تعبیر خواب قفل

دیدن قفل در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن قفل در خواب چیست؟

تعبیر خواب قفل

در خواب های ما قفل نشان اعتماد است. اگر در خواب ببینید که در خانه ای را قفل می کنید که صاحب آن را نمی شناسید به کسی اعتماد می کنید که برای شما شناخته شده و آشنا نیست.

اگر در خواب دیدید که در خانه ای را قفل می کنید که صاحبش را می شناسید به آشنائی که صاحب آن خانه است اعتماد می کنید یا به یک نفر در شرایط او. اگر دیدید که جامه دانی دارید که آن قدر پر است که قادر نیستید در آن را قفل کنید مسائلی است که نمی توانید به کسی بگوئید و آدم مورد اعتمادی در اطراف خود نمی یابید.

اگر در خواب دیدید که قفلی را به زحمت باز می کنید در کاری با رنج و تلاش زیاد توفیق حاصل می کنید. اگر دیدید که قفلی دارید که نمی دانید کلیدش را کجا گذاشته اید خوب نیست چون با مشکلی روبه رو می شوید.

اگر دیدید که در خانه خودتان قفل است و شما کلید ندارید تا آن را بگشائید به همسرتان به طور درست اعتماد دارید.

تعبیر خواب «قفل» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «قفل» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

8 دیدگاه

 1. Amir در 1399/04/27در9:05 ب.ظ

  سلام خواب دیدم از کوچه خانه پدر همسر سابقم رد میشدم که اعصابم از دستشون ناراحت بودم با خودم گفتم برم درخونشون چند حرف بهشون بزنم تا اعصابانیاتم کمتر بشه زمانی که نزدیک شدم دیدم درخونشون قفل

  • یاسین صداقت در 1399/05/07در4:49 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این امر دارد که شما در مورد ان افراد ناراحتی بر دل دارید و هر کاری انجام بدهید دیگر فایده ای ندارد و این در به روی شما بسته شده است که کاملا فکرتان را از این مورد دیگر باید پاک کنید که نباید امیدی داشته باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. پ در 1399/03/12در6:22 ق.ظ

  سلام من خواب دیدم پدرم که در حال حاضر در قید حیات نیستند از من قفل خراب را میگیرند تا ان را ببرند ودرست کنند دیدم‌که من بقیه قفل ها رو به در های خونه ای که قبلا تو اون خونه زندگی میکردیم بستم ، اما این قفل خراب بود که پدرم تثان را گرفت تا ببرد ودرست کند وبه من پول داد تعبیرش چیه؟ ممنون میشم بهم بگید،

  • یاسین صداقت در 1399/03/17در10:24 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این شکل است که شما در کاری دچار مشکل شده اید و فردی مورد اعتماد گره از کارتان باز خواهد کرد و نشان خیر است و اینکهقلهایتان را بر در زده اید و کلیدی ندارید نشان بر این دارد که به همسرتان اعتماد دارید اگر متاهل هستید بر این نشان است و اگر مجرد میتواند در اینده اینگونه باشد .
   سربلند وپیروز باشید .

 3. Alale در 1399/01/09در1:51 ق.ظ

  باسلام
  خانمی هستم مجرد ،در خواب دیدم برای رفتن به مکان زیارتی چندین کفش دادیم کفشداری (که خارج از اون مکان بود) و کسی که کلید داشت در را قفل کرده بود و رفته بود و داشتم تلاش می کردم هرجور شده پیداش کنم که بیاد حداقل کفش منو بده چون می گفتم دو روزه نخوابیدم باید برگردم خانه ولی کفش ندارم .
  مدتی هم هست منتظر گمشده ای هستم ، کفش ،قفل و کلید نشونه چی می تونه باشه ؟
  سپاس

  • یاسین صداقت در 1399/01/11در8:17 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر کفش در خواب به گفته ی معبران مربوط به زنان اطراف شماست و هم چنین تعبیر مکان های زیارتی در خواب به همان معنای خود است و به تعبیری از معنویات است.اما برای تعبیر قفل در خوابی که شما دیده اید هم می شود که به این گونه تعبیر کرد که از طرف ایشان(امور معنوی)به شما اعتماد شده است.این خواب در کل خیر است و ممکن است بدین تعبیر کلی باشد که زنی از نزدیکان شما و یا حتی خود شما در امور و اعمال معنوی و واجبتان دچار خستگی شده اید اما باید بدایند که این خواب دلیلی بر آن است که این خستگی از بین برود و به راه صالحی که در پیش گرفته اید ادامه دهید.
   تعبیر خواب کفش آلامتو
   سربلند و پیروز باشید

 4. حمید رضا نوبری در 1399/01/03در3:31 ب.ظ

  خواب دیدم زمین را میکنم به خانه ای رسیدم پر از قفل های قشنگ میخواستم قفل را بردارم ولی کلیداشو پیدا نمی کردم

  • یاسین صداقت در 1399/01/03در5:28 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر این خواب به این شکل میتواند باشد که شما در مسیری گام خواهید نهاد که با مشکلاتی روبه رو میشوید که یا نمیتوانید ان ها را حل کنید و با این امر برای شما بسیرا سخت خواهد بود.
   پس بسیار اگاه باشید که در چه مسیری گام میگذارید که خدای ناکرده در بن بست قدمم نگذارید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید