تعبیر خواب روباه

دیدن روباه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن روباه در خواب چیست؟

تعبیر دیدن روباه

پوست روباه گویای زنی است زیبا ولی مکار و مزور. داشتن پوستین از پوست روباه یا هر نوع پوست روباه که به لباس افزوده شده باشد زنی است زیبا و حیله گر که در کار شما نیرنگ به کار می برد و فریب تان می دهد و به دنبال خویش می کشد. این تعبیر برای زن و مرد یکسان است.


دیدن خواب روباه چه تعبیری دارد؟

دیدن روباه در خواب، خواب رایجی نیست، اما می تواند معانی و تعابیر متفاوتی داشته باشد. اگر به تازگی خوابی در مورد روباه دیده اید نباید آن را نادیده گرفته و یا نسبت به آن بی اهمیت باشید، چرا که ممکن است چیزهایی در مورد زندگی واقعی به شما بگویید و یا حوادثی از آینده را پیش بینی کند. اگر خوابی در مورد روباه دیده اید و به دنبال تعبیر آن هستید در ادامه با ما همراه شوید.

خواب دیدن در مورد روباه‌ معمولا به شما هشدار می‌ دهد که به همه اعتماد نکنید چون ممکن است دوستان و افراد اشتباهی در اطراف شما وجود داشته باشند. دیدن روباره در خواب همچنین می ‌تواند به این معنی باشد که در حال حاضر احساس تنهایی می ‌کنید.

روباه یکی از حیواناتی است که معمولا یک زندگی جدا از بقیه در جنگل دارد، به همین خاطر ممکن است دیدن این حیوان در خواب با تنهایی و گوشه گیری شما ارتباط مستقیمی داشته باشد. همچنین این عقیده وجود دارد که اگر زنی روباه را در خواب ببیند، به این معنی است که رقیب عشقی دارد یا اینکه کسی مخفیانه به او خیانت می کند.

همانطور که می بینید معانی و تعابیر زیادی در مورد دیدن روباره در خواب وجود دارد و هر یک از این خواب ها معنای متفاوتی خواهند داشت که ممکن است مثبت یا منفی باشد، بنابراین جزئیات و اتفاقاتی که در خواب دیده اید، بسیار مهم خواهند بود.

دیدن روباه در خواب می تواند نمادی از هوش و خرد و یا نمادی از فریب و دروغ باشد. در قسمت زیر رایج ترین خواب ها و تفسیرها در مورد روباه را مشاهده خواهید کرد. پس از خواندن این مقاله، درک خواب خود درباره روباه برای شما بسیار ساده تر خواهد بود.


تعبیر دیدن روباره در خواب!

تعبیر دیدن روباه در خواب چیستاگر اخیرا روباهی را در خواب دیده اید، به این معنی است که در بسیاری از موقعیت های زندگی خود بسیار باهوش و خردمند هستید. شما دقیقا می دانید که چگونه به چالش ها نزدیک شوید و چگونه بر موانع موجود در راه خود غلبه کنید.

همچنین، رفتار شما معمولاً غیرقابل پیش بینی است، بنابراین مردم نمی دانند از شما چه انتظاری داشته باشند. تعبیر دیگری نیز از این خواب وجود دارد. اگر خوابی در مورد روباه دیده اید، این می تواند به معنای این باشد که در عشق فریب خورده اید و به شما خیانت شده است.


خواب دیدن در مورد تعقیب یک روباه: اگر خواب دیده اید که یک روباه را تعقیب می کنید، به این معنی است که نمی خواهید وضعیت خاصی را در زندگی خود بپذیرید. از طرف دیگر، این خواب می تواند به معنای این باشد که شخصی به شما دروغ می گوید، بنابراین باید مراقب باشید. ممکن است در اطراف تان چندین نفر وجود داشته باشند که گرگ هستند اما در لباس دوست! این تعبیر خواب معمولاً مربوط به زنانی است که در مورد تعقیب روباه خواب می بینند.

خواب دیدن در مورد بازی کردن با روباه: اگر در خواب دیده اید که با یک روباه بازی می کنید، به این معنی است که ممکن است در معرض خطر قرار بگیرید. این خواب در حقیقت به شما هشدار می دهد که در آینده بیشتر مراقب خودتان باشید.

خواب دیدن در مورد عبور یک روباه از کنار شما: اگر خواب دیده اید که یک روباه از کنارتان عبور کرده، این می تواند علامت هشداری برای شما باشد و به شما بگوید که بیشتر مراقب خودتان باشید زیرا دشمنان زیادی در اطراف شما هستند، که ممکن است شما از وجود آن ها آگاه نباشید.

خواب دیدن در مورد گرفتن دم روباه: اگر خواب دیده اید که دم یک روباه را در دست گرفته اید، این نشانه بدی است. این خواب نشان می دهد که در آینده نزدیک پول زیادی را از دست خواهید داد و وضعیت مالی شما بد خواهد شد.

دیدن یک روباه با دم پرپشت در خواب: اگر در خواب تان روباهی را با دم پرپشت و بزرگ دیده اید، نمادی از شخصی است که خیلی دوست ندارید.

خواب درگیری با روباه: اگر در رویا با روباه جنگیده اید، این به این معنی است که خیلی زود با دشمن خود می جنگید.

خواب دیدن در مورد اهلی کردن روباه: این خواب غیرمعمول به معنای این است که شما ممکن است عاشق شخص اشتباهی شوید. ممکن است این فرد کسی باشد که لیاقت شما را ندارد. این رویا می تواند هشداری برای شما باشد و به شما گوشزد کند که باهوش باشید و قبل از انتخاب، خوب فکر کنید.

خواب دیدن در مورد گرفتن روباه از کسی: اگر خواب دیده باشید که روباهی را از کسی گرفته اید، این نشانه بدی است. این خواب نشانگر نگرانی ها و مشکلاتی است که ممکن است در آینده نزدیک به آن ها مواجه شوید. اما شما از دشمنان باهوش تر هستید، بنابراین بر همه مشکلات غلبه خواهید کرد و اوضاع را به نفع خود تغییر می دهید.

شنیدن صدای روباه در خواب: اگر در خواب فریادی از روباه شنیده اید، نشانه خوبی نیست. این خواب به معنای این است که شما در یک وضعیت خطرناک قرار دارید، بنابراین باید مراقب باشید. ممکن است لازم باشد که از بعضی از دوستانتان فاصله بگیرید چرا که ممکن است به آن اندازه که نشان می دهند خوب نباشند.

دیدن یک روباه قرمز در خواب: اگر در خواب تان یک روباه قرمز دیده اید، این خواب به این معنی است که دوست نزدیکتان شما را فریب می دهد. این شخص علیه شما کاری انجام خواهد داد و بسیار از او نا امید خواهید شد.

خواب دیدن در مورد پرواز روباه به سمت پنجره شما: اگر به تازگی این خواب را دیده اید، ممکن است یک هشدار برای شما باشد مبنی بر این که توجه بیشتری به اطرافیانتان داشته باشید. ممکن است کسی باشد که می خواهد به شما آسیب برساند، کسی که شما را دوست ندارد، حتی اگر فکر می کنید این شخص دوست شما است.

دیدن خودتان به شکل روباه در خواب: اگر خواب دیده اید که یک روباه هستید، نشانه خوبی است. این خواب به معنای این است که شخصی می خواهد شما را به مهمانی دعوت کند، بنابراین شما می توانید یک زمان بسیار خوب را سپری کنید.

امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد و به بهترین تعبیر از خواب تان در مورد روباه دست پیدا کرده باشید.

☺ تعبیر خواب «روباه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «روباه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


41 دیدگاه

 1. دریا

  سلام
  من خواب دیدم میخواستم برم جایی تند رفتم
  یه تیکه مسیر دیگه که نزدیک خونه رسیدم
  برادرم خونه بود و جایی که میخواستم برم
  به برادرم گفتم که با دوچرخه من رو برسونند
  یهو یه آقایی با یه روباه قرمز بدو بدو اومدن رو ترک دوچرخه نشستند روباه زخمی بود
  منم عروسیم بود وسایل ها پایین بود التماس آقا کردم که بیاد پایین در آخر روباه اومد پایین لباس عروس که تو کاور بود رو ورداشت و میخواست روی دوچرخه بزاره
  تعبیرش چی میشه

 2. مع

  سلام من خواب دیدم یکک روباه ضعیف جلوی یک سگ وایساده و سرو صدا میکنه و جلوس وایساده ناگهان یک سگ قوی میاد و همه رو فراری داخل یک باغ میبره و حمله میکنه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   دربرخی تعابیر خواب روباه نشان از کسی است که موفقیتی برای شما اورد و از این رو می تواند نشان از ان باشد که دشمنی از شما سعی بر ان کند که موفقیت های شما را زیر سوال ببرد و از این رو خیر نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 3. Fatemeh

  سلام من خواب دیدم ک تقریبا هوا تاریک بود و دوتا روباه قرمز با دم های پشمالو و بزرگ داشتن باهم دعوا میکردن و من از کنارشون گذشتم و اصلا کاری بامن نداشتن منم خیلی ازشون نترسیدم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب روباه امده است که می تواند نشان از زنی مکار باشد و از این رو می تواند نشان از اینده ای برای شما باشد که این موضوع را به چشم خود بینید. صبر کنید تا دیگران را بشناسید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. پيمان

  سلام
  من خواب ديدم در حالت تنهايي به سر ميبرم و كسل و بي حوصله ام و مشكلي دارم ، كه يك بچه روباه قرمز ميبينم . از مادرم اجازه گرفتم كه در خانه بزرگش كنم و او اجازه داد . بچه روباه خيلي بامزه بود و خيلي هم خوب ميفهميد چي ميگم و بايد همش از دست سگ هاي خيابان نجاتش ميدادم. و خيلي دوستش داشتم.
  بعد خواب هم احساس خوبي داشتم .
  آيا اين خواب بده؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب داشتن روباه به این معنا ممکن است باشد که شما در اینده برای رسیدن به کاری از روشی خطرناک استفاده می کنید و از این رو باید بسیار اگاه باشید که خدای ناکرده سبب متضرر شدن شما نشود.
   سربلند وپیروز باشید

 5. ریحان

  من خواب دیدم که یه روباه قرمز به من نزدیک شد داخل مقعد این روباه مثل غار بود که توش دوتا خفاش داشت و خفاشها به بیرون از بدن روباه اومدن. و من با تعجب و ترس نگاهشون میکردم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب ممکن است به این معنا باشد که از چیزی که حس می کنید برای شما خیر است چیزی می بینید که سبب می شود از ان دوری کنید و از این رو برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 6. فرزین

  سلام من خواب دیدم تو یه جنگل هستم و همه جا برف سفید و تمیزه یه روباه با بچه ش از کنارم رد میشد که من دویدم و بجه روباه رو گرفتم مادرشم همین طور نگاهم میکرد!!!

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب دنبال کردن روباه و گرفتن ان ممکن است به این معنا باشد که شما کاری خطرناک ممکن است انجام دهید و از این رو باید بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. مژده

  سلام من خواب دیدم گروهی روباه با رگه های قرمز روی پوستشون ایستادن ومن اونا رو نشون پسرم میدم .
  تعبیرش چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب دیدن روباه ممکن است به این معنا باشد که شما نقاط قوت و ضعف خود را بدایند و ان را به خانواده ی خود انتقال دهید که خیر است و از این رو نباید نگران ان باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 8. حمیدپاینده

  سلام من خواب دیدم ک با یکی از دوستان قدیمی ک چند روز پیش اونرو دیدم رفتیم خونشون و اون دوتا سگ داشت ک من نرفتم اول اون رفت داخل یکی از سگارو گذاشت تو جعبه و اون یکی ازاد بود بعد پدرش مریض بودو در بستر بعد تو یکی از اتاقا ی روباه با بچش بود ک وقتی نشتم داخل اتاق هم بچه روباه هم هود روباه خودشونو بهم مالیدن و روباه میخواست باهاش بازی کنمو فقط گرفته بودمش بغل دوماشونم معلوم بود
  البته دوتا روباه لاغر بودند

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب سگ امده است که میتواند نشان از دشمن باشد و در تعبیر خواب روباه هم امده است که می تواند نشان از خطری باشد که به واسطه ی ان دشمن برای شما اید و از این رو باید بدانید که در تعبیر این خواب امده است که بسیار باید در روابطتان اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 9. صبورا

  من خواب دیدم دوستم تلاش میکنه دوتا روباه قرمز رو بگیره وبندازه تو گونی وتا حدودی هم موفق میشه وانتظار داره من کمکش کنم و من هم خیلی دوست داشتم به روباه ها دست بزنم ولی میترسیدم ، آخر هم نمیدونم گرفتیم یانه؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب گرفتن روباه ممکن است برای شما و ایشان خیر باشد و به این معنا باشد که در اینده کنترل شرایطی که برای شما خطرناک است را ممکن است به دست بگیرید.
   سربلندو پیروز باشید

 10. معصومه

  با عرض سلام خدمت شما من خواب دیدم تو راه باغمون دارم با دخترم میرم که یهو دوتا روباه سیاه از کنار باغ بغلی دارن میان که یکیشون بنظرم نر بود اومد به سمت من من اولش ترسیدم ولی بعد وایستادم وسر روباه رو گرفتم و پیش خودم گفتم یه موقع گاز نگیره اونم انگار سعی میکرد نشون بده که مثلاًدشمن نیست ولی من فهمیدم داره الکی اونجوری نشون میده بعد رفت اونور ومن اون یکی روباه رو دیدم داره میدوه و رو کمرش نزدیک دمش یه بچه روباه کوچیک که اونم رنگش سیاه بود رو دوتا پاش ایستاده بود و و انگار نزدیک بود که بیفته.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که با توجه به خواب روباه ممکن است به این معنا باشد که شما از نیت بد کسی که در اطراف شما ممکن است باشد اگاه خواهید شد که این برای شما بسیار خیر است.
   سربلنند و پیروز باشید

 11. Y.G

  سلام من خواب دیدم یه روباه قرمز هستم و از دو تا حیوان دیگه توی جنگل در حال فرار هستم و قایم میشم و میترسم که بلاخره فرار میکنم و نمیتونن من رو بگیرن این تعبیرش چی مینونه باشه؟! ممنون اگه کمکم کنید

  • یاسین صداقت

   باسلام
   در تعبیر خواب روباه بودن امده است که می تواند نشان از خیر باشد و به این معنا باشد که شما در اینده به واسطه ی دوستی که دارید به جایی که ممکن است برای شما خیر باشد دعوت خواهید شد که این خواب برای شما می تواند خیر باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 12. Hanii

  خواب دیدم در ایوان خانه قبلیما ایستادم دارم به آسمان زیبا نگاه میکنم. خاله ام بهم گفت بیا تو یک حیوان عجیب گاز گیر داشت بهم نزدیک میشد (مثل تمساح ولی کوچکتر کمی ) ولی اومدم در ایوان رو باز کنم دیدم یک روباه قرمز رو گرفتن در اتاق اونم تقلا فرار کردن داره. در باز کردم اونم پرید بره ایستاد دستمو جلوش گرفتم انگار مثل تشکر چون من آزادش کردم اومد نزدیکم بغلش کردم یه نوازشش کردم پرید از ارتفاع توی حیاط و رفت . منم زودتر رفتم تو تا حیوان گاز گیر منو نگیره و رد شه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب ازاد کردن روباه ممکن است به این معنا باشد که شما به دست خود کسی که ممکن است شما را فریب دهد رها می گذارید و از این رو باید بسیار در روابطتان دقیق باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 13. سیداحمد

  سلام تعبیر خوابم چیه؟زیر سنگی بزرگ که بلدیزر آن را جابجا میکرد سنگ آهن بزرگی پیدا کردم آن را برداشتم عقب وانت گذاشتم تا برای زیر دست آهنگری استفاده کنم که ترک برداشت ترک را باز کردم درونش پر از استخوانهای فوسیل شده و قدیمی روباه پیدا کردم که در خواب احساس کردم ارزش زیادی دارد ممنون میشم تعبیر درست را بهم بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب استخوان روباه ممکن است برای شما به این معنا باشد که شما در گذشته خود و در قبلا اتفاقاتی را پشت سر گذاشته اید که اکنون به ان ها برای رسیدن به تصمیمی درست نیاز دارید و از این رو خوابی خیر دیده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 14. سمیه

  سلام .خواب روباهی رو دیدم که در طبیعت واطراف ویلای ما به دنبالم میدویید ومیخواست کاری کند که که وارد خانه ی ما شود .روباهی پشمالو ونارنجی رنگ ومهربان .واصلا از او نمیترسیدم واورا میراندم .ولی ان روباه خودشو لوس کرد ودر دستانم امد ومن هم اصلا نمیخواستم ان را به خانه ببرم .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب دوستی با روباه باید بدانید که ممکن است به این معنا باشد که در اینده باید بسیار از این جهت آگاه باشید که خدای ناکرده کسی شما را فریب ندهد.
   سربلند و پیروز باشید

 15. محسن

  سلام من خواب دیدم دوتا روباه یکی قرمز یکی مشکی تو پشت بوم هستن من میخوام بگیرمشون ولی هی فرار میکنن (البته تو خواب با وجود ترسی ک ازشون داشتم میخواستم بگیرمشون)

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب امده است که این خواب می تواند به این معنا باشد که شما در زندگی خود نمی خواهید وضعیتی را بپذیرید و از این رو این خواب را به این صورت دیده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 16. سهیلا

  با سلام مجدد خدمت شما.
  من قبلا هم خواب روباه دیده بودم.خواب دیدم که دو مرغ دریایی نر و ماده کنار ساحل تازه تخم گذاشته بودن یک روباه قرمز اومد ومیخواست تخم هارو بخوره.اولش فقط با استرس نگاه میکردم اما بعدش با یک تکه پارچه ابریشمی با سر روباه میزدم و سعی میکردم فراریش بدم.اگرچه اولش به ظاهر دردی برای روباه نداشت.اما کم کم ترسید و فرار کرد و تخمها آسیبی ندیدن..و بعد تخمها رو نگاه کردم دیدم که خیلی کوچیکو و ضعیفن..اما پنهانشون کردن..فقط در کنارشون مورچه های زیادی حرکت میکردن.با خودم گفتم عیبی نداره..این مورچه ها نمیتونن آسیبی به تخم ها بزنن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر آن است که خیری به شما خواهد رسید که دشمنی فریبکار و به ظاهر دوست و بازن دشمن به آن چشم دارد و اینکه شما با رفتارتان آن را دور خواهد کرد.و این نیک است و خیر.
   سربلند و پیروز باشید.

 17. سهیلا

  با سلام و خسته نباشید.
  من خانمی هستم که سه سال با یک آقا رابطه عاطفی داشتم به قصد ازدواج.جوری که ایشون دو سال برای جواب مثبت من تلاش کرد.اما در نهایت بخاطر ترس از مخالفت خانواده هامون ترکم کرد.من خواب دیدم که ایشون یه کفش نو با پا داشت اما اصرار داشت که کفشو عوض کنه نهایتا من و پدر مادرش منصرفش کردیم در بازار راه میرفتیم که من یک روباه رو کنار سطل آشغال خیابون دیدم.و بهش نشون دادم.اون روباه بدنی زشت مثل شغال ها داشت اما روباه قرمزی بود.ایشون به طرز عجیبی از این روباه خوشش اومد و توجهشو جلب کرد و چندین عکس ازش گرفت و وسط خیابون وایساده بود بدون توجه به اینکه ممکنه ماشین بهش بزنه..من تنها کاری که میکردم سعی میکردم مراقب باشم ماشین بهش نزنه.مدتی رو به تماشا و عکس از روباه وایساد.نهایتا حرکت کردیم دست منو گرف و از پدر مادرش دور شدیم و منو بوسید..دقیقا چند روز بعدش در واقعیت من ایشون رو تو خیابون با یک خانم دیدم و اونم منو دید ..آیا روباه تعبیری بر اون خانمه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر آن دارد که فردی با ذات و نیت فریبکارانه و نیرنگ دارد و به آن شخص نزدیک شده است و اینکه او را فریب می دهد و نیک نیست برایشان و متحمل است که آن شخص باشد و چون بعضی معبران روباه را کنیز دانسته اند و کنیز را هم در زمان گذشته به زن گفته اند که تعبیر به خوبی ندارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 18. مجید

  من خواب دیدم تعدادی روباه در مقابلم است
  یکیش خط های قرمزی روی بدنش دارد و زخمی شده است
  بعدش متوجه می شوم یک روباه زیر پالتوم رفته و اویزان کولم شده و با تکان دادن خودم می ندازمش
  تعبیر خواب من چیست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند به این معنا باشد که شما در اینده ی نزدیک با شخصی که دشمن شماست درگیر خواهید شد و این درگیری به معنای جنگ و جدل نیست، بلکه به معنای فهم از وجود اوست.
   سربلند و پیروز باشید

 19. ملیحه

  سلام
  خواب دیدم,تعدادی انسان برای تفریح در جایی که محل زندگی روباه هان بود به شکار آنها می پرداختند.در خواب دیدم که روباه های بی پناه شکنجه می شوند و نوجوانی می گفت وقت صرف کرده تا روباهی را بکشد روباه نیمه جان بود ومن خیلی ناراحت بودم میخواستم کاری کنم که درد نکشد وزنده بماند که از خواب بیدار شدم
  چند ساعت بعد از خواب دیدنم دوستم که خانمی است که دو سال باهام قطع ارتباط کرده بود خاطره کاری که ۳ سال پیش انجام داده بودم به رویم آورد ومن آزرده خاطر وناامید از قضاوت کوته فکران شدم
  چه تعبیری دارد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما می تواند نشان از ان باشد که افراد صحیحی را در گذشته به همراه خود نداشته اید و وقت خود را صرف افراد بیهوده کرده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 20. فافا

  خواب دیدم ک تو تراس ویلامونم ولی سطحش با زمین یکی بود انگار با آن ارتفاع دو متری بازم بالکن رو سطح زمین بود……از ویلامون تا باغ ب اندازه چند متر حیاطه ولی تو خوابم این حیاط نبود و انگار باغ ب بالکن چسبیده بود و ی روباه سفید_قرمز چند متر جلوتر از من تو باغ نشسته بود و بهم نگاه میکرد…دیوار همسایه چسبیده بود ب ویلا و ارتفاعش انقد کم بود ک من خیلی راحت می‌تونستم از روش رد شم….

  پدر بزرگم هم با فاصله کمی از روباه وایساده بود و همه ام و چند نفر دیگه هم اطرافم بودن….از روباه خوشم اومد و خواستم برم بگیرمش ک پرید تو حیاط همسایه و منم رفتم دنبالش و فکر کنم آخرم گرفتمش

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر اساس تعابیر خواب نشان از شکی دارد که شما در زندگی واقعی خود نسبت به انجام کاری دارید واز این رو این خواب برای شما به نشان هشداری است که باید ان را جدی بگیرید.
   سربلند و پیروز باشید

 21. نرگس

  من خواب دیدم تو یه اتاق که نمیشناسمش با مامانم و خواهرم هستم پنجره هم باز بود بعد مامانم گفت از پشت پنجره اون سگرو نگا کن سگه از پشت پنجره چشاش قرمز بود خودشم گنده بود بدنشم زرد بعد دیدم کم کم داره ازون پنجره وارد اتاق میشه کم کم اومد داخل اتاق من ترسیده بودم ولی اون کاریمون نداشت فقط دور ما میگشت مارو بو میکرد ولی من میترسیدم مارو بخوره درحدی ترسیدم که دهنم باز نمیشد حرف بزنم نمیتونستم تکون بخورم حتی ازش فرار کنم میخواستم به مامانم هشدار بدم ولی نتونستم ولی کاری نکرد
  اولش من از پشت پنجره من اونو به شکل سگ دیدم ولی وقتی اومد تو دیدم روباهه اخرسرم دمشو دیدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن روباه در خواب، خواب رایجی نیست، اما می تواند معانی و تعابیر متفاوتی داشته باشد. اگر به تازگی خوابی در مورد روباه دیده اید نباید آن را نادیده گرفته و یا نسبت به آن بی اهمیت باشید، چرا که ممکن است چیزهایی در مورد زندگی واقعی به شما بگویید و یا حوادثی از آینده را پیش بینی کند. اگر خوابی در مورد روباه دیده اید و به دنبال تعبیر آن هستید خواب دیدن در مورد روباه‌ معمولا به شما هشدار می‌ دهد که به همه اعتماد نکنید چون ممکن است دوستان و افراد اشتباهی در اطراف شما وجود داشته باشند. دیدن روباره در خواب همچنین می ‌تواند به این معنی باشد که در حال حاضر احساس تنهایی می ‌کنید.
   روباه یکی از حیواناتی است که معمولا یک زندگی جدا از بقیه در جنگل دارد، به همین خاطر ممکن است دیدن این حیوان در خواب با تنهایی و گوشه گیری شما ارتباط مستقیمی داشته باشد. همچنین این عقیده وجود دارد که اگر زنی روباه را در خواب ببیند، به این معنی است که رقیب عشقی دارد یا اینکه کسی مخفیانه به او خیانت می کند.
   سربلند و پیروز باشید .

نظر خود را بیان کنید