تعبیر خواب چای

دیدن چای در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن چای در خواب چیست؟

چای در خواب

چای خشک غم و غصه، اندوه و گرفتاری است و مقدار این غم و غصه بستگی دارد به مقدار چای خشک که در خواب می بینیم اگر ببینیم که یک یا چند قوطی چای از مغازه خریده ایم غم و غصه ایی برای ما پیش می آید ولی اگر مانند چای فروشی های شمال انبوهی چای خشک مشاهده کنیم با کوهی از مصائب و مشکلات رو به رو خواهیم شد.

همین طور است اگر کسی چای خشک به ما هدیه کند یا ما به کسی بدهیم که در صورت اول غم و غصه ای برای ما می آفریند و در شکل دوم ما سبب ناراحتی او می شویم.

اگر چند بسته یا مقداری چای خشک خریدیم و به خانه بردیم خانواده را نیز در ناراحتی های خود شریک می کنیم اما بر عکس اگر چای خشک را از خانه بیرون ببریم اندوه را از دل ایشان بر می داریم و سبب تسکین و آرامش اهل خانه می شویم.

اما چای دم کرده محبت و دوستی است و باز هم مقدار آن بستگی دارد به موقعیت و وضعیتی که مشاهده می کنیم و در عالم خواب می بینیم. اگر سفره ای گسترده و بساط چای را آماده کرده بودیم نشان آن است که محیطی گرم خواهیم داشت و در خانه و خانواده صاحب آرامش هستیم.

اگر کسی استکان چای به ما تعارف کرد، مورد محبت و عشق قرار می گیریم و چنانچه ما به کسی چای تعارف کردیم این اوست که از جانب ما محبت می بیند.

اگر استکان چای از دستمان بیافتد و چای بریزد او ناسپاسی می کند ولی بستگی دارد که چای را از چه کسی گرفته باشد. اگر چای روی دست و پای ما بریزد و بسوزد آرامش و راحت می یابیم ولی اگر چای بریزد و در خواب احساس سوزش نکنیم و هیج آسیبی به ما وارد نیاید موردی پیش می آید که به قدر همان سوختگی که باید باشد ناراحت می شویم و رنج و غصه می خوریم.

اگر چایی که می نوشیم رنگ نداشته باشد نشان بی حقیقتی و فریب و نیرنگ است و چنانچه کسی به ما چنین چای بی رنگی تعارف کند از جانب او بی حقیقتی مشاهده می کنیم. همین طور است اگر ما به کسی چای بی رنگ بدهیم. اگر چای زیاد پر رنگ باشد مبالغه است و زیاده روی در ابرازمحبت که خود رنج دهنده است. اگر چای تلخ باشد محبت نا بجاست.

تعبیر خواب «چای» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «چای» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

8 دیدگاه

 1. نازنین در 1399/06/13در5:57 ب.ظ

  سلام. من خواب دیدم دایی متوفی ام در خانه ما بود. میخواست بخوابه که من ازش پرسیدم که چای میخوره؟ گفت بله. من چای رو ریختم ولی فراموش کردم که بهش بدم. بعد از مدتی که یادم افتاد و براش بردم، دیدم که خوابیده و دیگه بهش ندادمش.

  • یاسین صداقت در 1399/06/21در0:57 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این است که شما فردی را که از شما انتظار محبت دارد از خود احتمالا دل سرد خواهید کرد که نیک نیست.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. رها در 1399/03/29در9:26 ق.ظ

  خسته نباشید
  دیشب خواب دیدم با پدر و مادر و برادر و همکارم که مرد و متاهل هستش، یه جایی هستیم مثل خوابگاه بود. بعد رفتم آشپزخونه که هم ظرف ها رو بشورم و هم تقریبا چهل پنجاه تا نون رو توی سفره گذاشتم که خشک نشه البته از این همکارم هم کمک و راهنمایی می خواستم و ایشون هم کمک میکرد. اخر سر هم برا اونا و هم خودم چایی ریختم توی لیوان های شیشه ای بزرگ و چایی هم خوش رنگ بود. رابطه م با این آقا خیلی خوب و صمیمی بود و همه فکر میکردن ما باهم نامزد هستیم (البته خودم هم همین فکر رو میکردم براش چایی می ریختم و فقط با ایشون حرف می زدم). آخرای خواب دیدم یه قسمتی از دیوار اتاق نبود و ما بیرون که یه طبیعت قشنگ بود رو می دیدیم.
  ممنون از سایت خوبتون

  • یاسین صداقت در 1399/04/03در5:04 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب نان نشان از مالی است که با زحمت به دست می اید و حلال است و اینکه شما فردی هستید که به اطرافیانتان محبت خواهید کرد و احترام دیگران را خواهید گرفت و اینکه از این احترام و کحبت سودی دریافت خواهید نمود .
   سربلند و پیروز باشید .

 3. رها در 1399/02/21در11:43 ق.ظ

  سلام خسته نباشید
  دیشب خواب دیدم یه سری مهمون داریم به جز شوهر خالم بقیه غریبه بودن من با چایی ازشون پذیرایی می کردم. و همش نگران بودم چایی تموم شه اخه تعداد مهمون ها هی زیاد میشدن. با خودم می گفتم دفعه بعد چایی رو کم رنگ بریزم تا به همه برسه اما در کل چایی خوش رنگی می ریختم. توی مهمون ها یه خانمی بود گفتم چایی بیارم مامانم گفت دو تا چایی داره گفتم سرد شده بزار عوضش کنم که قبول نکرد. بعد دو تا دختر توی مهمون ها بود که یه جوری با هم دوست شده بودیم.

  در واقعیت با دوست پسرم چون شرایط ازدواج رو نداشت، قرار گذاشتیم یه مدت با هم حرف نزنیم.
  آیا خوابم تعبیر داره؟
  ممنون از سایت خوبتون

  • یاسین صداقت در 1399/02/24در6:49 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از وجود محبت و احترام یافتناست و اینکه بین افراد شما احترام زیادی خواهید یافت و اینکه افرادی هستن در نزدیکی شما که برای شما نیت خوبی نخواهند داشت و مادرتان به این امر اگاه است و جلوی اسیب ها را خواهد گرفت و دوست دشن در خواب نشان بر قهر دوستان دارد که این مسئله میتواند به شریک عاطفیتان ربط داشته باشد .
   سربلند و پیروز باشید .

 4. مهدی در 1398/12/06در6:04 ق.ظ

  سلام هر چی تو دنیا هست برای انسان و به کمال رسیدنشه چون لذت بردی و مزرعه چای دیدی و گلچین کردی و زیر دستم داشتی یعنی به مشکلات غلبه میکنی به خواست خداوند و لی باید تو انتخابات دقت کنی و اون کارهایی که بهتر و با عقل بیشتر جور در میان رو انجام بدی و دیت نیازمندان رو بگیری تا پیروز هر دو دنیا شده و بنده خالص و مخلص خدا شوی انشالله…. دوست گرامی

 5. وخحید در 1397/10/21در9:16 ب.ظ

  من خواب دیدم با برادرم به مزرعه چای رفتیم و انگار که من و برادرم در خوابپول داریم و یه خدمتکار هم داشتیم بهش گفتم تو هم برو یه نوع چایی واسه خودت انتخاب کن.بعد من چند تا از برگ های چایی بوکشیدم و یکیشون که از همه خوش عطر تر بود رو انتخاب کردم نمیدونم تعبیرش چیه اگه شما میدونی بهم بگین ممنون

نظر خود را بیان کنید