تعبیر خواب چای

دیدن چای در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن چای در خواب چیست؟

چای در خواب

چای خشک غم و غصه، اندوه و گرفتاری است و مقدار این غم و غصه بستگی دارد به مقدار چای خشک که در خواب می بینیم اگر ببینیم که یک یا چند قوطی چای از مغازه خریده ایم غم و غصه ایی برای ما پیش می آید ولی اگر مانند چای فروشی های شمال انبوهی چای خشک مشاهده کنیم با کوهی از مصائب و مشکلات رو به رو خواهیم شد.

همین طور است اگر کسی چای خشک به ما هدیه کند یا ما به کسی بدهیم که در صورت اول غم و غصه ای برای ما می آفریند و در شکل دوم ما سبب ناراحتی او می شویم.

اگر چند بسته یا مقداری چای خشک خریدیم و به خانه بردیم خانواده را نیز در ناراحتی های خود شریک می کنیم اما بر عکس اگر چای خشک را از خانه بیرون ببریم اندوه را از دل ایشان بر می داریم و سبب تسکین و آرامش اهل خانه می شویم.

اما چای دم کرده محبت و دوستی است و باز هم مقدار آن بستگی دارد به موقعیت و وضعیتی که مشاهده می کنیم و در عالم خواب می بینیم. اگر سفره ای گسترده و بساط چای را آماده کرده بودیم نشان آن است که محیطی گرم خواهیم داشت و در خانه و خانواده صاحب آرامش هستیم.

اگر کسی استکان چای به ما تعارف کرد، مورد محبت و عشق قرار می گیریم و چنانچه ما به کسی چای تعارف کردیم این اوست که از جانب ما محبت می بیند.

اگر استکان چای از دستمان بیافتد و چای بریزد او ناسپاسی می کند ولی بستگی دارد که چای را از چه کسی گرفته باشد. اگر چای روی دست و پای ما بریزد و بسوزد آرامش و راحت می یابیم ولی اگر چای بریزد و در خواب احساس سوزش نکنیم و هیج آسیبی به ما وارد نیاید موردی پیش می آید که به قدر همان سوختگی که باید باشد ناراحت می شویم و رنج و غصه می خوریم.

اگر چایی که می نوشیم رنگ نداشته باشد نشان بی حقیقتی و فریب و نیرنگ است و چنانچه کسی به ما چنین چای بی رنگی تعارف کند از جانب او بی حقیقتی مشاهده می کنیم. همین طور است اگر ما به کسی چای بی رنگ بدهیم. اگر چای زیاد پر رنگ باشد مبالغه است و زیاده روی در ابرازمحبت که خود رنج دهنده است. اگر چای تلخ باشد محبت نا بجاست.

☺ تعبیر خواب «چای» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «چای» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


20 دیدگاه

 1. مهدی.ح

  من خواب دیدم دایی متوفی من چایی رااز جلوی من برداشت ویک مو داخل نعلبکی بود که ان را برداشت ولی دیگر چایی رابه من نداد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب چای دادن به دیگران ممکن است به این معنا باشد که دیگری از بیننده ی خواب غمی را دور کند و از این جهت به این معنا ممکن است باشد و از این بابت نگران نباشید و بدانید که انشالله برای شما خیر است و برای ایشان خیراتی دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. ماجدی

  سلام
  من خواب دیدم یه استکان چای به رنگ عادی(طبیعی) و دورش یه رشته مو سیاه بلند پیچیده بودن میخواستم چای بخورم و اون مو تو دهنم رفت. تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب چای دم کرده امده است که نشان از خیر است و محبت و دوستی و این خواب برای شما هم به همین صورت است و باید بدانید که ممکن است به این معنا باشد که در اینده نه چندان دور دوستی پیدا خواهید کرد.
   سربلند و پیروز باشید

 3. یگانه

  سلام من خواب دیدم که چای خشک با چوب بلند در کمد قایم میکنم بعد دیدم همه چایی ها سبز رنگ شدن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب چای خشک آمده است که نشان از غم و اندوه است و برای شما هم ممکن است به همین صورت باشد ولی باید بدانید که مسبب این موضوع در خواب شما خودتان هستید و از این رو بسیار در رفتارتان دقیق باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. غزل

  خواب دیدم یه اقایی که 3چشم داره بهم چایی تعارف کرد تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند به این تعبیر باشد که شما در اینده از کسی که ممکن است خیر نباشد کار بسیار متعارفی پیشنهاد خواهید گرفت و باید بسیار اگاه باشید .
   سربلند و پیروز باشید

 5. سحرناز

  سلام من از همسرم جدا شدم و خواب دیدم که ایشان آمده منزل ما و از من درخواست مقداری چای خشک میکنه و من هم مقداری چای خشک سیاه داخل کیسه پلاستیکی ریختم و دادم دستش و ایشون گرفت و رفت…البته در واقعیت از نبود ایشون در رنج و عذابیم من و فرزندم. ممنون میشم تعبیرش رو لطف بفرمایید متشکرم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب برای این خواب امده است که نشان از ان دارد که شما سبب ناراحتی ایشان شده اید و این خود ممکن است نشانی از این موضوع فوق الذکر باشد و از همین رو سعی بر آن کنید که کاری نکنید که هم خود شما و هم ایشان را ناراحت کند.
   سربلند و پیروز باشید

 6. مهدی محمدی

  خواب دیدم برادر خانمم چای را ریخت روصورتم تعبیرش چیست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب امده است که اگر از این موضوع سوختگی حس کرده اید برای شما خیر و منفعت است و در غیر این صورت برای شما مشکلی است که ممکن است پیش بیاد.
   سربلند و پیروز باشید

 7. نازنین

  سلام. من خواب دیدم دایی متوفی ام در خانه ما بود. میخواست بخوابه که من ازش پرسیدم که چای میخوره؟ گفت بله. من چای رو ریختم ولی فراموش کردم که بهش بدم. بعد از مدتی که یادم افتاد و براش بردم، دیدم که خوابیده و دیگه بهش ندادمش.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این است که شما فردی را که از شما انتظار محبت دارد از خود احتمالا دل سرد خواهید کرد که نیک نیست.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. رها

  خسته نباشید
  دیشب خواب دیدم با پدر و مادر و برادر و همکارم که مرد و متاهل هستش، یه جایی هستیم مثل خوابگاه بود. بعد رفتم آشپزخونه که هم ظرف ها رو بشورم و هم تقریبا چهل پنجاه تا نون رو توی سفره گذاشتم که خشک نشه البته از این همکارم هم کمک و راهنمایی می خواستم و ایشون هم کمک میکرد. اخر سر هم برا اونا و هم خودم چایی ریختم توی لیوان های شیشه ای بزرگ و چایی هم خوش رنگ بود. رابطه م با این آقا خیلی خوب و صمیمی بود و همه فکر میکردن ما باهم نامزد هستیم (البته خودم هم همین فکر رو میکردم براش چایی می ریختم و فقط با ایشون حرف می زدم). آخرای خواب دیدم یه قسمتی از دیوار اتاق نبود و ما بیرون که یه طبیعت قشنگ بود رو می دیدیم.
  ممنون از سایت خوبتون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب نان نشان از مالی است که با زحمت به دست می اید و حلال است و اینکه شما فردی هستید که به اطرافیانتان محبت خواهید کرد و احترام دیگران را خواهید گرفت و اینکه از این احترام و کحبت سودی دریافت خواهید نمود .
   سربلند و پیروز باشید .

 9. رها

  سلام خسته نباشید
  دیشب خواب دیدم یه سری مهمون داریم به جز شوهر خالم بقیه غریبه بودن من با چایی ازشون پذیرایی می کردم. و همش نگران بودم چایی تموم شه اخه تعداد مهمون ها هی زیاد میشدن. با خودم می گفتم دفعه بعد چایی رو کم رنگ بریزم تا به همه برسه اما در کل چایی خوش رنگی می ریختم. توی مهمون ها یه خانمی بود گفتم چایی بیارم مامانم گفت دو تا چایی داره گفتم سرد شده بزار عوضش کنم که قبول نکرد. بعد دو تا دختر توی مهمون ها بود که یه جوری با هم دوست شده بودیم.

  در واقعیت با دوست پسرم چون شرایط ازدواج رو نداشت، قرار گذاشتیم یه مدت با هم حرف نزنیم.
  آیا خوابم تعبیر داره؟
  ممنون از سایت خوبتون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از وجود محبت و احترام یافتناست و اینکه بین افراد شما احترام زیادی خواهید یافت و اینکه افرادی هستن در نزدیکی شما که برای شما نیت خوبی نخواهند داشت و مادرتان به این امر اگاه است و جلوی اسیب ها را خواهد گرفت و دوست دشن در خواب نشان بر قهر دوستان دارد که این مسئله میتواند به شریک عاطفیتان ربط داشته باشد .
   سربلند و پیروز باشید .

 10. مهدی

  سلام هر چی تو دنیا هست برای انسان و به کمال رسیدنشه چون لذت بردی و مزرعه چای دیدی و گلچین کردی و زیر دستم داشتی یعنی به مشکلات غلبه میکنی به خواست خداوند و لی باید تو انتخابات دقت کنی و اون کارهایی که بهتر و با عقل بیشتر جور در میان رو انجام بدی و دیت نیازمندان رو بگیری تا پیروز هر دو دنیا شده و بنده خالص و مخلص خدا شوی انشالله…. دوست گرامی

 11. وخحید

  من خواب دیدم با برادرم به مزرعه چای رفتیم و انگار که من و برادرم در خوابپول داریم و یه خدمتکار هم داشتیم بهش گفتم تو هم برو یه نوع چایی واسه خودت انتخاب کن.بعد من چند تا از برگ های چایی بوکشیدم و یکیشون که از همه خوش عطر تر بود رو انتخاب کردم نمیدونم تعبیرش چیه اگه شما میدونی بهم بگین ممنون

نظر خود را بیان کنید