تعبیر خواب کلید

دیدن کلید در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن کلید در خواب چیست؟

کلید key

داشتن کلید در خواب خوب است بخصوص اگر بتوانید به مدد کلید قفل در بسته ای را بگشائید و پشت آن در نیز چیزهای خوب بیابید و ببینید.

کلید درخواب تقریبا همان تعبیری را دارد که در بیداری از کلید انتظار داریم. کلید وسیله ای است برای گشودن قفل ها و در های بسته و در خواب نیز به توانائی انجام امور مشکل تعبیر می شود.

اگر در خواب ببینید کلیدی بزرگ دارید که نمی دانید که به کدام قفل می خورد خواب شما می گوید قدرت انجام کارهای بزرگ را خواهید یافت ولی فرصت و موقعیت به دست نمی آورید.

اگر ببینید قفل بزرگی هست و شما کلید کوچکی در دست دارید برای انجام کاری بزرگ احساس حقارت و کوچکی خواهید کرد یا امکان به دست نمی آورید.

اگر در خواب ببینید قفل و کلید آشنائی هست اما شما نمی توانید آن را بگشائید با مشکی رو به رو می شوید که از حل آن در می مانید.

اگر ببینید دیگری کلید می سازد و به شما می دهد خدمتی در حق شما انجام می دهد و راه موفقیت را به رویتان می گشاید. اگر دیدید خودتان دارید کلید می سازید تدبیر کاری را می کنید.

اگر در خواب ببینید کلید شما در قفل شکست در کاری شکست می خورید و گرفتار استیصال می شوید. اگر ببینید با کلیدی دری را قفل می کنید زیرکانه رازی را از دیگران پنهان نگه می دارید. همه این ها در صورتی است که کلید محور خواب شما باشد.

گرفتن و دادن کلید به مرده تعبیری مشابه تعابیر بالا دارد و باید حالت کلید را مدنظر قرار دهید.

☺ تعبیر خواب «کلید» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «کلید» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


22 دیدگاه

 1. ماه سپيد

  مادرم دو ساله فوت شده
  خواب ديدم كليد منزلي كه با هم شريك بوديم رو برداشت و گفت خونه رو ميفروشيم

 2. ملیحه..

  سلام دیشب خواب دیدم که دارم دنبال دسته کلید بابام که فوت شدن میگردم ..داداشم دعوام کرد که وسایلش رو بهم نریز جابجا میشع نمیتونه پیدا کنه اومدم پیش بابام ..بابام گفتن کلیدام کو ؟من ب داداشم گقتم بیاا دیدی خودشون دنیال کلیدهاشون هستن …داداشم بدو رفت کلیدها رو اورد به بابام داد ..من گفتم باز بچع خوبه داداشم شد من کلی گشتم دعوا هم شدم بدم …بابام گفتن …تو هم خووبی تعبیرش واسه خودم و داداشم چیه؟؟امروز پنجشنبه اس….

 3. مردی تنها

  سلام من خواب دیدم نمیتونم یه در رو باز کنم و کلیدش رو به یه زن میدم اونم بعد گرفتن کلید میگه به قلبت گوش کن.

 4. مردی تنها

  سلام وقت بخیر
  من خواب دیدم تویه خوابم یدونه کلید دستم دارم بعدش یه خانومی به سمت من میاد و ازم کلید رو میگیره آخرشم میگه به صدای قلبت گوش کن.

 5. سارا

  با سلام خواب دیدم یه زن کلید بمن داد گفت بده به داداشت ک و بهش بگو این کلید را بدهد به همسرم. ک در خواب میدونستم همسر این خانم فوت شده
  بعد ک کلید رو گرفتم هر کار کردم نتونستم شماره داداشمو بگیرم ک کلید رو بهش بدم و بیدار شدم خواهش میکنم تعبیرش رو بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   با توجه به تعبیر خواب کلید این خواب ممکن است برای شما به این تعبیر باشد که در اینده راه حلی برای حل موضوع کسی را بدانید اما نتوانید به ایشان کمک کنید و این موضوع برای شما سبب اذیت شود.
   سربلند و پیروز باشید

 6. شهلا

  سلام وقت بخیر بابام ۶ماه فوت شدن دیشب خواب دیدم امده میگه من حوصلحه مهمانی ندارم کلید بده من برم خونه منم بهش دو دسته کلید دادم ورفت

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند دارای تعبیر نباشد و اشاره ای به خاطرات شما در ناخوداگاه تان باشد و از طرفی هم ممکن است به این معنا باشد که برای ایشان خیراتی دهید که به منزله ی کلیدی است.
   سربلند و پیروز باشید

 7. زلیخا

  سلام من اول شب خواب دیدم باکلید در یکی از اتاق های خونه داییم را بستم و به پسر داییم ک مرده به اصرار خودش به اون دادم کلید هم رنگش طلایی و به اندازه بک وجب میشد تعبیرشو میفرمایین هم داییم و هم پسرداییم هردوشون فوت کردن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   گرفتن کلید از مرده در خواب بسته به حالت ان دارد و در خواب شما می تواند به معنای آن باشد که شما باید برای ایشان کاری انجام دهید تا خیری به ایشان رسد و از این رو برای ایشان حتما خیراتی دهید که انشالله موثر واقع شود.
   سربلند و پیروز باشید

 8. راضیه

  سلام من خواب مادربزرگ فوت شده ام دیدم که بهم گفت کلید خونه ام بهم بده من هم یک کلید طلایی بخش دادم میشه تعبیر کنید ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   برای ایشان و شما هر دو خیر است و می تواند به این معنا باشد که برای ایشان خیراتی دهید که هم سبب ابروی شما در دنیا شود و هم خیری برای ایشان در اخرت.
   سربلند وپیروز باشید

 9. حسین

  خواب درخواست کلید درب خانه خواهر توسط برادر (فوت شده) از دخترش به صورت درگوشی

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب درخواست مرده امده است که خیر است و از این رو در این خواب هم می تواند خیر باشد و به این معنا باشد که به مدد ایشان مشکلی از شما حل شود.
   سربلند و پیروز باشید

 10. آلا

  سلام وقت بخیر
  من مجرد هستم
  خواب دیدیم در خانه پدربزگم دنبال کلید میگیردیم من و پدربزگم بودیم میدونستم کلید برای اون هست. بعد پدر بزرگم گفت پشت تی وی روی گدان هست گدان برعکس بود کف گلدان روبه بالا بود کلید اونجا بود روش کمی خاک نشسته بود برش داشتم تمیزش کردم گلدان هم درست کردم تا کفش به زمین باشه و بعد به بابابزگم گفتم بفرمایید اینم کلید گفت خب پیداش کردی، مال تو باشه.

  • یاسین صداقت

   با سلام تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما برای مشکلاتتان راحلی پیدا خواهد شد و برای آن ها حلی پیدا خواهید کرد که خیر است و اینکه در مشکلاتتان حامی بزرگ خواهید داشت که به شما کمک خواهد کرد و کلید نشان بر موفقیت و هدف هم دارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 11. حسین

  سلام
  خواب دیدم در یک گلخانه یک درخت گردوی بلند وجود دارد که سقف گلخانه را پاره کرده و بیرون رفته من داخل گلخانه بودم خانمی که معلم من بود هم در آنجا بود گویا گلخانه برای او بود از من خواست که دو عدد کلید که روی تنه درخت بود را برایش ببرم من هم از درخت بالا رفتم و راحت دو کلید را برایش آوردم ممنونم اگر تعبیرش را بگویید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خیر دارد و کلید به معنی رفع مشکل و گرفتاری است و احتمالا در اینده دو مشکل شما به خیر رفع خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 12. رویا

  سلام وخسته نباشید
  من دختر مجرد هستم …خواب دیدم مردم و رفتم بهشت از اونجا دوتا کلید بهم وصل شده که از طلا بودن بهم داده شده ..تعبیرش چیه بی زحمت

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب این خواب به این صورت می تواند تعبیر شود که شما طول عمری دارید که در آن برای شما مشکلات به سادگی حل خواهند شد و این خواب برای شما بسیار خیر است و نباید از ان غافل باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 13. طیبه

  سلام.من خواب دیدم با کلید در خونمون در رو باز کردم ولی کلید تو قفل شکست تعبیرش چی میشه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که می تواند به این معنا باشد که شما در کاری شکست خواهید خورد و باید بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید