تعبیر خواب خیانت

دیدن خیانت در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن خیانت در خواب چیست؟

تعبیر خواب خیانت همسر

نامزدم به من خیانت کرد!

خیانت در خواب اغلب آنقدر محسوس به نظر می‌رسد که شما در واقعیت به سراغ همسر، دوست‌پسر، دوست‌دختر یا هر فردی که برایتان مهم است، رفته و او را متهم می‌کنید.

چنین خواب‌هایی موجبات پریشانی و اضطراب را فراهم می‌آورد. به ویژه اگر موجب شود تا شریک زندگیتان را بازخواست نمائید.

درصد کمی از خواب‌های مرتبط با بی‌وفایی، به خیانت مربوط می‌شود، اما اکثر آنها با احساس ناامنی شما مرتبط است. پس مفهوم دقیق این خواب‌ها چیست؟


تعبیر خواب خیانت چیست؟

به گفته معبرین غربی دیدن خیانت در خواب نشانه از اختلاف و تضاد در روابط عاطفی واقعی شما دارد.

البته این گونه خواب‌ها به شدت می‌توانند از احوال بیداری فرد بیننده خواب نشئت گرفته باشد.

خیانت می‌تواند خیانت زن به شوهر و گاه خیانت مرد به زن باشد. زنان ممکن است بسیار در خواب‌های خود ببینند که همسرشان به آن‌ها خیانت کرده و با فرد دیگری یا به قولی همسر دوم در ارتباط است در وهله اول این خواب‌ها باعث پریشانی افراد می‌گردد ولی با تعبیری که ابن سیرین و حضرت امام صادق بیان کرده‌اند می‌تواند تا حدودی از نگرانی زنان بکاهد.

ابن سیرین می‌گوید: اگر زنی در خواب ببینید که شوهرش زن دوم گرفته است تعبیر آن فراوان شدن خیر و برکت فزونی مال و ثروت است.

شخصی پریشان و مضطرب به نزد امام صادق (ع) رسیدند حضرت پرسیدند که تو را چه شده است چرا اینقدر ناراحت و سراسیمه هستی پاسخ دادند سحرگاه خواب دیدم که زن دوم گرفته‌ام و همسرم پس از فهمیدن این موضوع بشدت ناراضی بودند و من را نفرین می‌کردند حضرت پاسخ دادند خشنود باش که تعبیر خواب تو پر از خیر و برکت می‌باشد و بزودی مال و ثروتی به تو خواهد رسید و یا برکت و نعمت سرازیر منزل تو خواهد شد.


خواب خیانت ناشی از نادیده انگاشته شدن:

تعبیر خواب خیانت چیستعدم توجه شریک زندگی‌تان به شما می‌تواند منشآ خواب‌هایی دال بر دل‌مشغولی‌های او باشد.

از آنجایی که او به شما توجه نمی‌کند، این تصورات در ذهنتان شکل می‌گیرد که او متوجه فرد دیگریست.

شاید ساعات کاری شریک زندگیتان طولانی باشد یا زیاد به مسافرت می‌رود و یا ساعات زیادی را در باشگاه می‌گذراند.

در همه‌ی موارد او بی‌تقصیر است، اما ذهن رویاپرداز شما، ساعاتی که دور از شماست او را در حال خیانت قلمداد می‌کند.


تعبیر خواب خیانت و ترس از ترک شدن:

چنانچه در خواب ببینید شریک زندگی، همسر یا فرد مورد علاقه‌ی شما خیانت می‌کند، نشان می‌دهد از اینکه ترکتان کند، واهمه دارید.

شما نگران آینده هستید و نگرانید که شریکتان در آینده نیز همراهتان خواهد بود یا خیر. شاید هم منتظرید تا به تعهداتش جامه عمل بپوشاند.

چنین خواب‌هایی اغلب ناشی از آن است که شریک زندگی قبلی شما، والدینتان یا فردی که برایتان از اهمیت ویژه‌ایی برخوردار بوده، شما را ترک نموده است.


تعبیر خواب خیانت دال بر عدم عزت نفس:

هنگامی که خود را فردی بی‌ارزش، ناکارآمد و ناتوان از برآورده کردن انتظارات دیگران تلقی می‌کنید، ممکن است خواب‌هایی درمورد خیانت شریک زندگی‌تان ببینید.

احساس بی‌ارزشی می‌کنید و حس می‌کنید که دلیلی وجود ندارد که شریک زندگی‌تان با شما بماند. فردی که احساس می‌کنید، شریک زندگیتان با او به شما خیانت خواهد کرد را در نظر آورید.

آیا احساس می‌کنید آن فرد بهتر از شماست؟ خوش‌تیپ‌تر، زیباتر، لاغرتر، ثروتمند‌تر، باهوش‌تر یا در هزاران مورد دیگر بهتر از شماست؟


خواب خیانت اشاره به عدم اعتماد:

اعتماد یکی از کلیدی‌‌ترین فاکتورهای رابطه است. اگر این حس اعتماد به هر نحوی به مخاطره افتد، شک نیز به جان رابطه می‌افتد. یکی از همین شک‌ها می‌تواند خود را در غالب خواب‌هایی مبنی بر روابط نامشروع هویدا سازد.

خواب خیانت به دلیل خیانت واقعی:

در موارد نادر، خواب‌های که در آن خیانت وجود دارد می‌تواند ناشی از خیانت واقعی در رابطه‌ی شما باشد. شاید از ایما و اشاراتی که ضمیر ناخودآگاهتان درباره‌ی قابل اعتماد بودن یا عدم تعهد او در رابطه برایتان می‌فرستد، چشم‌پوشی می‌کنید. یا شاید هم نسبت به بی‌وفایی‌ یا وفاداری او مشکوک شده‌اید.


خواب های مرتبط با خیانت همسر


☺ تعبیر خواب «خیانت» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «خیانت» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

118 دیدگاه

 1. کریمی

  سلام من حامله ام شووهرمو خیلی دوست دارم و او هم منو خیلی دوست داره دیشب خاب دیدم شوهرم تو خاب اون و مادرمو خاله ام که اونم در واقعیت حامله است تو خاب سه تا یی باهم رفتن بیرون وقتی اومدن خونه مادرم یه از دهنش پرید تو تنهای بهم گفت شوهرت با خالت خابید منم دیونه شدم دست شوهرم رو قران گذاشتم اول انکار کرد بعد گفتم میرم گفت ببخش ددستتتت من نبود … تعبیر خاب من میشه چی و اینم بگم تو واقعیت از خاله ام متنفرم هیچ وقت نمیخام با شوهرم حتی حرف بزنه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر ان است که شما ترس از دست دارن همسرتان را در واقعیت داردید و اینکه چو.ن از خالتان تنفر دارید افکار شما همسرتان را با ان شخص تصویر سازی کرده است و تعبیر بر واقعیت نخواهد داشد و نشان بر افکار شما است.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. Mahdi

  سلام من پسرم 19 ساله و 1 ساله که دوست دختر دارم و خیلی هم دوسش دارم و اونم همین طور ولی امروز خواب خیانتی دیدم که اون با پسر خاله اش و دوست پسر دختر خاله ش به من خیانت میکنه و ساعت خوابم بعد از اذان صبح تا طلوع آفتاب بوده و خیلی پریشونم انقدر پریشونم میخوام بهش زنگ بزنم و سرش عصبی بشم میشه راهنمایی کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب خیانت آمده است که اول نشان از فکر و ترس شما است و به علت از دست دادن آن شخص ذهنتان تصویر سازی کرده است. خوابتان را با طرفتان در میان بگزارید تا مقداری ارام شوید. اما خواب شما حتم بر خیانت نیست و تنها می‌تواند به دلیل کم محبتی آن شخص به شما این خواب را تجربه کرده باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. tabasom

  سلام وقتتون بخیر
  در واقعیت یه بار خواهرم با همسرم و دیدم یواشکی داشتن همو میبوسیدن و من با هر دوشون دعوا کردم قسم خوردن ک چیزی نیست .
  و از اون به بعد همیشه خواب میبینم ک همسرم با خواهر رابطه پنهانی داره و هر بار هم جفتشونو میزنم ک همسرمم میگه دوسش دارم
  و این خوابای مداوم منو نصبت به خواهرمو همسرم دلسرد کرده .و مدام حالم بد
  ممنون میشم جوابمو بدید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما نشان بر ترس از دست دادن همسرتان بوده است و این که خواب خیانت حتم بر تعبیر آن ندارد و اینکه خوابتان را با همسرتان در میان بگذاریدو تا در این امر شما را کمک کند تا از دلسردی خارج شوید و با روانکاو هم مشورت نمایید.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. مبینا

  سلام من خواب دیدم با ی دختره دعوام شد بدگفتم فک میکنی بتونی ازم بگیریش بدگف الان میرم شمارشو میگیرم بد رف اومد شمارشو نسونم داد ی شماره ای بود ک من نداشتمش بدباهم خوب شدنو منوکنار زددیگ

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما نشان بر آن دارد که شما ترسی به دل دارید و این نشان از ترس از دست دا ن آن فرد است و تعبیر خاصی نخواهد داشت.
   سربلندو پیروز باشید.

 5. مونا

  سلام.وقتتون بخیر.
  من چند شب پیش خواب دیدم که کسی که دوسش دارم با خانوادشون اومدن خواستگاریم.و خانوادشون خیلی خوشحال بودن و از من خیلی خوششون اومده بود،بعد خواستگارم از من و خواهرم خواست که یجوری شرایط رو جور کنیم که من و اون باهم بریم توی اتاق و تنها باشیم چون از هم دور بودیم و دلش واسم تنگ شد،یکم بعد توی خواب من و خواهرم و بقیه ناراحت بودیم چون متوجه شدم که خواستگارم حرفی زده یا رفتاری کرده که انگار میخواسته با خواهرم بمن خیانت کنه.تعبیرش رو می فرمایید?اگر صدقه بدیم برای خواب چقدر موثر هست?

  • یاسین صداقت

   با سلام و سپاس از همراهی شما
   خواب خیانت به چند دلیل دیده خواهد شد و اول آنکه به دلیل ترس از دست دادن و دوم آنکه بی محلی کردن به فرد بیننده خواب و تعبیر خواب خواستگاری نشان به تغییر و تحول است و اینکه برای شما خیر است و تعبیر به بدی ندارد و صدقه برای دفع بلا و اتفاقات ناگوار است که شما خیری به فرد مستمندی در راه رضای خدا خواهید بخشید و خداوند هم به شما خیر خواهد بخشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. من خواب دیدم ولی برای تعریفش نیومدم،اومدم بگم هرکی میره محبتو از جای دیگه یافت میکنه دوروز دیگه هم منتظر باشه یکی باهاش اینکارو کنه ،باهردستی بزنی باهمون دست میخوری،اسمه اینجور ادما خیانتکاره،اگه دوسشنداری ازش جدا شو چرا بهش خیانت میکنی،دوسداری بهت خیانت کنه؟

 7. دریا

  سلام امید وارم که حالتون خوب باشه.
  من دریا دختری 17 ساله از المان هستم مدرسه میرم یه دوست پسر هم دارم که اونم میاد مدرسه باهم هم کلاسی هستیم خواب دیدم که منو دوستم دوست پسرامونو چند روزی عوض کرده بودیم اون با دوست پسر من چت میکرد من با دوست پسر اون ولی دوستم با دوست پسر من رواشکی واقعا باهم دوست شده بودن ولی دوتاشون وانمود میکردن که چیزی بینشان نیست میشه لطفا تعبیرشو برام بگین ممنون تون میشم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر آن است که شما ترس از دست دادن دوستتان را دارید که این خواب را دیده اید.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. ناشناس

  سلام… من و همسرم دیشب همزمان خواب دیدیم که
  در تاکسی در حال رفتن ب مقصدی هستیم که من دیدم خود راننده تاکسی دستای من رو محکم میگیره و می خواد با من رابطه جنسی برقرار کنه و من در ذهنم دائمن به همسرم فکر میکنم و مانع این کار میشم
  و همسرم هم دیده که خانومی در تاکسی دست شوهرمم را محکم میگیره و دست شوهرم رو روی پاش میزاره و تمایل داره شمارشو بگیره و همسرمم هم در ذهنش دائمن به من فکر میکرده و مانع این کار میشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما می‌تواند به این صورت باشد که هر دوی شما یا به این امر فکر کرده اید و یا در این مورد صحبت کرده باشید و اگر غیر این باشد تعبیر خوابتان که خیانت است وجح های مختلفی دارد می‌تواند نشان اول آن این است که زمانی زوجها به هم کم محبت می‌شوند خواب خیانت را می‌بینند و اینکه تعبیر بدی ندارد و تعبیر این خواب به این صورت است که خیری به خانواده شما خواهد رسید که نیک است و این خیر هم برای شما است و هم همسرتان.
   سربلند و پیروز باشید.

 9. Mohsen F

  سلام
  من دو روزه خواب میبینم نامزدم که در شهر دیگه هست بهت خیانت میکنه و با یه پسر دیگه که حتی اسمش رو هم بهم میگه میشه بهم توضیحشو بدین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب خیانت نمی‌تواند بر این دلیل و حتم باشد که آن طرف خیانت می‌کند و اینکه این خواب بر آن دلیل است که فرد بیننده ترس از دست دادن شخص مقابل دارد و اینکه استرس این افکار باعث و بانی خواب هستند.
   سربلند و پیروز باشید.

 10. دختر ناشناس

  سلام ببخشید من خواب دیدم که مامانم توی خواب بهم میگفت هرزه و بعدش هم کلی توهین واینا بهم کرد …میخواستم ببینم تعبیرش یعنی چی و چی می‌تونه باشه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما نشان بر آن است که مادرتان از شما راضی نیست و باید رضایت او را جلب کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 11. Bahar

  سلام.من توی خواب دیدم ک عاشق فردی شدم ک فقط اونو میشناسم و یکی از دوستامو دیدم که با اون رابطه داشت و باهمدیگه خواب بودن من رفتم و اونارو دیدم و وانمود به گریه کردن کردم و اونهام ناراحت شدن و دوستم گریه کرد.این نشونه چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این صورت است که شما از اینکه طرفتان را از دست دهید و یا به شما خیانت کند ترسی به دل دارید و برای این که بفهمید در عالم پنهان ایشان چه می‌گذرد هر ترفندی به کار خواهید برد و اما طرفتان احتمالا از حال درون شما با خبر شود و ناراحت شود و اما شما خوشحال شویذ از اینکه چیزی از شما پنهان نکرده است.
   سربلند و پیروز باشید.

 12. M

  سلام من خوابه خالمو دیدم که الان بعده چند سال حامله شده تو خوابم خالم داشت به مامانم میگفت که دیشب از طریقه یه رباته ناشناس تو تلگرام با حسین(شوهرشون هستن) حرف زدم و فهمیدم داره بهم خیانت میکنه خالم تو خواب موقعی که داشت اینارو میگفت گریه نمیکرد فقط غم تو چشماش بود بعدشم گفت حسین خیلی نامرده که داره اینکارو باهام میکنه من دارم بچشو به دنیا میارم…میشه تعبیرشو بگین خیلی ذهنمو درگیر کرده‌ نگران خالمم..ممنونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این شکل است که اگر شما خودتان شریک عاطفی ندارید به خالتان تعبیر خواهد شد و اگر شریک عاطفی دارید و به شما بی محلی میکند و یا با شما سرد است .این خواب را دیده اید و بعد هم در تعبیر خیانت بد نیست و از طرف ان شخص به شما خیر خواهد رسید و اینکه خاله شما هم از طرف همسرش مورد خیر قرار خواهد گرفت.
   سربلند و پیروز باشید

 13. مرد تنهای شب خخخ

  نامزد عقدیم که ازم دوره و فاصلش حدود 800کیلومتره و دانشگاه درس میخونه رو دیشب نزدیکای صبح خواب دیدم که تو بغل یه جوونی که اون جوون داشت با نوک انگشتش نوک سینه همسرمو نوازش میکرد و در این هنگام چنتا جوون دیگه هم در اشپذخونه مشغول صحبت بودن که من رسیدم بالای سرشون که دیدم همسرم بیتفاوت داره نگاهم میکنه و اون جوون میگه چیه دوست دخترمه که نهایت بعد چند لحظه باهم درگیر میشیم که هردومون برا هم چاقو درمیاریم و من اول به سمتش حمله میکنم و دوتا چاقوی سطحی که خیلی جززیی باشه بهش زدم اما در همین حین ترس از این داشتم که نکشمش و بعداین مسایل به خودم اومدم و گفتم من چطو این فاصله رو به این سرعت طی کردم من که تا چند دقیقه پیش شهر خودم بودم الان 800کیلومتر اومدم و هرچی فکر کردم که از سفرم چیزی یادم بیاد یادم نیومد. انگار که در لحظه غیب شدم و پیش همسرم ظاهر شدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این صورت است که اگر خواب خیانت را دیدید دال بر این است که شما احساس ترس از دست دادن شریک عاطفط را دارید و اینکه از این امر واهمه دارید که او شما را تنها بگذارد و در این ترس این فاصله کم تاثیر نیست و اینکه الان با وجود مسئله کورنا و تعطیلی دانشگاها دلیلی برای فاصله وجود ندارد و از او بخواهید که این فاصله را کم کند و تا استرس شما هم کمتر شود و اینکه چاقو در خواب دیده اید هم خوب است و نشان بر خیر است و دعوا هم در خواب دوستی است پس نگران نباشید.

 14. مهلا

  سلام من دیشب خواب دیدم که من به ساحل میرم و دوست صمیمیم رو میبینم و میفهمم که داره به کسی که دوسش دارم نگاه می‌کنه و من تعجب میکنم و بعد یک روز دوباره با هم میبینمشون دست تو دست هم بعد من وسط خیابون بودم و تصادف میکنم که وقتی چشمام رو باز میکنم میبینم که دوست صمیمیم بالای سرم هست‌ و بهم گفت خوبی؟ منم نمی‌خواستم قیافش رو ببینم بعد بهش گفتم اون پسره که کنارت بود کیه؟ اون هم گفت ناخواسته دیدمش منم گفتم این همون پسریه که من بهش علاقه داشتم اون هم موند و گفتش که واقعا؟ بخدا ناخواسته عاشقش شدم بعد یهو صدای در اومد که فهمیدم آریانه آریان هم گفت که بهش گفتی من و تو همو دوست داریم؟ بعد گفت که پس لطفاً پاتو از زندگیه ما بکش بیرون من هم گفتم تو پاتو از زندگی من و دوست صمیمیم بکش بیرون و دعوامون شد من میخواستم موهای اون رو بکشم که یهو دوست صمیمیم ازش طرفداری کرد و رفت جلوش من هم دیگه نمی‌خواستم قیافش و ببینم بعد از اون به بعد داغون شدم روانی شدم
  ترو خدا زودتر جوابم رو بدین
  ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که تا الان مشکلات زیادی را پشت سر گذاشته اید و شما به ساحل آرامش خواهید رسید و روی بهتر زندگی را خواهید دید و اینکه خیانت نشان از ترسهای است که شما به روابطتان دارید و اینکه نشان بر خینت طرفتان نیست پس آرامش خودتان و رابطه تان را بر هم نزنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 15. یگانه

  سلام خسته نباشید والا من دیروز خاب دیدم ک نامزدم تو ی سخنرانی هستو یکی از دوستان دوران دانشگاهمونم ک البته اونم الان متاهله موهلشو بلوند کرده و همسرم تو سخنرانیش ک من ازش فیلم میگیرم اونو همسرش معرفی میکنه و میرن پیش هم رو مبل میشینن و جلوی همه لب همو بااحساس بوس میکنن همسرم کت شلواری ک براعقد خریده بود تنش بود من واقعا انگاری اون لحظه قلبم وایستادممنون میشم بگید معنی خابم چی میشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این نوع خواب ها معمولا همانگونه که درمتن بالا خواندید دلیلی در درون ناخوداگاه شما دارند و باید به دنبال آن دلیل باشید ولی اگر هم بسیار از بابت آن نگرانید بدانید که درتعبیر این خواب برای ایشان امده است که معمولا این نوع خواب ها نشان از خیری برای ایشان دارد.
   سربلند و پیروز باشید

 16. سلام من چند باره که خواب میبینم دوست صمیمیم با اون کسی که قبلا باهاش قهر کرده بودیم دوست شده ( آخه قبلا هم شده بوده که با هم دوست بشن) منم همش خواب میبینم دوستم با اون کس دوست شده و هرچی من میگفته میرفته به اون میگفته
  تعبیرش چیه؟
  در واقعیت هم چند بار دیدم که با هم در پیام رسان ها آنلاین میشن بیشتر موقعها

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب را به علت اینکه در واقعیت به این موضوع بسیار فکر کرده اید دیده اید و از بابت آن نباید نگران باشید و بدانید که این خواب اشاره ای به ناخوداگاه شماست که زمانی که در واقعیت شکیی در ان وجود دارد در خواب ان را به شکل قطعیت نشان می دهد تا ذهن شما را از فکرکردن به ان موضوع رها سازد.
   سعی کنید به رابطه ای که دیگر برای شما وجود ندارد فکر نکنید.
   سربلند و پیروز باشید

 17. فرزاد

  سلام من خواب دیدم مادرم بهم خبر خیانت زنم را میدهد و میخواد واسم زن مجدد بگیره ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانگونه که در متن بالا نیز خوانده اید اینگونه خواب ها بیشتر به ناخوداگاه شما اشاره دارد تا انکه تعبیر عینی داشته باشد و از این رو نباید بسیار از بابت این نوع خواب ها و تعبیر آن نگران باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 18. ساناز

  سلام من خواب دیدم یه زن با بچش میاد خونمون میگه من میدونم پدرت با دو نفر رابطه داشته من هم یواشکی به مامانم میگم همین موقع چندتا از همسایه هامون هم خونمون بودن واسه همین من به مامانم گفتم هیچی نگو تا همسایه ها برن و همسایه ها رو بیرون کردم وقتی پدرم اومد رفتم پیشش و ازش توضیح خواستم که پدرم گفت نه دروغه گفتم خب قسم بخور ولی اون قسم نمیخورد این در حالی بود که داشت یه مقدار کارای ساختمونی خونه رو انجام میداد(ما الان هم در حال ساخت یه خونه هستیم) بعد من رفتم خونمون دیدم مامانم داره گریه میکنه و اون زنه جلو تلوزیون نشه و غذا(فکر کنم نیمرو بود)میخوره بعد من به مامانم گفتم طلاقت رو بگیر مامانم هم گفت اگه پول داشتم همین کار رو میکردم بعد من رفتم گردن اون زنه رو گرفتم و فشار میدادم و میگفتم من نیدونم تو با نقشه اومدی خودم تو مدرسه تو رو دیده بودم تو هم در مورد نماز بچه ها پرسیدی و بابام رو وقتی اومده بود مدرسه دنبالم دیدی و اومدی این حرفا رو میزنی بعد مامانم میگفت ولش کن خفش کردی و منم یه چند دقیقه بعد ولش کردم و و دیگه بیدار شدم از خواب

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر بدی ندارد و خیانت در خواب تعبیر به خیر دارد و اینکه احتمالا این خواب را بر پاییه کم لطفی پدرتان به مادر در ذهن خود بزرگ کردهاید و این تصویرات برای شما ظاهر شده است و اگر اینگونه نباشد تعبیر خیانت خوب است و نشان بر خیر برای خانواده شما .
   سربلند و پیروز باشید .

 19. Hadi

  سلام . خسته نباشین .
  من خواب دیدم نامزدم با برادرم یواشکی رفتن با هم رابطه برقرار کنن . بعد چند دقیقه رابطه برقرار کردنی من فهمیدم و مچشون رو گرفتم و وقتی علت رو جویا شدم خانمم گفت همینجوری خواستم باهاش ارضا بشم و منم بدجور عصبانی و ناراحت و گریان بودم و فقط داشتم با جفتشون دعوا میکردم و خانمم میگفت باهات ارضا نمیشدم و واسه همین خواستم با داداشت رابطه برقرار کنم . منم فقط داشتم باهاش دعوا میکردم .
  میخواستم تعبیر این خوابم رو بدونم .
  با تشکر .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر دوستی بیشتر با همسرتان است و اینکه دعوا در خواب نشان بر دوستیو صمیمیت است و اینکه به وسیله کاری که در اینده خامتان انجام خواهد داد شما خوشحال خواهید شد و اینکه اگر به شما بی میلی کرده است شاید این خواب را دیده اید که تعبیر بر بدی وجود ندارد .
   سربلند و پیروز باشید .

 20. مصطفز

  سلام
  وقت بخیر
  الان ساعت 3 شب هست و من بعد از دیدن ی خواب پریشان از خواب پریدم
  من 4 ماه با ی دختر خانوم نامزد بودیم درست وقتی خواستیم عقد کنیم با بهانه هایی گفت نمیخام من حرف های قبلنشو وقتی کنار بهانه ها می رسیدم ب تناقض رسیدم اما هنوز دوستش داشتم اما امشب خواب عجیبی دیدم دیدم عقد کردبم رفتیم شهرستان خودمون ؛ تو شهر خودمون یک فرد ک اصلا خوش نام نیست یک روز اومده در خونه و با اون کار داشته و صحبتی با هم کردند من هر چیزی بهش گفتم چی گفت هیجی نگفت و بعد هز دعوا از خونه زدم بیرون و رفتم با نهایت عصبانیت اون فردرو پیدا کردم بعد از کلی بحق گفت برای ابروی خودتم ریخته نشد ن جونو طلاقش بده ما همدیگرو میخوایم بعد از این حرف با حالت پریشان و عصبانی از خواب پریدم
  تعبیری ک خودم از این خاب دارم اینه ک اگر با اون دختر وارد رابطه هم میشدیم ممکن بود بهم خیانت کنه بخاطر همین از الان تصمیم گرفتم علاقمم بهش نابود کنم احساس میکنم ی نشونه بوده لطفا حتما کمکم کنید و جواب بدین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خوابی که شما دیده اید نمیتواند گفت که حتما نشان از خیانت ایشان به شما دارد و احتمالا دلیل خواب شما فکر به تناقضاتی است که در کنار هم گذاشته اید و ذهن همچین تصویری را به شما نشان داده است و اینکه احتمال هم میرود این خواب نشانه ای باشد برای خوب نبودن وصلت شما . اما باید به خدمت شما عرض کنم که هنگامی که یک نفر علاقع به ادادمه ندارد ان رابطه ناقص است و باید شما هم ان را به فراموشی بسپارید .
   سربلند و پیروز باشید .

 21. علی محمد

  سلام من چند هفته هست دارم خواب یکی از دوستامو میبینم توی خوابم میآد سلامم میکنه میره یه گوشه میشینه و من رو نگاه میکنه ولی من میتونم ذهنشو بخونم داره به خودش میگه کی کارش تموم میشه بیاد با من حرف بزنه و هر وقت میرم نزدیکش انگار نمیشه مثل این هست که دارم روی تردمیل حرکت میکنم اصلا بهش نمیتونم برسم به خودش ميگفت میدونستم تو ( یعنی من ) بهش خیانت میکنم و دیگه احوالشو نمیگیره. این دوستم توی دبیرستان با هم بودیم بعد از اینکه رفتیم دانشگاه رابطمون کمتر شده توی مدرسه خیلی با هم میگشتیم و کنار هم مینشستیم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما نشان از ناخوداگاهتان را دارد که برای این شخص احساسی قدیمی را به تصویر کشیده است. و اینکه تعبیر خوب یا بد ندارد و فقط شما می‌توانید در پی خوابتان احوالی از دوستتان بگیرید و یادی از گذشته داشته باشید که این دلتنگی پاسخ داده شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 22. بینام

  سلام لطفا یکی جواب بده من چند باریخ خواب میبینم خلنومم با رفیق هام در ارتباطه منم تو خواب همش دنبال اینم مچش رد بگیرم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اول از همه به خدمت شما دوست عزیز عرض کنم که خواب شما از ترس خیانت است که اگر ذهنتان را از این فکر پر کرده اید نشان بر خوبی نیست و اگر به خانمتان اعتماد دارید دلیل بر این فکر وجو ندارد و اینکه این خواب به دلیل بی مهری که از طرف خانتان دیده اید مشاهده کرده اید و خوابی که بارها تکرار شود تعبیری ندارد .
   سربلند و پیروز باشید .

 23. ارزو

  سلام خواب دیدم دوست صمیمیم رو تختم خواب بود بعد شوهرم رفت باالت اون بازی میکرد وقتی منو میدید دستش رامیکشید .کم کم برایشان عادی شد و باهم دوست شدند و بخاطربچه ای ک داشتم نمیتوانستم کاری بکنم و فقط غصه میخوردم وگاهی شوهرم رامیزدم ک چراااینکارابامن کرد ولی جواب نمیداد لطفا تعبیرشو بگیر مردم از غصه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما اول از همه نشان بر حسایت شما بر رفتار همسرتان دارد و اینکه میتواند این خواب را به علت بی توجهی همسرتان به شما دیده باشید و جای نگرانی نیست این خواب نشان‌دهنده‌ی این است که اوقات خوشی پیش رو دارید. شاید نیاز دارید تنها باشید و با دقت فکر کنید که آیا رابطه‌تان آینده‌ی خوبی دارد یا نه. شما برای چیزهایی که در لحظات خوشی برایتان ارزشمند است، مبارزه می‌کنید.و اینکه همسرتان را در حال خیانت کردن دیده اید و در مقابل کارشان سکوت کرده اند نشان بر این دارد که اطرافیانتان ادم های دو روو پیدا خواهد شد که با شما صادق نیستند و باید با احتیاط با انها رفتار کنید .
   سربلند و پیروز باشید .

 24. ناشناس

  سلام
  من خواب دیدم که همسرم تو خواب با خواهرم رابطه جنسی داشتن و خودم هم اونجا بودم و ناراحت نبودم از این کارشون
  تعبیرش رو بگین بیزحمت

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر شما در خواب جماع را مشاهده کرده اید نشان از خیر دارد ولی اگر در خواب حس خیانت را تجربه کردید . به این معنی است که شما از همسرتان بی میلی خواهید دید که شما را ازار نخواهد داد و احتمالا دلیل این رفتار کودرتی باشد میان شما و همسرتان . و شما نباید به ان ادامه دهید . برای ارامشتان صدقه بدهید .
   سربلند و پیروز باشید .

 25. فرزانه

  سلام خواب دیدم کسی که خیلی دوستش دارم بهم خبردادن که با یه خانم رابطه جنسی داشته ..خودم توخواب ندیدم فقط شنیدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   متن بالا را بخوانید و شرایطی که در ان ذکر شده است را بخوانید و بدانید که این دست خوابها از ترس های ناخوداگاه ما سررشته میگیرند و لاغیر.
   سربلند و پبروز باشید

 26. عباس جعفریان

  خواب دیدم که در خیابانی دزدیده شده ولی من بی اعتنا رانندگی کردم تا پلیس جلومو گرفت ولی تا دیدن دزد من نیستم منو رها کردن بعد خودمو با زن متاهلی که دوستش دارم در پاساژی مشغول راه رفتن دیدم که داستان دزدی را برلش تعریف میکردم در همین حال ی پسر جوانی امد و اون خانم کیف و کمربند داخل ویترین مغازه رو نشونش داد ولی انگار پسره ناراحت شد و رفت و اون خانم هم به دنبالش منم رفتم که دیدم در پشت بام پاساژ در حال بوسیدن هم هستن ولی خانمه هم میخواست جدا شه هم نمی خواست به پسره چسبیدم جداش کنم ولی اصلا نتونستم انگار که زورم بهش نمیرسید کل صحنه ها رفت و ی دفعه ی چاهی نه چندان عمیق جلو دیدم ظاهر شد که اولش تاریک بود ولی دقت که کردم انگار نوری تابیده بود تا بتونم چاهو ببینم و کامل دیدم جداره های چاه پر از آلت مرد بود که محو و پدیدار میشد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان اول از افکار شما است که در مورد شریک عاطفیتان دارید و اینکه ترس این را دارید که نبادا ان را از دست بدهید و یا ایشان به کس دیگری محبت کنند و این که چون فرد متاهل هستند این موضوع بیشتر برای شما پیش خواهد امد و اینکه نتوانسته اید از ان طرف جدایشان کنید احتمالا بر این معنی است که ایشان از شوهر خود جدا نخواهند شد و این رابطه برای شما ناکام خواهد ماند و اینکه وجود این رابطه بسیار ناپسند و نامشروع است و باعث از بین رفتن خیر و برکت در زندگی شما خواهد شد .
   سربلند و پیروز باشید .

 27. sahar

  من خواب دیدم ک همسرم با جاریم پیش از حد صمیمی هستش در حد خیلی بد ، و ی بارم خواب دیدم ک خودم با برادر شوهرم همبستر شدم طوری ک همسرم هم اونجا پیشمون بود ، لطفا پاسخ بدید ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب خیانت به هیچ وجه نمیتوان به خود خواب استناد کرد و باید برای ان زیرشاخه های موضوع را خواند تا شاید شخص بیننده ی خواب خود به علت دیدن این خواب پی ببرد.
   از این رو لطفا مطلب زیر را مطالعه فرمایید.
   تعبیر خواب خیانت
   سربلند و پیروز باشید

 28. فاطمه

  سلام
  من خاب دیدم کسی رو ک دوسش دارم نامزد کرده و من خیلی ناراحتم ولی نامزدشو نمیشناسم وقتی ازش میپرسم چرا میگه بخاطر مادرم کردم ک ناراحت نشه من این خابو خیلی میبینم والان ۳شب پشت سرهم دیدم،بین خاب و بیداری ،بیدار میشم فک میکنم ک واقعا نامزد کرده یا ن و خیلی ناراحت میشم و بعد یادم میاد ک ن نکرده و دوباره میخابم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب که شما دیده اید نشان از پیشرفت کاری برای آن شخص می باشد که نشان از سعادت و کام روایی است و اینکه خواب شما از ترس است و نمی‌تواند حتما تعبیر خاصی داشته باشد چون شما از این امر ترس و دلهره دارید مرتب این خواب را خواهید دید و شما را آزرده خواهد کرد پس با خودشان صحبت کنید و ترکستان را مطرح کنید تا این آزردگی و پریشان حالتان از بین برود.
   سربلند و پیروز باشید.

 29. علی حسینی

  سلام من خواب دیدم که از دوستم پرسیدم که اگر از عشقم خبر دارند یا نه دوستم به من گفت ک عشقت با کسی دیگری است و ناگهان از خواب پریدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما نشان از ترسی است که در ناخودآگاه شما متشکل شده است و قطعا نشان بر خیانت وجود ندارد این خواب می‌تواند یک خواب بسیار طبیعی نسبت به کسی باشد که شما به آن احساسی دارید و ترس از دست دادن او را هم بر دل و فکر دارید و قطعا نمی‌خواهید که او را از دست دهید و پس خواب های گوناگونی از این قبیل خوابها خواهید دید. و اینکه اگر تعبیر خواب خیانت را بگویم خیانت به این شکل معنی می‌شود که هنگامی که خود را فردی بی‌ارزش، ناکارآمد و ناتوان از برآورده کردن انتظارات دیگران تلقی می‌کنید، ممکن است خواب‌هایی درمورد خیانت شریک عاطفی تان ببینید. احساس بی‌ارزشی می‌کنید و حس می‌کنید که دلیلی وجود ندارد که شریک عاطفی تان با شما بماند.
   پس متوجه این باید باشید که تعبیر خواب به خود شما برمی‌گردد و نه شریک عاطفی تان.

 30. الهام

  سلام خسته نباشید من خواب دیدم شوهرم ساعت 8 شب رفت بیرون و ساعت 5صبح برگشت بهش مشکوک بودم ومیگفتم تو رفتی به هوای زنی، اونم میگفت نه اینطور نیست کار داشتم ومن توی خواب میدونستم دروغ میگه تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما دروغ گفت است و نشان از فساد در دین می‌دهد و تعبیر خیانت کردن هم از افکار شماست قطعا اعتماد یکی از کلیدی‌‌ترین فاکتورهای رابطه است. اگر این حس اعتماد به هر نحوی به مخاطره افتد، شک نیز به جان رابطه می‌افتد. یکی از همین شک‌ها می‌تواند خود را در غالب خواب‌هایی مبنی بر روابط نامشروع هویدا سازد.
   سربلند و پیروز باشید

 31. سمانه

  سلام خواب دیدم شوهرم رفته با کس دیگه ای رابطه برفگقرار کرده و بمنم‌خیلی راحت گفت .ومن فقط گریا کردم و بهش گفتم مگه چه کمبودی داشتی که اینکارو کردی و الان خیلی ناراحتم تعبیر خواب من چیه ؟؟؟
  من چون همسر دوم هستم خیلی نگرانم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب ریشه در واقعیات درون ذهن شما دارد و باید بدانید که احتمال قوی این خواب تعبیری ندارد و شما فقط چون به این موضوع در ناخوداگاهتان فکر کرده اید همچنین خوابی دیده اید.
   این ناشی از حس شماست که میپندارید چون ایشان میتواند دو همسر داشته باشد پس میتواند کس دیگری را نیز برگزیند اما این موضوع غلط است و اینگونه خواب ها معمولا از علاقه ی زیاد نشات میگیرند.
   زندگیتان را مهم تر بدانید و از کنار هم بودن لذت ببرید.
   سربلند و پیروز باشید

 32. ساسان

  اول که خدا رحمتشون بکنه ثانیا دست ایشون از دنیا کوتاه هست ثالثا اینها برگرفته از دوست داشتن فرد و شدت ناراحتی هست که شما اینجوری خواب میبینید براشون فاتحه بخوانید

 33. مهدی

  خواب دیدم زنم را میخواند شوهرش بدهند

 34. بهزاد

  باسلام وخسته نباشید
  خواب دیدم باهمسرم رفتم بازار که طلا بخرم دیدم یهو داره بایکی حرف میزنه بعد بااون فرد دعوام شد واز خواب پریدم
  درضمن من الان باکسی هستم که واقعا دوسش دارم چون قبلا بازنم دچار مشکلاتی شدیم واسه همین محبت رو جای دیگه پیدا کردم البته بیشتر این رابطه از طرف منه تااون دختر خواهش میکنم جواب منو بدید که تعبیر خوابم چیه

 35. ملیکا

  سلام من تو خواب دیدم عشقم با یکی که قبلا ازش خوشش میومده و بهش پیشنهاد داده بوده و الان چون تو رابطه‌ایم نباید حرف میزده ولی زده و من دیدمشون خندیده یه کمکی چیزی کنید من حالم بده.

 36. نیلو

  سلام وقتتون بخیر،دوهفته ایی است که رابطم بادوست پسرم کم شده و ایشون همش داره فاصله میگیره دوبارخواب دیدم که ایشون کناریه خانوم دیگه هستن.حتی توخواب مادرش یه جعبه شیرینی اوردوگفت عروسمو دیدی؟

 37. وحید

  سلام خواب دیدم یکی ازبزرگترین رهبران جهان منوبه کاخ خوددعوت کردوبرای کارکوچکی چنددقیقه ای منوتنهاگذاشت که ناگهان چندزن جوان زیباوخوشروبه آنجااومدن وبه من رغبت داشتن ومنولمس میکردن که من ازاین کارامتناع کردم

 38. gol

  سلام
  توروخدا کمکم کنید من و شهرم خیلی همو دوس داریم اما تو ماه حداقل دوبار خواب میبینم در حال خوشو بش و بوسیدن لبهای یکی از دخترای فامیلمخ و. من تو خواب دادمیزنم نفرینشون میکنم وقتی بیدار میشم با تپش قلب و درون هنگام از شوهرم متنفر میشم تا چندین روز کابوس تو ذهنم هست هر بار هم خواب میبینم با دوشیزه های متفاوت از اقوام نزدیکم بهم خیانت میکنه چیکار کنم دارم دیوانه میشم

 39. باران

  سلام
  من خواب دیدم ک دوستمو با خودم بردم خونه دوست پسرم و اونها درحال عشق بازی بودن
  بعد دختررو زدم و گفتم تو ک میدونستی دوسش دارم چرا اینکارو کردی
  بعد متوجه شدم ک دارم خواب میبینم از خواب ک بلند شدم با دوست صمیمیم ک مثل خواهرمه جلوی ی مه بودیم
  در واقع تو خوابم خواب دیدم ی حالت خواب ب خواب
  خیلی نگرانم در حالی ک چند روز دیگه تولد همون دوستمه ک تو خواب با دوست پسرم دیدم و دوتامونم دعوت کرده
  و اینکه من هیچوقت راجب این دونفر اینطوری فکر نکرده بودم ک حالا بخوام خوابشو ببینم
  لطفا بگین تعبیرش چیه خیلی نگرانم

 40. الی

  سلام.خواب دیدم شوهرم با یک نامحرم رابطه ایجاد کرد،ومن از شدت ناراحتی مثل دیونه ها شده بودم،واز او طلاق خواستم.تو خواب همش گریه. میکردم وغش میرفتم.خیلی حالم بد بود .تاالان هم حالم بده

 41. فاطمه

  من خواستگاری داشتم که وقتی به هدفش رسیدمنو به دلایلهای مختلف وتوهین کردن به من ترکم کرده الان من همش خواب اون فردومیبینم علتش چیه

 42. پدرام جهانگیر

  سلام
  من خواب دیدم مادرم یکز رو اوده تو خونه و ازش پول گرفته و باهاش رابطه برقرار کرده من زنگ زدم بابام و پیرمردرو زیدیم
  میخواستم بدونم تابیرش چیه

 43. نیلوفر موسوی

  سلام‌من خواب دیدم ک رفتم پیش کسی که دوسش دارم قهر بودیم و‌بعد اشتی کردیم و باهم رفتیم داخل خونه لباسشو عوض کنه اومدیم دیدیم ی ماشین زده ب ماشین من و لبخند میزنه من سر صدا کردم با اون اقا ولی ی دختره اومد زل زده بود تو چشمای عشق من بعد شروع کرد براش ب دلبری کردن و دستشو انداخت دورگردن عشق من و بعد باهم اوکی شدن و‌رفتن و‌من فقط گریه میکردم تروخدا تعبیر خوابمو لطفا بگین حس خیلی بدی دارم

 44. دلارام

  سلام وقت بخیر.چند ماه هست که با فرد مورد علاقم جدا شدیم دیشب توی خواب دیدم که با خواهرم که متاهل هست در ارتباطه و رابطه صمیمی و احساسی داشتن و من توی خواب انگار که داشتم سکته میکردم نفسم داشت بند میومد.

 45. Yaslin

  دختری از اهالی ساختمان خودمان هست در یک اپارتمان هستیم و در خواب ظاهرا هم دانشگاهی همسرم هم هستند به همسرم عشقم گفت و گفت بعدا میبینمت و دختر رفت دانشگاه ..
  من هم بعداز دیدن همچین صحنه ای قهر کردم رفتم داخل خونه
  اون دختر رو اصلا نمیشناسم ظاهرا از اهالی ساختمان بود داخل خوابم

 46. مریم

  مدتی است خواب میبینم که زن برادرم قصد ارتباط با همسرم را دارد . این مساله خیلی برایم ازار دهنده است و چند بار این خواب تکرار شده . حتی خواب میبینم که با هم رابطه پنهانی دارند ، متی در خواب او را حامله هم دیدم در حالی که در واقیت نیز حامله است

 47. یاسمین

  سلام ، من خواب دیدم نامزدم بهم خیانت کرده با دختر خالم ، و اون یکی دختر خالم اینو داره تو خواب بهم میگه و منو با خبر میکنه ، خداشاهده به یک ماه نکشید شاید هم خیلی کمتر چون مال پنج سال پیش هست روزش رو دقیق یادم نمیاد ، با همون دختر خالم ریختن رو هم البته کس دیگه ای منو با خبر کرد

 48. Fatemeh

  سلام من خواب دیدم مردی که بهش علاقه دارم،متوجه شدم بایه دختری صحبت کرده و خودشم خیلی واضح تو خواب بهم گفت چندماهه باهاش صحبت میکنه و بعدشم همه چیو تموم کرد و جدا شد ازم.تو خواب هم ناراحت بودم هم خوشحال و به خودم میگفتم دیگه به کسی اهمیت نمیدم.لطفا تعبیرش رو بگید…

  • شهلا

   من خواب دیدم دوس پسرم بهم دروغ گفته که مجرده ودر اصل متاهل بوده تعبیرش رو لطفا بگید

 49. kia

  خاستگار داره .. گفت شرايطشو ندارم باهات باشم
  امشب خواب ديدم خيانت كرده بهم اونم چه خيانتي . هعي دل من خيلي حالم بده

 50. خاتون

  من خواب دیدم که خودم‌ دارم خیانت میکنم واز این‌موضوع تو خوابم خیلی ناداحت یودم لطفا بگید تعببرش‌چیه

 51. ميترا

  سلام من خواب ديدم بچه دوستمو بغل كرده بودم كه خود دوستمم بهم داده بود بغلش كنم ولي شوهرش به بهانه پايين كشيدن لباس بچه دستش رو ميزد به بدن من و منم خيلي ترسيده بودم

 52. فاطمه

  سلام خسته نباشید، من تو خواب دیدم که نامزدم با یکی از اقوام نزدیکم ازدواج کرده خونه هامون نزدیک همه وقتی رفتم تو خونشون ازهم جدا شدنو نامزدم کلی قربون صدقم رفتو گفت ک ازدواج صوری کردن ،خواهش میکنم تعبیرشو بگین من هم تو خواب کلی گریه کردم هم الان خیلیم آشفته ام، کمکم کنید

 53. elham

  .سلام من خواب دیدم منو دوستم توخونه بودیم بعد یهوکسی که دوستش دارم اومد خونه وبادوستم بگو بخند کرد بعدچشش به من افتاد جاخورد اما به روی خودش نیاورد بعد من رفتم تواتاق وگریه کردم اما صدای خنده های دوستم میومد وقتی مه ازخواب پاشدم اذان گفتن لطفا تعبیرخوابمو بگید ممنون میشم

 54. مهلا

  سلام من تو خواب دیدم یکی از بچه های دانشگاه که فقط در دانشگاه میبینمش و رابطه ای با هم نداریم. تو خواب با شوهرم یواشکی داشت با تلفن حرف میزد که من فهمیدم و کلی گریه کردم و با شوهرم حرف میزدم گلایه میکردم. نفرین میکردمشون. این خواب رو نزدیک اذان صبح دیدم. لطفا تعبیرشو بگین خیلی نگرانم

 55. مهسا

  سلام مدتی هست که پسری که خیلی دوستش داشتم منو ترک کرده و من ازین بابت خیلی غمگینم .شواهدی بهم این حس رو میرسونن که با کس دیگه ای رفته. امشب خواب دیدم که رفتم پیشش و اونم بی توحه به من دارهدبا یه دختر حرف میزنه من که شنیدم تا تونستم تو خواب گریه کردم و پیش همون ازش گلایه کردم. ببدار که شدم نزدیک اذان صبح بود.میخوام بدونم تعببرش چیه.
  خیلی فوریه

 56. نیلوفر س

  من خواب دیدم که کسی که قراره باهاش ازدواج کنم زن داشته و من خبر نداشتم و خودم خائن بودم چون اصلا نمیدونستم که قبلا ازدواج کرده و وسط رابطشون هستم .

 57. پری

  سلام شوهر من 8ماهه فوت شده خواب دیدم ازش میپرسم چند بار به من خیانت کردی گفت 2بار بایک خانوم بودم بهم پول داد گفت بیا با هم باشیم،یعنی واقعا اینطور بوده ممنون میشم جواب بدید.

  • جلال

   نه خیره چیزی نیست

 58. زینا

  با سلام و دعای خیر . من مدتهاست در خواب مبینم ک زنم شوهر دیگری دارد . و خیلی در خواب ناراحتم و گریه میکنم .دو مرتبه اس ک همچین خوابی میبینم ولی شخص مورد نظر رو نمیبینم .

  • Omid

   هیچ وقت بخاطر خوابی ک دیدی به زنت بدبین نشووووو

 59. رعنا

  تعبیر خوابتون عالی بود دقیقا ریشه و منشا در روانشناسی داره.

 60. sara

  سلام من خواب دیدم رفیق صمیمیم ک همه چیو بهش میگم با همسرم دارن خیانت میکنن واقعا تو خواب و بیدار کلی گریه کردم چیکار کنم ینی ممکنه واقعیت پیدا کنه؟؟

 61. ساحره علیپور

  س خواب دیدم ک شوهرم با ی خانم دیگه حال میکرد یعنی بم خیانت میکرد میخوام بدونم تعبیرش چیه

 62. ۱۳۶۷۸۸ مهشید

  با سلام خسته نباشید من پنج ساله ازدواج کردم ولی الان چهار ساله که نمیدونم به شوهرم شک دارم که شوهرم بهم خیانت میکنه و در خوابهایم خیلی میبینم که شوهرم با یه زن رابطه جنسی داره انقدر جیغ میزدم که بیایین ببینین خوابم طرفای صبح بود الانم دارم میترکم این چه خوابی بود چرا این خواب

 63. *

  سلام ، من چندین باره دارم خواب میبینم به دوست پسرم خیانت میکنم اینبار حلقه ی نامزدی قبول کرده بودم و وقتی اون فهمید میخواست بره با گریه از خواب پریدم لطفا بگید تعبیرش چیه

 64. مرجان

  با عرض سلام. چند روزه صبح هی خواب میبینم دوستم داره بهم خیانت میکنه با دخترای مختلف و همونجا از دور تماشا میکنم هیچی نمیگه خیلی این خواب ها اذیتم میکنه

 65. maryam

  من چندین باره که خواب میبینم به کسی که دوسش دارم خیانت میکنم به انواع مختلفی هم این خوابو میبینم مثلا یبار ترکش یبار ابراز علاقه ی فرد دیگر و واقعا احساس بدی بهم دست میده

  • بشیر

   سلام
   همسرمو خیلی دوسش دارم
   ولی هر از چند گاهی تو خواب میبینم که در حالی برقراری دوستی با شخص دیگری از فامیل خودم یا فامیل زنم هستم به قصد خیانت!

 66. حسن رضا

  با سلام خواب دیدم با زنم در خواب در بازار قدم میزدیم ک یک پسر امد جلو بطوری ک نفهمید من با زنم هستم ومنو نشناخت بازنم شرو ب حرف زدن کرد و میخواست برایش کفش بخرد ک زنم ب من نگاه میکرد وطوری رفتار کرد ک زود شر پسره کم شود وبرود کفش رانخرید وبعد من همه جا جار زدم خیانت کرده دنبال پسره افتادم تا دعوا کنم …لازم ب ذکر است ک از ساعت ۶صب ب بعد خواب دیدم .ممنونم از لطف شما

 67. سمیه

  در خواب دیدم همسرم عورت زن فاحشه ایی را نگاه میکند تعبیرش چه می شود

 68. Sadra

  سلام ببخشید میشه تعبیر خوای خیانت دوست را بگویید

 69. سعيده

  در خواب ديدم همسرم دوست دختر خود رابا خوشحالي به من معرفي ميكند تعبير چيست

 70. بهار

  سلام من سه ساله ازدواج کردم و عین این سه سال رو خواب میبینم با همسرم دارم دعوا میکنم و امروز یک خواب فاجعه دیدم که بهم خیانت کرده وااااای یعنی وقتی از خواب بیدار شدم اشکهام بند نمیومد چرا من همش این خوابو میبینم؟ جالب اینجاست که خیلی بهم محبت میکنه فوق العاده رابطمون خوبه خیلی مثبت و شخصیت خوبی داره و خلاصه خیلی زندگی خوبی داریم اما این خوابها داره کلافم میکنه توروخدا راهنماییم کنید دارم دیونه میشم

  • امین

   سلام
   همون لحظه که ازخواب بیدارشدی بگوتعبیرخابم (قل هوالله احد)هست وبلندشودورکعت نمازبخوان ازخداوندطالب کمک خیرباش چون همیشه شیطان درکمین است

  • فاطمه

   منم مث تو هستم ☹️☹️

 71. حمید

  سلام خواب دیدم با دوست دخترم در خیابان راه میرفتیم که جلوی چشمانم مورد تجاوز چند مرد قرار گرفت و من هر چه تلاش میکردم نمیتوانستم کاری کنم ، با تشکر

 72. نگار

  سلام به تازگی قرار هست نامزد کنم و خواب دیدم که نامزدم با مادرم ارتباط داشته و مادرمدبا شوق و ذوق داره برام تعریف میکنه کهدنامزدم خیلی ازش خوشش اومده و لحظه‌ای چشم بر نمیداشته ازش و جالب اینجاست که خودم ازش خواسته بودم پیش مادرم بره و وقتی میشنیدم زدم زیر گریه و بشدت گریه میکردم که وای خدا من چجور پذیرفتم این اتفاق بیفته و درحین گریه کردن و ناراحتی زیاد بیدار شدم

 73. شادی

  سلام خواب دیدم با نامزدم تو یه دشت بودیم که کنارمون رودخونه هم بود یک دفعه نامزدم دست دوست دختر قبلیش رو گرفت و با لباس داخل رودخونه رفتن و بعد از چند دقیقه اومدن بیرون من داشتم گریه می کردم نامزدم اومد بغلم کرد و بعد دوباره رفت پیش اون دختر

 74. shirin

  سلام خواب دیدم که دوست پسرم لایه دختر دیگه ست و باهم دعوا میکردند من آنجا رفتم ولی هیچی نگرفتم! دوست پسرم مشغول ان دختر بود به من توجه نکرد.

 75. الناز

  باسلام لطفا کمکم کنین همسرم امروز عصر تو خواب عصرونش خواب دیدن که منو با یک پسردیگه ای داخل خونه گرفته وقتی بلند شد شروع به دعواکردن کرد من خیلی عصبی شدم تعبیرش چیه

  • ساسان

   خیلی دوستون داره واینجوری حساسیت زیاد باعث چنین خوابی میشه

 76. سارا

  سلام بی نهایت ممنونم عالی بود.من واقعا از دیدن این خواب اضراب داشتم و خیلی پریشان شده بودم و وقتی تعبیر خواب هایی دراین مورد خوندم اضطرابم بیشتر شد تا جایی که به همسرم که در شهر دیگر مشغول تحصیل و کار هستن تذکر دادم که مراقب هوای نفسش باشه.خداروشکر میکنم که سایت شمارو دیدم و دلم آروم گرفت.من در خوابی گه دزده بودم از بس عصبانی و ناراحت بودم که لیوان شیشه ای را به دیوار کوبیدم و شکستم.میشه لطف کنید تعبیر شکستن لیوان شیشه ای دا هم در اینجا قرار دهید.خیلی ممنون

  • هانیسا

   سلام.من خواب دیدم دوس پسرم با مامانم برنامه چیدن ک همو ببینن. کنارمادرم بودم توی خواب ک دیدم تلفنش زنگ خورد و من صدای عشقمو شنیدم و گفتن ساعت فلان میرن همو میبینن کلی هم عشق بازی مردن پشت تلفن.من ب مادرحمله کردم و زدمش بعد یهو رفت بعد از قرارشونو دیدم. دیدم ک دوس پسرم اومده خونمون تو جمع خانوادگیمون بود دراز کشیده بود. همه هم داشتن تعریف میکردن و میگفتن میخندیدن من از چشام تنفر سریز شده بود حالم از مامانمو پسره ب هم میخورد .پسره هم عین خیالش نبود عادی نگای من میکرد انگار ن انگار ک اتفاقی افتاده از شدت حال بدی صورتمو برگردوندم و رفتم از جمعشون بیرون از خواب پریدم خیلی پریشون بودم . اصلا حالم مساعد نیس بهم کمک گنید

 77. سارا

  با تشکر ،ولی این تعابیری که گذاشتید همه درمورد کسی هست که خواب دیده بهش خیانت شده نه کسی که خودش در خواب خیانت میکنه ،من دو بار خواب دیدم که به نامزدم خیانت میکردم و خیلی احساس بدی دارم ….

  • مينا

   سلام. من هم خواب ديدم كه با برادر شوهرم به همسرم خيانت ميكنم. ولى همسرم موقعى كه داشت موچ ما را ميگرفت ميگفت ميدونم كه تو به من خيانت نميكنى . لازمه كه بگم برادر شوهرم از نظر اخلاقى آدم فاسدى و من اصلاً ارتباط خوبى با برادر شوهرم ندارم. ولى چرا بايد همچين خوابى ببينم ؟

  • هانیه

   سلام من خواب دیدم باهمسرم دعوا م شد قهر کردم بعد اومد دلجویی کرد بعد تو ی ماشین بود دوتامونم پشت نشسته بودیم ک بغل دست راننده ی دختر بود ک دختره سرشو اورد سمت همسرم همسرمم سرشو برد جلو اول نمیدونم باخنده چی بهم گفتن بعد شروع کردن همدیگرو بوسیدن ب شدت تو خواب فشار عصبی بهم وارد شد داد زدم و اسم شوهرم رو اوردم از ماشین پیاده شدم دختر ه از ماشین پیاده شد رفتم سمتش انداختمش رو اسفالت با سرم جمجمه های سرش رو خورد مرد و خونش ربخت بعد شوهرم گفت چرا اونو کشتی من میخواستمش بعدش از همسرم جدا شدم افسردگی گرفتم بعد منو ب ی پسر دیگ عروسی کردیم لطفا جواب بدید

   • یاسین صداقت

    با سلام
    این خواب تعبیری خاص ندارد اما اشاره به نکات بسیار مهمی در ناخودآگاه شما دارد که میتواند حال شما را بهتر کند.
    ین خواب عملا به شکل مقیاس خیلی بزرگتری از واقعیت زندگی روزمره ی شما بیان شده است و در واقع شما در عالم حقیقی به علت های مختلفی که در متن نیز آمده است حس میکنید که ایشان نسبت به شما علاقیشان را از دست داده اند اما باید بسیار تامل کرد و همیشه جانب خیر را گرفت و بدانید که خواب ها لزوما تعبیری دال بر حقیقت ندارند و ممکن است مثل این خواب شما بزرگنمایی ذهنی از درون آشفتیتان باشد.
    خودتان را نترسانید و به خدا توکل کنید که در هر کاری اصل بر برایت افراد است.
    سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید