تعبیر خواب شیر (خوردنی)

دیدن شیر (خوردنی) در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن شیر (خوردنی) در خواب چیست؟

تعبیر خواب شیر خوارکی چیست

شیر _ لبن _ شیر خوردنی در خواب نعمت و برکت و سود و بهره است بخصوص اگر شیر حیوانات شناخته شده حلال گوشت باشد مثل شیر گاو و گوسفند و بز و غیره.

شیر شتر در خواب نعمتی است که در سفر عایدتان می شود یا از راه دور می آید. شتر ماده نیز مثل اسب ماده به زن تعبیر می شود شیر دوشیدن از شتر و خوردن شیر شتر بهره مندی از مال زن است.

روی هم رفته شیر در خواب های ما نعمت است و هر چه تازه تر باشد بهتر است . شیر آب معاش ما است و طریقی است که امرار معاش می کنیم. چنان چه در خواب ببینیم شیر دستشوئی ما گرفته و هر چه می پیچانیم باز نمی شود مشکلی در طریق امرار معاش برای ما به وجود می آید.

اگر شیر را بگشائیم و آب زیادی از آن بیرون بزند معاش ما فراخ می شود. اگر نتوانیم آب را قطع کنیم و ببندیم هر چه شیر را به پیچانیم با زهم آب از آن خارج شود مال خود را هزینه می کنیم و هدر می دهیم.

تعبیر خواب «شیر (خوردنی)» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «شیر (خوردنی)» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

9 دیدگاه

 1. محمد در 1399/04/10در8:39 ق.ظ

  سلام وقتتون بخیر
  من خواب دیدم توی لیوان یکم شیر خوردم بعد که گذاشتم پایین دیدم یه کرم بزرگ سرد اومده روش بعد که برش داشتم متوجه شدم کرمه بدم اومد گذاشتم پایین یکم بعد دیدم تمام کرمای ریز دارن از زیرش انگار میجوشن در میان انقد ک زیاد و ریز بودن

  • یاسین صداقت در 1399/04/21در8:11 ب.ظ

   با سلام
   در تعبیر خواب شیر امده است که به معنای سود و رزق است و در اینجا می تواند کرم را به این صورت تعبیر کرد که برای شما رزقی در نظر گرفته شده است که ممکن است شما به کسانی که صالح نیستند اجازه دهید از ان ارتزاق کنند.
   در روابط خود بسیار دقیق باشید
   سربلند و پیروز باشید

 2. پارسی در 1399/01/21در0:24 ق.ظ

  من خواب دیدم که چهار تا بچه گربه رو با شیر داشتم بزرگ میگردم یه شیلنگ دستم بود که ازش شیر فراوان میومد ومن شیلنگ و به طرف زمین میگرفتم مثل اب دادن به درخت و گل چهار تا چاله درست کرده بودم بعد این چاله ها رو پر شیر میکردم و گربه ها هرکدوم سر یه چاله داشتن شیر میخوردن و بزرگ میشدن و شیر هم ازچاله ها سرریز میشد و همینجوری میرفت

  • یاسین صداقت در 1399/01/21در1:34 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شیر بسیار نیک است و نشان از خیر برکت است و سرریز کردن از چاله نشان از افزون شدن مال و ثروت دارد و اینکه شما به گربه شیر داده اید باید مراقب باشید که در اطرافتان اشخاصی هستن که از شما سود می‌برند اما قدرشناس شما نیستن.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. Mana در 1397/04/19در4:07 ب.ظ

  نوزادی داشتم وبه او شیر میدادم

 4. مهرداد در 1397/03/27در7:04 ب.ظ

  با سلام خواب دیدم نوزاد پسر که نمی دانم کی بوده توی بغلم شیر بالا اورد . و روی پشت دستم ریخت.

 5. طاهره کفش دوز در 1397/03/10در10:08 ب.ظ

  در خواب دیدم میهمانی افطاری دارم و با شیر از مهمانها پذیرایی میکنم

  • Saeedeh در 1397/11/06در11:06 ق.ظ

   یه مهمونی داشتم میوه هام هندوانه پوست کنده قاچ شده بود،نارنگی پوست کنده باانار..بعد موهامو رنگ کرده بودم رنگ.زیتونی…داشتم شیروخرمای کنجیت درست میکردم داییم اومد همه شیرو خرما خورد…معنیش چیه

 6. ف سنگی در 1397/02/06در8:14 ق.ظ

  باسلام واحترام
  خواب دیدم ازفرج زنی شیرمیامدومردم شیرمی دوشیدن سطل سطل ومن نگاه به فرج وی انداختم وکلا تمیزوپاک بود

نظر خود را بیان کنید