تعبیر خواب خرفه

دیدن خرفه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن خرفه در خواب چیست؟

خرفه

خرفه یک نوع سبزی است که معمولاً به صورت خودرو در کنار چشمه ها میروید.

به ندرت ممکن است در خواب سبزی خرفه ببینیم و به درستی تشخیص دهیم که خرفه است اما اگر دیدیم حکم دیگر سبزی ها را دارد (مانند ترخون) و به نوشته معبران کهن دیدنش نشان فکر و خیال است و خوردن و داشتن آن دلیل غصه و نگرانی.

اگر کسی در خواب خرفه به شما داد و شما آن را شناختید یا دهنده تصریح کرد که آنچه می دهد خرفه است، موجبی پیدا می شود که کسی برای شما اندوه و غصه به وجود می آورد ولی اگر در خواب نگرفتید یا گرفتید و دور ریختید خوب است چون از غم رهایی می یابید.

چیدن و دادن سبزی خرفه به دیگران نیز همین تعبیر را دارد به این معنی که شما برای آنها غصه به وجود می آورید و اگر در سفره بود بین زن و شوهر اختلاف منجر به کدورت پیدا می شود.

تعبیر خواب «خرفه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «خرفه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

2 دیدگاه

 1. سارا/dr در 1399/03/09در10:34 ب.ظ

  سلام.من خواب یک درخت خرفه دیدم که پهنی و بزرگی برگهایش خیلی بیش از برگهای خرفه معمولی بود و درخواب متعجبم که مگه خرفه درخت به این بزرگی میشه….ممنون میشم تعبیر خواب رابفرمایید سپاس ازشماوسایت خوبتون

  • یاسین صداقت در 1399/03/15در11:10 ق.ظ

   با سلام
   به ندرت ممکن است در خواب سبزی خرفه ببینیم و به درستی تشخیص دهیم که خرفه است اما اگر دیدیم حکم دیگر سبزی ها را دارد (مانند ترخون) و به نوشته معبران کهن دیدنش نشان فکر و خیال است و خوردن و داشتن آن دلیل غصه و نگرانی و اینکه شما ان را به شکل بزرگ دیده اید نشان بر این است که شما فکرو خیالتان بزرگ است . و باید به ان ها شاخ برگ ندهید .
   سربلند و پیروز باشید .

نظر خود را بیان کنید