تعبیر خواب شتر

دیدن شتر در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن شتر در خواب چیست؟

شتر camel

شتر حیوانی است آرام و وسیله ای است بسیار مفید و کار آمد برای سفرهای صحرائی و عبور از صحاری و سرزمین های گرم.

شتر در زندگی مردم صحرا نشین نقش حیاتی دارد و آنجا که از اسب کاری ساخته نیست شتر کار ساز می شود لذا وقتی در خواب های ما شکل می گیرد و ظاهر می شود نمی تواند با سفر و جا به جا شدن بی ارتباط باشد. سوار بودن بر شتر چه در حال حرکت باشد چه ساکن گویای مسافرت است برای بیننده خواب.

داشتن شتر های بسیار در حالی که در عالم خواب می دانید آن همه شتر به شما تعلق دارد دست یابی به مال و منال بسیار است آمیخته به برتری و حکم روائی. شتر ماده نیز مثل اسب ماده به زن تعبیر می شود شیر دوشیدن از شتر و خوردن شیر شتر بهره مندی از مال زن است.

نوشیدن شیر شتر بشارت سفر زیارتی نیز هست. اگر دیدید بر شتری نشسته اید و شتر بی هدف جست و خیز می کند و این طرف و آن طرف می رود غمی و اندوهی برای شما می رسد اگر بر شتر نشسته و راه را گم کرده بودید مشکلی در زندگی شما پیش می آید که از حل آن عاجز می مانید.

چنان چه دیدید شتران بسیاری جائی جمع شده اند که نه آن شتران به شما تعلق دارند و نه صاحب آن ملک را می شناسید حادثه ای پیش می آید که جنبه عام دارد و شما را نیز شامل می شود. مثل سیل جاری می شود یا زلزله اتفاق می افتد یا بیماری همه گیر بروز می نماید. خون شتر مال حرام است.

اگر دیدید شتری کف به دهان آورده و می غرد کسی که از شما غوی تر است علیه شما خشم می گیرد و اگر دیدید شتری را به طناب بسته اید و می کشید کسی قوی تر از خودتان را مطلع می کنید.

اگر شتر خشمگین را نشاندید و بر او سوار شدید پیروزی بزرگی تحصیل می کنید. اگر پشم شتر داشتید مالی نصیب شما می شود و اگر دیدید در خواب زانوی شتری را می بندید در کار بزرگی تدبیر می کنید و موفق می شوید.


چنانچه در خواب ببینید که پوستین از پوست شتر پوشیده اید میراثی به شما می رسد و از این رهگذر صاحب ثروت می شوید.


خوردن و دیدن گوشت گوسفند غنیمت و نعمت است. چنان چه در خواب ببینید گوشت شتر دارید یا گوشت شتر را می خواهید بخورید میراثی به شما می رسد که انتظارش را ندارید.

☺ تعبیر خواب «شتر» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «شتر» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


72 دیدگاه

 1. زهرا

  خواب دیدم یه شتر منو بغل کرده بود ولم نمیکرد جفتش اومد بردش و بعد از چند دقیقه با جفتش اومدن و دوتایی منو گرفته بودن ولم نمیکردن نمیتونستم از دستشون فرار کنم

 2. امیرعلی

  خواب دیدم شتری دارم که متعلق بخودم است وهمه جا همراه من است

 3. امیرعلی

  سلام. خواب دیدم یک شتردارم که متعلق بمن است وهمه جا بامن می آید

 4. شهاب

  سلام من خواب دیدم که رفتم توی یک اداره ای دنبال کار اداری مرکز استان بعد خیلی باران میاد اون اداره هم روی تپه هست بعد یه گله شتر زیاد به همراه چند تا بره دارن از اون تپه که خیلی هم گلی بود با سختی و لابه لایه هم دارن مثل یه موج میان بالا و خیلی هم بارون میزنه و اینا با اون شدت باران دارن تو هم میلولند با بره ها و با سختی میان بالا ما مردم هم داریم این صحنه رو نگاه میکنیم

 5. یونا

  سلام
  دختری مجرد هستم
  من خواب دیدم که دارم با مامان بزرگم میرم یه جای که
  دیدم شتری مامان بزرگم هم همراهی ما اومد ولی در واقعی مامان بزرگم شتر نداره فقط توی خوابی من داشت .بعد که شتری اومد همراهی مون دیدم که گوسفندی مامان بزرگم هم همراهی مون اومد
  بعد رفتیم یه جای که طبیله داشت طبله پره گوسفند بود بعد صاحب طبله به مامان بزرگم گفت این شتر رو بفروش به من وقتی مامان بزرگم میخواست بفروشه منم اومدم گفتم منم هستم وقتی شتری رو آوردم پس منم توش حق دارم بعد نصف پولی شتر رو گرفتم و همینطور گوسفند
  ممنون میشه تعبیرش کنین

 6. زهرا

  سلام من خواب دیدم سر شتری رو بریده بودند و توی سطل بود ولی اون سر بریده داشت نفس می‌کشید و هنوز زنده بود پرسیدم چه کسی سرش رو بریده گفتند عمویم سرش را بریده وعمومی پدر شوهرم هستش که چند ساله فوت کردن

 7. مهدیه

  درود
  خواب دیدم شتر جوانی داشتم برای قربانی کردن جلو ماشینی که خریده بودم
  بعد تو خواب منصرف شدم از قربانی کردن شتر وبه خودم گفتم براچی باید جون یه حیوونی رو بگیرم به خاطر ماشینی که خریدم و منصرف شدم ولیکن افسار شتر دردستم بود میخواستم اورا ببرم به خانه اش وبه این فکر میکردم که این بچه شتر رو چطوری ببرم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند برای شما بسیار خیر باشد و نشانی از ان باشد که شما در اینده صبر و تامل در زندگی خواهید داشت.
   سربلند و پیروز باشید

 8. حاجیوند

  سلام شخصی درخواب دیده است که پدر مرحومش ۲ شتر خوش رنگ‌به من هدیه داده است تعبیرآن چیست؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب در تعابیر خواب شتر امده است که می تواند نشانی از مال و منالی برای شما باشد که خیر است که ممکن است به شکلی به ایشان مربوط شود.
   سربلند و پیروز باشید

 9. narges

  خواب دیدم یک دسته گروه داشتیم میرفتیم تا تعزیه ماه محرم انجام بدیم من نقش امام حسن داشتم و همینطور که بقیه گریه میکردن شتر امد زانو زد سرش را گذاشت رو پاهام خیلی شتر گریه میکرد تعبیرش ینی چه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب در وهله ی اول می تواند بیانگر ان باشد که شما به علت ایام الله محرم این خواب را دیده اید و دارای تعبیر نباشد و در وهله ی دوم در خواب غم به شادی تعبیر شده است و می تواند بسیار خیر باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 10. سارا

  سلام
  من خواب دیدم که با جمع زیادی داریم پیاده میریم کربلا و تو راه چندتا شتر هم باهامون داشتن میومدن
  تعبیرش چیه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند به این معنا باشد که شما به واسطه ی نزدیکی به ایمانتان به خیری نزدیک خواهید شد که برای شما مال و منالی اورد.
   سربلند و پیروز باشید

 11. Masoodradvar

  سلام
  من خواب دیدم من به همراه مادرم وخواهرم در ماشین نشسته ایم و جالبه که ماشین ماشینی بود که قدیمی بود و ما این ماشین را در دوران خوردسالییم داشتیم ازاین بنزهای ۱۹۰ وهمین طور درحال صحبت بودیم جای خیلی خیلی خوش آب و هوایی بود وپر آب پدرم هم بیرون ماشین داشت با شخصی صحبت میکردو یک شتر هره یا همان شتر جوان کنار ما ایستاده بود سرش راآورد داخل ماشینونگاه کنه شیشه رادادم بالا و به او دردی رساندم و زود پشیمان شدمو شیشه رادادم پایین و رهایشزکردم وبعد گذشت زمان کمی شترخواست گزندی برساند که هی از سمت راهش کنار میرفتیم چون راننده گی بلد نبودم در خواب ماشین را بصورت خلاص جابجا میکردم.تعبیرش چیست سپاس

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند نشان از ان باشد که در اینده خیری به شما رسد که قدر آن را ندانید و سبب شوید که آن را از دست دهید و از این رو برای شما خیر نیست و باید بدانید که در رفتارهای خود چگونه عمل می کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 12. فاطمه

  سلام خواب دیدم که یه شترقهوه ای خشمگین همه جا دنبال منه وقصدگازگرفتن منو داره هرچی فرارمیکنم بازم دنبالم میاد

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب ممکن است به این معنا باشد که در اینده برای شما به واسطه ی آن که قصد کسی که خدمتی به شما کرده است را ندانسته اید مشکلی پیش بیاید که این خیر نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 13. زهرا

  سلام استاد
  مادر من در خواب دیدن که یه شتر سفید اومده خونمون و رفته طبقه ی بالای خونه که خالیه و بچشو همونجا به دنیا اورده و بعد از مدت کوتاهی یه بچه ی دیگه ی شتر هم میاد خونمون و میره پیش مادرش و هر سه شتر مثل برف سفید بودن. مادرم هم به پدرم میگه این شترا خودشون اومدن و ما باید بهشون غذا بدیم و نگهشون میداریم و دیگه شترای ما هستن. و به پدرم میگه تا الان بهشون گندم دادم اما باید بری براشون یونجه بخری.

  • یاسین صداقت

   با سلام و سپاس از همراهی شما
   در تعبیر خواب شتر امده است که اگر شتر به خانه شما وارد شود وه شما صاحب ان شوید نشان بر مال و نعمت است و بسیار نیک است.داشتن شتر های بسیار در حالی که در عالم خواب می دانید آن همه شتر به شما تعلق دارد دست یابی به مال و منال بسیار است آمیخته به برتری و حکم روائی که خیر است و مبارک .
   سربلند و پیروز باشید.

 14. Hasti

  سلام خسته نباشید
  من خواب دیدم به همراه مادر و پدرم به یه شهر گرمسیر که خونه هاش حالت گلی داشت سفر کردیم خواهر کوچیکمو نبرده بودیم بهدش اومدن تو شهر خبر دادن که شهرو تخلیه کنید شتر ها دارن حمله میکنند
  بعدش شنر های قهوه ای و کرم رنگ زیادی حمله کردن به اون شهر و همه خونه هارو خراب کردن و ادمارو زیر پا له میکردند من پدرمو اونجا گم کردم و ندیدمش اما من و مادرم از اونجا فرار کردیم و با یه ماشین برگشتیم به تهران تعبیرش چی میشه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما به این صورت است که اگر در خواب شتر ببینید و نه آن شتران به شما تعلق دارند و نه صاحب آن ملک را می شناسید حادثه ای پیش می آید که جنبه عام دارد و شما را نیز شامل می شود. مثل سیل جاری می شود یا زلزله اتفاق می افتد یا بیماری همه گیر بروز می نماید و شما باید مراقب خودتان و خانوادتان از این بیماری که جامعه را در بر گرفته است باشید.
   سربلندو پیروز باشید.

 15. مرجان

  سلام خسته نباشید من خواب دیدم ی حیوانی بود نصفش شتر بود و نصف دیع یادم نیس که چی بود بیشتر فک میکنم اسب بوده ولی دقیق یادم نیس تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی دارد و این که شتر در خواب نشان بر فردی زحمت کش و صبور دارد و اینکه اسب هم نشان بر جا و مقام و منزلت اجتماعی است. که خوابتان به این شکل احتمالا تعبیر می‌شود که شما و یا همسرتان با وجود تلاش‌ها و صبر تان و با زحمات خودتان به منزلت خوبی خواهید رسید.
   سربلند و پیروز باشید.

 16. مرضيه

  . خواب دیدم از کوچه‌ای ناشناس رد میشم و یه شتر رو که تازه زایمان کرده میبینم بچه اش هم کنارش بود. سریع از کنارش رد شدم چون شنیده بودم شتر ماده روی بچه اش خیلی حساسه. کمی که دور شدم بچه شتر دنبالم آمد انگار از من درخواست کمک داشت همراهش رفتم فهمیدم مادرش چون خیلی درد دارد نمیتواند به او شیر بدهد. در خانه ای که شتر آنجا خوابیده بود را زدم چون فکر میکردم صاحب آن شتر باشد. بالاخره مرد جوانی آمد و کمک کرد آن بچه شتر شیر بخورد. مادرش خیلی درد داشت اما نعره نمیکشید. بعد آن بچه شتر تبدیل به یک دختر بچه بسیار زیبا شد و من داشتم روسری سرش میکردم. لطفا تعبیرش رو بهم بگید. ممنون.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شتر به این صورت است که کار و تلاشی در پیش رویتان است و اینکه شتر ماده دیده اید نشان بر این است که اگر متاهل هستید باردار شوید و فرزند ارام و صالحی را داشته باشید و شیر
   دوشیدن از شتر هم نشان بر خیری که از رئیس و حاکم به شما خواهد رسید که خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 17. احسان

  من خواب دیدم شتری سفید و یکی هم قهوه ای در خانه پدرم هست و من شود سفید را نوازش میکردم ان هم با من انگار برات بود و آرام بود ..تعدادی جوجه محلی هم بودند که همه برای خانواده پدرم بود تعبیرش را میخواستم بدونم .تشکر.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شتر به گفته معبران نشان بر داشتن شتر در خواب به معنی داشتن مال و منال خوب است و و امیخته به برتری میباشد و اینکه جوجه در خواب نشان از شادی و خوشحالی و سرزندگی است که به خانه پدرتانروا داشته خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 18. محمود

  سلام
  من خواب دیدم شتر روی زانوی من زانو زده و من دراز کشیده بودم و دعای امام زمان رو با صوت می خوندم
  و گریه میکردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما حاکی از رفتن به یک سفر دارد برای شما که شما به این سفر امیدی برای گره گشایی از مشکلاتتان دارید که انشالله خیر است .
   سربلند و پیروز باشید.

 19. ساسان

  توی یه کتابخونه بودم و دنبال یک تفسیر قرآن عرفانی می گشتم بعدش وارد شهر شدم. شهر پر بود از شترهای بی سر که قربانی شده بودن ولی همچنان بدون سر فعالیت داشتن. سرهاشون رو هم دیدم که روی هم تلنبار شده بود.
  بعد از یک بلندی پریدم به پایین پیش چندتا از فامیل ها رفتم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که ممکن است به این معنا باشد که شما در اینده ی نزدیک به موضوعی مشغول خواهید شد که به ذات خود برای شما خیر است اما باید بسیار اگاه باشید که به واسطه ی تلاشتان برای ان موقعیت های زندگی خود را از دست ندهید و از این رو صدقه ای بدهید که انشالله خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 20. سپیده

  سلام،خواب دیدم دختر بچه ای زیبا هستم تقریبا 13 ساله یه پیر زن عرب تمام تلاششو میکرد من رو به عقد نوه اش دربیاره چون ثروت کلانی به نوه اش رسیده بود،آن زن بسیار من رو دوست داشت روستایی که انها اونجا بودند بسیار زیبا بود بیرون روستایه چاهی دیدم و دوتا خرگوش تشنه،ظرف رو با طناب به داخل چاه انداختم به جای آب شیر اومد بیرون و خرگوش ها خوردند و رفتند و بعد شتری رو دیدم روی بامی بود سرش رو داخل ظرفی میکرد و بیرون میاورد،خلاصه اون پسر من رو قبول نکرد و من بهش گفتم ثروت رو باد میاره و باد میبره و بعد یهو یه کتابی دیدم که روش داستان زندگیم بود و نوشته شده بود با مردی دو برابر سنش ازدواج کرد
  من یکساله ازدواج کرده ام
  این خواب چه تعبیری ممکنه داشته باشه؟ممنون میشم پاسخ بدید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خیر و منفعتی است که به شما خواهد رسید و در مسیر که به دیگران خیر میخواهید خیرتان افزون خواهد شد و اینکه شیر نشان بر برکت است و خرگوش نشان بر تلاش و کوشش و برای زندگیی و شتر همم نشان بر خیر و منفعت است و همه اینها به تعبیر خوب است و ادامه خوابتان نشان از ترس های است که خودتان هم برایشان جوابی نخواهید داشت و ناخوداگاهتان تصویر سازی خواهد کرد و تعبیر بر آن ها صادق نیست.
   سربلند و پیروز باشید.

 21. فاطمه زهرا

  سلام.خواب دیدم که درخانه ای هستم ودرآن بازوبه سوی صحرا بازبود.البته درآن مانند درپارکینگ بزرگ بود وکامل باز بود.من رفتم جلو درایستادم و4یا5شتردیدم که دنبال غذابودند.من دلم سوخت وچندحبه قندبرداشتم وروی دستم گرفتم تابه شترها بدهم

  ناگهان یکی ازشترها که رنگ قهوه ای کمرنگ داشت به سمت من آدم ویادم نیست که قندروخوردیانه وبعد به آن خانه واردشد وبه سمت فردی که خوابیده بودرفت،من به اطرافیان گفتم که مراقب باشید که نزدیک آن فردنشودچون خواب است ومیترسد،ولی آنها کاری نکردندوشتربه سمت آن فردخواب رفت ومثل اسب که میخواهد کسی روبیدارکند دهان خودرا روی پهلو وگردن فرد گذاشت،آن فرد بدون ترس بیدارشد وشتر هم ازخانه ودردیگری خارج شد.
  لطفا تعبیر کنید.باتشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید خدمت شما عرض کنم که به این معنا می تواند باشد که شما در اینده به واسطه ی کسی که در ظاهر برای شما خیری نمی خواهد موضوعی را در تضاد با ذهنیتتان خواهید فهمید که نشان از ان دارد که شما برداشت اشتباهیی نسبت به موضوعی داشته اید و سبب خواهد شد که در رفتار خود تغییری ایجاد کنید واین خود برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 22. محمد

  سلام من در خواب دیدم ماری کوچک تبدیل به ماری بزرگ شد بعد مار بزرگ تبدیل به یک شتر شد رفتم دنبال شتر فرار کرد وتبدیل به یک گوسفند بزرگ اندازه یک گوساله شد تعبیرش چه می شود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که بسیار خیر است و به این معنا میتواند باشد که شما کسی را دارید که برای شما خیر نخواهد. اخلاق شما سبب شود از کرده ی خود پیشمان شود و خود از شما دوری کند و پس از مدتی برای شما خیر اورد و این خواب بر اساس تعابیر خواب بسیار خیر است.
   حسن خلق خود را همیشه حفظ کنید
   سربلند و پیروز باشید

 23. ادريس

  سلام خواب ديدم ميخواستند مرا بدزدند
  و فرار كردم بعد دويدن به نزديكي منزل ديدم كه گله زيادي از شتر انجاست انگار از عمد انجا اورده بودند تا مرا نجات دهند بنظر شما تعبيرش چيست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما بسیار خیر است و اینکه شتر در خواب نشان بر مال و اموالی است که به شما خواه. رسید و شما را از گرفتاری نجات خواهد داد.
   سربلند و پیروز باشید.

 24. سحر

  سلام . من خواب دیدم که دو تا بچه شتر داشتیم و اونها رو تو خونه نگه می‌داشتیم و رنگ قهوه‌ای پرنگ خیلی قشنگ داشت و پشم های شترها نرم و لخت و یکم بلند بود . و من اونها رو بغل کردم . میشه تعبیرشو بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب شتر امده است که به معنای خیر و برکتی است که سفر می اید و این خود بدان معناست که شما در اینده ی نه چندان دور سفری خواهید کرد که سبب خواهدشد که خیری برای شما حاصل شود.
   سربلند و پیروز باشید

 25. Zahra

  سلام
  وقتتون بخیر
  من خواب دیدم به فروشگاه مواد غذایی رفتم همراه خانواده و چندنفر از اقوام
  من دست دختردایی ۵سالمو گرفته بودم داشتم واسش خرید میکردم یهو یه شتر که یه نفر سوارش بود اومد نزدیک ما شد من دخترداییم رو کشیدم کنار که شتر بهش آسیبی نرسونه ولی شتر همونجا پشتش رو کرد به من و روی من مدفوع کرد و قسمت سمت راست بدنم رو کثیف کرد من خیلییی بدم میومد و از همه میخواستم مانتومو از تنم در بیارن
  ممنون میشم تعبیر کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب به این صورت میتواند باشد که بر اساس گفته ی معبرین شتر در خوواب به معنای مسافرت است و از این رو در خواب شما هم نشان از ان دارد که مسافرتی برای شما ممکن است پیش بیاید که خیر شما و رزق شما در ان خواهد بود.
   سربلند و پیروز باشید

 26. Zahramoshayki

  سلام وقت بخیر…. خواب دیدم دوتا شتر قهوه ای بهم حمله کردن از دست و پای خودم و دخترم خون اومد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما بر اساس تعابیر امده به معنی این میتواند باشد که شما از افرادی قوی تر از خودتان ضربه خواهید خورد و دچار اسیب خواهید شد که قابل رفع است خوابتان نیاز به صدقه دارد برای رفع بلا انشالله .
   سربلند و پیروز باشید.

 27. Fateme

  سلام
  من دیشب خواب دیدم یکم پایینتر از جلوی در خونه مادربزرگم دوتا سگ دارن با هم رابطه جنسی برقرار میکنن و بعد میبینم انگار 3تا هستن و آلت تناسلی نر رو هم میبینم که نشون اون یکیا میده
  ومن و مامانم با تعجب این صحنه رو نگاه میکنیم
  و جای دیگه میبینم با یکی از خواهرام با اتوبوس داریم با تور میریم و همه مشغول گپ و گفت هستن
  جاییکه پیاده میشیم میبینم چندتا شتر قهوه ای که گوشت تنشون شله و با حرکت تکون میخوره از جلومون رد میشن و من میگم ااا،فکر کنم گوشت اینارو میفروشن که لطیف هستش و توی 1 جمعی هستم که همه پزشکن و نمیدونم خواهرم هست یا کی میزنه پهلوم و فرار میکنه و من با خنده 1 دستم به پهلوم و یه دستم کتابی رو دست گرفتم و دنبالش میدوم و وقتی که میگیرمش تو ماشین یه مرد مسن نشسته و میخنده

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعلبر خواب شما نشان بر این دارد که شما و مادرتان کاری انجام خواهید داد که که در نظر دیگران کار خوبی نمیتواند باشد و زشت و ناپسند است و باید از ان دوری کنید . و در تعبیر خواب بعدی این که شما در مسیر که دوست دارید قرار گرفته اید اینکه هدفی را برای خود مشخص کرده اید که نیاز به تلاش دارید و اینکه در این راه خیر و منفعتی کم شما به دست خواهید اورد که نمیتواند شما را راضی نگاه دارد و اینکه در این موضوع هم دقیق باشید که اگر تصمیم برای انجام کاری میگیرید طوری ان را به سر انجام برسانید که خودتان را به سره زبان دیگران نیندازید .
   سربلند و پیروز باشید .

 28. بهاره

  سلام خواب دیدم شترانی در قبرستان هستند که پشت سر هم حرکت میکنند و روی هر کدام از آنها جنازه ای هست که لباس به تن ندارد. وقتی پرسیدم که چرا این ها لخت هستند کسی گفت اینها سرباز بوده اند و شهید شده اند.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب تا حدودی اشاره ای به درون شماست و برای در خواب های ما جنازه به معنای بخشی از درون هر فرد است که بنا به دلایلی آنر ا سرکوب کرده است و برهنگی هم نشان از برملا شدن چیزی است و شهادت هم در اینجا به معنای عملی مناسب و راهی صحیح اشاره شده است.
   اما برای تبعیر خواب شتر باید عرض کنم که به معنای سفر میتواند باشد و تعبیر کلی خواب شما ممکن است به این شکل باشد که شما را سفرهای زیادی در پیش است که در هر کدام از انها بخشی از وجودتان را باید گنار بگذارید که عملی بسیار صحیح است.
   سربلند و پیروز باشید

 29. مهطلا

  سلام خواب ديدم شوهرم شتر فراوان دارد اما در محله اي مثل محل كسب و كارش در انباري ولي خياباني ك كار ميكند …در شتران را باز ميكرد اومد سريع در راببندد يكيش فرار كرد اون يكي هم كنار مغازه ي كناري وايساد بقيه هم انبار بودند …تعبير چيست؟ممنون ميشم پاسخ دهيد

 30. فهیم

  سلام خدمت تان
  اگر در خواب ببنی که بر شتر بزرگ قوی و کوهان پرمو که شکم بزرگ دارد سوار هستی و وقتی یکی از اقارب را می بینی میدانی که این شتر مال او است و به سوار شدن ادامه بدهی گاهی آهسته و گاهی خیلی خوب و ملایم و آرام دوش کند و در هنگام راه رفتنش با پاها خیلی مقبول در هردو طرف شکم اش بخاطر زود تر دویدنش بزنی و در یک مسیر معین حرکت کند و معلوم نباشد که از کجا سوار شده ای و با دیدن صاحبش برایش بگویی که آنجا سوار شده دوباره در اختیارت قرار میدهم.
  چی تعبیر دارد.
  با حرمت

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر شتر در خواب در وهله ی اول به معنای موجودی صبور و مفید و قوی است و این خود نیک است.
   اما در وهله ی دوم باید بدانید که احتمالا در این خواب شتر در خواب شما اشاره ای به زندگیتان باشد که بسیار ارام و قوی در حال جریان است و در اینده ای نه چندان دور به ان چه میخواهید و در نظر دارید با این صبر و استقامت دست خواهید یافت و این برای هر شخص بسیار نیکو است.
   سربلند و پیروز باشید

 31. مریم

  خواب دیدم سوارشتر درخانه به آرامی خیلی مرا گرداند وبه ارامی خود خوابید ومن پایین شدم

 32. متین

  خواب دیدم شتری در خانه مان هست و به دنبال من میگردد و عصبانی هست. من یواشکی با شلنگ برایش اب ریختم و ان هم خورد. و ارام شد و اذیت نکرد

 33. سعید

  خواب دیدم بچه شتری قهوه ای در دست دارم و او را با خودم این ور و اون ور میبردم

 34. Fariba

  درود
  خواب دیدم درب خونه مون رو به صحرایی باز میشد. همسرم نزدیک در نشسته بود. از مسافتی دور که تقریبأ شیب ملایمی هم داشت تعدای شتر به صفوف مرتب از جلو خونه ما عبور میکردند. من نگران بودم نکنه بیان توی خونه. اولین شتر به خونه ما که رسید نشست. دختربچه ای سوار بر شتر بود. ناگهان دختربچه سرش رو پایین آورد و شتر صورت دخترک را بوسید.. لطفأ اگر تعبیر خاصی داره بفرمایید.

 35. رضا

  اگر در خواب شتری را ببینی که دم در مسجد رو به روی خونه مان خوابیده و توسط مادرم محافظت میشود تعبیر خوابش چه میشود
  ممنونم اگر جواب دهید

 36. شاهرخ

  خواب دیدم تعدادی شتر واسب بهم حمله می کردندودنبالم می کردند

 37. امیر

  خواب دیدم دو شتر در حال آمدن به سمت ما بودند یکی ماده بسیار پیر و دیگری نر و بسیار جوان .به همراهم گفتم این شتر اینقدر پیر است که بی افتد می میرد در همین حال شتر جوان باعث شد شتر پیر به زمین بی افتد و بلافاصله مرد. بعد شتر جوان با سرعت بسیار زیاد مسیری را که ما در حرکت بودیم می رفت و بر می گشت

 38. یوسف

  خواب دیدم سوارشتری بزرگ شدم وتوخونه منوازاینوربه اونورمیبردهرچی میگفتم انجام میداددوتابچهشترک پایین بودن بادندون پاهاموتودهن گرفته بودن بزورپاموکشیدم بیرون وسمت بالاتانتونن گازم بگیرن وبلاخره شترمنویجاپیاده کرد وصاحبش اومد دنبالش

 39. لیلا

  شتراندرحال رفتن به سوی بلندی

 40. Ali

  من شتری درخواب دیدم دایی ام آنرا آرام می کشید و من سوار بر آن دو تا دوست همکلاسی قدیم من دیدم ولی نخواستم آنها منو ببیند و این شتر سواری نزدیک منزل ما بود وقتی نزدبک منزل شدیم یکی از آشنایان از بازدیده عید دیدندی از منزل ما خارج شد و من را دید من به او توجه نکردم

 41. abolfazl

  سلام اگریک شتردرمحل کسب بنشیندوبرود وسپس دوشتردیگربیایندودرهمانجا بنشیند تعبیرچیست؟ باتشکر

 42. tahere

  سلام.من خواب دیدم یه شتر رفته بالای خونه یکی از آشناهامون بعد یهو خونه خراب شد.تعبیرش چی میشه؟

 43. بهار

  سلام
  مامانم خواب سه تا شتر مرده دیده تعیبرش چیست؟

 44. باران

  سلام اگر خواب ببینم کوهان شتر به ما دادند و دوباره ان را برگرداندیم یعنی چه؟؟؟؟؟

 45. Habibullah yousufi

  salam madaram khuwabi shutor ra dida ke bar on sawar ast wa az jai meyayad wa sepas shutur bar yag jai oftad wa degar bar khasta natanist az jaish wa sepas padaram onra halal karda wa padaram gushtash ra khana meyawarad wa madarm namimanad migah gushtash peer ast khurda namishawad …..lotfan jawab dehed tashakoor

 46. سارا

  سلام اگر خواب شتری را ببینیم که جلو در باشد و متعلق به مادرم باشد چیست؟

  • علی

   خب مال مادرته.بتوچه

 47. mobarez

  زنی خواب دیده که شو هرش با زنی دیگر ازدواح کرده

  • لیلا

   خواب دیدم گله شتری درحال رفتن به سوی راهی میرفن روی بلندی بودن

نظر خود را بیان کنید