تعبیر خواب روباه

دیدن روباه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن روباه در خواب چیست؟

تعبیر دیدن روباه

پوست روباه گویای زنی است زیبا ولی مکار و مزور. داشتن پوستین از پوست روباه یا هر نوع پوست روباه که به لباس افزوده شده باشد زنی است زیبا و حیله گر که در کار شما نیرنگ به کار می برد و فریب تان می دهد و به دنبال خویش می کشد. این تعبیر برای زن و مرد یکسان است.


دیدن خواب روباه چه تعبیری دارد؟

دیدن روباه در خواب، خواب رایجی نیست، اما می تواند معانی و تعابیر متفاوتی داشته باشد. اگر به تازگی خوابی در مورد روباه دیده اید نباید آن را نادیده گرفته و یا نسبت به آن بی اهمیت باشید، چرا که ممکن است چیزهایی در مورد زندگی واقعی به شما بگویید و یا حوادثی از آینده را پیش بینی کند. اگر خوابی در مورد روباه دیده اید و به دنبال تعبیر آن هستید در ادامه با ما همراه شوید.

خواب دیدن در مورد روباه‌ معمولا به شما هشدار می‌ دهد که به همه اعتماد نکنید چون ممکن است دوستان و افراد اشتباهی در اطراف شما وجود داشته باشند. دیدن روباره در خواب همچنین می ‌تواند به این معنی باشد که در حال حاضر احساس تنهایی می ‌کنید.

روباه یکی از حیواناتی است که معمولا یک زندگی جدا از بقیه در جنگل دارد، به همین خاطر ممکن است دیدن این حیوان در خواب با تنهایی و گوشه گیری شما ارتباط مستقیمی داشته باشد. همچنین این عقیده وجود دارد که اگر زنی روباه را در خواب ببیند، به این معنی است که رقیب عشقی دارد یا اینکه کسی مخفیانه به او خیانت می کند.

همانطور که می بینید معانی و تعابیر زیادی در مورد دیدن روباره در خواب وجود دارد و هر یک از این خواب ها معنای متفاوتی خواهند داشت که ممکن است مثبت یا منفی باشد، بنابراین جزئیات و اتفاقاتی که در خواب دیده اید، بسیار مهم خواهند بود.

دیدن روباه در خواب می تواند نمادی از هوش و خرد و یا نمادی از فریب و دروغ باشد. در قسمت زیر رایج ترین خواب ها و تفسیرها در مورد روباه را مشاهده خواهید کرد. پس از خواندن این مقاله، درک خواب خود درباره روباه برای شما بسیار ساده تر خواهد بود.


تعبیر دیدن روباره در خواب!

تعبیر دیدن روباه در خواب چیستاگر اخیرا روباهی را در خواب دیده اید، به این معنی است که در بسیاری از موقعیت های زندگی خود بسیار باهوش و خردمند هستید. شما دقیقا می دانید که چگونه به چالش ها نزدیک شوید و چگونه بر موانع موجود در راه خود غلبه کنید.

همچنین، رفتار شما معمولاً غیرقابل پیش بینی است، بنابراین مردم نمی دانند از شما چه انتظاری داشته باشند. تعبیر دیگری نیز از این خواب وجود دارد. اگر خوابی در مورد روباه دیده اید، این می تواند به معنای این باشد که در عشق فریب خورده اید و به شما خیانت شده است.


خواب دیدن در مورد تعقیب یک روباه: اگر خواب دیده اید که یک روباه را تعقیب می کنید، به این معنی است که نمی خواهید وضعیت خاصی را در زندگی خود بپذیرید. از طرف دیگر، این خواب می تواند به معنای این باشد که شخصی به شما دروغ می گوید، بنابراین باید مراقب باشید. ممکن است در اطراف تان چندین نفر وجود داشته باشند که گرگ هستند اما در لباس دوست! این تعبیر خواب معمولاً مربوط به زنانی است که در مورد تعقیب روباه خواب می بینند.

خواب دیدن در مورد بازی کردن با روباه: اگر در خواب دیده اید که با یک روباه بازی می کنید، به این معنی است که ممکن است در معرض خطر قرار بگیرید. این خواب در حقیقت به شما هشدار می دهد که در آینده بیشتر مراقب خودتان باشید.

خواب دیدن در مورد عبور یک روباه از کنار شما: اگر خواب دیده اید که یک روباه از کنارتان عبور کرده، این می تواند علامت هشداری برای شما باشد و به شما بگوید که بیشتر مراقب خودتان باشید زیرا دشمنان زیادی در اطراف شما هستند، که ممکن است شما از وجود آن ها آگاه نباشید.

خواب دیدن در مورد گرفتن دم روباه: اگر خواب دیده اید که دم یک روباه را در دست گرفته اید، این نشانه بدی است. این خواب نشان می دهد که در آینده نزدیک پول زیادی را از دست خواهید داد و وضعیت مالی شما بد خواهد شد.

دیدن یک روباه با دم پرپشت در خواب: اگر در خواب تان روباهی را با دم پرپشت و بزرگ دیده اید، نمادی از شخصی است که خیلی دوست ندارید.

خواب درگیری با روباه: اگر در رویا با روباه جنگیده اید، این به این معنی است که خیلی زود با دشمن خود می جنگید.

خواب دیدن در مورد اهلی کردن روباه: این خواب غیرمعمول به معنای این است که شما ممکن است عاشق شخص اشتباهی شوید. ممکن است این فرد کسی باشد که لیاقت شما را ندارد. این رویا می تواند هشداری برای شما باشد و به شما گوشزد کند که باهوش باشید و قبل از انتخاب، خوب فکر کنید.

خواب دیدن در مورد گرفتن روباه از کسی: اگر خواب دیده باشید که روباهی را از کسی گرفته اید، این نشانه بدی است. این خواب نشانگر نگرانی ها و مشکلاتی است که ممکن است در آینده نزدیک به آن ها مواجه شوید. اما شما از دشمنان باهوش تر هستید، بنابراین بر همه مشکلات غلبه خواهید کرد و اوضاع را به نفع خود تغییر می دهید.

شنیدن صدای روباه در خواب: اگر در خواب فریادی از روباه شنیده اید، نشانه خوبی نیست. این خواب به معنای این است که شما در یک وضعیت خطرناک قرار دارید، بنابراین باید مراقب باشید. ممکن است لازم باشد که از بعضی از دوستانتان فاصله بگیرید چرا که ممکن است به آن اندازه که نشان می دهند خوب نباشند.

دیدن یک روباه قرمز در خواب: اگر در خواب تان یک روباه قرمز دیده اید، این خواب به این معنی است که دوست نزدیکتان شما را فریب می دهد. این شخص علیه شما کاری انجام خواهد داد و بسیار از او نا امید خواهید شد.

خواب دیدن در مورد پرواز روباه به سمت پنجره شما: اگر به تازگی این خواب را دیده اید، ممکن است یک هشدار برای شما باشد مبنی بر این که توجه بیشتری به اطرافیانتان داشته باشید. ممکن است کسی باشد که می خواهد به شما آسیب برساند، کسی که شما را دوست ندارد، حتی اگر فکر می کنید این شخص دوست شما است.

دیدن خودتان به شکل روباه در خواب: اگر خواب دیده اید که یک روباه هستید، نشانه خوبی است. این خواب به معنای این است که شخصی می خواهد شما را به مهمانی دعوت کند، بنابراین شما می توانید یک زمان بسیار خوب را سپری کنید.

امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد و به بهترین تعبیر از خواب تان در مورد روباه دست پیدا کرده باشید.

تعبیر خواب «روباه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «روباه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

6 دیدگاه

 1. سهیلا در 1399/07/02در3:01 ب.ظ

  با سلام مجدد خدمت شما.
  من قبلا هم خواب روباه دیده بودم.خواب دیدم که دو مرغ دریایی نر و ماده کنار ساحل تازه تخم گذاشته بودن یک روباه قرمز اومد ومیخواست تخم هارو بخوره.اولش فقط با استرس نگاه میکردم اما بعدش با یک تکه پارچه ابریشمی با سر روباه میزدم و سعی میکردم فراریش بدم.اگرچه اولش به ظاهر دردی برای روباه نداشت.اما کم کم ترسید و فرار کرد و تخمها آسیبی ندیدن..و بعد تخمها رو نگاه کردم دیدم که خیلی کوچیکو و ضعیفن..اما پنهانشون کردن..فقط در کنارشون مورچه های زیادی حرکت میکردن.با خودم گفتم عیبی نداره..این مورچه ها نمیتونن آسیبی به تخم ها بزنن

  • یاسین صداقت در 1399/07/12در10:08 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر آن است که خیری به شما خواهد رسید که دشمنی فریبکار و به ظاهر دوست و بازن دشمن به آن چشم دارد و اینکه شما با رفتارتان آن را دور خواهد کرد.و این نیک است و خیر.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. سهیلا در 1399/07/02در2:55 ب.ظ

  با سلام و خسته نباشید.
  من خانمی هستم که سه سال با یک آقا رابطه عاطفی داشتم به قصد ازدواج.جوری که ایشون دو سال برای جواب مثبت من تلاش کرد.اما در نهایت بخاطر ترس از مخالفت خانواده هامون ترکم کرد.من خواب دیدم که ایشون یه کفش نو با پا داشت اما اصرار داشت که کفشو عوض کنه نهایتا من و پدر مادرش منصرفش کردیم در بازار راه میرفتیم که من یک روباه رو کنار سطل آشغال خیابون دیدم.و بهش نشون دادم.اون روباه بدنی زشت مثل شغال ها داشت اما روباه قرمزی بود.ایشون به طرز عجیبی از این روباه خوشش اومد و توجهشو جلب کرد و چندین عکس ازش گرفت و وسط خیابون وایساده بود بدون توجه به اینکه ممکنه ماشین بهش بزنه..من تنها کاری که میکردم سعی میکردم مراقب باشم ماشین بهش نزنه.مدتی رو به تماشا و عکس از روباه وایساد.نهایتا حرکت کردیم دست منو گرف و از پدر مادرش دور شدیم و منو بوسید..دقیقا چند روز بعدش در واقعیت من ایشون رو تو خیابون با یک خانم دیدم و اونم منو دید ..آیا روباه تعبیری بر اون خانمه؟

  • یاسین صداقت در 1399/07/12در4:50 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر آن دارد که فردی با ذات و نیت فریبکارانه و نیرنگ دارد و به آن شخص نزدیک شده است و اینکه او را فریب می دهد و نیک نیست برایشان و متحمل است که آن شخص باشد و چون بعضی معبران روباه را کنیز دانسته اند و کنیز را هم در زمان گذشته به زن گفته اند که تعبیر به خوبی ندارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. نرگس در 1399/03/20در8:53 ق.ظ

  من خواب دیدم تو یه اتاق که نمیشناسمش با مامانم و خواهرم هستم پنجره هم باز بود بعد مامانم گفت از پشت پنجره اون سگرو نگا کن سگه از پشت پنجره چشاش قرمز بود خودشم گنده بود بدنشم زرد بعد دیدم کم کم داره ازون پنجره وارد اتاق میشه کم کم اومد داخل اتاق من ترسیده بودم ولی اون کاریمون نداشت فقط دور ما میگشت مارو بو میکرد ولی من میترسیدم مارو بخوره درحدی ترسیدم که دهنم باز نمیشد حرف بزنم نمیتونستم تکون بخورم حتی ازش فرار کنم میخواستم به مامانم هشدار بدم ولی نتونستم ولی کاری نکرد
  اولش من از پشت پنجره من اونو به شکل سگ دیدم ولی وقتی اومد تو دیدم روباهه اخرسرم دمشو دیدم

  • یاسین صداقت در 1399/03/22در3:07 ب.ظ

   با سلام
   دیدن روباه در خواب، خواب رایجی نیست، اما می تواند معانی و تعابیر متفاوتی داشته باشد. اگر به تازگی خوابی در مورد روباه دیده اید نباید آن را نادیده گرفته و یا نسبت به آن بی اهمیت باشید، چرا که ممکن است چیزهایی در مورد زندگی واقعی به شما بگویید و یا حوادثی از آینده را پیش بینی کند. اگر خوابی در مورد روباه دیده اید و به دنبال تعبیر آن هستید خواب دیدن در مورد روباه‌ معمولا به شما هشدار می‌ دهد که به همه اعتماد نکنید چون ممکن است دوستان و افراد اشتباهی در اطراف شما وجود داشته باشند. دیدن روباره در خواب همچنین می ‌تواند به این معنی باشد که در حال حاضر احساس تنهایی می ‌کنید.
   روباه یکی از حیواناتی است که معمولا یک زندگی جدا از بقیه در جنگل دارد، به همین خاطر ممکن است دیدن این حیوان در خواب با تنهایی و گوشه گیری شما ارتباط مستقیمی داشته باشد. همچنین این عقیده وجود دارد که اگر زنی روباه را در خواب ببیند، به این معنی است که رقیب عشقی دارد یا اینکه کسی مخفیانه به او خیانت می کند.
   سربلند و پیروز باشید .

نظر خود را بیان کنید