تعبیر خواب دهان

دیدن دهان در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن دهان در خواب چیست؟

دهان

دهان در خواب کام است و شیرینی آن کامروائی است و تلخی آن ناکامی و تلخ کامی. دیدن دهان طبیعی در خواب هیچ تعبیری ندارد و نمی تواند محور خواب قرار بگیرد مگر این که به حالت غیر طبیعی باشد یا مزه و طعم غیر معمول داشته باشد.

اگر در خواب ببینید که دهانتان بزرگ شده ولی بزرگی آن زشت و زننده نیست روزی شما فراخ می شود و اگر دهانتان خیلی تنگ شده بود ولی تنگی آن زببا به نظر نمی سید دچار تنگی معاش می گردید. اما اگر دهانتان تنگ و زیبا شده بود سخنی می گوئید که آن سخن هر جا و نزد هر کس تکرار شود برای شما سود و فایده می آورد و موجب خوش دلی دیگران می شود.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب دندان

اگر دهانتان بزرگ و زشت شده بود حرف هائی می زنید که هم برای خودتان زیان آور است و هم موجب آزردگی دیگران می شود. اگر دیدید که چیزی در دهان دارید که می خواهید بخورید اما فرو نمی رود و از خوردن آن نیز احساس ناخشنودی می کنید گرفتار سختی می شوید و اگر چیزی در دهان داشتید که شیرین و مطبوع بود و به آسانی خورده میشد به آسایش و نعمت و رفاه می رسید.

اگر ببینید که در دهانتان دندانهای سفید و مرتب است وضع خانوادگی مطلوبی خواهید داشت و عکس این هم هست.

☺ تعبیر خواب «دهان» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «دهان» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


6 دیدگاه

 1. ارسلان

  سلام وقتتون بخیر…خواب دیدم دوتا دارو شبیه تیزاب به سختی خوردم و توی دهنم درخت سرسبزی رشد کرد ،میگفتن بخور تا داداشت مشکلش حل بشه ولی درخت رشد کرد… ممنون میشم تعبیرش کنین

  • تعبیر خواب

   با سلام
   ممکن است نشانی از ان باشد که شما باید به واسطه ی کلامتان در زندگی دیگران چیزی را تغییر دهید و باید به کسانی این تلخی را به واقعیت بگویید تا چیزها تغییر کند.
   سربلند و پیروز باشید

 2. زینب

  سلام من خواب دیدم تو دهانم یک چیز بیضی مانند سفید رنگ هست که از دهانم بیرون می اورم .یک چیز چندش اور.البته بارها بارها چنین خواب هایی را به شکل های مختلف می بینم یعنی از دهانم چیز بد را بیرون اوردن.البته من در واقعیت هم زیاد ترشحات پشت حلق داشتم که سعی کردم از شرشان خلاص شوم.نمی دونم به اون ربط داره یا نه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   باتوجه به ان که این خواب برای شما بارها تکرار شده است نمی تواند دارای تعبیر باشد و از این رو باید برای رفع ان به ناخوداگاه خود رجوع کنید که به دنبال دلیل ان بگردید.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. سارا

  سلام وقت بخیر
  بنده خواب دیدم مادربزرگم و پدربزرگم همراه پسرعمه ام اومدن خونمون ایشون ازدواج کردن و تو خواب یه دفعه من گرفت دهنشو محکم گذاشت رو دهنم نمیبوسید فقط دهنشو گذاشته بود رو دهنم که مثلا من وسواسم وسواسمو از بین ببره من که اولش اذیت شدم اما بعد همون حالت شروع کردم حرف زدن اونم منو ول کرد وحس بدی بهش داد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند اشاره ای به ترسی در درون شما باشد و از این رو باید علت ان را در درون خود بیابید و از این بابت نگران نباشید که برای شما مشکلی پیش بیاید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید