تعبیر خواب شیر (خوردنی)

دیدن شیر (خوردنی) در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن شیر (خوردنی) در خواب چیست؟

تعبیر خواب شیر خوارکی چیست

شیر _ لبن _ شیر خوردنی در خواب نعمت و برکت و سود و بهره است بخصوص اگر شیر حیوانات شناخته شده حلال گوشت باشد مثل شیر گاو و گوسفند و بز و غیره.

شیر شتر در خواب نعمتی است که در سفر عایدتان می شود یا از راه دور می آید. شتر ماده نیز مثل اسب ماده به زن تعبیر می شود شیر دوشیدن از شتر و خوردن شیر شتر بهره مندی از مال زن است.

روی هم رفته شیر در خواب های ما نعمت است و هر چه تازه تر باشد بهتر است . شیر آب معاش ما است و طریقی است که امرار معاش می کنیم. چنان چه در خواب ببینیم شیر دستشوئی ما گرفته و هر چه می پیچانیم باز نمی شود مشکلی در طریق امرار معاش برای ما به وجود می آید.

اگر شیر را بگشائیم و آب زیادی از آن بیرون بزند معاش ما فراخ می شود. اگر نتوانیم آب را قطع کنیم و ببندیم هر چه شیر را به پیچانیم با زهم آب از آن خارج شود مال خود را هزینه می کنیم و هدر می دهیم.

☺ تعبیر خواب «شیر (خوردنی)» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «شیر (خوردنی)» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

15 دیدگاه

 1. کاربر

  سلام خواب دیدم به یه بره دارم شیر خودمو میدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب نشان از ان می تواند داشته باشد که شما در اینده برای چیزی که به شما سود خواهد رساند هزینه می کنید و از این رو این خواب برای شما خیر است.
   سربلندو پیروز باشید

 2. فاطمه h

  سلام. خواب دیدم گاو مریضی داشتیم که گفتند برای درمان بریم از روستایی و فلان شخص شیر کاوش رو بیاریم بخوره خوب میشه…رفتیم به اونجا و به دختر ترکمن اون خونه ماجرا رو توضیح دادم و اون هم سطل رو ازم گرفت و از گاو شون که سیاه بود شیر دوشید . (کمی از شیر ریخت) بعد صاحب منزل که مرد سن بالایی بود از توی اتاق به زن و دخترش گفت ، شیر کَم دادند و اونام به من گفتند کمه تا برم سطل دیگه ای بیارم دوباره پر کنند. از خواب بیدار شدم…ممنون میشم تعبیرش رو بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما خیر است و نشان از گشایشی در زندگیتان می تواند داشته باشد که با زحمت شما به دست می اید پس از این رو اگر به کاری مشغول هستید باید به آن ادامه دهید و از ان دست نکشید.
   سربلندو پیروز باشید

 3. سنا

  سلام. من یه دختر مجرد هستم خواب دیدم سینه‌هام پر شیر شدن و به یه گاو نر بالغ که مادر نداشت از سینه راستم شیر میدادم. خیلی ازش میترسیدم ولی چون دلم براش میسوخت بهش شیر میدادم. یه گاو دیگم بود اونم بالغ و نر بود و وقتی به اون‌یکی گاو شیر میدادم عصبی میشد و میخواست به اونم شیر بدم. ولی ازش خیلی بیشتر میترسیدم و با اینکه گرسنش بود و دنبالم میومد نتونستم شیرش بدم. ازشون میترسیدم ولی خیلی هم دوستشون داشتم. ممنون میشم تعبیر خوابمو بگین.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب نشان از ان می تواند داشته باشد که شما در زندگی شخصیتان دو فرصت برای رسیدن به خیری زیاد دارید که احتمالا یکی از ان ها را باید انتخاب کنید و برای آن هزینه بکنید تا به خیر برسید وبدانید که از این رو این خواب برای شما تعبیر خیری دارد که نباید ان را نادیده بگیرید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. محمد

  سلام وقتتون بخیر
  من خواب دیدم توی لیوان یکم شیر خوردم بعد که گذاشتم پایین دیدم یه کرم بزرگ سرد اومده روش بعد که برش داشتم متوجه شدم کرمه بدم اومد گذاشتم پایین یکم بعد دیدم تمام کرمای ریز دارن از زیرش انگار میجوشن در میان انقد ک زیاد و ریز بودن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب شیر امده است که به معنای سود و رزق است و در اینجا می تواند کرم را به این صورت تعبیر کرد که برای شما رزقی در نظر گرفته شده است که ممکن است شما به کسانی که صالح نیستند اجازه دهید از ان ارتزاق کنند.
   در روابط خود بسیار دقیق باشید
   سربلند و پیروز باشید

 5. پارسی

  من خواب دیدم که چهار تا بچه گربه رو با شیر داشتم بزرگ میگردم یه شیلنگ دستم بود که ازش شیر فراوان میومد ومن شیلنگ و به طرف زمین میگرفتم مثل اب دادن به درخت و گل چهار تا چاله درست کرده بودم بعد این چاله ها رو پر شیر میکردم و گربه ها هرکدوم سر یه چاله داشتن شیر میخوردن و بزرگ میشدن و شیر هم ازچاله ها سرریز میشد و همینجوری میرفت

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شیر بسیار نیک است و نشان از خیر برکت است و سرریز کردن از چاله نشان از افزون شدن مال و ثروت دارد و اینکه شما به گربه شیر داده اید باید مراقب باشید که در اطرافتان اشخاصی هستن که از شما سود می‌برند اما قدرشناس شما نیستن.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. Mana

  نوزادی داشتم وبه او شیر میدادم

 7. مهرداد

  با سلام خواب دیدم نوزاد پسر که نمی دانم کی بوده توی بغلم شیر بالا اورد . و روی پشت دستم ریخت.

 8. طاهره کفش دوز

  در خواب دیدم میهمانی افطاری دارم و با شیر از مهمانها پذیرایی میکنم

  • Saeedeh

   یه مهمونی داشتم میوه هام هندوانه پوست کنده قاچ شده بود،نارنگی پوست کنده باانار..بعد موهامو رنگ کرده بودم رنگ.زیتونی…داشتم شیروخرمای کنجیت درست میکردم داییم اومد همه شیرو خرما خورد…معنیش چیه

 9. ف سنگی

  باسلام واحترام
  خواب دیدم ازفرج زنی شیرمیامدومردم شیرمی دوشیدن سطل سطل ومن نگاه به فرج وی انداختم وکلا تمیزوپاک بود

نظر خود را بیان کنید