مجله آلامتو

تعبیر خواب شیر(خوراکی)

(53 رای, امتیاز میانگین: 3٫02 از 5)

تعبیر دیدن شیر(خوراکی) در خواب چیست؟

شیر milk

شير _ لبن _ شير خوردني در خواب نعمت و برکت و سود و بهره است بخصوص اگر شير حيوانات شناخته شده حلال گوشت باشد مثل شير گاو و گوسفند و بز و غيره. شير شتر در خواب نعمتي است که در سفر عايدتان مي شود يا از راه دور مي آيد. روي هم رفته شير در خواب هاي ما نعمت است و هر چه تازه تر باشد بهتر است . شير آب معاش ما است و طريقي است که امرار معاش مي کنيم. چنان چه در خواب ببينيم شير دستشوئي ما گرفته و هر چه مي پيچانيم باز نمي شود مشکلي در طريق امرار معاش براي ما به وجود مي آيد. اگر شير را بگشائيم و آب زيادي از آن بيرون بزند معاش ما فراخ مي شود. اگر نتوانيم آب را قطع کنيم و ببنديم هر چه شير را به پيچانيم با زهم آب از آن خارج شود مال خود را هزينه مي کنيم و هدر مي دهيم.

تعبیر خواب «شیر(خوراکی)» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «شیر(خوراکی)» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

5 دیدگاه

 1. مهرداد در

  با سلام خواب دیدم نوزاد پسر که نمی دانم کی بوده توی بغلم شیر بالا اورد . و روی پشت دستم ریخت.

 2. طاهره کفش دوز در

  در خواب دیدم میهمانی افطاری دارم و با شیر از مهمانها پذیرایی میکنم

  • یه مهمونی داشتم میوه هام هندوانه پوست کنده قاچ شده بود،نارنگی پوست کنده باانار..بعد موهامو رنگ کرده بودم رنگ.زیتونی…داشتم شیروخرمای کنجیت درست میکردم داییم اومد همه شیرو خرما خورد…معنیش چیه

 3. ف سنگی در

  باسلام واحترام
  خواب دیدم ازفرج زنی شیرمیامدومردم شیرمی دوشیدن سطل سطل ومن نگاه به فرج وی انداختم وکلا تمیزوپاک بود

نظر خود را بیان کنید