تعبیر خواب شیر خوردنی

دیدن شیر خوردنی در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن شیر خوردنی در خواب چیست؟

تعبیر خواب شیر خوارکی چیست

شیر _ لبن _ شیر خوردنی در خواب نعمت و برکت و سود و بهره است بخصوص اگر شیر حیوانات شناخته شده حلال گوشت باشد مثل شیر گاو و گوسفند و بز و غیره.

شیر شتر در خواب نعمتی است که در سفر عایدتان می شود یا از راه دور می آید. شتر ماده نیز مثل اسب ماده به زن تعبیر می شود شیر دوشیدن از شتر و خوردن شیر شتر بهره مندی از مال زن است.

روی هم رفته شیر در خواب های ما نعمت است و هر چه تازه تر باشد بهتر است . شیر آب معاش ما است و طریقی است که امرار معاش می کنیم. چنان چه در خواب ببینیم شیر دستشوئی ما گرفته و هر چه می پیچانیم باز نمی شود مشکلی در طریق امرار معاش برای ما به وجود می آید.

اگر شیر را بگشائیم و آب زیادی از آن بیرون بزند معاش ما فراخ می شود. اگر نتوانیم آب را قطع کنیم و ببندیم هر چه شیر را به پیچانیم با زهم آب از آن خارج شود مال خود را هزینه می کنیم و هدر می دهیم.

☺ تعبیر خواب «شیر خوردنی» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «شیر خوردنی» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


37 دیدگاه

 1. ali hakimi

  با سلام خواب دیدم مادر شوهرم شیر گوسفندان خود را میدوشیده و هر چه شیر گوسفند ها را میدوشید پستان های گوسفندان دوباره در از شیر می‌شده ممنون میشم تعبیر این خواب را بگویید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب شیر دوشیدن بدانید که بسیار خیر است و می تواند نشانی از ان باشد که خیری عظیم و منبع خیری برای ایشان در راه است که بسیار خوب است.
   سربلند و پیروز باشید

 2. حیدری

  باسلام
  خواب دیدم داخل دوتا قابلمه برا مهمونا شیر میپزم که یکی از قابلمه ها شیر سیاه داخلش بود
  لطفا تعبیرشا بگید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در هیچ کدام از تعابیر خواب به رنگ شیر اشاره نشده است و برای شما ممکن است نشان از ان باشد که شما به دیگران خیری رسانید اما برای ان ها فرقی عظیم قائل شوید که خیر نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 3. Fatemeh zarei

  سلام من خواب دیدم ینفر شیر گوسفندی بهم میده منم میرم نصف قابلمه از شیر را به یکی از اشنایان که بچشون تومور مغزی داره میدم میگم بخوره براش خوبه و من اصرار داشتم که اون پسر بچه شیر رو بخوره و نشستم همونجا مادرش شیر را گرم کرد به داد بچه خورد و من رفتم . نصف دیگ از اون شیر رو به ینفر دیگ دادم .

 4. انجیلا

  سلام،
  خواب دیدم از یک گاوی بزرگی به کمک یک دستگاه شیر میدوشم، دستگاه تقریبا مانند تصفیه عمل میکند من شیر را از پستان گاو میکشم و داخل دستگاه میگزارم سپس این شیر گویا تصفیه میشود و در یک سطل بزرگ که زیر پای گاو گذاشته ام میریزد۔ اما وقتی دوشیدن شیر تمام میشود قبل ازینکه سطل شیر را بردارم، مشغول کاری دیگری گویا عاجل تر باشد میشوم۔ وقتی دوباره بر میگردم سطل شیر را بردارم گاو اجازه نمی دهد۔ به سختی شیر از زیر پای گاو کمی آنسوتر میشکم، گاو با زور شروع میکند به خوردن شیر خود از سطل، تقریبا نیم شیر را خورد و من در همان تلاش برای گرفتن شیر از نزد گاو بیدار شدم۔

 5. ابوعدای

  سلام من ورفیقم نشته بودیم درخونه عموم ودتا زن دارن شام شیر میخورند یکیشون دختر عمم ودونی قریبه یعنی چی

 6. نبی

  خواب دیدم یک گوسفند داشته ایم اونم توی خونه من یک لیوان برداشتم واز پستان گوسفند توی لیوان شیر دوشیدم بعد توی یک جوری دیدم که هم گوسفند شیر می خور وهم من

 7. ایوب جانگداز

  سلام حدود دو ماه است خواب نوشته ام ولی جوابی نداده اید اگر این سایت فعال نیست بفرمائید مزاحم نشیم

 8. ایوب جانگداز

  سلام خواب دیدم جانبازی تازگی ها بعلت عارضه جانبازی شهید شدند در ساختمان بزرگ نشسته و بهش گفته بودند که من می خواهم ساختمانش را بخرم و بهم نشان می‌داد که آخر گفتند که لوله های ساختمان نو نو کرده ام برو در محوطه ببین به محوطه رفتم لوله های تازه را مشاهده کردم در این حین یه نفر گفتند برایت شیر آورده اند هوا هم تقریبا تاریک شده بود رفتم شیر را گرفتم دیدم روی شیر رنگ قرمز شبیه خون هست و لازم بذکر است اطراف ساختمان بیابان بود یک طرفه این بیابان چادر عشایری دیده می شد بطرف آن چادر رفتم دیدم کره و خامه و … زن عشایر درست می‌کرد گفتم به من هم بده اعتنا نکرد گفتم در قبال خرید پول میدهم مفتی نمی خواهم به من کره و خامه و غیره داد و شوهرش گفت شیر نمی خواهی گفتم شیر قبلا خریده ام گفت کو من هم نشان دادم گفت شیره که خونی هست فایده ندارد و دوباره شیر گوسفند برایم داد و آن شیر خونی به زمین ریختیم.لطفا تعبیر خواب را بفرمائید با تشکر

 9. فرامرز

  با سلام خواب دیدم که پسر بچه ای داره از پستان گوسفند ( میش) شیر میخوره لطفا تعبیرشو بگین

 10. عباس

  سلام من خواب دیدم شیر از ی حیوان حلال گوشت دوشیدم وظرف شیرو به کسی دادم

 11. مرضیه

  سلام وقتتون بخیر خیلی ممنون متشکرم
  بخوبی خوابهارا تعبیر کردید ماهم استفاده کردیم سپاس

 12. مرضیه

  جواب شیر دادن به طفل را نداده اید من خواب میدیدم سومین دخترم چند وقت پیش به دنیا اومده ولی من در اثر مشغله زندگی بهش توجهی نکرده بودم وخواهر شوهرم با بطری شیر بهش شیر داده بود ولی بچه اونا را بالامی آورد از هر دوتا سینه هام به بچه شیر می دادم وازش معذرت خواهی میکردم بابت این قضیه بعدهم بغلش کردم وبه همراه دوتا دختر دیگم رفتیم خیابون و دنبال چند نفری که یکی از اونها مداحی می خوند وبه طرف مسجدی در اون شهر میرفتند رفتیم ولی من به بچه هام میگفتم چون این مسجد پله های زیاد داره ومن بچه بغلم هست نمیتونم بیام

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب شیر دادن به بچه برای زنان ممکن است به این معنا باشد که ایشان را ترسی در ذهن وجود دارد که این ترس ممکن است بابت سرپرستی بچه هایتان باشد و در خواب به این صورت دیده اید که ممکن است بابت اهمال شما فرزندتان اذیت شود.
   سربلند و پیروز باشید

 13. مرتضی احمدی

  سلام خواب دیدم در بیابانی در کاروانی بودم که درون صندوقچه اتوبوس کاروان یک پلاستیک پر از شیر بود وقتی میخوردم اول نفهمیدم چه شیری بود جوری که اتش داشتم به خوردنش بعد خوردم بهم انگار الهام شد شیر شتر است خیلی کمرنگ مثل دوغ دیده میشد و بسیار گوارا

  • یاسین صداقت

   با سلام
   با توجه به تعبیر خواب بیابان و تعبیر خواب شیر خوردنی ممکن است به این معنا باشد که در وضعیتی که انتظار ان را ندارید برای شما خیری رسد که بسیار خوب است و از این رو این خواب برای شما خیر است و از بابت ان نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 14. سهیلا

  سلام خواب دیدم که شیر داخل قابلمه درحال جوشیدن است یهو حواسم شد که شیر تمام سرازیر شد ریخت

  • یاسین صداقت

   با سلام
   با توجه به تعبیر خواب سر رفتن شیر ممکن است به این معنا باشد که شما به واسطه ی اهمال خودتان خیری را از دست می دهید و از این رو این خواب برای شما نشانه ای از اگاهی می تواند باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 15. امیر ابادی

  من خواب دیدم بسته نایلونی میدن به من میگن شیر برادرهست
  ولی داخلش خون هست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر در خواب خود خون را به سرخی دیده اید این خواب بر اساس تعبیر خواب دارای تعبیر نیست و از این رو از بابت ان نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 16. فریبا

  سلام. خواب دیدم شیر زیادی داشتم طوریکه میپاشید بیرون. از یه سینه به دختر بزرگم دادم و میخواستم باقیش رو به دختر کوچکم بدم.و همینطور شیر که میپاشید رو داخل لیوان گرفته بودم و زود پر میشد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب داشتن شیر زیاد ممکن است به این معنا باشد که خیری فراوان به شما رسد و از این رو بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 17. Abdulsalam

  سلام دوست گرامى
  من صاحب كارم بهم گفت خانمم امشب خواب شما رو ديده،گفتم چه خوابى؟!
  گفت خانمم گفته امشب خواب ديدم كه يه مقدار شير درست كرده ام و به شما گفتم براى فلانى ببر
  يعنى خانم صاحب كارم شير درست كرده و به همسرش كه صاحب كارم هستن داده كه براى من بياورد،
  لطفا تعبيرش رو بهم بگين
  ممنون ميشم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب شیر دادن به دیگران ممکن است به این معنا باشد که ایشان خیری به شما رساننند که از این رو بسیار خوب است و خیر.
   سربلند و پیروز باشید

 18. بانو

  با سلام و تشکر از شما لطفا تعبیر این خواب رو هم بفرمائید
  همسر من دیشب خواب دیده یه دختر بچه 5-6ساله یه مقدار شیر روی صورت مادرش ریخته که فوت شدند و الان خیلی فکرشون رو درگیر کرده منم هرچقدر سرچ کردم نتونستم تعبیرش پیدا کنم لطفا شما تعبیرش رو بفرمائید با تشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   می توانید برای ایشان خیراتی دهید و بدانید که در خواب های ما شیر می تواند نماد چیزهای مختلفی باشد که در این خواب هم ممکن است به این معنا باشد که نیاز ایشان به مادرشان را به تصویر کشیده است.
   سربلند و پیروز باشید

 19. کاربر

  سلام خواب دیدم به یه بره دارم شیر خودمو میدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب نشان از ان می تواند داشته باشد که شما در اینده برای چیزی که به شما سود خواهد رساند هزینه می کنید و از این رو این خواب برای شما خیر است.
   سربلندو پیروز باشید

 20. فاطمه h

  سلام. خواب دیدم گاو مریضی داشتیم که گفتند برای درمان بریم از روستایی و فلان شخص شیر کاوش رو بیاریم بخوره خوب میشه…رفتیم به اونجا و به دختر ترکمن اون خونه ماجرا رو توضیح دادم و اون هم سطل رو ازم گرفت و از گاو شون که سیاه بود شیر دوشید . (کمی از شیر ریخت) بعد صاحب منزل که مرد سن بالایی بود از توی اتاق به زن و دخترش گفت ، شیر کَم دادند و اونام به من گفتند کمه تا برم سطل دیگه ای بیارم دوباره پر کنند. از خواب بیدار شدم…ممنون میشم تعبیرش رو بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما خیر است و نشان از گشایشی در زندگیتان می تواند داشته باشد که با زحمت شما به دست می اید پس از این رو اگر به کاری مشغول هستید باید به آن ادامه دهید و از ان دست نکشید.
   سربلندو پیروز باشید

 21. سنا

  سلام. من یه دختر مجرد هستم خواب دیدم سینه‌هام پر شیر شدن و به یه گاو نر بالغ که مادر نداشت از سینه راستم شیر میدادم. خیلی ازش میترسیدم ولی چون دلم براش میسوخت بهش شیر میدادم. یه گاو دیگم بود اونم بالغ و نر بود و وقتی به اون‌یکی گاو شیر میدادم عصبی میشد و میخواست به اونم شیر بدم. ولی ازش خیلی بیشتر میترسیدم و با اینکه گرسنش بود و دنبالم میومد نتونستم شیرش بدم. ازشون میترسیدم ولی خیلی هم دوستشون داشتم. ممنون میشم تعبیر خوابمو بگین.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب نشان از ان می تواند داشته باشد که شما در زندگی شخصیتان دو فرصت برای رسیدن به خیری زیاد دارید که احتمالا یکی از ان ها را باید انتخاب کنید و برای آن هزینه بکنید تا به خیر برسید وبدانید که از این رو این خواب برای شما تعبیر خیری دارد که نباید ان را نادیده بگیرید.
   سربلند و پیروز باشید

 22. محمد

  سلام وقتتون بخیر
  من خواب دیدم توی لیوان یکم شیر خوردم بعد که گذاشتم پایین دیدم یه کرم بزرگ سرد اومده روش بعد که برش داشتم متوجه شدم کرمه بدم اومد گذاشتم پایین یکم بعد دیدم تمام کرمای ریز دارن از زیرش انگار میجوشن در میان انقد ک زیاد و ریز بودن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب شیر امده است که به معنای سود و رزق است و در اینجا می تواند کرم را به این صورت تعبیر کرد که برای شما رزقی در نظر گرفته شده است که ممکن است شما به کسانی که صالح نیستند اجازه دهید از ان ارتزاق کنند.
   در روابط خود بسیار دقیق باشید
   سربلند و پیروز باشید

 23. پارسی

  من خواب دیدم که چهار تا بچه گربه رو با شیر داشتم بزرگ میگردم یه شیلنگ دستم بود که ازش شیر فراوان میومد ومن شیلنگ و به طرف زمین میگرفتم مثل اب دادن به درخت و گل چهار تا چاله درست کرده بودم بعد این چاله ها رو پر شیر میکردم و گربه ها هرکدوم سر یه چاله داشتن شیر میخوردن و بزرگ میشدن و شیر هم ازچاله ها سرریز میشد و همینجوری میرفت

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شیر بسیار نیک است و نشان از خیر برکت است و سرریز کردن از چاله نشان از افزون شدن مال و ثروت دارد و اینکه شما به گربه شیر داده اید باید مراقب باشید که در اطرافتان اشخاصی هستن که از شما سود می‌برند اما قدرشناس شما نیستن.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید