من ترسید بودم واز خواب پریدم

 16. سلام . من دیشب خواب دیدم جنی داخل حمام هست و در حمام باز داره خودشو میشوره . بعد از جای خودم بلند میشم با یک چیزی مثله چوب محکم میزنم به در حمام که بترسه بره ودر همین حین از خواب بیدار میشم تعبیرش چیه .؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

 17. ريبوار در

  سلام من همين الان خواب بد ديدم خواب جن چن بار باهاش دعوا كردم سياه بود صورت اصلا معلوم نبود لطفا جواب بديد خيلي ترسيدم

 18. سلام من خواب دیدم که در خانه,خواهر من به جن تبدیل شده بود ولی ظاهری مانند انسان داشت.در اول من با جن جنگ میکردم ولی بعداز اون با اونها رابطه ی بهتری داشتم و در خواب کمی هم میترسیدم. چند شب است که خواب هایی مرتبط میبیینم مثل کار گذاشتن سنگ قبر داییم که نوشته ای نداشت و خود میت هم بالای قبر بود. یکی دیگر جنگ بین دو گروه خیالی بود که من هم در آن شرکت داشتم و دیگر مسافرت بادوستان و خانواده و دیگری خراب کردن اجسام و خاک زمین با چکش محکم

 19. من خواب دیدم همه جا آتیش گرفته خواهرمم آتیش گرفته بود با پدرم خاموش کردیم آتیش روی خواهرمو بعد یه دفعه همه آتیش ها خاموش شد یه روح یا جن وارد بدن من شد .کسی تعبیرشو میدونه ؟

 20. من همین الان خواب دیدم یه جن رفته تو جلدم و اذیتم میکنه و نفسم بالا نمیومد البته تو خواب واقعیت نه. خیلی وحشتناک بود تعبیرش چیههه

 21. من صبح زود خواب دیدم یک زن کلی با قومش که خیلی زیاد بودن کلی زنو بچه وارد خونه مادر نامزدم شدن و زن کلی از مادر نامزدم یک سینی با زغال و اسپند خواست بعد یه وردی میخوند صدای هم همه و جیغ میشنیدم بعد دیدم کلی جن به شکل حیونای مختلف با صورتهای مختلف حتی به صورت سایه همه جوری بودن خیلی زیاد وناراحت و در حال جیغ زدن و به اجبار داشتن از یک طرف خونه خارج میشدن همشون که رفتم به همون طرف خونه نگاه کردم مثل گورستانشون شده بودو صورتهاشون روی خاک مثا مجسمه حک شده بود انگارکه قبرشون بود تا همشون از خونه بیرون رانده شدن زن کلی با همراهاش از خونه رفتن بیرون دویدم دنبالش بهش گفتم مادرم خیلی مریضه چند باریه جمله تکرارکردکه متوجه نمیشدم ازش خواستم باز تکرار کنه همینجور که میرفت گفت صدای خنده هامو میشنوی نمیدونم تعبیر این خواب چی میشه به زور خودمو از خواب بیدار کردم تا نیم ساعت موهای تنم سیخ بود

 22. خونمون تازه ساخته چند سال پیش ک کلنگی بود ی اتاق داشت خواب دیدم جن داره و اونجا خونه شونه هی همه ترسیدیم منم رفتم بهشون گفتم چی از ما میخواین برین بیرون ما زندگیمونو بکنیم دست از سرمون بردارین اونام گفتن اینجا خونه ما بود شما اومدین توش ن ما منم هی داد میزدم بیاین برین ک داد زنان از خواب بیدار شدم تعبیرش چیه اطف کنین بهم بگین

  • اونجا خونه اجنه هست اذیتتون میکنن اجنه به اون خونه کار نداشته باشید هر چه سریع تر از اونجا برید اذیتتون میکنن خونشون رو خراب کنید

 23. راحیل در

  در خواب دیدم یک جن زن دخترم را اذیت میکند و قصد کشتنش را دارد و من بااو مقابله میکنم ،هرکجای خانه که میرم دنبالم می آیدو موهایم رامی کشد و وسایلم را می دزدد،هرکجای خانه میروم می آیدو من و دخترانم را آزار میدهد

 24. سینا محمدی در

  سلام
  ساعت هفت صبح خواب ددم که با پدر سعی به کشتن یک جن روی شیروونی یک خانه غریبه بودیم
  احساس میکنم تعبیری داره این خواب

 25. من خواب دیدم یک تصویر وحشتناک از شخصی تسخیر شده در گوشی موبایل پسرم هست ولی هرچی گشتیم چیزی پیدا نکردیم میشه کمک کنید لطفا.

 26. سلام
  خواب دیدم که یک نفر تو یک خونه که منم توش بودم که به نظرم خونه قبلیمون که 10سال پیش اونجا ساکن بودیم بود که هی صدا میومد از اتاق ها ولی چیزی نمیدیدم میرفتم نگاه میکردم بعد خودشو نشون داد قد بلند صورت زیبا باد دستای آبی فیروزه‌ای با خال های مشکی مثل پولک ولی مذکر بود از چهره معلوم بود بعد داخل خیابان بودیم برام وسایلی اورد که مربوط به کارمه که بهم گفت اینارو ببر خونه من برم مسجد نماز بخونم بیام

 27. سلام من چند روز پیش بعد از ظهر خواب بودم که حس کردم یکی دم گوشم وز وز میکنه ولی نا معلوم بود با خودم تکرار کردم که چی میگی نمیفهمم تکرارش کن و تکرار شد ولی نامعلوم بود حدس زدم جن باشه دوباره گفتم تکرار کن و تکرار شد ولی من بازم نمیفهمیدم تا اینکه از خواب بیدارم کردن شبش که خوابیدم خواب دیدم که توی حمامم و به اینه که اب پاچیدم که معلوم بشه قیافم یه سایه خاکستری پشتم بود و بقیشا دیگ یادم نمیاد شبا هم توی خواب گرفتگی بدن پیدا میکنم و میپرم بالا یا نمیتونم بدنمو تکون بدم کسی میدونه جواب بده مرسی

  • یه جن قوی داره باهات بازی میکنه اگه بخوای بترسی سعی میکنه حتی تسخیرت کنه باهاش وارد معامله شو ببین ازت چی میخواد یه خواسته داره ازت

 28. سلام
  خواب دیدم چن تا جن دنبالمن دقیقا یادم نیست ازشون کشتم یا نه ولی یادمه تو یه جای کوچیک بودیم که بهم حمله کردن بعد انگار یکی از اشنا هامو کشته بودن ، اون اشنا هم قبلش واسه من نامه نوشته بود ، تازه بعدش انگار رفتم توی حموم ، یعنی از دست جنا فرار کردم توی یه حموم عمومی دیدم زیر هر دوش ، چهار یا پنج جن زن در حال زایمان طبیعی هستن و برهنه هستن و خون خودشونو میریزن رو زمین ،
  تعبیرش چی میشه؟

  • ريبوار در

   سلام من همين الان بيدار شدم تو خواب بدجور دعوام شده بود با جن الانم ناراحتم چيكار كنم

 29. سلام
  خواب یک جن سیاهو دیدم
  و تو خواب شروع کردم بسم الله الرحمن الرحیم گفتن و لااله الاالله گفتن با صدای بلند
  وقتی بیدار شدم داشتم باصدای بلند لااله الاالله میگفتم
  لطفا تعبیرشو بگید
  سپاس

 30. سلام من خواب دیدم مسافرت بودیم وسایل خونه از جمله حلقه و لپ تاب و چیزهای با ارزشم نا پدید میشه.بعد پیش ی روحانی رفتم و گفتم ایشون شروع کردن به دعا خوندن و من و هانواده بلند بلند میگفتیم یا حسین و سینه میزدیم و اون جن وسایل رو سر جاش میگذاشت

 31. عرشیا در

  سلام
  من امروز خواب دیدم که ما در یک فضای ای که شبیه کارخانه اما همه جا سیاه بود داشتیم راه می رفتیم و جمعیت زیادی داشتیم و بعد یک جن وارد کارخانه شد و بعد همه ی ما به صف شدیم و بعد جن اومد جلوی من و گفت من مادرت هستم و بعد مرا بقل کرد و بوسید

 32. سلام من دیشب خواب دیدم که در خانه ما جن وجود دارد وان در حمام است و وقتی به اشپز خانه میرفتم و چیزی را بر میداشتم او ان را محکم میگرفت و من ان را نمیدیدم بعد از حمسایه مان خواستم تا به من کمک کند او به من لباسی داد و من با ان لباس ان جن را میدم ان جن دقیقا نمیدانم زن بود یا مرد ولی بیشتر به زن های چاق میخورد و بعد من بسم الله میگفتم وان جن میترسید و رنگش سفید و کوچک میشد ایا میتوانید به من کمک کنید

 33. من تو خواب دیدم منو برادرم و خواهرم تو راه خونه ایم ک یهو ی موجود وحشتناک مارو دنبال کرد ک بیدارشدم تعبیرش چیه؟!

 34. سلام.من همیشه ازبچگی یه خوابومدام به صورت تکراری میبینم.یه نفرکه کلاسیاهه ومیشه گفت جسم نداره وسایه است به سمتم نزدیک میشه ومن درحالی که فرارمیکنم ومادرموصدامیزنم به سمت اتاق مادرم فرارمیکنم ولی قبل اتاق اون بهم میرسه ومن ازخواب میپرم.

 35. امیر کیانپور در

  سلام من خواب دیدم تو خونه ایی جن هست و همش جیغ میزنه و چند نفر هم پیش من ایستاده بودن و با من نگاه میکردن؟البته ما اون جن رو ندیدیم و فقط صداش میومد .لطفا تعبیرش رو بهم بگین

 36. سلام من خواب دیدم پدرشوهرم خونمون نشسته باپیراهن مشکی بهش میگم باباچرا مشکی پوشیدی میگه پس چیکار کنم پسررو بردن منظورش پسر من بود.بعد یهو یکی چادر سیاه انداخت سرم باسرعت عین جت میبردنم منم هی میگفتم بسم الله بعد چادر ازسرم کنار رفت چند نفرو دیدم دستو پامو سفت گرفته بودن انقد گفتم بسم الله یهو ولم کردن دستوپام ازاد شدن تعبیرش چی میشه؟؟

 37. آنیتا در

  منم دیدم یه جن مرد با کت خاکستری که خیلی خوشتیپ هم بود کلا منو از پشت محکم گرفته و صورتش به صورتم چسبیده منم هر چی اسم اماما بودو گفتم و‌سوره حمدم خوندم بسم الله گفتم اصلا نمیرفت که نمیرفت میگفت مال منی و‌اذیتم میکرد یه لحظه احساس کردم یه حرف k هم دیدم نمیدونم خیلی ترسیده بودم و‌به زور از خواب بیدار شدم و صدای اذان به گوشم رسید فک کنم وقت اذان بود که ولم کرد

 38. سلام دیشب شوهرم خواب دید گوشتی از یخچال در میآید در همین فاصله گوشت تبدیل به سر گاو میشود و به زبان لری شروع به صحبت میکند اینجور توی خواب به همسرم القا شد که جن هست واز ترس و وحشت از خواب بیدار میشود من قبلا شنیده بودم که گاو دردسر هست .خیلی نگرانم کسی تعبیر این خواب رو میدونه لطفا جواب بدید

 39. سلام خواب دیدم خانواده دوستم رفتن شهرستان قراربود من برم پیشش ک تنهانباشه وارد خونه ک شدیم ی مرد گنده بالباس قهوه ای نشسته بود هینی کردم ک برگشت طرفم بلافاصله ب پاهای عجیبش نگاه کردم فهمیدم جنه داشت میومدطرفم منم هی میگفتم بسم الله الرحمن الرحیم هرچیم نزدیکترمیشد صدام خفه ترمیشد ک دیگه رسید بم من ازخواب پریدم

 40. سلام.خواب دیدم میرم مغازم ی جن انگار منو اذیت میکرد و کم کم منو میزد و اسیب میرسوند و من فرار میکردم بعدتر جنه بیرون از محل کارمم دنبالم اومد و ی گلی بود ک سر اونو قطع میکردم چند ثانیه جنه میرفت بعد دوباره سر گل سیاه میشد و جنه میومد و قصدش انگار آسیب زدن ب من بود.این خوابو دم دمای اذان صب دیدم ک مطمئنا بدون تعبیر نیست

 41. ززهراا در

  دیشب خواب دیدم تو اتاقم ی جن زن با صورت خیلی معمولی مثل آدما با لباس عروس جلوم وايساده بود باهام حرف زد ولی من خیلی ترسیده بودم هرکار میکردم نمی تونستم بیدار شم فقط تو خواب صلوات می فرستادم نمیدونم چقد گذشت وقتی بیدار شدم فضای اتاقم خیلی سنگین بود عرق کرده بودم حس میکردم تو اتاقمه حتی میدونستم کجا وايساده ولی چیزی نمی دیدم . هر چی هم فکر میکنم الان نه قيافشو یادمه نه حرفاش .خیلی ترسیدم واقعا حس بدی بود .تعبیرش چیه????

 42. علیرضا در

  خواب دیدم از پنجره زن قد بلندی منو نگاه میکند و من هرکاری میکنم نمیتونم داد بزنم و صحبت کنم و جن یا همون زن قدبلند به سرعت فرار میکند و من بسم الله میگویم و یک فرشته سفید پوش با سرعت به دنبال اون میره و از بین میبردش. تعبیرش چیه

 43. سلام دیشب خواب دیدم جن دو تا از انگشتامو بریدو بعد من درحال بریده شدن انگشتام اسم حضرت مهدی (عج) صدامیزدم
  لطفاتعبیرش چیه
  باتشکر

 44. میلاد در

  من خواب دیدم که درزندانم داشتم ازاد میشدم.که جن انداخت دنبالم جیغ میزدن چندتابودن بعد یکیشون تو دهنم استفراغ کرد.بعدبا بسم الله بیدارشدم

 45. افسانه در

  من ۵ ساله همش خواب میبینم در خانه ما موجود های سیاهی به من نگاه میکنن و در خانه ما لانه کردن و بسیار زیاد هستن من از آنها نمیترسم اما اون هارو. به خوبی نمیبینم و به کامل سیاه هستن که من به اسم جن نام میبرم و در خواب فقط من میبینم اون هارو کسی رو هم ندارم بهم کمک کنه

 46. نازنین در

  سلام پسرم خواب دیده در کنار خانواده نشسته که یکباره دختر بچه ای که جن بوده وارد بدنش شده و با صدای آن دختر پسرم شروع به جیغ زدن میکند و بعد پدرش به او میگوید که به اتاقش برود و او به اتاقش میرودتعبیرش چیست؟

 47. سلام
  باور کنید شما همتون بدون مشکل هستید. کاش منم مثل شما خواب میدیدم فقط. ولی من ی دختر سی ساله هستم. تحصیل کرده و خوش قیافه. ولی هرخواستگاری برام میاد از دم در برمیگرده. گاهی وقتا تو حموم ی دستی رو روی کمرم احساس میکنم. یا وقتی تنها تو اتاق دراز میکشم ی نفر میاد بغلم میکنه. متاسفانه بهم گفتن ی جن عاشقم شده ن میذاره ازدواج کنم ن ولم میکنه. هنوز جای خوبی ک بتونه اونو از بدنم خارک کنن پیدا نکردم. برام دعا کنید. خیلی غصه میخورم. اینا خیلی موجودات بی رحم و بی منطقی ان.

 48. سحر محمدی در

  سلام خواب دیدم جن میزد به کمرم میگفت چرا شب حموم میری من بچم اونجاس

  • همسر من چند باري خواب ديده كه جن منو گرفته و اون ميخواد منو نجات بده. جن ها زياد بودن و از صداي جيغ بلند ميترسيدن. كسي ميدونه تعبيرش چيه

  • خوابشو ندیدم ولی مرض دارم اومدم نظرارو بخونم الانم پشمام سیخ شد رریخت همش
   همچین آدمیم من/:
   اونی که میگفت تو خواب یارو زده کمرم شبا نرو حموم بچم اونجاس ووواای من شبا میرم حمومممم

 49. مادرم زن موئمنو با خدایی هس. ده سال قبل خواب دید ک س تا جن منو دارن قلقلک.میدن ک از شدت قلقلک زیاد من ب گریه افتادم مادرم اومد جای در و اون هارو صدا کرد جنها ترسیدند وقتی میخاستن از در فرار کنند یکی از انها وارد بدن مادرم شد تعبیر چیست؟

 50. خارج شدن از بدن چیست دیدم یکی اب میدهد و من خودم ایه الکرسی میخانم و داره از بدنم خارج میشه؟!؟

 51. خواب دیدم اجنه ای وارد منزل ما شد با خواندن دو سوره والعصر و الکافرین توسط من او به دین اسلام مشرف شد و نماز خواند تعبیر چیست

  • خواب دیدم قدرت عجیبی پیدا کردم و از من خواستند چند نفر رو به دنیای دیگه که نمیدونم دقیق کجا بود ببرم و من گفتم نیاز به چند بچه جن دارم تا به اتصال با اونها، افراد رو وارد دنیای دیگه کنم، وقتی برام بچه جنهارو اوردن ، از ترس تو خواب پریدم، خواب واضح بود، دنیای اطراف هم خاکستری بود، لطفا تعبیرش کنین ممنون

 52. به سایت دایی ابراهیم بروید و کسانی که خواب جن میبینن یا نوزاد یا درگیری با جن یا خوابهای ترسناک یا عروسی کردن با جن که خطرناکه چون جن عاشق داره و حتی باهاش ازدواج کرده و باعث جدایی و یا بعد از ازدواج باعث طلاقشون میشه کلا قران درمانی رو در سایت ابراهیم با راهنمایی ایشان شروع کنید بسیار مهمه اصلا شوخی نیست گرفتاری در امورات زندگی هر چیزی که فکرش رو بکنید از لین موجودات برمیاد .

 53. باقراسدی در

  درخواب دیدم سه تا جن جلوی دری که بازه وایستادن هعی بهم نگاه میکنن برمیگردن عقب من رفتم دست یکیشونو بگیرم که فرار کردن ولی باز بهم حمله کردن باز رفتن عقب تعبیرش چیه

 54. مهسا محمدی در

  سلام خوابی که من دیدم اول همه چی عادی بود من و مادرم و خواهرام دور یک دیگر بودیم و صبحانه میخوردیم این قسمت خوابمو دقیق یادم نیست مادرم چیزی در ذهان خواهرم میزاشت ادامه ی خوابم یهو شب شد و من خواستم به تراس برم چند بار بسم الله گفتم و به تراس رفتم اما اونجا یه جن دیدم که سیاه و سفید بود صورتش مقل صورت ی آدم عادی بود و کشیده هم بود ولی پا نداشت فقط با بالا تنه روی هوا بود از جن ترسیدم و به سمت مادرم رفتم گفتم مگه جن با بسم الله ناپدید نمیشه پس من چند بار دیگه باید بسم الله بگم

 55. من در خواب ديدم ك اجنه در جايي اسير هستندو از من غير مستقيم تقاضاي كمك دارند مكانش رو هم ميدونم كجاس و اينكه اون مكان اسمش منطقه ي غارها است ولي تو اون مدت ك خواب رو ديدم جايي بودم و برگشتم ديدم ك همون مكان رو دارن توش خونه ميسازن و غارها رو از بين بردن دقييييقا هم پشت خونمون هست! يه تيكه زمين بسيار قديمي بود ك همونطور دست نخورده باقي مونده بودو چندتا غار سنگي كوچيك و مسدود هم داشت، كسي ميتونه راهنمايي كنه؟

  • دوست عزیز این طبیعیه که جن ها با از دست دادن خونه قبلیشون دنبال جایی جدید هستن و از اونجا که نزدیک خونه شما بودن 100 درصد ارتباط هایی هم با شما گرفتن که اکثرا کارشون وسوسه کردن ادم هاست البته تو افراد متفاوته ولی شما با ثبات فکر و تمرکز بهشون دقت نکنید چون از انرژی شما تغذیه میکنن و بزرگ و بزرگ تر میشن

 56. غزل سلیمی در

  من خواب دیدم دارم‌از توی یک راهرو رد میشم یکیو میبینم که داره خودشو دار میزنه رد شدم رفتم ولی مامانم گفت برگردیم کمک کنیم برگشتم و کمربندی که دور گردنش بودو باز کردم و فهمیدم یه جن توی اتاقه و اومد جلوم و ترسیدیم و من سوره خوندمو بسم الله که میگفتم‌میترسیدو عقب عقب میرفت بعد کمکم اتقد خوندمو و نماز خوندیم پیشش زورش کم‌شد مثل اینکه آدم شد و خوب و دوست شد باهامون میخواستم بدونم تعبیرش چیه

 57. الهام در

  سلام من شبا یکم با ترس میخوابم یه شب خواب دیدم یکی اومد بالای سرم پاهامو گرفت حتی حسم کردم نگاش که کردم زود فرار کرد رفتم دیدم تو اتاق داداشم بود یکی دیگم جفتش بود خیلی ترسیدم بیدار شدم لطفا تعبیرشو بهم بگید مرسی

 58. مرضیه در

  من خواب دیدم که یجایی هستم با مامانمو خواهرم و یه سری اتفاقات میفته که نشونه ی وجود جن هست..مثل اتفاقاتی ک توی فیلما میفته..مثلا خواهرم و مادرم ایستاده بودن تا عکس بگیرم ازشون وقتی از توی دوربین نگاه میکردم ینفر دیگه کنارشون دراز کشیده بود..بعد مادرم گفت ک صدای جیغ هاشونو میشنوی..منم داشتم میشنیدم و شروع کردم به بسم الله گفتن و خوندن سوره ی حمد

 59. سلام خسته نباشید من چند روز پیش خواب دیدم که من توی یک گردهمایی که توش مسابقه هستش منم شرکت کردم به همه جایزه دیگه دادن به من دستبند طلا نه ها از مروارید و منجوق بود و همچنین اونی که دوسش دارم هم اونجا بودو من سعی میکردم توجهشو به خودم جلب کنم و موقع رفتن هم دیدم که اون داره برای اجرای یک نمایش آماده میشه با یه لباس قهوه ای ولی به من توجهی نمیکنه

 60. کسی میتونه جواب منو بده همیشه تو خواب یه ادم کاملن سیاه نمی تونی قیافش ببینی در اتاق تاریک میشینه و من اونو می بینم خیلی ترس داره ولی من به سمت او اتاق می رم میگم باید بدونم این چی بیرم بعد از خواب بیدار میشم این چند ساله که خوابه اینو می بینم تا هالا نفهمیدم ازم چی می خوادم با تشکر اگه می تونید جواب منو بدید

  • سلام
   دوست عزیز شما به سایت طب روحانی یک سری بزنید پاسختان را خواهید گرفت.
   در مورد شما مساله جدی است و باید برای رفع مشکل اقدام کنید

   • لطفا اگه اطلاعات داريد ديدگاه منو بخونيد و بنده رو راهنمايي كنيد ممنون ميشم.

  • در خواب سعی نکن که ببینی که هست فقط ثبات فکریت رو نگهدار و از خودت هیچ عکس العملی نشان نده و سر جات بگیر بشین ،
   همه انسانها اون نیمه سیاه رو دارن اما نباید بهش توجه کرد چون با توجه شما نیرو میگیرن

 61. فریبا طیبی در

  سلام دیشب خواب دیدم با خواهرم پیش یک مرد که طب اسلامی کار میکنه و در بیداری میشناسمش رفتم خواهرم اونو نمیشناسه ولی من رفتم لباسم و عوض کردم کلا کفن زنانه پوشیدم و اون آقا هم با کفن مردانه جلوی ما ظاهر شد ولی خواهرم نمیدونست کفن تنمونه بعد یک مریض بد حال آوردن اون آقا رفت بالای سرش و شروع کرد به دعا خواندن همون موقع از تن اون آقا یک عالمه جن به اشکال مختلف بیرون آمد .
  ممنون میشم تعبیر خواب بنده رو بفرمایید

 62. سلام من تا به حال خواب جن و شیاطین ندیده بودم تا چند روز پیش که خواب دیدم در منزلمان چندین اجنه هستند که خود را نشان میدهند و سپس ناپدید میشوند یا اینکه در آینه مرا نگاه میکردند یا در خانه قدم میزدندو لبخند شیطانی به لب داشتند.در خواب مدام بسم ال… میگفتم تا این که از خواب پریدم.‌‌‌..
  دیشب دوباره خواب دیدم که در خانه مان مدام وسایل خود به خود جا به جا یا گم میشوند و میدانستم کسی این کار را میکندو حضورش را حس میکردم اما نمیتوانستم ببینمش.خانم روحانی را آوردیم و گفت تک تک شما را جن تسخیر کرده و شروع کرد به بیرون آوردن جن از بدن عمه ی مادرم و سپس بقیه که نمیدانم چگونه به خانه ی ما آمدند چون منو مادرم در خانه تنها بودیم و هر بار که جنی را از بدن کسی بیرون میاورد آن جن جیغ میکشید یا به طرز وحشتناکی میخندید
  ممنون میشم بگید تعبیر این دو خواب من چیست چون میترسم اتفاق ناگواری بیفتد

 63. فاطمه در

  سلام وقت بخیر من خواب دیدم یکجای ناآشنا هستم یکی از نزدیکانم که صورتشو یادم میست گفت اینجا جن داره منم شروع کردم به بد وبیراه گفتن به جن یهو دیدم یک جن پشت سرمه منم باهاش شروع به دست و پنجه نرم کردن شدم و دائما آیت الکرسی و قل والله احد و میخوندم دیدم سرجن شکافته شد و افتاد منم از خواب باترس بیدار شدم تعبیرش چیه؟

 64. مجتبی در

  سلام من خواب دیدم که با یک جن بد رو با مو های سفید و چشمانی سفید اما مردمک سیاه و سایه چشم سیاه و لباسش سفید و خاکستری بود. من با اون درگیر دعوا بودم بهش ضربه میزدم چون جیغ میزداز خنده و من با پام میزدمش و اون تبدیل ب بز سفید با چشم بز اما سفید و مردمک سیاه ک اون بز هم ب من ضربه میزد و من اون رو هم میزدم‌یهو اون بز تبدیل ب همون جن میشد و من با فریاد های جنگجویانه و یکم با دلهره، بهش فریاد میکشیدم و از نو میزدمش و…. همینطور ادامه داش ک از خواب پریدم. این یعنی چی؟

 65. سلام من خواب دیدم یه جن اومده میخاد دختر منو باخودش ببره و من فهمیدم دخترمو تو بغلم گرفته بودم ولی اون وقتی صداش می‌کرد دخترم به صورت غیرارادی به سمتش حرکت می‌کرد البته ظاهرش مثل یه زن میانسال بود ولی من میدونستم جن هست، بعد دخترمو قائم کردم و رفتم باهاش مبارزه کردم پاهاش. و صورتشو سوزوندم خیلی درگیر بودیم بالاخره گورش گم کرد رفت خیلی خواب وحشتناکی بود، تعبیر ش چی میشه دخترم دو سالشه

  • سلام
   من خواب دیدم در حالیکه بی حوصله و خسته جایی نشستم یکهو یک شخصی که تو خواب میدونستم جن و موهاشو مثل آفریقایها ریز بافته و پشت سرش جمع کرده بود با رضایت و احترام برای من تعظیم کرد و تو همون حالت بود و یک جن کوچیک دیگه که انگار بچه اش بود را دنبال انجام دادن کارای من فرستاد ولی من تو خواب اصلا نمیترسیدم

  • سالک مبارز در

   شما انسان مبارز و شجاعی هستین و این رو بدونید که تمام اطراف ما اتفاق های اطراف ما از خود ما سرچشمه میگیره به مبارزه ادامه دهید

 66. من یه بار خواب دیدم من ومامانم روبه روی حموم نشستیم در حموم باز بود بعد یهویی درش محکم بسته شد و صدای آب اومد و معلوم بود که یه جن اونجاس

 67. ریحانه در

  دیدن جن در خواب که ظاهری خوب داشت و هزار سکه طلا به من داد. تعبیر این‌خواب چیست؟

 68. سلام
  من در خواب دیدم که یک بچه جن تو کمرم نشسته منم دراز کشیدم هی از پشت کمر گازم میگیره نمیزاره پاشم تو تا خوابم احساس میکردم بین دو دنیا هستم یکی دنیای خودمون دیگری دنیای جن ها از کمر به پشت دنیا جن بود وقتی بیدار شدم تا ده دقیقه خود جا گازش درد میکرد واقعا انگار خواب نبود خود واقعی بود
  ممنون میشم جواب بدین

 69. Asalکی از دوستان در

  یکی از دوستام خواب منو دیده که به حظور پیامبر ص رفتم بهشون گفتم که میخوام جن بشم پیامبر منو با لگد بیرون انداخته و من هم اومدم بیرو یه کاسه خون جوشیده رو با قاشق خوردم و همه مردم دورم جمع شدن و ازم ترسیدن. تعبیرش چیه . بگید لطفا ممنون میشم‌.خواهشااا

 70. سلام دوستان من تو خواب دیدم تو خونه بابابزرگم با یکی نزدیکی میکنم ولی موفق نمیشم ی جن کوچولو هم پیشمه مث بچه میموند ی چشمش ابی بود ی چشمشم قرمز ازم ناراحت بود ک چرا باش بازی نمیکنم ممنون میشم تعبیرشو بگین

 71. محمد جان خواب دعوا با جن اگه پیروز شی یعنی احساس راحتی و شادابی میکنی اما اگه بخوری که دیگه خیلی بده

 72. بیش تر از دوستان خواب شما یک کابوس بیش نیست و تعبیری نداره و یا اینکه روز از چیزی بدنتان لرزیده و احساس ترس کردید که شب همچین خوابی ببینید و برای اینکه دیگه از این خوابهای بد نبینید شب قبل از خواب زیر بالشتتان چاقو بذارید و دیگه همچین کابوسی نمیبینید

  • فرزاد در

   آقا من نه آدمی هستم که بترسم و نه آدمی هستم که کابوسی ببینم. ولی یه خواب دیدم مثل هشدار بود برام. خواهر من که 16 سالشه تو اون اتاق خوابیده بود الانم که صبح هسش دارم این پیام رو میدم خوابیده مطمعنم بیدار که بشه حتما میترسه و بیدار میشه. خواب دیدم خواهر من رو جن تسخیر کرده و یک نوزاد هم اونورترش خوابیده خونه هم تاریک بود رفیقم از سرویس اومد بیرون و یه چیزی شنیده شد گوشیمو برداشتم و رفتم اون اتاق دیدم خواهرم داره مثل یه مار به خودش میپیچه و نمیتونه نفس بکشه. میشینم بالا سرش و شروع میکنم به قرآن خوندن همین که بسم الله رحمان رحیم رو گفتم خواهر منم باهام شروع میکنه به خوندن من میخواستم آیت الکرسی بخونم ولی خواهرم میره سمت یه سوره دیگه. سوره فلق رو با هم میخونیم. به رفیقم میگم که بچه کوچیک رو برداره منم خواهرمو برمیدارم و از خونه دورش میکنم همینطور که خواهرمو بغل کردم شروع میکنم به جمع کردن وسایلم کیف پول کلید خونه و گوشیم و میرم بیرون رفیقم داشت وسایلشو جمع میکرد منم رفتم تا آژانس خبر کنم و بیارم. و یدفعه بیدار میشم. دوتا خواب دیگه دیدم که اون دوتا با هم مرتبط بودن اما درهم بودن داخل یه مغازه ام تو ناکجا آباد و یه ویفر میخورم و با وسیله ای که دارم و خودمم نمیدونم موتور بود یا دوچرخه رفیقم رو میرسونم اما باحال بود خخخخ. ولی واسه من خواب خواهرم مهمه لطفا از یه جایی برام پیدا کنین در به در دنبال تعبیرشم و پیدا نکردم

 73. غلامرضا کیان در

  سلام تو خواب دیدم که خواهرم جن زده شده و من خیلی می جنگیدم که یه نفر اومد و جن رو در آورد و رفت تعبیرش چی پیشه

 74. امیر بهادر در

  در خواب دیدم دو جن در جایی آشنا بهم حمله کردن و من از آنها ترس داشتم ولی فرار نکردم.
  این خواب چه تعبیری دارد

 75. سلام . من تو خواب ، خواب دیدم که می خوام بخوابم و خیلی خسته بودم که یک جن همراه با خوابم اومد و من بش گفتم هر چقد زور داری بیا بام مبارزه کن که تو خواب می دیدم دارم دستمو گاز می گیرم که یکم جون اومد توی تنم و سر بلند شدم اما صدام در نمیومد با مشت زدن به دیوار مادرم از خواب بیدار شد و تا دیدم گفت بسم الله بیا اینجا حس میکردم مثل عقب موندها شدم و یک چشمم هم از دس داده بودم و مادرم همش میگفت تو بدنته هنوز تا دیگه سرمو کردم توو اب از خواب پریدم خیلی برام واقعی بود

 76. سلام من چند بار حدود 6 یا 7 بار خواب جن دیدم و یکیش از همه بدتر بود این بود که داشتم می رفتم پنجره اتاق رو ببندم و نزدیکای 6 صبح بود دیدم همه جا تاریکه واس همین زود رفتم سراغ چراغ ولی هر چقدر کلیدو زدم روشن نشد بعد رفتم چراغ اشپزخونه رو روشن کردم وقتی رفتم جلوی یخچال دیدم از پشت یه زنی که سیاه پوشیده بود ایستاده جیغ زدم همون موقع اون زن رف تو بدنم
  تعبیرشو خیلی جاها خوندم که بیشترش به دشمنی یکی دیگه با من مربوطه
  تعبیر این خوابا چیههههه؟؟؟؟؟؟؟

 77. سلام من دیشب یه خواب دیدم ک رو تخت بودم با گوشی فیلم میدیدم حدودن ساعت ۵ صبح بود ک بابام بهم گفت جن منم پنجره رو ب رو نگا کردم دیدم ک یک جن پیر زن سیاه پوش بزرگ بود ک صورتش مثل استخوون بود و چشم نداشت و سیاه بود خیره شده بود ب من من هم خودمو ب خواب زدم و زیر چشمی نگاش میکردم ک دستشو از پنجره اورد تو و ب یکی از وسایل دکوری کنار پنجره اشاره کرد ک اگه دست ب اون بزنیم میان سراغمون
  در واقع تهدیدم ک میان سراغمون البته الن اون وسیله ک تو خواب دیدم رو نداریم
  این خوابو من حدود ساعت ۶ صبح دیدم
  ممنون میشم کمکم کنید در مورد تعبیرش خیلی واسم مهمه:)

 78. من چن روز پیش خواب دیدم که با دو نفر قریبه دوست شدم و با اونا داشتم قدم میزدم که متوجه شدم اونا جن هستند سوره ای خوندم واونا غیب شدن ولی بعد از مدتی سر و کله ی اونا پیدا شد باز منو سوره ای خوندم و ناپدید شدنو من از دستشون فرار میکردم . همین جور تا سه چهار بار نپدید میشدند تا اینکه بلکل ناپدیدید شدن و سراغم نیومدن .
  لطفا راهنمایی کنید

 79. عقیل ادیب در

  سلام خسته نباشید تو خواب دیدم که یک جن با شمایل واقعی که تو روایات گفته شده دنبال من وخواهرم بود و زیر پام آتش می زد و تو خواب درد آتش رو حس می کردم بعدش جن به صورت یه آدم تغییر کرد که ناآشنا بود و از ما کاری می خواست برایش انجام دهیم که یادم نیست چه کاری بود و ما از ترس انگار قبول کرده بودیم ممنون میشم تعبیرشو بگید!

 80. محمد کاهه در

  سلام بنده خواب دیدم که در حال عوض کردن پرچم در خانه خودمون هستم و جوری بود وقتی خواستم عوض کنم از پنجره جن رو دیدم که رو میله وایساده و میخنده اونو ناخوداگاه به اسم فاطی صدا کردم(چهرهش اصلا اشنا نبود) و اون درحال خندیدن بود و یهو صدام بند اومد و دیگ نتونستم حرف بزنم تا اینکه مادرم و صدا کردم و گفتم مادر من اومد که اونو ببینه وقتی اونو دید بما گفت که پسرت با ما دوست نیست و از ما خوشش نمیاد من براش ی پرچم فرستادم و بعد اون برای من یه پرچم دیگ فرستاد (کاملا چهره سفید و دندانهای بلندی داشت)

 81. سلام ،
  من درحال فرار بودم ، که تعداد زیادی انسان بدون صورت کاملا سیاه همه جا بودن و به دنبال ادم ها میدویدن ، اشخاص دیگیری هم بودن کنارم که بعضب اشنا و بعضی نااشنا بودن وفرار میکردیم ، ان مکانی هم که انجا بودم جای عجیبی بود ، تاحالا همیچین جایی رو ندیده بودم

 82. سلام .. برادرم خواب دیده که من تو خونه مادربزرگم با یه جن دارم عروسی میکنم .. با توجه به اینکه عروسیم هم نزدیکه، این چه تعبیری دارع؟ خواهشا کمک کنین،خیلی مهمه

 83. من خواب دیدم که خونه قبلی مون که تو ایران بود ، بودم بعد رفتم دم یکی از پنجره ها که (اونجا پشته بوم بود) ولی تو خوابم مثل یه جنگل یا دشت یا حیاط شده بود بعد یه دفعه خاستگارم اومد کنارم (البته تنها بودم اون یه دفعه اومد) بعد من بیرون نگاه کردم شب بود ، یه گوسفند دیدم گفتم اون گوسفند نگا کن داشتیم به گوسفند نگا میکردیم، بعد گوسفند بهم نگا کرد به عقب برگشت بعد یه دفعه به روباه تبدیل شد بعد روباه یکم رفت عقب تر که یه دفعه واستاد و برگشت بهم نگاه میکرد و انگار داشت بهم میخندید بعد اونجا یه چیزی مثله یه تپه کوچیک تو خالی بود (فک کنم غار بود) بعد روباه به اونجا نزدیک شد و تو اونجا ایستاد بود دوباره بهم نگاه کرد بعد ی دفعه به جن تبدیل شد جن اول سرش پایین بود بعد یه دفعه سرش اورد بالا و بهم نگا میکرد بلند بلند بهم میخندید کم کم به طرف خونه میومد. (البته همه خوابمو نگفتم اول که تو خونه بودم چن نفر پیشم بودن که نمیشناختم بعد احساس کردم جن تو خونه هست پشت سرمو نگا کردم بعد دوباره رنو برگردوندم کسی نبود بعد منم داشتم تو خونه دنبال بقیه میگشتم که کم کم جن ها و روباه تو خونه میدیدم بعد منم رفتم یه اتقاق که بقیشو بالا تعریف کردم) من قبلا که تو اون خونه بودم چن بار جن دیدم ولی صورتشون ندید و چن بارم اذیتم کردن. کسی میدونه تعبیر خواب من چیه ؟

 84. فاطمه در

  سلام خواب دیدیم دو تا جن داخل خونه هستن و میگن که ما میخوایم کاراهای شما رو انجام بدیم و خیلی مظلوم هستن. و ماشین مون خراب بود گفت ماشین تون رو میبریم درست میکنیم . ولی ما بهش ندادیم

 85. من خواب ديدم برادرم در خانه ي من جن زده شده ومن سعي دارم از بدنش بيرون كنم واو هيكلش درشت شده بود بغلش كردم داداشمو وباتخم مرغ زدن به ماشين پايين پنجره نجاتش دادم البته اين كامل نيست چون همش اين نبود

 86. بی‌خیال در

  من خواب دیدم که در مسجد هستم البته شك دارم که مسجد بودیانه بعد 2نفر به شکل انسان که صورت شان را با موهایشان پوشانده بودند ظاهر میشوند ومن اسم آنهارا می پرسم که الان حضور ذهن ندارم وبعد فرار کردم

 87. سلام. حدود 5 سال پیش خواب دیدم با یه جن ازدواج کردم و از اون موقع همیشه خواب های عجیب میبینم و توی خواب صحبت میکنم یه سال پیش خواب دیدم که ازش یه بچه ی پسر دارم و توی خواب خیلی هم خوشحال بودم، امروز هم خواب دیدم یه خوانواده جن رو که با هم راحت صحبت میکردیم و فقط من میتونستم ببینمشون…

 88. سلام خوابدیدم که رفتم آشپزخانه وبعد انابل رادیدم که میخواست من را بکشد واز خواب پریدم

  • فرزاد در

   چیز مهمی نیست اگه خوابی رو ببینید که تو فیلم ها یا جاهای دیگه دیدین و ترسیدین ازش ذهن خوده آدم اونو تو خواب خلق میکنه چون شما قبل خواب بهش فکر کردین. یا داشتین بیشتر اوقات به اون فیلم فکر میکردین. سوال. عروسک آنابل بزرگ بود؟ چون عروسکی که بشه تسخیرش کرد باید کوچیک باشه و شکل خوده فرد که باید تسخیر بشه درست بشه. اگه عروسکی رو دیدین که تو فیلم هست با صورت بزرگ و موهای زرد همون چیزی هسش که بالا گفتم. تعبیری نداره و خواب پریشان میگن بهش

 89. سلام من خواب دیدم دارم با یه جن رابطه جنس ی برقرار میکنم. ولی اولش یه دختر خوشگل بود ولی بعدشم که به جن تبدیل شد اخه بازم در حال انجام رابطه بودیم به نظرتون تعبیرش چی می شه

 90. پریشب خواب دیدم یکی از آشنایان خانم که ظاهرش کمی پیرتر شده برای افرادی پیشگویی میکنه ….بدلم میاد گویا جن باشه یا با جن رابطه داره…..برای پیشگویی من میگه صبر داشته باش

  دیشب دوباره خواب دیدم داریم خونمون رو تعمیر میکنیم تو پاسیور خونمون گور پیادا میشه که بعدا معلوم میشه گور جن دختر هست

  تعبیرش چی میشه؟

 91. خواب دیدم یکی از آشنایان خانم که ظاهرش کمی پیرتر شده برای افرادی پیشگویی میکنه ….بدلم میاد گویا جن باشه یا با جن رابطه داره…..برای پیشگویی من میگه صبر داشته باش
  تعبیرش چی میشه؟

 92. بهاره در

  سلام.اگه خواب ببینیم خونمون رو داریم بنایی و تعمیر میکنیم ناگهان گور یک نفر توی پاسیور خونه پیدا بشه….و معلوم بشه گور یک جن دختر بوده ….تعبیرش چی میشه؟

 93. من صبح بعد از اذان صبح خواب دیدم یه جنی هست که همش آیینه های خونه مونو میندازه میشکنه.هرکاری میردیم آیینه رو مینداخت .یکبار که من ایینه با دستم محکم نگه داشتم پنجره ی خونه رو ازجاش دراورد و زد تو سره من و من مردم.

  • شهریار در

   با برادرم توی ی اطاق و جای نامشخص بودیم.ی سایه پشت درب شیشه ای دیدیم. بیرون اومدیم دنبالش کردیم.ی آدم بود ی کم دادم بیداد کردیم صدای من گرفته بود.با هم درگیر شدیم جن به شکل قورباغه درومدو فرار کرد.منم لنگه دمپایی پرت کردم طرفش
   تعبیرشو میدونید؟

 94. فاطمه در

  سلام..حدود ۵دقیقه خوابیدم یهو احساس کردم جن رفت تو بدنم و صدایی از خودم شنیدم حالت خرو پف.دست و پامو نتونستم تکون بدم و با زور بلند نفس‌کشیدم تا خواهرم از خواب بیدارم کنه..اگ اون بیدارم نمیکرد سکته میکردم..دلیل خواب چیه

 95. شاهین در

  سلام,من مرتب خواب جن میبینم,میذاره دنبالم,منم از خواب زود بلند میشم ولی…
  دلیل خواب دیدن مرتب من چیه؟
  باید چکار کنم؟

 96. بنده خواب دیدم یه جن سر به زیر تو حیاطمونه ،منم از قسمت بالکن اشیاعی رو بهش پرت میکردم و نمیترسیدم و حتی مسخرش میکردم ،که ناگهان یک گربه سفید اومد کنارش و من اونموقع شدیدا میترسیدم و در هال رو بستم و فرار کردم ،ترس و اظطراب سرتاسر بدنم رو گرفته بود،فرداش عصر که از سرکار برگشتم ،خبر دادند که دختر عموم رو دزدیدن و تا الان هم خبری ازش نیست!
  لطفا خوابتون رو جدی بگیرید و در اسرع وقت از یه روحانی یا کتاب تعبیر خواب ،خوابتون رو تعبیر کنید تا دچار گرفتاری نشوید.

 97. ناشناس در

  چند شب یش خواب دیدم تواتاقم جلو اینه نشسته بودم مو هام رو شونه مکردم که یکی شکل خودم ولی ابی با چشمای سفید و قرمز ازتو اینه در اومد می خواست خفم کنه دومینار که دیدمش داشت سایی رو که دوست دارم میشت هربارم می گفت بر میگردم و من از خواب میپریدمم و بلند بسمه ا…. میگفتم جالبش اینه از اون روز لبااس های موردد علاقم یا ناپدید میشن بعد چند روز دوباره برمیگردن سرجاشون ییشونم انگار اب البالو پاشیده رو

 98. افشین در

  سلام من تو خواب دیدم تو خونه قدیمیمون که توش زندگی میکردیم یه چیزی شبیه ادم کوچولو که به صورت روح بود دیدم که داشتم دنبالش میکردم و میخواستم بگیرمش دوباره این خوابو میبینم؟؟؟؟؟؟!!!!!!!

 99. فائزه در

  سلام. توروخدا متن منو با حوصله بخونید و اگه کسی چیزی متوجه میشه بگه. حدود ۶ماه پیش تو خواب دیدم تو خونه جدیدی ام تو اتاق خودم و روی تخت دونفره خودم با تشک و پتو و دیوارای سفید و تمیز،از خواب بیدار شدم و خوشحال رفتم جلوی پتجره ای که روبروی تختم بود و بعداز نگاه کردن به بیرون برگشتم پشتمو نگاه کردم دیدم یه جن تو رختخوابم کنارم بوده تا صبح. بهم میخندید. قیافش عادی بود وسرحال بود. اول ترسبدم. شروع کرد به حرف زدن،مکالمون رو یادم نیومد ولی انگار کل روز ازم چیزی میخواست و مدام در گوشم زمزمه میکرد با لبخند و من فقط گریه میکردم،گویا کار سخت و ناراحت کننده ای بود برام. تا اینجا خواب اولم. چند هفته بعدش من و همسرم مهاجرت کردیم به استانبول،بعداز داستانها و مشکلات و افسردگی ها و از دست رفتن سرمایه مون فقط ۵ماه موندیم و برگشتیم،الان ۵روزه برگشتیم و دیشب دوباره خواب جن دیدم،اینبار جن سیاه و زشت که تمام بدنم رو گرفته بود. پایین پام بود و انگار بدنمو زنجیر کرده بود ولی زنجیری نمیدیدم،گریه نمیکردم و با گفتن اولین بسم الله بدنم کمی شل شد،باز تکرار کردم،انقدر بسم الله رو گفتم تا بدنم آزاد شد و اون جن زشت رفت.
  یه مطلب کوچیک هم بگم شاید بدرد بخوره. تو استانبول به طرز عجیب غریبی لوازم شخصی بی ارزش من،مثل برس چوبی که به موهام میزدم،یا پاپوش بافتنیم، یا گوشی قدیمی و رنگ و رو رفته م که حتی روشن هم نمیشد به طرز عجیبی گم میشد،در حالی که خونه ما کوچیک بود، کسی تاحالا خونمون نیومده بود و ما هم خونه کسی نرفته بودیم،اصلا کسی رو نداشتیم برای معاشرت. توروخدا اگه کسی تجربه ای یا اطلاعاتی داره برام ایمیل کنه. آدرس ایمیلم هم میذارم،

  • بنیامین در

   بنظرم بخاطر مشکلات و مسائبی هست ک پشت سر گذاشتید و یا اینکه پیش رو دارید و همچنین زمینه افسردگی،نیاز ب ورزش دارید،این عبارت از توی قران استخراج شده هر وقت احساس کردید کسی اطرافتون هست بخونید مطمئن باشید هر چی باشه اتیش میگیره و پا ب فرار میزاره.عبارت رو حفظ باشید ک در خواب هم در مواجه بتونید بخونید

  • فرزاد در

   اگه اونجایی که گفتی اشیاع خونتون گم شدن مثل شانه شخصی خودتون یا موبایلی که بهش نیاز نداشتی. اگه تو واقعیت گم شدن و پیدا نشدن..!
   نظر منو بخوایی سریع برو پیش روحانی کار بلد پیش هر آخوند و روحانی هم نرو. اول سوال کن در مورد آخونده. بعدشم نترسین چیز خاصی نیست اون جن قسط اذیت کردن داره همین. چون دو نوع جن هست. جن خوب و بد مسلمان و کافر. چندتا توصیه کوچیک. موهاتون رو وقتی شونه میکنید و موهای ریخته رو جمع میکنید که تو خونه نریزه دور نریزین و ناخنتون رو کوتاه میکنید دور نریزید. بریزین داخل یه پلاستیک و بندازین سطل آشغال. نزارین توی شانه خودتون موهاتون باقی بمونه. چیزی که مال خودتونه و دیگه نمیخواییش بنداز دور بره. نگهش ندار. من فقط میتونم تا اینجا کمکتون کنم. بقیه اش رو حتما حتما برین پیش یه روحانی که همه تعریفشو میکنن. بهترین راه همینه

 100. سلام من خواب دیدم ،انگار با چند تا دوستام بودم تا جایی ک یادمه بعد میخاستیم بریم ی جایی من بلند داد زدم جن اینجاس بیا نریم دیدم یک دفعه شب شد و بالای ۱۰۰تا جن به ما حمله کردن و من یکیش زخمی کردم و خودمم زخمی شدم تعبیرش چیه؟

 101. من خواب دیدم جفت مامانم که خوابیده تو سالن نشستم بعد از توی اتاقم یه خانومی شبیه مامانم با پتوی من اومد بیرون و سرشو کج کرد انگار خیلی خسته بود یهو حس کردم یکیشون جن اه داداشمو صدا زدم گفتم دو تا شدن پس یکی شون جنه نگاه کردم به مامانم ولی حس کردم اون خود مامانمه پس دستشو سفت گرفتم و به داداشم گفتم اون که داره میاد جن اه و بهش گفتم ۱۵ تا دگ ازشون هست و داداشم رفت تو اتاقم و جن ها رو کشت .

 102. سلام من چندروز پیش خواب دیدم دارم نمازمیخونم بعد یکی بهم گفت توداری نماز برا جن ها میخونی بعدمنم ترسیدم نمازمو شکستم

  • فرزاد در

   اگه داری نمازتو برای خدا میخونی و نه کس دیگه ای نترس و ادامه بده سعی کن قبله رو از بقیه بپرسی. بدون همیشه خانه خدا کدوم وره تا دیگه کسی بهت نگه که داری واسه اجنه نماز میخونی. چون نماز فقط برای خداست اگه قولی دادی تا نمازتو بخونی اون کسی که اون حرف رو گفته درست گفته. یا اینکه داری جهت اشتباه رو قبله قرار بدی و نماز بخونی.

  • سالک مبارز در

   حقیقت همینه که نماز ما از روی سهل انگاریه و بسیار مضحک و زشته و اونجوری که باید برای خدا نماز بخونیم نمیخونیم و راست گفتن جنا

 103. سلام
  من خواب دیدم توی یه خونه پدربزرگم جمع شدیم وخالم که معلم ادبیات اونجا کلاس خصوصی برگزار کرده منو چندتا از دخترخاله هام هم اونجاییم.بعدش دوتامون میریم توی باغ خیلی تاریک بود یه نفر میاد باهامون حرف میزنه بعدش شبیه یه گرگ و سگ و شغاال میشن چشماشونم رنگ آبی درمیاد که برق میزنه میشه پشت سرم رو که نگاه میکنم تعدار خیلی زیادی شده بودن دختره فرار میکنم فقط من میمونم توی حصار بعدش نمیدونم چطوری منم فرار میکنم ازشون میرم تو جاده میبینم یه عالمه گوسفند و گاو و گله هستش توی خیابون منم دنبال اونا میگردم توی گله بعد میرم داخل خونه میبینم که همه اقوام جمع شدن دارن حرف میزنن.بعد یکی از اون جنا دنبالم میاد توی اتاق وقتی من خوابیدم دست پامو میگیره و استخوان های شکمم میگیره خیلی درد اور بود طوری که بی حس شده بود بدنم هرچ تلاش مسکردم زیر دستش در بیام نمیشد جیغ داد ک میکردم دهنمو میگرفت خفم میکرد ک صدام درنیاد بعدشم خون گردنم رو میمکید…خیلی وحشتناک بود
  اگه میشه بگید تعبیرش چیه

 104. من خواب دیدم عموم با جن رابطه داره وباهاشون حرف میزنه،وزن عموم اشاره به من میکنه میگه ببین داره حرف میدنه باهاشون وبه من گفت حتی زمان مرگش هم بهش گفتن،ومن پشت سرم نگاه نکردم ترسیده بودم،لطفا تعبیرشو برام بفرستید

 105. من خواب دیدم رفتم با چند نفر نا اشنا جنگل تو یه خونه ای موندیم شب رفتم تو جنگل دیدم یه دختر نشسته به ماه زل زده تو تاریکی بعد برگشت عین حیوانات راه میرفت رفت توی بوته ها حالت سگ و گرگ نشست بعد زل زد به من چشاش ابی بود ولی ترسناک برق میزد بعد چن تا گربه ی سیاهو دیدم بعد چند دقیقه هم دنبال من میدویدن ن فرار میکردم
  خیلی بد بود

 106. سلام من یه خوابی رو دیدم لطفا تعبیرشو برام بگین:
  « دیدم تو خونه هستم بعد از حموم یه صدایی اومد رفتم تو ببینم چیه همین که به همه جه نگاه کردم برگشتم تا برگردم به اتاق دیدم در حموم بستس. بعدش یه شیلنک دیدم که تو زمینه روشم یه علامت خنده داره در حالی که وقتی حموم رفتم نبود بعدش همش درو میخواستم باز کنم در باز نمیشد انگار از پشت یکی فشار داده نمیزاره بازشه همش جیغ کشیدم و بسم الله گفتم حتی دیگه یه لحظه فک کردم میمیرم تشهدم گفتم بعدش دیدم در باز شد رفتم بیرون یادم نیس که به مامانم و داداشم گفتم یا نه ولی تو روی میز یه گلدانی داریم که اون شکسته بود مامان داشت میرفت تا ببینه چرا شکسته یه سیب از طرف اشپزخونه به طرفش پرتاب شد منم دستمو انداختم تا بگیرمش ولی نتونستم خورد به سر مامانم و اونم فک کرد من زدمش بهش ثابت کردم که از اشپزخونه یه سیب خورد به سرش و… بعد از مدتها در خونمون به صدا در اومد رفتم دروبازکردم دیدم بچه ی همسایمونه بهمون یه چیزی اورده بود که گویی مامانش داده بود برامون بیاره درو باز کردم بعدش دیدم یه دوچرخه جلوی درمونه بعد یه لحظه ناپدید شد و تقریبا یه متر جلوتر دوباره پدید اومد بعد به پسر همسایمون گفتم برو خونمون ( ترسیدم یه چیزی بشه بندازن گردن ما ) بعد دیدم دوباره دوچرخه ناپدید شد و باز دورتر پدید اومد و بعد همون شیلنکو تو همون جا دیدم بعد اومد خونه …( یادم نیس چی شد ) شب به دستشویی رفتم وقتی برمیگشتم همون شیلنکو تو دستشویی دیدم بعد دستمو انداختم تا درو باز کنم دیدم بازم باز نمیشه بعد یه مدت باز شد اومدم بیرون و به بابام شیلنکو گفتم باور نکرد ».
  لطفا تعبیر اینو بهم بگین من خیلی میترسم
  ممنون از توجهتون

 107. سلام…خسته نباشید…لطفا حرف منو ب مسخره نگیرید من دفعه اولی هست این خوابا میبینم…خواب دیدم تو خونه ی اشناها هستیم صدا میومد میگفت جنه…یهو یکی از اونا پای منو فشار داد من ترسیدم هی میگفتم ب مامانم بریم واسه اینکه من نرم دوتا جنین کوچیک میفرستاد سوخته…من توحیاط بودم میگفتم بریم وقتی داشتیم میرفتیم ب اشنامون گفتم نکنه بامن بیاد؟یهو ی صدایی اومد صدای مرد خودشو معرفی کرد من خیلی ترسیدم هرچی بسم الله یا الله میگفتم یا ایه الکرسی میخوندم نمیرفت

  • فرزاد در

   اینجور خواب ها سعی دارن از یه اتفاق یا چیزی بگن. چون جن ها هم مسلمان و کافر دارن و از قرآن و اینا نمیترسن چون خودشون هم قرآن خودشون رو دارن و پیامبرانی هم داشتن البته از جن نه از خودمون بودن پیامبرا

 108. نیلوفر در

  سلام من قبل اذان خواب دیدم یه جن روم افتاده و یه نفر تو گوشم میگه بسم الله بگو منم گفتم هر دفعه که میگفتم وزن جن سنگین تر میشد که اخر سر از روم بلند شد خواهش می کنم جواب بدید

 109. عسل ولیپور در

  سلام دوستان من دیشب خواب دیدم با یه جن خانوم زیبا دارم حرف میزنم اولش ازش میترسیدم اما اومد نزدیکمو پارچه های روشو برداشتم یه جن خیلی زیبا خوش هیکل مهربون بود با من دوست بود با من همکاری میکرد هرکاری میگفتم انجام میداد علاقه خواصی تو خواب بهش داشتم وقتی صبح پاشدم انقدر از خوابم مطمئن بودم که دنبالش میگشتم تو خونه
  تعبیرش چیه

 110. doostan man khab didam kole roozo daram ba y ezhdeha mosafer keshi mikonam
  tabiresh chie ?
  alan kheyli negaranam
  komakam konid
  taze ezhdeham kharab shod tamirgaham bordamesh
  taviz roghaniam bordamesh

 111. سلام…من چند وقته ک مدام خواب جن یا شیطان میبینم .ولی هیچ تاثیری توی زندگیم تا الان نداشته…ممکن بعدها برام دردسر بشه ایا؟؟؟

 112. بیقرار در

  سلام
  مدتیه که خواب سقوط،مرگ،عذاب میبینم!
  واینبار دیشب بود که درخواب دیدم برادرکوچکم نشانه هایی از مسخ جن داشت ترسیده بودم درحالی که نمیترسم وگریه کردم ولی با این حال برادرم رو به بیرون خونه صدا کردم و بغلش کردم ودست رودهنش گذاشتم درهمون حال بی اختیار ایاتی از قران که یادم نیس رومرتب میخوندم وظاهر داداشم به رفتار های گفته شده از جن شبیه بود همینجا از خواب پریشان ومضطرب بیدار شدم ایا تعبیری وجود داره؟؟؟

  • فرزاد در

   اگه تعبیرش رو بهت گفتن میشه به منم بگین. چون منم دقیقا این خواب رو در مورد خواهرم دیدم. دارم در به در دنبال تعبیرش میگردم. دقیقا همینجوری بود قرآن خوندم البته من آیه ای رو خوندم که بلدم. ولی خواهرم یه آیه دیگه رو شروع میکنه توی خوابم و منم به اون آیه میکشونه که من بلد نیستم بخونم. وگرنه خواستم آیت الکرسی بخونم

 113. ارامه در

  من خواب دیدم خونه بابابزرگم بودم بعد یه کی در زد عموم رف درو باز کنه دیدم یه چادری سرش کردم رفتم دنبالش گفتم عمو چادر چرا سرت میکنی دیدم یه جنی پشت در کاملا هم معلوم بود عموم میخواست بترسونتش..منم خیلی ترسیدم رفتم پیش عمم گفتم جنه رو دیدم بعد گف وای الان میان سراغت یه ایه بهم گف ک باید زمزمش میکردم ک به سختی تونستم زمزمش کنم یعنی نمی چرخیدن روزبونم تااینکه گفتم..بعدشم ازخواب پریدم

 114. والا من انقد كه هرشب خواب اينارو ميبينم ديگه واسم عادي شدي
  خواب هايي كه ميبينم به قدري واقعيه كه همش يادم ميمونه و بعضي وقتا نميدونم خواب بوده يا واقعيت
  كم ميترسم ديگه ولي خيلي بده كاش برسه روزي كه هيچوقت ديگه نبينم
  الان نزديك دوساله هر وقت ميخوابم ازين خوابا ميبينم خيلي هم وحشت ناكه
  دعا كنيد نبينم ديگه
  ميدونم تا خدا نخواد هيچ اتفاقي نميوفته
  كارم از تعبير خيلي وقته گذشته
  برام دعا كنيد نبينم ديگه فقط همين
  فقط همين

 115. poriya_aFLAtooN در

  سلام
  من یه خوابی دیدم که یه جن با لباس سفید و موهای یلند که ریخته بود جلو چشاش رو دیدم که روی پنجره همسایه روبرویی مون بود و میخواست خودشو پرت کنه پایین ولی نمیتونست جیغ میزد و منو چند تا از دوستام به یه مغازه تقریبا خالی رفتیم و تا من گفتم هممون اومدیم بیرون و در خود به خود بسته شد و برگشتیم دیدیم که جنه مثل عقربه ساعت داره میاد پایین روی پنجره! ولی اگه من به مادرم میگفتم و میومد بیرون اون جن خودکشی نمیکرد ولی موفق نشدم و اون جن خودکشی کرد و افتاد روی زمین و یه دود غلیظ اونجارو گرفت
  خیلی مممنون که وقت گزاشتید خوندید…
  لطفا تعبیرشو بگید خیلی ممنون میشم

 116. من خواب دیدم یه جن کنارم هرچقد بسمه الله میگم نمیره یجا اذیتم کرد منم با چاقو زدمش

 117. من خواب دیدم کی جن کنارم هست هرچی بسمه الله میگم نمیره یجا اذیتم کرد منم با چاقو زدمش

 118. خواب دیدم تو یه خونه ی جدید وارد شدیم ک اطرافش پر از باغه و دیوارای حیات خونه کوتاهه و باغ مشخصه و بهمون گفتن ک شما محل زندگیه جن هارو خریدید و قراره با اونا زندگی کنید ک یهو من خیلی ترسیدم و تنها بودم بعضی وقتا مامانم میومد ولی چشمام و صدام تو خواب درست کار نمیکرد و فقط برق رفت و امد جن هارو میدیدم یهو رد میشدم همون لحظه یه زن وارد شد ک باسنگ زدمش و روش آب ریختم هرکاری کردم نرفت بعد فهمیدم واسه کمک اومده اون جنارو میدید و در موردشون میدونست

  • هامون در

   امکان داره زندگی شما میان دشمنان پنهان و آشکار احاطه شده باشه ،اگر کسی ب قصد کمک نزد شما امد ممکن است اول بنظر نیاد و اونو از خودتون برنجونید پس حواستان رو جمع ک کنید

 119. سلام
  من تو خواب دیدم دختر بچه ای غریبه با موهای بلند رو زمین خوابیده و آرام اشک میریخت من نشستم و اونو تو بغلم گرفتم که یهویی دیدم جیغش به آسمون رفت نگاه کردم دیدم کسی که حالت غیب داشت موهای دختر بچه رو داره میکشه من چیزی ندیدم ولی وقتی می خواستم موهای دختررو آزاد کنم با دستما یه بدن سفتی رو حس کردم و با گریه و ترس فراوون فریاد میزدم ولش کن که از خواب پریدم

 120. سلام
  تقریبا 7-8 سال پیش یه خوابی دیدم خیلی ترسیدم چون انگار واقعیت بود و حتی آثاری از واقعیت این چیز هم مونده بود انگار وقتی از خواب پاشدم.
  خونه ی یکی از بستگانم بودم خواب دیدم که توی خونمون تو حمام یودم که یه دفعه یه بچه ی لخت و کاملا سفید با چشمای کاملا سیاه روبرومه منم وقتی دیدمش نمیتونشتم حرکتی کنم که یه دفه ای پرید رو گردنم منم از ترس جیغ میزدم، در حمومو که باز کردم فرار کنم خواهرم بیرون حموم منو میبینه اونم جیغ میزنه میگه این چیه رو گردنت؟
  وقتی از خواب بیدار شدم احساس کردم یه بچه کنارمه زیر پتو، اسنقدر ترسیده بودم که اصلا نمیتونستم تکون بخورم با هزار بدبختی پنو رو که برداشتم دیدم پسرداییمه کنارم خوابیده، صبح که پاشدم از مادرش پرسیدم عادت داره شبا تئ خئاب راه بره یا کنار کسی بخوابه گفت نه. من احساس میکنم شاید این موجود تو کالبد این بچه رفته تا بیاد کنارم
  حالا خیلی وقته که از اون خواب میگذره ولی باز هم بعضی وقتا این موجود رو میبینم تا دیشب که باز دیدمش ولی الان زیاد بهم نزدیک نمیشه فقط چشماش خیلی تاثیرگذارن و احساس میکنم که دیدنش اصلا خوب نیس و برام بد میاره.
  خیلی تو اینترنت گشتم ببینم این از چه نوعی هست و اصلا چیه ولی متاسفانه به نتیجه ای نرسیدم به همین خاطر اینجا براتون نوشتم شاید کسی بتونه راهنماییم کنه چون واقعا برام مهمه که بدونم چیه.

  • علی محمدی در

   سلام خانم سما من از روی تجربه خودم بهتون میگم که یک دشمن از سر دشمنی براتون جادوی چشم زخم گرفته واینکه پس از هر بار دیدنش براتون بد میاد اینه که اون جن تونسته وارد جلد کسی بشه و اون طرف شما رو آزار بده و تا جایی برسونه که از خدا دور شین فقط یه راه داره اون هم نماز + توبه + صدقه به بچه یتیم واقعا اینو از سر تجربه گفتم چون خود منهم خیلی با خدا جورنبودم تا یه زن مطلقه بهم پیشنهاد ازدواج داد 35 سالش بود منم قبول نکردم گفت بیچاره ات میکنم منم مسخره اش کردم ولی دو بار دیدمش عین دوبار هم دقیقا 7 روز بعد میچاره شدم اون هم اینجور بود که یه سری افراد سر راهم ظاهر میشن که به تهمت میخوان آزارم بدهند از علمای قم هم که پرسیدم تایید کردن که جادوست چون خواب اجنه هم زیاد میدیدم ولی از من میترسند و فرار میکنند
   مطمین باشید جادوست و جادو وجود خارجی داره ولی خیلی کم هستند افرادی که بلد باشند.

  • سالک مبارز در

   در اطراف همه ی ما موجودات غیر عالی همان جن ها هستند که در تلاشند که از ما ها تغذیه کنن بله انرژی ما و بیشترین انرژی رو با ترسوندن به دست میارن
   رک و روراست بگم خواهرم اگه از اون بچه ی جهنمی بترسی با ترست هر روزز داری بهش غذا میدی و بزرگش میکنی اما تنها راهت مبارزه و نترسیدن سعی کن وقتی دیدیش نترسی و نازش کنی توجه شما اون موجود رو موجود میکنه

 121. مرتضی در

  با سلام .من قبل از اذان صبح خواب دیدم که خوابم واز خواب پریدم وبا پدرم حرفم شد که چرا نمیزاره بخوابم دو برادر و مادرم هم بودن پدرم حاضر شد تا از خونه بره بیرون ناگهان جایی که توش خوابیده بودم پتو و پارچه ها به هوا و زمین میرفت وبه شکل وحشت ناکی می‌لرزید تا دستو پایی از زی پتو نمایان شد کا با شدت می لرزد در حالی که من در بقل مادرم بودم و مادرم گریه میکرد ناگهان صورت خودم رو دیدم که با چشمان سفید که سمت راست اون قرمز به حالت خون افتاده بود بهم نگاه کرد و دو برادرم تسخیر شد یه منو گرفته بودن که من آرام چشمامو بستم وبسمه الله الرحمان الرحیم گفتم واز خواب بیدار شدم.لطفا تعبیر این خوابو بهم بگید ممنون میشم

 122. سلام
  منم همين الان خواب جن ديدم اولش توي يه ساختمون بودم نميدونم كجا بود بعدش ديوارهاي بلندي داشت ازش رفتم بالا وارد به جاي ديگه شدم يه خونه ويلايي خَيلي قديمي و چوبي يه پنجره داشت زيرش نگاه كردم جاي تاريك جنگل مانند بود سمت راست هم خيابون بود مردم رفت امد ميكردند يكي از پسراي فأميل هم بود داشتيم بر ميگشتيم بيايم بيرون من يهو رفتم واسه كنجكاوي يكي از كمدها رو باز كردم خَيلي ترسيدم توش هيچي نبود فقط تاريك بود يهو ك برگشتيم يه جن ديدم با موهاي بلند روبرومون واستاده بود سريع من رد شدم برگشتم ديدم اون فاميلمو گرفتن دو نفري از شدت ترس زبونم بند اومده بود نميتونستم قران بخونم الانم همش بدنم ميلرزه خود به خود واقعا جن ترسناكه لطفا تعبيرشو واسم بفرستيد

 123. سلام من تو خوابم جنی رو صد راهم دیدم که قصد کشتنمو داشت بعدش تو خواب به یکی مراجعه کردم اونم چندتا راه حل داد تا جن از کشتن من صرف نظر کنه میشه کمکم کنید

  • سلام!
   من در خواب ديدم كه داخل مدرسه اي كه درس ميخوانم هستم ودر راه رو ايستاده هستم و چندتا جن از داخل كلاس درسي طرف من نگاه ميكنن ولي عكس العملي نشان نميدهد و من ميخواهم با چيزي بزنم ولي هيچ چيز در دستم نمياد!

  • تورابخدا انقدرفیلم نبینید اینهاتوپس زمینه زهن شمانقش گرفته تبدیل میشه به خواب سندیت ندارندتعبیرشون پرخوری !

 124. سلام
  من تو خواب دیدم چندتا پسر بچه رو به من سپوردن بعد شب یه جن یکیشونو صدا میکنه و میره تو جسم یکی از بچه ها منم داشتم نجاتش میدادم که از خواب پریدم

 125. فاطمه فهیم در

  سلام
  من تو خواب دیدم یکی از نزدیکانم پیش یه جن نماز میخونه
  ممنون میشم اگه تعبیرش رو بگین

 126. غزاله در

  من تواب دیدم پیشه خانوادم هستم و داریم مشروب میخوریم چند روز که متداول میخوریم من حس میکنم جن به بدنم نفوذکرده از نوع رفتارم اینو میفهمیدم یعد رفتم به خانوادم گفتم و عموم بقییه رو جمع کرد با کبریت اتیش روشن کردن و یه دسته کبریت دادن دسته منکه من وقتی میخواستم روشن کنم نمیزاشت روشن شه و عموم میگفت ببینین یعنی جن تسخیرش کرده داشتن یسری کار انجام میدادن که جن از بدنم خارج شه که از خواب پریدم لطفا تعبیرشو بهم بگین

 127. حمیده در

  خاب دیدم که ی جن اومده بودمنو ببره خیلی خوب بود فقط میخندید میگفت اومدم برا ۱۵ روز اول محرم ببرمن حرم امام رضا

 128. فاطمه در

  سلام، من خواب دیدم ک تو خونمون جن هست منو مادرم تنها بودیم، شوهرم رفته بود بیرون، شب بودو منو مادرم تو حیاط منتظر بودیم ک جنی دیدم ک از لای دره توالتی ک تو حیاط داریم داره نگام میکنه، هرچی بسم الله میگفتمو سوره حمدو میخوندم نمیرفت فقط عثبانی میشد، قیافش مثل انسان بود ی انسان میان سال ک من اصلا نمیشناختمش، اومد ببرونو من باهاش شرو کردم ب دعوا ب مامانم گفتم ت برو بیرون دنبال هومن ( نامزدم) من سر اینو گرم میکنم تا شما بیاین، هرچی میزدمش اون هیچ کاری نمیکرد فقط با دستاش دستای منو میگرفتو نمیزاشت بزنم منم هی با لگد میزدم، ب نظرتون تعبیر خواب من چیه؟

 129. هانیه در

  من همیشه خواب جن میبینم ولی خودشو نمیبینم.مثل روحه ولی کاراشو میبینم با علم به اینکه میدونم جن تو خواب.و جالب تر از اون اینکه اصلا نمیترسم.یا به صورت جماع کردن یا به صورتی که وسائل خونه رو جا ب جا کنه.لطفا تعبیرشو بگید

 130. سلام من خواب دیدم موهای سیاه بلند وصافی روی درخت خونمون گذاشته شده خیلی ازشون میترسیدم چون میدونستم مال جن و پری هستش احساس میکردم خونمون جن داره ازشون همیشه فرار میکردم صدای داد زدن میشنیدم

 131. سیاوش در

  سلام
  من امشب خواب دیدم که جن تو خانه و بلاک ماست و مدام مارا اذیت میکند ومدام همرای شان در جدال ام خانواده ام را لت و کوب میکنند و من مدام هر طرف میدوم برای نجات هریک از خانواده ام .. برادر بزرگمو به ریسمان بندیدند و بلند کرده تو زمین میکوبند و من فریاد میزنم که لعنتی ها بیایید با من مجادله کنید اگر توانشو دارید و خانواده و خونه مارا رها کنید ..
  اگر تعبیری دارید لطف کرده تو ایمیل بفرستید ممنون میشم

 132. سولماز در

  خواب دیدم که جن تو اتاق خوابمونه ما تو پذیرایی بودیم که خواهرم میان میکشن میبرن اتاق من داد میزنم پدرم میره میارتش چند بار این اتفاق میفته. تو خواب خواهرمیگفت جنه مرد بوده خودشم چند روز پیش خواب دیده ک جنا قصد اذیت کردنشو داشتن

 133. سلام.من همین الان ازخواب پریدم خواب دیدم یه جن تووجودمه توخواب گوشام به شکلی که جدیدا مثه گوشای خر عمل میکنن اونطوری شده بود بخیه داشت بعد یکی توخواب بهم گفت منم جن تووجودمه بخاطرهمین گوشامون اینطوری شده بعد پیش هرکی میرفتم ازم دورمیشدمیگفتن یه موقع نیاد تووجودما.بعد اینقدتوخواب دادزدم به اونی که تووجودم بودگفتم من چیزی ندارم به توبدم برو ازخواب پریدم.آیاتعبیری داره؟؟

 134. vala man didamesh gereftam engad zadamesh hey farar mikard akharam poshte dar neshaste bud tu birun dasht gerye mikard yani chi?

 135. dark chokolat در

  سلام من چند بار خواب جن دیدم.مسیری که تو خواب میرفتم جن هم دنبالم بود هرچی بسم الله میگفتم دعا میخوندم نمیرفت باز هم نبالم بود.دیشب هم این خواب و دیدم.یکی از آشناهامون هم دیشب خواب دیدن جن داشته من و با خودش میبرده.معنیش چی میتونه باشه؟؟؟

 136. سلام توروخدا جواب بدی جواب بدین خواب دیدم در خانه ما هممون تو یه لحظه تسخیر شدیم اثار فیلمه یا تعبیر داره؟ میخاست بگم الله الکبر صدام خفه شده بود

  • mohseniiparsa در

   به نظر من تسخیر شدن معنی خوبی ندارد ودور از جون شما یعنی یه اتفاق جمعی نه انفرادی و معمولا در خواب های ترسناک بختک(فلج خواب)می شوید و نمی توانید چیزی بگویید

 137. سلام
  من خواب دیدم که
  تو دستشویی خونمون بودم و تو ایینه یه جن بود البته دوتا قیافه داشت بعد منم خیلی خوشحال بودم و داشتم با اون حرف میزنم

 138. سلام
  در خواب دیدم
  وارد حمام شدم در قسمت رخت کن حمام بودم که از پشت شیشه مشجر حمام دیدم که جنی که لخت است و فقط اندامش بالا تنه اش را میبینم در حال نماز خواندن است لحظه ای که میخواست قنوت بگیرد را دیدم
  روی سنگ حمام نشستم و بسم الله گفتم
  لحظه ای نبود ولی دباره دیدمش ک نماز میخواند
  چه تعبیری ممکن است داشته باشد ؟؟
  در ضمن جن مرد بود و اندام و رنگ پوستش دقیقا مثل انسان بود

 139. پیمان در

  سلام. خواب ديدم توسط جن تو يه جاده متروک دزدیده شدم و بزور داره منو میبره که با گفتن اسم الله ولم کرد

 140. دیشب خاب دیدم روتختم خابم بعدش تختمو همش یه جن تکون میداد قیافه جنه دیده نمیشد فقط همش تکونش میداد

 141. ارشیا در

  [خواب دیدم جنها دوست دارند با من ارتباط برقرار کنند و از این موضوع داداشم فهمید و چون اینها متوجه شدند داداشم فهمید منو به جایی بردند و رئیس جنیان دستور داد منو بکشند و آنها چون آتش به دورم چرخیدند یک آن دورمو آتش گرفت و من آتشی حس نکردم وقتی به من دست زدند آتششان خاموش شد وقتی دیدیدند نمیتونند کاری بکنن با عزت و احترام منو به خونه ام رساندند از اون روز تا حالا در خواب از من میترسند و در بیداری احساس میکنم کنارم حضور دارند ولی نمیبینمشون احساس میکنم دوسم دارن و در خواب با یکی از زنان جن نزدیکی کردم و احساس میکنم ازش بچه دارم حالا تکلیفم چیه ؟

 142. خواب دیدم عروس شدم لباس عروس تنمه ولي دامادی نبود و من کنارم حضور جني كه تو كابوس هام هميشه ميترسونه منو حس ميكردم كه با لبخند مرموز و ثابتی که تو همه کابوسهام میدیدم ایستاده بود و جالب اینجاس خیلی احساس امنیت و ارامش میکردم کنارش..اینم بگم که تو تمام کابوس هام میبینم دنبالم میکنه و با ذکر خدا هیچیش نمیشه و میخنده و من میترسم..چند مدت پیش هم خواب دیدم با دوستم تو مراسم ازدواج یکی از فامیلام حرف میزدیم که یهو جن زده شد و گفت بلاخره به دستت میارم همه دستاشو گرفتن و گفتن فرار کن از اینجا برو و من دویدم ولی همچنان میخندید و میگفت از دستم نمیتونی در بری گیرت میارم..حس میکنم جدیدا به وجودش عادت کردم تو خوابام و واقعا احساس ارامش میکنم..میشه تعبیر کنین؟؟حدو دو یا سه سال میشه این خوابا مدام تکرار میشن..ممنون میشم

 143. فاطمه در

  من مدتی هست که خواب جن هایی رو میبینم که به صورت سایه هستن و من مدام از دستشون فرار میکنم. گاهی منو گیر میندازن و از خون گردنم میمکند.
  مدام توی خواب وحشت زده هستم. تعبیرش رو کسی میدونه؟

  • بامرام در

   سلام این ویدئورو نگاه کن ببین شبیه اینا نیست؟ لطفا بهم ایمیل بزنین.

   اینم لینک ویدئو

   aparat.com/v/OfBkU

  • سلام
   نگران نباشد ، به خدا توکل کنید و همیشه دعای حرز امام جواد علیه سلام و حرز یمانی را به بازوی خود ببندید و نگه دارید انشاالله مشکل شما مرتفع خواهد شد.

 144. مجید اسدی در

  من چندشب است که موقع خواب سوره یاسین را با منعی گوش میدهم و این چند وقت مخصوصا شبها احساس خیلی خوبی وسبکی دارم چند شب قبل تنها خوابیده بودم که یه دست ضمغ اومدم تو صورتم وازخواب بلندشدم درست وقت اذان ..ودیشب خواب دیدم که دنبال کسی یا چیزی میگشتم وهمراه من گویا جن بود وکسی دیگری هم بود به انتها کوچه ای رسیدم .بغلی من غیب شد وازجن بغلی پرسیدم چیشد ومطمن بودم درمکان جن ها قرار گرفتم ولی ترسی درکارنبود وچند جن را بصورت گربه میدیم ویکی یه گربه به اندازه خیلی بزرگ بود شمشیری دردست داشتم ومدام میچرخاندم وتهدید میکردم گردنتان را میزنم وشمشیر را مدام فر میدادم از دیوار خانه ای بالا رفتم که جنی را که هواسش به من بود دیدم البته با چهره اصلیش که وقتی مرا دید غیب شد واز صدای خودم ازخواب بلندشدم ساعت 3شب بود وآمدم تو هال تنها خوابیدم ….اگر تعبیری دارید برایم ارسال کنید به ایمیل

 145. نیوشا در

  من توی خواب جن را ندیدم ولی وقتی از خانه بیرون امدم در را محکم پشت سرم بست و خیلی داد می زد

 146. امیرحسین در

  من در روز های گذشته خواب های عجیی می دیدم،من در شهر اردبیل زندگی می کنم
  لطفا تعبیر کن اگه تعبیر خیلی دعات می نم
  معنی علامت ترسیدن از جن یا شیطان در خواب من یک شب خواب دیدم البته در خواب شب بود
  تعریف خواب من
  در شب من در خانه مادربزرگم بود و شیر حوض را باز کردم و شستم و پسر عمم گفت کسی از خدا بترسه از هیچیز نمیترسه،وارد کوچه که شدم حلو رفتم یه چیزه ترسناکی دیدیم و ترسیدم و زود بلند شدم . لطفا این خوابم رو برایم تعبیر کن.
  خواب بعدی
  یک شب در خواب دیدم با اتوبوس به طرف خانه مان میایم و در تاریکه شب چیزی می بینیم که ترسناک است البته شبیه جن اگر بازی کلش آف کلنز رو بازی می کنی شکل آنها شبیه سرباز ویرارد بود اما رنگش سیاه در هر کو چه بودند و با هم کفت و گو می کردند و قتی به کو چه مان رسیدم دیدم همون چیز های ترسناک با هم گفت و گو می کردند و من به خانه ام وارد شدم بعدش بیدار شدم البته موقع اذان بود
  ممنون میشم

  • فاطمه در

   سلام. من تعبیر خوابت رو ميدونم
   اول اینکه خیره. دوم اینکه بیشتر به خدا نزدیک شو. سوم اینکه احتمالا راجع به اینکه دیگران چی در موردت فکر میکنن نگران هستی و عده ای هم پشت سرت حرف میزنن اما آزاری نميتونن بهت برسونن ایمن هستی. شب قبل از خواب آیه الکرسی بخون و لا حول ولا قوت الا باالله رو سه بار بگو خواب بد نمیبینی

 147. سلام ,لطفا تعبير كنيد ،من خواب ديدم جني. من و خواتوادمو اذيت ميكنه و در اخر خوابم دندان بزرگ و خوني به پدرم داد و او نيز آن را به من داد

 148. محمد امین در

  خواب میدیدم که تو یک خونه خیلی بزرگی هستم و خونه هه ناشناس است و با چند نفر از نزدیکانمون تو اون خونه هستیم
  رفتم تو حیات دیدم یکی میگه نرو به اون سمت و بعد ترسیدم وقتی داشتم برمیگشتم دیدم یک چیزی جلو راهم سبز شد و قدش بلند خیلی وحشت ناک بود نمیتونستم بگم بسم اللاه تا بس بیشتر نمیتونستم بگم بعد رفت و بعدش رفتم داخل خونه دیدم میگن برو از تو ی انباری یک وسیله ای بیار رفتم سمت انباری دیدم خیلی انباری قدیمی و به هم ریخته ای هست یک طرفش در بود و یک طرف پله که به پایین متسل میشد بعدش من به زور رفتم حس کردم یک چیزی داره میگه نرم به اون قسمت به هر حال ما هم رفتیم بعد دیدم یک نفر از دور بهم حمله کرد جوری که میخواست منو بکشه با دستاش یک دفعه از تو خواب پریدم حس کردم گردنمو یکی مشتو مال داده خیلی خواب بدی بود امید وارم کسی از این خوابا نبینه چون واقعا خاطره بدی میشه تو زهنش.!!!

 149. سلام من در خواب دیدم پدرم جن زده شده و روی هواست و در حال بالا رفتن که من گرفتمش.این خواب رو قبل از اذان دیدم تعبیرش چیه

 150. با سلام لطفاً تعبیر کنید
  درخواب دیدم روی قلمدوش جن نشسته بودم در حالی که می ترسیدم و جن هم عصبانی و خشمگین می رفت و بیضه های مرا می کشید )که با دردی که در خواب حس می کردم بیدار شدم و دوباره که خوابم برد دیدم که ماشینم را دزدیده بودند و من فراموش کرده بودم که نوع ماشینم چیه و فکر می کردم نوع ماشینم چیز دیگری غیر از آنچه دارم است.که از خواب پریدم (زمان دیدن خواب قبل از اذان صبح ) با تشکر

  • بامرام در

   اونا عزراییل نیستن اون شبیه جن هایی که تو ارباب حلقه ها میان هستن که ردای سیاه دارن

   البته عزرایلم برای اینکه قیافش معلوم نشه مثل کشیشا لباس میپوشه

 151. من خواب دیدم که برادر و شوهرم توسط جن تسخیر شده بودن و من ازشون میترسیدم یعنی اول میخواستم بهشون کمک کنم اما نتونستم و فرار کردم.این خواب رو قبل از اذان صبح دیدم.

 152. ساناز در

  درود

  ببخشید دوستم چندوقت پیش خواب دیده بود ک من با ی چهره ی خیلی بد اومدم پیشش ازم پرسیده چی شده گفتم ی جن داره اذیتم میکنه ودوستم ب جن ی ورد رومیده وولم میکنه

  لطفاتعبیرشو براهردومون بگید سپاس

  البته لازم ب ذکره خودم خیلی دنبال جن واین چیزام

  • یه بنده خدا در

   سلام بر شما…
   ببینید دنبال اجنه بودن یا احضارش یا حالا هرچی و هرکاری مثل اینها مثل باز کردن قفس شیر و رفتن توشه.میری توش ولی انتظار داری شیره نخوردت(که انتظار بیجایی هست)
   یعنی اگه اسیر جن ها بشی دیگه راه برگشتی نیس
   سعی کن بیخیال جن و اینا بشی چون اگه گیرشون بیفتی دیگه نمیتونی در بری.

  • محمدسعید در

   سلام اگه میخوای یه جن رو ببینی باید بری توی یه اتاق در رو ببندی بعد چشمات رو ببندی چند بار نفس عمیق بکشی بعد از ته دل از الله بخواه که چشمات رو روشن کنه به هر چیز ی که دور اطرافت میگذره ودر همون حالت به تعداد کثیر (بیش ازسی صد مرتبه ولطفا شمارش نکن )سوره توحید رو بخون بعد چشمات رو باز کن اگه جنی همون جا باشه میبینی ویا در بعد اگه از پیشت رد بشه میبینی…..باید برا اینکه موفق بشی واون بر تو مسلط نشه باید دو کار رو فراموش نکن ۱-هیچوقت گناه نکنی واگر میکنی توی دل قبول کن که گناه کردی وتوبه کن ۲- هیچوقت از دیدنش هراس نکن و اگر به هرنوعی بسمتت حمله کرد نترس وگردنش رو بگیر بلند کن وبزن زمین بلند بسم الله بگو وسوره توحید رو بخون امکان داره جنی که بسمتت حمله میکنه خیلی بزرگتر از تو باشه ولی تو قوی تر نترس وگر نه به تو نفوذ میکنه وبهت نفوذ میکنه……موفق باشید….من خودم با اینکار موفق شدم

 153. سلام من شب خواب دیدم یه جن بالا سرمه بعد داداش کوچیکم اومد بهم گف برو زیر پنجره ولی من گوش ندادم بعد یهو جن اومد طرف کف دست چپم تو دهنش بود هی گاز میگرف با دست راستم یکی از دستاش گرفتم خیلی نرم بود ولی قدرتی تو دستم نبود بش فشار بیارم من هی کم کم بی جون میشدم ک یهو از خواب بلند شدم

 154. محمد احمدی در

  چند وقته خواب می بینم جن خودشو شبیه همسرم میکنه و می خواد با من بخوابه یا رابطه جنسی برقرار کنه و من سریع متوجه میشم وبا خواندن قرآن اونو از خودم دور میکنم تا دیشب هم در خواب دیدم با زدن چندتا ضربه اونو از خودم جدا کردم و در هما لحظه از خواب پریدم و تو حالت فلج خواب بودم اما حضور او را در کنارم احساس میکردم و وقتی چشمامو رو باز کردم اون سریع از من جدا شد و جالب اینکه این بار تو بیداری هم دیدم و جالب تر اینکه تو بیداری شبیه دخترم بود وبا خواندن قرآن از خودم فراری دادم

 155. من خواب دیدم یک جن که صورت پوشیده و سیاه داره توی اتاقم به پهلوی من میزنه و باصدای خش دار میگه الحمد الله الله اکبر بعد که از خواب پریدم تو ناحیه ی پهلو احساس سنگینی میکردم

 156. دیشب خواب دیدم که داشتم با پدرم صحبت میکردم و یهو یه جن از حمام ک پشت سر پدرم بود ظاهر شد ، من شوکه شدم میخاسم ب پدرم بگم ، ولی ب من اشاره میکرد که ساکت باش ، بعدش رفت، و با یه بچه جن اومد و اونو داد به من و من تو بغلم داشتم باهاش بازی میکردم، اینگار از بچه خوشم میومد ، و لبخند میزدم، تعبیرش چیه ؟ خواهش میکنم بگید

 157. راستش من خودم خیلی دنبال بهترازما (جن) رفتم ، راجع بهشون خوندم و چندبار هم میخواستم باهاشون ارتباط برقرار کنم … کلا خیلی بهشون علاقه دارم ، حتی بعضی اوقات تو اوج گرمای خونمون من یه سرمایی رو پیش خودم حس میکنم و حضورشونو حس میکنم… حتی من وقتی کلاس دوم یا سوم دبستان که بودم توی حیاط بازی میکردم ، منو صدا زدن ، درصورتی که هیچ کس جز منو داداشم که باهام بازی میکرد تو خونه نبود …

 158. خدمت مدیر محترم….اون ای دی یاهورو اشتباه دادم یچیزش حاموند ب این پیام بدین اگه قصد جواب دادن دارید

  • فاطمه در

   دیشب بابام خواب دیده با یه عده جن دعوا میکنه، با ناله از خواب پرید،شوهر عمه ام تو خواب بهش گفته به فلان درخت دست نزن اگر بزنی جن ها اذیتت میکنن اونم دست زده اینطوری شده (تو واقعیت بابام و شوهر عمه ام یه مقدار با هم کدورت هم دارند)

 159. من مدتیه همش خواب میبینم ک من خون میخورم و فرار میکنم و یه جن داره دنبالم میکنه و میخنده صورتشو میبینم ولی شبیه هیچکدوم از اوناییکه تاحالا دیدم نیست ….تعبیرش چیه خیلی اذیتم میکنه این روزا میترسم بخوابم و باز این کابوسو ببینم کمکم کنین

 160. مهدیه در

  سلام لطفا کمکم کنید من خواب دیدم یک جن در کنار من خوابیده قیافه شو نمی دیدم ولی احساس سنگینیشو حس می کردم می خواست بوسم کنه همه چی و حس می کردم ولی نمی دیدمش اینقد بسمه الله وصلوات دادم تا ازروم پاشد و وقتی من فرار کردم از دور پاهاشو می دیم زیر پتوم بود تعبیرش چیه همیشه این خوابو می بینم

  • تعبیرش این میشه که این جن بنده خدا عاشق شما شده ولی چون میدونه شما میترسین نمیتونه توی بیداری بیاد سراغتون همش توی خواب میاد تا شمارو آماده کنه
   احتمالا یک روز دلشو میزنه به دریا و توی بیداریتون میاد سراغتون فقط اگه یه وقت اومد گفت یه بوس بده حتما به حرفش گوش کنین چون وگرنه عصبانی میشه و ممکنه شیطونی کنه

  • مهدی حا در

   این جن میخندد شما رو در واقعیت تسخیر کنه خواهرم اول اینکه روزا اصلا بش فکر نکن دوم هر شب یک آیه قرآن قبل خواب بخان سوم قرآن رو زیر متانت بذار وچهارم قیچی چاقو بذار پیشد و سنجاقی به خودت بزن به لباست . قضیه جدیه مواظب خودت باش به هیچگی هم اطمینان نکن .

 161. من خواب دیدم دارم نماز میخونم اما از ترس چند تا جن میخام سریع نمازم رو تمام کنم اما از خواب بلند شدم

   • من خواب دیدم که همه نزدیکانم من جمله پدرومادروبرادرخواهرم وهمسرم شبیه جن شدن ومیام منوبچمومیترسونن بعدیهوشوهرم ازپشت بوم پرت شدپایین ومرد خیلی ترسیدم توخواب تعبیرش چیه؟

    • سلام.من برای چندین.بار خوابهای متشابه میبینم.ک نمیشه گفت خواب باشه.شاید هم ک بیدار باشم.ک جن میبینم به شکل آدم کوتوله.یا آدم به شکل شبه به رنڪ روح سفید ک من و حالت تشنڗ میکیره خواهشااااااااا.کمک کنید جوابم بدین.

     • سلام نمیدونم تو خوابم جن بود یا روح فقط روپشتم با ناخن نوشت راضیه منم اصلا ازش نمیترسیدم تعبیرشو کسی میدونه اینم بگم که نزدیکام راضیه نام اصلا نیست جز یه دختر عمو که کلا یبار دیدمش

     • یاسین صداقت در

      با سلام
      پشت و پشت سر در خواب تعبیری به معنای گذشته دارد.
      دیدن جن در خواب نیز تقریبا در حالتی که شما دیده اید به معنای دشمن است.
      و اما اینکه آن موجود (جن) که در خواب دیده اید در پشت شما چیزی به این مضمون نوشته است که راضیه باشد به معنای شخص خاصی نیست بلکه خود مفهوم اسم راضیه مهم است.
      و به نظر بنده این خواب تعبیری به این حالت دارد که اگر در گذشتیتان دشمنی داشته اید قطعا شما کاری کرده اید که حتی دشمنتان نیز از شما راضی است و این خواب تعبیری مناسب دارد که نشان از صداقت و پاکی شخص بیننده است.
      سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید