تعبیر خواب خیانت

دیدن خیانت در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن خیانت در خواب چیست؟

تعبیر خواب خیانت همسر

نامزدم به من خیانت کرد!

خیانت در خواب اغلب آنقدر محسوس به نظر می‌رسد که شما در واقعیت به سراغ همسر، دوست‌پسر، دوست‌دختر یا هر فردی که برایتان مهم است، رفته و او را متهم می‌کنید.

چنین خواب‌هایی موجبات پریشانی و اضطراب را فراهم می‌آورد. به ویژه اگر موجب شود تا شریک زندگیتان را بازخواست نمائید.

درصد کمی از خواب‌های مرتبط با بی‌وفایی، به خیانت مربوط می‌شود، اما اکثر آنها با احساس ناامنی شما مرتبط است. پس مفهوم دقیق این خواب‌ها چیست؟


تعبیر خواب خیانت چیست؟

به گفته معبرین غربی دیدن خیانت در خواب نشانه از اختلاف و تضاد در روابط عاطفی واقعی شما دارد.

البته این گونه خواب‌ها به شدت می‌توانند از احوال بیداری فرد بیننده خواب نشئت گرفته باشد.

خیانت می‌تواند خیانت زن به شوهر و گاه خیانت مرد به زن باشد. زنان ممکن است بسیار در خواب‌های خود ببینند که همسرشان به آن‌ها خیانت کرده و با فرد دیگری یا به قولی همسر دوم در ارتباط است در وهله اول این خواب‌ها باعث پریشانی افراد می‌گردد ولی با تعبیری که ابن سیرین و حضرت امام صادق بیان کرده‌اند می‌تواند تا حدودی از نگرانی زنان بکاهد.

ابن سیرین می‌گوید: اگر زنی در خواب ببینید که شوهرش زن دوم گرفته است تعبیر آن فراوان شدن خیر و برکت فزونی مال و ثروت است.

شخصی پریشان و مضطرب به نزد امام صادق (ع) رسیدند حضرت پرسیدند که تو را چه شده است چرا اینقدر ناراحت و سراسیمه هستی پاسخ دادند سحرگاه خواب دیدم که زن دوم گرفته‌ام و همسرم پس از فهمیدن این موضوع بشدت ناراضی بودند و من را نفرین می‌کردند حضرت پاسخ دادند خشنود باش که تعبیر خواب تو پر از خیر و برکت می‌باشد و بزودی مال و ثروتی به تو خواهد رسید و یا برکت و نعمت سرازیر منزل تو خواهد شد.


خواب خیانت ناشی از نادیده انگاشته شدن:

تعبیر خواب خیانت چیستعدم توجه شریک زندگی‌تان به شما می‌تواند منشآ خواب‌هایی دال بر دل‌مشغولی‌های او باشد.

از آنجایی که او به شما توجه نمی‌کند، این تصورات در ذهنتان شکل می‌گیرد که او متوجه فرد دیگریست.

شاید ساعات کاری شریک زندگیتان طولانی باشد یا زیاد به مسافرت می‌رود و یا ساعات زیادی را در باشگاه می‌گذراند.

در همه‌ی موارد او بی‌تقصیر است، اما ذهن رویاپرداز شما، ساعاتی که دور از شماست او را در حال خیانت قلمداد می‌کند.


تعبیر خواب خیانت و ترس از ترک شدن:

چنانچه در خواب ببینید شریک زندگی، همسر یا فرد مورد علاقه‌ی شما خیانت می‌کند، نشان می‌دهد از اینکه ترکتان کند، واهمه دارید.

شما نگران آینده هستید و نگرانید که شریکتان در آینده نیز همراهتان خواهد بود یا خیر. شاید هم منتظرید تا به تعهداتش جامه عمل بپوشاند.

چنین خواب‌هایی اغلب ناشی از آن است که شریک زندگی قبلی شما، والدینتان یا فردی که برایتان از اهمیت ویژه‌ایی برخوردار بوده، شما را ترک نموده است.


تعبیر خواب خیانت دال بر عدم عزت نفس:

هنگامی که خود را فردی بی‌ارزش، ناکارآمد و ناتوان از برآورده کردن انتظارات دیگران تلقی می‌کنید، ممکن است خواب‌هایی درمورد خیانت شریک زندگی‌تان ببینید.

احساس بی‌ارزشی می‌کنید و حس می‌کنید که دلیلی وجود ندارد که شریک زندگی‌تان با شما بماند. فردی که احساس می‌کنید، شریک زندگیتان با او به شما خیانت خواهد کرد را در نظر آورید.

آیا احساس می‌کنید آن فرد بهتر از شماست؟ خوش‌تیپ‌تر، زیباتر، لاغرتر، ثروتمند‌تر، باهوش‌تر یا در هزاران مورد دیگر بهتر از شماست؟


خواب خیانت اشاره به عدم اعتماد:

اعتماد یکی از کلیدی‌‌ترین فاکتورهای رابطه است. اگر این حس اعتماد به هر نحوی به مخاطره افتد، شک نیز به جان رابطه می‌افتد. یکی از همین شک‌ها می‌تواند خود را در غالب خواب‌هایی مبنی بر روابط نامشروع هویدا سازد.

خواب خیانت به دلیل خیانت واقعی:

در موارد نادر، خواب‌های که در آن خیانت وجود دارد می‌تواند ناشی از خیانت واقعی در رابطه‌ی شما باشد. شاید از ایما و اشاراتی که ضمیر ناخودآگاهتان درباره‌ی قابل اعتماد بودن یا عدم تعهد او در رابطه برایتان می‌فرستد، چشم‌پوشی می‌کنید. یا شاید هم نسبت به بی‌وفایی‌ یا وفاداری او مشکوک شده‌اید.


خواب های مرتبط با خیانت همسر


☺ تعبیر خواب «خیانت» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «خیانت» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


226 دیدگاه

 1. شراره

  سلام و عرض ادب
  من هر چند وقت یکبار خواب میبینم همسرم از یک خانوم خوشش اومده و هر بار هم اینو بدون ملاحظه نشون میده و من تو خواب هر بار کاملا دقیق متوجه میشم که همسرم از نظر احساسی به اون شخص سوم خیلی علاقه مند شده و میخواد که باهاش ارتباط برقرار کنه نه جنسی البته . یکبار هم دیدم جلوی من دستشو گرفت و جوری که داشت میرفت ولی باز مدام با التماس میگفت میرم ولی یه مدت بعد برمیگردم ولی من میگفتم دیگه هیچوقت نمیخام برگردی

 2. آیسودا

  سلام من دو شب خواب میبینم شوهرم زن دوم گرفته و بهم خیانت می کنه می گه من میخواستم تو بفهمی تا از زندگیم بری
  چند ماه قبل دست شوهرم رو شد که با یه زن مطلقه رابطه داره و من بخاطر این جریان خودکشی کردم بعد این جریان شوهرم کلا با اون زنه قطع رابطه کرد و حتی پسورد روی گوشیش رو هم باز کرد هر کاری میکنه تا اعتماد منو جلب کنه ولی باز استرس اینو دارم که بهم خیانت بکنه و ترکم کنه تا الان چند بار خواب دیدم که دوبار دستش رو میشه دیشب خواب دیدم باز داشت با اون زنه حرف میزنه وقتی بهش گفتم گفت میخوام از زندگیم بری ولی در واقعیت که بهش میگم این خواب رو دیدم میگه بمیرمم نمی زارم تو از زندگیم بری اشتباهی بوده که کردم هیچ وقت تکرار نمی کنم

 3. زهراخانم

  سلام وقت به خیر.
  من صبح بعد از طلوع افتاب خواب دیدم‌ که همسرم و مادرم با هم پنهانی ازدواج کردند.بعد من فقط تو چشمای مامانم نگاه میکردم میگفتم چطور تونستی و خیلی راحت میگفت نیاز داشتم.به همسرمم میگفتم تو که میگفتی خیلی دوستم داری میگفت هنوزم دارم ولی مامانتم به همسر نیاز داشت با اینکه من پدرم هم زنده هستند وخواب هم ایشون هم زخم خورده بود .همش تو فکر طلاق بودم که بعد متوجه شدم در حال سقط بچه ای هستم که در واقعیت باردارم.ممنون میشم اگر تعبیر داره بفرمایید.چون خیانت با محارم بودم پرسیدم

 4. Dirin dirin

  خواب دیدم دوست دخترم توی خونه لخت دراز کشیده بود یه مرده رو اورده بود ماساژش میداد،دختره هم با دستش میمالوند سینه و واژنشو،مرده هم دیگه شروع کرد با دهن میخورد واژنشو،بعد چند دیقه هم مرده که ارضا میخواست بشه ریخت رو دختره،،،بعد من تنها نبودم که نگاه میکردم چند نفر دیگه و مادرمم بودن نگا میکردن، من خیلی حرص خوردم تا خواب اعصابم حسابی بهم ریخته بود الانم که بیدار شدم باز اعصابم خورده،میشه جوابمو بدید لطفاً و اینکه دیروز حرفمون شده بود زیاد خوب نبودیم باهم البته هر روز بحثمون میشه ها ولی خب دیروز مهمونی بود دیر به دیر آنلاین میشد میتونه بخاطر این باشه؟

 5. rrreza

  سلام من خواب دیدم دوست دخترم و رفیق صمیمیم جلوی چشمام همو بوسیدن

 6. جیران

  سلام وقت بخیر
  من امروز صبح بین ساعت ۸،۹ خواب دیدم که انگار تو مدرسه دوران دبستانم بودم (الان ۲۰ سالمه) با تعدادی زن و مرد توی یه کلاسی همه ایستاده بودیم بعد یه زنی داشت با گوشیش کار می‌کرد یهو عکسای شوهرمو تو گوشیش دیدم حتی عکس و فیلم لخت از شوهرم داشت ☹️ بعد من هجوم آوردم به زنه و گوشیشو ازش گرفتم و همه عکسا و فیلم هارو دیدم حتی پیام هاشونو دیدم و رفتم سراغ شوهرم جالب شوهرمم تو یه همون مدرسه هم باهام بود و من با گریه و زاری با گوشی زدم تو سینه شوهرم گفتم اینا چیه ؟ که شوهرم هم بغض گرفتش ( درحالی که شوهرم عمرا تو عالم واقعی بغض نمیکنه یا گریه نمیکنه) و به اون زنه فحش داد گف این فلان فلان شده آبرومو برد!!! من اون لحظه داشتم میمردم از جیغ و گریه و وقتی از خواب بیدار شدم هم گریه‌ام گرف و خداروشکر کردم که خواب بوده ولی الان شوهرم که پیامم داد دوس ندارم جوابش بدم بعد زنگ زد بهم هم جواب ندادم اون نزدیک ۱۰۰۰ کیلومتر ازم دوره و ۲،۳ ماه یک‌بار مرخصی بهش میدن الان یجورایی حالم ازش بهم خورد و عکسهای لختش هنوز تو ذهنمه ، شاید بگید خوابم دلیل بر واقعیت باشه ولی من از شوهرم مطمنم چون ۲۴ ساعت در ارتباطیم و میدونم کجا میره کجا میاد و خیلی پاکه..

 7. کریمی

  سلام خواب دیدم باشوهرم مثل سالگرد ازدواج گرفتیم وهمه فامیل جمعند عین عروسی لباس پوشیدیم بعد یه زنگ به شوهرم خورد گوشی روبرداشت ویه زن پشت گوشی بود ومن فهمیدم دادو هوار راه انداختم جلوی برادرشوهرم گفتم دیدید من راست میگفتم یکی هست همه سکوت بودند وسرشون پایین وقسمشون دادم که تو دادگاه بیان وشهادت بدن شوهراز برادرش عذرخواهی میکرد و…..

 8. نازی

  سلام من خواب دیدم یه بازیه گروهی میکنیم که همه باید تو بازی خودارضایی کنن همسرم اومد گف بیا بریم ویبراتور بخریم تا برنده شیم بعد دیدم دست یه خانومی ک من میشناسمشو گرفته ب من میخندن منم میخاستم طلاق بگیرم که از خواب پاشدم

 9. فاطمه

  با سلام من خواب دیدم همسرم با سه زن در ماشین نشسته و قرار بود من هم برم به آن مقصد ولی وقتی رفتم جلو بشینم نگذاشتند من هم ناراحت و عصبی شدم و تصمیم به جدایی گرفتم و به همه از جمله پدر مادر خود و همسر گفتم بنظر شما تعبیر این خواب چیست؟

 10. Marya

  سلام من دیشب خواب دیدم همسرم بمن خیانت کرده و با ی زن ک از خودش بزرگتره و بچه داره صیغه موقت کرده در حین خواب خیلی همسرم رو کتک زدم و اصرار داشتم ببرمش که گفت صیغمه و باز صیغه رو تمدید میکنم و اون زن در خواب بچه هم داشت و بعد برای مهمونی به منزل پدری من اومدن و من نمیذاشتم کنار هم بخوابن تعبیر خاصی داره این خوابدر خواب خیلی گریه کردم و زجه زدم جوری ک بالشم خیس از اشک بود

 11. مریم

  سلام ۱ ماهه زایمان کردم و ۵ روز خونه مادرم بودم و دیشب خواب دیدم شوهرم با یه زن دیگه اومده خونمون و باهاش رابطه داشته اما من ندیدم و خبرش بهم رسیده بعد ازش سوال پرسیدم گفت اره اوردم و تازه باهاش مشروب هم خوردم منم وسایلم رو جمع کردم و به عنوان طلاق رفتم خونه مادرم…
  الان این فکر مثل خوره افتاده به جونم که شوهرم داره بهم خیانت میکنه چون به خاطر زایمانم نمیتونم تا ۴۰ روز باهاش رابطه داشته باشم

 12. Zhra

  سلام خسته نباشید من دیشب خواب دیدم ک با شوهرم بحثم شده و اون رفت خونه مادرش من تعقیبش کردم دیدم رفت توی پارک با ی دختر بهش گل داد و بوسیدن همو منم ازشون عکس میگرفتم تعبیرش چیه خیلی ناراحتم از این خواب

 13. مایلی

  سلام من خواب دیدم که دوست پسرم با کس دیگس البته ما قهریم الان ولی خواب دیدم با کس دیگس دختره محل نمیده بهش میاد سمت من دوباره تعبیرش چیه؟

 14. God

  سلام خسته نباشین من دیشب خواب دیدم که همسرم با یک زن دیگه ازدواج کرده و اونو اورد تو خونمون جلو خانوادم منم با در خفا و دور از چشم گریه میکردم وحالم بد بودبهش احترام میزاشتم و میگفتم مهمونه وجاشو تو اتاق مشترکمون با شوهرم انداختم و خودم پیش خانوادم خوابیدم و شوهرمم رف ب کارش برسه برگرده و منم از شوهرم دنبال اطلاعاتی از همسر جدیدش بودم چند وخت پیش هم دیده بودم ک وقتی شوهرم از من چیزی میخواد تا بخوام برسم یکی دیگه از من زودتر میرسه قیافه اونو نمیدیدم ولی این دفعه قیافش خیلی واضح بود و حتی میتونم رسمش کنم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب به ناخوداگاه شما بازمی گردد و دارای تعبیر عینی نیست و باید بدانید که می تواند نشانی از ان باشد که شما در ذهن خود خودتان را برای ایشان کم می دانید و احساس می کنید که ایشان از شما برتری دارند و از این رو به دنبال همسر دیگری هستند که درست نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 15. مهلا

  سلام من امروز ۲۳بهمن خاب دیدم که اولتو بیمارستان بودم دنبال سرویس بهداشتی بعد رفتم تو خونه خودمون که دیدم همسرم رو مبل زنی روی پاهاش نشسته و ابجیم و شوهرش تو اتاق بودن و کلی دعوا کردم ابجیم صدا کردم که بیاد صحنه رو ببینه بعد موهای دختررو کشیدم شوهر ابجیم همش ناراحت بود و میخاست موهای منو بکشه بعد همسرم و دختر رفتن بیرون تا سر خیابون رفتم باهاشون دعوا میکردم و گوشی دختررو گرفتم ب مادرش زنگ زدم و همچیو گفتم اونم بدون اینکه ازم گوشیشو بگیره با شوهرم سوار ماشین شدن و رفتن تو خاب گریه هم میکردم چهره دختره هم یادم نیست

 16. یاسمین

  من هر سری خواب خیانت دیدم درست از آب در اومده
  خواب دیدم رفتم خونه نامزدم دیدم دو تا دختر از اتاق اومدن بیرون نشستن رو پاش خیلی عادی منم داشتم حرص میخوردم گریه میکردم فرداش فهمیدم از دو نفر شماره گرفته این اتفاق خیانت و هر بار که میبینم حتی قبل از نامزدم بعد از خواب نشونهاشو میبینم ،الان خواب دیدم داره ترکم میکنه و اصلا نمیخواد من و ولی خیانتی در کار نبود به نظرتون تعبیرش چیه ؟

 17. ناشناس

  سلام من دیشب خواب دیدم همسرم شوهریکی دیگه بودوتوخواب بامن غریبه بودوبامن رابطه داشت لطفا تعبییرکنید

 18. فاطمه ز

  سلام من سه شبه خواب خیانت میبینم که دوبار شوهرم با دخترخالش بهم خیانت کرده یکبارم من با پسرداییم بهش خیانت کردم تعبیر این خوابا چیه ممنون میشم جواب بدید

 19. فاطمه

  سلام من خواب دیدم شوهرم جلوی چشم خودم با یه زن دیگه رابطه جنسی داره خودم هم کنارشون بودم با اینکه راضی نبودم ولی اون برای کارش دلیل داشت و من مجبور بودم به روی خودم نیارم
  اصلا خواب من تعبیر داره؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند نشانی از ان باشد که شما خود را بابت کاری که کرده اید سرزنش می کنید و خود را مستحق هر مجازاتی می دانید.
   سربلند و پیروز باشید

 20. پریسا

  سلام من دیشب تا خود صبح خواب های ماجرایی دیدم به قدری به واقعیت نزدیک بود که حد نداشت در نوبت اول خواب دیدم که شوهرم با زنداداشم توی دستشویی هستن و لباس راحتی خونه پوشیدن بعداز دیدن اونها تو خواب فهمیدم که با هم رابطه دارن و بعدشم با پدر شوهرم حرف زدم و کمکم کرد که طلاقمو تو خواب بگیرم از خواب پریدم و وقتی که خوابم برد باز دیدم شوهرم با یه خانم که من نمیشناسمش توی یه جایی مثله بیمارستان عکس انداخته و خودش برام از خیانتی که کرده صحبت میکرد و میگفت فقط میخواسته تو دادگاه کمک خانم کنه اما بعدش باهم رابطه داشتن

 21. فاطمه

  سلام من دختری ۲۳ ساله هستم چند وقته خواب‌های عجیبی میبینم و دوبار راجع به خیانت دوست‌پسرام بوده
  یبار خواب دیدم دوس پسرم(ادم سختگیر و خودخواهی بود)بعد اینکه دعوا کردیم و از من انگار انتظار رابطه داشت و من اینکارو نکردم با یه زن که توی خواب مادرم بود رابطه برقرار کرد(اصلا رابطه خوبی با مادرم ندارم)
  اینبارم خواب دیدم با دوست‌پسر جدیدم که خودمم میدونم با بقیه رابطه داره با دوست صمیمیم (که از رابطمون خبر داره ولی همدیگه رو نمیشناسن و ندیدن در واقعیت) سه تایی رفتیم بیرون و دوستم کنار دوس‌پسرم نشسته بود و اومد پیش من که رو به روی اونا مشغول بازی با گوشیم بودم بهم گفت دوس‌پسرت داره نگات میکنه و توجهشو جلب کردی(از لحاظ جنسی)که توی خواب حس کردم با یه منظوری اینو گفت،بعد که رفت دوباره سرجاش بشینه و من سرمو از گوشی بالا اوردم دیدم که دارن باهم سکس میکنن
  خیلی اذیت شدم بعد هردوی این خواب‌ها میخوام نظرتون رو راجع‌به دلیل خواب و تعبیرش و هم دوستم بگید ممنون
  و اینکه همیشه حسد رو توی دوستم حس کردم نسبت ب خودم اما هیچ چیز یا عمل اشکاری ندیدم ازش در این زمینه

 22. ناشناس

  سلام
  چهارشنبه حدود ساعتای ۷خواب دیدم ، به مهمونی دعوت شدیم و همسرم اونجا به من گفت که با زن پسر عموم صیغه کرده من اولش با این موضوع کنار اومدم ولی یهو وقتی دیدم اصلا توجهی به من نداره و همش با اون وقتشو پر میکنه ، شروع کردم به دعوا کردن و اون خیلی ریلکس بود، با زن پسر عموم که حرف زدم خیلی طبیعی و عاشقانه ازش تعریف میکرد و گف من ازش حامله هم بودم ، وقتی اینو شنیدم کل مهمونی رو ریختم به هم ولی انگار هیچکس متوجه حرفام نبود و طبیعی رفتار میکردن ، تا اینکه پلیس اومد و من همه چیزو براش تعریف کردم هی اون وسط داد میز‌دم تمام سکه هامو ازت میگیرم بدبختت میکنم، که یهو بیدار شدم از خواب ، تعبیرش چیه؟ در واقعیت شوهرم از من خیلی دوره فقط دو روز اخر هفته میاد به خاطر کارش، اولایل نامزدی هم یه چیزایی ازش دیده بودم که به گفته خودش توبه کرده ، ولی همیشه از اینکه گوشیشو نگاه کنم ترس داره. این خوابی که دیدم میتونه واقعیت داشته باشه؟

 23. ریحان

  سلام من الان خواب می‌دیدم که همسرم یه خانم لخت(می‌شناسمش)رو نگاه می‌کنه و من اونجا رو ترک کردم ولی همسرم بعد بیست دقیقه از اون اتاق اومد بیرون،ومیفهمم بهم خیانت کرده و بعدش تمام اقوام و همشهریامون میفهمن،من به همسرم گفتم یا باید منم مثل کار تو انجام بدم یا باید فردا طلاقمو‌ بدی ولی اون اصرار داشت که من طلاقت نمیدمو نمی‌زارم تو با یه مرد دیگه باشی،تعبیرش چیه،خیلی نگرانم

 24. نادر

  با سلام
  بنده خواب دیدم که همسرم با کمال رضایت و با گفتن اینکه داره میره پیش مردی که نمیدونستم کیه ولی توی خواب برام آشنا می امد و برای رفتن اماده میشد و من دق میخوردم و گریه میکردم و نمی توانستم جلوگیری کنم یا قدرت اینو نداشتم به زبان بیارم که نرود و به شدت گریه میکردم و تا جایی که ارزو میکردم که خواب باشه و از خواب بیدار بشم و ببینم واقعیت نداره و اینقدر بنظرم صدای گریه هام زیاد بود که میگفتم همسرم الان از صدای گریه هام بیدار بشه و منو بیدار کنه و ببینم که دارم خواب می بینم و از این عذابی که داشتم میکشیدم رهایم کند که بیدار شدم و دیدم همسرم و فرزندم کنارم خواب هستن و متوجه گریه هایم درخواب نشدن و خوشحال شدم که خواب بوده و همچین چیزی واقعیت نداشته و همش میگفتم اینارو یادم باشه که فردا تعبیرشو پرسجو کنم که این چه خوابی بوده که من دیدم
  حالا باز شک دارم که کامل خوابم همین بود یا چیزهای دیگری هم اتفاق افتاده توی خواب و فراموشم شده
  خواهش میکنم تعبیر این خواب بنده حقیر رو بفرمایید که سخت در عذابم از این خواب پریسان
  ممنون

 25. فرزانه

  سلام خواب دیدم که همسرم توسط برادر زن برادرم ، فریب خورده و از او خواسته بوده که براش فردی صیغه ای پیدا کنه که اون حیز هم براش معرفی کرده بود ، در این وسط من متوجه شده بودم ، و بسیار ناراحت بودم و خواهرم ازم دفاع میکرد ، شدت غم و ناراحتی ام به حدی در خواب که از خواب بیدار شدم

 26. مریمی

  من خواب دیده ام که من وهمسرم‌به‌جشنی دعوت شده ایم به آن جشن رفتیم بعدقسمت مردان وزنانش‌جدابودولی دوباره مختلط شده بودمن ب دنبالش گشتم‌دیدم کناردختری‌نشسته من آن دختررانمیشناختم که درحال بغل کردن بودن که منوهمسرم چشم توچشم شدیدم

 27. Maryam

  من خواب دیده ام که من وهمسرم‌به‌جشنی دعوت شده ایم به آن جشن رفتیم بعدقسمت مردان وزنانش‌جدابودولی دوباره مختلط شده بودمن ب دنبالش گشتم‌دیدم کناردختری‌نشسته من آن دختررانمیشناختم که درحال بغل کردن بودن که منوهمسرم چشم توچشم شدیدم

 28. سهیل

  سلام من مرتب خواب میبینم ک شوهرم با مادرم بهم خیانت میکنن

 29. افسانه

  سلام
  خواب دیدم همسرم با ی خانومه دیگه(ک از اقوام دومادمون بود تو خواب) رابطه داره ی جورایی انگار فیلم تمام مکالمات و کارایی ک کرده بودن هم می دیدم
  ولی تو خواب ناراحت نبودم و توخوابم انگار همسر من ب خواهرم ک متاهل هست خیانت کرده و انگار ب خواهرم خیانت شده ن ب من
  حتی با خودم میگفتم ک بپرسم از همسرم ک خونه اون خانوم هم رفته یا فقط تصویری برنامه داشتن. وپدرم (ک فوت شدن)رو تو خواب دیدم ک نگران خواهرم بودن و میگفتن فلانی (اسم خواهرم و گفتن)دیگ زندگیش زندگی نمیشه اونجا من باخودم فکر کردم گ اگ پدرم بدونه همسر من ب من خیانت کرده چقدر ناراحت میشه(همسرم ب من خیانت کردن با ی خانوم در حد چت و ۷روز )

 30. افسانه

  سلام
  خواب دیدم همسرم با ی خانومه دیگه(ک از اقوام دومادمون بود تو خواب) رابطه داره ی جورایی انگار فیلم تمام مکالمات و کارایی ک کرده بودن هم می دیدم
  ولی تو خواب ناراحت نبودم و او خوابم انگار همسر من ب خواهرم ک متاهل هست خیانت کرده وپدرم (ک فوت شدن)رو تو خواب دیدم ک نگران خواهرم بودن و میگفتن فلانی (اسم خواهرم و گفتن)دیگ زندگیش زندگی نمیشه اونجا من باخودم فکر کردم گ اگ پدرم بدونه همسر من ب من خیانت کرده چقدر ناراحت میشه(همسرم ب من خیانت کردن با ی خانوم در حد چت و ۷روز )

 31. محمد

  سلام من امروز حدود ساعت ۸ صبح بود
  خواب دیدم وقتی رفتم خونه پیش همسرم داخل اتاق کمد دیواری مشکل داشت گفت درست کن و من وقتی داشتم انجام میدادم یک دفعه یک مرد غریبه وارد اتاق شد که همسرم می‌شناختش و تعریف کرد ازش و به من معرفی کرد ولی هیچی دیگه یادم نمیاد و من از شدت عصبانیت از خواب پریدم …

  • تعبیر خواب

   با سلام
   اگر به تعابیر خواب بالا توجه کرده باشید متوجه شده اید که این خواب ها به علت شرایطی که در واقعیت برای ما پیش می اید دیده می شوند و از این رو می تواند برای شما هم نشانی از ان باشد که در ذهن خود از ایشان مشکلی پیدا کرده اید که در خواب به این صورت امده است.
   سربلند و پیروز باشید

 32. سارا

  سلام صبح بخیر. خواب دیدم با گروهی به کوه هستیم از کوه رفتیم بالا وقتی به بالای کوه رسیدیم هم گروهی مون یه نقطه از کوه رو که رو به رو مون بود نشان داده و گفت نگاه کنید این همون مسیری که همیشه ازش میرفتیم بالا ( ما کوه زیاد میریم) من نگاه کردم خیلی زیبا بود به نظرم آبشار یا برف روی کوه بود به همسرم گفتم گوشی تو بده عکس بگیرم، همسرم امتنا کرد شک کردم رفتم سمتش که به زور هم شده بگیرم که کم مونده بود پرت بشم پایین به همسرم گفتم دارم میفتم گفت از این سمت بیا، خلاصه رفتم و گوشیش و خواستم با ناراحتی بهم داد دیدم گوشی خودش نیست متوجه شدم با کسی در ارتباط و گوشی مدل بالای خودش داده به اون و گوشی داغون اون و برداشته برای خودش، انگار میدونستم کی ولی نمی‌شناختمش فقط میدونستم قبلا هم با این زن در ارتباط بود، بهش گفتم تو هنوز با این زن در ارتباطی؟ همین الان میری گوشیت پس میگیری، همسرم هم رفت. من با اون گروه کوه نوری برگشتم خونه براشون غذا خورشت درست کرده بود منتظر بودم همسرم برگرد ولی برنگشت و چون دیر کرده بود دیگه تصمیم داشتم سفره برای مهمونا پهن کنم ( همسرم قبلا به بنده خیانت کرده) این خواب تعبیری داره یا نشات گرفته از تجربه ای که در زندگی داشتم؟ ممنون از تعبیر تون

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که به احتمال خیلی زیاد نشات گرفته از گذشته ای است که با ایشان داشته اید و به همین علت این خواب را دیده اید و یا ممکن است نشانه هایی در واقعیت دیده شده باشید که شک شما را تحریک کرده اند.
   سربلند و پیروز باشید

 33. اژدری

  سلام من روز چهارشنبه صبح حوالی۸خواب دیدم همسرم بهم خیانت کرده و الان که فهمیده زنش حاملس میخان برن ازدواج کنن واز من هی قایم میکنه تعبیرش چیه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب ترس شما را از چیزی در زندگیتان نشان می دهد که به واسطه ی آن ترس دارید که خدای ناکرده در زندگیتان به وجود بیاید اما بدانید که بیشتر این خواب ها تبعیر عینی ندارند و بیشتر نشانی از ترس های موجود در ناخوداگاه شماست.
   سربلند و پیروز باشید

 34. Roya

  دوست پسر من دو ماهه ک فوت شده …ما رابطه ی خوبی باهم داشتیم و کنار هم زندگی میکردیم ..بعد از فوتش دختری رو سر مزارش دیدم ک می‌گفت باهاش دوست بوده ..بعد اون روز هی بخودم میگفتم ک داشته بهم خیانت می‌کرده دیشب تو خواب دیدم کنار هم تو یه باغی هستیم دستمو گرفته میگیم می‌خندیم منو از خودش جدا نمیکنه و دوسم داره ولی در یک لحظه دیدم که در حال خیانت بکنه وقتی دیدمش خیلی ترسید ولی قبل اینکه بتونه حرفی بزنه من با گریه از خواب پریدم …میشه لطفاً تعبیرش و بگید

 35. Imnotme

  من خواب دیدم سوار ماشین یکی شدم ک حتی نمیدونستم کیه فقط داشت منو به مقصدم میرسوند،اما از اول خوابم هنش نگران بودم میگفتم دارم به همسرم خیانت میکنم،نزدیک خونه بودیم ک این اقا یه مسافر دیگه زد ک پدر بزرگم بود،من جلو نشسته بودم یکم ک رفتیم جلوتر پدر بزرگم منو شناخت یه سیلی ازش خوردم چون اونم میگف داری خیانت میکنی در صورتی ک من اسم رانندرم نمیدونسم فقط ماشین نشسم برم خونه!!!
  تعبیرش چیه؟/:

 36. نسترن

  سلام خسته نباشید من توشرایطی که بهم خبردادن همسرم بهم خیانت کرده بادلیل ومدرک ولی مدارکشون درست نبود دروغ گفتن خواب دیدم شوهرم بهم خیانت کرده واصلا براش مهم نیست و خیلیم خوشحاله که من فهمیدم حتی توخواب بااون خانومم حرف زدم لطفا جواب بدین

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب دارای تعبیر نیست و عینا ان چیزی بوده است که در واقعیت تا نزدیکی ان رفته اید و از این رو از بابت آن نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 37. شریفی

  راه خلاصی از این خواب های آشفته وجود داره یانه من هم خاب های قاتی پاتی میبینم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   برای رهایی از این خواب ها باید بدانید که تنها راه می تواند مراجعه به روانکاو باشد که به راحتی این مسائل را برای حل خواهد کرد. صبر باید پیشه کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 38. کیا

  سلام. میشم جواب بدید٫
  در خواب مردی به اسم …..(اسم را میدانم ولی من نمیشناسمش) که گویا از ۵ الی ۶ سال قبلتر شاید بیشتر زن بنده رو میشناسه یعنی قبلا باهم دوست بودن همون سالها هم بهم زدن ولی الان دوباره باهم در ارتباط و همدیگرو دیدن و قرار گذاشتن برای دیدن بعدی ((فقط دیدن و حرف زدن در خواب بنده نه چیز خاصی))و با دانستن من در مورد این قضیه راز انها فاش شده و تا سر حد مرگ انها را کتک زده و در حال از خواب بیدار شدم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   همانگونه که در بالا هم خوانده اید این خواب برای شما تعبیری به ان شکل ندارد و می تواند نشانی از ان باشد که در ذهن شما سوال هایی درباره ی گذشته ایشان وجود دارد که در خواب شما به این صورت نمایان شده است و از این رو سعی بر ان کنید که به این افکار بها ندهید.
   سربلند و پیروز باشید

 39. بهار

  سلام منم خواب هایی شبیه بر خیانت می بینم مخصوصا وقتی شبا با همسرم قهریم ،همسرم منو دوست داره اما من به خاطر شرایط سخت همیشه سخت کوش و ساده پوش هستم و اغلب شب ها خسته و خواب آلودگی هستم ،می تونه این حالت دلیلی باشه؟
  درضمن در مجردی هم همیشه خواب از دست دادن مادرم که خیلی براش وابسته و دلبسته بودم را میدیدم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب ها دقیقا به علت ترس از دوری در ذهن شما پیش می ایند و ریشه عینی ندارند و اصلا نباید به ان ها پر و بال بدهید که خدای ناکرده سبب مشکلات بزرگتری در زندگی شما شود.
   سربلند و پیروز باشید

 40. Sara

  سلام من دوستی داشتم که بهش مثل خواهرم خوبی میکردم و اون بهم خیانت کردو عکسای لختشو برای شوهرم فرستادوهمسرم به من نگفت بعدهاوقتی خودم فهمیدم بازهم چیزی نگفت تااینکه خودم فهمیدم
  توخواب دیدم که تو ی خونه ای که نمیشناسم اومده ورودرروی من گفت فقط ی شبه دیگه وهمسرمم سکوت کرد درمقابلش من گریه کنان تواتاق رفتم همسرموصداکردم که بهش بگم ی شبه به جهنم که ازخواب بیدارم کردن

 41. Apana

  سلام دیشب خواب دیدم تو ماشین نشستیم من بودم نامزدم وسط نشسته بود یه مرد مسنی که نمیشناختم اونور همسرم دقیق یادم نمیاد چیشد اما همسرم اول به من به یواشکی به اون دست دراز کرد… تا اونجا یادم میادم من تو خواب همسرمو یا اون مرد و زدم یهو از خواب پریدم تعبیرش چی میتونه باشه البته اینم بگم شبش قبل خواب یه اتفاقی تو خونه ابگرمکن ترکیده بود که هر دومون بد جور ترسیدم بعدش خوابیدم اینو دیدم تعبیرش چی میتونه باشه

 42. Tina

  سلام من خواب دیدم دوست پسرم و دوست صمیمیم همدیگه رو بغل کردن و عاشق همدیگه ان درحالی ک باهم ارتباط ندارن فقط از طریق من یکم اطلاعات از همدیگه دارن و اینکه من تو خواب خوشحال بودم و داشتم ازشون عکس میگرفتم
  خیلی ذهنم رو درگیر کرده لطفا جواب بدین

  • تعبیر خواب

   با سلام
   تعبیر خواب شما میتواند نشان از ترس های شما باشد و احتمالا شما ترس از ذست دادن ان طرف را داشته اید که به این شکل برای شما نمایان شده است.
   سربلند و پیروز باشید.

 43. م

  سلام من بعد اینکه صب همسرم و راهی کردم بره سر کار خوابیدم خواب دیدم همسرم داره با همسایمون که یه زن مجرده سن بالاس و 40 سالشه بهم خیانت میکنه خود همسرم وندیدم اصلا ولی همسایم میگفت که من باهاش رابطه دارم بعد یهو رفتم یه خواب دیگه و دیدم با یه دختر جوون در ارتباطه و باز هم اونجا همسرم نبود و من شمارشو تو گوشی دختره دیدم و گوشیشو گرفتم و دختر و کلی زدم بعد هر چقد با شوهرم تماس میگرفتم جواب نمی‌داد خیلی دنبالش میگشتم. تعبیرش چیه؟ ممنون از لطفتون

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب برای شما تعبیری ندارد و همانگونه که از تعابیر بالا خوانده اید بیشتر نشانی از ان می تواند باشد که شما ترسی برای از دست دادن ایشان دارید که در خواب به صورت دیگر به شما نشان داده شده است.
   سربلند و پیروز باشید

 44. کریم

  سلام برادر دوست دخترم که الان با من هیچ رابطه نداره و دیگه منو نمیخواد اصلا برش مهم نیستم
  در خواب دیدم جلوی چشمای من یک شخص غریبه سیاه پوست را بوسه میگیره….
  تعبیر این چیست؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب برای شما دارای تعبیر نیست و فقط نشانی از ان است که حسادت شما در اینده ممکن است شما را به خطر بیندازد.
   سربلند و پیروز باشید

 45. هدیه

  سلام من هرچندوقت یک بارخواب دوست دوران دبیرستانم رومیبینم که توخواب به شوهرم علاقه داره دوران مجردی شنیده بودم که دوستم به همسرم علاقه داشته امااین علاقه یکطرفه بوده الان اون دوستم بچه هم داره امانمیدونم چراانقدزیادمیادتوخوابم هربارم باهمون حس علاقه به همسرم میبینم اماهرباریکجوری درصورتی که من اصلا بهش فکرهم نمیکنم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که تعبیری ندارد و فقط نشان از ترس درونی شماست که داشته اید و همیشه به همراه شما خواهد بود مگر اینکه سعی در درمان ان کنید.
   سربلند و پیروز باشد

 46. فاطمه

  سلام من خواب دیدم نامزدم میخوابه ولی بعدش میبینم یواشکی بیدار شده و با گوشیش تلفنی حرف میزنه ومن میدونم داره خیانت میکنه ولی به روش نمیارم
  ممکنه تو واقعیت تلفنی با کسی در ارتباط باشه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   تعبیر خواب شما میتواند به دلیل ترس شما از ان چیزی باشد که به ان فکر میکنید و ترس از دست دادن نامزدتان و تعبیری نمیتواند داشته باشد.
   سریبلند و پیروز باشید.

 47. 4

  سلام….من دو سال ازدواج کردم و یه پسر ده ماهه هم دارم خواب دیدم شوهرم بهم خیانت کرده ی زنی که اصلا نمیشناسم با شوهرم دیدم که یه بلیز نازک تنشه و شوهرم لخت فقط یه حوله دورش پیچونده اولش که زنه رو دیدم فهمیدم میخان یه کاری کنن ولی شوهرم قسم خورد گفت کاری نمیکنه ولی بعد چن لحطه دیدم با همن و شوهرم گف قسممو پس گرفتم….میشه لطفا بگین چه تعبیری دارم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   اگر متن بالا را به خوبی خوانده باشید متوجه خواهید شد که این نوع خواب ها تعبیر عینی ندارند و ریشه در ناخوداگاه بیننده ی خواب دارند و می تواند نشانی از شادی شما از زندگی باشد که نمی خواهید کوچکترین مشکلی برای ان پیش بیاید.
   سربلند و پیروز باشید

 48. سحر

  با سلام من هفت ماه هس عقد کردم یه شب خواب دیدم شوهرم به دوستم گفته بود کاشکی زودتر باتو اشنا شده بودم من این زنمو نمیخوام و به خانواده خودش زنگ زد واین جریانو بهشون گفت که من زنمو نمیخوام و زن رویاهامو پیدا کردم واونام دعواش کردن اما خب باز میخواس منو طلاق بده اونو بگیره… بعد دوستم اومد به من گفت شوهرت منو دوس داره کاشکی ما با هم اشنا شده بودیم……دوباره فردا شبش خواب دیدم که با دختر عمه اش که شبیه یکی از دوستام بود باز ریخته بود رو هم و صیغه اش کرده بود و اصلا به من محل نمیداد اصلا انگار منو دیگه نمیدیدلطفا راهنماییم کنید خیلی وحشت کردم… رابطه ام باشوهرم و خانوادش خوبه و دوستم دارن

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب فقط یک چیز را به شما نشان می دهد که اعتماد به نفس شما نزد همسرتان بسیار کم است و احساس می کنید که ایشان از شما بهترن هستند و کسان دیگر را می خواهند و این هیچ ربطی به واقعیت ندارد و فقط حس شماست که باید ان را کنترل کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 49. سارا خلیلی

  سلام من دیروز ضهر مامانم خواب دیده ک رفتم خونشون و ناراحتم گریه میکنم ک بهشون گفتم همسرم بهم خیانت میکنه اونم گف ولش کن همسرتو اگ خیانت کرده طلاقت میدم بیدار شد بهم زنگ زد ک اینجور خوابی دیدم تعبیرش چیه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب بر دو حالت است، یا اینکه ایشان برای شما ترسی در سر دارند که به این صورت خواب ان را دیده اند و یا اینکه می تواند واقعا نشانه ای از اینده باشد که برای شما در ان خیری نیست و ظلمی در حق شما صورت گیرد.
   سربلند و پیروز باشید

 50. سانازز

  سلام وقت بخیر
  من ۱ ماه هست که با کیس عاطفیم کات کردم ولی چند باری دیدمش دیشب خواب دیدم که با دختری هست تو محل کار حتی تو خواب من اونجا حضور داشتم جلوی من اتفاق افتاد که رفتم جلو به دختره گفتم تو که میدونستی ما ۲ سال باهمیم چرا دوست شدی دختره لال شد
  ولی میدونم که کیس عاطفیم در حد پیام و تماس با کسی در ارتباط این تعبیرش چی میتونه باشه واقعیت داره

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب را به این علت دیده اید که ایشان را از خود دور می بینید و از این جهت احساس می کنید که هر لحظه ممکن است ایشان رابطه جدیدی را شروع کند و از این رو این خواب دارای تعبیر عینی نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 51. گنجشک

  سلام وقت بخیر.خواب دیدم داشتم از پنجره شوهرمو نگا میکردم و اون نمیدونست یهو رفت سمت ابجیم که متاهله ابجیمم پسش زد ولی شوهرم وقتی دید من دیدم و..اصلا ابراز پشیمونی نکرد برعکس…ولی وقتی خواستم ترکش کنم لحظه‌ی اخر اومد جلوم رو گرفت و گفت نمیخواستم و…(الان فهمیدم باردارم و موندیم بین اینکه نگهش داریم یا نه چون شرایطش رو نداریم.ممکنه ربطی داشته باشه؟؟)

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در بارداری بسیاری خواب ها می بینید که ممکن است حتی تعبیر عینی هم نداشته باشند و از این رو نباید از بابت آن نگران باشید و بدانید که انشالله خیری برای شما در اینده هست.
   سربنلد و پیروز باشید

 52. غزل

  من چندین سال پیش همسر اولم رو تو ی حادثه وحشتناک و غمگین به صورت ناکهانی از دست دادم و ایشون در جوانی فوت کردن الان با ی اقایی ازدواج کردم که همسر دومم واقعا منو دوست داره و توجه و محبت میکنه الان خواب دیدم با همسرم رفتیم خرید که یهو ی دختر جلومون ظاهر شد و همسرم رو کشید ی گوشه و همسر من وکیل هستند فکر کردم مشاوره میخاد اما گفت باید بریم اونور خیابون و پیش ی پزشک من مخالفت کردم اما همسرم با ایشون رفتند من هم پشت سرشون رفتم که دکتر زنان بود و دیدم همسرم و اون خانوم که اسمش شیرین بود منتظر بودند تو مطب که شیرین برگشت به من گفت چی میخای از زندگی ما و من گفتم شما اومدی من همسرم ایشونه یهو در اتاق دکتره باز شد و ی بچه دادن دست شیرین و اون به من با تمسخر نگاه کرد و من به همسرم گفتم بچه تویه؟همسرم گریه میکرد انگار پشیمون بود اما من همونجا ترکش کردم و با گریه بیدار شدم تعبیرش چیه؟ممنون خواب در ساعت ۲ و ۱۵ شب بود

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب خوابی خیر است و از ان نترسید و بدانید که ممکن است ان کس در خواب شما خود شما بوده اید که در خوابتان به این شکل امده اید و از این رو ترس شما را هم از کمرنگ شدن حال خوبی که دارید نشان دهد و از این رو نباید از دیدن این خواب نگران باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 53. ۰

  سلام من خواب دیدم ک رفتم خونه شوهرم توی دستشویی لخت بود ولی شرت پاش بود رفتم توی اتاق یه دختری رو دیدم ک اونم لخت بود ولی یه تن پوش تنش بود و جلوش باز من خیلی گریه کردم تو خواب بعد حتی خواستم با قیچی زنه رو بزنم اونم حتی خواست بزنه منو ولی منصرف شدم خیلی گریه کردم حالم خیلی بده تعبیرش چی میشه توروخدا جواب بدین اصلا حالم خوب نیس

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بدانید که این خواب تعبیر ندارد و نشان از ان است که در ذهن شما ترسی وجود دارد که به این صورت در خواب دیده اید و ترس از خیانت ایشان را به بدترین شکلی که می تواند در خواب خود دیده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 54. فاطمه

  سلام شوهرم سه شبه میگه خواب میبینه که من با یکی رابطه دارم هر سه شب میگه یه نفر بوده که نمیشناخته الان ذهنش درگیره که دلیلش چیه؟؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب ها دارای تعبیر نیست و بیشتر نشان از ان است که ایشان در ذهن خود این موضوعات را ساخته اند که به این نتیجه رسیده است و از این رو از بابت ان نگران نباشند.
   سربلند و پیروز باشید

 55. M

  سلام من 1 ونیم ساله نامزد دارم والان حدودا هفت یا هشتمین باره ک دارم خواب میبینم همسرم ببهم خیانت میکنه ولی دیشب خواب دیدم با استادش داره ازدواج میکنه و با من حتا نگاه هم نمیکنه و خیلی رابطه خوبی داشتن تا اینکه زنه یهو وسایلش رو جمع کردو رف از خواب بیدار شدم و اصلا حالم خوب نیست همسرم دانشجوعه و 2 هفتس زنگ نزده امکان داره ک واقعا داره خیانت میکنه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این که این خواب ها اینقدر برای شما تکرار شده اند نشان از دو چیز می تواند باشد. اول انکه اعتمادی بین شما وجود ندارد و دوم انکه چیزهایی دیده اید که سبب تحریک این تفکر شده است که اییشان خیانت می کند . این موضوع را هم در نظر بگیرید که طولانی شدن زمان ندیدن ایشان در این موضوع بی تاثیر نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 56. نازنین

  سلام
  من دوبار خواب دیدم که همسرم بهم خیانت کرده و حتی من پیشش بودم
  و یک بار هم دیدم من به او خیانت کردم و همسرم منو در حال خیانت دید
  من چند وقت حال روحیم خوب نیست و این خواب هارو که تنها در خانه خواب بودم دیدم
  احتمال داره که اینا از احساسی باشه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   همانگونه تا کنون وپیش از این گفته ایم، این خواب ها تعبیر روایی ندارند و باید در ناخوداگاه خود به دنبال ان باشید و بر اساس خواب شما ممکن است به این صورت باشد که شما حس تلافی به همسرتان دارید و از ایشان کینه ای به دل برده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 57. کیمی

  نشستم کل این مقالرو با خواباتونو خوندم و اومدم بگم من هربار خواب خیانت دیدم توی واقعیت اتفاق افتاده با شباهت 80 درصدی و اینکه اینجا گفتن خیره خیر میرسه و اینا فقط واسه اینه که ناراحت نشید و بخاطراینکه دستشون رو نشه چون اگه دقت کنید واسه خیانت زن به مرد نوشته عاطفه کم شده و ال و بل ولی واسه مرد نوشته خیره هرچند که واقعانم خیره چون شر اون ادم کثیف از زندگیتون کم میشه خلاصه اینکه خواب خیانت دیدید اگه ازدواج نکرده بودید که راحت بزارید برید اگرم نه که حسااااابی کاراگاه بازی در بیارید ثابتش کنید تا بتونید طلاق بگیرید ما خانوما حس شیشم خیلییی قوی داریم و این خواب هام اصلا بی دلیل نیست لطفا انقد کور نباشید حس شیشمتون میخواد بهتون اخطار بده ببینیدش

  • تعبیر خواب

   با سلام
   متاسفانه ذهنیتی که در شما وجود دارد ممکن است غلط باشد و باید بدانید که این نوع خواب ها بیشتر در ناخوداگاه شما شکل می گیرند. اما این احتمال هم وجود دارد که در واقعیت چیزی دیده باشید و در خواب به صورت بزرگنمایی آن را مشاهده کنید و از این رو می تواند تعبیری واقعی داشته باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 58. رضوانی

  من و نامزدم ۵ ساله رابطه عالی ای داریم
  اما بارها خواب دیدم….

  دیشب خواب دیدم بهم خیانت کرده ، خانمه حامله است ، و دارن ازدواج میکنند و من دعوت بودم مراسم…
  هر دو لباس سفید دلشتند…

  برای لحظه ای تو خواب کنار هم ندیدمشوندالبته …
  بلکه تو اتاق پشتی من داشتم سوال جوابش میکرم … کِی شروع شد و چجوری شروع شد و …

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب عروسی برای مردان و زنان به خیر نیامده است و از این رو حتما صدقه دهید. از طرفی ممکن است در ذهن خود شک هایی داشته باشید که درخواب به این صورت دیده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 59. مهسا

  سلام من بارها خواب دیدم همسرم توسط خواهرزادم بهم خیانت میکنه وحتی باخانمهایی که نمیشناسم
  خیلی آزار دهندس حتی بعد بیدارشدن حالم بده

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب برای شما تبعیر روایی ندارد و نشان از ذهن شما دارد که دران به این موضوع فکر می کنید و برای راحتی از این وضع باید با روانکاو مشاوره کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 60. پرستو

  سلام من بارها خواب دیدم همسرم باخانمی که دردنیای واقعی میشناسم بهم خیانت میکنه وحتی خانم هایی که نمیشناسم وتوخواب کاملا منو نادیده میگیره تکرار این خواب باعث میشه من شک و تردیدداشته باشم وتمام وجودم استرس میشه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب برای شما تعبیر عینی و روایی ندارد و حتما برای درمان این موضوع به متخصص این امر که می تواند روانکاو و یا روانشناس باشد مراجعه کنید و اجازه ندهید که در زندگیتان رخنه کند.
   سربلند و پیروز باشید

 61. تعبیر خوابم چیه

  سلام
  من خواب دیدم که همسرم کس دیگه رو بوسید و بعدش من یه چک بهش زدم اما اصلا ناراحت نبود فقط یکی دوبار گفت که ای بابا من که همیشه اینکار و میکردم حالا اینبار که تو دیدی شر شد. من میخواستم طلاق بگیرم و خیلی عصبی بود. دوباره که خوابیدم ادامه همسن خوابو دیدم اما اینبار همسرم اصلا تلاشی برای من نمیکرد که هیچ تازه شاخ و شونه هم میکشید و خودشو محق میدونست. تو خواب بچمو ول کرده بودم اما یهو که پیداش کردم دویدم سمتش و بغلش کردم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب بر چند وجه است: اول انکه نشان از ان می تواند باشد که شما از ایشان چیزی دیده اید و ایان خواب را سپس دیده اید و از طرف دیگر می تواند نشان از ترس های ناخوداگاه شما باشد و از این رو از بابت ان نگران نباشید و اگر تکرار شد به متخصص مراجعه کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 62. کاربر

  سلام من تو واقعیت همسرم بهم خیانت کرده در شروف جدایی هستیم دیشب خواب دیدم که با دوتا دختر داره عشق بازی میکنه چیکار کنم که دیگ خوابشو نبینم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب زاییده ذهن شما است که در این شرایط قرار دارد و باید بدانید که برای شما می تواند نشان از ان باشد که باید به روانکاو مراجعه کنید تا این شرایط را از شما دور کند.
   سربلند وپیروز باشید

 63. Mahnaz

  سلام وقت بخیر خواب دیدم همسرم همسر دیگه ای داره و همه خانواده ها هم خبر دارن واینکه همسرم اون زن رو هم آورده بود خونه اولش یکم کنار آمدم اما بعدش نتونستم تحمل کنم خونه رو ترک کردم و بچمو گذاشتم موند وهمسرم خیلی دنبالم آمد اما من نرفتم اون میگفت هر 2همسرام کنارم باشن من نرفتم و فقط گفتم طلاق خیلی ناراحت بودم دوری از بچم هم عذابم میداد خدا کنه فقط رویا باشه این خیانتها

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب نشان از اینده ای خیالی در ذهن شماست که با خود انچه که ممکن است خدای ناکرده پیش بیاید را متصور شده اید و واکنش خود را در خواب بررسی کرده اید و از این رو نمی تواند تعبیر روایی داشته باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 64. گلسا

  سلام خسته نباشید
  من خواب دیدم که رفتیم خونه یکی از فامیلامون ولی من ندیده بودمشون تاحالا و با پسر بزرگ خانواده دست دادم و مشغول صحبت شدم و موقع خداحافظی یاد دوس پسرم افتادم ولی گفتم نباید بهش چیزی بگم و بعد پسره گف کی میای باهم در مورد فلان چیز صحبت کنیم و من گفتم زود میام منتظر باش و همش ترس اینو داشتم ک ب دوس پسرم چیزی نگم نفهمه چون خیلی دوسش دارم و خب نمیدونم چرا از پسره هم خوشم اومده بود و میخواستم بیشتر باهاش صحبت کنم و بعدش موقع رفتن دم اسانسور شمارشو بهم داد و بعدش مامانم گوشیمو دید فمید من دوس پسر دارم و گف دیگه نبینمم ادامه بدی..
  من بعدن کلی کلنجار رفتن با خودم به پسره پیام دادم و به طور باور نکردنی یهو با الفاظ عاشقانه منو خطاب میکرد میگف سلام عمر من و ازینا و من ی جوری بودم ی ترسی داشتم همش یاد دوس پسرم میفتادم میدونستم دارم خیانت میکنم ولی نمیدونم چرا به پسره پیم میدادم ولی من با الفاظ عاشقانه مورد خطاب قرارش ندادم. من و دوس پسرم خیلی باهم خوبیم و خیلی حساسیم روی هم.
  تعبیرش چی هست؟؟؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب دقیقا مجموعه ای از ترس های شما را به شما نشان داده است و از این رو از بابت آن نگران نباشید و بدانید که می تواند ترس شما از پی بردن خانوادیتان به همراه ترس شما برای خطا کردن نسبت به کسی که دوستش دارید را نشان دهد و به همین علت همچنین خوابی دیده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 65. Hanihe

  سلام من نزدیک ۱۰ساله دارم با شوهرم زندگی میکنم تو نامزدی به من خیانت کرد اونم با دختر خالش و داشت به خواهرم ازار میرسوند میخواست با خواهرم وارد رابطه شه من خیانت دیدم الان چند روزی هست خواب میبینم با دختر خالش هست حتی الان خواب دیدم به من بی اعتنا دست دختر خالشو‌گرفته باهاش میرقصه نمیدونم این خواب تعبیرش چیه چون عاشقشم دارم به‌زندگیم باهاش ادامه میدم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   باتوجه به خاطراتی که داشته اید دیدن این خواب ها یا نشان از تکرار شدن الگوهایی باشد که در ان زمان حس کرده اید و یا اینکه نشان از ان است که فقط در ناخوداگاهتان دوباره زنده شده اند./
   سربلند و پیروز باشید

 66. ناشناس

  سلام من همین الان بعد ظهر خواب دیدم با خانواده خودم داشتیم میرفتیم جایی بعد به یک بهانه تو روستامون ماشین نگه داشتیم بعد یه زن و دختر اومد و ازمن پرسیدن تو همسر فلان هستی منم گفتم آره بعد دوباره پرسید منم گفتم آره بعد میخواست بره اما گفتم چرا پرسیدی چیکار داری گفت من با شوهرت رابطه دارم و … منم بهش گفتم شوهرم اصلا بهم خیانت نمیکنه بعد گفت هر شب پیش همیم الان شمارتو بده عکس بفرستم برات و بعد منم با گریه بیدار میشم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این نوع خواب ها همانگونه که تعبیر های پیش از این را هم خوانده دارای تبعیر نیستند و نشان از شک ذهنی شما به ایشان می تواند باشد و از این رو از بابت این خواب نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 67. هستی

  سلام یه دختر ۱۹ساله دو شبه که خواب میبینم که دوست پسرم داره بهم خیانت می‌کنه با هم کلاسی های خودش در ارتباطه و منو کنار گذاشته

  • تعبیر خواب

   با سلام
   همانگونه که در تعابیر بالا خوانده اید این خواب میتواند به این معنا باشد که شما در ذهن خود آن قدر به ایشان و کارهایشان فکر می کنید که ترس از دست دادن ایشان برای شما به این صورت تعبیر شده است.
   سربلند و پیروز باشید

 68. فاطمه

  سلام من خواب دیدم ک روز عروسیمه و من شوهرم هردو خوشحال هستیم نمیدونم چیشد ک من رفتم سراغ گوشی همسرم و فهمیدم ک با یه زن سن بالا رابطه داره.ولی چیزی به شوهرم نگفتم ولی شوهرم از من عصبانی شد و بهم گفت ک این زندگیو بهم میزنه و ما به درد هم نمیخوریم.من از جشن رفتم بیرون و کلی گریه میکردم.حتی بعد از بیدار شدنم هم گریه من بند نمیومد
  تعبیر این خواب چیه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب های خیانت باید بدانید که تعبیر آن ها به این صورت می تواند باشد که شما در ذهن خود به علت علاقه و یا ترسی که برای از دست دادن ایشان دارید اینگونه خواب هایی می بینید و اگر این خواب ها تکرار شوند باید از ان ها برحذر باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 69. تی تی

  من متن و بیشتر کامنتارو خوندم و تعبیر خواب خودمو پیدا نکردم…
  اینجا همه بهشون خیانت شده و تو خواب من خیانت میکردم
  ینی چطوری بگم من کسیو تو زندگیم ندارم که بهش خیانت کنم تو خوابم اینطور نبود
  من محل کارم یه آقایی هست که خیلی زیاد شبیه کسیه که بهش علاقه دارم و اون منو دوست نداره یه علاقه یک طرفه هفت هشت ساله
  این همکارم چه ظاهر چه اخلاق و رفتار کپی اون شخصه و به تازگی ازدواج کرده و من خواب دیدم هی به این همکارم محبت میکنم و داشتم بهش لواشک میدادم چون دوس داره و اونم برای تشکرمنو بوسید و حس میکنم یه رابطه دو طرفه بینمونه و مارو دیدن این حین و زنش فهمید فک میکنن ما با هم رابطه داریم
  تو واقعیت من حسمو به این آدم نمیدونم ازش دوری میکنم چون نمیخوام برام دردسر شه ولی برام عزیزه چون شبیه کسیه که عاشقشم
  گاهی یه کارایی میکنه تو عالم همکاری که ازش متنفر میشم ولی بازم چون شبیه اون آدمه فراموشم میشه
  ممنون میشم راهنماییم کنین

  • تعبیر خواب

   با سلام
   دوست عزیز، عمده خواب هایی که موضوع آن ها خیانت است به ناخوداگاه ما بازمیگردد. اینکه ایشان را به عنوان کسی که دیگر برای شما در دسترس نیست در خواب دیده اید نشان از حسرت از دست دادن ایشان است و این خواب برای شما تعبیر عینی ندارد و فقط به ناخوداگاه شما بر می گردد.
   سربلند و پیروز باشید

 70. دختر تیر ماهی

  سلام من خواب دیدم نامزدم داره بهم خیانت میکنه اونم با دو نفر داره بهم خیانت میکنع منم میدونما داره به من خیانت میکنه باهاشون رابطه اینا داره ولی همچنان ناراحت بودم هیچی هم نمیگفتم خودشم انگار از این وضعیته راضی نبود همش به من میگف درستش میکنم و فلان بعدش دوتاشونم حامله شدن ولی اونا از نامزدم دست برنمیداشتن نامزدم اصلا رقبتی نشون نمیداد تعبیرش چی میتونه باشه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب دقیقا به چیز دیگری که ممکن است بین شما مورد مشاجره باشد ربط دارد و در خواب ان را به صورت خیانت دیده اید. ازاین رو سعی کند که ان مشکل که در واقعیت وجود دارد را رفع کنید.
   سربلند و پیروز باشد

 71. کریمی

  سلام من حامله ام شووهرمو خیلی دوست دارم و او هم منو خیلی دوست داره دیشب خاب دیدم شوهرم تو خاب اون و مادرمو خاله ام که اونم در واقعیت حامله است تو خاب سه تا یی باهم رفتن بیرون وقتی اومدن خونه مادرم یه از دهنش پرید تو تنهای بهم گفت شوهرت با خالت خابید منم دیونه شدم دست شوهرم رو قران گذاشتم اول انکار کرد بعد گفتم میرم گفت ببخش ددستتتت من نبود … تعبیر خاب من میشه چی و اینم بگم تو واقعیت از خاله ام متنفرم هیچ وقت نمیخام با شوهرم حتی حرف بزنه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر ان است که شما ترس از دست دارن همسرتان را در واقعیت داردید و اینکه چو.ن از خالتان تنفر دارید افکار شما همسرتان را با ان شخص تصویر سازی کرده است و تعبیر بر واقعیت نخواهد داشد و نشان بر افکار شما است.
   سربلند و پیروز باشید.

 72. Mahdi

  سلام من پسرم 19 ساله و 1 ساله که دوست دختر دارم و خیلی هم دوسش دارم و اونم همین طور ولی امروز خواب خیانتی دیدم که اون با پسر خاله اش و دوست پسر دختر خاله ش به من خیانت میکنه و ساعت خوابم بعد از اذان صبح تا طلوع آفتاب بوده و خیلی پریشونم انقدر پریشونم میخوام بهش زنگ بزنم و سرش عصبی بشم میشه راهنمایی کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب خیانت آمده است که اول نشان از فکر و ترس شما است و به علت از دست دادن آن شخص ذهنتان تصویر سازی کرده است. خوابتان را با طرفتان در میان بگزارید تا مقداری ارام شوید. اما خواب شما حتم بر خیانت نیست و تنها می‌تواند به دلیل کم محبتی آن شخص به شما این خواب را تجربه کرده باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 73. tabasom

  سلام وقتتون بخیر
  در واقعیت یه بار خواهرم با همسرم و دیدم یواشکی داشتن همو میبوسیدن و من با هر دوشون دعوا کردم قسم خوردن ک چیزی نیست .
  و از اون به بعد همیشه خواب میبینم ک همسرم با خواهر رابطه پنهانی داره و هر بار هم جفتشونو میزنم ک همسرمم میگه دوسش دارم
  و این خوابای مداوم منو نصبت به خواهرمو همسرم دلسرد کرده .و مدام حالم بد
  ممنون میشم جوابمو بدید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما نشان بر ترس از دست دادن همسرتان بوده است و این که خواب خیانت حتم بر تعبیر آن ندارد و اینکه خوابتان را با همسرتان در میان بگذاریدو تا در این امر شما را کمک کند تا از دلسردی خارج شوید و با روانکاو هم مشورت نمایید.
   سربلند و پیروز باشید.

 74. مبینا

  سلام من خواب دیدم با ی دختره دعوام شد بدگفتم فک میکنی بتونی ازم بگیریش بدگف الان میرم شمارشو میگیرم بد رف اومد شمارشو نسونم داد ی شماره ای بود ک من نداشتمش بدباهم خوب شدنو منوکنار زددیگ

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما نشان بر آن دارد که شما ترسی به دل دارید و این نشان از ترس از دست دا ن آن فرد است و تعبیر خاصی نخواهد داشت.
   سربلندو پیروز باشید.

 75. مونا

  سلام.وقتتون بخیر.
  من چند شب پیش خواب دیدم که کسی که دوسش دارم با خانوادشون اومدن خواستگاریم.و خانوادشون خیلی خوشحال بودن و از من خیلی خوششون اومده بود،بعد خواستگارم از من و خواهرم خواست که یجوری شرایط رو جور کنیم که من و اون باهم بریم توی اتاق و تنها باشیم چون از هم دور بودیم و دلش واسم تنگ شد،یکم بعد توی خواب من و خواهرم و بقیه ناراحت بودیم چون متوجه شدم که خواستگارم حرفی زده یا رفتاری کرده که انگار میخواسته با خواهرم بمن خیانت کنه.تعبیرش رو می فرمایید?اگر صدقه بدیم برای خواب چقدر موثر هست?

  • یاسین صداقت

   با سلام و سپاس از همراهی شما
   خواب خیانت به چند دلیل دیده خواهد شد و اول آنکه به دلیل ترس از دست دادن و دوم آنکه بی محلی کردن به فرد بیننده خواب و تعبیر خواب خواستگاری نشان به تغییر و تحول است و اینکه برای شما خیر است و تعبیر به بدی ندارد و صدقه برای دفع بلا و اتفاقات ناگوار است که شما خیری به فرد مستمندی در راه رضای خدا خواهید بخشید و خداوند هم به شما خیر خواهد بخشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 76. من خواب دیدم ولی برای تعریفش نیومدم،اومدم بگم هرکی میره محبتو از جای دیگه یافت میکنه دوروز دیگه هم منتظر باشه یکی باهاش اینکارو کنه ،باهردستی بزنی باهمون دست میخوری،اسمه اینجور ادما خیانتکاره،اگه دوسشنداری ازش جدا شو چرا بهش خیانت میکنی،دوسداری بهت خیانت کنه؟

 77. دریا

  سلام امید وارم که حالتون خوب باشه.
  من دریا دختری 17 ساله از المان هستم مدرسه میرم یه دوست پسر هم دارم که اونم میاد مدرسه باهم هم کلاسی هستیم خواب دیدم که منو دوستم دوست پسرامونو چند روزی عوض کرده بودیم اون با دوست پسر من چت میکرد من با دوست پسر اون ولی دوستم با دوست پسر من رواشکی واقعا باهم دوست شده بودن ولی دوتاشون وانمود میکردن که چیزی بینشان نیست میشه لطفا تعبیرشو برام بگین ممنون تون میشم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر آن است که شما ترس از دست دادن دوستتان را دارید که این خواب را دیده اید.
   سربلند و پیروز باشید.

 78. ناشناس

  سلام… من و همسرم دیشب همزمان خواب دیدیم که
  در تاکسی در حال رفتن ب مقصدی هستیم که من دیدم خود راننده تاکسی دستای من رو محکم میگیره و می خواد با من رابطه جنسی برقرار کنه و من در ذهنم دائمن به همسرم فکر میکنم و مانع این کار میشم
  و همسرم هم دیده که خانومی در تاکسی دست شوهرمم را محکم میگیره و دست شوهرم رو روی پاش میزاره و تمایل داره شمارشو بگیره و همسرمم هم در ذهنش دائمن به من فکر میکرده و مانع این کار میشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما می‌تواند به این صورت باشد که هر دوی شما یا به این امر فکر کرده اید و یا در این مورد صحبت کرده باشید و اگر غیر این باشد تعبیر خوابتان که خیانت است وجح های مختلفی دارد می‌تواند نشان اول آن این است که زمانی زوجها به هم کم محبت می‌شوند خواب خیانت را می‌بینند و اینکه تعبیر بدی ندارد و تعبیر این خواب به این صورت است که خیری به خانواده شما خواهد رسید که نیک است و این خیر هم برای شما است و هم همسرتان.
   سربلند و پیروز باشید.

 79. Mohsen F

  سلام
  من دو روزه خواب میبینم نامزدم که در شهر دیگه هست بهت خیانت میکنه و با یه پسر دیگه که حتی اسمش رو هم بهم میگه میشه بهم توضیحشو بدین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب خیانت نمی‌تواند بر این دلیل و حتم باشد که آن طرف خیانت می‌کند و اینکه این خواب بر آن دلیل است که فرد بیننده ترس از دست دادن شخص مقابل دارد و اینکه استرس این افکار باعث و بانی خواب هستند.
   سربلند و پیروز باشید.

 80. دختر ناشناس

  سلام ببخشید من خواب دیدم که مامانم توی خواب بهم میگفت هرزه و بعدش هم کلی توهین واینا بهم کرد …میخواستم ببینم تعبیرش یعنی چی و چی می‌تونه باشه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما نشان بر آن است که مادرتان از شما راضی نیست و باید رضایت او را جلب کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 81. Bahar

  سلام.من توی خواب دیدم ک عاشق فردی شدم ک فقط اونو میشناسم و یکی از دوستامو دیدم که با اون رابطه داشت و باهمدیگه خواب بودن من رفتم و اونارو دیدم و وانمود به گریه کردن کردم و اونهام ناراحت شدن و دوستم گریه کرد.این نشونه چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این صورت است که شما از اینکه طرفتان را از دست دهید و یا به شما خیانت کند ترسی به دل دارید و برای این که بفهمید در عالم پنهان ایشان چه می‌گذرد هر ترفندی به کار خواهید برد و اما طرفتان احتمالا از حال درون شما با خبر شود و ناراحت شود و اما شما خوشحال شویذ از اینکه چیزی از شما پنهان نکرده است.
   سربلند و پیروز باشید.

 82. M

  سلام من خوابه خالمو دیدم که الان بعده چند سال حامله شده تو خوابم خالم داشت به مامانم میگفت که دیشب از طریقه یه رباته ناشناس تو تلگرام با حسین(شوهرشون هستن) حرف زدم و فهمیدم داره بهم خیانت میکنه خالم تو خواب موقعی که داشت اینارو میگفت گریه نمیکرد فقط غم تو چشماش بود بعدشم گفت حسین خیلی نامرده که داره اینکارو باهام میکنه من دارم بچشو به دنیا میارم…میشه تعبیرشو بگین خیلی ذهنمو درگیر کرده‌ نگران خالمم..ممنونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این شکل است که اگر شما خودتان شریک عاطفی ندارید به خالتان تعبیر خواهد شد و اگر شریک عاطفی دارید و به شما بی محلی میکند و یا با شما سرد است .این خواب را دیده اید و بعد هم در تعبیر خیانت بد نیست و از طرف ان شخص به شما خیر خواهد رسید و اینکه خاله شما هم از طرف همسرش مورد خیر قرار خواهد گرفت.
   سربلند و پیروز باشید

 83. مرد تنهای شب خخخ

  نامزد عقدیم که ازم دوره و فاصلش حدود 800کیلومتره و دانشگاه درس میخونه رو دیشب نزدیکای صبح خواب دیدم که تو بغل یه جوونی که اون جوون داشت با نوک انگشتش نوک سینه همسرمو نوازش میکرد و در این هنگام چنتا جوون دیگه هم در اشپذخونه مشغول صحبت بودن که من رسیدم بالای سرشون که دیدم همسرم بیتفاوت داره نگاهم میکنه و اون جوون میگه چیه دوست دخترمه که نهایت بعد چند لحظه باهم درگیر میشیم که هردومون برا هم چاقو درمیاریم و من اول به سمتش حمله میکنم و دوتا چاقوی سطحی که خیلی جززیی باشه بهش زدم اما در همین حین ترس از این داشتم که نکشمش و بعداین مسایل به خودم اومدم و گفتم من چطو این فاصله رو به این سرعت طی کردم من که تا چند دقیقه پیش شهر خودم بودم الان 800کیلومتر اومدم و هرچی فکر کردم که از سفرم چیزی یادم بیاد یادم نیومد. انگار که در لحظه غیب شدم و پیش همسرم ظاهر شدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این صورت است که اگر خواب خیانت را دیدید دال بر این است که شما احساس ترس از دست دادن شریک عاطفط را دارید و اینکه از این امر واهمه دارید که او شما را تنها بگذارد و در این ترس این فاصله کم تاثیر نیست و اینکه الان با وجود مسئله کورنا و تعطیلی دانشگاها دلیلی برای فاصله وجود ندارد و از او بخواهید که این فاصله را کم کند و تا استرس شما هم کمتر شود و اینکه چاقو در خواب دیده اید هم خوب است و نشان بر خیر است و دعوا هم در خواب دوستی است پس نگران نباشید.

 84. مهلا

  سلام من دیشب خواب دیدم که من به ساحل میرم و دوست صمیمیم رو میبینم و میفهمم که داره به کسی که دوسش دارم نگاه می‌کنه و من تعجب میکنم و بعد یک روز دوباره با هم میبینمشون دست تو دست هم بعد من وسط خیابون بودم و تصادف میکنم که وقتی چشمام رو باز میکنم میبینم که دوست صمیمیم بالای سرم هست‌ و بهم گفت خوبی؟ منم نمی‌خواستم قیافش رو ببینم بعد بهش گفتم اون پسره که کنارت بود کیه؟ اون هم گفت ناخواسته دیدمش منم گفتم این همون پسریه که من بهش علاقه داشتم اون هم موند و گفتش که واقعا؟ بخدا ناخواسته عاشقش شدم بعد یهو صدای در اومد که فهمیدم آریانه آریان هم گفت که بهش گفتی من و تو همو دوست داریم؟ بعد گفت که پس لطفاً پاتو از زندگیه ما بکش بیرون من هم گفتم تو پاتو از زندگی من و دوست صمیمیم بکش بیرون و دعوامون شد من میخواستم موهای اون رو بکشم که یهو دوست صمیمیم ازش طرفداری کرد و رفت جلوش من هم دیگه نمی‌خواستم قیافش و ببینم بعد از اون به بعد داغون شدم روانی شدم
  ترو خدا زودتر جوابم رو بدین
  ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که تا الان مشکلات زیادی را پشت سر گذاشته اید و شما به ساحل آرامش خواهید رسید و روی بهتر زندگی را خواهید دید و اینکه خیانت نشان از ترسهای است که شما به روابطتان دارید و اینکه نشان بر خینت طرفتان نیست پس آرامش خودتان و رابطه تان را بر هم نزنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 85. یگانه

  سلام خسته نباشید والا من دیروز خاب دیدم ک نامزدم تو ی سخنرانی هستو یکی از دوستان دوران دانشگاهمونم ک البته اونم الان متاهله موهلشو بلوند کرده و همسرم تو سخنرانیش ک من ازش فیلم میگیرم اونو همسرش معرفی میکنه و میرن پیش هم رو مبل میشینن و جلوی همه لب همو بااحساس بوس میکنن همسرم کت شلواری ک براعقد خریده بود تنش بود من واقعا انگاری اون لحظه قلبم وایستادممنون میشم بگید معنی خابم چی میشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این نوع خواب ها معمولا همانگونه که درمتن بالا خواندید دلیلی در درون ناخوداگاه شما دارند و باید به دنبال آن دلیل باشید ولی اگر هم بسیار از بابت آن نگرانید بدانید که درتعبیر این خواب برای ایشان امده است که معمولا این نوع خواب ها نشان از خیری برای ایشان دارد.
   سربلند و پیروز باشید

 86. سلام من چند باره که خواب میبینم دوست صمیمیم با اون کسی که قبلا باهاش قهر کرده بودیم دوست شده ( آخه قبلا هم شده بوده که با هم دوست بشن) منم همش خواب میبینم دوستم با اون کس دوست شده و هرچی من میگفته میرفته به اون میگفته
  تعبیرش چیه؟
  در واقعیت هم چند بار دیدم که با هم در پیام رسان ها آنلاین میشن بیشتر موقعها

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب را به علت اینکه در واقعیت به این موضوع بسیار فکر کرده اید دیده اید و از بابت آن نباید نگران باشید و بدانید که این خواب اشاره ای به ناخوداگاه شماست که زمانی که در واقعیت شکیی در ان وجود دارد در خواب ان را به شکل قطعیت نشان می دهد تا ذهن شما را از فکرکردن به ان موضوع رها سازد.
   سعی کنید به رابطه ای که دیگر برای شما وجود ندارد فکر نکنید.
   سربلند و پیروز باشید

 87. فرزاد

  سلام من خواب دیدم مادرم بهم خبر خیانت زنم را میدهد و میخواد واسم زن مجدد بگیره ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانگونه که در متن بالا نیز خوانده اید اینگونه خواب ها بیشتر به ناخوداگاه شما اشاره دارد تا انکه تعبیر عینی داشته باشد و از این رو نباید بسیار از بابت این نوع خواب ها و تعبیر آن نگران باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 88. ساناز

  سلام من خواب دیدم یه زن با بچش میاد خونمون میگه من میدونم پدرت با دو نفر رابطه داشته من هم یواشکی به مامانم میگم همین موقع چندتا از همسایه هامون هم خونمون بودن واسه همین من به مامانم گفتم هیچی نگو تا همسایه ها برن و همسایه ها رو بیرون کردم وقتی پدرم اومد رفتم پیشش و ازش توضیح خواستم که پدرم گفت نه دروغه گفتم خب قسم بخور ولی اون قسم نمیخورد این در حالی بود که داشت یه مقدار کارای ساختمونی خونه رو انجام میداد(ما الان هم در حال ساخت یه خونه هستیم) بعد من رفتم خونمون دیدم مامانم داره گریه میکنه و اون زنه جلو تلوزیون نشه و غذا(فکر کنم نیمرو بود)میخوره بعد من به مامانم گفتم طلاقت رو بگیر مامانم هم گفت اگه پول داشتم همین کار رو میکردم بعد من رفتم گردن اون زنه رو گرفتم و فشار میدادم و میگفتم من نیدونم تو با نقشه اومدی خودم تو مدرسه تو رو دیده بودم تو هم در مورد نماز بچه ها پرسیدی و بابام رو وقتی اومده بود مدرسه دنبالم دیدی و اومدی این حرفا رو میزنی بعد مامانم میگفت ولش کن خفش کردی و منم یه چند دقیقه بعد ولش کردم و و دیگه بیدار شدم از خواب

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر بدی ندارد و خیانت در خواب تعبیر به خیر دارد و اینکه احتمالا این خواب را بر پاییه کم لطفی پدرتان به مادر در ذهن خود بزرگ کردهاید و این تصویرات برای شما ظاهر شده است و اگر اینگونه نباشد تعبیر خیانت خوب است و نشان بر خیر برای خانواده شما .
   سربلند و پیروز باشید .

 89. Hadi

  سلام . خسته نباشین .
  من خواب دیدم نامزدم با برادرم یواشکی رفتن با هم رابطه برقرار کنن . بعد چند دقیقه رابطه برقرار کردنی من فهمیدم و مچشون رو گرفتم و وقتی علت رو جویا شدم خانمم گفت همینجوری خواستم باهاش ارضا بشم و منم بدجور عصبانی و ناراحت و گریان بودم و فقط داشتم با جفتشون دعوا میکردم و خانمم میگفت باهات ارضا نمیشدم و واسه همین خواستم با داداشت رابطه برقرار کنم . منم فقط داشتم باهاش دعوا میکردم .
  میخواستم تعبیر این خوابم رو بدونم .
  با تشکر .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر دوستی بیشتر با همسرتان است و اینکه دعوا در خواب نشان بر دوستیو صمیمیت است و اینکه به وسیله کاری که در اینده خامتان انجام خواهد داد شما خوشحال خواهید شد و اینکه اگر به شما بی میلی کرده است شاید این خواب را دیده اید که تعبیر بر بدی وجود ندارد .
   سربلند و پیروز باشید .

 90. مصطفز

  سلام
  وقت بخیر
  الان ساعت 3 شب هست و من بعد از دیدن ی خواب پریشان از خواب پریدم
  من 4 ماه با ی دختر خانوم نامزد بودیم درست وقتی خواستیم عقد کنیم با بهانه هایی گفت نمیخام من حرف های قبلنشو وقتی کنار بهانه ها می رسیدم ب تناقض رسیدم اما هنوز دوستش داشتم اما امشب خواب عجیبی دیدم دیدم عقد کردبم رفتیم شهرستان خودمون ؛ تو شهر خودمون یک فرد ک اصلا خوش نام نیست یک روز اومده در خونه و با اون کار داشته و صحبتی با هم کردند من هر چیزی بهش گفتم چی گفت هیجی نگفت و بعد هز دعوا از خونه زدم بیرون و رفتم با نهایت عصبانیت اون فردرو پیدا کردم بعد از کلی بحق گفت برای ابروی خودتم ریخته نشد ن جونو طلاقش بده ما همدیگرو میخوایم بعد از این حرف با حالت پریشان و عصبانی از خواب پریدم
  تعبیری ک خودم از این خاب دارم اینه ک اگر با اون دختر وارد رابطه هم میشدیم ممکن بود بهم خیانت کنه بخاطر همین از الان تصمیم گرفتم علاقمم بهش نابود کنم احساس میکنم ی نشونه بوده لطفا حتما کمکم کنید و جواب بدین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خوابی که شما دیده اید نمیتواند گفت که حتما نشان از خیانت ایشان به شما دارد و احتمالا دلیل خواب شما فکر به تناقضاتی است که در کنار هم گذاشته اید و ذهن همچین تصویری را به شما نشان داده است و اینکه احتمال هم میرود این خواب نشانه ای باشد برای خوب نبودن وصلت شما . اما باید به خدمت شما عرض کنم که هنگامی که یک نفر علاقع به ادادمه ندارد ان رابطه ناقص است و باید شما هم ان را به فراموشی بسپارید .
   سربلند و پیروز باشید .

 91. علی محمد

  سلام من چند هفته هست دارم خواب یکی از دوستامو میبینم توی خوابم میآد سلامم میکنه میره یه گوشه میشینه و من رو نگاه میکنه ولی من میتونم ذهنشو بخونم داره به خودش میگه کی کارش تموم میشه بیاد با من حرف بزنه و هر وقت میرم نزدیکش انگار نمیشه مثل این هست که دارم روی تردمیل حرکت میکنم اصلا بهش نمیتونم برسم به خودش ميگفت میدونستم تو ( یعنی من ) بهش خیانت میکنم و دیگه احوالشو نمیگیره. این دوستم توی دبیرستان با هم بودیم بعد از اینکه رفتیم دانشگاه رابطمون کمتر شده توی مدرسه خیلی با هم میگشتیم و کنار هم مینشستیم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما نشان از ناخوداگاهتان را دارد که برای این شخص احساسی قدیمی را به تصویر کشیده است. و اینکه تعبیر خوب یا بد ندارد و فقط شما می‌توانید در پی خوابتان احوالی از دوستتان بگیرید و یادی از گذشته داشته باشید که این دلتنگی پاسخ داده شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 92. بینام

  سلام لطفا یکی جواب بده من چند باریخ خواب میبینم خلنومم با رفیق هام در ارتباطه منم تو خواب همش دنبال اینم مچش رد بگیرم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اول از همه به خدمت شما دوست عزیز عرض کنم که خواب شما از ترس خیانت است که اگر ذهنتان را از این فکر پر کرده اید نشان بر خوبی نیست و اگر به خانمتان اعتماد دارید دلیل بر این فکر وجو ندارد و اینکه این خواب به دلیل بی مهری که از طرف خانتان دیده اید مشاهده کرده اید و خوابی که بارها تکرار شود تعبیری ندارد .
   سربلند و پیروز باشید .

 93. ارزو

  سلام خواب دیدم دوست صمیمیم رو تختم خواب بود بعد شوهرم رفت باالت اون بازی میکرد وقتی منو میدید دستش رامیکشید .کم کم برایشان عادی شد و باهم دوست شدند و بخاطربچه ای ک داشتم نمیتوانستم کاری بکنم و فقط غصه میخوردم وگاهی شوهرم رامیزدم ک چراااینکارابامن کرد ولی جواب نمیداد لطفا تعبیرشو بگیر مردم از غصه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما اول از همه نشان بر حسایت شما بر رفتار همسرتان دارد و اینکه میتواند این خواب را به علت بی توجهی همسرتان به شما دیده باشید و جای نگرانی نیست این خواب نشان‌دهنده‌ی این است که اوقات خوشی پیش رو دارید. شاید نیاز دارید تنها باشید و با دقت فکر کنید که آیا رابطه‌تان آینده‌ی خوبی دارد یا نه. شما برای چیزهایی که در لحظات خوشی برایتان ارزشمند است، مبارزه می‌کنید.و اینکه همسرتان را در حال خیانت کردن دیده اید و در مقابل کارشان سکوت کرده اند نشان بر این دارد که اطرافیانتان ادم های دو روو پیدا خواهد شد که با شما صادق نیستند و باید با احتیاط با انها رفتار کنید .
   سربلند و پیروز باشید .

 94. ناشناس

  سلام
  من خواب دیدم که همسرم تو خواب با خواهرم رابطه جنسی داشتن و خودم هم اونجا بودم و ناراحت نبودم از این کارشون
  تعبیرش رو بگین بیزحمت

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر شما در خواب جماع را مشاهده کرده اید نشان از خیر دارد ولی اگر در خواب حس خیانت را تجربه کردید . به این معنی است که شما از همسرتان بی میلی خواهید دید که شما را ازار نخواهد داد و احتمالا دلیل این رفتار کودرتی باشد میان شما و همسرتان . و شما نباید به ان ادامه دهید . برای ارامشتان صدقه بدهید .
   سربلند و پیروز باشید .

 95. فرزانه

  سلام خواب دیدم کسی که خیلی دوستش دارم بهم خبردادن که با یه خانم رابطه جنسی داشته ..خودم توخواب ندیدم فقط شنیدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   متن بالا را بخوانید و شرایطی که در ان ذکر شده است را بخوانید و بدانید که این دست خوابها از ترس های ناخوداگاه ما سررشته میگیرند و لاغیر.
   سربلند و پبروز باشید

 96. عباس جعفریان

  خواب دیدم که در خیابانی دزدیده شده ولی من بی اعتنا رانندگی کردم تا پلیس جلومو گرفت ولی تا دیدن دزد من نیستم منو رها کردن بعد خودمو با زن متاهلی که دوستش دارم در پاساژی مشغول راه رفتن دیدم که داستان دزدی را برلش تعریف میکردم در همین حال ی پسر جوانی امد و اون خانم کیف و کمربند داخل ویترین مغازه رو نشونش داد ولی انگار پسره ناراحت شد و رفت و اون خانم هم به دنبالش منم رفتم که دیدم در پشت بام پاساژ در حال بوسیدن هم هستن ولی خانمه هم میخواست جدا شه هم نمی خواست به پسره چسبیدم جداش کنم ولی اصلا نتونستم انگار که زورم بهش نمیرسید کل صحنه ها رفت و ی دفعه ی چاهی نه چندان عمیق جلو دیدم ظاهر شد که اولش تاریک بود ولی دقت که کردم انگار نوری تابیده بود تا بتونم چاهو ببینم و کامل دیدم جداره های چاه پر از آلت مرد بود که محو و پدیدار میشد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان اول از افکار شما است که در مورد شریک عاطفیتان دارید و اینکه ترس این را دارید که نبادا ان را از دست بدهید و یا ایشان به کس دیگری محبت کنند و این که چون فرد متاهل هستند این موضوع بیشتر برای شما پیش خواهد امد و اینکه نتوانسته اید از ان طرف جدایشان کنید احتمالا بر این معنی است که ایشان از شوهر خود جدا نخواهند شد و این رابطه برای شما ناکام خواهد ماند و اینکه وجود این رابطه بسیار ناپسند و نامشروع است و باعث از بین رفتن خیر و برکت در زندگی شما خواهد شد .
   سربلند و پیروز باشید .

 97. sahar

  من خواب دیدم ک همسرم با جاریم پیش از حد صمیمی هستش در حد خیلی بد ، و ی بارم خواب دیدم ک خودم با برادر شوهرم همبستر شدم طوری ک همسرم هم اونجا پیشمون بود ، لطفا پاسخ بدید ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب خیانت به هیچ وجه نمیتوان به خود خواب استناد کرد و باید برای ان زیرشاخه های موضوع را خواند تا شاید شخص بیننده ی خواب خود به علت دیدن این خواب پی ببرد.
   از این رو لطفا مطلب زیر را مطالعه فرمایید.
   تعبیر خواب خیانت
   سربلند و پیروز باشید

 98. فاطمه

  سلام
  من خاب دیدم کسی رو ک دوسش دارم نامزد کرده و من خیلی ناراحتم ولی نامزدشو نمیشناسم وقتی ازش میپرسم چرا میگه بخاطر مادرم کردم ک ناراحت نشه من این خابو خیلی میبینم والان ۳شب پشت سرهم دیدم،بین خاب و بیداری ،بیدار میشم فک میکنم ک واقعا نامزد کرده یا ن و خیلی ناراحت میشم و بعد یادم میاد ک ن نکرده و دوباره میخابم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب که شما دیده اید نشان از پیشرفت کاری برای آن شخص می باشد که نشان از سعادت و کام روایی است و اینکه خواب شما از ترس است و نمی‌تواند حتما تعبیر خاصی داشته باشد چون شما از این امر ترس و دلهره دارید مرتب این خواب را خواهید دید و شما را آزرده خواهد کرد پس با خودشان صحبت کنید و ترکستان را مطرح کنید تا این آزردگی و پریشان حالتان از بین برود.
   سربلند و پیروز باشید.

 99. علی حسینی

  سلام من خواب دیدم که از دوستم پرسیدم که اگر از عشقم خبر دارند یا نه دوستم به من گفت ک عشقت با کسی دیگری است و ناگهان از خواب پریدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما نشان از ترسی است که در ناخودآگاه شما متشکل شده است و قطعا نشان بر خیانت وجود ندارد این خواب می‌تواند یک خواب بسیار طبیعی نسبت به کسی باشد که شما به آن احساسی دارید و ترس از دست دادن او را هم بر دل و فکر دارید و قطعا نمی‌خواهید که او را از دست دهید و پس خواب های گوناگونی از این قبیل خوابها خواهید دید. و اینکه اگر تعبیر خواب خیانت را بگویم خیانت به این شکل معنی می‌شود که هنگامی که خود را فردی بی‌ارزش، ناکارآمد و ناتوان از برآورده کردن انتظارات دیگران تلقی می‌کنید، ممکن است خواب‌هایی درمورد خیانت شریک عاطفی تان ببینید. احساس بی‌ارزشی می‌کنید و حس می‌کنید که دلیلی وجود ندارد که شریک عاطفی تان با شما بماند.
   پس متوجه این باید باشید که تعبیر خواب به خود شما برمی‌گردد و نه شریک عاطفی تان.

 100. الهام

  سلام خسته نباشید من خواب دیدم شوهرم ساعت 8 شب رفت بیرون و ساعت 5صبح برگشت بهش مشکوک بودم ومیگفتم تو رفتی به هوای زنی، اونم میگفت نه اینطور نیست کار داشتم ومن توی خواب میدونستم دروغ میگه تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما دروغ گفت است و نشان از فساد در دین می‌دهد و تعبیر خیانت کردن هم از افکار شماست قطعا اعتماد یکی از کلیدی‌‌ترین فاکتورهای رابطه است. اگر این حس اعتماد به هر نحوی به مخاطره افتد، شک نیز به جان رابطه می‌افتد. یکی از همین شک‌ها می‌تواند خود را در غالب خواب‌هایی مبنی بر روابط نامشروع هویدا سازد.
   سربلند و پیروز باشید

 101. سمانه

  سلام خواب دیدم شوهرم رفته با کس دیگه ای رابطه برفگقرار کرده و بمنم‌خیلی راحت گفت .ومن فقط گریا کردم و بهش گفتم مگه چه کمبودی داشتی که اینکارو کردی و الان خیلی ناراحتم تعبیر خواب من چیه ؟؟؟
  من چون همسر دوم هستم خیلی نگرانم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب ریشه در واقعیات درون ذهن شما دارد و باید بدانید که احتمال قوی این خواب تعبیری ندارد و شما فقط چون به این موضوع در ناخوداگاهتان فکر کرده اید همچنین خوابی دیده اید.
   این ناشی از حس شماست که میپندارید چون ایشان میتواند دو همسر داشته باشد پس میتواند کس دیگری را نیز برگزیند اما این موضوع غلط است و اینگونه خواب ها معمولا از علاقه ی زیاد نشات میگیرند.
   زندگیتان را مهم تر بدانید و از کنار هم بودن لذت ببرید.
   سربلند و پیروز باشید

 102. ساسان

  اول که خدا رحمتشون بکنه ثانیا دست ایشون از دنیا کوتاه هست ثالثا اینها برگرفته از دوست داشتن فرد و شدت ناراحتی هست که شما اینجوری خواب میبینید براشون فاتحه بخوانید

 103. مهدی

  خواب دیدم زنم را میخواند شوهرش بدهند

 104. بهزاد

  باسلام وخسته نباشید
  خواب دیدم باهمسرم رفتم بازار که طلا بخرم دیدم یهو داره بایکی حرف میزنه بعد بااون فرد دعوام شد واز خواب پریدم
  درضمن من الان باکسی هستم که واقعا دوسش دارم چون قبلا بازنم دچار مشکلاتی شدیم واسه همین محبت رو جای دیگه پیدا کردم البته بیشتر این رابطه از طرف منه تااون دختر خواهش میکنم جواب منو بدید که تعبیر خوابم چیه

 105. ملیکا

  سلام من تو خواب دیدم عشقم با یکی که قبلا ازش خوشش میومده و بهش پیشنهاد داده بوده و الان چون تو رابطه‌ایم نباید حرف میزده ولی زده و من دیدمشون خندیده یه کمکی چیزی کنید من حالم بده.

 106. نیلو

  سلام وقتتون بخیر،دوهفته ایی است که رابطم بادوست پسرم کم شده و ایشون همش داره فاصله میگیره دوبارخواب دیدم که ایشون کناریه خانوم دیگه هستن.حتی توخواب مادرش یه جعبه شیرینی اوردوگفت عروسمو دیدی؟

 107. وحید

  سلام خواب دیدم یکی ازبزرگترین رهبران جهان منوبه کاخ خوددعوت کردوبرای کارکوچکی چنددقیقه ای منوتنهاگذاشت که ناگهان چندزن جوان زیباوخوشروبه آنجااومدن وبه من رغبت داشتن ومنولمس میکردن که من ازاین کارامتناع کردم

 108. gol

  سلام
  توروخدا کمکم کنید من و شهرم خیلی همو دوس داریم اما تو ماه حداقل دوبار خواب میبینم در حال خوشو بش و بوسیدن لبهای یکی از دخترای فامیلمخ و. من تو خواب دادمیزنم نفرینشون میکنم وقتی بیدار میشم با تپش قلب و درون هنگام از شوهرم متنفر میشم تا چندین روز کابوس تو ذهنم هست هر بار هم خواب میبینم با دوشیزه های متفاوت از اقوام نزدیکم بهم خیانت میکنه چیکار کنم دارم دیوانه میشم

 109. باران

  سلام
  من خواب دیدم ک دوستمو با خودم بردم خونه دوست پسرم و اونها درحال عشق بازی بودن
  بعد دختررو زدم و گفتم تو ک میدونستی دوسش دارم چرا اینکارو کردی
  بعد متوجه شدم ک دارم خواب میبینم از خواب ک بلند شدم با دوست صمیمیم ک مثل خواهرمه جلوی ی مه بودیم
  در واقع تو خوابم خواب دیدم ی حالت خواب ب خواب
  خیلی نگرانم در حالی ک چند روز دیگه تولد همون دوستمه ک تو خواب با دوست پسرم دیدم و دوتامونم دعوت کرده
  و اینکه من هیچوقت راجب این دونفر اینطوری فکر نکرده بودم ک حالا بخوام خوابشو ببینم
  لطفا بگین تعبیرش چیه خیلی نگرانم

 110. الی

  سلام.خواب دیدم شوهرم با یک نامحرم رابطه ایجاد کرد،ومن از شدت ناراحتی مثل دیونه ها شده بودم،واز او طلاق خواستم.تو خواب همش گریه. میکردم وغش میرفتم.خیلی حالم بد بود .تاالان هم حالم بده

 111. فاطمه

  من خواستگاری داشتم که وقتی به هدفش رسیدمنو به دلایلهای مختلف وتوهین کردن به من ترکم کرده الان من همش خواب اون فردومیبینم علتش چیه

 112. پدرام جهانگیر

  سلام
  من خواب دیدم مادرم یکز رو اوده تو خونه و ازش پول گرفته و باهاش رابطه برقرار کرده من زنگ زدم بابام و پیرمردرو زیدیم
  میخواستم بدونم تابیرش چیه

 113. نیلوفر موسوی

  سلام‌من خواب دیدم ک رفتم پیش کسی که دوسش دارم قهر بودیم و‌بعد اشتی کردیم و باهم رفتیم داخل خونه لباسشو عوض کنه اومدیم دیدیم ی ماشین زده ب ماشین من و لبخند میزنه من سر صدا کردم با اون اقا ولی ی دختره اومد زل زده بود تو چشمای عشق من بعد شروع کرد براش ب دلبری کردن و دستشو انداخت دورگردن عشق من و بعد باهم اوکی شدن و‌رفتن و‌من فقط گریه میکردم تروخدا تعبیر خوابمو لطفا بگین حس خیلی بدی دارم

 114. دلارام

  سلام وقت بخیر.چند ماه هست که با فرد مورد علاقم جدا شدیم دیشب توی خواب دیدم که با خواهرم که متاهل هست در ارتباطه و رابطه صمیمی و احساسی داشتن و من توی خواب انگار که داشتم سکته میکردم نفسم داشت بند میومد.

 115. Yaslin

  دختری از اهالی ساختمان خودمان هست در یک اپارتمان هستیم و در خواب ظاهرا هم دانشگاهی همسرم هم هستند به همسرم عشقم گفت و گفت بعدا میبینمت و دختر رفت دانشگاه ..
  من هم بعداز دیدن همچین صحنه ای قهر کردم رفتم داخل خونه
  اون دختر رو اصلا نمیشناسم ظاهرا از اهالی ساختمان بود داخل خوابم

 116. مریم

  مدتی است خواب میبینم که زن برادرم قصد ارتباط با همسرم را دارد . این مساله خیلی برایم ازار دهنده است و چند بار این خواب تکرار شده . حتی خواب میبینم که با هم رابطه پنهانی دارند ، متی در خواب او را حامله هم دیدم در حالی که در واقیت نیز حامله است

 117. یاسمین

  سلام ، من خواب دیدم نامزدم بهم خیانت کرده با دختر خالم ، و اون یکی دختر خالم اینو داره تو خواب بهم میگه و منو با خبر میکنه ، خداشاهده به یک ماه نکشید شاید هم خیلی کمتر چون مال پنج سال پیش هست روزش رو دقیق یادم نمیاد ، با همون دختر خالم ریختن رو هم البته کس دیگه ای منو با خبر کرد

 118. Fatemeh

  سلام من خواب دیدم مردی که بهش علاقه دارم،متوجه شدم بایه دختری صحبت کرده و خودشم خیلی واضح تو خواب بهم گفت چندماهه باهاش صحبت میکنه و بعدشم همه چیو تموم کرد و جدا شد ازم.تو خواب هم ناراحت بودم هم خوشحال و به خودم میگفتم دیگه به کسی اهمیت نمیدم.لطفا تعبیرش رو بگید…

  • شهلا

   من خواب دیدم دوس پسرم بهم دروغ گفته که مجرده ودر اصل متاهل بوده تعبیرش رو لطفا بگید

 119. kia

  خاستگار داره .. گفت شرايطشو ندارم باهات باشم
  امشب خواب ديدم خيانت كرده بهم اونم چه خيانتي . هعي دل من خيلي حالم بده

 120. خاتون

  من خواب دیدم که خودم‌ دارم خیانت میکنم واز این‌موضوع تو خوابم خیلی ناداحت یودم لطفا بگید تعببرش‌چیه

 121. ميترا

  سلام من خواب ديدم بچه دوستمو بغل كرده بودم كه خود دوستمم بهم داده بود بغلش كنم ولي شوهرش به بهانه پايين كشيدن لباس بچه دستش رو ميزد به بدن من و منم خيلي ترسيده بودم

 122. فاطمه

  سلام خسته نباشید، من تو خواب دیدم که نامزدم با یکی از اقوام نزدیکم ازدواج کرده خونه هامون نزدیک همه وقتی رفتم تو خونشون ازهم جدا شدنو نامزدم کلی قربون صدقم رفتو گفت ک ازدواج صوری کردن ،خواهش میکنم تعبیرشو بگین من هم تو خواب کلی گریه کردم هم الان خیلیم آشفته ام، کمکم کنید

 123. elham

  .سلام من خواب دیدم منو دوستم توخونه بودیم بعد یهوکسی که دوستش دارم اومد خونه وبادوستم بگو بخند کرد بعدچشش به من افتاد جاخورد اما به روی خودش نیاورد بعد من رفتم تواتاق وگریه کردم اما صدای خنده های دوستم میومد وقتی مه ازخواب پاشدم اذان گفتن لطفا تعبیرخوابمو بگید ممنون میشم

 124. مهلا

  سلام من تو خواب دیدم یکی از بچه های دانشگاه که فقط در دانشگاه میبینمش و رابطه ای با هم نداریم. تو خواب با شوهرم یواشکی داشت با تلفن حرف میزد که من فهمیدم و کلی گریه کردم و با شوهرم حرف میزدم گلایه میکردم. نفرین میکردمشون. این خواب رو نزدیک اذان صبح دیدم. لطفا تعبیرشو بگین خیلی نگرانم

 125. مهسا

  سلام مدتی هست که پسری که خیلی دوستش داشتم منو ترک کرده و من ازین بابت خیلی غمگینم .شواهدی بهم این حس رو میرسونن که با کس دیگه ای رفته. امشب خواب دیدم که رفتم پیشش و اونم بی توحه به من دارهدبا یه دختر حرف میزنه من که شنیدم تا تونستم تو خواب گریه کردم و پیش همون ازش گلایه کردم. ببدار که شدم نزدیک اذان صبح بود.میخوام بدونم تعببرش چیه.
  خیلی فوریه

 126. نیلوفر س

  من خواب دیدم که کسی که قراره باهاش ازدواج کنم زن داشته و من خبر نداشتم و خودم خائن بودم چون اصلا نمیدونستم که قبلا ازدواج کرده و وسط رابطشون هستم .

 127. پری

  سلام شوهر من 8ماهه فوت شده خواب دیدم ازش میپرسم چند بار به من خیانت کردی گفت 2بار بایک خانوم بودم بهم پول داد گفت بیا با هم باشیم،یعنی واقعا اینطور بوده ممنون میشم جواب بدید.

  • جلال

   نه خیره چیزی نیست

 128. زینا

  با سلام و دعای خیر . من مدتهاست در خواب مبینم ک زنم شوهر دیگری دارد . و خیلی در خواب ناراحتم و گریه میکنم .دو مرتبه اس ک همچین خوابی میبینم ولی شخص مورد نظر رو نمیبینم .

  • Omid

   هیچ وقت بخاطر خوابی ک دیدی به زنت بدبین نشووووو

 129. رعنا

  تعبیر خوابتون عالی بود دقیقا ریشه و منشا در روانشناسی داره.

 130. sara

  سلام من خواب دیدم رفیق صمیمیم ک همه چیو بهش میگم با همسرم دارن خیانت میکنن واقعا تو خواب و بیدار کلی گریه کردم چیکار کنم ینی ممکنه واقعیت پیدا کنه؟؟

 131. ساحره علیپور

  س خواب دیدم ک شوهرم با ی خانم دیگه حال میکرد یعنی بم خیانت میکرد میخوام بدونم تعبیرش چیه

 132. ۱۳۶۷۸۸ مهشید

  با سلام خسته نباشید من پنج ساله ازدواج کردم ولی الان چهار ساله که نمیدونم به شوهرم شک دارم که شوهرم بهم خیانت میکنه و در خوابهایم خیلی میبینم که شوهرم با یه زن رابطه جنسی داره انقدر جیغ میزدم که بیایین ببینین خوابم طرفای صبح بود الانم دارم میترکم این چه خوابی بود چرا این خواب

 133. *

  سلام ، من چندین باره دارم خواب میبینم به دوست پسرم خیانت میکنم اینبار حلقه ی نامزدی قبول کرده بودم و وقتی اون فهمید میخواست بره با گریه از خواب پریدم لطفا بگید تعبیرش چیه

 134. مرجان

  با عرض سلام. چند روزه صبح هی خواب میبینم دوستم داره بهم خیانت میکنه با دخترای مختلف و همونجا از دور تماشا میکنم هیچی نمیگه خیلی این خواب ها اذیتم میکنه

 135. maryam

  من چندین باره که خواب میبینم به کسی که دوسش دارم خیانت میکنم به انواع مختلفی هم این خوابو میبینم مثلا یبار ترکش یبار ابراز علاقه ی فرد دیگر و واقعا احساس بدی بهم دست میده

  • بشیر

   سلام
   همسرمو خیلی دوسش دارم
   ولی هر از چند گاهی تو خواب میبینم که در حالی برقراری دوستی با شخص دیگری از فامیل خودم یا فامیل زنم هستم به قصد خیانت!

 136. حسن رضا

  با سلام خواب دیدم با زنم در خواب در بازار قدم میزدیم ک یک پسر امد جلو بطوری ک نفهمید من با زنم هستم ومنو نشناخت بازنم شرو ب حرف زدن کرد و میخواست برایش کفش بخرد ک زنم ب من نگاه میکرد وطوری رفتار کرد ک زود شر پسره کم شود وبرود کفش رانخرید وبعد من همه جا جار زدم خیانت کرده دنبال پسره افتادم تا دعوا کنم …لازم ب ذکر است ک از ساعت ۶صب ب بعد خواب دیدم .ممنونم از لطف شما

 137. سمیه

  در خواب دیدم همسرم عورت زن فاحشه ایی را نگاه میکند تعبیرش چه می شود

 138. Sadra

  سلام ببخشید میشه تعبیر خوای خیانت دوست را بگویید

 139. سعيده

  در خواب ديدم همسرم دوست دختر خود رابا خوشحالي به من معرفي ميكند تعبير چيست

 140. بهار

  سلام من سه ساله ازدواج کردم و عین این سه سال رو خواب میبینم با همسرم دارم دعوا میکنم و امروز یک خواب فاجعه دیدم که بهم خیانت کرده وااااای یعنی وقتی از خواب بیدار شدم اشکهام بند نمیومد چرا من همش این خوابو میبینم؟ جالب اینجاست که خیلی بهم محبت میکنه فوق العاده رابطمون خوبه خیلی مثبت و شخصیت خوبی داره و خلاصه خیلی زندگی خوبی داریم اما این خوابها داره کلافم میکنه توروخدا راهنماییم کنید دارم دیونه میشم

  • امین

   سلام
   همون لحظه که ازخواب بیدارشدی بگوتعبیرخابم (قل هوالله احد)هست وبلندشودورکعت نمازبخوان ازخداوندطالب کمک خیرباش چون همیشه شیطان درکمین است

  • فاطمه

   منم مث تو هستم ☹️☹️

 141. حمید

  سلام خواب دیدم با دوست دخترم در خیابان راه میرفتیم که جلوی چشمانم مورد تجاوز چند مرد قرار گرفت و من هر چه تلاش میکردم نمیتوانستم کاری کنم ، با تشکر

 142. نگار

  سلام به تازگی قرار هست نامزد کنم و خواب دیدم که نامزدم با مادرم ارتباط داشته و مادرمدبا شوق و ذوق داره برام تعریف میکنه کهدنامزدم خیلی ازش خوشش اومده و لحظه‌ای چشم بر نمیداشته ازش و جالب اینجاست که خودم ازش خواسته بودم پیش مادرم بره و وقتی میشنیدم زدم زیر گریه و بشدت گریه میکردم که وای خدا من چجور پذیرفتم این اتفاق بیفته و درحین گریه کردن و ناراحتی زیاد بیدار شدم

 143. شادی

  سلام خواب دیدم با نامزدم تو یه دشت بودیم که کنارمون رودخونه هم بود یک دفعه نامزدم دست دوست دختر قبلیش رو گرفت و با لباس داخل رودخونه رفتن و بعد از چند دقیقه اومدن بیرون من داشتم گریه می کردم نامزدم اومد بغلم کرد و بعد دوباره رفت پیش اون دختر

 144. shirin

  سلام خواب دیدم که دوست پسرم لایه دختر دیگه ست و باهم دعوا میکردند من آنجا رفتم ولی هیچی نگرفتم! دوست پسرم مشغول ان دختر بود به من توجه نکرد.

 145. الناز

  باسلام لطفا کمکم کنین همسرم امروز عصر تو خواب عصرونش خواب دیدن که منو با یک پسردیگه ای داخل خونه گرفته وقتی بلند شد شروع به دعواکردن کرد من خیلی عصبی شدم تعبیرش چیه

  • ساسان

   خیلی دوستون داره واینجوری حساسیت زیاد باعث چنین خوابی میشه

 146. سارا

  سلام بی نهایت ممنونم عالی بود.من واقعا از دیدن این خواب اضراب داشتم و خیلی پریشان شده بودم و وقتی تعبیر خواب هایی دراین مورد خوندم اضطرابم بیشتر شد تا جایی که به همسرم که در شهر دیگر مشغول تحصیل و کار هستن تذکر دادم که مراقب هوای نفسش باشه.خداروشکر میکنم که سایت شمارو دیدم و دلم آروم گرفت.من در خوابی گه دزده بودم از بس عصبانی و ناراحت بودم که لیوان شیشه ای را به دیوار کوبیدم و شکستم.میشه لطف کنید تعبیر شکستن لیوان شیشه ای دا هم در اینجا قرار دهید.خیلی ممنون

  • هانیسا

   سلام.من خواب دیدم دوس پسرم با مامانم برنامه چیدن ک همو ببینن. کنارمادرم بودم توی خواب ک دیدم تلفنش زنگ خورد و من صدای عشقمو شنیدم و گفتن ساعت فلان میرن همو میبینن کلی هم عشق بازی مردن پشت تلفن.من ب مادرحمله کردم و زدمش بعد یهو رفت بعد از قرارشونو دیدم. دیدم ک دوس پسرم اومده خونمون تو جمع خانوادگیمون بود دراز کشیده بود. همه هم داشتن تعریف میکردن و میگفتن میخندیدن من از چشام تنفر سریز شده بود حالم از مامانمو پسره ب هم میخورد .پسره هم عین خیالش نبود عادی نگای من میکرد انگار ن انگار ک اتفاقی افتاده از شدت حال بدی صورتمو برگردوندم و رفتم از جمعشون بیرون از خواب پریدم خیلی پریشون بودم . اصلا حالم مساعد نیس بهم کمک گنید

 147. سارا

  با تشکر ،ولی این تعابیری که گذاشتید همه درمورد کسی هست که خواب دیده بهش خیانت شده نه کسی که خودش در خواب خیانت میکنه ،من دو بار خواب دیدم که به نامزدم خیانت میکردم و خیلی احساس بدی دارم ….

  • مينا

   سلام. من هم خواب ديدم كه با برادر شوهرم به همسرم خيانت ميكنم. ولى همسرم موقعى كه داشت موچ ما را ميگرفت ميگفت ميدونم كه تو به من خيانت نميكنى . لازمه كه بگم برادر شوهرم از نظر اخلاقى آدم فاسدى و من اصلاً ارتباط خوبى با برادر شوهرم ندارم. ولى چرا بايد همچين خوابى ببينم ؟

  • هانیه

   سلام من خواب دیدم باهمسرم دعوا م شد قهر کردم بعد اومد دلجویی کرد بعد تو ی ماشین بود دوتامونم پشت نشسته بودیم ک بغل دست راننده ی دختر بود ک دختره سرشو اورد سمت همسرم همسرمم سرشو برد جلو اول نمیدونم باخنده چی بهم گفتن بعد شروع کردن همدیگرو بوسیدن ب شدت تو خواب فشار عصبی بهم وارد شد داد زدم و اسم شوهرم رو اوردم از ماشین پیاده شدم دختر ه از ماشین پیاده شد رفتم سمتش انداختمش رو اسفالت با سرم جمجمه های سرش رو خورد مرد و خونش ربخت بعد شوهرم گفت چرا اونو کشتی من میخواستمش بعدش از همسرم جدا شدم افسردگی گرفتم بعد منو ب ی پسر دیگ عروسی کردیم لطفا جواب بدید

   • یاسین صداقت

    با سلام
    این خواب تعبیری خاص ندارد اما اشاره به نکات بسیار مهمی در ناخودآگاه شما دارد که میتواند حال شما را بهتر کند.
    ین خواب عملا به شکل مقیاس خیلی بزرگتری از واقعیت زندگی روزمره ی شما بیان شده است و در واقع شما در عالم حقیقی به علت های مختلفی که در متن نیز آمده است حس میکنید که ایشان نسبت به شما علاقیشان را از دست داده اند اما باید بسیار تامل کرد و همیشه جانب خیر را گرفت و بدانید که خواب ها لزوما تعبیری دال بر حقیقت ندارند و ممکن است مثل این خواب شما بزرگنمایی ذهنی از درون آشفتیتان باشد.
    خودتان را نترسانید و به خدا توکل کنید که در هر کاری اصل بر برایت افراد است.
    سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید