مجله آلامتو

تعبیر خواب گرگ

(278 رای, امتیاز میانگین: 2٫94 از 5)

تعبیر دیدن گرگ در خواب چیست؟

گرگ wolf

محمدبن سیرین گوید: اگر بیند گرگ او را بدرید، دلیل که زن طلاق دهد. اگر بیند گرگ را بکشت و گوشت او بخورد، دلیل که به قدر آن میراث یابد.

حضرت امام جعفر صادق فرماید: دیدن گرگ بر سه وجه است. اول: زن. دوم: کنیزک. سوم: خادم.

لوک اویتنهاو میگوید :

گرگی که زوزه میکشد : شخصی میخواهد از شما سبقت بگیرد

گرگ‌هایی‌که به صف راه میروند : همسایه های بیرحم

یوسف نبی علیه السلام گوید:

دیدن گرگ دشمن است خود را از او نگهدارد.

تعبیر خواب «گرگ» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «گرگ» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

100 دیدگاه

 1. با سلام من خواب دیدم که در خانه ای هستم و بقیه خانواده ام بیرون از خانه هستند ناگهان صدای یک حیوان وحشی را از بیرون شنیدم که صدای ترسناکی داشت و حس میکردم که چند تن از خانواده ام را دریده است به سوی یکی از پنجره ها رفتم ولی انگار ان حیوان حس بویایی قوی داشت و به محض اینکه من نزدیک پنجره رفتم فهمید ناگهان به سمت پنجره امد و شیشه را شکست ولی عجیب تر از همه این بود که قیافه انسان داشت و من حس کردم که قیافه اش شبیه برادر کوچکترم میباشد همینکه خواست به من حمله کند من از خواب پریدم….. لطفا تعبیر

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب گرگ برای شما نشان از دشمن اهوش است که میداند به چه روشی با شما دشمنی کند و شما نفهمید دوست است یا دشمن . خواب شما خبر از این میدهد که باید در زندگی واقعی اطراف خود را به خوبی بپایید .
   سربلند و پیروز باشید

 2. تینا حسینی در

  سلام
  من خواب دیدم که توی کوچه داشتیم با مادر بزرگم و خالم و پسر خالم که تو کالاسکه بود قدم میزدیم شب هم بود یدفعه سه تا گرگ بهمون حمله کردن و من داد میزدیم برید تو خونه اونا رفتن تو خونه من سعی کردم در خونه رو ببندم اما موفق نشدم و اونا اومدن تو خونه من رفتم بالا پشت بوم اما اونا رفتن تو خونه ولی به کسی آسیب نزدن چون مادربزرگ و خالم قایم شدن
  لطف کنید تعبیر خواب رو بهم بگید

  • یاسین صداقت در

   با سلام تعبیر خواب گرگ به گفته معبران بزرگ دشمن میباشد و اینکه به شما اسیب نرسانده است نشان بر این دارد که ضرری نخواهید کرد و اسیبی به شما و خانوادتان نخواهد رسید .
   سربلند و پیروز باشید

 3. محمدی در

  سلام من تو خواب دیدم در خونه دوستم هستم با بقیه دوستان که یکیش گفت یه گرگ بالای پشت بام خونه اس رفتیم دیدیم دراز کشیده تا ما رو دید بلند شد من یه چوب دستم بود رفتم سمتش اونم بهم حمله کرد اونجا از ترس از خواب بیدار شدم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب پشت بام یا جایی بلندتر از انکه که در ان لحظه در خواب در ان بوده اید به معنای اینده ی پیشرفت شماست و این که گرگ در خواب هم به معنای دشمن است به گفته ی یوسف نبی (ع) و این یعنی اینکه شما در مسیر ایندیتان که به پیشرفت خواهید کرد دشمنانی دارید که منتظر رسیدن شما به ان نقطه هستند و بحمدلله در خواب مشخص است که انشالله شما بر ان ها چیره خواهید شد.
   سربللند و پیروز باشید

 4. فاطمه در

  سلام،من صبح بعد ازاذان صبح خواب دیدم من ومادرم تو یه خونه روستایی خوابیدیم اون خونه هم درب وداغون بود ازیه طرف بارون میومد وازیه طرف صدای گرگ میشنیدم صداهانزدیک بودراستش خیلی ترسیدم هم ازاینکه بارون سقف خونه روخراب نکنه هم ازاینکه گرگها حمله نکنن بهمون،خرناس یه گرگ روهم شنیدم وترسیدم وقتی بیدارشدم ساعت 6:51صبح بود یعنی بعدازاذان.میشه لطف کنید تعبیرشوبگید؟؟؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب نیمتواند تعبیر واحدی داشته باشد اما باید بسیار هوشیار باشید که خدای ناکرده در زندگی گزندی نبینید و تعبیر هردو المان موجود در خواب شما خیر نیست.یکی خراب شدن سقف که به تعبیر ایجاد مشکل در زندگی شخصیتان است و دیگری ه مگرگ که به معنای دشمن است.
   بسیار اگاه باشید و صدقه دهید.
   سربلند وپیروز باشید

 5. من خواب دیدم به یه دلیل نامشخص سه انگشت دست راستم از نیمه قطع شده بود بعد رفتم ب یه صحرای خشک که چند حیوان وحشی اونجا بودن یه توله شیر بود که فرار کرد و یه ببر هم آروم نشسته بود اما یه یه گرگ خاکستری اومد و مچ دست راستم رو گاز گرفت و زخمی کرد اما تونستم دستم و از دهنش خارج کنم بعد یه ببر سیاه (جگوار) اومد و ساعد دست راستم رو گاز گرفت که بد جوری زخمی شد اما باز تونستم فراری بدم
  جالب این که اصلا نه دردی احساس میکردم و نه موقع حمله این حیوانات ترسی داشتم
  خواب عجیبی بود ممنون میشم برام تعبیرش کنید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب به این شکل دارای تعبیر است که شما در اینده ای نه چندان دور مشکلاتی خواهید داشت و این مشکلات بدین شکل تعبیر خواهند یافت که تعبیر شیر در خواب به معنای شخصی بزرگ و با ابهت است که به شما یاری میرساند و گرگ در خواب هم به معنای دشمن است و این که در خواب شما شیر فرار کرده است و گرگ به شما حمله کرده طبیعتا به این معنا میتواند ابشد که شما کسی یا کسانی را در زندگی میتوانید داشته باشید که انقدر قوی هستند که دشمنی نتواند بع شما سوقصد کند .
   دیدن اینکه دستتان در خواب دچار نقصانی شده هم به معنای این است که به واسطهی همان دشمنی ها برای شما مشکلاتی به مانند تنگدستی پیش خواهد امد و تنها راه چاره برای رفع این مشکل این است که افرادی که میدانید که بسیار قوی هستند را در اطراف خود حفظ کنید و خدواند را از یاد نبرید.
   برای تکمیل این تعبیر لینک زیر را هم مطالعه فرمایید.
   تعبیر خواب دست الامتو
   سربلند و پیروز باشید

 6. منصور در

  سلام ودرود من در خواب دیدم در کنار دریاچه ایی هستم و و چند تا گرگ و خرس به سه تا بچه و یک عدد مادر حمله می کنند و میدرند و من با اسلحه وارد میدان میشوم و چند تا شو می کشم ولی در آخر منو هم میدرند و از خواببیدار می شوم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب از جهاتی نیکو و از جهاتی نیز شر است و میتواند به این معنا باشد که شما انسانی خیر هستید و این امر به این صورت در خواب نشانه داده شده است که در خواب به شخصی که درگیر فتنهی دشمنان است کمک میکنید و این کمک شما به واسطه ی صداقت است و راستگویی.زیرا تعبیر تیر و تفنگ میتواند به این نزدیک باشد.
   اما ممکن است در این بین آنقدر برای دیگران فداکاری به خرج دهید که خودتان هم اسیب ببینید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. سلام من خواب دیدم که گله گرگی به من حمله کردن و وقتی بهم میرسیدن به انسان تبدیل میشدند و حمله ور میشدند تا این که آخر سر تونستم شکستشون بدم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خوابی نیکو است و به این تعبیر است که شما دمشنان خود ار در عالم واقع میشناسید و میتوانید که انشالله بر ان ها غلبه کنید اگر خدا بخواهد.
   سربلند و پیروز باشید

 8. سپیده در

  سلام در خواب دیدم یجای برفی تنها بودم تو ماشین که خاستم بشینم 4 توله گرگ بهم حمله کردن .یکیش پامو گاز گرفت خون جاری شد . بقیه هم که دهنشو نو باز کردن بیدارشدم.تعبیرش چی میتونه باشه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر دیدن گرگ در خواب همانگونه که قبل ها هم اشاره کرده ام به معنای دشمنان است و این نشان میدهد که در خواب شما تعداد ان ها هم مشخص است اما باد بدانید به نسبت اراده ی شما این افراد بسیار ضعیف هستند.
   اینکه در خواب ببینید که شمارا صدمه رسانند به این معنا است که گزندی به شما خواهند زد هرچند کم.
   برف هم در خواب به معنا و تعبیر شرایط سخت و غم ناک است و انشالله که با توکل به خدا و اراده ی خودتان از این مسایل رهایی خواهید یافت.
   سربلند و پیروز باشید

 9. سلمان فارسی در

  با سلام.من خواب دیدم یه گرگ گذاشت دنبال من و یه بچه ی کوچک که کنارم بود، ما فرار کردیم ولی وقتی پشت سرم رو نگاه کردم اثری نه از گرگ بود و نه بچه.( من بچه ندارم ولی تازه باردار شدم)

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر گرگ در خواب بارها هم بدان اشاره شده است به معنای دشمن است و این بدین معناست که شما دشمنی دارید که خود هم بدان اگاهید ولی راه نجاتی نیافته اید .اما راجع به دیدن ان کودک که امری طبیعی است زیرا زن ها در خواب به هنگام بارداری بسیار پیش می اید که خواب کودک راببینند.
   سربلند و پیروز باشید

 10. سلام چند گرگ را از دور زیر نظر داشتم نفهمیدم یدفعه چطور متوجه من شدند واز غفلتم یدفعه دورم کردن من برای فرار از اونا از کوهی که روش بودم به پایین حرکت کردم واز روشون پریدم به سمت یه دره

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب گرگ به گفته ی اکثر معبران به معنای دشمن است و این خواب میتواند بدین شکل تعبیر گردد که شما دشمنانی دارید و نسبت به ان ها دورادور اگاهید اما راه چاره برای دفع شر ایشان این است که از یک سری چیزها دست بکشید که در خوابتان به شکل پایین امدن درامده است.
   سربلند و پیروز باشید

 11. مرجان در

  سلام خواب دیدم ۸تا گرگ بهم حمله میکردن تو یه متروک تو یه جای کوهستانی بودم پره برف بود دور و ور بعد با یه آینه شکسته گلوی گرگو بریدم و گوشتشو میخوردم با خِرخِرشو تعبیرش چی میتونه باشه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر گرگ در خواب به معنای دشمن است واینکه دیده اید در جایی متروک به شما حمله شده است هم به معنای تنها بودن شما در مقابله با دمشنانتان است و باید بدانید که این خواب میتواند به منزله ی یک اتمام حجت از درونتان با خودتان باشد و تعبیر اینه در خواب دوست و همدم نزدیکتان است که در این خواب به این شکل میباشد که تنها راه شما برای مقابله با دشمنانتان در زندگی شخصیتان کسی است که بسیار به شما نزدیک است و ایشان برای شما مسیر را اسان خواهد کرد.
   برای تکمیل تعبیر خوابتان و مطالعه ی بیشتر راجع به ان میتوانید لینک زیر را مطالعه کنید.
   تعبیر خواب اینه الامتو
   سربلند و پیروز باشید

 12. سلام.‌من خواب دیدم که‌چند گرگ دنبالم کردن و منم داشتم فرار میکردم. ولی بعد به پشت سرم که نگاه کردم اون گرگها همشون سوختن و ناپدید شدن

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر دیدن گرگ معمولا در خواب به معنای کسانی است که صلاح شما را در زندگی نمیخواهند و اینکه در خواب گرگها شما را دنبال کرده اند به این تعبیر است که شما دشمنانی دارید اما احتمالا زمانی از آنها رهایی خواهید یافت که اتفاقی که د گذشتیتان رخ داده است را دوباره مورد بررسی و تحلیل قرار دهید و در آن تجدید نظر کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 13. مصطفی در

  سلام.
  در خواب دیدم در بیابانی با چند نفر انسان هستم یادم نمیاد که آشنا بودن یا نه بعد حدود یه گله خیلی خیلی بزرگ که حدود 200 یا حتی میشه گفت کل بیابان شده بود پر از گرگ همه اون ادما فرار کردن من منتظر بودم تا همه برن بعد خودم فرار کنم ولی وقتی به خودم اومدم دیدم دور تا دورم پر از گرگ شده و انقدر تعدادشون زیاده که قابل شمارش نیست به خودم گفتم بزار یه سمتی فرار کنم که یک دفعه یک گرگ از پام گاز گرفت و منو کشید من تو خواب احساس کردم که مردم خیلی لذت بخش بود این مردن نه دردی ن رنجی ن سختی حتی میشه گفت بهترین لذت بود ولی بعدش خودمو زنده دیدم کنار همون گرگ ها و از خواب پریدم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   همانگونه که در تعابیر قبلی گفته شده است تعبیر خواب گرگ در خواب در اکثر مواقع به معنای دشمن است اما اینکه شما در خواب دیده اید که همه فرار کرده اند و فقط شما مانده اید به این معنا میتواند باشد که دیگران دشمنان شما را میبینند و خود از آن غافلید و باید بدانید که این نااگاهی شما ممکن است به شما ضربه بزند جووری که حتی وقتی انها تمام تلاششان را برای زمین کوفتن شما کرده اند باز هم شما این موضوع را نمیفهمید.
   بسیار آگاه باشید و به صحبت های خانوادیتان گوش دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 14. ملیکا محمدپور در

  سلام خواب دیدم منزل خالم هستیم که فوت کرده و خودش هم اونجاس با کل خانوادش یه مهمونی بود و بعد من زوزه ی گرگ میشنوم و به همه میگم که بریم داخل و درا رو ببندیم ولی کسی گوش نمیده ، من خانوادمو میارم تو جم میکنم با چند نفری که تو هستیم بعد یهو کلی گرگ میریزه و همه رو تیکه پاره میکنه و در یه قسمت شیشه ای داشت و خونی که میریخت رو اون رو واضح میدیدم و من در رو نگه داشته بودم و هی به در فشار میومد که باز شه ولی من نگه داشته بودم درو

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   دیدن این خواب بسیار جالب خواهد بود زیرا این خواب کاملا یک آگاهی مشخص برای بیننده خواب است.
   دیدن میت و در نزد میت بودن خود تعبیر مشخص به خود دارد اما دیدن گرگ هایی که در خواب دیده اید نشان از دشمنان فراوانی است که دارید و احتمال زیاد از آن ها غفلت کرده اید و باید بسیار نسبت به اطرافتان آگاه باشید و احتمال بسیار ضعیفی هم وجود دارد که در آن خاله ی شما نه به شکل عمدی اما سبب این دشمنی ها برای شما شده اند.
   آگاه باشید و دوست و دشم خود را بشناسید.
   سربلند و پیروز باشید

 15. موژان در

  سلام
  من خواب دیدم تو یجایی جا خورده بودم و گرگ داشت رد میشد ۳ نفر مرد از دور داشتن سعی میکردن کمکم کنن ک از گرگ بتونم ولی دوتاشون سر این کمک کردنه بهشون حمله میشه و ناپدید میشن بعد من ب کمک نفر سوم به هر زوری بود خودمو بالای ی ارتفاع میرسونم ولی این دفه تعداد گرگا خیلی زیاد میشه و تعقیبم میکنن و بهم حمله میکنن اما با راهنمایی اشتباه اون مرد سوم باعث میشه دندون یکی از گرگا ب پام میرسه و گازم میگیره اینجا از شدت ترس از خاب میپرم… من دونفر اولو نمیشناختم ولی نفر سومو میشناختم تعبیرش چیه واقعا؟!!

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   دیدن گرگ در خواب همانگونه که در متن خوانده اید تعابیر مختلفی دارد اما در خواب شما به آن شکلی که بیان کرده اید،گرگ نشانه از دشمنی با شماست و آن دونفر اول که ناپدید شده اند در ظاهر تلاش بر حافظت شما از دشمنان را میکنند ،اما در باطن خود آنها هم در دل دشمنی با شما دارند.
   و اما نفر سوم این خواب که شما را راهنمایی میکند و سعی بر نجات شما دارد نشانه ی خیر و فردی صالح است اما او هم آنچنان که شما خودتان را دوست دارید برای شما دلسوز نخواهد بود.
   دونفر اول نمادی از دشمنان دوست نما هستند و نفر اخر دوست شماست اما بدانید که فقط خودتان هستید که میتوانید چاره ی کارهای خود باشید.
   هررزو اطرافتان را بررسی کنید و انسان های نیکو را برای خود حفظ کنید و کسانی که حضورشان لزومی ندارد را از زندگی خود دور کنید و بدانید که در زندگی شما دشمنی ها زیاد است.
   صدقه دهید که انشالله خواب شما نیکو تعبیر خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید

  • سلمان در

   در خاب ديدم كه در جنگ بين دو گرگ سفيد با يك گرگ خاكستري و يك گرگ سفيد من به دو گرگ سفيد گرم ميكردم البته جنگ بدون خونريزي بيشتر شبيه به كشتي گرفتن بود تعبيرش چيه

   • یاسین صداقت در

    با سلام
    خواب شما واضح نوشته نشده است اما گرگ به معناهای مختلفی میتواند باشد و شما باید بدایند که این خواب احتمالا تعبیری به این شکل دارد که شما دشمنانی دارید و باید بدانید که باز هم شما در بین این دشمنان تلاش بر آن دارید دل به آن دشمنی گرم کنید که از نظر شما بهتر است،اما در هر صورت آنها در باطنشان دشمن شما هستند.
    سربلند و پیروز باشید

 16. محمدامین در

  من خواب دیدم ک دو گرگ ب من حمله میکنندک من باترس ازخواب پرید لطفا سریع برام تعبیرکنید

 17. محمد مهدی در

  سلام من خواب دیدم که چهار گرگ خاکستری بهم حمله کردن و من زیر پارچه هستم ولی آنها نمیتونستن منو گاز بگیرن معنیش چیه

 18. سلام من خواب ديدم كه يه گرگ نا بينا و سياه رنگ كثيف مياد سمتم و منم باهاش خيلى خوبم و نازش ميكنم و اونم باهام خوب بود!

 19. سلام من خواب دیدم که گرگ خواهرم را خورد و فقط لباس هاش باقی ماند
  ممنون میشم تعبیرش را بگید

 20. مجتبی محمدی در

  با سلام من در خواب دیدم که سه گرگ زرد بهم حمله کردن ممنون میشم اگه تعبیرشو بهم بگید

 21. نیلوفر در

  دویدن گرگ درنده و وحشی که به سمت خودم که مرا بسیار دوست دارد من از او بسیار میترسیدم و با دست کشیدن به سر و رویش و ناز دادن آن او از گاز زدن من خوداری میکرد

 22. مهران در

  سللم من خواب دیدم یک گرک خاکستری بهم حمل کرد وناگهان ۳تاسگ اومدن نزاشتن بهم حمل کند وباگرگ درگیر شدن بعدمن دیدم سگ ها ازپسشان برنیامدن دوباره بهم حمل ورشد من دویدم یه ستون بزرگ بود رفتم بالای اون بعد ازترس ازخواب بیدار شدم ..ممنون میشم تعبیرشو برام بگید

 23. نازنین در

  سلام خواب دیدم گرگ سیاهی به من وخانواده ام حمله میکند ولی آنها فرارمیکند وگرگ درمقابل من قرارمیگیرد وباهم میجنگیم درآخر باتشویق خانواده ام موفق به جداکردن سرگرگ بادستانم میشوم.لطفا تعبیر کنید

 24. سلام.من خواب دیدم که سه تا گرگ بهم حمله کردن.ممنون میشم جواب بدین

 25. خواب دیدم در روی تختخواب فلزی در حیاط خانه مان به همراه خانواده خواب بودم و یک گرگ خاکستری و بزرگی هر دو دستش را روی بازوهایم گذاشت و زوزه میکشید که از خواب بیدار شدم

 26. سیدعلی در

  خواب دیدم گرگی که فقط سرداشت وتن نداشت ب طوروحشتناکی ب من حمله کرد وکوشش میکرددست من راگازبگیرد.ولی من نمیزاشتم گازبگیره وبعد چندی سرآن گرگ را انداختم دوروخیالم راحت شد.لطفاتعبیرشوبگید

 27. سلام خواب دیدم بالای بوم از شدت سرما خوابم نمیبرد ناگهان دسته گرگی روی بام امدند و با سرعت به سوی من می امدند که من هم داخل خانه که خواستم بشم دو سه تا گرگ به من نزدیگ شدند یادم نیست ولی با چیزی انها را از خود دور کردم و در بوم را بستم بعد گرگها را دیدم که بر بام دیگری پریدند

 28. من خاب ديدم كه در يك جنگل هستیم ویک بچه کوچک نیز داریم دراین جنگل حیوانات زیادی هستن دوتا خرس ک درحال خوردن کنار درخت ‌حیوانات دیگر ک نزدیک کودک هستن اما کودک زیر بیشه ها خودرا پنهان کرده ودر امان میماند اورا بداخل اتاق میبرم وخودم بدنبال چیزی میرم در راه بازگشت همه حیوانات نزدیک کلبه هستن ومن ازدوتا چوب برای خودم وسیله ای میسازم ک با کمک آن می‌توانم بپرم واز موانع عبورکنم تا آنکه ب شغالی میرسم اون مرا میگیرد ویک سینه ام را گازمیگیره ومن تقلا می‌کنم ازدهانش بکشم بیرون آرام می‌گیرد امااصلا درد نداشت تا بالاخره نجات پیداکردم

 29. گرگ پیری رو دیدم که در باغ نشسته بعد من رفتم بالای درخت بعد یه نفر گرگ را یواش یواش یواش از باغ بیرون کرد

 30. خاب دیدم صدا گرگ میاد بعد سرمو از پنجره اوردم بیرون از طبقه 4 دیدم گرگ هایی سفید کوچک مثل موش و بزرگ مثل فیل دارن میان و میرن

 31. من خواب دیدم که درخانه ای که مایل به خریداش بودیم چند گرگ به من حمله میکردن

 32. سلام.من خواب دیدم ازدواج میکنم باشخصی که مدنظرخودم هست امااحساس خوشحالی نمیکنم.بعدازمدتی دربیرون بالباس عروس گرگی به من حمله میکندومن به طریقی خودم روازگزندگرگ نگه میدارم امابه طورموقت ودرنهایت دامادخبردارشده ومی آیدومرانجات میدهد.لطفااین خواب مراتعبیرکنید.

 33. خواب دیدم 2تاگرگ به 3بچه حمله کردیکیشونوخیلی گازمیگرفت مردم هم نگاه میکردن من میخواستم کمک کنم ولی نمیدونستم چیکارکنم میترسیدم منم گازبگیره

  • سلام خواب دیدم گرگ پای مرا گاز گرفته ولی هیچ کس نبود کمک کند بجز یک زن که او هم کمکم نکرد احساس میکردم اون زن مرا عمداً کمک نمی کند

 34. خواب دیدم گرگی خاکستری رنگ پارس میکنه و روباهی قهوه ای رنگ رو دنبال میکنه . روباه عاجز از دست گرگ بود ولی هیچکدام با من کاری نداشتند و من احتیاط میکردم.

 35. سلام خواب دیدم گرگی ب ما نزدیک شده
  صداشو میشنیدم اما نمیدیدمش
  دامادمون منو کشید پشت درو درو بست بعد دیدم پشت دره و بشدت داره با خشم چنگ و دندون نشون میده دست منم ی تفنگ خرابه ک داره دود میکنه و سوخته
  خیلی فضای عجیبی بود

 36. عطایی در

  سلام
  من خواب دیدم که یک گرگ انسان نما به من و خوانواده ام حمله کرده و من در خواب با او جنگیدم و توانستم او را در قفسی بزرگ زندانی کنم ایا می دانید تعبیر این خواب چیست؟خواب خیلی وحشتناکی بود مرسی

 37. سلام خواب دیدیم گرک به یه روباه حمله کرد و شروع کرد به خوردن گوشتش و من فقط نگاه میکردم

 38. ناشناس در

  سلام
  من خواب دیدم توی یه جای تفریحی که درختم زیاد بود با فامیل هامون وایساده بودیم بعد یه عده حیوان وحشی بهمون حمله کردن هممون یکی یه چوب برداشتیم از خودمون دفاع میکردیم من همش مواظب کسی بودم که دوسش دارم ولی با اینکه اینقدر نگرانش بودم اون اصلا جدی نمیگرفت و بی محلی میکرد میخواستم ببینم که تعبیرش چیه البته هوا هم یهو تاریک شد

 39. سلام خواب دیدم دو گرگ زوزه کشیدند و خواستن به من حمله کنند که یکی هنگام فرار با گلوله زخمی کردم و آن یکی را با کلنگ به کمک خواهرم زدم از بلندی افتاد مرد واز وسط گوشتش را نصف کردم

 40. میترا در

  سلام، خواب دیدم خونه ی مادر بزرگم بودم یک جن اونجا بود ، شب که همه خوابیدن و من تنها شدم اون جن خودش رو بشکل من در میورد و میخندید و من میگفتم این همزادمه
  بعد اون قسمت از خونه مثل یه تپه ی بلند شد و یک عالمه حیوانات وحشی به من حمله کردن که من هر کدوم میومدن طرفم رو از تپه پایین می انداختم تا از خواب پریدم
  من یک بار دیگه هم در بچگی همچین خوابی رو دیدم و تو ذهنم مونده بود
  ممنون میشم تعبیرش رو بفرمایید

 41. سلام در خواب دیدم گرگ خیلی بزرگی به روستا حمله کرده،بعضی ها دارند فرار میکنن بعضی ها دارند به یر پناه میرن و عده‌ای هم دارند بهش تیر اندازی میکنند موقع فرار دیدم گرگ یه سگ بزرگی رو گرفت و راحت سرشو شکست.

 42. سلام من دیدم که در جنگل گرگ های زیادی است اما من با آنها میجنگم اما زیاد نمیجنگم و یکی از گرگ ها را سوار میشوم طرف خانه می ایم بقیه خوابم درست یادم نمیاد….

 43. سلام
  من خواب دیدم باپدرومادرم تو خونه قدیمی مادربزرگم اینا هستیم خواهرمم بود بعد یه گله گرگ بهمون حمله کردند هیچکدوم آسیب ندیدیم بیشترم صدای گرگارو میشنیدیم.تازه تفنگم داشتیم.میشه بگید تعبیرش چیه.ممنون

 44. من خواب دیدم چندتا گرگ نشسته بودن و به من نگاه میکردن من توی ی جایی مثل خونه بودم با مامانم بعد گرگا که اون طرف که مثل کوه یا دشت بود اونجا بودن ی مردی هم که سوار اسب بود باهاشون بود که قیافش معلوم نبود ولی ترسناک بود ی دونه از این شلاقا هم دستش که یهو از اون طرف پشت گرگا شروع کرد به حرکت با عصبانیت و تند میدوید با اسب بعد یکی از گرگا که رنگش با بقیشون فرق داشت اونم دنبالش رفت که میخواست بیان دنبال من بعد بقیه گرگا فقط منو نگاه میکردن از پشت شیشه بعد که اونا میومدن به سمت من یعنی همون موقع حرکتشون منم رفتم که بعد فهمیدم سوار قطار بودم که بعد از خواب پریدم اون مرده هم خیلی بد منو نگاه میکرد ……لطفا اگه میدونید بگید من خیلی میترسم…

 45. سلام خسته نباشی من تعداد زیادی گرگ دیدم که شامل دو گرگ بزرگ وچند تا بچه گرگ که به من حمله ور میشدن ومن با اونها میجنگیدم این خوایب چند بار در طول شبانه روز برام اتفاق افتاده بی زحمت تعبیرش رو میخوام. با تشکر

 46. سلام
  من خواب دیدم با مادرم تو یه کلبه ای توی شب هستیم که مادرم می خواد بره چیزی بیاره و من تنها می مونم
  دیر می کنه و منم چون از تاریکی می ترسیدم میرم دنبالش که یه گرگه خیلی خیلی بزرگ و جلوم می بینم که روی پاهاش بلند شده میام فرار کنم که سمتم حمله ور میشه و می خواد پام و بگیره که از خواب می پرم
  تعبیرش چیه؟؟

 47. سلام‌ من خواب دیدم که یه جایی داشتن ساختمون میساختن .حموم عمومی داشت .منم رفتم حموم زمانی که اومدم بیرون مادرم و شوهرم با چند نفر دیگه کنارم بودن یهو چندتا گرگ سفید به طرف ما حمله ور شدن…یکیش که از همه بزرگتر بود بدون هیچ دریغی به طرف من حمله کرد و دو طرف کف دستامو با دندوناش زخمی کرد همون لحظه شوهرم یه جاقو به طرفم انداختو زدم تو شکم گرگ کشتمش ..گرگ بعدی دنبال من یکی دیگه کرد ولی تا برگشتم ازم ترسید از اون حالت خشن یهو مظلوم شد ..

 48. ابوالفضل در

  سلام من خواب دیدم .یه گله گوسفند بهم سپردن گفتن چوپانشی..شب گرگها حمله کردن .من یکی از گرگهای خاکستری کشتم البته بعداز چوب زدن زیاد..اما انگار گرگها چندتا از برها بردن..می تونید بگید تعبیرش چیه ؟

 49. علي ايرانش در

  سلام.من خواب ديدم با برادر خوددر ماشين گرانقيمتي بودم وبعد به مجلس عروسي رفتم.اونجا چندتا از دوستام هم بودن.بعداز خوردن شام كه بيرون اومدم ديديم سروصداي زيادي مياد رفتم جلو و متوجه شدم گرگ چندتا گوسفند رو پاره كرده.در ابتدا گرگ رو به صورت حيوان ديدم.بعد مردم ميخواستن اونو از داخل مسيري هدايت كنند كه بره من اتفاقي جلوي مسير بودم كه گرگ دنبال من كردو مردم به كمك من اومدن كه گرگ ١نفر رو گرفت و سرشو جدا كرد.بعد گرگ به اين طرف و آنطرف ميدويد كه دوباره ميخواست به سمت من حمله كنه كه من با چوب دستي تقريبا مانع شدم اما در آخر ١نفرگرگ رو زد و افتاد اما اون لحظه گرگ به شكل ادم بود و فقط پوزه گرگ داشت و بعد مرم تا ميتونستن زدنش من هم ميزدمش وبعد هم اونو با ماشين بردن ..من تا حدودي با ترس از خواب بيدار شدم.لطفا منو آگاه كنيد.با تشكر

 50. سلام من چندین بار خواب دیدم که یه گرگ باجثه بزرگ و سیاه سرراهم سبز میشه و وقتی ک باهاش چشم درچشم میشم ومیخوام فرار کنم اونم بلند میشه وبهم حمله میکنه زخم های جدی تاجایی ک یادمه ازش نخوردم
  دیشب ک این خوابو دیدم تونستم باکمک یه نفر نجات پیدا کنم
  فاصله زمانیه این خواب هاهم شاید سالی یکباریابیشتر

 51. من خواب دیدم تو خونه ام یهو ۲ تا گرگ از در میان تو اولی سیاه گرگ پشتیش سفید
  کل خونواده فرار کردن اومدن تو اتاق من گرگ سیاه اومد تو اتاق رو به روی من وایساد همینجوری زل زده بود بهم
  منم یواشکی تفنگ بادیو از زیر تخت اوردم بیرون گرفت طرف سرش تیرم توش بود ولی هرچی شلیک میکردم تیر بیرون نمیومد گرگه ام همینجوری زل زده بود به من یهو دستاشو عین آدم اورد بالا که از خواب پریدم
  تعبیرش چیه؟

 52. من خواب دیدم تو خونه ام یهو ۲ تا گرگ از در میان تو اولی ساه گرگ پشتیش سفید
  کل خونواده فرار کردن اومدن تو ا

 53. سلام خواب دیدم با چند نفر کوه بودم من نفر آخر بودم یه گرگ جلوی راه بود همه راه رو کج کردن به من حمله کرد ومن کشتمش و یکی از دندانهای گرگ شکست کسی هم کمکم نیومد

 54. مارال در

  سلام من خواب دیدم نزدیوای صبح بود …کلی گرگ حمله کردن و یک گرگی که از همشون بزرگتر بود و قوی تر به من حمله کرد و گردن منو گاز گرفت

 55. سلام لطف میکنید جواب بدید.خواب دیدم تو کوچمون یه موش سفید بود من میترسیدم موش یهو تبدیل به یه گرگ کوچیک و سفید تبدیل شد ولی بعد چند لحظه گرگ یهو بزرگ شد

 56. دوستان دفتر یکی از مراجع تعبیر خواب می کنه . رد خور نداره . در قم . زنگ بزنید بپرسید

  • سلام خب شماره ای آدرسی نامی چیزی میگفدین تو قم پراز مراجع هست ایمیلمو میدم شمارشو برام بفرسین ممنون

  • سلام خانم امنه، لطف میکنید شماره تماسشون رو بدید،یا واسم جیمیل کنید
   متشکرم

 57. سلام خواب دیدم گرگی بدون اینکه به من کاری داشته باشد از سربالایی بالا میرود.به یکی گفتم برس بهش اون هم دوپاش گرفت منم رسیدم پا گذاشتم بر گردنش درحال خفه شدن بود ک بیدارشدم

 58. فرشاد در

  سلام
  من خواب دیدم از خونه اومدم بیرون درب رو قفل کردم دیدم چنتا گرگ پشت سرم وایسادن ی کم ترسیدم بعدش اومدم این ور تر ی گرگ نشسته بود میخاستم بزنمش نمی تونستم
  تعبیر لطفا

 59. باسلام
  خواب دیدم توی یه بیابون یا خرابه بودم که ازیه خرابه تاریک گرگها داشتن بهطرفم می اومدن.

 60. خواب ديدم كه تو يه جا گير افتادم و گرگا دارن به صميمي ترين دوستم حمله ميكنن و منم هر كاري ميكنم نميتونم برم كمكش
  چندبارم اين خوابو ديدم
  رنگ گرگام قهوه اي

 61. سپیده در

  سلام صبحتون بخیر.
  من خواب دیدم برادرم نشسته بود با صدای آروم قرآن میخوند بعد من صداش کردم گفتم بیا پیش من اومد پیشم، من داشتم بابرادرم صحبت میکردم که صدای زوزه ی گرگ شنید بعد رف به بابام اصرار کرد گه بهش اجازه بده بره اون گرگهارو بکشه اما بابام اجازه نداد.

  لطفا تعبیر خوابم رو بگید

 62. پروانه در

  سلام من خواب دیدم تویه غارتفریحی شبیه سهولان بودیم وعکس میگرفتیم وتواونغارخونه هایی هم زندگی میکردن که چندتاگرگ به غارحمله کردن اهالی گفتن که هرشب گرگاحمله میکنن وهرشب بهشون یکعددگوسفندمیدن مادرم که ازاب غارچندتاماهی گرفته بودبجای گوسفندبه گرگهادادوباعث شدکه حمله نکننوازخواب پریدم

 63. فرهنگ در

  سلام من خواب دیدم گرگی را از گردن گرفتم و به راحتی کشتم و به طرفی پرت کردم

 64. من خواب دیدم چندتاگرگ خاکستری چندتا گوسفندرو کشتن باز دنبال من وهمسرم هستندومافرارمیکنیم وبامادرگیرمیشن

  • سلام من خواب دیدم خونه ی ماد ر بزرگم هستیم یه گرگ به خواهرم حمله کرد ولی من خواهرمو کشیدم کنار بعد رفت سمت پدرم.تعبیرش چی میشه؟

 65. سلام خوابی دیدم که خواهشمندم خیلی سریع تعبیر کنیدخواب دیدم تو جاده ی روستامون داشتم با وسیله ای میرفتم که تو راه مردم رو غضبناک میدیدم وگاهی گرگ و شغال و سگ میدیدم حتی انسانی که سرش گرگ بود و یک کلت به طرفم نشانه کرده بود ومردم تو راه تهدیدم میکردن

 66. دیدم که گرگها حمله کردن به گوسفندها. و من سگهارو به دنبالشان فرستادم و گرگها فرار کردن

نظر خود را بیان کنید