مجله آلامتو

تعبیر خواب شتر

دیدن شتر در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن شتر در خواب چیست؟

شتر camel

شتر حیوانی است آرام و وسیله ای است بسیار مفید و کار آمد برای سفرهای صحرائی و عبور از صحاری و سرزمین های گرم.

شتر در زندگی مردم صحرا نشین نقش حیاتی دارد و آنجا که از اسب کاری ساخته نیست شتر کار ساز می شود لذا وقتی در خواب های ما شکل می گیرد و ظاهر می شود نمی تواند با سفر و جا به جا شدن بی ارتباط باشد. سوار بودن بر شتر چه در حال حرکت باشد چه ساکن گویای مسافرت است برای بیننده خواب.

داشتن شتر های بسیار در حالی که در عالم خواب می دانید آن همه شتر به شما تعلق دارد دست یابی به مال و منال بسیار است آمیخته به برتری و حکم روائی. شتر ماده نیز مثل اسب ماده به زن تعبیر می شود شیر دوشیدن از شتر و خوردن شیر شتر بهره مندی از مال زن است.

نوشیدن شیر شتر بشارت سفر زیارتی نیز هست. اگر دیدید بر شتری نشسته اید و شتر بی هدف جست و خیز می کند و این طرف و آن طرف می رود غمی و اندوهی برای شما می رسد اگر بر شتر نشسته و راه را گم کرده بودید مشکلی در زندگی شما پیش می آید که از حل آن عاجز می مانید.

چنان چه دیدید شتران بسیاری جائی جمع شده اند که نه آن شتران به شما تعلق دارند و نه صاحب آن ملک را می شناسید حادثه ای پیش می آید که جنبه عام دارد و شما را نیز شامل می شود. مثل سیل جاری می شود یا زلزله اتفاق می افتد یا بیماری همه گیر بروز می نماید. خون شتر مال حرام است.

اگر دیدید شتری کف به دهان آورده و می غرد کسی که از شما غوی تر است علیه شما خشم می گیرد و اگر دیدید شتری را به طناب بسته اید و می کشید کسی قوی تر از خودتان را مطلع می کنید.

اگر شتر خشمگین را نشاندید و بر او سوار شدید پیروزی بزرگی تحصیل می کنید. اگر پشم شتر داشتید مالی نصیب شما می شود و اگر دیدید در خواب زانوی شتری را می بندید در کار بزرگی تدبیر می کنید و موفق می شوید.


چنانچه در خواب ببینید که پوستین از پوست شتر پوشیده اید میراثی به شما می رسد و از این رهگذر صاحب ثروت می شوید.


خوردن و دیدن گوشت گوسفند غنیمت و نعمت است. چنان چه در خواب ببینید گوشت شتر دارید یا گوشت شتر را می خواهید بخورید میراثی به شما می رسد که انتظارش را ندارید.

تعبیر خواب «شتر» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «شتر» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

30 دیدگاه

 1. سلام
  وقتتون بخیر
  من خواب دیدم به فروشگاه مواد غذایی رفتم همراه خانواده و چندنفر از اقوام
  من دست دختردایی ۵سالمو گرفته بودم داشتم واسش خرید میکردم یهو یه شتر که یه نفر سوارش بود اومد نزدیک ما شد من دخترداییم رو کشیدم کنار که شتر بهش آسیبی نرسونه ولی شتر همونجا پشتش رو کرد به من و روی من مدفوع کرد و قسمت سمت راست بدنم رو کثیف کرد من خیلییی بدم میومد و از همه میخواستم مانتومو از تنم در بیارن
  ممنون میشم تعبیر کنید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب به این صورت میتواند باشد که بر اساس گفته ی معبرین شتر در خوواب به معنای مسافرت است و از این رو در خواب شما هم نشان از ان دارد که مسافرتی برای شما ممکن است پیش بیاید که خیر شما و رزق شما در ان خواهد بود.
   سربلند و پیروز باشید

 2. Zahramoshayki در

  سلام وقت بخیر…. خواب دیدم دوتا شتر قهوه ای بهم حمله کردن از دست و پای خودم و دخترم خون اومد

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب شما بر اساس تعابیر امده به معنی این میتواند باشد که شما از افرادی قوی تر از خودتان ضربه خواهید خورد و دچار اسیب خواهید شد که قابل رفع است خوابتان نیاز به صدقه دارد برای رفع بلا انشالله .
   سربلند و پیروز باشید.

 3. سلام
  من دیشب خواب دیدم یکم پایینتر از جلوی در خونه مادربزرگم دوتا سگ دارن با هم رابطه جنسی برقرار میکنن و بعد میبینم انگار 3تا هستن و آلت تناسلی نر رو هم میبینم که نشون اون یکیا میده
  ومن و مامانم با تعجب این صحنه رو نگاه میکنیم
  و جای دیگه میبینم با یکی از خواهرام با اتوبوس داریم با تور میریم و همه مشغول گپ و گفت هستن
  جاییکه پیاده میشیم میبینم چندتا شتر قهوه ای که گوشت تنشون شله و با حرکت تکون میخوره از جلومون رد میشن و من میگم ااا،فکر کنم گوشت اینارو میفروشن که لطیف هستش و توی 1 جمعی هستم که همه پزشکن و نمیدونم خواهرم هست یا کی میزنه پهلوم و فرار میکنه و من با خنده 1 دستم به پهلوم و یه دستم کتابی رو دست گرفتم و دنبالش میدوم و وقتی که میگیرمش تو ماشین یه مرد مسن نشسته و میخنده

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعلبر خواب شما نشان بر این دارد که شما و مادرتان کاری انجام خواهید داد که که در نظر دیگران کار خوبی نمیتواند باشد و زشت و ناپسند است و باید از ان دوری کنید . و در تعبیر خواب بعدی این که شما در مسیر که دوست دارید قرار گرفته اید اینکه هدفی را برای خود مشخص کرده اید که نیاز به تلاش دارید و اینکه در این راه خیر و منفعتی کم شما به دست خواهید اورد که نمیتواند شما را راضی نگاه دارد و اینکه در این موضوع هم دقیق باشید که اگر تصمیم برای انجام کاری میگیرید طوری ان را به سر انجام برسانید که خودتان را به سره زبان دیگران نیندازید .
   سربلند و پیروز باشید .

 4. بهاره در

  سلام خواب دیدم شترانی در قبرستان هستند که پشت سر هم حرکت میکنند و روی هر کدام از آنها جنازه ای هست که لباس به تن ندارد. وقتی پرسیدم که چرا این ها لخت هستند کسی گفت اینها سرباز بوده اند و شهید شده اند.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب تا حدودی اشاره ای به درون شماست و برای در خواب های ما جنازه به معنای بخشی از درون هر فرد است که بنا به دلایلی آنر ا سرکوب کرده است و برهنگی هم نشان از برملا شدن چیزی است و شهادت هم در اینجا به معنای عملی مناسب و راهی صحیح اشاره شده است.
   اما برای تبعیر خواب شتر باید عرض کنم که به معنای سفر میتواند باشد و تعبیر کلی خواب شما ممکن است به این شکل باشد که شما را سفرهای زیادی در پیش است که در هر کدام از انها بخشی از وجودتان را باید گنار بگذارید که عملی بسیار صحیح است.
   سربلند و پیروز باشید

 5. مهطلا در

  سلام خواب ديدم شوهرم شتر فراوان دارد اما در محله اي مثل محل كسب و كارش در انباري ولي خياباني ك كار ميكند …در شتران را باز ميكرد اومد سريع در راببندد يكيش فرار كرد اون يكي هم كنار مغازه ي كناري وايساد بقيه هم انبار بودند …تعبير چيست؟ممنون ميشم پاسخ دهيد

 6. سلام خدمت تان
  اگر در خواب ببنی که بر شتر بزرگ قوی و کوهان پرمو که شکم بزرگ دارد سوار هستی و وقتی یکی از اقارب را می بینی میدانی که این شتر مال او است و به سوار شدن ادامه بدهی گاهی آهسته و گاهی خیلی خوب و ملایم و آرام دوش کند و در هنگام راه رفتنش با پاها خیلی مقبول در هردو طرف شکم اش بخاطر زود تر دویدنش بزنی و در یک مسیر معین حرکت کند و معلوم نباشد که از کجا سوار شده ای و با دیدن صاحبش برایش بگویی که آنجا سوار شده دوباره در اختیارت قرار میدهم.
  چی تعبیر دارد.
  با حرمت

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر شتر در خواب در وهله ی اول به معنای موجودی صبور و مفید و قوی است و این خود نیک است.
   اما در وهله ی دوم باید بدانید که احتمالا در این خواب شتر در خواب شما اشاره ای به زندگیتان باشد که بسیار ارام و قوی در حال جریان است و در اینده ای نه چندان دور به ان چه میخواهید و در نظر دارید با این صبر و استقامت دست خواهید یافت و این برای هر شخص بسیار نیکو است.
   سربلند و پیروز باشید

 7. خواب دیدم سوارشتر درخانه به آرامی خیلی مرا گرداند وبه ارامی خود خوابید ومن پایین شدم

 8. خواب دیدم شتری در خانه مان هست و به دنبال من میگردد و عصبانی هست. من یواشکی با شلنگ برایش اب ریختم و ان هم خورد. و ارام شد و اذیت نکرد

 9. خواب دیدم بچه شتری قهوه ای در دست دارم و او را با خودم این ور و اون ور میبردم

 10. درود
  خواب دیدم درب خونه مون رو به صحرایی باز میشد. همسرم نزدیک در نشسته بود. از مسافتی دور که تقریبأ شیب ملایمی هم داشت تعدای شتر به صفوف مرتب از جلو خونه ما عبور میکردند. من نگران بودم نکنه بیان توی خونه. اولین شتر به خونه ما که رسید نشست. دختربچه ای سوار بر شتر بود. ناگهان دختربچه سرش رو پایین آورد و شتر صورت دخترک را بوسید.. لطفأ اگر تعبیر خاصی داره بفرمایید.

 11. اگر در خواب شتری را ببینی که دم در مسجد رو به روی خونه مان خوابیده و توسط مادرم محافظت میشود تعبیر خوابش چه میشود
  ممنونم اگر جواب دهید

 12. خواب دیدم دو شتر در حال آمدن به سمت ما بودند یکی ماده بسیار پیر و دیگری نر و بسیار جوان .به همراهم گفتم این شتر اینقدر پیر است که بی افتد می میرد در همین حال شتر جوان باعث شد شتر پیر به زمین بی افتد و بلافاصله مرد. بعد شتر جوان با سرعت بسیار زیاد مسیری را که ما در حرکت بودیم می رفت و بر می گشت

 13. خواب دیدم سوارشتری بزرگ شدم وتوخونه منوازاینوربه اونورمیبردهرچی میگفتم انجام میداددوتابچهشترک پایین بودن بادندون پاهاموتودهن گرفته بودن بزورپاموکشیدم بیرون وسمت بالاتانتونن گازم بگیرن وبلاخره شترمنویجاپیاده کرد وصاحبش اومد دنبالش

 14. من شتری درخواب دیدم دایی ام آنرا آرام می کشید و من سوار بر آن دو تا دوست همکلاسی قدیم من دیدم ولی نخواستم آنها منو ببیند و این شتر سواری نزدیک منزل ما بود وقتی نزدبک منزل شدیم یکی از آشنایان از بازدیده عید دیدندی از منزل ما خارج شد و من را دید من به او توجه نکردم

 15. سلام اگریک شتردرمحل کسب بنشیندوبرود وسپس دوشتردیگربیایندودرهمانجا بنشیند تعبیرچیست؟ باتشکر

 16. سلام.من خواب دیدم یه شتر رفته بالای خونه یکی از آشناهامون بعد یهو خونه خراب شد.تعبیرش چی میشه؟

 17. باران در

  سلام اگر خواب ببینم کوهان شتر به ما دادند و دوباره ان را برگرداندیم یعنی چه؟؟؟؟؟

 18. Habibullah yousufi در

  salam madaram khuwabi shutor ra dida ke bar on sawar ast wa az jai meyayad wa sepas shutur bar yag jai oftad wa degar bar khasta natanist az jaish wa sepas padaram onra halal karda wa padaram gushtash ra khana meyawarad wa madarm namimanad migah gushtash peer ast khurda namishawad …..lotfan jawab dehed tashakoor

 19. سلام اگر خواب شتری را ببینیم که جلو در باشد و متعلق به مادرم باشد چیست؟

نظر خود را بیان کنید